De Ketelaere bezorgt Verschaeren serieuze opdoffer

584
De Ketelaere bezorgt Verschaeren serieuze opdoffer

In de topper tussen Anderlecht en Club Brugge was het tevens uitkijken naar een aantal duels binnen de wedstrijd. Lukas Nmecha versus Odilon Kossounou bijvoorbeeld, of Ruud Vormer tegen Adrien Trebel. Ook een aantal potentiële Rode Duivels keek elkaar recht in de ogen.


Zo haalde Sambi Lokonga het vooral dankzij zijn fraaie treffer, waarmee hij de Brusselaars meteen ook de overwinning bezorgde, nipt op punten van Mats Rits. Al ziet het ernaar uit dat beide middenvelders, die in de weegschaal liggen als potentiële vervanger van Axel Witsel, zelfs bij een uitbreiding van de EK-selectie naast een uitnodiging zullen grijpen. Dan maken Charles De Ketelaere en Yari Verschaeren een betere kans, hoewel ze in het voorbije drieluik tegen Wales, Tsjechië en Wit-Rusland niet aan de bak kwamen. Desalniettemin heeft Roberto Martinez een boontje voor zulke jonkies, waarbij vooral Verschaeren in de bovenste schuif van de bondscoach lijkt te liggen.

Hoewel zijn team aan het kortste eind trok, was het echter toch De Ketelaere die zondag de beste indruk naliet. Zeker in de eerste helft en eerste minuten na de pauze was CDK veel meer in de match betrokken dan Verschaeren, al zakte hij nadien wel stelselmatig weg. "Na rust kwam Verschaeren er toch door, maar te weinig om het duel in de match te winnen", aldus Het Nieuwsblad. Mocht de definitieve selectie reeds vandaag moeten worden gemaakt, lijkt het er dus op dat De Ketelaere dankzij hun onderlinge confrontatie momenteel een streepje voor heeft. Een serieuze opdoffer voor Verschaeren, die zo andermaal een stap achteruit zet in de pikorde.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Wie maakt volgens u het meeste kans op een EK-ticket?

Meest recent

Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

12
12
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

51
51
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

50
50
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

27
27
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

127
127
HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Standard Luik kent een wisselvallige periode en de Rouches vinden maar geen aansluiting bij de ...

99
99
Bosz wil Vanaken bij PSV: “Verrassend dat hij bij Club zit”

Hans Vanaken is al jaren dé sterkhouder op het middenveld van Club Brugge. De Rode Duivel ...

135
135
Van Bommel betrokken bij ontslag Gerets? Hij reageert

Eric Gerets is een icoon van PSV en woensdagavond neemt Club Brugge het op tegen de Nederlandse ...

74
74
Enorm manco KRC Genk onthuld: Vanhaezebrouck snoeihard

KRC Genk blijft in hetzelfde bedje ziek. Jess Thorup krijgt de ploeg maar niet volledig op de rails ...

85
85
Ex-Rode Duivel Toni Brogno op 53-jarige leeftijd overleden

Treurig nieuws: voormalige Rode Duivel Toni Brogno is op 53-jarige leeftijd overleden, dat werd ...

0
0
Bosz roept oorlogstaal voor Club: “Ook voor landsbelang”

Club Brugge moet woensdag op bezoek bij PSV namens de League Phase van de Champions League. Coach ...

181
181
‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Na de broodnodige zege tegen Sporting ...

116
116
TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

220
220
Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

In de Jupiler Pro League beginnen de clubs hard in te grijpen. Bij STVV werd Frédéric ...

282
282
Lavia naar absolute wereldtop? Opvallende uitspraak

Roméo Lavia staat er weer bij Chelsea. De Rode Duivel verdween na de interlandperiode even ...

87
87
Eric Gerets voorspelt Europese clash PSV – Club Brugge

Club Brugge neemt het woensdagavond op tegen PSV in de Champions League. Eric Gerets heeft een ...

438
438
Voetbalwereld reageert geschokt: van Courtois tot Barça

De voetbalwereld is opgeschrikt door een droevig incident. In de Spaanse tweede klasse overleed een ...

0
0
Vermeeren richting transfer: Antwerp-periode geeft doorslag

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old haalde Arthur Vermeeren op ...

525
525
Nieuw Club Brugge-systeem op komst: nog hoger niveau

Club Brugge is aan een straffe opmars bezig. De afgelopen seizoenen maakte Blauw-Zwart veel indruk ...

206
206
Voetbalwereld in rouw: Spaanse spits overlijdt na botsing

Voetbal is de belangrijkste bijzaak, maar af en toe wordt het spelletje plots wel erg relatief. Zo ...

0
0
Asian Cup jaar uitgesteld: grote impact Belgische clubs

Dat de voetbalkalender tegenwoordig bomvol zit, hoeven we hier vast niet meer te vertellen. Een ...

134
134
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Komend weeekend wordt in de Jupiler Pro League speeldag 11 afgerond. Ondertussen maakte de ...

138
138
PSV-Club Brugge lokt topscouts: één speler in de spotlights

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdag op tegen PSV. Ongetwijfeld onder het toeziend ...

209
209
AA Gent vreest zwaar verdict: Burgess maanden out?

Donderdag neemt AA Gent het in de Conference League op tegen KuPS, maar niemand in de Planet Group ...

201
201
‘Geen greintje respect: Nederland kleineert Club Brugge’

In Nederland is de rekensom al gemaakt: PSV wint woensdag thuis van Club Brugge. Vreemd, want ...

1771
1771

Meer sportnieuws