De Ketelaere bezorgt Verschaeren serieuze opdoffer

door
De Ketelaere bezorgt Verschaeren serieuze opdoffer

In de topper tussen Anderlecht en Club Brugge was het tevens uitkijken naar een aantal duels binnen de wedstrijd. Lukas Nmecha versus Odilon Kossounou bijvoorbeeld, of Ruud Vormer tegen Adrien Trebel. Ook een aantal potentiële Rode Duivels keek elkaar recht in de ogen.


Zo haalde Sambi Lokonga het vooral dankzij zijn fraaie treffer, waarmee hij de Brusselaars meteen ook de overwinning bezorgde, nipt op punten van Mats Rits. Al ziet het ernaar uit dat beide middenvelders, die in de weegschaal liggen als potentiële vervanger van Axel Witsel, zelfs bij een uitbreiding van de EK-selectie naast een uitnodiging zullen grijpen. Dan maken Charles De Ketelaere en Yari Verschaeren een betere kans, hoewel ze in het voorbije drieluik tegen Wales, Tsjechië en Wit-Rusland niet aan de bak kwamen. Desalniettemin heeft Roberto Martinez een boontje voor zulke jonkies, waarbij vooral Verschaeren in de bovenste schuif van de bondscoach lijkt te liggen.

Hoewel zijn team aan het kortste eind trok, was het echter toch De Ketelaere die zondag de beste indruk naliet. Zeker in de eerste helft en eerste minuten na de pauze was CDK veel meer in de match betrokken dan Verschaeren, al zakte hij nadien wel stelselmatig weg. "Na rust kwam Verschaeren er toch door, maar te weinig om het duel in de match te winnen", aldus Het Nieuwsblad. Mocht de definitieve selectie reeds vandaag moeten worden gemaakt, lijkt het er dus op dat De Ketelaere dankzij hun onderlinge confrontatie momenteel een streepje voor heeft. Een serieuze opdoffer voor Verschaeren, die zo andermaal een stap achteruit zet in de pikorde.

LEES OOK: Radja begrijpt niets van Anderlecht: "Alsof ze kampioen zijn"

Wie maakt volgens u het meeste kans op een EK-ticket?

Meest recent

Poppen aan het dansen: Real kookt over na UCL-uitschakeling

Het is Real Madrid dan toch niet gelukt om zich te plaatsen voor de halve finales van de Champions ...

63
63
POLL: wie wint de Champions League 2026?

De kaarten in de Champions League zijn geschud, de kwartfinales zijn gespeeld. Twee heerlijke ...

104
104
Roer compleet om bij Antwerp? "Moment is aangebroken"

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

100
100
UCL: Bayern nekt Real na ZINDERENDE clash, ook Arsenal door

Bayern München heeft zich geplaatst voor de halve finales van de Champions League na een ...

85
85
Vanaken onomwonden: "Wat Union meer heeft dan Club?"

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

184
184
Degradatie-climax: beslissing Play-Downs op speeldag 3?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

224
224
Radja begrijpt niets van Anderlecht: "Alsof ze kampioen zijn"

RSC Anderlecht speelde afgelopen zondag wederom geen goede wedstrijd, maar boekte uiteindelijk wel ...

152
152
'Gevolgen na UCL-kater: toptransfer Barça in stroomversnelling'

FC Barcelona is er dan toch niet in geslaagd om een nieuwe remontada te bewerkstelligen en sneuvelde ...

67
67
Sensatie in München: Neuer gruwelijk in de fout, Bayern reageert meteen

Woensdagavond worden in de Champions League de laatste tickets voor de halve finales uitgedeeld. ...

39
39
"Zeer raar" - uitspraak Hayen roept vragen op bij Genk

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

503
503
Eerste clash Union-Club Brugge: titelfavoriet aangeduid

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

360
360
Club Brugge staat perplex: Onyedika‑deal hakt er hard in

Club Brugge wil Raphael Onyedika langer vastleggen, maar dat dossier ligt minder rustig dan het op ...

595
595
'Anderlecht bidt: op deze voorwaarde miljoenen voor Vazquez'

Anderlecht heeft in de zomer heel wat werk voor de boeg om de ploeg te versterken. Daarvoor zullen ...

356
356
Beloftenquota blijft beroeren: advocaat wijst op bizar gevolg

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over de nakende competitiehervorming in de Jupiler Pro ...

110
110
'Nieuwe domper dreigt voor STVV'

STVV begon aan de Champions' Play-Off als een outsider voor de titel, want het had slechts een ...

121
121
'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

439
439
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

165
165
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

265
265
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

113
113
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

276
276
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

22
22
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

478
478
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

205
205
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

75
75
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

588
588

Meer sportnieuws