Koeman woedend op scheidsrechter na nederlaag in Clasico

door
Koeman woedend op scheidsrechter na nederlaag in Clasico

FC Barcelona heeft zichzelf zaterdag geen diensten bewezen in de Spaanse titelstrijd. Het ging voor de tweede keer dit seizoen onderuit in El Clasico en ging met 2-1 verliezen op het veld van Real Madrid. Daardoor wordt het in het klassement gepasseerd door zijn aartsrivaal en kan Atletico Madrid zondag een voorsprong van vier punten nemen.


Er was wel wat pech gemoeid met de nederlaag van Barça, want in de slotseconden trof een volley van Moriba nog de lat. Enkele minuten eerder had Barcelona ook nog een strafschop geëist na een duel tussen Mendy en Braithwaite. De Real-verdediger had even het shirt vast van de spits, maar die leek zich wel heel makkelijk te laten vallen. Voor Ronald Koeman was het echter duidelijk.

"Ik vond dat het een penalty was op Braithwaite. Het was duidelijk een penalty", verklaarde de trainer immers op zijn persconferentie. "Het is voor zo'n fases dat we een VAR hebben. Ik begrijp ook niet dat een lijnrechter die er tien meter van staat het niet zou gezien hebben. Iedereen heeft gezien dat het een penalty was. Maar ik zeg niet dat we verloren hebben door de scheidsrechters, zo ver ga ik niet."


LEES OOK: Liplezers onthullen: 'Yamal bedreigde Courtois na Clasico'

Was het een penalty?

Meest recent

'Diego Moreira versiert absolute knaltransfer'

Toen de Jonge Duivels eerder deze maand knappe zeges boekten tegen Wales en Denemarken, was Diego ...

3
3
Club Brugge boekt megawinst dankzij straffe zet

Club Brugge is de voorbije jaren met voorsprong uitgegroeid tot de meest welvarende club van het ...

59
59
Dé vergissing van Anderlecht: "Hadden ze nooit mogen doen"

Anderlecht blijft dit seizoen maar ter plaatse trappelen. Het liet afgelopen weekend weer een steek ...

141
141
Goots vreest sportief rampscenario voor Antwerp

Antwerp slikte vorig weekend opnieuw een stevige domper. Het liet tegen Club Brugge de kansen liggen ...

100
100
Openda krijgt nieuwe coach: Juventus grijpt in

Juventus is aan een zeer pijnlijke reeks bezig. Nadat het zondagavond met 1-0 onderuit ging bij ...

49
49
Napoli brengt uitsluitsel: keihard verdict De Bruyne

Kevin De Bruyne kreeg afgelopen weekend opnieuw een mokerslag te verwerken. Hij moest in de kraker ...

169
169
Wesley Sonck zingt toontje lager: "Dieje van den Aldi!"

Hij was jarenlang het schrikbeeld van elke verdediger, een trefzekere spits bij Club Brugge, Genk, ...

54
54
DAZN-ramp voor Pro League? Vandenbempt brengt nieuws

De uitzendrechten van het Belgische voetbal blijven voor heel wat beroering zorgen. Het blijft voor ...

305
305
Opvallende geruchten Lavia: ‘Hij kiest nog voor Ghana’

Romeo Lavia kwam op sociale media plots in een vreemde instroom van roddels terecht. De middenvelder ...

96
96
TRANSFERUURTJE: 'Gent dumpt flop, volgende trainerswissel?'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

330
330
Michy Batshuayi in diepe rouw na tragische gebeurtenis

Michy Batshuayi heeft zwaar nieuws gedeeld vanuit Frankfurt. De Rode Duivel nam op ontroerende wijze ...

46
46
Vincent Janssen op rand van afgrond bij Antwerp

Royal Antwerp FC ging met het kleinste verschil onderuit tegen Club Brugge. The Great Old kon niet ...

205
205
Rits duikt op bij derdeprovincialer: “Klein van Anderlecht”

Mats Rits komt niet meer aan de bak bij RSC Anderlecht. De middenvelder werd naar de B-kern verwezen ...

963
963
Liplezers onthullen: 'Yamal bedreigde Courtois na Clasico'

De Clasico was weer één om duimen en vingers van af te likken. In de eerste helft ...

249
249
Degryse geeft Antwerp raad over mogelijk ontslag Wils

Royal Antwerp FC verdiende meer dan een nederlaag tegen Club Brugge. De Great Old speelde een goede ...

185
185
Vandenbempt over 'saaie' Club Brugge: "Matig"

Club Brugge laat geen geweldige indruk achter dit seizoen. Dat is de enige juiste conclusie die we ...

323
323
Albert ziet gigantische transferblunder bij Anderlecht

Onze redactie haalde al snel aan dat de mercato van Olivier Renard en Tim Borguet absoluut niet ...

364
364
Vrancken weet wat STVV nodig heeft om toppers te winnen

STVV speelde geen onaardige partij op het veld van Union SG, maar verloor wel met 2-0. De Kanaries ...

94
94
Lichtpunt bij KRC Genk: "Tevreden met bepaalde impact"

KRC Genk speelde geen goede wedstrijd tegen La Louvière. Het werd 1-1 en de Limburgers ...

142
142
Volgend ontslag bij Anderlecht? Degryse oordeelt

RSC Anderlecht is ronduit slecht aan het seizoen begonnen. Europees door de mand gevallen en in de ...

627
627
OHL 'verovert' Europa: "Héél goed voor het Belgische voetbal"

De Red Flames hebben hun eerste partij tegen Ierland al achter de rug en die verloren ze met 4-2. ...

71
71
'Leko hakt knopen door: AA Gent dumpt peperdure flop'

De galamatch ter ere van het 125-jarig bestaan loste de verwachtingen in bij AA Gent, dat Standard ...

718
718
Furie in Italië: Lang krijgt mokerslag van jewelste

Noa Lang krijgt het hard te verduren in Napels: Antonio Conte zette hem publiek op zijn plaats. De ...

265
265
Hasi roteert: Anderlecht haalt miscasts uit vergeetput

RSC Anderlecht hoopt de magere één op zes tegen STVV en Charleroi dinsdag door te ...

614
614
Genk likt wonden: Fink slikt bittere pil uit ziekenboeg

Alweer geen clean sheet, alweer puntenverlies. Na het gelijkspel in eigen huis tegen La ...

337
337

Meer sportnieuws