'Club Brugge mag toptransfer Mandzukic helemaal vergeten'

door
'Club Brugge mag toptransfer Mandzukic helemaal vergeten'

Tijdens de voorbije zomermercato raakte bekend dat Club Brugge niemand minder dan Mario Mandzukic op de radar had staan. Uiteindelijk koos Blauw-Zwart voor Bas Dost, en liet het de peperdure Kroaat aan zich voorbijgaan. Mandzukic bond de schoenen dan weer aan bij AC Milan, maar dat blijkt van korte duur te zijn.


Volgens de Italiaanse journalist, Nicolo Schira, zal AC Milan het contract van Mario Mandzukic niet verlengen. De Kroaat speelde pas sinds januari voor de Rossoneri, maar kwam tot nu toe amper aan spelen toe. Het contract van Mandzukic liep sowieso af op het einde van het seizoen, maar de optie op verlenging wordt dus niet gelicht door de Milanezen. De ondertussen 34-jarige Kroaat mag dus op het einde van het seizoen op zoek naar een nieuwe club.

In theorie zou Club Brugge dus een nieuwe poging kunnen wagen bij de ervaren Kroaat. Met Dost, Perez en Badji heeft de landskampioen in principe al tal van aanvallende opties, al is de ervaring en het torinstinct van Mandzukic ongetwijfeld een toegevoegde waarde voor de Brugse selectie.
UPDATE 12/04
De kans op een transfer van Mandzukic richting het Jan Breydelstadion lijkt nihil. De Kroaat zou volgens Portugese bronnen zijn carrière voortzetten in Saudi-Arabië. Daar zou Mandzukic in de herfst van zijn loopbaan kiezen voor Al Hilal. Naast de interesse uit het Midden-Oosten, waren er ook nog Europese ploegen die lonkten naar zijn diensten, maar de Kroaat zou die dus geweigerd hebben.

Club Brugge zal (zoals verwacht) zijn pijlen richten op jonge en talentvolle spelers. Eerder gaf Vincent Mannaert al aan dat Blauw-Zwart het succesrecept van het verleden ook in de toekomst zal toepassen. Een Europese topspits als Mandzukic hoeven we dus nog niet snel op onze Belgische velden te verwachten.

LEES OOK: ‘Toekomst Saelemaekers bekend: Duivel maakt knaller’

Had Mandzukic op zijn leeftijd nog iets kunnen betekenen voor Club Brugge?

Meest recent

'Knaltransfer Barça: Flick wil spectaculaire reünie'

Titelverdediger FC Barcelona maakte dinsdagavond een statement in La Liga door met 3-1 te winnen in ...

0
0
Vete Garcia - De Bilde: nieuwe details komen bovendrijven

Aanstaande vrijdag wordt in Washington de loting voor het WK 2026 afgewerkt. Het wordt uitkijken of ...

29
29
KBVB op ontploffen: heeft Mannaert de grens overschreden?

Bij de KBVB lopen mensen rond die zich steeds minder goed voelen op het werk. Niet door een verloren ...

26
26
JPL tóch terug op Telenet? Essentiële elementen duiken op

De 1/8ste finales van de Croky Cup zijn deze week op de app van DAZN te zien, voorlopig blijft het ...

68
68
Hayen grijpt in: onuitgegeven basiself bij Club Brugge

Na enkele tegenvallende resultaten wil Club Brugge zich woensdagavond herpakken met een overtuigende ...

165
165
Grote frustratie bij Standard: Euvrard en Ayensa halen uit

Standard zal iets van zijn seizoen moeten maken in de competitie, want hun avontuur in het ...

107
107
Barça trekt kraker naar zich toe, pech voor Openda

In LaLiga stond er dinsdagavond een absolute kraker op het programma tussen FC Barcelona en Atletico ...

27
27
Doku helpt City aan zege na knotsgekke partij met 9 goals

Manchester City heeft dinsdag de fans verwend. Het zette zich wat steviger op de tweede plaats in de ...

68
68
Pijnlijke bekerexit Standard, geen nieuwe stunt Beerschot

De eerste wedstrijden in de achtste finales van de Croky Cup hebben dinsdagavond één ...

180
180
Nu ook officieel: Duivels maken WK-voorbereiding bekend

De Rode Duivels wisten in november hun ticket voor het WK definitief over de streep te trekken. ...

66
66
Vertonghen verbaast met terugkeer in de voetbalwereld

Vorige lente zette Jan Vertonghen een punt achter zijn indrukwekkende spelerscarrière. ...

72
72
'Transferduel der titanen voor Fofana barst los'

Dezer dagen zien we Malick Fofana niet flitsen, want de jonge Rode Duivel ligt sinds eind oktober in ...

70
70
Janssen sneller terug dan verwacht? Oosting spreekt

Woensdag zit Joseph Oosting een eerste keer op de bank als hoofdtrainer van Antwerp, want de ...

126
126
Verhuurde JPL-spelers: AA Gent maakt zich stilaan zorgen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

135
135
Hubert deelt tik(je) uit na nederlaag tegen Anderlecht

Union SG verloor afgelopen weekend met 1-0 van RSC Anderlecht. Het was een bijzonder matige pot ...

172
172
'Transferbom bij Antwerp: Great Old wil bij RSCA shoppen'

Binnen een maand opent de transfermarkt opnieuw zijn deuren. Bij RSC Anderlecht gaan ze door een ...

363
363
‘Anderlecht gaat los: Italiaanse goalgetter met stip op 1’

Een 18-jarige topschutter uit de Primavera van Genoa staat plots bovenaan de verlanglijst van ...

222
222
JPL-ontslag in de maak? "Ik voel nog veel steun"

Voor Cercle Brugge is het een zeer belangrijke week. De Bruggelingen doen het al vele weken niet ...

111
111
Anderlecht maakt cijfers bekend: voor tweede jaar op rij winst

RSC Anderlecht heeft vandaag de cijfers van zijn jaarrekening meegedeeld. De Brusselaars maakten ...

270
270
STVV geeft drie grote doelstellingen voor komende jaren prijs

STVV maakte bekend dat Nico Eraerts gedelegeerd bestuurder wordt bij de club. David Meekers werkt ...

94
94
'AA Gent & STVV jagen op revelatie Challenger Pro League'

Met meer dan de helft van de reguliere competitie achter de rug staat STVV nog steeds stevig in de ...

98
98
Club onthult bekerselectie: goed & slecht nieuws voor Hayen

Na drie nederlagen in vier matchen kan Club Brugge zich in de achtste finale van de Croky Cup geen ...

368
368
Aanduidingen refs Croky Cup & speeldag 17 bekend

De komende dagen staat achtereenvolgens de achtste finale van de Croky Cup en speeldag 17 in de ...

172
172
Frisse wind bij Antwerp: Oosting warmt Bosuil al op

Antwerp boekte afgelopen zondag een deugddoende 0-1 zege op het veld van Club Brugge. Onder het ...

292
292
'Club Brugge lanceert winteroffensief: toptarget bekend'

Na de 0-1 nederlaag tegen Antwerp luidt de algemene consensus dat Club Brugge voorin nood heeft aan ...

702
702

Meer sportnieuws