Zo win jij ruim 400 euro met 10 euro inzet op speeldag 33!

39
Zo win jij ruim 400 euro met 10 euro inzet op speeldag 33!

Met het einde van de reguliere competitie in zicht zijn de kaarten in de Jupiler Pro League nog lang niet geschud. Op speeldag 33 staan er dan ook andermaal tal van aantrekkelijke affiches op het programma. In samenwerking met UNIBET.be gaat VoetbalNieuws op zoek naar de meest interessante tips en pronostieken van het weekend.


Vrijdag rekende Standard reeds simpel af met Eupen, zaterdag geven Cercle Brugge en OH Leuven het startschot. De promovendus is nu al eventjes wat op de dool en dreigt zo naast PO II te grijpen, maar kan gelukkig wel nog rekenen op goalgetter Thomas Henry. In de voorbije drie wedstrijden vond hij weer twee keer de weg naar de netten. Indien dat ook lukt op bezoek bij de Vereniging, zelfs na een recente zeven op negen in eigen huis de op een na slechtste thuisploeg, levert dat 2,40x onze inzet op.



Later op de avond probeert AA Gent haar eigen kansen op PO II gaaf te houden tegen Charleroi, dat al sinds begin februari wacht op een zege. Verliezen deden de Karolo's in die periode weliswaar slechts tweemaal, voor het overige speelden de troepen van Karim Belhocine maar liefst vijf keer gelijk. Nu kijkt hij dus opnieuw leermeester Hein Vanhaezebrouck in de ogen, die twee maand terug in de beker nog aan het langste eind trok. Dit keer een puntje uit de brand slepen, is 4,00x onze inleggeld waard.

Op zondag richten we onze blik nog wat hoger in de stand, te beginnen met de Limburgse derby tussen KRC Genk en STVV. Mits een driepunter tegen de streekrivaal is het huidige nummer drie, de laatste tijd goed op dreef, mathematisch zeker van PO I. Voor de Kanaries, zelf eveneens in vorm, staat er dan weer minder op het spel. Toch verwachten wij ons weer aan een potige partij, mét de nodige kaarten. Minstens twee stuks voor Genk en drie voor STVV brengt dankzij de Bet Builder 4,00x onze inzet op.



Hét zwaartepunt van de speeldag is echter de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge. Of dat ook het verhoopte spektakel oplevert valt nog af te wachten, want de twee beste defensies van het land staan zo tegenover elkaar. Wie weet wordt de match dus opengebroken vanaf de stip, vanwaar Paars-Wit reeds 12 keer mocht aanleggen. Club daarentegen kreeg al zeven elfmeters tegen, slechts drie teams doen slechter. Als Lawrence Visser voor een strafschop fluit, rekenen wij ons 3,00x onze bet rijker.

Als afsluiter trekt Antwerp op maandagavond naar Moeskroen, dat haar huid duur zal verkopen in de strijd om het behoud. Zelf heeft het stamnummer één evenwel iets recht te zetten na de wanvertoning van vorig weekend in Anderlecht. Hoewel de verdediging van de Henegouwers doorgaans vrij goed stand houdt, gokken wij daarom nog eens op een hoogdag voor Didier Lamkel Zé en co. Minstens drie treffers voor de Great Old, na Club toch de beste ploeg op verplaatsing, is 4,40x onze inleg waard.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft, kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor een scorende Henry, een geladen derby in Limburg en een Antwerpse doelpuntenkermis in Moeskroen, samen goed voor ruim 42x onze inzet bij UNIBET.be. 



VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: Compper bijt van zich af na ontslaggeruchten Antwerp

Wat is volgens u momenteel nog het interessantst om volgen?

Meest recent

'Anderlecht hakt knoop door over ontslag Vitor Bruno'

RSC Anderlecht zit in zijn eerste crisis van het seizoen na de 4-0-nederlaag tegen AA Gent. Dat ...

57
57
Bloedstollende strijd om Ballon d'Or: dé top 5 volgens VN

Maandagavond wordt in Londen de 70ste editie van de Ballon d'Or-uitgereikt. En is nu al de ...

35
35
Euvrard na 0 op 12: "Neem hem niets kwalijk"

Standard heeft grote zorgen. De Rouches verloren op het veld van KRC Genk en blijven zo achter met ...

20
20
‘Doodsteek voor Lammens: United haalt nieuwe Casillas’

Senne Lammens ging zondag opnieuw in de fout. Bij de derde goal van Bournemouth kwam hij te laat uit ...

32
32
KRC Genk wint, maar overtuigt niet: "Alles zat mee"

KRC Genk won met 2-1 van Standard. Een zege die deugd deed bij de Limburgers, die het tegen een ...

46
46
Revelatie in JPL: "Zien waar we uitkomen"

Lommel SK blijft het goed doen in de Jupiler Pro League. De Limburgers pakten in het absolute slot ...

27
27
Aanwinst Club Brugge: "Gaat met de week beter voor mij"

Club Brugge blijft uitstekend voor de dag komen. Een 24 op 27 in de competitie, door in de Croky Cup ...

227
227
Mannaert en Mignolet aan zet: ruwe diamant aan boord houden

Vincent Mannaert en Simon Mignolet moeten de komende weken en maanden toch stevig gaan inzetten op ...

50
50
Hubert meldt domper: Union lange tijd zonder smaakmaker

Union blijft netjes genesteld in het spoor van leider AA Gent en Club Brugge, met een achterstand ...

87
87
AA Gent titelkandidaat? Dit zegt De Mil erover

AA Gent heeft zondag een stevig statement gemaakt door Anderlecht met 4-0 te kloppen. Daardoor ...

133
133
Clasico is voor Real: Mbappé blaast titelstrijd weer open

Alle ogen waren in Spanje zondagavond gericht op de Clasico tussen FC Barcelona en Real Madrid. Die ...

61
61
Ruzie na Club-STVV: Gumienny velt oordeel over rode kaart

STVV stuntte donderdag nog in de Conference League op het veld van FC Midtjylland, maar kon zondag ...

280
280
Biancone geeft ploegmaats stevige veeg uit de pan

Wie had gedacht dat Anderlecht weer vertrokken zou zijn na de overwinning van donderdag in Polen, ...

157
157
Trainerswissel op komst bij Cercle Brugge?

Na negen speeldagen staat de teller voorlopig op één ontslagen trainer in de Jupiler ...

221
221
Coosemans verbaast: "Hij is de beste sinds Kompany"

Anderlecht leek donderdag met een zege tegen Jagiellonia in de Europa League de sluimerende crisis ...

229
229
Patro komt met schrik vrij: net geen remontada Club Luik

In de slotwedstrijd van de achtste speeldag in de Challenger Pro League kregen we bijna nog een ...

29
29
Union recht de rug en voorkomt blamage tegen Cercle

Union is erin geslaagd om na het punteverlies tegen OHL van twee weken geleden opnieuw met de zege ...

47
47
Burgess en Delorge stellen vast: "RSCA niet weggespeeld"

AA Gent won vanavond met maar liefst 4-0 van RSC Anderlecht. Het was een zeer speciale wedstrijd in ...

470
470
Enorm efficiënt AA Gent vernedert Anderlecht

AA Gent en RSC Anderlecht werkten om 18u30 de topper van de speeldag af. Paars-Wit was de betere ...

208
208
‘Diefstal op Ballon d'Or: Courtois van podium geduwd’

Voor veel kenners is Thibaut Courtois de beste doelman ter wereld. Toch dreigt hij maandag op de ...

602
602
Leko ziet 2 uitblinkers: "Belangrijke spelers voor ons"

Club Brugge deed wat het moest doen en won met 3-2 van STVV. Blauw-Zwart speelde zeker geen ...

243
243
Bayern Munchen pleziert Kompany met zege in topduel

Bayern München speelde om 17u30 de topper op het veld van Freiburg, uiteraard zonder Vincent ...

51
51
Anderlecht met zorgen in Gent: "Hoe kinderlijk!"

Om 18u begonnen AA Gent en RSC Anderlecht aan de topper van de speeldag. De eerste 45 minuten liggen ...

200
200
Nieuw drama United: Engelse pers haalt Lammens onderuit

Manchester United heeft zondag een zoveelste klap moeten verwerken in de Premier League. Op eigen ...

139
139
18 op 18! Beerschot blijft op paarse wolk zweven in CPL

Beerschot VA blijft voorlopig hoge toppen scheren in de Challenger Pro League. Zondagnamiddag legden ...

65
65

Meer sportnieuws