Licentiedossier AA Gent geeft flinke tip over transfer Yaremchuk

door
Licentiedossier AA Gent geeft flinke tip over transfer Yaremchuk

AA Gent strijdt zondagavond in een rechtstreeks duel met Zulte Waregem voor een plekje in Play-Off II. Een zege is voor de Buffalo's voldoende om zich te verzekeren van deelname aan de tweede nacompetitie. En dat kan grote gevolgen hebben voor de transferplannen van komende zomer.

Indien Gent zich via PO II alsnog verzekerd van een Europees ticket, komen er logischerwijs extra middelen ter beschikking. Die extra middelen zijn mogelijk ook noodzakelijk. Zo zullen de Buffalo's naar alle waarschijnlijkheid op zoek moeten gaan naar een nieuwe spits. Het Laatste Nieuws meldt namelijk dat Roman Yaremchuk goed op weg is naar de uitgang. De krant weet dat Gent komende zomer wél bereid is om mee te werken aan een transfer van de Oekraïner. Maar dan wel tegenover de juiste voorwaarden. En die zijn niet min. HLN weet dat de club mikt op een transfersom van 20 miljoen euro of meer.

UPDATE 16/04
Het lijkt vrijwel zeker dat Roman Yaremchuk in de zomer AA Gent zal verlaten en de club geeft zelf ook een grote hint over de voorwaarden voor een transfer in zijn licentiedossier. In het besluit van de Licentiecommissie om de Buffalo's een licentie toe te kennen, komt immers een opmerkelijke zinnetje voor: "De voorziene uitgaande transfer ten bedrage van 15 miljoen euro tijdens de transferperiode van juli-augustus 2021."

Yaremchuk is momenteel de enige speler in de Gentse kern die een dergelijk bedrag zou kunnen opleveren en Gent verwacht dus 15 miljoen te vangen voor zijn spits. Dat een transfer zelfs in het licentiedossier opgenomen werd en de commissie dat ook aanvaardde, lijkt erop te wijzen dat er zeer sterke aanwijzingen zijn dat Gent Yaremchuk ook effectief voor dat bedrag zal kunne verkopen.

LEES OOK: Sprankel hoop voor AA Gent: "Heel de ploeg denkt zo"

Is Yaremchuk 15 miljoen waard?

Meest recent

Grote zorgen om Johan Bakayoko bij RB Leipzig

Er is bij de Rode Duivels heel wat weelde op de flanken. Bondscoach Rudi Garcia koos in het voorbije ...

6
6
Albert tegen de stroom in: Lukaku beter thuis

Weldra mag Rudi Garcia zijn eerste selectie van 2026 bekend gaan maken. De Rode Duivels trekken ...

58
58
Kljestan onthult wat Anderlecht echt mist

Het blijven woelige tijden voor Anderlecht en dat doet pijn aan het hart voor heel wat oude bekenden ...

66
66
‘Titelstrijd Club Brugge overschaduwd door Leko-ruzie’

Bij Club Brugge staat alles op scherp. Ivan Leko bracht opnieuw vuur in de ploeg, maar tegelijk ...

190
190
'Hét geheim van successeizoen STVV onthuld'

STVV ging vorige week dan wel ietwat verrassend onderuit tegen Antwerp, maar de Kanaries blijven ...

29
29
‘Grote clash: Genk en AC Milan willen dezelfde speler’

KRC Genk staat voor cruciale weken. Het moet zijn zesde plaats in de Jupiler Pro League over de ...

59
59
Oude bekende van Anderlecht moet Marokko op WK leiden

Op 11 juni gaat het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico van start. Iets meer dan drie ...

28
28
Club Brugge vreest exodus: smaakmaker kondigt vertrek aan

Club Brugge belooft een hete transferzomer tegemoet te gaan. Het lijkt opnieuw de nodige smaakmakers ...

249
249
Still lokt volgende Anderlecht-pion naar Watford

RSC Anderlecht zag een kleine maand geleden hoe interim-trainer Edward Still plotseling naar het ...

141
141
Ongezien! Trump doet oorlogsbriefing tijdens huldiging Messi en co

Het Inter Miami FC van co-eigenaar David Beckham en sterspeler Lionel Messi, legde vorig seizoen ...

82
82
Crisis totaal: Spurs in acuut degradatiegevaar na nieuwe afgang

Tottenham Hotspur incasseerde de voorbije seizoenen al heel wat klappen. Maar stilaan lijkt de bodem ...

70
70
Zelfs supporters roeren zich: Burgess naar exit bij Union?

Sinds Union SG zijn wederoptreden maakte op het hoogste niveau, behoorde Christian Burgess telkens ...

339
339
'Dossier Ordoñez ontploft: krankzinnige transfersom'

Club Brugge telt momenteel verschillende sterkhouders die allicht aan hun laatste maanden in het ...

390
390
'Barça doet heel Madrid daveren met opvolger Lewandowski'

FC Barcelona werd dinsdagavond uit de halve finales van de Copa del Rey geknikkerd door ...

184
184
Genk vs. Freiburg: statistieken duiden deze favoriet aan

De 1/8ste finales van de Europese competities gaan volgende week van start. Met KRC Genk is nog maar ...

108
108
Anderlecht snel weer kampioen? Hazard speelt open kaart

RSC Anderlecht hoopt in de bekerfinale van 14 mei zijn eerste prijs te pakken sinds 2017. Maar ...

391
391
POLL: Vermant of Tresoldi als eerste spits bij Club?

Nu de uitschakeling in de Champions League, heeft Club Brugge zich enkel nog te focussen op het ...

478
478
'Tactische bespreking met infuus' - grote zorgen om Tedesco

Domenico Tedesco levert dit seizoen goed werk af als hoofdcoach van Fenerbahçe. Maar de ...

101
101
De Bruyne jaagt Napoli op stang: spanning ontploft

Kevin De Bruyne is terug, en dat zet in Napoli meteen alles op scherp. De opluchting is groot, maar ...

95
95
Titanenjob Overmars: ware volksverhuizing op Bosuil?

Antwerp FC wil in de komende maanden alsnog een Europees ticket veroveren via eender welke ...

305
305
Club bij Europese elite: prestigieuze uitnodiging van Barça

Onder meer met zijn knappe prestaties in de Champions League heeft Club Brugge KV de afgelopen ...

599
599
Sprankel hoop voor AA Gent: "Heel de ploeg denkt zo"

Nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en dus nadert de ...

254
254
Strijd om Play-Off I: deze kandidaat heeft zwaarste programma

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League telt nog drie speeldagen om de resterende drie ...

451
451
Garcia grijnst: nieuw 'wit konijn' voor WK-selectie

Binnen 98 dagen vindt in het legendarische Estadio Azteca de openingsmatch van het WK 2026 plaats. ...

242
242
Ruben Van Gucht schiet raak: nieuwe BV valt in zwijm

Een opvallend televisiemoment zorgt voor beroering rond Ruben Van Gucht. De bekende presentator van ...

187
187

Meer sportnieuws