Seraing kan in eigen huis geen afstand nemen van Lierse Kempenzonen

86 stemmen
Seraing kan in eigen huis geen afstand nemen van Lierse Kempenzonen

Na een zoutloze pot voetbal hebben Seraing en Lierse Kempenzonen de punten gedeeld in 1B. Het team van Emilio Ferrera was al zeker van de tweede plaats en mag binnen een tweetal weken de deur proberen open te beuken richting de Jupiler Pro League.

Seraing en Lierse Kempenzonen stonden deze namiddag tegenover mekaar in het Pairaystadion. De bezoekers waren na het verlies van Club NXT zeker van de voorlaatste plek in 1B, het team van Emilio Ferrera verwierf vorige week al zekerheid over de tweede plek en het bijhorend promotie/degradatieduel tegen Moeskroen of Waasland-Beveren. De Luikse club kon dit duel dus puur als voorbereiding zien op de 'nacompetitie'.
We zagen een ontzettend matige eerste periode met weinig doelgevaar langs beide kanten. Topschutter Mikautadze was de enige die voor de thuisploeg echt kon dreigen, doelman De Smet verschalken lukte echter niet. Aan de overzijde creëerde ook Lierse Kempenzonen zo goed als niets. Halfweg stond het logischerwijs nog 0-0.
Ook na de rust zagen we niet meteen beterschap. Na tien minuten spelen trapte Al Badaoui de eerste mogelijkheid over na een prima counter van Seraing en even later ging een nieuwe mogelijkheid van diezelfde Al Badaoui een metertje over. De thuisploeg duwde nu toch wat steviger op de deur en De Smet toonde zich secuur op schoten van Jallow en Bernier. Op een dik kwartier van het einde haalde de bezoekende doelman knap een hard schot van Mikautadze uit zijn doelvlak. Aan de overzijde creëerde Lierse ontzettend weinig, op tien minuten van het einde ging een gekraakt schot van Gilis naast. In het absolute slot trapte Mikautadze vanop vrije trap nog tegen de paal. Uiteindelijk bleef het bij een bloedeloze 0-0, meteen de tweede keer dat Lierse Kempenzonen punt(en) pakt in het Pairaystadion.

Zal Seraing de deur openbeuken naar de Jupiler Pro League?

Meest recent

Nederland plots in de ban van ‘hun Romelu Lukaku’

In Nederland spreken ze weer van de wereldtitel, al zien we dat niet gebeuren. Oranje gaf ...

13
13
Degryse en Alderweireld zien twee vreemde keuzes bij Garcia

Rudi Garcia voert vier wissels door bij de Rode Duivels. Marc Degryse en Toby Alderweireld stellen ...

84
84
Spanje recht de rug met zeer riante overwinning

Spanje speelde om 18u een zeer belangrijk duel op het WK. Na de blamage tegen Kaapverdië (0-0) ...

21
21
Opstelling Duivels: fans hebben het allemaal over één man

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. Bondscoach Rudi Garcia voerde vier wissels door. Hans ...

240
240
Garcia verrast compleet met basisplaats Lukaku

De Rode Duivels spelen om 21u tegen Iran. De Belgen hebben geen enkele andere optie dan te winnen, ...

244
244
'Anderlecht haakt af na horen perperdure vraagprijs'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank. De club wil onder meer twee wingers ...

316
316
'Mourinho gaat los in Madrid: nieuwe transferknaller Real'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

126
126
'Transfersoap Olise: Bayern grijpt daadkrachtig in'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

92
92
'Duel met Egypte maakt groot slachtoffer in basiself Duivels'

Het aftellen tot de tweede WK-wedstrijd van de Rode Duivels is begonnen. Maar wie zal bondscoach ...

157
157
Trainerstwist Anderlecht? Contract per direct beëindigd

Hoewel de trainingen maandag alweer hervatten, heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe ...

730
730
'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Club Brugge gaat ook deze zomermercato ongetwijfeld weer een pak miljoenen opstrijken met de verkoop ...

436
436
Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

361
361
Spanje onder grote druk: De la Fuente grijpt fors in

Spanje staat zondagavond onder grote druk op het wereldkampioenschap. Tegen Saudi-Arabië ...

39
39
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

263
263
'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

45
45
Geweldig beeld: Nederlands koningspaar uit de bol in kleedkamer

Dit weekend waren opnieuw heel wat bekende gezichten te zien op de tribunes tijdens het WK. Zaterdag ...

36
36
De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League volop bezig met het ...

760
760
'Tzolis krijgt meteen serieuze domper te horen bij Arsenal'

Dat Christos Tzolis deze zomer een toptransfer zal versieren, lijkt stilaan een uitgemaakte zaak. De ...

587
587
Vervanger Jérémy Doku gezocht: "Híj́ heeft licht voordeel"

De Rode Duivels zullen zondagavond Iran moeten bekampen met een flinke aderlating. Zo ontbreekt ...

128
128
Gouden tip Garcia: "Zo iemand heb je nodig tegen Iran"

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

360
360
Oranje-gekte barst los: "Beste Nederlands elftal in jaren"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

88
88
Vanaken eindelijk aan aftrap? Boskamp geeft antwoord

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran op het wereldkampioenschap 2026. Het wordt ...

458
458
Duivels vrezen: loodzware tegenstander in tweede ronde?

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

391
391
'City op zucht van trainer: 10 miljoen voor opvolger Pep'

Manchester City nam na het Premier League-seizoen officieel afscheid van succestrainer Pep ...

162
162
Garcia krijgt draai om de oren: "Trekt nergens op"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

155
155

Meer sportnieuws