'Dennis blaast bruggen met Club definitief op'

door
'Dennis blaast bruggen met Club definitief op'

Het loopt de laatste weken allemaal wat minder bij Club Brugge, maar sinds nieuwjaar bouwde de autoritaire koploper toch een ruime voorsprong uit in de Jupiler Pro League. Nochtans liet het tijdens de wintermercato nog twee voormalige sterkhouders de deur uitwandelen. Krépin Diatta trok naar AS Monaco, terwijl Emmanuel Dennis werd verhuurd aan FC Köln.


Een halfjaar eerder hoopte Blauw-Zwart nog de jackpot te vangen voor de 23-jarige Nigeriaan, maar sindsdien kwam hij om diverse redenen op een zijspoor terecht. Uiteindelijk werd er dus een hand gereikt vanuit Duitsland, waar Club hoopte dat Dennis zijn oude vorm zou terugvinden. Zonder veel succes weliswaar, want in Keulen gaat het tegenwoordig alleen maar in dalende lijn. Het lijkt dan ook nog maar de vraag of de polyvalente aanvaller, wiens contract medio 2022 afloopt, komende zomer nog op voldoende interesse kan rekenen om definitief te vertrekken.

Al is er volgens Het Laatste Nieuws misschien toch een oplossing in de maak. Niemand minder dan de Italiaanse (sub)topper Atalanta zou ondanks zijn mindere prestaties namelijk nog steeds loeren naar Dennis zijn diensten. Naar verluidt startte diens entourage zelfs reeds gesprekken op met de ploeg uit Bergamo, die in het recente verleden wel vaker kwam shoppen in onze competitie. Afwachten dus of alle partijen een akkoord weten te bereiken, én hoeveel Club nog vangt voor het voormalig goudhaantje. Zijn waarde wordt vandaag nog op 11 miljoen geschat.

UPDATE 16u20
In welke mate Club nog langs de kassa zal passeren valt ten sterkste te betwijfelen, maar het ziet er dus naar uit dat Dennis zijn laatste wedstrijd voor de landskampioen heeft gespeeld. Daar staat Philippe Clement, die met de wispelturige dribbelkont in de clinch ging, per slot van rekening ook niet te wachten om hem opnieuw in de armen te sluiten. Nog volgens Het Laatste Nieuws heeft hijzelf een terugkeer naar Jan Breydel alvast uitgesloten. Daar kunnen Vincent Mannaert en co nu dus alleen nog maar hopen dat iemand de nodige miljoenen op tafel wil leggen.

LEES OOK: Vuurwerk in Limburg: analisten geven favoriet Genk-STVV

Hoeveel is Dennis volgens u nog waard?

Meest recent

Vuurwerk in Limburg: analisten geven favoriet Genk-STVV

Het epicentrum van de 29ste speeldag in de Jupiler Pro League, ligt zondagmiddag in Limburg. In de ...

0
0
TRANSFERUURTJE: 'Dubbelklapper Club, wending Lukaku/De Bruyne'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

82
82
Alarm bij Club Brugge: ‘Gevaarlijke cocktail Ivan Leko’

Club Brugge speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen RSC Anderlecht. Ondanks het overwicht in ...

59
59
Colpaert haalt meteen ferm uit na nederlaag Zulte

Zulte Waregem blijft in de hoek zitten waar de klappen vallen. Ook na het ontslag van Sven ...

107
107
Hasi maakt Anderlecht-trio af: “Beschermen zichzelf”

Besnik Hasi werd ontslagen bij RSC Anderlecht na slechte resultaten en onvrede bij de achterban. Het ...

162
162
‘Eden Hazard zwaar in de problemen: onderzoek geopend’

Eden Hazard is al een tijdje op voetbalpensioen, maar de voormalige Rode Duivel zit niet stil. Naast ...

59
59
Gouden raad voor Anderlecht: “Zo iemand als TD”

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een nieuwe Technisch ...

193
193
Vossen spreekt eerste keer over ontslag Vandenbroeck

Sven Vandenbroeck werd ontslagen bij Zulte Waregem. Essevee kijkt tegen degradatiezorgen aan en dan ...

102
102
Play-Off I nog niet binnen: Gent beducht voor nieuw trauma

AA Gent heeft vrijdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de tickets voor de Champions' ...

113
113
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

508
508
'Gheysens aan zet: Antwerp-verkoop krijgt vorm'

Nu het ticket voor de Champions' Play-Offs gaan vliegen is, wil Antwerp FC via de Europe Play-Offs ...

448
448
Club Brugge verbaasd: Leko grijpt hard in bij Vanaken

Bij Club Brugge wordt steeds duidelijker welke richting Ivan Leko uit wil. Ook voor Hans Vanaken ...

348
348
Trainerssoap duurt voort: Taravel snel weer weg als T1?

RSC Anderlecht heeft vrijdagmiddag bevestigd dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

304
304
Lammens verbaast United-kleedkamer: "Van Mignolet geleerd"

Senne Lammens maakt zich steeds populairder als eerste doelman bij Manchester United. Deze week werd ...

141
141
Vertrek bij Anderlecht? Vader De Cat gooit kaarten op tafel

Nathan De Cat is momenteel talk of the town bij RSC Anderlecht. Dat heeft niet enkel te maken met ...

588
588
'Grootmacht opent gesprekken: dubbeltransfer Club Brugge'

Club Brugge heeft één groot doel in de komende weken en wil absoluut de 20ste ...

500
500
'Voetbalwereld op stelten: transferplan Haaland gelekt'

Hij beleefde dit seizoen al enkele mindere periodes, maar Erling Haaland blijft één ...

321
321
Gouden zege na emotionele avond: AA Gent op zucht van PO I

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs binnen handbereik. De Buffalo's konden ...

167
167
Werk bij Beveren: Peeters geeft transferplannen vrij

SK Beveren heeft zich woensdagavond ook mathematisch tot kampioen gekroond in de Challenger Pro ...

459
459
Exit De Bruyne én Lukaku? 'Plannetje Napoli bekend'

SSC Napoli gaat zaterdagnamiddag op bezoek bij US Lecce. Daarvoor kan coach Antonio Conte rekenen op ...

227
227
Hayen neemt Club één ding kwalijk na ophefmakend ontslag

Momenteel is hij alweer bezig aan een mooi nieuw hoofdstuk bij KRC Genk. Nicky Hayen weigert dan ook ...

309
309
CPL: Patro doet uitstekende zaak, RSCA Futures onderuit

De titelstrijd mag dan wel beslist zijn, er staat in de Challenger Pro League nog steeds heel wat op ...

85
85
'Afgang met gevolgen: City dropt dubbele transferbom'

Manchester City slikte woensdagavond een mokerslag van formaat en verloor in de Champions League met ...

199
199
Drama in Planet Group Arena: aftrap Gent-Zulte verlaat

Vrijdagavond wordt de 29ste speeldag van de Jupiler Pro League op gang getrapt met het duel tussen ...

453
453
Alarm bij Garcia: grote zorgen rond sterkhouder Duivels

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de oefenstage in de Verenigde ...

131
131

Meer sportnieuws