'Belgische clubs azen op smaakmaker uit Eredivisie'

174 stemmen
'Belgische clubs azen op smaakmaker uit Eredivisie'

Voor heel wat clubs uit de Jupiler Pro League zal het seizoen er volgende week al opzitten, want dan staat de laatste speeldag in de reguliere competitie op het programma. Zij kunnen zich dan al beginnen voorbereiden op volgend seizoen en daarbij zullen weer de nodige transfers horen. In de Eredivisie dient zich alvast een opportuniteit aan.


Volgens Voetbal International hebben clubs uit België, maar ook uit Spanje en Mexico, alvast hun oog laten vallen op Sergio Peña. De spelmaker zal in de zomer wellicht FC Emmen verlaten, aangezien hij nog maar tot 2022 onder contract ligt en zijn club flirt met degradatie uit de Eredivisie, waardoor het moeilijk zal worden om zijn loon te blijven betalen. In Nederland moeten spelers van buiten de EU namelijk minimum 400.000 euro per jaar verdienen. "Het is niet concreet in de zin van dat clubs zich al bij ons gemeld hebben, maar we zijn ervan op de hoogte dat er belangstelling bestaat", zegt voorzitter Ronald Lubbers over de interesse.

De 25-jarige Peña speelt sinds 2019 voor Emmen en was dit seizoen in 30 wedstrijden goed voor vier doelpunten en één assist. Het neefje van gewezen Bayern-spits Paolo Guerrero kwam voor zijn transfer naar Nederland ook al uit voor Alianza Lima, USM Porres, Granada en Tondela. Zijn marktwaarde wordt door Transfermarkt geschat op 1,2 miljoen euro, maar zeker in geval van degradatie zal de negenvoudige Peruviaanse international mogelijk goedkoper op te pikken zijn.

LEES OOK: 'JPL lonkt voor Nederlandse doelpuntenmachine'

Zou hij een aanwinst zijn voor de JPL?

Meest recent

Club casht na titel: toptransfer voor deze kampioenmakers

De 20ste landstitel uit de clubgeschiedenis zal in de komende dagen ongetwijfeld stevig gevierd ...

139
139
Tranen met tuiten: Ronaldo heeft Saudische titel beet

Hij heeft er lang op moeten wachten, maar Cristiano Ronaldo heeft zich met Al-Nassr dan toch tot ...

33
33
"Woede, blijdschap, verdriet" - rauwe emoties na titel Club

Het werd nog bijzonder spannend in de slotminuten. Maar Club Brugge is er dan toch in geslaagd om ...

163
163
Impressionant! De spectaculaire legacy van Verhaeghe bij Club

Club Brugge heeft de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis beet. Liefst zeven daarvan werden ...

260
260
Anderlecht wint weer: onverwachte held verzilvert vierde plaats

Ondanks de malaise van de voorbije weken heeft RSC Anderlecht beslag kunnen leggen op de vierde ...

316
316
Tweede ster is binnen! Club kampioen na krankzinnig slot

Club Brugge heeft zich donderd voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. Blauw-Zwart ...

196
196
Geen genade Garcia: 'onbegrijpelijke' afwezige in selectie

De Rode Duivels blazen weldra verzamelen om de laatste rechte lijn richting het WK in te zetten. Een ...

256
256
Pijnlijk: Kanga-soap bereikt volgend dieptepunt

Bij AA Gent heeft Wilfried Kanga het helemaal verpest bij de eigen achterban. En de soap rond de ...

148
148
"Niet eerlijk met hem" - Kampioenenmaker staat op bij Club

Club Brugge kreeg donderdag een eerste kans om de titelstrijd te beklinken. Een zege op KV Mechelen ...

142
142
'Tuchel schokt Engeland: grote namen gedumpt voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden en dus maken de deelnemende landen volop hun selecties ...

293
293
Van Bommel onthult: "Dán was ik bij Antwerp gebleven"

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

282
282
'Kompany-reünie in München: Bayern ziet koopje bij City'

Vincent Kompany en zijn troepen bij Bayern München bereiden zich momenteel voor op de ...

118
118
Club kampioen? Ontdek de basisteams van voorlaatste speeldag

Donderdagavond kan het doek vallen over de titelstrijd in de Champions' Play-Offs. Indien Club ...

43
43
'Maresca zet PL in lichterlaaie met eerste City-transfer'

Een officiële bevestiging ontbreekt nog, maar het heeft er alle schijn van Pep Guardiola zondag ...

91
91
'Genk-bestuur schiet in actie: vizier op JPL-smaakmaker'

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen, maar blijft wel in de running voor eindwinst in ...

601
601
Uitgang wagenwijd open: Anderlecht bevestigt exit na 82 duels

Behoudens het een barragematch om het Europese ticket, werkt RSC Anderlecht donderdagavond zijn ...

207
207
Laatste thuismatch gespeeld? Transferstatement El Ouahdi

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

450
450
Club-fans geloven het niet: bizarre wending rond Vormer

Ruud Vormer blijft in Brugge een naam die iets losmaakt. De ex-kapitein van Club Brugge begint zelf ...

549
549
Milicevic breekt stilte en trapt na richting AA Gent

Voorlopig bezet het nog steeds de vijfde plek, maar AA Gent wacht wel nog altijd op een eerste zege ...

188
188
'STVV vreest leegloop: halve basisploeg richting exit'

Mogelijk krijgt het ticket nog een upgrade, maar STVV is nu al zeker van Europees voetbal tot na ...

102
102
Mignolet bakt het bruin: "We moeten ons niet inhouden hé"

Terwijl Club Brugge zich opmaakt voor mogelijk titelnieuws, liet Simon Mignolet zich van een totaal ...

247
247
Anderlecht glundert: twee talenten in top 10 wereldwijd

Terwijl het seizoen er in een aantal landen al opzit, nadert ook de Jupiler Pro League zijn finale ...

161
161
Ultieme ontknoping Play-Offs: refs slotspeeldag bekend

Mogelijk weten we straks al wie zich dit seizoen tot landskampioen kroont, en ook de Europese ...

95
95
Anderlecht neemt afscheid: Verschaeren zegt vaarwel

RSC Anderlecht maakte zopas officieel bekend dat Thorgan Hazard straks zijn laatste thuismatch ...

344
344
RSCA-STVV: Taravel twijfelt, geen Goto in Anderlecht?

Terwijl de meeste ogen op de ontknoping van de titelrace gericht zijn, staan de zenuwen ook in het ...

261
261

Meer sportnieuws