'Club Brugge mag toptransfer Mandzukic helemaal vergeten'

door
'Club Brugge mag toptransfer Mandzukic helemaal vergeten'

Tijdens de voorbije zomermercato raakte bekend dat Club Brugge niemand minder dan Mario Mandzukic op de radar had staan. Uiteindelijk koos Blauw-Zwart voor Bas Dost, en liet het de peperdure Kroaat aan zich voorbijgaan. Mandzukic bond de schoenen dan weer aan bij AC Milan, maar dat blijkt van korte duur te zijn.


Volgens de Italiaanse journalist, Nicolo Schira, zal AC Milan het contract van Mario Mandzukic niet verlengen. De Kroaat speelde pas sinds januari voor de Rossoneri, maar kwam tot nu toe amper aan spelen toe. Het contract van Mandzukic liep sowieso af op het einde van het seizoen, maar de optie op verlenging wordt dus niet gelicht door de Milanezen. De ondertussen 34-jarige Kroaat mag dus op het einde van het seizoen op zoek naar een nieuwe club.

In theorie zou Club Brugge dus een nieuwe poging kunnen wagen bij de ervaren Kroaat. Met Dost, Perez en Badji heeft de landskampioen in principe al tal van aanvallende opties, al is de ervaring en het torinstinct van Mandzukic ongetwijfeld een toegevoegde waarde voor de Brugse selectie.
UPDATE 12/04
De kans op een transfer van Mandzukic richting het Jan Breydelstadion lijkt nihil. De Kroaat zou volgens Portugese bronnen zijn carrière voortzetten in Saudi-Arabië. Daar zou Mandzukic in de herfst van zijn loopbaan kiezen voor Al Hilal. Naast de interesse uit het Midden-Oosten, waren er ook nog Europese ploegen die lonkten naar zijn diensten, maar de Kroaat zou die dus geweigerd hebben.

Club Brugge zal (zoals verwacht) zijn pijlen richten op jonge en talentvolle spelers. Eerder gaf Vincent Mannaert al aan dat Blauw-Zwart het succesrecept van het verleden ook in de toekomst zal toepassen. Een Europese topspits als Mandzukic hoeven we dus nog niet snel op onze Belgische velden te verwachten.

LEES OOK: Rode Duivel afgemaakt: ‘Genadeloos vertrek dreigt'

Had Mandzukic op zijn leeftijd nog iets kunnen betekenen voor Club Brugge?

Meest recent

'Nieuwe mokerslag voor Julien Duranville'

Vrijdagavond opent Borussia Dortmund de vijftiende speeldag in de Bundesliga met een thuiswedstrijd ...

3
3
Uithaal Garcia naar Club: Albert kiest duidelijke kant

Rudi Garcia gaf donderdag een persconferentie over de Rode Duivels en het nakende WK, maar die werd ...

27
27
'PSG wil België veroveren en legt masterplan op tafel'

Paris Saint-Germain gooide jarenlang vruchteloos met miljoenen om de wereld te veroveren. In 2025 ...

30
30
Zware veroordeling treft VRT-sterkhouder vol in het hart

Ruben Van Gucht blijft ook naast het voetbalnieuws onderwerp van gesprek. Het bekende VRT gezicht ...

40
40
Anderlecht slaat toe en houdt talent uit buitenlandse handen

Anderlecht zag dit seizoen Nathan De Cat helemaal ontbolsteren en hoopt dat het in de komende ...

67
67
'De Ketelaere verrast met zet: transfer op komst?'

Ook dit seizoen is Charles De Ketelaere weer een cruciale pion bij Atalanta. De Rode Duivel was ...

44
44
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest sterkhouder, Genk kiest trainer'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

189
189
‘Anderlecht wil stunten met terugkeer supertalent’

RSC Anderlecht heeft een bekende jeugdopleiding, maar het gebeurt meer en meer dat een toptalent op ...

171
171
Ex zet PSV-fan Van Gerwen voor schut : "Hersenloos wicht!"

De breuk tussen Michael van Gerwen en zijn jeugdliefde Daphne Govers sloeg eerder dit jaar in als ...

54
54
‘Club Brugge en Anderlecht strijden om bekende naam’

De wintermercato staat voor de deur en de Belgische clubs zijn naarstig op zoek naar versterkingen. ...

123
123
Penders verbaast zelfs tegenstander: “In godsnaam…”

Mike Penders staat onder contract bij Chelsea, maar de doelman speelt dit seizoen op huurbasis bij ...

35
35
Beerschot in diepe rouw: clubicoon Ludo Driesen overleden

Beerschot is in diepe rouw gedompeld. De club kwam op de officiële kanalen met het nieuws dat ...

0
0
Vandenbempt haalt hard uit naar hervorming

De competitiehervorming is een gespreksonderwerp dat nog even de voorpagina’s zal halen. De ...

288
288
Rode Duivel afgemaakt: ‘Genadeloos vertrek dreigt'

Koni De Winter werd de afgelopen interlandperiodes telkens geselecteerd door bondscoach Rudi Garcia ...

137
137
Ronald Koeman deelt nieuws dat door merg en been gaat

Ronald Koeman heeft donderdagavond in het televisieprogramma Eva openhartig verteld over een ...

119
119
Breekt voormalige 'Kompany-revelatie' eindelijk door in JPL?

Vanavond nemen Sporting Charleroi en KRC Genk het tegen elkaar op. De kans is bestaande dat de ...

65
65
AA Gent verrast met terugkeer van oude bekende

AA Gent stelde Rik De Mil aan als nieuwe trainer. De Buffalo's hebben vandaag nog meer nieuws ...

124
124
Garcia ziet één 'voordeel' aan blessures Lukaku en De Bruyne

België maakt zich stilaan al klaar voor het WK van komende zomer. Met Egypte, Iran en ...

41
41
Vanderhaeghe verrast bij comeback: 'Club of Anderlecht?'

Veel langer dan hem lief is, zat Yves Vanderhaeghe de laatste maanden aan de bank gekluisterd. De ...

405
405
Van Dijk onthult hoe hij echt over Salah denkt

Heeft Mohammed Salah zijn laatste match gespeeld voor Liverpool? De kans is zeker bestaande, want de ...

62
62
Heymans baalt, maar ziet ook nieuwe kans na vertrek Fink

Bij KRC Genk nemen ze het vanavond op tegen Sporting Charleroi. Het is de eerste match na het ...

182
182
'Dé aankoop van 100 miljoen die Real Madrid nodig heeft'

Real Madrid is nu al uiteraard bezig met transfers voor komende zomer. De Koninklijke zou volgens ...

88
88
Kindermans 'helpt' Anderlecht handje in transferdossier

Bij RSC Anderlecht gaan ze in 2026 voor een aantal spelers zeer grof geld kunnen verdienen. Twee ...

353
353
‘KRC Genk beeft: deal met Simons staat op ontploffen’

In Genk hangt er weer spanning in de lucht: iedereen wil vooruit, maar het bestuur wil zich niet ...

737
737
Garcia looft twee bekritiseerde Duivels: WK lijkt zekerheid

Bij de Rode Duivels blijven de fans een beetje op hun honger zitten over twee spelers. Onder meer ...

149
149

Meer sportnieuws