Lommel zet knap seizoen nog wat in de verf met zege bij RWDM

door
Lommel zet knap seizoen nog wat in de verf met zege bij RWDM

Lommel heeft zijn sterk seizoen in 1B nog wat extra in de verf gezet met een duidelijke zege bij RWDM. Het team van Liam Manning moest in het begin van het seizoen een pak nieuwe spelers inpassen maar kwam finaal nog heel dicht bij nummer twee, Seraing.

In 1B stond er niet al teveel meer op het spel. Lommel wou graag zijn derde plaats vasthouden en kon daarom vanavond maar beter de drie punten meepakken op het veld van RWDM. De promovendus deed het zeker niet onaardig dit seizoen maar zou zonder grote mirakels op de zesde plaats eindigen.
Lommel opende prima, na tien minuten spelen maakte Kiss er op strafschop al 0-1 van. De ex-speler van Union was in goede doen vanavond, een paar minuten later maakt de ex-speler van Union er met een afgeweken vrije trap al 0-2 van. RWDM reageerde met een hard schot van Claes dat niet zo ver over de kooi van Grimshaw vloog.  De thuisploeg kreeg nog voor de pauze een levenslijn in de vorm van een strafschop, vanaf elf meter milderde Rommens tot 1-2. Beide ploegen kregen nadien nog hun kansen maar halfweg waren het de Limburgers die een kleine voorsprong te pakken hadden.
De bezoekers kwamen ook na de pauze prima uit de kleedkamer. Na amper vijf minuten spelen knikte Kadiri een doorgekopte hoekschop in doel: 1-3. Het team van Euvrard had echter wederom redelijk snel een reactie in huis Claes zette prima voor vanop rechts en Nzuzi maakte de nieuwe aansluitingstreffer: 2-3. Aan de overzijde zorgde Zaroury echter quasi meteen voor de 2-4 met een laag overhoeks schot. Op een dik kwartier van het einde kreeg Libert een uitgelezen kans op de 3-4 maar zijn voorzet-schot werd nog onschadelijk gemaakt. In de slotminuut werd Kabongo nog gehaakt in de zestien meter. Vanaf elf meter voltooide Kiss zijn hattrick: 2-5, een nieuwe zege voor Lommel dat op weg lijkt naar de derde plaats in 1B.
Scoreverloop:
0-1 (7') Kiss (p), 0-2 (12') Kiss, 1-2 (37') Rommens (p), 1-3 (50') Kadiri, 2-3 (58') Nzuzi, 2-4 (64') Zaroury, 2-5 (90+5') Kiss (p)

LEES OOK: 'Anderlecht geeft spits kans tijdens proefperiode'

Zal Lommel volgend seizoen wel één van de promotieplaatsen pakken?

Meest recent

'Club Brugge gaat all-in voor droomopvolger Mignolet'

Wie er zaterdag tegen STVV postvat onder de lat is voorlopig een vraagteken bij Club Brugge, dat ...

6
6
'Genk kan cashen: PSV drukt door voor sterkhouder'

De lichtpunten vielen het afgelopen seizoen op één hand te tellen bij KRC Genk, dat ...

76
76
'Bom bij Club Brugge: Rigaux richting Feyenoord?'

Momenteel eist de titelrace uiteraard nog alle aandacht op bij Club Brugge, maar nadien zijn de ogen ...

135
135
Vanhaezebrouck verrast: "Union moet Boterberg bedanken"

Dankzij de 2-1 nederlaag tegen STVV gaf Union afgelopen weekend de koppositie uit handen. Achteraf ...

76
76
Pro League in paniek: vlammend statement AA Gent

Dinsdag stond tijdens de Algemene Vergadering van de Pro League opnieuw de discussie omtrent het ...

216
216
'Zorgenkind bij Anderlecht: zware gevolgen voor bekerfinale'

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor een cruciaal tweeluik. Aanstaande zondag staat in de ...

148
148
"Competitievervalsing" - Club drastisch bevoordeeld in titelstrijd?

Met nog vier speeldagen te gaan is het momentum in de titelstrijd volledig gekanteld in het voordeel ...

571
571
'Superaanwinst Kompany: Bayern presenteert vijfjarig contract'

Bayern München bereidt zich momenteel voor op de gehypete terugmatch tegen Paris Saint-Germain ...

87
87
Paniek bij Union SG: “Nonchalance en onderschatting”

De titelstrijd heeft een wending gekregen afgelopen speeldag. Union SG ging onderuit tegen STVV en ...

134
134
Goots geeft Antwerp gouden transferraad: “Hem halen”

Royal Antwerp FC leek weer volop mee te doen voor winst in de Europe Play-Offs, maar afgelopen ...

205
205
Zeno Debast gaat viraal met ongeziene own-goal

Zeno Debast stond de afgelopen weken weer in de basis bij Sporting CP. Ook tegen Vitoria Guimaraes ...

80
80
Makelaar Lukaku dropt grote hint over toekomst

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku? De aanvaller kampt dit seizoen met veel blessureleed en ook ...

151
151
‘Wéér jackpot Union SG: smaakmaker flirt met knaller’

Union SG heeft de leiding afgelopen speeldag afgegeven aan Club Brugge. De Brusselse club mist al ...

86
86
Nozawa slaat ferm op tafel bij Antwerp: “Mag nooit!”

Royal Antwerp FC ging afgelopen speeldag met de billen bloot tegen Standard Luik. Op de Bosuil werd ...

161
161
Doku briest ondanks glansrol: Rode Duivel in zak en as

Manchester City kreeg een uppercut in de Premier League. The Cityzens speelden 3-3 gelijk tegen ...

60
60
Noa Lang baart opzien met Lil Kleine: grote verrassing

Noa Lang heeft een verleden bij Club Brugge, maar nu maakt de aanvaller het mooie weer bij ...

40
40
KV Mechelen schiet recht in de roos: toptransfer

KV Mechelen boekte afgelopen speeldag een eerste overwinning in de Champions Play-Offs. Malinwa mag ...

281
281
Rudi Garcia opgelet: Real komt met Courtois-statement

Thibaut Courtois ligt in de lappenmand bij Real Madrid, maar de doelman lijkt op de weg terug. Ook ...

99
99
Klacht tegen DAZN: misleidende advertentie voor fans

DAZN is al een tijdje gespreksonderwerp nummer 1 in België. De streamingdienst kwam afgelopen ...

379
379
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht strijdt met rivaal, Club incasseert’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

362
362
Ronny Deila in vieze papieren: seksuele intimidatie

Ronny Deila zit in vieze papieren. De voormalige trainer van Standard Luik en Club Brugge nam in ...

104
104
Oosting krimpt ineen bij Antwerp: fans zijn het beu

Royal Antwerp FC kreeg afgelopen speeldag een pak slaag van jewelste tegen rechtstreekse concurrent ...

206
206
‘Club Brugge gaat vol voor knaltransfer van 15 miljoen euro’

De zomertransfer komt dichterbij en de clubs zijn al op zoek naar opportuniteiten op de ...

401
401
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met Standard'

RSC Anderlecht gaat wellicht een linksachter aantrekken. De Brusselaars worden steeds vaker in ...

188
188
'Bommetje bij Antwerp: vertrekken twee sterke mannen?'

Royal Antwerp FC is een club op drift. Eigenaar Paul Gheysens zal dringend knopen moeten doorhakken ...

408
408

Meer sportnieuws