TRANSFERUURTJE: 'Club kan Samatta halen, Anderlecht schiet in actie'

536 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Club kan Samatta halen, Anderlecht schiet in actie'

De zomermercato nadert met rassen schreden en dus zijn heel wat clubs uit binnen- en buitenland bezig met het ontrollen van hun transferplannen. Het regent dan ook nieuwtjes en pittige geruchten. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge zou in de zomer een zeer opmerkelijke transfer kunnen realiseren. Volgens Turkse media wil Fenerbahçe graag Emmanuel Dennis binnenhalen, maar wil het wel proberen om de transfersom te drukken. Daarom zou de topclub van plan zijn om Ally Samatta in de deal te betrekken. De Tanzaniaanse spits kon zich in Istanboel niet doorzetten, maar werkte in het verleden uiteraard wel al succesvol samen met Philippe Clement.



Bij Anderlecht krijgen de transferplannen na de kwalificatie voor Play-Off I dan weer steeds meer vorm. Zo geeft sportief directeur Peter Verbeke aan dat hij de bepalende spelers komende zomer aan boord wil houden. Dat betekent dat er in principe niet gedacht wordt aan een verkoop van Albert Sambi Lokonga - hij zou voor AC Milan ook niet langer een prioriteit zijn - en dat Anderlecht werk zal maken van een verlengd verblijf van Lukas Nmecha.

Bij Antwerp is het dan weer wachten op zekerheid over het lot van Dieumerci Mbokani en Lior Refaelov. De twee ervaren rotten zijn einde contract en volgens de laatste berichten lijkt het er alsmaar meer op dat ze straks de club zullen verlaten. Voor de Great Old zou het alvast een stevige aderlating zijn.



BUITENLAND

PSG wil in de zomer stevig toeslaan op de transfermarkt en daarvoor lonkt het onder meer naar Real Madrid. De Franse kampioen zou namelijk zijn zinnen gezet hebben op de komst van Lucas Vazquez, die einde contract is bij Real en dus transfervrij kan verkassen. De polyvalente flankspeler zou de nieuwe vaste rechtsachter van PSG moeten gaan worden.

Ajax zou ook een opmerkelijke slag willen slaan. De Amsterdammers zouden namelijk hun zinnen gezet hebben op een terugkeer van Davinson Sanchez om de defensie te versterken. De Colombiaan speelt nog steeds voor Tottenham, maar is daar niet onomstreden. Het is wel afwachten of een terugkeer voor Ajax op financieel vlak haalbaar is.



Bij FC Barcelona zouden ze dan weer azen op de komst van Sergio Agüero, die zijn aflopende contract bij Manchester City niet zal verlengen. Maar de komst van de Argentijnse spits zou weleens moeilijker dan gedacht kunnen worden, want Agüero zou hoge looneisen stellen. Hij zou namelijk maar liefst 12 miljoen euro per jaar willen gaan verdienen. Daardoor zouden ze in Camp Nou aan het twijfelen geslagen zijn.

LEES OOK: 'Club Brugge ziet belangrijk dossier plots kantelen'

Moet Antwerp Mbokani en Refaelov nog een nieuw contract aanbieden?

Meest recent

Straf nieuws voor Rode Duivels: verlenging tot 2034

De Rode Duivels hopen op dit WK hoge ogen te gooien, maar met een gelijkspel tegen Egypte namen ze ...

3
3
Rode Duivels krijgen belangrijk nieuws over rentree Debast

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor hun tweede wedstrijd op dit WK, waarin ze zondag de ...

27
27
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

18
18
'Club Brugge ziet belangrijk dossier plots kantelen'

Het is voorlopig nog wachten tot de zomermercato van Club Brugge echt losbarst. Achter de schermen ...

90
90
Politie grijpt in na aanhoudende protesten tegen Coucke

Bij Anderlecht werd er in de voorbije maanden nog maar eens tabula rasa gemaakt, want in ...

82
82
Club Brugge wil stunten met transfer van 15 miljoen

Club Brugge meent het serieus op de transfermarkt. Blauw-zwart kijkt naar een transfer die richting ...

416
416
'Garcia krijgt enorme opsteker te horen uit spelersgroep'

Nadat ze in hun openingswedstrijd verrassend niet voorbij Egypte raakten, kunnen de Rode Duivels ...

107
107
Horrorblessure bij Canada, Saliba brengt mooi eerbetoon

Bij Anderlecht zullen ze de twee WK-wedstrijden van vrijdagochtend aandachtig gevolgd hebben. Hun ...

41
41
'Liverpool richt pijlen op Rode Duivel na monsterbod'

Een jaar geleden gaf Liverpool nog 500 miljoen euro uit op de transfermarkt en ook nu staat het weer ...

48
48
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

321
321
'Sibierski heeft eerste aanwinst beet: miljoenendeal rond'

Er worden deze zomer heel wat transfers verwacht bij Anderlecht, maar tot dusver bleef het vrij ...

499
499
Mexico als eerste naar zestiende finales, monsterzege Canada

In de nacht van donderdag op vrijdag kwamen op het WK opnieuw twee gastlanden in actie. In groep A ...

42
42
'Wending Tzolis: waanzinnige vraagprijs laat topclub kansloos'

Dat Christos Tzolis deze zomer zal vertrekken bij Club Brugge lijkt een uitgemaakte zaak. En dus ...

412
412
Kwartfinale binnen bereik? Data voorspellen WK-route Duivels

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

120
120
Zwitserland wint: 20-jarige sensatie sloopt Bosnische muur

Zwitserland heeft niet zonder enige moeite zijn eerste zege van het WK geboekt: 4-1. Tegen ...

50
50
'Club Brugge moet hoofd buigen in pittig transfergevecht'

Club Brugge wist de voorbije seizoenen heel wat jonge talenten voor een prikje te strikken, om ze na ...

238
238
Feest in Oranje-kamp: transfer van 60 miljoen beklonken

Nederland bereidt zich momenteel voor op zijn tweede WK-wedstrijd van aanstaande zaterdag tegen ...

40
40
'Transferbom Liverpool: bod van 100 miljoen op WK-sensatie'

Een aantal nieuwe namen binnen het mondiale voetbal maakte de voorbije dagen al flink indruk op het ...

48
48
Vanaken titularis tegen Iran? Ferrera spreekt duidelijke taal

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

224
224
'Anderlecht drukt door: miljoenenbod op bekend gezicht'

Bij RSC Anderlecht staan vrijdag al de eerste fysieke proeven in aanloop naar volgend seizoen op het ...

637
637
Beveren presenteert hoofdcoach; nieuwe Belgische club Mazzu

In de schaduw van het wereldkampioenschap, beginnen de Belgische profclubs stilaan aan het ...

199
199
'Bayern haalt uit op mercato: medische proeven op WK'

Dat het wereldkampioenschap momenteel wordt afgewerkt aan de andere kant van de Atlatische Oceaan, ...

78
78
Duivel imponeert Nederlanders: "Je schrikt je de pleuris"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

456
456
Feest voor Broos: Tsjechië geeft gedroomde start uit handen

Het Zuid-Afrika van bondscoach Hugo Broos op het WK 2026 een knap punt gepakt tegen Tsjechië. ...

78
78
Drastische ingreep Duivels: Nainggolan wil onverwachte naam

Aanstaande zondag staan de Rode Duivels voor hun tweede WK-wedstrijd tegen Iran. Na de mindere ...

242
242

Meer sportnieuws