Seraing kan in eigen huis geen afstand nemen van Lierse Kempenzonen

door
Seraing kan in eigen huis geen afstand nemen van Lierse Kempenzonen

Na een zoutloze pot voetbal hebben Seraing en Lierse Kempenzonen de punten gedeeld in 1B. Het team van Emilio Ferrera was al zeker van de tweede plaats en mag binnen een tweetal weken de deur proberen open te beuken richting de Jupiler Pro League.

Seraing en Lierse Kempenzonen stonden deze namiddag tegenover mekaar in het Pairaystadion. De bezoekers waren na het verlies van Club NXT zeker van de voorlaatste plek in 1B, het team van Emilio Ferrera verwierf vorige week al zekerheid over de tweede plek en het bijhorend promotie/degradatieduel tegen Moeskroen of Waasland-Beveren. De Luikse club kon dit duel dus puur als voorbereiding zien op de 'nacompetitie'.
We zagen een ontzettend matige eerste periode met weinig doelgevaar langs beide kanten. Topschutter Mikautadze was de enige die voor de thuisploeg echt kon dreigen, doelman De Smet verschalken lukte echter niet. Aan de overzijde creëerde ook Lierse Kempenzonen zo goed als niets. Halfweg stond het logischerwijs nog 0-0.
Ook na de rust zagen we niet meteen beterschap. Na tien minuten spelen trapte Al Badaoui de eerste mogelijkheid over na een prima counter van Seraing en even later ging een nieuwe mogelijkheid van diezelfde Al Badaoui een metertje over. De thuisploeg duwde nu toch wat steviger op de deur en De Smet toonde zich secuur op schoten van Jallow en Bernier. Op een dik kwartier van het einde haalde de bezoekende doelman knap een hard schot van Mikautadze uit zijn doelvlak. Aan de overzijde creëerde Lierse ontzettend weinig, op tien minuten van het einde ging een gekraakt schot van Gilis naast. In het absolute slot trapte Mikautadze vanop vrije trap nog tegen de paal. Uiteindelijk bleef het bij een bloedeloze 0-0, meteen de tweede keer dat Lierse Kempenzonen punt(en) pakt in het Pairaystadion.

LEES OOK: ‘Vier clubs klagen: format dit seizoen nog op de schop’

Zal Seraing de deur openbeuken naar de Jupiler Pro League?

Meest recent

Sensatie in München: Neuer gruwelijk in de fout, Bayern reageert meteen

Woensdagavond worden in de Champions League de laatste tickets voor de halve finales uitgedeeld. ...

3
3
'Barça grijpt in na UCL-eliminatie: supertransfer in zicht'

FC Barcelona is er dan toch niet in geslaagd om een nieuwe remontada te bewerkstelligen en sneuvelde ...

21
21
Eerste clash Union-Club Brugge: titelfavoriet aangeduid

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

307
307
Club Brugge staat perplex: Onyedika‑deal hakt er hard in

Club Brugge wil Raphael Onyedika langer vastleggen, maar dat dossier ligt minder rustig dan het op ...

471
471
'Anderlecht bidt: op deze voorwaarde miljoenen voor Vazquez'

Anderlecht heeft in de zomer heel wat werk voor de boeg om de ploeg te versterken. Daarvoor zullen ...

181
181
Beloftenquota blijft beroeren: advocaat wijst op bizar gevolg

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over de nakende competitiehervorming in de Jupiler Pro ...

70
70
'Nieuwe domper dreigt voor STVV'

STVV begon aan de Champions' Play-Off als een outsider voor de titel, want het had slechts een ...

79
79
'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

325
325
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

143
143
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

228
228
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

92
92
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

245
245
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

20
20
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

432
432
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

184
184
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

65
65
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

533
533
Barça schopt wild om zich heen na CL-eliminatie

Voor FC Barcelona zijn de kwartfinales dinsdagavond het eindstation geworden in de Champions League. ...

108
108
'Vete rond Mokio: nieuw contract slaat diepe wonden'

Een weekje geleden kon Ajax een grote opsteker melden. Het slaagde er immers in om Jorthy Mokio een ...

113
113
Kompany doet beklag: "Ik vind dat streng"

Om 21u gaat Vincent Kompany met Bayern München op zoek naar een ticket voor de halve finale van ...

65
65
Verlinden naar Belgische topclub? "Uitgebreid contact"

De zomermercato nadert met rasse schreden en de Belgische topclubs zullen ongetwijfeld ook in de ...

267
267
'Gemiste kans Antwerp? Flop blijkt grof wild'

Het belooft bij Antwerp alweer een drukke transferzomer te worden. De Great Old moet immers weer ...

155
155
'Genk blijft gaan: nieuwe keeperparel in vizier'

Bij KRC Genk grijpen ze de play-offs aan om al wat te experimenteren met het oog op de toekomst. Zo ...

118
118
RAFC-fan Tom Waes staat aan begin van bloedstollend avontuur

Na een bijzonder moeilijke periode slaat Tom Waes een nieuw hoofdstuk open. Eind 2024 raakte de ...

23
23
Meer dan 50 miljoen? Godts reageert op transfergeruchten

Mika Godts loopt dezer dagen serieus in de kijker. De flankaanvaller is dit seizoen helemaal ...

38
38

Meer sportnieuws