Licentiedossier AA Gent geeft flinke tip over transfer Yaremchuk

311 stemmen
Licentiedossier AA Gent geeft flinke tip over transfer Yaremchuk

AA Gent strijdt zondagavond in een rechtstreeks duel met Zulte Waregem voor een plekje in Play-Off II. Een zege is voor de Buffalo's voldoende om zich te verzekeren van deelname aan de tweede nacompetitie. En dat kan grote gevolgen hebben voor de transferplannen van komende zomer.

Indien Gent zich via PO II alsnog verzekerd van een Europees ticket, komen er logischerwijs extra middelen ter beschikking. Die extra middelen zijn mogelijk ook noodzakelijk. Zo zullen de Buffalo's naar alle waarschijnlijkheid op zoek moeten gaan naar een nieuwe spits. Het Laatste Nieuws meldt namelijk dat Roman Yaremchuk goed op weg is naar de uitgang. De krant weet dat Gent komende zomer wél bereid is om mee te werken aan een transfer van de Oekraïner. Maar dan wel tegenover de juiste voorwaarden. En die zijn niet min. HLN weet dat de club mikt op een transfersom van 20 miljoen euro of meer.

UPDATE 16/04
Het lijkt vrijwel zeker dat Roman Yaremchuk in de zomer AA Gent zal verlaten en de club geeft zelf ook een grote hint over de voorwaarden voor een transfer in zijn licentiedossier. In het besluit van de Licentiecommissie om de Buffalo's een licentie toe te kennen, komt immers een opmerkelijke zinnetje voor: "De voorziene uitgaande transfer ten bedrage van 15 miljoen euro tijdens de transferperiode van juli-augustus 2021."

Yaremchuk is momenteel de enige speler in de Gentse kern die een dergelijk bedrag zou kunnen opleveren en Gent verwacht dus 15 miljoen te vangen voor zijn spits. Dat een transfer zelfs in het licentiedossier opgenomen werd en de commissie dat ook aanvaardde, lijkt erop te wijzen dat er zeer sterke aanwijzingen zijn dat Gent Yaremchuk ook effectief voor dat bedrag zal kunne verkopen.

LEES OOK: AA Gent weet waar het aan toe is in Conference League

Is Yaremchuk 15 miljoen waard?

Meest recent

Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

1
1
'Bom op WK: Ivoriaanse speler opgepakt voor matchfixing'

Het WK is ondertussen enkele dagen ver en nu al krijgen we te kampen met de nodige controverses. Een ...

2
2
Rigaux heeft beet: icoon keert terug bij Feyenoord

Dévy Rigaux drukt meteen zijn stempel bij Feyenoord, enkele weken nadat de Belgische sportief ...

12
12
Bromance Ronaldo-Martinez: cijfers spreken boekdelen

Cristiano Ronaldo begint aan zijn zesde en laatste WK. CR7 is op zijn 41ste nog steeds een ...

14
14
'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'

KV Kortrijk begon als eerste met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Kerels gaan de komende ...

109
109
Congo wil stunten met speler met schimmig Anderlecht-verhaal

Congo trekt met heel wat ex-spelers uit de Jupiler Pro League naar het WK. Van Chancel Mbemba tot ...

65
65
'Derde club meldt zich, Westerlo ruikt jackpot'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

45
45
'Antwerp gaat voor topdeal in de Serie A'

Royal Antwerp FC heeft nood aan heel wat versterking, want de ploeg is momenteel niet Jupiler Pro ...

144
144
'KRC Genk mikt hoog: pittige vraagprijs voor toptalent'

Bij KRC Genk hebben ze heel wat talent in de ploeg. De Limburgers krijgen dan ook veel telefoontjes ...

258
258
Sporting Hasselt pakt stevig uit met ervaren Belg

Het wordt uitkijken naar het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League, waar met Sporting Hasselt ...

74
74
AA Gent weet waar het aan toe is in Conference League

AA Gent wist afgelopen seizoen op de valreep een Europees ticket te pakken. In de barrages tegen KRC ...

138
138
'Strijd om Engels is los: twee clubs duwen door'

Heel wat Belgen lijken deze zomer voor een toptransfer te staan. Dat geldt bijvoorbeeld ook voor ...

33
33
'Kort maar krachtig: voorbereidingsprogramma Club bekend'

Het WK is nog volop aan de gang, maar voor de meeste Belgische clubs is het stilaan tijd om de ...

220
220
'Doku hakt knoop over toekomst definitief door'

Van Jérémy Doku wordt er op dit WK veel verwacht. De flankaanvaller moet dé ...

64
64
Jutta Leerdam in shock: WK-doelman zorgt voor explosie

Niemand had hem op de radar. Terwijl miljoenen voetbalfans hun ogen richtten op de sterren van ...

38
38
Anderlecht kent tegenstanders in voorbereiding én Europa

Voor Anderlecht wordt het een zeer belangrijke zomer. Niet alleen moet sportief directeur Antoine ...

576
576
Club Brugge davert na transferuitspraak Tresoldi

Club Brugge gaat een zeer bewogen transferzomer tegemoet. Het zag Aleksandar Stankovic al terugkeren ...

548
548
'De Busser heeft droomtransfer beet'

In eigen land kon hij zich nooit helemaal doorzetten, maar in Nederland is de carrière van ...

68
68
Real Madrid blijft gaan en legt volgende ster vast

Real Madrid lijkt na een tegenvallend seizoen van plan om er deze zomer een spetterende mercato van ...

133
133
TRANSFERUURTJE: 'Sensationele transfers van 3 Rode Duivels'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

278
278
‘Club grijpt mis: Belgische optie bereikt akkoord’

Club Brugge is naarstig op zoek naar een nieuwe doelman na het pensioen van Simon Mignolet en het ...

150
150
Vanaken basis op WK? Garcia kiest voor ‘ontdekking’

De Rode Duivels konden vooralsnog niet overtuigen op het WK. In de openingsmatch tegen Egypte werd ...

298
298
'Fernandez-Pardo plots op zucht van absolute knaltransfer’

Matias Fernandez-Pardo kende een sterk seizoen bij Lille en de KBVB wist op de valreep nog een ...

158
158
AA Gent pakt uit met komst nieuwe spits

AA Gent zit zeker niet stil op de transfermarkt. Ze maakten onder meer de transfer van Christian ...

189
189
Martinez verklaart waarom Ronaldo altijd start

Portugal opent zijn WK met een leuk duel tegen Congo. Bondscoach Roberto Martinez, die Portugal gaat ...

114
114

Meer sportnieuws