Seraing kan in eigen huis geen afstand nemen van Lierse Kempenzonen

86
Seraing kan in eigen huis geen afstand nemen van Lierse Kempenzonen

Na een zoutloze pot voetbal hebben Seraing en Lierse Kempenzonen de punten gedeeld in 1B. Het team van Emilio Ferrera was al zeker van de tweede plaats en mag binnen een tweetal weken de deur proberen open te beuken richting de Jupiler Pro League.

Seraing en Lierse Kempenzonen stonden deze namiddag tegenover mekaar in het Pairaystadion. De bezoekers waren na het verlies van Club NXT zeker van de voorlaatste plek in 1B, het team van Emilio Ferrera verwierf vorige week al zekerheid over de tweede plek en het bijhorend promotie/degradatieduel tegen Moeskroen of Waasland-Beveren. De Luikse club kon dit duel dus puur als voorbereiding zien op de 'nacompetitie'.
We zagen een ontzettend matige eerste periode met weinig doelgevaar langs beide kanten. Topschutter Mikautadze was de enige die voor de thuisploeg echt kon dreigen, doelman De Smet verschalken lukte echter niet. Aan de overzijde creëerde ook Lierse Kempenzonen zo goed als niets. Halfweg stond het logischerwijs nog 0-0.
Ook na de rust zagen we niet meteen beterschap. Na tien minuten spelen trapte Al Badaoui de eerste mogelijkheid over na een prima counter van Seraing en even later ging een nieuwe mogelijkheid van diezelfde Al Badaoui een metertje over. De thuisploeg duwde nu toch wat steviger op de deur en De Smet toonde zich secuur op schoten van Jallow en Bernier. Op een dik kwartier van het einde haalde de bezoekende doelman knap een hard schot van Mikautadze uit zijn doelvlak. Aan de overzijde creëerde Lierse ontzettend weinig, op tien minuten van het einde ging een gekraakt schot van Gilis naast. In het absolute slot trapte Mikautadze vanop vrije trap nog tegen de paal. Uiteindelijk bleef het bij een bloedeloze 0-0, meteen de tweede keer dat Lierse Kempenzonen punt(en) pakt in het Pairaystadion.

Zal Seraing de deur openbeuken naar de Jupiler Pro League?

Meest recent

Club Brugge kraakt Potts: onverwachte wending op komst?

In Brugge krijgt Freddie Potts week na week de wind van voren, zelfs Ivan Leko wil hem een andere ...

617
617
Godts onder stoom en laat Bodart kansloos achter

Mika Godts trok afgelopen zomer van Ajax naar PSG. Het begon was moeilijk, maar logisch want de Rode ...

8
8
Basisploeg Club Brugge: Leko hakt knoop door

Om 20u45 spelen Zulte Waregem en Club Brugge hun partij in de Jupiler Pro League. Ivan Leko heeft ...

83
83
Zorgen bij Leko? "Voelt dat hij de groep even kwijt is"

Club Brugge is bezig aan een goed seizoen. Blauw-Zwart wint de meeste matchen, maar Ivan Leko was ...

54
54
Euvrard voert zélf druk: hoogspanning bij Standard

Standard staat onder zware druk na een nul op twaalf. Vincent Euvrard weet dat een zege nodig is, ...

30
30
Coucke breekt stilte bij Anderlecht: "Geduld ver op"

Hij had zich voorgenomen om zich voortaan in stilzwijgen te hullen, maar nu het weer van kwaad naar ...

221
221
Bruno houdt adem in: vaste titularis Anderlecht out?

Op de valreep speelt RSC Anderlecht zaterdag zijn enige thuismatch in oktober. Een met veel druk op ...

100
100
De Mil verschaft update uit ziekenboeg AA Gent

Dankzij de fraaie 4-0 zege tegen Anderlecht is AA Gent nog steeds de fiere koploper in onze ...

60
60
Bruno spreekt klare taal over ontslag bij Anderlecht

Het is stilaan vijf voor twaalf bij RSC Anderlecht, waar Vitor Bruno zijn stoel alsmaar meer ...

139
139
Leko hakt knopen door: laatste kans bij Club Brugge?

Met het oog al half op PSV gericht gaat Club Brugge vrijdag op bezoek bij Zulte Waregem. Vermits hij ...

218
218
Nainggolan in grote problemen? Parket vraagt heftige celstraf

Radja Nainggolan riskeert een bijzonder zware straf. De voormalige Rode Duivel, die tegenwoordig bij ...

167
167
Bestuur viseert Bruno: vijf voor twaalf in Anderlecht

Zelf houdt hij niet van het woord 'crisis', maar als CEO van RSC Anderlecht voelde Kenneth Bornauw ...

100
100
Nieuwkomers in Jupiler Pro League: de 11 grootste flops

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League al de tiende speeldag op het programma. Het ideale ...

199
199
586.000 euro en één bizarre regel: Man Utd-fan Littler stunt

Luke Littler is een supporter van Manchester United, maar in zijn nieuwe Netflix-show draait alles ...

42
42
Dierckx doet boekje open over Club Brugge: “Een schok”

Tuur Dierckx speelt momenteel bij het Sporting Hasselt van Sam Kerkhofs en Rik Verheye, maar de ...

117
117
Transfermislukking Union op tafel: “Bormans zéér kwaad”

Union SG groeide zeer snel uit tot een Belgische topclub na de promotie. In 2020 had het echter ook ...

68
68
Ronaldo achterna: nieuw avontuur Courtois en Gerzig?

De streamingdiensten focussen zich meer en meer op de sportwereld en de grote figuren achter de ...

30
30
Lierse jubelt met ruwe diamant: “Ik wil naar JPL”

Lierse speelt momenteel in de Challenger Pro League. De Belgische traditieclub heeft de ambitie om ...

82
82
Bayern geeft Kompany-update: “Ernstig en serieus”

Vincent Kompany is herstellende van een hersenvliesontsteking. De Belgische oefenmeester zal een ...

149
149
Koni De Winter krijgt er flink van langs, Theate blundert

Koni De Winter zat afgelopen WK in de selectie van de Rode Duivels, maar de centrale verdediger ...

25
25
Crisis bij Man Utd: Tielemans duidelijk over ontslag Carrick

Vorig seizoen leek Manchester United goed op weg om weer de aansluiting met de Engelse top te maken, ...

72
72
Chelsea maakt dezelfde fout: "Nieuwe De Bruyne of Lukaku"

De voorbije jaren kwam Chelsea zeer graag in België shoppen en met Mike Penders en Roméo ...

34
34
Transfers Sibierski gebuisd? Bornauw geeft zijn rapport

De povere resultaten van de laatste weken hebben ervoor gezorgd dat alles bij Anderlecht in vraag ...

153
153
RWDM knipt ook laatste band met Textor door

Bij RWDM speelden zich de voorbije jaren enkele van de meest bizarre taferelen in het Belgische ...

44
44
"De beste coach in de JPL" - verrassende naam krijgt lof

Dit weekend zijn we in de Jupiler Pro League al toe aan de tiende speeldag. In de voorbije weken ...

82
82

Meer sportnieuws