Zo win jij ruim 400 euro met 10 euro inzet op speeldag 33!

39 stemmen
Zo win jij ruim 400 euro met 10 euro inzet op speeldag 33!

Met het einde van de reguliere competitie in zicht zijn de kaarten in de Jupiler Pro League nog lang niet geschud. Op speeldag 33 staan er dan ook andermaal tal van aantrekkelijke affiches op het programma. In samenwerking met UNIBET.be gaat VoetbalNieuws op zoek naar de meest interessante tips en pronostieken van het weekend.


Vrijdag rekende Standard reeds simpel af met Eupen, zaterdag geven Cercle Brugge en OH Leuven het startschot. De promovendus is nu al eventjes wat op de dool en dreigt zo naast PO II te grijpen, maar kan gelukkig wel nog rekenen op goalgetter Thomas Henry. In de voorbije drie wedstrijden vond hij weer twee keer de weg naar de netten. Indien dat ook lukt op bezoek bij de Vereniging, zelfs na een recente zeven op negen in eigen huis de op een na slechtste thuisploeg, levert dat 2,40x onze inzet op.



Later op de avond probeert AA Gent haar eigen kansen op PO II gaaf te houden tegen Charleroi, dat al sinds begin februari wacht op een zege. Verliezen deden de Karolo's in die periode weliswaar slechts tweemaal, voor het overige speelden de troepen van Karim Belhocine maar liefst vijf keer gelijk. Nu kijkt hij dus opnieuw leermeester Hein Vanhaezebrouck in de ogen, die twee maand terug in de beker nog aan het langste eind trok. Dit keer een puntje uit de brand slepen, is 4,00x onze inleggeld waard.

Op zondag richten we onze blik nog wat hoger in de stand, te beginnen met de Limburgse derby tussen KRC Genk en STVV. Mits een driepunter tegen de streekrivaal is het huidige nummer drie, de laatste tijd goed op dreef, mathematisch zeker van PO I. Voor de Kanaries, zelf eveneens in vorm, staat er dan weer minder op het spel. Toch verwachten wij ons weer aan een potige partij, mét de nodige kaarten. Minstens twee stuks voor Genk en drie voor STVV brengt dankzij de Bet Builder 4,00x onze inzet op.



Hét zwaartepunt van de speeldag is echter de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge. Of dat ook het verhoopte spektakel oplevert valt nog af te wachten, want de twee beste defensies van het land staan zo tegenover elkaar. Wie weet wordt de match dus opengebroken vanaf de stip, vanwaar Paars-Wit reeds 12 keer mocht aanleggen. Club daarentegen kreeg al zeven elfmeters tegen, slechts drie teams doen slechter. Als Lawrence Visser voor een strafschop fluit, rekenen wij ons 3,00x onze bet rijker.

Als afsluiter trekt Antwerp op maandagavond naar Moeskroen, dat haar huid duur zal verkopen in de strijd om het behoud. Zelf heeft het stamnummer één evenwel iets recht te zetten na de wanvertoning van vorig weekend in Anderlecht. Hoewel de verdediging van de Henegouwers doorgaans vrij goed stand houdt, gokken wij daarom nog eens op een hoogdag voor Didier Lamkel Zé en co. Minstens drie treffers voor de Great Old, na Club toch de beste ploeg op verplaatsing, is 4,40x onze inleg waard.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft, kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor een scorende Henry, een geladen derby in Limburg en een Antwerpse doelpuntenkermis in Moeskroen, samen goed voor ruim 42x onze inzet bij UNIBET.be



VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: 'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

Wat is volgens u momenteel nog het interessantst om volgen?

Meest recent

Recordtransfer Tzolis op koers: insider heeft cruciaal nieuws

Met een geweldige campagne in de Play-Offs loodste Christos Tzolis Club Brugge naar zijn 20ste ...

38
38
Collectieve ergernis op WK: "Hopelijk trekt FIFA het niet door"

Het wereldkampioenschap draait stilaan op toerental. Zaterdagavond en zondagnacht/ochtend staan ...

47
47
"Puur voetbal" - Alderweireld verklaart liefde voor één Duivel

Nog twee keer slapen en de Rode Duivels beginnen aan hun campagne op het wereldkampioenschap. Egypte ...

42
42
Miljoenen views: Celine Dept laat tranen lopen bij ontmoeting Ronaldo

De Belgische Celine Dept maakt al jaren met content met de grootste namen in het mondiale voetbal. ...

32
32
'Eerste zomeraanwinst Kompany: Bayern telt 55 miljoen neer'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

52
52
'Mercato Club Brugge ontploft: deal van 45 miljoen euro'

Zowat alle kenners en waarnemers zijn het er erover eens dat de zomermercato dit seizoen pas echt op ...

426
426
TRANSFERUURTJE: 'Spektakel Club Brugge, transferbom Burgess'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

483
483
FIFA slaat keihard terug na WK-commotie lege zitjes

Het WK is nog maar net begonnen of de eerste controverse is al ontploft. Voor de start van het ...

115
115
Witsel doet boekje open over Anderlecht-terugkeer Lukaku

Romelu Lukaku wordt al een tijdje in verband gebracht met een terugkeer naar RSC Anderlecht. De ...

341
341
‘Transferstrijd Tzolis en Godts: Arsenal hakt knopen door’

De zomermercato komt eraan en de Europese topclubs zijn de transfermarkt volop aan het afschuimen. ...

168
168
‘Braziliaanse Amuzu-rel: Anderlecht dient klacht in’

Francis Amuzu maakte de overstap van RSC Anderlecht naar Gremio. De buitenspeler vond het ...

263
263
Antwerp-fans gaan stapje verder: Bosuil weer slachtoffer

Royal Antwerp FC kende een teleurstellend seizoen en zit weer zonder Europees voetbal. Een groot ...

208
208
'Club Brugge kan Antwerp pijn doen met Vermeeren'

Arthur Vermeeren heeft dringend nood aan speelgelegenheid en vertrouwen, en daarom valt plots de ...

1119
1119
Van Paris Hilton tot Donald Trump: VS plots 'wereldkampioen'

Canada wist zijn eerste match van het WK niet te winnen, Mexico wel. Derde gastland de Verenigde ...

84
84
'Club Brugge verrast met keuzes over Forbs en Tresoldi'

Club Brugge gaat heel wat spelers verliezen. Het Laatste Nieuws spreekt niet van een leegloop, maar ...

452
452
KV Kortrijk wil uitpakken: Jonckheere kondigt transfers aan

Het WK is begonnen, maar ondertussen zijn ze ook in de Jupiler Pro League weer van start gegaan. KV ...

297
297
Transfervuurwerk! 'Club pusht voor 13-voudige Rode Duivel'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato verschillende belangrijke krachten zal verliezen, is ...

687
687
'Burgess naar AA Gent: details schoktransfer onthuld'

Terwijl het WK in Amerika is losgebarsten, begint in eigen land de transfercarousel op toerental te ...

795
795
Nachtmerrie Tuchel: Engeland beleeft kleine ramp vlak voor WK-start

Het wereldkampioenschap in Mexico, Canada en de VS is officieel op gang getrapt. Ook de grote ...

87
87
Garcia kan De Ketelaere helemaal laten crashen op het WK

Charles De Ketelaere leek klaar voor zijn grote kans bij de Rode Duivels. Door de twijfels rond ...

175
175
'Ongeziene jackpot Club: Tzolis krijgt absolute droomtransfer'

Met Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en Dani van den Heuvel zag Club Brugge inmiddels al drie ...

831
831
American dreamstart! VS halen fors uit in WK-opener

Voor de Verenigde Staten kon het wereldkampioenschap in eigen land niet beter beginnen. In hun ...

98
98
Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

75
75
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

72
72
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

45
45

Meer sportnieuws