Licentiedossier AA Gent geeft flinke tip over transfer Yaremchuk

door
Licentiedossier AA Gent geeft flinke tip over transfer Yaremchuk

AA Gent strijdt zondagavond in een rechtstreeks duel met Zulte Waregem voor een plekje in Play-Off II. Een zege is voor de Buffalo's voldoende om zich te verzekeren van deelname aan de tweede nacompetitie. En dat kan grote gevolgen hebben voor de transferplannen van komende zomer.

Indien Gent zich via PO II alsnog verzekerd van een Europees ticket, komen er logischerwijs extra middelen ter beschikking. Die extra middelen zijn mogelijk ook noodzakelijk. Zo zullen de Buffalo's naar alle waarschijnlijkheid op zoek moeten gaan naar een nieuwe spits. Het Laatste Nieuws meldt namelijk dat Roman Yaremchuk goed op weg is naar de uitgang. De krant weet dat Gent komende zomer wél bereid is om mee te werken aan een transfer van de Oekraïner. Maar dan wel tegenover de juiste voorwaarden. En die zijn niet min. HLN weet dat de club mikt op een transfersom van 20 miljoen euro of meer.

UPDATE 16/04
Het lijkt vrijwel zeker dat Roman Yaremchuk in de zomer AA Gent zal verlaten en de club geeft zelf ook een grote hint over de voorwaarden voor een transfer in zijn licentiedossier. In het besluit van de Licentiecommissie om de Buffalo's een licentie toe te kennen, komt immers een opmerkelijke zinnetje voor: "De voorziene uitgaande transfer ten bedrage van 15 miljoen euro tijdens de transferperiode van juli-augustus 2021."

Yaremchuk is momenteel de enige speler in de Gentse kern die een dergelijk bedrag zou kunnen opleveren en Gent verwacht dus 15 miljoen te vangen voor zijn spits. Dat een transfer zelfs in het licentiedossier opgenomen werd en de commissie dat ook aanvaardde, lijkt erop te wijzen dat er zeer sterke aanwijzingen zijn dat Gent Yaremchuk ook effectief voor dat bedrag zal kunne verkopen.

LEES OOK: Strijd om Play-Off I: deze kandidaat heeft het zwaarste programma

Is Yaremchuk 15 miljoen waard?

Meest recent

Strijd om Play-Off I: deze kandidaat heeft het zwaarste programma

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League telt nog drie speeldagen om de resterende drie ...

0
0
Ruben Van Gucht schiet raak: Nieuwe BV valt in zwijm

Een opvallend televisiemoment zorgt voor beroering rond Ruben Van Gucht. De bekende presentator van ...

19
19
Garcia grijnst: nieuw 'wit konijn' voor WK-selectie

Binnen 98 dagen vindt in het legendarische Estadio Azteca de openingsmatch van het WK 2026 plaats. ...

54
54
'Genk kan cashen: knaltransfer in stroomversnelling'

Dankzij een deugddoende zege tegen AA Gent wenkt de top zes voor KRC Genk, dat ook nog actief is in ...

90
90
'Anderlecht met rug tegen de muur: pech voor Taravel?'

De kogel lijkt stilaan door de kerk: als het van RSC Anderlecht zelf afhangt maakt ...

79
79
'Club Brugge heeft beet: recordtransfer krijgt vorm'

De jacht op Union is ingezet bij Club Brugge, waar alles moet wijken voor de twintigste landstitel. ...

290
290
De Cat aan de tand gevoeld: WK en exit Anderlecht?

Dé revelatie op de Belgische velden dit seizoen luistert naar de naam Nathan De Cat. Het ...

172
172
Oosting moet puzzelen: Antwerp mist halve basisploeg

Op drie speeldagen van het einde kan het nog steeds alle kanten op voor Antwerp, dat vijf ...

117
117
Benito Raman breekt: Hartverscheurend verhaal raakt diep

Weinig voetballers op de Belgische velden die nog meer authenticiteit uitstralen dan Benito Raman. ...

153
153
'Leko velt hard verdict: einde verhaal bij Club Brugge'

Sinds het Nicky Hayen inruilde voor Ivan Leko als hoofdcoach boekte Club Brugge een fraaie 24 op 30 ...

282
282
'Stroman voor Taravel: 'nieuwe' T1 Anderlecht lekt uit'

Net nu het de goede flow weer te pakken heeft gaat RSC Anderlecht zondag op bezoek bij Club Brugge. ...

317
317
Familiedrama bij Beckham loopt volledig uit de hand

Al maanden rommelt het binnen de beroemde Beckham-familie. Wat ooit een hechte clan leek, is ...

157
157
Garcia aan zet: rentree in volgende selectie Rode Duivels?

De Rode Duivels blazen binnen enkele weken opnieuw verzamelen, want op het einde van de maand ...

74
74
'Chelsea beslist: straffe wending rond Penders'

De carrière van Mike Penders kende het voorbije anderhalf jaar een zeer opmerkelijk verloop. ...

51
51
Anderlecht talenten maken indruk: snel kans bij A-kern?

Bij Anderlecht blijven ze hard inzetten op Neerpede. Daar plukte het dit seizoen weer de vruchten ...

237
237
Straffe verandering in Engeland: goed nieuws voor Clement?

In ons land verdwijnen in principe na dit seizoen de play-offs. In Engeland worden ze daarentegen ...

53
53
6 WK-iconen maken kans op Pro League Hall of Fame

In 2023 kondigde de Pro League de oprichting aan van een Hall of Fame, die de grootste iconen van ...

74
74
"Anderlecht is voor hem geen springplank naar grotere club"

Bij Anderlecht ontbrak het de voorbije jaren aan stabiliteit op alle vlakken. De bestuurskamer bleek ...

183
183
WK dreigt fiasco te worden: volgende deelnemer op de helling

Drie maanden voor de start van het WK zijn er grote vraagtekens over in welke staat het toernooi zal ...

105
105
Van der Elst ziet nieuwe Ceulemans bij... Anderlecht

Anderlecht kan komend weekend zijn ticket voor de Champions' Play-Off veiligstellen, maar dan zal ...

232
232
TRANSFERUURTJE: 'Club kan weer cashen, Real aast op grote naam'

 De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

148
148
Makelaar Rits spreekt klare taal, sneer naar transfer

Mats Rits is bij RSC Anderlecht volledig naar de achtergrond verdwenen. De middenvelder traint dan ...

518
518
Vanhaezebrouck maakt JPL-tendens af: "Onvoorstelbaar"

Het Nieuwsblad nam een trend in de Jupiler Pro League onder de loep. Assistenten die tijdens ...

81
81
Driedubbele opsteker voor Rode Duivels richting WK

Het WK komt dichterbij. Spelers die nu geblesseerd uitvallen missen mogelijk het mondiale ...

125
125
'Verrassende nieuwe uitdaging voor Laurent Ciman'

Eén van de meest opvallende figuren in de 'gouden generatie' van de Rode Duivels, was Laurent ...

53
53

Meer sportnieuws