Monument aast op grootse comeback bij Club Brugge

684
Monument aast op grootse comeback bij Club Brugge

432 wedstrijden, vier landstitels en drie bekers, verspreid over twee periodes. Een groter clubicoon dan Timmy Simons bij Club Brugge is tegenwoordig moeilijk te vinden. Toch koos de voormalige middenvelder, op 44-jarige leeftijd nog geen drie jaar geleden gestopt met voetballen, afgelopen zomer het ruime sop. In plaats van in het Blauw-Zwarte nest te blijven, ging hij namelijk als assistent van Francky Dury bij Zulte Waregem aan de slag.


Als gast bij Mid Mid verschafte Simons nu nog eens een woordje uitleg bij die keuze. Zo acht hij Essevee en Dury niet alleen de geschikte club en mentor om zich verder te ontwikkelen, en vindt hij het blijkbaar af en toe nodig om uit zijn comfortzone te treden, maar ziet de 94-voudige Rode Duivel tevens perspectieven om op een dag in diens voetsporen te treden. Het mag alvast duidelijk wezen dat Simons een uitgestippelde carrièreplanning voor ogen heeft, waarbij het wel degelijk zijn uitgesproken bedoeling is om op termijn zelf ergens als T1 aan de slag te gaan. Is het niet aan de Gaverbeek, dan wel ergens anders.

De gedroomde bestemming hoeft daarbij alvast niet te verbazen: een terugkeer door de grote poort bij Club Brugge, zoals Philippe Clement dat deed na zijn succesvolle omzwervingen langs Waasland-Beveren en KRC Genk. Dat zijn ex-ploegmaat en huidige T1 in Jan Breydel na onderling overleg voor hem uiteindelijk geen plaatsje had in zijn technische staf, kan Simons overigens prima plaatsen. Tot slot heeft hij nog een goed woordje over voor Bart Verhaeghe en Vincent Mannaert, wiens keuze om hem destijds eerst als hoofdcoach voor de U16 te plaatsen volgens hem een absolute voltreffer was.

LEES OOK: 'Anderlecht tot uiterste: Sibierski vol voor topaanwinst'

Ziet u Simons ooit T1 van Club Brugge worden?

Meest recent

'Anderlecht tot uiterste: Sibierski vol voor topaanwinst'

RSC Anderlecht staat weer met de voeten op de grond. De Brusselaars liepen zondagmiddag op Beveren ...

72
72
KVM wacht bang af: debuut aanwinst wordt nachtmerrie

KV Mechelen heeft zondagavond zijn eerste punt van het seizoen gepakt na een zeer bewogen avond. ...

87
87
Euvrard kijkt niet naar ref: "Dat mag echt niet gebeuren"

Bij Standard kunnen ze niet tevreden zijn over hun seizoensbegin. Ze blijven achter met een twee op ...

48
48
'Transfertwist: Lazio trekt na njet Standard naar Genk'

Voor Lazio is het seizoen donderdagavond rampzalig begonnen. Het werd in de Coppa Italia meteen ...

263
263
'Cercle dringt aan: target eist transfer'

Cercle Brugge is na twee speeldagen nog steeds ongeslagen in de Jupiler Pro League. Twee keer zorgde ...

44
44
Met wat hulp van Yamal: Bisiwu maakt meteen indruk bij Barça

Jesse Bisiwu versierde deze zomer een zeer straffe transfer. Na een soap die maandenlang aansleepte ...

134
134
'AA Gent houdt been stijf in dossier-Dean'

AA Gent kan nog altijd terugblikken op een foutloos seizoensbegin, want het ging zondag met 1-2 ...

131
131
'Anderlecht gaat hard: 4,5 mil voor oude bekende Sibierski'

Anderlecht is zondag tegen zijn eerste domper van het seizoen aangelopen, want het ging verrassend ...

440
440
Ruben Van Gucht onthult groot geheim: "Ik wist het meteen"

Ruben Van Gucht beleeft momenteel een bijzonder hoofdstuk in zijn leven. Een paar dagen geleden ...

52
52
'Man City geeft jawoord: Barça heeft Rodri beet'

FC Barcelona was deze mercato al druk in de weer en haalde met Anthony Gordon en Karim Adeyemi al de ...

148
148
Charleroi pronkt met zes op zes na nipte zege in Lommel

Na Club Brugge, AA Gent en Antwerp pronkt ook Charleroi na twee speeldagen nog met het maximum van ...

30
30
'PSV verliest steunpilaar voor 22 miljoen aan Dortmund'

Joey Veerman staat voor een nieuwe stap in zijn carrière. De 27-jarige middenvelder verruilt ...

72
72
KV Mechelen pakt punt tegen Standard na zinderende partij

Om 18u30 namen KV Mechelen en Standard het tegen elkaar op. Beide ploegen begonnen het seizoen met ...

155
155
Marc Coucke trekt alle registers open: "Kleine kapoen!"

Anderlecht kende deze namiddag de eerste ontgoocheling van het seizoen. De recordkampioen ging ...

161
161
‘Seys smeedt geheim transferplan: Club in alle staten'

Joaquin Seys ligt nog tot 2029 vast bij Club Brugge, maar achter de schermen groeit de twijfel over ...

1359
1359
'Anderlecht heeft beet: aanwinst van 4 miljoen euro'

RSC Anderlecht duwt heel hard door om zo snel mogelijk aanvallende versterking voor te stellen. ...

523
523
'KV Mechelen incasseert miljoenen na akkoord met Sporting CP'

KV Mechelen gaat een volgende uitgaande toptransfer afronden. De Maneblussers zouden weer langs de ...

143
143
'Anderlecht denkt aan voorbije WK-ganger'

RSC Anderlecht gaat zich nog roeren op de transfermarkt. Er moet aanvallend nog héél ...

180
180
Cristiano Ronaldo dropt bommetje over voetbalpensioen

Cristiano Ronaldo heeft laten weten dat hij waarschijnlijk bezig is aan zijn laatste seizoen als ...

134
134
Extra kopzorg Anderlecht: "Snap het voorstel van trainer"

RSC Anderlecht heeft zijn eerste nederlaag van het nieuwe seizoen opgelopen. De Brusselaars startten ...

358
358
Tzolis schittert in afstraffing City; slippers Ajax en Feyenoord

Arsenal FC is sterk aan het seizoen begonnen. Met onder meer een glansrol voor Christos Tzolis legde ...

257
257
Beerschot haalt meteen uit; Sporting stunt met RSCA-product

Dit weekend is het startschot gegeven in de Challenger Pro League. Beerschot VA onderstreepte ...

139
139
Perfect rapport Gent: blunder Peano doet La Louvière das om

AA Gent blijft zijn goede start van het seizoen bevestigen. De Buffalo's begonnen zondag nochtans ...

97
97
Brüls doet opvallende Anderlecht-uitspraak na stunt

Christian Brüls heeft zondagmiddag voor een knappe prestatie gezorgd. Zo was de routinier ...

504
504
Droomavond wordt nachtmerrie: Genk meldt dramatisch nieuws

KRC Genk heeft zaterdagavond zijn eerste zege van het seizoen geboekt. De Limburgers bogen tegen KVC ...

226
226

Meer sportnieuws