Zo win jij ruim 330 euro met 10 euro inzet op speeldag 34!

door
Zo win jij ruim 330 euro met 10 euro inzet op speeldag 34!

Het langste regulier seizoen sinds de invoering van de play-offs zit er bijna op. Op de slotspeeldag van de Jupiler Pro League staan er haast overal dan ook grote belangen op het spel, én andermaal tal van aantrekkelijke affiches op het programma. In samenwerking met UNIBET.be gaat VoetbalNieuws op zoek naar de meest interessante tips en pronostieken van het weekend.


Twee matchen met beperkte inzet op zaterdag, te beginnen met Charleroi tegen Eupen. Het nummer 12 tegen de dertiende in de stand, waarbij vooral de Zebra’s ver onder de verwachtingen bleven. Sinds kerstmis boekten zij amper één zege, die intussen al dateert van eind januari. Nadien bleef Charleroi steken op een zuinige vijf op 24. De nul houden lukte daarbij slechts één keer, maar misschien blijft die tegen de op twee na slechtste aanval nog eens op het bord. Ons brengt het alvast 3,60x onze inzet op.



Later op de avond krijgen we de enigszins onthoofde topper tussen Antwerp en KRC Genk, waarbij het vooral de vraag lijkt in welke mate Frank Vercauteren en John van den Brom aan het roteren slaan. In totaal staan immers zes spelers op scherp, waarvan vier langs Limburgse zijde. Zij dreigen mits een geel karton de start van PO I te missen. Niet in de gevarenzone: Jhon Lucumi, die met zijn vijf stuks al eens een dagje schorsing uitzat. Als de Colombiaan op de bon vliegt, rekenen wij ons 5,00x onze inleg rijker.

Over naar zondag 18 uur, wanneer de overige zeven duels worden afgetrapt. De focus ligt echter vooral op de poging van STVV om Anderlecht uit PO I te houden. Hoewel een punt volstaat voor Paars-Wit, gaf Vincent Kompany reeds aan vol de aanval te kiezen. Wij rekenen dus op meer hoekschoppen voor de Brusselaars, die blijkbaar het hoogste aantal fouten ondergaan. Als de Kanaries – een van de meer potige ploegen in de JPL – tevens meer kaarten slikken, is dat met de Bet Builder 3,85x onze bet waard.



Iets lager in de stand mogen een aantal clubs in een onderlinge confrontatie hun plek in PO II proberen af te dwingen. Zo nemen Standard en Beerschot, die momenteel allebei tot de gelukkigen behoren, het tegen elkaar op. Money time dus voor de Rouches, met een 10 op 12 net op tijd weer op dreef. De bezielers achter dat succes zijn Selim Amallah en Jackson Muleka, beiden goed voor drie doelpunten in die periode. Als die laatste voor een vierde wedstrijd op rij raak treft, levert dat 2,40x onze inzet op.

Tot slot richten we onze aandacht op de kelder van het klassement. Daar droomt Waasland-Beveren nog van de redding op het veld van OH Leuven, dat al vier matchen niet kon winnen en vorige week met de billen bloot ging tegen Cercle. Wie weet zit er dus iets in voor de hekkensluiter, die zelfs mits een driepunter wel moet rekenen op een nederlaag van Moeskroen bij Club Brugge. Beide teams staan alvast garant voor spektakel. Met minstens vier goals vermenigvuldigen wij onze inleg maal 2,12x.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft, kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor een clean sheet voor Charleroi, Anderlecht dat haar wil oplegt aan STVV en een scorende Muleka, samen goed voor ruim 33x onze inzet bij UNIBET.be.



VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: Ruud Vormer onthult een zwaar geheim: "Niemand durft nog"

Wie van deze ploegen verdient deelname aan PO II het meest?

Meest recent

Schade voor Club Brugge? "Kunnen iedereen aan"

STVV neemt het vanavond op tegen Club Brugge. Heel Sint-Truiden hoopt op een stunt tegen de ...

5
5
Stilaan laatste kans? Cinel velt oordeel over Cercle-crisis

Cercle Brugge ligt uit de Beker van België en bakt er niets van in de Jupiler Pro League. Tegen ...

18
18
Ruud Vormer onthult een zwaar geheim: "Niemand durft nog"

Hij werd Mister Club Brugge, Gouden Schoen-winnaar en jarenlang de motor op elk middenveld dat hij ...

16
16
Plots kritiek op Hayen: "Te veel van het goede"

Club Brugge moet vanavond aan de bak tegen STVV. Na de glansloze bekerwinst tegen OH Leuven hoopt ...

73
73
Vrancken: "Zij zouden elk seizoen JPL-kampioen moeten zijn"

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. Wouter Vrancken maakte van dit STVV een van de leukste ...

76
76
Invaller klopt op tafel: Hasi krijgt duidelijke boodschap

RSC Anderlecht gaat zondagnamiddag op bezoek bij KVC Westerlo en dat slechts enkele dagen nadat het ...

95
95
Club Brugge kampioen? Van der Elst doet titelvoorspelling

Club Brugge wil dit seizoen zo lang mogelijk meestrijden op drie fronten. Maar het belangrijkste ...

185
185
'Kompany grote fan: Bayern-bom van 85 miljoen'

Bayern München blijft in de running voor de treble dit seizoen en plaatste zich deze week voor ...

57
57
Keerzijde WK-loting: "Dan is België de risee van het wereldvoetbal"

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn gedurende de groepsfase van het WK 2026. Tijdens de ...

174
174
Totale ommekeer bij Gent? "Dán is er veel mogelijk"

AA Gent heeft woensdagavond voor het eerst in vijf wedstrijden nog eens kunnen winnen. De Buffalo's ...

191
191
TRANSFERUURTJE: 'Duel Genk vs. Gent, transferklapper Angulo'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

139
139
Grote impact DAZN bekend: Belgische clubs moeten verkopen

DAZN heeft besloten om het TV-contract met de Pro League op te zeggen. Daarbovenop zal het ...

419
419
Jonge Duivel snoeihard voor Anderlecht: “Dat stoorde mij”

RSC Anderlecht staat bekend om hun sterke jeugdopleiding en elk seizoen breken er nieuwe talenten ...

215
215
Sepp Blatter maakt FIFA én Trump met de grond gelijk

De loting in Washington voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada houdt de ...

150
150
Oosting glundert met nieuw goudhaantje bij Antwerp

Royal Antwerp FC is onder Joseph Oosting een nieuwe weg ingeslagen. De Nederlander moet The Great ...

305
305
Degryse roept ferme WK-waarschuwing naar Garcia

De loting voor het WK 2026 werd gisteren in Washington afgerond. De Rode Duivels zitten in een ...

86
86
Parys op dreef: Pro League slaat keihard terug op DAZN

De perikelen rond DAZN en de Pro League blijft groot nieuws in de Belgische voetbalwereld. Het ...

251
251
Rode Duivels met konijnenpoot: "Drie oefenmatchen op WK"

Rudi Garcia heeft het getroffen met de loting op het WK 2026. De weg naar de kwartfinales ligt ...

97
97
'Club Brugge duizelt: hallucinante Benteke-eis slaat alles'

In Brugge durven ze het bijna niet hardop zeggen, maar de cijfers die rondgaan over Christian ...

797
797
Garcia geeft belangrijke update over Lukaku en De Bruyne

De WK-loting ligt achter de rug. Er zijn een aantal leuke groepen komende zomer, maar niet voor de ...

97
97
Leko viert 'Grote Terugkeer': "Dacht aan hem als titularis"

AA Gent doet het onder Ivan Leko niet beter dan vorig seizoen, toen de Buffalo's ongeveer dezelfde ...

111
111
JPL-mirakel in de maak: "Wij zijn springlevend"

Enkele weken geleden gaf niemand nog een stuiver voor de kansen van FCV Dender om de laatste plaats ...

93
93
STVV-Club: 'Hayen speelt met surprise in basisploeg'

In de Champions League staat Club Brugge volgende week voor een zware uitdaging tegen Arsenal FC. ...

518
518
'JPL davert: Anderlecht plant spectaculaire transfer'

In Neerpede wordt al weken druk gediscussieerd over een nieuwe doelman die de JPL dit seizoen op ...

292
292
"Walgelijk theater" - Voetbalwereld kotst 'lijpzak' Infantino uit

Vrijdagavond werd in Washington geloot voor het wereldkampioenschap van komende zomer. Maar de show ...

454
454

Meer sportnieuws