Rode kaart van Zlatan zorgt voor opvallende wending

door
Rode kaart van Zlatan zorgt voor opvallende wending

AC Milan lijkt de Italiaanse Scudetto te mogen vergeten. De Rossoneri telt ondertussen al negen punten minder dan stadsgenoot Inter, en met nog acht wedstrijden voor de boeg is de strijd zo goed als gestreden in Italië. Desondanks wil de ploeg van Alexis Saelemaekers zich per se voor de Champions League plaatsen, en de zege van afgelopen weekend zorgde ongetwijfeld voor heel wat vreugde bij de Milanezen.


Milan kende zaterdag weinig moeite met Parma. De Rossoneri kwam al snel op voorsprong na doelpunten van Rebic en Kessié, en won de wedstrijd uiteindelijk met 1-3. Dé smet op de zege was ongetwijfeld de rode kaart van Zlatan Ibrahimovic. De Zweed werd van het veld gestuurd door scheidsrechter Maresca nadat hij iets riep tegen de Italiaan. Het is echter nog steeds niet duidelijk wat de exacte woorden van Zlatan waren.

Achteraf heerste er in Italië dan ook heel wat commotie rond de uitsluiting van Zlatan. Volgens Calciomercato is ook de Italiaanse voetbalbond niet tevreden over de prestatie van scheidsrechter Maresca, en nam het daardoor een opvallende beslissing. Zo zal Maresca volgens het medium een tijd lang géén wedstrijden meer mogen fluiten van een ploeg uit Milaan. In het verleden kreeg de scheids het namelijk ook al aan de stok met Inter-trainer Conte, en ook dat zou meegspeeld hebben in de uiterst opvallende beslissing van de Italiaanse voetbalfederatie.

LEES OOK: 'Vuurwerk bij Club Brugge: steunpilaar weg in januari?'

Logische beslissing van de Italiaanse voetbalbond?

Meest recent

Garcia verrrast stevig met 11 namen tegen Liechtenstein

De Rode Duivels zullen vanavond het WK veiligstellen tegen Liechtenstein. Iedereen verwacht een zeer ...

0
0
JPL-smaakmaker 'vergeten': "Zou meedraaien bij Rode Duivels"

Elke interlandperiode worden een aantal namen genoemd die toch bij de selectie horen. Ook deze keer. ...

3
3
KRC Genk pakt uit met gigantisch mooi project

KRC Genk is een club die niet alleen is met het voetbalaspect. De club denkt ook heel erg aan zijn ...

8
8
Albert hekelt bepaalde media: "Verliezen alle objectiviteit"

De Rode Duivels zullen zich vanavond wellicht plaatsen voor het WK van komende zomer in Canada, ...

28
28
Kritiek op Garcia terecht? Twee ex-Rode Duivels oordelen

Rudi Garcia krijgt de volle laag van bepaalde media. De Fransman gaat vanavond wellicht zijn tweede ...

49
49
'Club Brugge sprakeloos: Tresoldi forceert nu shockdeal’

Na die zinderende Barça-avond kijkt heel Europa anders naar Nicolò Tresoldi. Niet ...

570
570
'Ajax pakt uit en wil gigantisch grote naam strikken'

Het is nog maar eens crisis in Amsterdam. Ajax ontsloeg John Heitinga en technisch directeur Alex ...

61
61
Beelden uit amateur ontploffen online: "Gij hebt niks..."

Opmerkelijke taferelen dit weekend in ons amateurvoetbal. Daar moest de ongeslagen leider Londerzeel ...

69
69
Buffel ziet opvolger Lukaku: "Hij is de grootste killer"

De Rode Duivels hebben een aanvallend probleem. Romelu Lukaku wordt enorm gemist. Maar wie staat ...

267
267
Terechte kritiek? Deze cijfers zeggen alles over Duivels

Rudi Garcia krijgt bijzonder veel kritiek. Peter Vandenbempt spreekt zelfs van de slechtste ...

71
71
Club Brugge krijgt fameuze opsteker in stadiondossier

Al sinds mensenheugenis hoopt Club Brugge te verhuizen naar een nieuwe thuishaven, maar telkens dook ...

724
724
Wils in de wolken: sterkhouder Antwerp viert comeback

Dankzij de deugddoende zege tegen La Louvière kon Stef Wils met een gerust gemoed de ...

218
218
'Garcia verrast vriend & vijand met opstelling Rode Duivels'

Behoudens een blamage verzekeren de Rode Duivels zich straks tegen Liechtenstein van een WK-ticket. ...

361
361
Kompany greep naast deze zeer opmerkelijke aanwinst

Vincent Kompany maakt dit seizoen zeer grote indruk met Bayern München. De eerste zestien ...

41
41
'Club Brugge vreest: strijd om Tzolis helemaal los'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke winter te staan. Niet dat het veel versterking nodig heeft, ...

150
150
'Belgische (top)clubs willen transferslag slaan bij Dender'

Dender beleeft een zeer moeilijk seizoen en lijkt af te stevenen op degradatie. Bijna halfweg de ...

221
221
'Saelemaekers krijgt cruciaal toekomstnieuws bij Milan'

Het valt nog af te wachten of Rudi Garcia straks tegen Liechtenstein een basisplaats in petto zal ...

60
60
Bizar verhaal: Onana zorgt voor paniek bij Rode Duivels

De Rode Duivels moeten straks tegen Liechtenstein alsnog hun ticket voor het WK zien binnen te ...

118
118
Garcia zet verrassende naam op tribune tegen Liechtenstein

De Rode Duivels moeten om 20u45 hun ticket voor het WK helemaal veilig zien te stellen. Daarvoor is ...

534
534
Stijnen moet alwéér stevige schorsing vrezen

Rond Stijn Stijnen is het maar zelden stil. De trainer van Patro Eisden stond de voorbije jaren ...

92
92
Argentinië straks met Union-speler naar WK?

Union maakte de voorbije jaren een stevige opmars en zag zijn reputatie zo gevoelig stijgen. Die ...

35
35
Mannaert spreekt klare taal over thuishaven Rode Duivels

De Rode Duivels sluiten dinsdagavond hun kwalificatiecampagne voor het WK af met een thuiswedstrijd ...

216
216
'De rugzak zit vol'-Alderweireld slaat geheel nieuwe weg in

Toby Alderweireld ruilde sinds enige tijd het voetbalveld in voor de televisiestudio, waar hij nu ...

56
56
Clement maakt droom waar en heeft nieuwe club beet

Philippe Clement heeft weer een nieuwe werkgever gevonden. De Belgische trainer werd zopas ...

164
164
Kogel is door de kerk: Club speelt niét in Almaty

Het zat er al een tijdje aan te komen, maar nu is het ook officieel. Club Brugge zal niet in Almaty ...

199
199

Meer sportnieuws