'Dennis blaast bruggen met Club definitief op'

door
'Dennis blaast bruggen met Club definitief op'

Het loopt de laatste weken allemaal wat minder bij Club Brugge, maar sinds nieuwjaar bouwde de autoritaire koploper toch een ruime voorsprong uit in de Jupiler Pro League. Nochtans liet het tijdens de wintermercato nog twee voormalige sterkhouders de deur uitwandelen. Krépin Diatta trok naar AS Monaco, terwijl Emmanuel Dennis werd verhuurd aan FC Köln.


Een halfjaar eerder hoopte Blauw-Zwart nog de jackpot te vangen voor de 23-jarige Nigeriaan, maar sindsdien kwam hij om diverse redenen op een zijspoor terecht. Uiteindelijk werd er dus een hand gereikt vanuit Duitsland, waar Club hoopte dat Dennis zijn oude vorm zou terugvinden. Zonder veel succes weliswaar, want in Keulen gaat het tegenwoordig alleen maar in dalende lijn. Het lijkt dan ook nog maar de vraag of de polyvalente aanvaller, wiens contract medio 2022 afloopt, komende zomer nog op voldoende interesse kan rekenen om definitief te vertrekken.

Al is er volgens Het Laatste Nieuws misschien toch een oplossing in de maak. Niemand minder dan de Italiaanse (sub)topper Atalanta zou ondanks zijn mindere prestaties namelijk nog steeds loeren naar Dennis zijn diensten. Naar verluidt startte diens entourage zelfs reeds gesprekken op met de ploeg uit Bergamo, die in het recente verleden wel vaker kwam shoppen in onze competitie. Afwachten dus of alle partijen een akkoord weten te bereiken, én hoeveel Club nog vangt voor het voormalig goudhaantje. Zijn waarde wordt vandaag nog op 11 miljoen geschat.

UPDATE 16u20
In welke mate Club nog langs de kassa zal passeren valt ten sterkste te betwijfelen, maar het ziet er dus naar uit dat Dennis zijn laatste wedstrijd voor de landskampioen heeft gespeeld. Daar staat Philippe Clement, die met de wispelturige dribbelkont in de clinch ging, per slot van rekening ook niet te wachten om hem opnieuw in de armen te sluiten. Nog volgens Het Laatste Nieuws heeft hijzelf een terugkeer naar Jan Breydel alvast uitgesloten. Daar kunnen Vincent Mannaert en co nu dus alleen nog maar hopen dat iemand de nodige miljoenen op tafel wil leggen.

LEES OOK: Leko in zak en as: Club Brugge komt met Mignolet-statement

Hoeveel is Dennis volgens u nog waard?

Meest recent

‘Club Brugge flirt met ramp: Tzolis-bom op ontploffen’

Club Brugge staat voor een gevaarljike keuze rond Christos Tzolis: nu, of komende zomer, cashen, of ...

56
56
Anderlecht aan VAR-fiasco ontsnapt? Oud-ref gaat tekeer

RSC Anderlecht herpakte zich zaterdagavond met een verdiende 2-1-overwinning tegen STVV. Desondanks ...

44
44
Leko drukt stempel: pittige details Brugse ommekeer

Ivan Leko heeft zijn competitierentree als hoofdcoach van Club Brugge niet gemist. Zijn ploeg ...

107
107
Analist pakt Bounida aan: "Hij vergooit zijn eigen kansen"

Lange tijd was het crisis bij Ajax, maar nu kan de Nederlandse topclub terugblikken op een geweldige ...

54
54
Westerlo te zwaar gestraft? "Geel was genoeg"

Westerlo verbaasde vorige week door Anderlecht met 4-0 te kloppen en kwam zondag dicht bij een ...

79
79
Volgend ontslag in 1B: RWDM zet Frans op straat

In de Jupiler Pro League blijft het dit seizoen opvallend rustig qua ontslagen trainers. Nicky Hayen ...

52
52
Alonso voorlopig veilig: Real pakt zeer moeizame zege

De voorbije dagen speculeerde de Spaanse media druk over een mogelijk ontslag van Xabi Alonso bij ...

25
25
Wéér een ontgoocheling: Fink reageert op ontslaggeruchten

KRC Genk blijft op de sukkel. Zondag werd er tegen Westerlo wel een einde gemaakt aan de reeks van ...

286
286
Union struikelt weer: harde woorden bij Hubert

Union lijkt even in een dipje te zitten. De landskampioen denderde aanvankelijk door de competitie ...

167
167
'Stevige blessuredomper voor Club Brugge'

Club Brugge liet zondag na een zeer woelige week de rust weer wat terugkeren met een ruime zege. Op ...

389
389
Net geen droomdebuut voor Cornelis: "Natuurlijk ontgoocheld"

Bij Charleroi beleefden ze een woelige week met het plotse vertrek van Rik De Mil naar AA Gent. ...

37
37
'KV Mechelen dreigt smaakmaker in januari te verliezen'

KV Mechelen blijft dit seizoen hoge ogen gooien in de Jupiler Pro League. Malinwa pakte dit weekend ...

393
393
Fink onder zware druk ondanks late redding tegen Westerlo

Een strijdvaardig Westerlo leek vanavond lange tijd op weg naar een zege in de Cegeka Arena. De ...

217
217
Leko blikt vooruit naar dé clash met AA Gent

Na 46 minuten leek Club Brugge op weg naar een héél moeilijke match. Het stond 1-0 ...

357
357
Union ziet cruciale zege verdampen door pijnlijke blunder

Union leek lange tijd op weg naar een nieuwe zege tegen Sporting Charleroi, maar gaf die in de ...

132
132
Langer bij Antwerp? Van den Bosch geeft update

Royal Antwerp FC moet komende zomer weer spelers gaan verkopen, zoals elke Belgische club. De Great ...

222
222
Tzolis haalt opgelucht adem: "Moeilijke periode"

Bij Club Brugge speelden ze een enorm zwakke eerste helft op het veld van FCV Dender. Gelukkig voor ...

136
136
Vrancken verklaart waar het misliep tegen Anderlecht

STVV verloor zaterdagavond kansloos op het veld van RSC Anderlecht, ook al was het amper 2-1. ...

176
176
Kompany blameert zich met Bayern tegen hekkensluiter

Bayern München kon na de nederlaag van RB Leipzig alweer een geweldige zaak doen in de ...

185
185
Spelers AA Gent delen sneer uit aan Ivan Leko

Ivan Leko verliet AA Gent deze week via de achterdeur. De coach onderhandelde met Club Brugge en ...

699
699
Supersub Vermant verklapt: 'Dít zei Leko tijdens de rust'

Ivan Leko heeft zijn eerste competitiewedstrijd sinds zijn terugkeer als hoofdcoach van Club Brugge ...

707
707
Laatste kans: Fink verrast met basiself in must-win

KRC Genk staat zondagavond onder een enorme druk voor het bezoek van KVC Westerlo. Loopt het opnieuw ...

51
51
Antwerp blijft verbazen: "Dit hield niemand voor mogelijk"

Vlak na de heenronde van de reguliere competitie, was Antwerp FC nog op sterven na dood. Maar ...

341
341
Nieuwe baaldag voor De Roeck, spektakel op Daknam in CPL

Op Daknam zorgden Lokeren en Jong Genk voor spektakel in de Challenger Pro League. De Oost-Vlaamse ...

111
111
Eerste succes voor Leko: Club walst na rust over Dender

Ivan Leko heeft zijn eerste overwinning als nieuwbakken coach van Club Brugge te pakken. Blauw-Zwart ...

199
199

Meer sportnieuws