Trésor heeft het helemaal verkorven: "Dit kunnen we niet meer accepteren"

243 stemmen
Trésor heeft het helemaal verkorven:

Vorig seizoen was Mike Trésor Ndayishimiye nog één van de revelaties van de Eredivisie en had hij een bijzonder groot aandeel in de verrassende vijfde plaats van Willem II. Dat leverde hem toen de interesse op van enkele Europese subtoppers en ook bij Belgische topclubs als Club Brugge en AA Gent werd hij genoemd, maar intussen blijft daar nog maar weinig van over.


Willem II beleeft een rampzalig seizoen en zal nog alles uit de kast moeten houden om degradatie uit de Eredivisie te vermijden. Met vier goals en acht assists zijn de statistieken van Trésor ook een pak minder en de 21-jarige aanvaller belandde dit seizoen zelfs een periode op de bank. Tegen Heracles beleefde hij zaterdag een nieuw dieptepunt, want hij werd bij de rust al gewisseld en Willem II ging met 4-0 onderuit.

Na de match werd Trésor stevig aangepakt door zijn trainer. "Hij is het type speler dat het verschil kan maken, maar hij irriteerde me. Hoe hij vandaag speelde, kunnen we niet meer accepteren", haalde Zeljko Petrovic uit bij ESPN. "Of hij wil nog vijf wedstrijden spelen of hij wil het niet. Blijkbaar moeten wij ook een gesprek gaan voeren over wie nog wil, net als bij ADO. Ik kan wel vertrouwen geven, maar op een gegeven moment houdt het op. Het gaat niet alleen om Trésor. Hij is heel talentvol en kan veel beter, maar het besef is er bij de jonge gasten soms nog niet helemaal."

LEES OOK: Cisse Sandra legt vertrek bij Club Brugge haarfijn uit

Kan hij in de zomer beter vertrekken bij Willem II?

Meest recent

'Blunder van Renard en Borguet levert RSCA alsnog geld op'

Bij RSC Anderlecht was de passage van Tim Borguet en Olivier Renard als sportieve bazen een grote ...

68
68
Degryse scherp voor topclub: "Géén winnaars"

De Belgische topclubs begonnen goed aan het seizoen. Bijna allemaal wisten ze hun openingswedstrijd ...

116
116
'Antwerp grijpt naast absolute droomtransfer'

Royal Antwerp FC won met 2-1 van SK Beveren, maar het is ook duidelijk dat er nog de nodige ...

144
144
Bruno doet oproep: "Ik wil dat hij bij Anderlecht blijft"

RSC Anderlecht won verdiend met 2-1 tegen een La Louvière dat zeker geen verkeerde indruk ...

443
443
"Ben gedegouteerd" - Anderlecht 'gered' door scheidsrechter?

RSC Anderlecht opende zondagavond zijn campagne in de Jupiler Pro League met een 2-1-overwinning ...

434
434
'Toptransfer Epolo wenkt: Standard vraagt riante som'

Standard liet op de openingsspeeldag onbegrijpelijk twee punten liggen tegen Cercle Brugge. Aan ...

128
128
Anderlecht tóch titelkandidaat? Degryse zet debat op scherp

Voor aanvang van het seizoen in de Jupiler Pro League werd Club Brugge getipt als dé ...

418
418
'Genk spoelt competitiekater door met dubbele transfer'

KRC Genk is met een flinke tegenvaller aan de competitie begonnen. De Limburgers verloren tijdens de ...

486
486
Van Bommel lonkt mee: 'Duivels-transfer van 40 miljoen'

Kersvers bondscoach Mark van Bommel volgt de ontknoping van het zomerse transferwindow ongetwijfeld ...

202
202
'Droomtransfer Joaquin Seys: Club Brugge hakt knoop door'

Club Brugge haalde deze zomer al een smak miljoenen op, maar het heeft nog meer spelers die een ...

757
757
‘Anderlecht krijgt mokerslag: Lukaku breekt zijn woord’

Romelu Lukaku beloofde om nog als speler van Anderlecht naar een groot toernooi te trekken. Maar die ...

698
698
'Bayern op scherp gezet: Kane beslist over toptransfer'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor het nieuwe seizoen. ...

359
359
'Anderlecht gaat all-in: finale topaanwinst onderweg'

RSC Anderlecht is met een verdiende overwinning aan de competitie begonnen. Maar tegen een ...

778
778
'Nieuwe grootmacht meldt zich voor El Ouahdi'

KRC Genk begon zijn seizoen in mineur, want het ging in zijn openingsmatch in de competitie meteen ...

184
184
Antwerp houdt hart vast: revelatie meteen tijdlang out

Antwerp is zijn seizoen goed begonnen, want het pakte in zijn eerste competitiewedstrijd meteen de ...

318
318
Sibierski krijgt duidelijke opdracht: "Dat mist Anderlecht"

Anderlecht kan terugblikken op een tot dusver geslaagd seizoensbegin. Het ligt op koers om de ...

469
469
Glorieuze rentree Frey: "Nog nooit zo'n goal gemaakt"

Een stevig vernieuwd Antwerp heeft zijn start in de Jupiler Pro League niet gemist. Het klopte in ...

116
116
Vitor Bruno looft invallers en hint naar transfers

Anderlecht is zijn seizoen in de Jupiler Pro League begonnen met een overwinning, maar dat heeft wel ...

549
549
Godts speelt open kaart over transfer naar PSG

Ajax had zondag alle moeite met PEC Zwolle, maar werd gered door zijn Belgische invallers. Jorthy ...

118
118
'Club verliest Seys: 3 Engelse grootmachten melden zich'

Club Brugge was de voorbije weken bijzonder actief op de transfermarkt en dat was nodig ook. Het ...

1033
1033
Frey bezorgt Antwerp op de valreep droomstart tegen Beveren

Antwerp is zijn seizoen goed begonnen, maar daarvoor moest het tegen SK Beveren tot het uiterste ...

114
114
Gemiste start KRC Genk: Heynen legt vinger op de wonde

KRC Genk heeft zijn competitiestart gemist. Op het veld van Zulte Waregem kwam het wel op ...

384
384
Anderlecht speelt met vuur: rode kaart doet La Louvière das om

RSC Anderlecht heeft de competitie geopend met een verdiende thuiszege tegen La Louvière: ...

214
214
Club Brugge betaalt 12 miljoen voor Leko’s nachtmerrie

Club Brugge betaalde zo'n 10 miljoen euro voor Freddie Potts, een bedrag dat via bonussen kan ...

854
854
Anderlecht benadeeld door arbitrage? De Bilde duidelijk

De eerste speeldag van de Jupiler Pro League leverde meteen de nodige VAR-interventies op. Ook in ...

471
471

Meer sportnieuws