TRANSFERUURTJE: 'Club kan Samatta halen, Anderlecht schiet in actie'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club kan Samatta halen, Anderlecht schiet in actie'

De zomermercato nadert met rassen schreden en dus zijn heel wat clubs uit binnen- en buitenland bezig met het ontrollen van hun transferplannen. Het regent dan ook nieuwtjes en pittige geruchten. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge zou in de zomer een zeer opmerkelijke transfer kunnen realiseren. Volgens Turkse media wil Fenerbahçe graag Emmanuel Dennis binnenhalen, maar wil het wel proberen om de transfersom te drukken. Daarom zou de topclub van plan zijn om Ally Samatta in de deal te betrekken. De Tanzaniaanse spits kon zich in Istanboel niet doorzetten, maar werkte in het verleden uiteraard wel al succesvol samen met Philippe Clement.



Bij Anderlecht krijgen de transferplannen na de kwalificatie voor Play-Off I dan weer steeds meer vorm. Zo geeft sportief directeur Peter Verbeke aan dat hij de bepalende spelers komende zomer aan boord wil houden. Dat betekent dat er in principe niet gedacht wordt aan een verkoop van Albert Sambi Lokonga - hij zou voor AC Milan ook niet langer een prioriteit zijn - en dat Anderlecht werk zal maken van een verlengd verblijf van Lukas Nmecha.

Bij Antwerp is het dan weer wachten op zekerheid over het lot van Dieumerci Mbokani en Lior Refaelov. De twee ervaren rotten zijn einde contract en volgens de laatste berichten lijkt het er alsmaar meer op dat ze straks de club zullen verlaten. Voor de Great Old zou het alvast een stevige aderlating zijn.



BUITENLAND

PSG wil in de zomer stevig toeslaan op de transfermarkt en daarvoor lonkt het onder meer naar Real Madrid. De Franse kampioen zou namelijk zijn zinnen gezet hebben op de komst van Lucas Vazquez, die einde contract is bij Real en dus transfervrij kan verkassen. De polyvalente flankspeler zou de nieuwe vaste rechtsachter van PSG moeten gaan worden.

Ajax zou ook een opmerkelijke slag willen slaan. De Amsterdammers zouden namelijk hun zinnen gezet hebben op een terugkeer van Davinson Sanchez om de defensie te versterken. De Colombiaan speelt nog steeds voor Tottenham, maar is daar niet onomstreden. Het is wel afwachten of een terugkeer voor Ajax op financieel vlak haalbaar is.



Bij FC Barcelona zouden ze dan weer azen op de komst van Sergio Agüero, die zijn aflopende contract bij Manchester City niet zal verlengen. Maar de komst van de Argentijnse spits zou weleens moeilijker dan gedacht kunnen worden, want Agüero zou hoge looneisen stellen. Hij zou namelijk maar liefst 12 miljoen euro per jaar willen gaan verdienen. Daardoor zouden ze in Camp Nou aan het twijfelen geslagen zijn.

LEES OOK: Tzolis maakt statement: koude oorlog bij Club Brugge

Moet Antwerp Mbokani en Refaelov nog een nieuw contract aanbieden?

Meest recent

Tzolis maakt statement: koude oorlog bij Club Brugge

Club Brugge begon aan de play-offs met een klinkende 4-2 zege tegen aartsrivaal Anderlecht. Vooral ...

73
73
Taravel de gebeten hond na desastreuze helft Anderlecht

RSC Anderlecht werd afgelopen speeldag van het kastje naar de muur gespeeld in de eerste helft tegen ...

96
96
‘Ex-Westerlo-speler in vieze papieren: tot 7 jaar cel’

Vanuit Roemenië komt een opvallend nieuwtje overgewaaid. Ex-Westerlo-speler Kader Keita is daar ...

31
31
Vandenbempt maakt Mac Allister compleet belachelijk

Afgelopen speeldag stond bol van incidenten en discutabele fases. Zo was er de veelbesproken ...

160
160
Garcia schrikt: verrassende wending Debast tegen Trossard

Zeno Debast is bij Sporting CP uitgegroeid tot een polyvalente speler. Het jeugdproduct van RSC ...

33
33
Degryse snapt niets van Anderlecht: “Vrees ik voor…”

RSC Anderlecht heeft meteen een eerste mokerslag gekregen in de Champions Play-Offs. Paars-Wit ging ...

150
150
‘Charleroi grijpt genadeloos in: Hans Cornelis ontslagen’

Sporting Charleroi koos voor Hans Cornelis als de vervanger voor de naar KAA Gent vertrokken Rik De ...

138
138
‘Amadou Onana op weg naar absolute monstertransfer’

Amadou Onana is niet meer weg te denken bij de Belgische nationale ploeg, maar ook in Engeland ...

72
72
Anderlecht ferm op hun plek gezet: ondergrens bereikt

De topper tussen Club Brugge en RSC Anderlecht zindert nog na. Paars-Wit werd in de eerste helft ...

206
206
Vandenbempt maakt korte metten met Leko

Club Brugge-coach Ivan Leko haalde na de topper tegen RSC Anderlecht ferm uit. De Kroaat zag een ...

156
156
KAA Gent gooit pijnpunten eerlijk op tafel na KV Mechelen

KAA Gent leek op weg naar een eerste driepunter in de Champions Play-Offs, maar tegen KV Mechelen ...

90
90
Mechele legt ziel bloot: Pijn achter succes raakt iedereen

De carrière van Brandon Mechele verloopt sprookjesachtig, al was dat zeker niet altijd zo. De ...

130
130
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht slaat al toe, KV Mechelen jubelt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

303
303
BAS hakt knoop door: forfaitzege in Challenger Pro League

KV Kortrijk kreeg eerder een forfaitzege tegen RFC Seraing nadat die wedstrijd werd afgelast. ...

168
168
Leko verklaart oorlog aan Garcia en Mannaert: "Géén vrienden"

Ivan Leko deed na de winst tegen RSC Anderlecht enkele opvallende uitspraken. De Kroaat zag een ...

131
131
Anderlecht heeft goud in handen: nieuw toptalent verbaast

RSC Anderlecht legt veel vertrouwen in de jeugdopleiding en elk jaar komen er weer nieuwe talenten ...

236
236
Hans Vanaken zorgt voor diep vertederende beelden na topper

De topper tussen Club Brugge en Anderlecht kende gisteren een bijzonder verloop. Blauw Zwart walste ...

83
83
Napoli-ploegmakkers vellen oordeel over Lukaku

De situatie van Romelu Lukaku is penibel aan het worden bij Napoli. De aanvaller ligt in de clinch ...

289
289
Ivan Leko met de handen in het haar: “Een raadsel”

Club Brugge won afgelopen speeldag met 4-2 van RSC Anderlecht. Blauw-Zwart speelde een ...

145
145
De Cat uitgefloten op Jan Breydel: pittige discussie barst los

RSC Anderlecht incasseerde maandagmiddag een pijnlijke 4-2-nederlaag op het veld van Club Brugge en ...

878
878
'Dortmund wil Rode Duivel: transfer van 30 à 40 miljoen'

Komende zomer komen weer verschillende (kandidaat-)Rode Duivels in aanmerking voor een mooie ...

100
100
'Leko haalt verschroeiend uit: drie spelers geviseerd'

Club Brugge heeft zijn campagne in de Champions' Play-Offs op gang getrapt met een 4-2-zege tegen ...

217
217
Gentse uitblinker baalt als stekker: "Zéér pijnlijk"

AA Gent heeft het nagelaten om een gouden zaak te doen tijdens de openingsspeeldag van de Champions' ...

89
89
Real vs. Bayern: Kompany doet straffe Courtois-uitspraak

Dinsdagavond is het zover, dan trekken de kwartfinales van de Champions League zich op gang. Met ...

147
147
'Brugse afgang maakt eerste slachtoffer bij Anderlecht'

Na een betere tweede helft werd de schade nog ietwat beperkt. Maar de dramatische prestatie in de ...

885
885

Meer sportnieuws