Zo win jij ruim 330 euro met 10 euro inzet op speeldag 34!

door
Zo win jij ruim 330 euro met 10 euro inzet op speeldag 34!

Het langste regulier seizoen sinds de invoering van de play-offs zit er bijna op. Op de slotspeeldag van de Jupiler Pro League staan er haast overal dan ook grote belangen op het spel, én andermaal tal van aantrekkelijke affiches op het programma. In samenwerking met UNIBET.be gaat VoetbalNieuws op zoek naar de meest interessante tips en pronostieken van het weekend.


Twee matchen met beperkte inzet op zaterdag, te beginnen met Charleroi tegen Eupen. Het nummer 12 tegen de dertiende in de stand, waarbij vooral de Zebra’s ver onder de verwachtingen bleven. Sinds kerstmis boekten zij amper één zege, die intussen al dateert van eind januari. Nadien bleef Charleroi steken op een zuinige vijf op 24. De nul houden lukte daarbij slechts één keer, maar misschien blijft die tegen de op twee na slechtste aanval nog eens op het bord. Ons brengt het alvast 3,60x onze inzet op.



Later op de avond krijgen we de enigszins onthoofde topper tussen Antwerp en KRC Genk, waarbij het vooral de vraag lijkt in welke mate Frank Vercauteren en John van den Brom aan het roteren slaan. In totaal staan immers zes spelers op scherp, waarvan vier langs Limburgse zijde. Zij dreigen mits een geel karton de start van PO I te missen. Niet in de gevarenzone: Jhon Lucumi, die met zijn vijf stuks al eens een dagje schorsing uitzat. Als de Colombiaan op de bon vliegt, rekenen wij ons 5,00x onze inleg rijker.

Over naar zondag 18 uur, wanneer de overige zeven duels worden afgetrapt. De focus ligt echter vooral op de poging van STVV om Anderlecht uit PO I te houden. Hoewel een punt volstaat voor Paars-Wit, gaf Vincent Kompany reeds aan vol de aanval te kiezen. Wij rekenen dus op meer hoekschoppen voor de Brusselaars, die blijkbaar het hoogste aantal fouten ondergaan. Als de Kanaries – een van de meer potige ploegen in de JPL – tevens meer kaarten slikken, is dat met de Bet Builder 3,85x onze bet waard.



Iets lager in de stand mogen een aantal clubs in een onderlinge confrontatie hun plek in PO II proberen af te dwingen. Zo nemen Standard en Beerschot, die momenteel allebei tot de gelukkigen behoren, het tegen elkaar op. Money time dus voor de Rouches, met een 10 op 12 net op tijd weer op dreef. De bezielers achter dat succes zijn Selim Amallah en Jackson Muleka, beiden goed voor drie doelpunten in die periode. Als die laatste voor een vierde wedstrijd op rij raak treft, levert dat 2,40x onze inzet op.

Tot slot richten we onze aandacht op de kelder van het klassement. Daar droomt Waasland-Beveren nog van de redding op het veld van OH Leuven, dat al vier matchen niet kon winnen en vorige week met de billen bloot ging tegen Cercle. Wie weet zit er dus iets in voor de hekkensluiter, die zelfs mits een driepunter wel moet rekenen op een nederlaag van Moeskroen bij Club Brugge. Beide teams staan alvast garant voor spektakel. Met minstens vier goals vermenigvuldigen wij onze inleg maal 2,12x.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft, kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor een clean sheet voor Charleroi, Anderlecht dat haar wil oplegt aan STVV en een scorende Muleka, samen goed voor ruim 33x onze inzet bij UNIBET.be.



VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: Spectaculaire wending: Belgisch voetbal terug op televisie!

Wie van deze ploegen verdient deelname aan PO II het meest?

Meest recent

'STVV krijgt belangrijk nieuws over vertrek Vrancken'

STVV pakte vorig weekend een stuntzege tegen Union. Daarmee is het stilaan helemaal zeker van de ...

7
7
"Ik was beschaamd" - Hazard met de grond gelijk gemaakt

Anderlecht werd zondag nog maar eens pijnlijk met de neus op de feiten gedrukt door Club Brugge. Dat ...

84
84
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

11
11
Godts ondanks heldenrol aangepakt: "No f*cking way"

Ajax sprokkelde afgelopen weekend op de valreep nog een punt tegen PSV en daarvoor mocht het nog ...

25
25
Geen medelijden met Union: "Als je met vuur speelt..."

Het is een bewogen weekend geweest in de Champions' Play-Off. Daarin werd Club Brugge de nieuwe ...

138
138
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt nieuwe Ordoñez, De Bruyne beslist'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

182
182
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

37
37
Vandenbempt: "Historische pandoering voor Anderlecht"

RSC Anderlecht verloor net als tegen Union SG met 1-3 van Club Brugge. Maar deze partij verliep ...

195
195
Coosemans en Kana voeren druk op: Anderlecht bibbert

RSC Anderlecht werd overklast door een veel sterker Club Brugge. De Brusselaars staan nog altijd ...

207
207
Standard leeft weer op: Euvrard vol lof

Standard droomt plots weer van een Europees ticket. De Rouches wonnen zeer knap met 0-5 van een ...

86
86
Vandenbempt maakt Burgess compleet met de grond gelijk

Union SG heeft al heel veel lof gekregen de afgelopen jaren, maar nu staan ze in het oog van de ...

439
439
Na vernedering Antwerp: Oosting komt met vreemde reactie

Royal Antwerp FC is afgezakt tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Pijnlijk. Tegen ...

266
266
Hugo Vetlesen onder de indruk: “Hij stuurt ons”

Hugo Vetlesen is weer een vaste waarde bij Club Brugge. De Noor was met Club oppermachtig in het ...

354
354
'Anderlecht incasseert nieuwe klap: sterkhouder valt weg'

Bij RSC Anderlecht blijven ze ook dit jaar toch te veel blessures hebben. En dat in een seizoen ...

270
270
Bekerfinale Anderlecht - Union SG dan toch op televisie

RSC Anderlecht en Union SG spelen volgende week donderdag de bekerfinale. De Brusselse finale leek ...

148
148
Leko verrast: “Na ons de beste van België”

Club Brugge is bezig aan ijzersterke Play-Offs. Blauw-Zwart won bijzonder makkelijk met 1-3 van een ...

295
295
Keepersellende bij Club: onheilspellende update Leko

De keeperspositie bij Club Brugge lijkt dit seizoen wel vervloekt. Zondag viel Nordin Jackers ...

235
235
Union bestolen? Oud-refs unaniem na rode kaart Mac Allister

Union SG heeft een behoorlijk dramatisch weekend achter de rug. De titelverdediger verspeelde ...

1163
1163
Eerste United-blunder Lammens: opvallende reactie Roy Keane

Manchester United boekte zondagavond een prestigezege tegen rivaal Liverpool FC: 3-2. Daarbij mocht ...

264
264
Nieuwe optater Gent: "Iedereen in de kleedkamer ..."

AA Gent blijft na zes speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning in de Champions' Play-Offs. De ...

191
191
'Maat is vol bij KRC Genk: misnoegd bestuur grijpt in'

In de Europe Play-Offs is KRC Genk uiterst tegenvallend aan de terugronde begonnen. De Limburgers ...

1214
1214
Spectaculaire wending: Belgisch voetbal terug op televisie!

De soap rond de beeldrechten in het Belgische voetbal is een nieuwe wending rijker. Vanaf volgend ...

473
473
'Lukaku flirt met schaamteloze transferbom'

Lukaku duikt opnieuw op in een transferdossier dat Italië doet daveren. Na een moeilijk seizoen ...

191
191
Titelstrijd in beslissende plooi? Analisten doen uitspraak

Nog vier speeldagen te gaan en de Champions' Play-Offs en de titelstrijd is een volledig nieuwe ...

293
293
Hoogspanning Union: oorzaak gekend voor uithaal Burgess

Christian Burgess heeft afgelopen weekend heel wat stof doen opwaaien. Na de nederlaag op STVV pakte ...

1137
1137

Meer sportnieuws