'Club Brugge mag toptransfer Mandzukic helemaal vergeten'

door
'Club Brugge mag toptransfer Mandzukic helemaal vergeten'

Tijdens de voorbije zomermercato raakte bekend dat Club Brugge niemand minder dan Mario Mandzukic op de radar had staan. Uiteindelijk koos Blauw-Zwart voor Bas Dost, en liet het de peperdure Kroaat aan zich voorbijgaan. Mandzukic bond de schoenen dan weer aan bij AC Milan, maar dat blijkt van korte duur te zijn.


Volgens de Italiaanse journalist, Nicolo Schira, zal AC Milan het contract van Mario Mandzukic niet verlengen. De Kroaat speelde pas sinds januari voor de Rossoneri, maar kwam tot nu toe amper aan spelen toe. Het contract van Mandzukic liep sowieso af op het einde van het seizoen, maar de optie op verlenging wordt dus niet gelicht door de Milanezen. De ondertussen 34-jarige Kroaat mag dus op het einde van het seizoen op zoek naar een nieuwe club.

In theorie zou Club Brugge dus een nieuwe poging kunnen wagen bij de ervaren Kroaat. Met Dost, Perez en Badji heeft de landskampioen in principe al tal van aanvallende opties, al is de ervaring en het torinstinct van Mandzukic ongetwijfeld een toegevoegde waarde voor de Brugse selectie.
UPDATE 12/04
De kans op een transfer van Mandzukic richting het Jan Breydelstadion lijkt nihil. De Kroaat zou volgens Portugese bronnen zijn carrière voortzetten in Saudi-Arabië. Daar zou Mandzukic in de herfst van zijn loopbaan kiezen voor Al Hilal. Naast de interesse uit het Midden-Oosten, waren er ook nog Europese ploegen die lonkten naar zijn diensten, maar de Kroaat zou die dus geweigerd hebben.

Club Brugge zal (zoals verwacht) zijn pijlen richten op jonge en talentvolle spelers. Eerder gaf Vincent Mannaert al aan dat Blauw-Zwart het succesrecept van het verleden ook in de toekomst zal toepassen. Een Europese topspits als Mandzukic hoeven we dus nog niet snel op onze Belgische velden te verwachten.

LEES OOK: De Winter cruciaal in late zege Milan, uitschuiver zwak Ajax

Had Mandzukic op zijn leeftijd nog iets kunnen betekenen voor Club Brugge?

Meest recent

Anderlecht leeft weer: Proto verklapt 'geheim' van Taravel

Bij RSC Anderlecht heerst nog steeds heel wat onduidelijkheid omtrent het trainersdossier. De kans ...

0
0
Schoktransfer Lukaku? 'Napoli-toekomst in handen één man'

Romelu Lukaku scoorde afgelopen weekend eindelijk zijn eerste doelpunt van het seizoen namens SSC ...

20
20
VRT in paniek: bom onder stoel van Van Gucht

De VRT schuift Ruben Van Gucht opzij voor het WK voetbal van 2026, en dat zorgt voor heel wat ...

23
23
'Atlético helemaal verknocht: Club-ster bovenaan lijstje'

Club Brugge slaagde er uiteindelijk niet in om Atlético Madrid uit de Champions League te ...

78
78
Bekerkoorts stijgt: Anderlecht krijgt cruciaal nieuws over finale

Na de recente 6 op 6 lijkt RSC Anderlecht nagenoeg zeker van zijn plek in de Champions' Play-Offs. ...

225
225
Joos heeft voorkeur: "Ik wil hen erbij in Play-Off I"

Met nog drie speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie ligt de strijd om de Champions' ...

176
176
Liverpool gaat knullig met billen bloot bij rode lantaarn

Liverpool heeft dinsdagavond nogmaals averij opgelopen in de strijd om de top vier in de Premier ...

27
27
Barça strandt op zucht van remontada tegen Atletico

Atletico Madrid heeft zich dinsdagavond geplaatst voor de finale van de Copa del Rey. De 4-0-zege in ...

69
69
'Nieuwe ramp in de maak? Donkere wolken boven RWDM'

De voorbije jaren bleek de Challenger Pro League al een kerkhof, met het failliet van clubs als KV ...

54
54
'Kompany lacht tanden bloot na transferbeslissing Liverpool'

Bayern München kan een geweldig seizoen beleven. Het staat tien speeldagen voor het einde ruim ...

39
39
Harde conclusie: "Dat moet AA Gent in de zomer aantrekken"

De strijd om de Champions' Play-Off kreeg vorig weekend een nieuwe wending. AA Gent moest zijn zesde ...

111
111
Geen dubbel: PSV laat zich verrassen in halve finale beker

In Nederland stevent PSV af op een snelle landstitel, want in de Eredivisie hebben ze nu al ...

55
55
Defour heeft keiharde boodschap voor JPL-clubs

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League nadert zijn ontknoping. Met nog drie speeldagen ...

70
70
'Garcia vloekt: Rode Duivel in topvorm valt uit'

De Rode Duivels trekken binnen enkele weken al naar de Verenigde Staten om zich er met een ministage ...

84
84
'Westerlo vult de kassa: monsterbod op komst'

KVC Westerlo is financieel wat aan het inbinden en de Kemphanen moeten met uitgaande transfers ...

74
74
'Knaltransfer Cercle Brugge: Bundesliga-club meldt zich'

Cercle Brugge verkoopt al jaren zeer goed en komende zomer gaan ze nog een miljoenentransfer ...

163
163
‘Anderlecht plant zomerknaller: JPL-topspits komt eraan’

Anderlecht kijkt al volop vooruit naar de zomermercato. In de JPL ligt één opvallend ...

529
529
Stayen barst uit zijn voegen: STVV brengt héél straf nieuws

STVV kende de afgelopen jaren al een stijging inzake toeschouwersaantallen. Dit seizoen is daar nog ...

177
177
Verhuurde JPL-spelers: Team van de Week én stunt tegen Real

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

27
27
Lommel SK met ‘masterplan’: "Op bezoek bij Man City"

Lommel SK gaat terug weer meer naar zijn roots. De Limburgers willen de eigen jeugdopleiding weer ...

19
19
'Anderlecht zoekt centen: De Cat in etalage gezet?'

Wie de vacature moet komen invullen is voorlopig nog een vraagteken, maar vast staat alleszins dat ...

217
217
Money time in JPL: aanduidingen refs speeldag 28 bekend

Het einde van de reguliere competitie, en dus neemt de spanning overal zienderogen toe. De volgende ...

288
288
Oosting vloekt: Antwerp incasseert dubbele uppercut

Dankzij een 1-0 zege tegen STVV behoudt Antwerp een waterkansje op de Champions' Play-Offs, al ...

208
208
Vanhaezebrouck dropt bommetje: Raman terug naar Gent?

Dankzij een laat doelpunt van Benito Raman deed KV Mechelen zaterdag tegen Zulte Waregem een ...

496
496
Eddy Snelders verrast iedereen met ingrijpende beslissing

Eddy Snelders beheerst nu al enkele jaren het nieuws. De voormalig profvoetballer en analist kwam ...

268
268

Meer sportnieuws