Zo win jij ruim 330 euro met 10 euro inzet op speeldag 34!

door
Zo win jij ruim 330 euro met 10 euro inzet op speeldag 34!

Het langste regulier seizoen sinds de invoering van de play-offs zit er bijna op. Op de slotspeeldag van de Jupiler Pro League staan er haast overal dan ook grote belangen op het spel, én andermaal tal van aantrekkelijke affiches op het programma. In samenwerking met UNIBET.be gaat VoetbalNieuws op zoek naar de meest interessante tips en pronostieken van het weekend.


Twee matchen met beperkte inzet op zaterdag, te beginnen met Charleroi tegen Eupen. Het nummer 12 tegen de dertiende in de stand, waarbij vooral de Zebra’s ver onder de verwachtingen bleven. Sinds kerstmis boekten zij amper één zege, die intussen al dateert van eind januari. Nadien bleef Charleroi steken op een zuinige vijf op 24. De nul houden lukte daarbij slechts één keer, maar misschien blijft die tegen de op twee na slechtste aanval nog eens op het bord. Ons brengt het alvast 3,60x onze inzet op.



Later op de avond krijgen we de enigszins onthoofde topper tussen Antwerp en KRC Genk, waarbij het vooral de vraag lijkt in welke mate Frank Vercauteren en John van den Brom aan het roteren slaan. In totaal staan immers zes spelers op scherp, waarvan vier langs Limburgse zijde. Zij dreigen mits een geel karton de start van PO I te missen. Niet in de gevarenzone: Jhon Lucumi, die met zijn vijf stuks al eens een dagje schorsing uitzat. Als de Colombiaan op de bon vliegt, rekenen wij ons 5,00x onze inleg rijker.

Over naar zondag 18 uur, wanneer de overige zeven duels worden afgetrapt. De focus ligt echter vooral op de poging van STVV om Anderlecht uit PO I te houden. Hoewel een punt volstaat voor Paars-Wit, gaf Vincent Kompany reeds aan vol de aanval te kiezen. Wij rekenen dus op meer hoekschoppen voor de Brusselaars, die blijkbaar het hoogste aantal fouten ondergaan. Als de Kanaries – een van de meer potige ploegen in de JPL – tevens meer kaarten slikken, is dat met de Bet Builder 3,85x onze bet waard.



Iets lager in de stand mogen een aantal clubs in een onderlinge confrontatie hun plek in PO II proberen af te dwingen. Zo nemen Standard en Beerschot, die momenteel allebei tot de gelukkigen behoren, het tegen elkaar op. Money time dus voor de Rouches, met een 10 op 12 net op tijd weer op dreef. De bezielers achter dat succes zijn Selim Amallah en Jackson Muleka, beiden goed voor drie doelpunten in die periode. Als die laatste voor een vierde wedstrijd op rij raak treft, levert dat 2,40x onze inzet op.

Tot slot richten we onze aandacht op de kelder van het klassement. Daar droomt Waasland-Beveren nog van de redding op het veld van OH Leuven, dat al vier matchen niet kon winnen en vorige week met de billen bloot ging tegen Cercle. Wie weet zit er dus iets in voor de hekkensluiter, die zelfs mits een driepunter wel moet rekenen op een nederlaag van Moeskroen bij Club Brugge. Beide teams staan alvast garant voor spektakel. Met minstens vier goals vermenigvuldigen wij onze inleg maal 2,12x.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft, kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor een clean sheet voor Charleroi, Anderlecht dat haar wil oplegt aan STVV en een scorende Muleka, samen goed voor ruim 33x onze inzet bij UNIBET.be.



VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: ‘Bliksemovername Belgische club: rijke Qatari breiden uit’

Wie van deze ploegen verdient deelname aan PO II het meest?

Meest recent

'Leko verlekkert zich: Club pakt zwaar uit op transfermarkt'

De sportieve leiding van Club Brugge zorgde deze week voor een schokgolf door een trainerswissel ...

40
40
'Nieuwe trainer AA Gent: Buffalo's op weg naar stunt'

Met achtereenvolgens Antwerp FC, Club Brugge en KVC Westerlo, staat KAA Gent voor een nog een pittig ...

212
212
‘Leko-shock bij Club Brugge: kleedkamer staat op springen’

In de kleedkamer van Club Brugge voelt iedereen dat er iets staat te gebeuren. Spelers die Leko nog ...

152
152
'Anderlecht verbaast met drastische transferbeslissing'

RSC Anderlecht staat voor een pittig einde van 2025 met duels tegen achtereenvolgens STVV, Antwerp ...

170
170
Union gelooft eigen ogen niet: "Mijn voetbalhart bloedt"

De eerste Champions League-campagne van Union SG dreigt te gaan stranden in de League Phase. De ...

78
78
Eerste basiself Leko: twee cruciale wissels bij Club Brugge

Na alle commotie van de voorbije dagen, moet Club Brugge woensdagavond weer vol aan de bak. In de ...

371
371
Degryse steekt tirade af nadat VAR Union nekt

Union is er dinsdagavond op het nippertje niet geslaagd om een knappe comeback tegen Olympique ...

143
143
De Ketelaere schittert, opluchting voor Barça en Liverpool

Er stond dinsdagavond nog heel wat Champions League-voetbal op het programma. Charles De Ketelaere ...

51
51
Anticlimax: Union strandt op milimeters van straffe comeback

Kwalificatie voor de play-offs van de Champions League wordt weer wat moeilijker voor Union. De ...

62
62
Beslissende De Ketelaere zorgt voor zeer straffe statistiek

Charles De Ketelaere stond dinsdagavond met Atalanta voor een lastige opdracht in de Champions ...

67
67
Jong Genk wint dankzij blitzstart prestigeduel tegen Futures

In de schaduw van de Champions League werd er dinsdagavond ook nog gevoetbald in de Challenger Pro ...

127
127
Arteta baalt om deze reden van trainerswissel bij Club

Dinsdag verzamelden de media in Brugge voor het traditionele persmoment aan de vooravond van de ...

303
303
Verrassende zet Anderlecht: spelers in etalage gezet

Anderlecht werd vorig weekend weer met de voetjes op de grond gezet, want het kreeg een 4-0 om de ...

231
231
Hayen komt met emotionele reactie op ontslag bij Club

Bij Club Brugge werd Ivan Leko dinsdag officieel aan de pers voorgesteld en woensdag zal de Kroaat ...

369
369
Bayern schrikt even, maar boekt nog vlotte CL-zege

In de Champions League mochten Bayern München en Sporting CP het om 18u45 tegen elkaar opnemen. ...

59
59
Rigaux over onvrede AA Gent: "In eer en geweten"

Club Brugge heeft 2025 afgesloten met beslissingen die Blauw-Zwart niet geliefd hebben gemaakt in de ...

402
402
De Zerbi komt met verrassende transferonthulling Vermeeren

Bij Olympique Marseille start Arthur Vermeeren wellicht in de basis tegen Union SG. De middenvelder ...

111
111
‘Salah uitgekotst: Liverpool zet icoon brutaal aan de deur’

Je voelt bijna de gêne in de kleedkamer. Een club die haar grootste icoon brutaal naar de deur ...

177
177
'Weggehoond' in België, nu waardevolle kracht bij Marseille

Union SG neemt het vanavond in het Lotto Park op tegen Olympique Marseille. Het is bij de Fransen ...

177
177
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen en AA Gent heel tevreden

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

90
90
Ex-smaakmaker wil terug naar Union SG: "Waarom niet?"

Bij Union SG verkochten ze de afgelopen jaren héél veel spelers voor tientallen ...

130
130
Club Brugge-bestuur verdedigt ontslag Hayen: "Het was op"

Het tweede tijdperk van Ivan Leko als hoofdcoach van Club Brugge is officieel begonnen. Dinsdag ...

313
313
'Baro loopt blauwtje: AA Gent mag 2 coaches schrappen'

 Terwijl ex-coach Ivan Leko voor het eerst de pers te woord stond als trainer van Club Brugge ...

1072
1072
Van Gucht hangt het serieus uit: tv-bazen pisnijdig

Ruben Van Gucht jaagt heel wat vuurwerk door het medialandschap. Ingrijpende beslissingen zorgden ...

419
419
Leko speelt open kaart over verhuis van Gent naar Club

Na een hectische dag stond Ivan Leko dinsdag voor het eerst opnieuw op het oefenveld bij Club ...

302
302

Meer sportnieuws