Lommel zet knap seizoen nog wat in de verf met zege bij RWDM

door
Lommel zet knap seizoen nog wat in de verf met zege bij RWDM

Lommel heeft zijn sterk seizoen in 1B nog wat extra in de verf gezet met een duidelijke zege bij RWDM. Het team van Liam Manning moest in het begin van het seizoen een pak nieuwe spelers inpassen maar kwam finaal nog heel dicht bij nummer twee, Seraing.

In 1B stond er niet al teveel meer op het spel. Lommel wou graag zijn derde plaats vasthouden en kon daarom vanavond maar beter de drie punten meepakken op het veld van RWDM. De promovendus deed het zeker niet onaardig dit seizoen maar zou zonder grote mirakels op de zesde plaats eindigen.
Lommel opende prima, na tien minuten spelen maakte Kiss er op strafschop al 0-1 van. De ex-speler van Union was in goede doen vanavond, een paar minuten later maakt de ex-speler van Union er met een afgeweken vrije trap al 0-2 van. RWDM reageerde met een hard schot van Claes dat niet zo ver over de kooi van Grimshaw vloog.  De thuisploeg kreeg nog voor de pauze een levenslijn in de vorm van een strafschop, vanaf elf meter milderde Rommens tot 1-2. Beide ploegen kregen nadien nog hun kansen maar halfweg waren het de Limburgers die een kleine voorsprong te pakken hadden.
De bezoekers kwamen ook na de pauze prima uit de kleedkamer. Na amper vijf minuten spelen knikte Kadiri een doorgekopte hoekschop in doel: 1-3. Het team van Euvrard had echter wederom redelijk snel een reactie in huis Claes zette prima voor vanop rechts en Nzuzi maakte de nieuwe aansluitingstreffer: 2-3. Aan de overzijde zorgde Zaroury echter quasi meteen voor de 2-4 met een laag overhoeks schot. Op een dik kwartier van het einde kreeg Libert een uitgelezen kans op de 3-4 maar zijn voorzet-schot werd nog onschadelijk gemaakt. In de slotminuut werd Kabongo nog gehaakt in de zestien meter. Vanaf elf meter voltooide Kiss zijn hattrick: 2-5, een nieuwe zege voor Lommel dat op weg lijkt naar de derde plaats in 1B.
Scoreverloop:
0-1 (7') Kiss (p), 0-2 (12') Kiss, 1-2 (37') Rommens (p), 1-3 (50') Kadiri, 2-3 (58') Nzuzi, 2-4 (64') Zaroury, 2-5 (90+5') Kiss (p)

LEES OOK: Beerschot haalt slag thuis met coach Messoudi

Zal Lommel volgend seizoen wel één van de promotieplaatsen pakken?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

79
79
'Vertrek Tzolis krijgt vorm: eisen Club Brugge gelekt'

Club Brugge neemt komende zomer afscheid van verschillende sterkhouders. Even laaide de hoop op een ...

2
2
Kompany hakt knoop door: Kane legt bom onder Bayern

De toekomst van Harry Kane bepaalt meer dan alleen de aanval van Bayern. Vincent Kompany botst ...

64
64
Real op apegapen: Valverde naar hospitaal na nieuwe knokpartij

Aanstaande zondag wil Real Madrid er alles aan doen om te voorkomen dat FC Barcelona kampioen speelt ...

83
83
Union verliest aura van sympathie: analist geeft dé reden

Union SG legde de voorbije jaren een indrukwekkend parcours af en deed sinds zijn promotie op ...

103
103
KV Kortrijk haalt slag thuis: steunpilaar mee naar JPL

Na één jaartje in de Challenger Pro League maakt KV Kortrijk komend seizoen zijn ...

37
37
Vier toppers, één verrassing: ontdek de Europese topscorers

Het einde van het seizoen in het clubvoetbal nadert met rasse schreden en dus staan ook nog heel wat ...

56
56
'Pittige vuurdoop: Sibierski krijgt eerste transferopdracht'

RSC Anderlecht presenteerde woensdag zijn nieuwe sportief directeur officieel aan de pers. Nu de ...

370
370
'Club Brugge kaalgeplukt: ook Forbs richting exit?'

Of de titelrace tot een goed einde zal worden gebracht valt nog af te wachten, maar hoe dan ook mag ...

345
345
'Duiventil in Genk: verlanglijst De Condé lekt uit'

Of het nog een Europees ticket kan bemachtigen valt voorlopig af te wachten, maar dat KRC Genk ...

244
244
Anderlecht-fans spuwen gal: bestuur in het verweer

Daags na de officiële voorstelling van Antoine Sibierski als technisch directeur zit het er ...

229
229
'Frisse wind bij Club Brugge: unieke kans toptalent'

Om de zopas veroverde leidersplaats te verdedigen rekent Club Brugge zaterdag tegen STVV mogelijk op ...

376
376
Bondsparket maakt opvallende sanctie Burgess bekend

Voor het eerst in deze play-offs is Union op achtervolgen aangewezen, want afgelopen weekend nam ...

636
636
Jean-Marie Pfaff stinkend rijk? Absurde jackpot wacht

Jean-Marie Pfaff staat mogelijk voor de transfer van zijn leven. Niet op een voetbalveld dit keer, ...

395
395
'Grote kuis in Genk: volledig elftal richting exit'

KRC Genk dreigt nog naast een Europees ticket te grijpen, maar zelfs mits een goede afloop hebben de ...

372
372
'Club Brugge hakt knoop door over opvolger Mignolet'

Of hij zaterdag zijn wederoptreden kan vieren tegen STVV valt nog af te wachten, maar Simon Mignolet ...

449
449
Julie Vanloo na immense shock: Club Brugge als reddingsboei

De klap kwam hard aan voor Julie Vanloo. Enkele dagen voor de start van het nieuwe WNBA-seizoen werd ...

662
662
'Strijd Karetsas is los: gesprekken met eerste club'

Voor KRC Genk is het op sportief vlak een ontgoochelend seizoen, maar toch lijkt de kassa in de ...

160
160
Club houdt toptalent uit handen van buitenlandse clubs

Club Brugge lijkt alweer voor een hete transferzomer te staan. Het zal opnieuw af te rekenen krijgen ...

149
149
Verrassende transferzet STVV: "Cultuurbewaker in kleedkamer"

STVV beleeft één van de mooiste seizoenen uit haar geschiedenis en is nu al zeker van ...

62
62
Amerikaanse club: "We waren zeer dicht bij komst De Bruyne"

In de Verenigde Staten zullen ze in juni kunnen genieten van Kevin De Bruyne, want de ervaren ...

28
28
'Tottenham gaat all-in voor kandidaat-Rode Duivel'

Tottenham leek af te stevenen op een schokkende degradatie uit de Premier League, maar na een zes op ...

56
56
AA Gent liep op pijnlijke wijze recordtransfer mis

AA Gent wist de laatste jaren heel wat lucratieve uitgaande transfers te doen, maar dat bleek in het ...

77
77
'D-Day nadert: 6 dilemma's voor Garcia'

Er zal de komende dagen nog druk gespeculeerd worden over hoe de selectie van de Rode Duivels op het ...

169
169
'Standard ziet belangrijke pion na één jaar al vertrekken'

Standard mag nog altijd dromen van een Europees ticket, want op vier speeldagen van het einde prijkt ...

119
119
'Club en Anderlecht kennen prijskaartje voor JPL-sensatie'

De eindsprint wordt stilaan ingezet in de Jupiler Pro League, waarna de Belgische clubs hun pijlen ...

364
364

Meer sportnieuws