Voorzitter KV Kortrijk schept duidelijkheid over nieuw stadion

door
Voorzitter KV Kortrijk schept duidelijkheid over nieuw stadion

KV Kortrijk maakte vorig weekend een einde aan een reeks van vier nederlagen op rij door na een spektakelstuk met 3-4 te gaan winnen op Waasland-Beveren. De zege betekende ineens ook dat de redding mathematisch zeker was en dus kunnen ze in het Guldensporenstadion stilaan aan volgend seizoen beginnen denken. Voor de verdere toekomst is de club ook nog met andere zaken bezig.


Zo is KVK één van de vele ploegen in ons land die graag een nieuw stadion zou bouwen. Heel erg concreet zijn die plannen echter nog niet. "Ik denk dat het nog tien jaar zal duren", werd voorzitter Ronny Verhelst onlangs zelfs geciteerd in Het Laatste Nieuws. Maar bij Kortrijk weerleggen ze die quote nu echter en geeft Verhelst meer duiding.

"Ik heb dat echt zo niet bedoeld of gezegd. Ik heb gezegd dat er clubs zijn die al tien jaar aan het werken zijn. Daarbij verwees ik bijvoorbeeld naar Club Brugge, waar ze al tien jaar aan het werken zijn aan een nieuw stadion en het staat er nog niet", aldus Verhelst. "Ik weet het niet. Alle sterren moeten juist staan en ik hoop dat we het zo snel mogelijk kunnen doen. Ik hoop dat de mensen beseffen dat zoiets niet op één of twee jaar kan. Maar we krijgen heel veel steun en de eigenaar is er zich ook van bewust dat een nieuw stadion nodig is als de club nog wil groeien."


LEES OOK: Straf verhaal: Vanderhaeghe bijna bondscoach Kameroen

Heeft KV Kortrijk een nieuw stadion nodig?

Meest recent

'AA Gent zet verrassende naam op verlanglijstje'

AA Gent wil deze mercato een aantal nieuwe spelers halen. Ze worden ondertussen steeds vaker aan ...

16
16
'Union SG legt spits vast: kostprijs een half miljoen euro'

Union SG gaat eerstdaags een volgende speler voorstellen. Volgens Sky Sports Deutschland staat de ...

29
29
Tielemans bepalend, Celtic onderuit in Old Firm

In Engeland en Schotland stonden er om 13u30 twee matchen op het programma. Aston Villa ontving ...

29
29
Gaat Garcia in maart voor stunt in selectie Rode Duivels?

Bondscoach Rudi Garcia maakt zich klaar voor het WK. In maart trekken de Belgen naar Chicago om er ...

56
56
'Club Brugge heeft vervanger Ordoñez al in het vizier'

Joel Ordoñez gaat Club Brugge deze maand of ten laatste in de zomer verlaten. Dat staat vast. ...

177
177
Nieuwe topclub in JPL? 'Kompany waarschuwt'

In België zijn er zeer veel buitenlandse eigenaren en dat is tot op heden niet bepaald vaak een ...

198
198
Topspeler Union na één jaar weg? "In de zomer kijken"

Bij Union SG gaan er in de zomer weer de nodige spelers vertrekken. De Brusselaars zien mogelijk ...

36
36
'Recordtransfer Club back on track: enorme som onthuld'

Club Brugge KV hoopt zijn basiself zo goed mogelijk intact te houden tijdens de wintermercato, maar ...

277
277
'Chelsea schakelt razendsnel: nieuwe trainer staat al klaar'

Het nieuwe jaar was amper begonnen, of Chelsea FC besloot een trainerswissel door te voeren. Zo werd ...

44
44
Leko draait duimschroeven aan: drietal moet tandje bijsteken

Ivan Leko is goed begonnen aan zijn tweede ambstermijn bij Club Brugge en pakte meteen 9 op 9 in de ...

273
273
Versterking Hayen: Genk realiseert derde comeback bij AA Gent

Na een tegenvallende eerste helft van het seizoen, wil KRC Genk na de jaarwissel een frisse start ...

316
316
Mannaert verbaast: "Gaf je hém punten voor Gouden Schoen?"

Christos Tzolis, Adem Zorgane, Hans Vanaken ... . De topfavorieten voor de komende Gouden Schoen ...

341
341
TRANSFERUURTJE: 'Eerste vertrekker Anderlecht, schok-exit Noa Lang'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

309
309
'Overmars gokt: Antwerp all-in op gigantisch risico'

Royal Antwerp FC is de wintermercato naarstig aan het afspeuren om de selectie te versterken. The ...

277
277
‘Anderlecht en KV Mechelen incasseren transferklap’

De wintermercato zorgt er weer voor dat de geruchtenmolen op volle toeren draait. RSC Anderlecht en ...

158
158
Ruben Van Gucht pakt uit met wel heel pikante onthulling

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gesprekstof gezorgd. De sportjournalist van de VRT, bekend om ...

144
144
‘Vier Club-smaakmakers gewild: niet te weigeren bedragen’

Club Brugge vreest vertrekkers deze wintermercato. Verschillende sterkhouders worden in verband ...

530
530
De Camargo hangt vuile was buiten: Bouchez afgemaakt

Igor De Camargo gaat aan de slag als trainer van de beloften van KRC Genk, maar nog niet zo lang ...

287
287
‘Gheysens breekt woord: transferplan Antwerp bekend’

De wintermercato is volop aan de gang en ook Royal Antwerp FC zoekt naar versterkingen. Eerder werd ...

680
680
Ramp in Crans-Montana zorgt voor drama's in voetbalwereld

Het Zwitserse skioord Crans-Montana is opgeschrikt door een zware tragedie. Bij een verwoestende ...

85
85
Knaltransfer Trossard? Grote hint over toekomst

Leandro Trossard is dit seizoen één van de smaakmakers bij Arsenal. De Rode Duivel ...

123
123
'Will Still mag dromen: 'droomjob' loert om de hoek'

Sinds de overname door BlueCo blijft Chelsea een chaotische club. Niet alleen blijven ze maar ...

72
72
Mannaert verrast met uitspraak over toekomst Lukaku

Romelu Lukaku is al heel het seizoen buiten strijd met een zeer zware spierblessure. Zijn ...

193
193
'Antwerp haakt af: géén transfer bij Anderlecht'

Royal Antwerp FC heeft ondanks een geweldige maand december zeker versterking nodig. Er moet ...

330
330
'Hayen ontvangt cruciaal transfernieuws bij KRC Genk'

KRC Genk trekt volgende week naar Marbella voor een winterse stage. Een ideaal moment voor nieuwe ...

896
896

Meer sportnieuws