Zo win jij ruim 330 euro met 10 euro inzet op speeldag 34!

37 stemmen
Zo win jij ruim 330 euro met 10 euro inzet op speeldag 34!

Het langste regulier seizoen sinds de invoering van de play-offs zit er bijna op. Op de slotspeeldag van de Jupiler Pro League staan er haast overal dan ook grote belangen op het spel, én andermaal tal van aantrekkelijke affiches op het programma. In samenwerking met UNIBET.be gaat VoetbalNieuws op zoek naar de meest interessante tips en pronostieken van het weekend.


Twee matchen met beperkte inzet op zaterdag, te beginnen met Charleroi tegen Eupen. Het nummer 12 tegen de dertiende in de stand, waarbij vooral de Zebra’s ver onder de verwachtingen bleven. Sinds kerstmis boekten zij amper één zege, die intussen al dateert van eind januari. Nadien bleef Charleroi steken op een zuinige vijf op 24. De nul houden lukte daarbij slechts één keer, maar misschien blijft die tegen de op twee na slechtste aanval nog eens op het bord. Ons brengt het alvast 3,60x onze inzet op.



Later op de avond krijgen we de enigszins onthoofde topper tussen Antwerp en KRC Genk, waarbij het vooral de vraag lijkt in welke mate Frank Vercauteren en John van den Brom aan het roteren slaan. In totaal staan immers zes spelers op scherp, waarvan vier langs Limburgse zijde. Zij dreigen mits een geel karton de start van PO I te missen. Niet in de gevarenzone: Jhon Lucumi, die met zijn vijf stuks al eens een dagje schorsing uitzat. Als de Colombiaan op de bon vliegt, rekenen wij ons 5,00x onze inleg rijker.

Over naar zondag 18 uur, wanneer de overige zeven duels worden afgetrapt. De focus ligt echter vooral op de poging van STVV om Anderlecht uit PO I te houden. Hoewel een punt volstaat voor Paars-Wit, gaf Vincent Kompany reeds aan vol de aanval te kiezen. Wij rekenen dus op meer hoekschoppen voor de Brusselaars, die blijkbaar het hoogste aantal fouten ondergaan. Als de Kanaries – een van de meer potige ploegen in de JPL – tevens meer kaarten slikken, is dat met de Bet Builder 3,85x onze bet waard.



Iets lager in de stand mogen een aantal clubs in een onderlinge confrontatie hun plek in PO II proberen af te dwingen. Zo nemen Standard en Beerschot, die momenteel allebei tot de gelukkigen behoren, het tegen elkaar op. Money time dus voor de Rouches, met een 10 op 12 net op tijd weer op dreef. De bezielers achter dat succes zijn Selim Amallah en Jackson Muleka, beiden goed voor drie doelpunten in die periode. Als die laatste voor een vierde wedstrijd op rij raak treft, levert dat 2,40x onze inzet op.

Tot slot richten we onze aandacht op de kelder van het klassement. Daar droomt Waasland-Beveren nog van de redding op het veld van OH Leuven, dat al vier matchen niet kon winnen en vorige week met de billen bloot ging tegen Cercle. Wie weet zit er dus iets in voor de hekkensluiter, die zelfs mits een driepunter wel moet rekenen op een nederlaag van Moeskroen bij Club Brugge. Beide teams staan alvast garant voor spektakel. Met minstens vier goals vermenigvuldigen wij onze inleg maal 2,12x.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft, kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor een clean sheet voor Charleroi, Anderlecht dat haar wil oplegt aan STVV en een scorende Muleka, samen goed voor ruim 33x onze inzet bij UNIBET.be.



VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: Club Brugge reageert fors na nazigroet

Wie van deze ploegen verdient deelname aan PO II het meest?

Meest recent

Arsenal op zucht van titel: grote controverse na rode kaart-fase

Arsenal FC heeft maandagavond weer een grote stap richting de landstitel gezet. De Gunners wonnen op ...

1
1
Leko ontkracht kritiek op Verhaeghe: "Klopt niet"

Club Brugge staat op het punt om Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord, met als gevolg de ...

118
118
'Code rood bij Antwerp: exit Jaecques & Haroun?'

Na een alweer teleurstellend seizoen is Antwerp aan bezinning toe. Komende zomer is er dan ook nog ...

107
107
'Witte rook bij Essevee: overeenkomst met nieuwe T1'

Ontsnappen aan de Relegation Play-Offs lukte niet, maar daarin bleek Zulte Waregem wel veruit de ...

123
123
'Kogel door de kerk: Anderlecht verkoopt De Cat'

Na de verloren bekerfinale was het andermaal een seizoen om snel te vergeten voor RSC Anderlecht. ...

655
655
Leko haalt gram: ultieme vernedering voor AA Gent?

Dankzij een spectaculaire 5-0 zege tegen Union diepte Club Brugge het gat met de eerste achtervolger ...

329
329
"Als je hem ziet spelen ..." - Vanaken vaste basisspeler op WK?

Met een vijf sterren-prestatie in de titelclash tegen Union SG, toonde Hans Vanaken zondag nog eens ...

146
146
'Bom in Manchester: Guardiola na slotspeeldag weg bij City'

De ontknoping van de Engelse titelstrijd draait op volle toeren. Maar maandagavond werd de Premier ...

141
141
'STVV op zucht van nieuwe spits, Cercle pakt miljoenen'

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Heel wat ploegen zijn dan ook al ...

77
77
Gouden Schoen: winnaar eerste stemronde nú al bekend?

Het seizoen in het clubvoetbal zit er bijna op, tijd dus om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

203
203
'Mourinho dropt enorme transferbom bij Real-comeback'

Een officiële aankondiging ontbreekt nog, maar alle signalen wijzen erop dat José ...

185
185
Coucke met grond gelijk gemaakt: "Net een oude ABBA-zanger"

Bijna negen jaar geleden verraste Marc Coucke de Belgische voetbalwereld door recordkampioen RSC ...

528
528
'Gheysens droomt van stunt met topcoach'

Antwerp zit opnieuw zonder trainer en op de Bosuil gonst het meteen van de geruchten. Paul Gheysens ...

628
628
Lardot velt verdict: Sykes ontsnapt, penalty voor RSCA?

Na de 5-0 zege van Club Brugge tegen Union lijkt de titelstrijd beslist. Op het optreden van Lothar ...

314
314
Haroun hakt knopen door: 4 slachtoffers bij Antwerp

Na nog geen halfjaar werd Joseph Oosting alweer bedankt voor bewezen diensten door Antwerp, dat de ...

582
582
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

466
466
'RSCA kan cashen: 30 miljoen voor voltreffers Renard'

De vierde plaats werd voorlopig veiliggesteld, maar tot zover het goede nieuws bij RSC Anderlecht. ...

657
657
Titelkoorts bij Club Brugge: feestplannen al onthuld

Zelf houden Ivan Leko en co hun voetjes nog op de grond, maar na de forfaitzege tegen Union lijkt ...

294
294
Van Gucht en Charlotte shockeren: “Namen beslissing samen”

Alsof alle ogen al niet genoeg op hen gericht waren, zorgen Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy ...

96
96
Vanderbiest met verrassend oordeel over punt in Anderlecht

KV Mechelen gaf in de slotfase alsnog een zege weg tegen RSC Anderlecht. Al verdienden de ...

277
277
Vandenbempt trekt héél pijnlijke conclusie over Anderlecht

RSC Anderlecht moet nog knokken om een Europees ticket te behalen. Dat is heel erg nodig voor de ...

324
324
KV Mechelen wacht af: ervaren pion mysterieus over vertrek

Bij KV Mechelen hopen ze nog een Europees ticket te behalen, wat voor de club fantastisch zou zijn. ...

179
179
Club Brugge reageert fors na nazigroet

Er was een groot feest na Club Brugge - Union SG, maar één fan zorgde ervoor dat hij ...

416
416
Club Brugge heeft beet en shopt in de Bundesliga

Club Brugge is volop bezig met het scouten van buitenlandse talenten, maar ze wisten ook al een ...

171
171
Hayen baalt: vier pionnen out voor Antwerp

KRC Genk moet aan de bak tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers beseffen dat het van moeten is, want ...

267
267

Meer sportnieuws