TRANSFERUURTJE: 'Club kan Samatta halen, Anderlecht schiet in actie'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club kan Samatta halen, Anderlecht schiet in actie'

De zomermercato nadert met rassen schreden en dus zijn heel wat clubs uit binnen- en buitenland bezig met het ontrollen van hun transferplannen. Het regent dan ook nieuwtjes en pittige geruchten. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge zou in de zomer een zeer opmerkelijke transfer kunnen realiseren. Volgens Turkse media wil Fenerbahçe graag Emmanuel Dennis binnenhalen, maar wil het wel proberen om de transfersom te drukken. Daarom zou de topclub van plan zijn om Ally Samatta in de deal te betrekken. De Tanzaniaanse spits kon zich in Istanboel niet doorzetten, maar werkte in het verleden uiteraard wel al succesvol samen met Philippe Clement.



Bij Anderlecht krijgen de transferplannen na de kwalificatie voor Play-Off I dan weer steeds meer vorm. Zo geeft sportief directeur Peter Verbeke aan dat hij de bepalende spelers komende zomer aan boord wil houden. Dat betekent dat er in principe niet gedacht wordt aan een verkoop van Albert Sambi Lokonga - hij zou voor AC Milan ook niet langer een prioriteit zijn - en dat Anderlecht werk zal maken van een verlengd verblijf van Lukas Nmecha.

Bij Antwerp is het dan weer wachten op zekerheid over het lot van Dieumerci Mbokani en Lior Refaelov. De twee ervaren rotten zijn einde contract en volgens de laatste berichten lijkt het er alsmaar meer op dat ze straks de club zullen verlaten. Voor de Great Old zou het alvast een stevige aderlating zijn.



BUITENLAND

PSG wil in de zomer stevig toeslaan op de transfermarkt en daarvoor lonkt het onder meer naar Real Madrid. De Franse kampioen zou namelijk zijn zinnen gezet hebben op de komst van Lucas Vazquez, die einde contract is bij Real en dus transfervrij kan verkassen. De polyvalente flankspeler zou de nieuwe vaste rechtsachter van PSG moeten gaan worden.

Ajax zou ook een opmerkelijke slag willen slaan. De Amsterdammers zouden namelijk hun zinnen gezet hebben op een terugkeer van Davinson Sanchez om de defensie te versterken. De Colombiaan speelt nog steeds voor Tottenham, maar is daar niet onomstreden. Het is wel afwachten of een terugkeer voor Ajax op financieel vlak haalbaar is.



Bij FC Barcelona zouden ze dan weer azen op de komst van Sergio Agüero, die zijn aflopende contract bij Manchester City niet zal verlengen. Maar de komst van de Argentijnse spits zou weleens moeilijker dan gedacht kunnen worden, want Agüero zou hoge looneisen stellen. Hij zou namelijk maar liefst 12 miljoen euro per jaar willen gaan verdienen. Daardoor zouden ze in Camp Nou aan het twijfelen geslagen zijn.

LEES OOK: Controverse bij Club Brugge: Leko op vingers getikt

Moet Antwerp Mbokani en Refaelov nog een nieuw contract aanbieden?

Meest recent

Napoli klopt Milan: actie De Bruyne bij Modric gaat viraal

In de Italiaanse Serie A heeft titelverdediger SSC Napoli op paasmaandag een gouden zaak gedaan. Het ...

14
14
Crisis wenkt in Anderlecht: stoel Taravel wankelt al

Van een valse start gesproken. RSC Anderlecht herpakte zich wel in de tweede helft tegen Club ...

67
67
Controverse bij Club Brugge: Leko op vingers getikt

Club Brugge won maandag in eigen huis met 4-2 van aartsrivaal RSC Anderlecht. Toch kon Ivan Leko ...

125
125
Lichtpunt bij Anderlecht: keert Taravel zijn kar?

RSC Anderlecht ging maandag met 4-2 onderuit op het veld van Club Brugge. Naar eigen zeggen zag ...

95
95
Trio titularissen valt door de mand bij Club Brugge

Na de pauze was het nog even bibberen geblazen, maar halfweg had Club Brugge eigenlijk reeds komaf ...

211
211
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

225
225
Lukaku-affaire blijft escaleren: dreigende taal bij Napoli

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

71
71
De Cat verbaast Vanhaezebrouck: "Zag het al in opwarming"

Met een betere tweede periode werd de schade nog ietwat beperkt. Maar RSC Anderlecht werd ...

352
352
Standen PO's: Anderlecht in penarie, afscheiding in Europe Play-Offs

De eerste speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League zit erop. In de Champions' Play-Offs ...

128
128
Pijnlijk beeld: Tzolis vernedert Sardella tot op het bot

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van RSC ...

817
817
Enorme kater AA Gent: KVM pakt gouden punt in 95ste minuut

KV Mechelen heeft het andermaal geflikt in de slotfase. Malinwa leek nochtans met een nederlaag op ...

172
172
Fiasco dreigt voor Club: stadiondrama loert om de hoek

Club Brugge leek eindelijk uitzicht te krijgen op zijn nieuwe stadion, maar ook nu kan het weer ...

703
703
Ferrera slaat op tafel bij Dender na zege van de hoop

Dender won met 0-1 van La Louvière en de rode lantaarn kan zich zo vasthouden aan een vleugje ...

73
73
Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en kreeg in Frankrijk de ene na de andere klap. ...

191
191
Taravel haalt verwoestend uit: groot probleem bloot

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft kletsen van Club Brugge. Blauw-Zwart stond na 45 minuten al ...

233
233
El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Union SG won met het kleinste verschil van Sint-Truiden VV. De Brusselse club blijft zo leider in de ...

92
92
Llansana neemt geen blad voor de mond: “Vernedering”

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft een pak voor de broek van Club Brugge, maar in de tweede ...

182
182
Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

599
599
Dender grijpt laatste strohalm in strijd om behoud

Dender staat voor een loodzware opdracht om in de Relegation Play-Off nog het behoud te verzekeren. ...

70
70
De Mil moet één keer wijzigen, 2 nieuwkomers bij KVM

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off wordt maandagavond afgesloten met een partij tussen AA ...

34
34
Atalanta dankt 'assist king' Charles voor ruime zege

Atalanta heeft maandag in de Serie A een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Champions ...

34
34
Leko noemt verrassende oorzaak voor instorting Club

Club Brugge heeft zijn play-offs geopend met een overwinning tegen Anderlecht, maar helemaal ...

270
270
Kranten streng: 3 drietjes bij dramatisch Anderlecht

Anderlecht dreigt in de Champions' Play-Off stilaan een figurant te worden. Paars-Wit zakte al weg ...

576
576
Onvrede ondanks zege bij Club: "Dat mag echt niet"

Club Brugge heeft zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het blijft in het spoor van ...

213
213
Ontgoocheling bij Anderlecht: "Eerste helft was héél slecht"

Anderlecht is er niet in geslaagd om een goede start te nemen in de Champions' Play-Off. Het leed al ...

180
180

Meer sportnieuws