Monument aast op grootse comeback bij Club Brugge

684 stemmen
Monument aast op grootse comeback bij Club Brugge

432 wedstrijden, vier landstitels en drie bekers, verspreid over twee periodes. Een groter clubicoon dan Timmy Simons bij Club Brugge is tegenwoordig moeilijk te vinden. Toch koos de voormalige middenvelder, op 44-jarige leeftijd nog geen drie jaar geleden gestopt met voetballen, afgelopen zomer het ruime sop. In plaats van in het Blauw-Zwarte nest te blijven, ging hij namelijk als assistent van Francky Dury bij Zulte Waregem aan de slag.


Als gast bij Mid Mid verschafte Simons nu nog eens een woordje uitleg bij die keuze. Zo acht hij Essevee en Dury niet alleen de geschikte club en mentor om zich verder te ontwikkelen, en vindt hij het blijkbaar af en toe nodig om uit zijn comfortzone te treden, maar ziet de 94-voudige Rode Duivel tevens perspectieven om op een dag in diens voetsporen te treden. Het mag alvast duidelijk wezen dat Simons een uitgestippelde carrièreplanning voor ogen heeft, waarbij het wel degelijk zijn uitgesproken bedoeling is om op termijn zelf ergens als T1 aan de slag te gaan. Is het niet aan de Gaverbeek, dan wel ergens anders.

De gedroomde bestemming hoeft daarbij alvast niet te verbazen: een terugkeer door de grote poort bij Club Brugge, zoals Philippe Clement dat deed na zijn succesvolle omzwervingen langs Waasland-Beveren en KRC Genk. Dat zijn ex-ploegmaat en huidige T1 in Jan Breydel na onderling overleg voor hem uiteindelijk geen plaatsje had in zijn technische staf, kan Simons overigens prima plaatsen. Tot slot heeft hij nog een goed woordje over voor Bart Verhaeghe en Vincent Mannaert, wiens keuze om hem destijds eerst als hoofdcoach voor de U16 te plaatsen volgens hem een absolute voltreffer was.

LEES OOK: Maakt Tinder zijn intrede in de Belgische voetbalwereld?

Ziet u Simons ooit T1 van Club Brugge worden?

Meest recent

'Hasi slaat toe en shopt bij KRC Genk'

Besnik Hasi vond deze zomer een opmerkelijke nieuwe uitdaging, vier maanden na zijn ontslag bij ...

68
68
Union SG wint na strafschoppen en heeft eerste prijs beet

Club Brugge en Union SG openden vanavond het Belgische voetbalseizoen met de supercup. De ...

57
57
'Antwerp verrast met ex-smaakmaker van AA Gent'

Royal Antwerp FC heeft nog héél veel versterking nodig. Na Maxime Busi en Michael Frey ...

127
127
Maakt Tinder zijn intrede in de Belgische voetbalwereld?

Mogelijk bent u al vertrouwd met Tinder, alleen zal dat vermoedelijk op een heel andere manier zijn. ...

19
19
Club Brugge - Union SG: fans irriteren zich mateloos

Club Brugge en Union SG begonnen om 20u30 aan de supercup in het Jan Breydelstadion. De eerste 45 ...

140
140
'AA Gent mag miljoenenbod van Millwall verwachten'

Bij AA Gent moeten ze spelers verkopen om groene cijfers in de boekhouding te hebben. De ...

96
96
Ajax stunt opnieuw met zeer grote naam

Ajax wil dit seizoen weer meespelen voor de landstitel. Jordi Cruijff is bezig met een zeer ...

132
132
Club Brugge maakt deal met FC Barcelona wereldkundig

Club Brugge heeft zopas een opvallende transfer afgerond, al is het er eentje die er maanden zat aan ...

91
91
Club Brugge droomt groot: Spaans fenomeen met ruim 300 goals

Club Brugge kijkt naar Spanje voor versterking. Een bewezen goalmachine duikt op de radar van ...

877
877
Cristiano Ronaldo laat fans smullen van peperduur 'speeltje'

Cristiano Ronaldo weet als geen ander hoe hij de aandacht moet trekken. Dit keer is het niet een ...

46
46
Anderlecht ontdekt eindelijk weer een vleugje Kompany

RSC Anderlecht won met 3-1 van Hammarby. Paars-Wit wist vooral op enthousiasme en passie het ...

296
296
Club Brugge - Union SG: Leko verrast met basisploeg

Club Brugge en Union SG openen als landskampioen en bekerwinnaar het Belgische voetbalseizoen. Wie ...

144
144
Kerk, Willen én KV Kortrijk ronden transfers af

Lukas Willen en Gyrano Kerk hebben na vele weken zoeken een nieuwe club gevonden. De twee ...

87
87
Beveren onder stoom en rondt volgende transfer af

SK Beveren is ondertussen niet meer te stoppen. De Waaslanders zijn in gang geschoten op de ...

63
63
Pittige clash tussen Peter Vandenbempt en Sam Kerkhofs

Peter Vandenbempt is al jaren een vaste waarde als voetbalcommentator, maar ook naast de microfoon ...

56
56
STVV en Patro Eisden ronden opmerkelijke transfer af

STVV en Patro Eiden hebben vandaag een onderlinge transfer afgerond. Dat maakten de twee Limburgse ...

40
40
Anderlecht stelt twee verrassende nieuwe namen voor

Anderlecht heeft niet alleen nog heel wat werk op het veld, maar ook daarnaast beweegt er wat. De ...

373
373
'Club Brugge keert kar: Leko gunt flop herkansing'

Club Brugge doet nu al jarenlang gouden zaken op de transfermarkt, maar af en toe slaat ook de ...

514
514
Thorup in blijde verwachting: versterking voor KRC Genk

De voorbereiding verliep niet bepaald van een leien dakje bij KRC Genk, dat na een teleurstellend ...

482
482
'Nieuw bod Club Brugge: toptarget forceert transfer'

Club Brugge neemt het in de Supercup straks op tegen Union, maar nog voor het echte werk weer begint ...

511
511
Leko moet impoviseren: Club met onuitgegeven basiself

Bij Club Brugge zit het tussenseizoen er alweer op. Vrijdagavond trapt de landskampioen de nieuwe ...

365
365
'Arsenal doet Premier League beven: transfer van 90 miljoen'

Arsenal FC legde afgelopen seizoen voor de eerste keer sinds 2004 beslag op de Engelse landstitel. ...

125
125
Bruno negeert opvallende naam: Anderlecht-exit na 162 matchen?

RSC Anderlecht heeft zich donderdagavond geplaatst voor de derde voorronde van de Europa League. In ...

962
962
Chelsea hoort zéér zware straf na 74 overtredingen

Het Engelse voetbal staat in rep en roer. Topclub Chelsea kreeg een zware straf opgelegd nadat het ...

121
121
‘Club Brugge houdt hart vast: Forbs hakt transferknoop door’

Club Brugge dreigt nog enkele sterkhouders te verliezen deze zomermercato Verschillende spelers ...

779
779

Meer sportnieuws