Monument aast op grootse comeback bij Club Brugge

684
Monument aast op grootse comeback bij Club Brugge

432 wedstrijden, vier landstitels en drie bekers, verspreid over twee periodes. Een groter clubicoon dan Timmy Simons bij Club Brugge is tegenwoordig moeilijk te vinden. Toch koos de voormalige middenvelder, op 44-jarige leeftijd nog geen drie jaar geleden gestopt met voetballen, afgelopen zomer het ruime sop. In plaats van in het Blauw-Zwarte nest te blijven, ging hij namelijk als assistent van Francky Dury bij Zulte Waregem aan de slag.


Als gast bij Mid Mid verschafte Simons nu nog eens een woordje uitleg bij die keuze. Zo acht hij Essevee en Dury niet alleen de geschikte club en mentor om zich verder te ontwikkelen, en vindt hij het blijkbaar af en toe nodig om uit zijn comfortzone te treden, maar ziet de 94-voudige Rode Duivel tevens perspectieven om op een dag in diens voetsporen te treden. Het mag alvast duidelijk wezen dat Simons een uitgestippelde carrièreplanning voor ogen heeft, waarbij het wel degelijk zijn uitgesproken bedoeling is om op termijn zelf ergens als T1 aan de slag te gaan. Is het niet aan de Gaverbeek, dan wel ergens anders.

De gedroomde bestemming hoeft daarbij alvast niet te verbazen: een terugkeer door de grote poort bij Club Brugge, zoals Philippe Clement dat deed na zijn succesvolle omzwervingen langs Waasland-Beveren en KRC Genk. Dat zijn ex-ploegmaat en huidige T1 in Jan Breydel na onderling overleg voor hem uiteindelijk geen plaatsje had in zijn technische staf, kan Simons overigens prima plaatsen. Tot slot heeft hij nog een goed woordje over voor Bart Verhaeghe en Vincent Mannaert, wiens keuze om hem destijds eerst als hoofdcoach voor de U16 te plaatsen volgens hem een absolute voltreffer was.

LEES OOK: Aanwinsten bezorgen AA Gent straffe 19 op 21

Ziet u Simons ooit T1 van Club Brugge worden?

Meest recent

Eerst selectie Van Bommel: dit zijn de grootste verliezers

De eerste selectie van Mark van Bommel als bondscoach van België is een feit. Het werd een al ...

35
35
Meer kwaliteit? Opvallende vaststelling bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft meer kwaliteit in de kern dan vorig jaar. Dat ziet iedereen, alleen moet de ...

102
102
De Meyer reageert: "Ja, er was kritiek van de fans"

STVV is degelijk begonnen aan het seizoen. Het is nog wat wisselvallig, maar de Truienaars staan ...

29
29
Union SG gaat voor stunt: Schoofs en Patris geven ambities prijs

Union SG is op dit moment de beste Belgische ploeg. Ze staan mee aan de leiding in de Jupiler Pro ...

44
44
Aanwinsten bezorgen AA Gent straffe 19 op 21

Om 20u45 begonnen AA Gent en Standard aan hun onderlinge treffen. De Buffalo's hoopten achtervolgers ...

124
124
Bayern München trakteert fans op absolute monsterscore

Bayern München kwam in de Bundesliga nog niet echt op toerental. De troepen van Vincent Kompany ...

64
64
Compper verrast met 'terugkeer' bij Antwerp

Royal Antwerp FC begon met een zes op zes goed aan het seizoen, maar nadien volgde een een op ...

110
110
Puntendeling bij Club NXT, RSCA Futures in zware crisis

In de Challenger Pro League stonden er vanavond twee matchen op het programma. Er was de altijd ...

133
133
Nieuwe coach van KV Kortrijk al bekend?

KV Kortrijk en Michiel Jonckheere gingen uit elkaar. De afgelopen circuleerden er al namen van ...

158
158
Afscheid van een Belgisch icoon die te laag werd ingeschat

De afgelopen dagen namen een aantal Rode Duivels afscheid van de nationale ploeg. Matz Sels en Axel ...

99
99
Vandenbempt waarschuwt Van Bommel meteen al

Mark van Bommel maakt zich klaar voor zijn debuut als bondscoach van de Rode Duivels. Peter ...

99
99
Druk neemt toe op Genk: vurige Thorup wil méér

KRC Genk staat voor een moeilijke partij. De Limburgers moeten aan de bak tegen Club Brugge. Het is ...

158
158
Verschueren: "Begrijp niet dat hij moest vertrekken bij Anderlecht"

De passage van Wouter Vandenhaute bij RSC Anderlecht was een flop. Hij was de grote roerganger ...

335
335
‘Nieuwe uppercut voor Sommer: Club had andere nummer één’

Yann Sommer ligt na twee pijnlijke wedstrijden plots zwaar onder vuur bij Club Brugge. Extra ...

369
369
Zinho Gano pakt uit met nieuwe werkgever

Zinho Gano is al een aantal jaren weg uit België. De centrumspits speelt in het buitenland en ...

43
43
De Mil waarschuwt spelers: “Zij zetten stappen voorwaarts”

AA Gent neemt het vanavond op tegen Standard. Als de Buffalo’s deze partij ook kunnen winnen, ...

42
42
Euvrard looft speler Standard: "Zeer veelbelovend"

Bij Standard wisten ze deze week een volgend contract open te breken. Sportief directeur Marc ...

59
59
Van Bommel speelt open kaart: volgende Rode Duivel uit JPL

Bij zijn eerste selectie als bondscoach van de Rode Duivels had Mark van Bommel een plekje viel voor ...

170
170
Neerpede in verval: pijnlijke statistiek Anderlecht

In Youth We Trust. Niet zolang geleden was het nog het credo van RSC Anderlecht, waar vandaag nog ...

358
358
Van Bommel licht tipje van sluier: Lukaku supersub?

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn eerste selectie als Belgisch bondscoach bekend. De focus kan nu ...

61
61
Leko verschaft update uit ziekenboeg Club Brugge

Vlak voor de interlandbreak staat er nog een topper op het programma in de Jupiler Pro League, want ...

431
431
Godts krijgt naast selectie voor Duivels enorme verrassing

Mika Godts kreeg vandaag uitstekend nieuws van nieuwe bondscoach Mark van Bommel. De aanvaller werd ...

69
69
Frisse wind bij Rode Duivels: Van Bommel verklaart keuzes

De kop is eraf voor Mark van Bommel, die vrijdag zijn eerste knopen als bondscoach van de Rode ...

192
192
Jonge Duivels: ronkende namen in selectie Swerts

Tijdens de aanstaande interlandbreak moeten niet alleen de Rode Duivels aan de bak, ook voor de ...

115
115
Rik De Mil staat perplex: "De spelers wisten er al van"

Rik De Mil kent een sprookjesachtige start van het seizoen bij AA Gent. De Buffalo's pakten 16 op 18 ...

397
397

Meer sportnieuws