Zo win jij ruim 330 euro met 10 euro inzet op speeldag 34!

door
Zo win jij ruim 330 euro met 10 euro inzet op speeldag 34!

Het langste regulier seizoen sinds de invoering van de play-offs zit er bijna op. Op de slotspeeldag van de Jupiler Pro League staan er haast overal dan ook grote belangen op het spel, én andermaal tal van aantrekkelijke affiches op het programma. In samenwerking met UNIBET.be gaat VoetbalNieuws op zoek naar de meest interessante tips en pronostieken van het weekend.


Twee matchen met beperkte inzet op zaterdag, te beginnen met Charleroi tegen Eupen. Het nummer 12 tegen de dertiende in de stand, waarbij vooral de Zebra’s ver onder de verwachtingen bleven. Sinds kerstmis boekten zij amper één zege, die intussen al dateert van eind januari. Nadien bleef Charleroi steken op een zuinige vijf op 24. De nul houden lukte daarbij slechts één keer, maar misschien blijft die tegen de op twee na slechtste aanval nog eens op het bord. Ons brengt het alvast 3,60x onze inzet op.



Later op de avond krijgen we de enigszins onthoofde topper tussen Antwerp en KRC Genk, waarbij het vooral de vraag lijkt in welke mate Frank Vercauteren en John van den Brom aan het roteren slaan. In totaal staan immers zes spelers op scherp, waarvan vier langs Limburgse zijde. Zij dreigen mits een geel karton de start van PO I te missen. Niet in de gevarenzone: Jhon Lucumi, die met zijn vijf stuks al eens een dagje schorsing uitzat. Als de Colombiaan op de bon vliegt, rekenen wij ons 5,00x onze inleg rijker.

Over naar zondag 18 uur, wanneer de overige zeven duels worden afgetrapt. De focus ligt echter vooral op de poging van STVV om Anderlecht uit PO I te houden. Hoewel een punt volstaat voor Paars-Wit, gaf Vincent Kompany reeds aan vol de aanval te kiezen. Wij rekenen dus op meer hoekschoppen voor de Brusselaars, die blijkbaar het hoogste aantal fouten ondergaan. Als de Kanaries – een van de meer potige ploegen in de JPL – tevens meer kaarten slikken, is dat met de Bet Builder 3,85x onze bet waard.



Iets lager in de stand mogen een aantal clubs in een onderlinge confrontatie hun plek in PO II proberen af te dwingen. Zo nemen Standard en Beerschot, die momenteel allebei tot de gelukkigen behoren, het tegen elkaar op. Money time dus voor de Rouches, met een 10 op 12 net op tijd weer op dreef. De bezielers achter dat succes zijn Selim Amallah en Jackson Muleka, beiden goed voor drie doelpunten in die periode. Als die laatste voor een vierde wedstrijd op rij raak treft, levert dat 2,40x onze inzet op.

Tot slot richten we onze aandacht op de kelder van het klassement. Daar droomt Waasland-Beveren nog van de redding op het veld van OH Leuven, dat al vier matchen niet kon winnen en vorige week met de billen bloot ging tegen Cercle. Wie weet zit er dus iets in voor de hekkensluiter, die zelfs mits een driepunter wel moet rekenen op een nederlaag van Moeskroen bij Club Brugge. Beide teams staan alvast garant voor spektakel. Met minstens vier goals vermenigvuldigen wij onze inleg maal 2,12x.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft, kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor een clean sheet voor Charleroi, Anderlecht dat haar wil oplegt aan STVV en een scorende Muleka, samen goed voor ruim 33x onze inzet bij UNIBET.be.



VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Grootse plannen Club, leegloop Antwerp’

Wie van deze ploegen verdient deelname aan PO II het meest?

Meest recent

Uitblinker Trossard sluit 2025 af met straffe statistiek

Voor wie er nog aan twijfelde dat Arsenal dit seizoen absoluut een prijs wil pakken, hebben de ...

22
22
Doet Genk weer pikante transfer bij STVV?

Voor KRC Genk is er werk aan de winkel tijdens de wintermercato. De Limburgers staan na twee derde ...

89
89
Trossard verbrijzelt reeks Villa, Lammens voorkomt blamage

Arsenal heeft dinsdag een serieus statement gemaakt in de Engelse titelstrijd. Het verbrijzelde de ...

50
50
'Gezelschap voor Raskin: Rangers drukt door voor Belg'

Of Nicolas Raskin na de wintermercato nog voor Rangers zal spelen, blijft toch nog een beetje een ...

33
33
Chelsea verliest verder terrein, ook De Cuyper wint niet

Er stond dinsdagavond heel wat voetbal op het programma in de Premier League. In de eerste ...

18
18
Eden Hazard reageert op keiharde kritiek van Kroos

Eden Hazard geniet intussen al 2,5 jaar van zijn pensioen. Hij zette immers al in de zomer van 2023 ...

154
154
'Zelfs Real Madrid komt aankloppen bij Club Brugge'

Club Brugge hoopt zich tijdens de wintermercato stevig te kunnen versterken. Maar voorlopig duiken ...

306
306
Nkada kent sanctie na 'boksincident' tegen STVV

Standard sloot zijn kalenderjaar af met een thuisnederlaag tegen STVV. Die wedstrijd werd ontsierd ...

127
127
Opportuniteit voor Belgische clubs: Rode Duivel op de markt

Vanaf donderdag kunnen de Belgische eersteklassers helemaal beginnen aan hun zoektocht naar ...

143
143
'Delcroix verrast iedereen met nieuwe club'

Hannes Delcroix zit op een zijspoor bij Burnley. De Engelse eersteklasser wil in januari dolgraag af ...

77
77
'Opvallend Belgisch transfergerucht omtrent Mertens'

Dries Mertens geniet momenteel volop van de passie van hem en zijn vrouw Kat Kerkhofs: de wereld ...

138
138
'Anderlecht schiet raak: spits met waanzinnige cijfers'

Anderlecht wil raak schieten, maar niet met de klassieke namen. Er wordt in de wandelgangen ...

458
458
Straf! Lammens liet grote club staan voor Man Utd

Senne Lammens versierde afgelopen zomer een absolute toptransfer. Hij trok voor 21 miljoen euro van ...

157
157
'Westerlo wacht af: ondanks gerucht nog geen concreet bod'

De geruchtenmolen draait momenteel op volle toeren. Onder meer de naam van Griffin Yow doet de ronde ...

93
93
'Belgische topclub wil Kerk weghalen bij Antwerp'

Royal Antwerp FC mag heel tevreden zijn over de gang van zaken in december, maar het is ook ...

644
644
Club Brugge plukt keeperstrainer weg bij voetbalbond

Club Brugge vertrekt zaterdag op winterstage. Behoudens verrassingen nog zonder versterkingen, al ...

190
190
Franky Van der Elst steelt de show met verrassend debuut

Sommige carrières lijken nooit helemaal af. Ook niet wanneer ze al decennialang meegaan. ...

48
48
'Hayen hakt knopen door: Genk dumpt dure zomerflop'

Bij ingang van het nieuwe jaar prijkt KRC Genk pas op de negende plaats. Om daar verandering in te ...

876
876
“Die Belg is gestoord”: Preud’homme zoals je hem nooit zag

Michel Preud'homme heeft een blijvende stempel nagelaten in het Belgische voetbal: als speler en ...

158
158
'AA Gent heeft beet: oude bekende De Mil op komst'

Tien matchen voor het einde van de reguliere competitie prijkt AA Gent pas op plaats acht. Vermits ...

291
291
'Gheysens grijpt in: Antwerp lanceert winteroffensief'

Antwerp mag dankzij de recente opmars in het klassement weer naar boven kijken, maar een extra ...

522
522
'Club Brugge stap dichter bij eerste winteraanwinst'

Club Brugge windt er geen doekjes om dat een extra flankaanvaller dé uitgesproken prioriteit ...

836
836
'Anderlecht gaat all-in: Vazquez out, Benteke in?'

RSC Anderlecht gaat vooral op uitgaand vlak een drukke zomer tegemoet, maar op inkomend gebied is er ...

995
995
Seys laat Club Brugge-fans watertanden op Instagram

Joaquin Seys kende een absoluut droomjaar bij Club Brugge. Vanuit Club NXT stroomde hij schijnbaar ...

232
232
Tielemans haalt loftrompet boven: “Heel speciaal”

Youri Tielemans heeft een topjaar achter de rug. De middenvelder is de architect van het sterk ...

59
59

Meer sportnieuws