Licentiedossier AA Gent geeft flinke tip over transfer Yaremchuk

door
Licentiedossier AA Gent geeft flinke tip over transfer Yaremchuk

AA Gent strijdt zondagavond in een rechtstreeks duel met Zulte Waregem voor een plekje in Play-Off II. Een zege is voor de Buffalo's voldoende om zich te verzekeren van deelname aan de tweede nacompetitie. En dat kan grote gevolgen hebben voor de transferplannen van komende zomer.

Indien Gent zich via PO II alsnog verzekerd van een Europees ticket, komen er logischerwijs extra middelen ter beschikking. Die extra middelen zijn mogelijk ook noodzakelijk. Zo zullen de Buffalo's naar alle waarschijnlijkheid op zoek moeten gaan naar een nieuwe spits. Het Laatste Nieuws meldt namelijk dat Roman Yaremchuk goed op weg is naar de uitgang. De krant weet dat Gent komende zomer wél bereid is om mee te werken aan een transfer van de Oekraïner. Maar dan wel tegenover de juiste voorwaarden. En die zijn niet min. HLN weet dat de club mikt op een transfersom van 20 miljoen euro of meer.

UPDATE 16/04
Het lijkt vrijwel zeker dat Roman Yaremchuk in de zomer AA Gent zal verlaten en de club geeft zelf ook een grote hint over de voorwaarden voor een transfer in zijn licentiedossier. In het besluit van de Licentiecommissie om de Buffalo's een licentie toe te kennen, komt immers een opmerkelijke zinnetje voor: "De voorziene uitgaande transfer ten bedrage van 15 miljoen euro tijdens de transferperiode van juli-augustus 2021."

Yaremchuk is momenteel de enige speler in de Gentse kern die een dergelijk bedrag zou kunnen opleveren en Gent verwacht dus 15 miljoen te vangen voor zijn spits. Dat een transfer zelfs in het licentiedossier opgenomen werd en de commissie dat ook aanvaardde, lijkt erop te wijzen dat er zeer sterke aanwijzingen zijn dat Gent Yaremchuk ook effectief voor dat bedrag zal kunne verkopen.

LEES OOK: AA Gent slaat toe met twee transfers bij KRC Genk

Is Yaremchuk 15 miljoen waard?

Meest recent

OH Leuven stuurt floptransfer naar de Eredivisie

OH Leuven kent voor het zoveelste jaar op rij een grijs seizoen. De club verandert het geweer al ...

1
1
Topref Bram Van Driessche slaat verrassend nieuwe weg in

Is dit het begin van een afscheid of net het startschot van iets nieuws? Bram Van Driessche, ...

36
36
JPL-clubs slapen: Belgische aanvaller versiert transfer

Belgische ploegen speuren vaak in het buitenland rond naar versterking om die witte merel te vinden. ...

21
21
'Geen Club Brugge-deal, Anderlecht waagt plots zijn kans'

Gaat RSC Anderlecht zich nog roeren op de transfermarkt? De kans is klein, maar de Brusselaars ...

179
179
STVV en Cercle Brugge ronden alsnog twee transferdeals af

STVV en Cercle Brugge hebben op de laatste dag van de wintermercato nog twee spelers van de hand ...

27
27
'Transferbom in Anderlecht: smaakmaker naar Premier League'

Een transferbom in Anderlecht. Daar gaan ze op de valreep toch nog een absolute sterkhouder ...

647
647
Zulte Waregem maakt nog twee vertrekkers bekend

Zulte Waregem kent nog een drukke transferdag, hetzij vooral aan uitgaande zijde. Essevee heeft ...

73
73
Club en Anderlecht laten nog talenten vertrekken

Het is nog maar de vraag of we op Deadline Day nog veel activiteit moeten verwachten bij Club Brugge ...

78
78
'Genk baalt en grijpt naast absolute miljoenentransfer'

KRC Genk beleefde tot dusver een vrij rustige wintermercato, al valt het niet uit te sluiten dat er ...

258
258
Van der Elst tackelt Leko: "Rare uitspraak"

Club Brugge zal met gemengde gevoelens terugblikken op de voorbije week. Met een knappe zege tegen ...

147
147
'Anderlecht all-in voor bekende naam als opvolger Hasi'

Voor Anderlecht is 2026 rampzalig begonnen. Het plaatste zich wel voor de halve finale van de beker, ...

601
601
Opgesloten zonder uitleg: Wesley Sonck compleet van slag

Wesley Sonck gaat doorgaans geen uitdaging uit de weg. De ex-voetballer is voornamelijk te zien als ...

55
55
'Ronaldo is het beu en gaat in staking in Saudi-Arabië'

Cristiano Ronaldo is intussen al drie jaar lang hét uithangbord van de Saudische competitie. ...

47
47
'Westerlo sluit nog deals met Rangers en OH Leuven'

Westerlo deed vorig weekend een uitstekende zaak, want met een zege op het veld van Zulte Waregem ...

47
47
'Anderlecht slikt blessure- en transferdomper'

Het werd voor Anderlecht alweer een tegenvallend weekend, met een pijnlijke nederlaag op Standard. ...

329
329
Standard bevestigt vertrek, zomeraanwinst weg bij Antwerp?

Voor Belgische clubs sluit de transfermarkt maandagavond en wellicht zullen er daarvoor nog de ...

174
174
'Club Brugge slaat toch nog toe: aanwinst medisch gekeurd'

Bij Club Brugge gingen er de voorbije weken heel wat geruchten over mogelijke wintertransfers, maar ...

423
423
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk bij Club, Hasi out bij Anderlecht'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

223
223
‘KAA Gent slaat op de valreep toe: toptalent binnen’

KAA Gent zal op het slot van de wintermercato nog toeslaan. Journalist Rudy Galetti laat weten dat ...

251
251
Gert Verheyen achterna: Defour verrast vriend en vijand

Hij was jarenlang een vaste waarde op voetbalvelden en in TV-studio's, scherp van tong en ...

76
76
Club Brugge vreest: last minute-vertrek Ordonez?

Joel Ordonez wordt al een tijdje in verband gebracht met een toptransfer. Verschillende Europese ...

314
314
‘Hasi neemt afscheid: Anderlecht-profiel onthuld’

Besnik Hasi is de laan uitgestuurd bij RSC Anderlecht. Na de nederlaag tegen grote rivaal Standard ...

314
314
'Transfervuurwerk bij Anderlecht: Ndiaye weg, winger in'

RSC Anderlecht gaat dan mogelijk toch nog een drukke transferdag kennen. Plots duiken er geruchten ...

356
356
AA Gent slaat toe met twee transfers bij KRC Genk

AA Gent heeft op de laatste dag van de transfermarkt nog twee spelers weggehaald. Ze gingen shoppen ...

92
92
Zorgen bij Club Brugge: Vandenbempt ziet groot probleem

De fans van Club Brugge zijn niet bepaald gelukkig. Ze zijn boos dat het bestuur geen nieuwe ...

477
477

Meer sportnieuws