'Club Brugge mag toptransfer Mandzukic helemaal vergeten'

door
'Club Brugge mag toptransfer Mandzukic helemaal vergeten'

Tijdens de voorbije zomermercato raakte bekend dat Club Brugge niemand minder dan Mario Mandzukic op de radar had staan. Uiteindelijk koos Blauw-Zwart voor Bas Dost, en liet het de peperdure Kroaat aan zich voorbijgaan. Mandzukic bond de schoenen dan weer aan bij AC Milan, maar dat blijkt van korte duur te zijn.


Volgens de Italiaanse journalist, Nicolo Schira, zal AC Milan het contract van Mario Mandzukic niet verlengen. De Kroaat speelde pas sinds januari voor de Rossoneri, maar kwam tot nu toe amper aan spelen toe. Het contract van Mandzukic liep sowieso af op het einde van het seizoen, maar de optie op verlenging wordt dus niet gelicht door de Milanezen. De ondertussen 34-jarige Kroaat mag dus op het einde van het seizoen op zoek naar een nieuwe club.

In theorie zou Club Brugge dus een nieuwe poging kunnen wagen bij de ervaren Kroaat. Met Dost, Perez en Badji heeft de landskampioen in principe al tal van aanvallende opties, al is de ervaring en het torinstinct van Mandzukic ongetwijfeld een toegevoegde waarde voor de Brugse selectie.
UPDATE 12/04
De kans op een transfer van Mandzukic richting het Jan Breydelstadion lijkt nihil. De Kroaat zou volgens Portugese bronnen zijn carrière voortzetten in Saudi-Arabië. Daar zou Mandzukic in de herfst van zijn loopbaan kiezen voor Al Hilal. Naast de interesse uit het Midden-Oosten, waren er ook nog Europese ploegen die lonkten naar zijn diensten, maar de Kroaat zou die dus geweigerd hebben.

Club Brugge zal (zoals verwacht) zijn pijlen richten op jonge en talentvolle spelers. Eerder gaf Vincent Mannaert al aan dat Blauw-Zwart het succesrecept van het verleden ook in de toekomst zal toepassen. Een Europese topspits als Mandzukic hoeven we dus nog niet snel op onze Belgische velden te verwachten.

LEES OOK: Gift Orban volledig door het lint: op de vuist met fan

Had Mandzukic op zijn leeftijd nog iets kunnen betekenen voor Club Brugge?

Meest recent

Drama voor KAS Eupen-speler: gevangenisstraf in Denemarken

KAS Eupen-speler Yoram Zague heeft een hard verdict te horen gekregen. Het jeugdproduct van PSG ...

5
5
DAZN komt met groot nieuw over Belgisch voetbal: tot 2027

De soap tussen DAZN en de Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Er was veel onduidelijkheid ...

160
160
Anderlecht zet streep door opmerkelijke samenwerking

RSC Anderlecht heeft veel partners en werkt ook met verschillende scholen samen om de jeugdwerking ...

46
46
Oorlog in Challenger Pro League: “Schandalig en debiel”

De Challenger Pro League is afgelopen, of niet? Door de U23-regel die vanaf volgend seizoen wordt ...

89
89
Publiekslieveling weg: loodzware transferopdracht Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs door met 1-2 te gaan ...

95
95
Bayern zonder Kompany: Anderlecht-bekende neemt over

Zondag werd de landstitel binnen gehaald, maar voor Bayern München is er momenteel geen tijd om ...

130
130
Dikke tranen bij Club Nxt: aanvoerder met klasse-gebaar

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd de prestigieuze Youth League te winnen. In de ...

103
103
Relletje voorbij? Lukaku maakt één grote fout bij Napoli

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

65
65
'STVV machteloos: steunpilaar richting topcompetitie'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

46
46
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

85
85
"Complete mislukking" - Ivan Leko met grond gelijk gemaakt

Club Brugge heeft afgelopen weekend een opdoffer van formaat moeten verwerken. In de titelclash op ...

333
333
Puzzelwerk voor Hayen: groot vraagteken bij KRC Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs. Dinsdagavond wordt het ...

189
189
Verhaeghe verovert Europa: Club verbaast de voetbalwereld

Club Brugge heeft een stap gezet die niemand zag aankomen. De jeugdploeg speelde maandag de finale ...

281
281
Kompany-mania in München: Bayern-boegbeeld houdt zich niet in

Bayern München veroverde zondagavond de 35ste landstitel uit zijn geschiedenis, de tweede ...

125
125
'Antwerp ruikt buitenkans: vizier op Standard-smaakmaker'

In de Europe Play-Offs krijgt Standard dinsdagavond het bezoek van Antwerp FC. En beide clubs komen ...

202
202
WK-selectie Duivels: Openda gedumpt voor wit konijn?

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

261
261
'Volgende Anderlecht-revolutie: nieuwe trainer op komst'

RSC Anderlecht staat voor enkele cruciale weken waarin het een Europees ticket wil veroveren en ...

594
594
Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

234
234
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

230
230
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

115
115
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

421
421
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

327
327
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

298
298
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

464
464
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

103
103

Meer sportnieuws