Lommel zet knap seizoen nog wat in de verf met zege bij RWDM

75
Lommel zet knap seizoen nog wat in de verf met zege bij RWDM

Lommel heeft zijn sterk seizoen in 1B nog wat extra in de verf gezet met een duidelijke zege bij RWDM. Het team van Liam Manning moest in het begin van het seizoen een pak nieuwe spelers inpassen maar kwam finaal nog heel dicht bij nummer twee, Seraing.

In 1B stond er niet al teveel meer op het spel. Lommel wou graag zijn derde plaats vasthouden en kon daarom vanavond maar beter de drie punten meepakken op het veld van RWDM. De promovendus deed het zeker niet onaardig dit seizoen maar zou zonder grote mirakels op de zesde plaats eindigen.
Lommel opende prima, na tien minuten spelen maakte Kiss er op strafschop al 0-1 van. De ex-speler van Union was in goede doen vanavond, een paar minuten later maakt de ex-speler van Union er met een afgeweken vrije trap al 0-2 van. RWDM reageerde met een hard schot van Claes dat niet zo ver over de kooi van Grimshaw vloog.  De thuisploeg kreeg nog voor de pauze een levenslijn in de vorm van een strafschop, vanaf elf meter milderde Rommens tot 1-2. Beide ploegen kregen nadien nog hun kansen maar halfweg waren het de Limburgers die een kleine voorsprong te pakken hadden.
De bezoekers kwamen ook na de pauze prima uit de kleedkamer. Na amper vijf minuten spelen knikte Kadiri een doorgekopte hoekschop in doel: 1-3. Het team van Euvrard had echter wederom redelijk snel een reactie in huis Claes zette prima voor vanop rechts en Nzuzi maakte de nieuwe aansluitingstreffer: 2-3. Aan de overzijde zorgde Zaroury echter quasi meteen voor de 2-4 met een laag overhoeks schot. Op een dik kwartier van het einde kreeg Libert een uitgelezen kans op de 3-4 maar zijn voorzet-schot werd nog onschadelijk gemaakt. In de slotminuut werd Kabongo nog gehaakt in de zestien meter. Vanaf elf meter voltooide Kiss zijn hattrick: 2-5, een nieuwe zege voor Lommel dat op weg lijkt naar de derde plaats in 1B.
Scoreverloop:
0-1 (7') Kiss (p), 0-2 (12') Kiss, 1-2 (37') Rommens (p), 1-3 (50') Kadiri, 2-3 (58') Nzuzi, 2-4 (64') Zaroury, 2-5 (90+5') Kiss (p)

LEES OOK: Lommel smeert KAA Gent eerste nederlaag in JPL aan

Zal Lommel volgend seizoen wel één van de promotieplaatsen pakken?

Meest recent

Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

29
29
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

117
117
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

39
39
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

23
23
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

124
124
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

21
21
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

58
58
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

139
139
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

555
555
Wéér schandaal: "FIFA betaalde miljoenen voor Infantino"

De voorbije maanden is Gianni Infantino alsmaar meer onder vuur te komen liggen als voorzitter van ...

73
73
'Union schrikt: AC Milan meldt zich voor sterkhouder'

Union draait ook dit seizoen weer netjes mee in de top van de Jupiler Pro League en is goed begonnen ...

114
114
Anderlecht bezorgt Jonge Duivels mokerslag voor WK U17

Na deze week staat er een nieuwe interlandperiode voor de deur. Die wordt niet alleen belangrijk ...

174
174
Club Brugge krijgt controversiële scheidsrechter tegen PSV

Voor Club Brugge blijft het een zeer drukke periode. Woensdag moet het alweer aan de bak, want dan ...

136
136
Vandenbempt waarschuwt Gent: "Als je dat genoeg herhaalt..."

AA Gent begon geweldig aan het seizoen, maar is de laatste weken toch een beetje van zijn wolk ...

62
62
'Club krijgt enorme concurrentie voor typische transfer'

Bij Club Brugge kunnen ze tot dusver zeer tevreden zijn over hun seizoensbegin. Na tien speeldagen ...

104
104
Albert duidelijk: "Hij moet altijd starten bij Anderlecht"

Het zijn woelige weken geweest voor Anderlecht, maar op Neerpede zullen ze hopen dat de rust een ...

123
123
'Droomtransfer Tresoldi: nieuw plan op tafel'

Nicolo Tresoldi pikte vrijdag op Zulte Waregem opnieuw zijn doelpuntje mee en is met acht goals nu ...

206
206
Conflict bij Anderlecht ontplot: lot Bruno al bezegeld?

Anderlecht herpakte zich zaterdag met een deugddoende 4-1-overwinning tegen Westerlo, maar dat ...

427
427
'Burgess laat AA Gent nog wat langer in spanning'

Het is voor AA Gent een zwart weekend geworden. Het leed in Lommel zijn eerste competitienederlaag ...

144
144
TRANSFERUURTJE: 'Genk heeft beet, nieuwe club voor Lamkel Zé'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

237
237
Woeste Edward Still maakt La Louvière af na bolwassing

La Louvière kreeg in een leeg Stade du Pays vijf doelpunten om de oren. Uiteindelijk werd het ...

40
40
‘Harde realiteit: Antwerp-spelers laten Compper in de steek’

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Vorige speeldag werd eindelijk nog eens ...

172
172
Charleroi briest op jammerlijke positie: “Niet leuk voor ons”

Sporting Charleroi leverde een spektakelstuk af tegen La Louviere. De Carolo’s wonnen met 5-2 ...

32
32
Stoel De Meyer wankelt: STVV-coach uit grote frustratie

Het rommelt bij Sint-Truiden VV. De Kanaries waren vorig seizoen nog de grote revelatie van de ...

189
189
Burgess-drama bij KAA Gent: “Iedereen is aangedaan”

KAA Gent is niet meer ongeslagen bij KAA Gent. De Buffalo’s verloren met 2-0 van Lommel. Coach ...

430
430

Meer sportnieuws