TRANSFERUURTJE: 'Club kan Samatta halen, Anderlecht schiet in actie'

536 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Club kan Samatta halen, Anderlecht schiet in actie'

De zomermercato nadert met rassen schreden en dus zijn heel wat clubs uit binnen- en buitenland bezig met het ontrollen van hun transferplannen. Het regent dan ook nieuwtjes en pittige geruchten. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge zou in de zomer een zeer opmerkelijke transfer kunnen realiseren. Volgens Turkse media wil Fenerbahçe graag Emmanuel Dennis binnenhalen, maar wil het wel proberen om de transfersom te drukken. Daarom zou de topclub van plan zijn om Ally Samatta in de deal te betrekken. De Tanzaniaanse spits kon zich in Istanboel niet doorzetten, maar werkte in het verleden uiteraard wel al succesvol samen met Philippe Clement.



Bij Anderlecht krijgen de transferplannen na de kwalificatie voor Play-Off I dan weer steeds meer vorm. Zo geeft sportief directeur Peter Verbeke aan dat hij de bepalende spelers komende zomer aan boord wil houden. Dat betekent dat er in principe niet gedacht wordt aan een verkoop van Albert Sambi Lokonga - hij zou voor AC Milan ook niet langer een prioriteit zijn - en dat Anderlecht werk zal maken van een verlengd verblijf van Lukas Nmecha.

Bij Antwerp is het dan weer wachten op zekerheid over het lot van Dieumerci Mbokani en Lior Refaelov. De twee ervaren rotten zijn einde contract en volgens de laatste berichten lijkt het er alsmaar meer op dat ze straks de club zullen verlaten. Voor de Great Old zou het alvast een stevige aderlating zijn.



BUITENLAND

PSG wil in de zomer stevig toeslaan op de transfermarkt en daarvoor lonkt het onder meer naar Real Madrid. De Franse kampioen zou namelijk zijn zinnen gezet hebben op de komst van Lucas Vazquez, die einde contract is bij Real en dus transfervrij kan verkassen. De polyvalente flankspeler zou de nieuwe vaste rechtsachter van PSG moeten gaan worden.

Ajax zou ook een opmerkelijke slag willen slaan. De Amsterdammers zouden namelijk hun zinnen gezet hebben op een terugkeer van Davinson Sanchez om de defensie te versterken. De Colombiaan speelt nog steeds voor Tottenham, maar is daar niet onomstreden. Het is wel afwachten of een terugkeer voor Ajax op financieel vlak haalbaar is.



Bij FC Barcelona zouden ze dan weer azen op de komst van Sergio Agüero, die zijn aflopende contract bij Manchester City niet zal verlengen. Maar de komst van de Argentijnse spits zou weleens moeilijker dan gedacht kunnen worden, want Agüero zou hoge looneisen stellen. Hij zou namelijk maar liefst 12 miljoen euro per jaar willen gaan verdienen. Daardoor zouden ze in Camp Nou aan het twijfelen geslagen zijn.

LEES OOK: Geen Club Brugge, wel duurste transfer ooit in Zweden

Moet Antwerp Mbokani en Refaelov nog een nieuw contract aanbieden?

Meest recent

Bondscoach Tunesië oordeelt over WK-kansen België

Tunesië was bijna 90 minuten lang een speelbal van de Rode Duivels. Het werd 5-0 en dat was nog ...

9
9
Portugal wint 'rood duel', wereldgoal bij de VS

Vanavond stonden er een aantal oefenduels voor het WK op het programma. Onder meer Portugal en ...

32
32
Geen Club Brugge, wel duurste transfer ooit in Zweden

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

49
49
Dezelfde ploeg tegen Egypte? Garcia legt uit

Rudi Garcia verraste met een aantal keuzes in de basisploeg. België won makkelijk met 5-0 van ...

73
73
Lammens laat Man Utd-fans watertanden met uitspraak

Manchester United kende na het ontslag van Ruben Amorim best nog een goed seizoen. Ze eindigden ...

42
42
Garcia over niet-selectie Duivels: "Moeilijkste keuze ooit"

Bondscoach Rudi Garcia selecteerde 26 spelers voor het WK. De Fransman had vooral in twee dossiers ...

88
88
De Ketelaere straalt: "Dat geeft heel veel vertrouwen"

Charles De Ketelaere begint als nummer één in de spits aan het WK. De Rode Duivel ...

34
34
Mechele looft twee ploegmaats: "Een nachtmerrie!"

Brandon Mechele kreeg van bondscoach Rudi Garcia een kans in de basis. De ervaren verdediger kende ...

240
240
Odjidja hangt op 37-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Vadis Odjidja speelde afgelopen seizoen voor Eendracht Aalst Lede. Vanavond raakte bekend dat het ...

91
91
‘Over zijn lijk: Leko blaast Club Brugge-droomtransfer op’

Club Brugge leek in januari al te anticiperen op een mogelijk vertrek van Joël ...

582
582
Argentinië moet puzzelen: Mac Allister toch nog naar WK?

Binnen vijf dagen gaat het WK van start en dus is bij alle deelnemende landen bidden dat ze niet met ...

51
51
Eén grote ergernis bij Duivels na klinkende zege

De Rode Duivels kunnen straks met een zeer goed gevoel afreizen naar de Verenigde Staten voor het ...

251
251
'Tzolis stelt cruciale voorwaarde voor transfer'

Club Brugge staat na het veroveren van de landstitel voor een zeer drukke transferzomer. Het lijkt ...

254
254
Lukaku komt met update over terugkeer naar Anderlecht

Na een moeilijk seizoen lijkt Romelu Lukaku toch nog een leuke troef te gaan worden voor de Rode ...

515
515
Ondanks knalprestatie: Garcia woedend op zijn spelers

Na de overwinning in Kroatië ook nog een klinkende 5-0 tegen Tunesië: de Rode Duivels ...

448
448
Buitenlandse pers trekt conclusie over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag de fans verwend in hun uitzwaaiwedstrijd. Tunesië werd met 5-0 ...

602
602
Klaar voor basisplaats? Lukaku reageert

Er viel in de voorbije week niets dan goed nieuws te rapen bij de Rode Duivels. Na de fraaie ...

75
75
“We kunnen wereldkampioen worden”: Meunier overtuigd

De Rode Duivels trekken in een uiterst positieve sfeer naar het WK. Ze hebben zaterdag immers ook ...

109
109
Kranten zien Duivel schitteren: "Wordt dé attractie van WK"

De voorbereiding op het WK van de Rode Duivels is uitstekend verlopen. Na de knappe overwinning in ...

178
178
Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

85
85
Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Antwerp beleefde een tegenvallend seizoen, waarin het in de grijze middenmoot eindigde en in de ...

92
92
'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

229
229
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

163
163
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

151
151
Degryse scherp voor twee keuzes Garcia: "Vind ik raar"

De Rode Duivels spelen tegen Tunesië hun laatste oefenmatch voor het WK. Bondscoach Rudi Garcia ...

281
281

Meer sportnieuws