Zo win jij ruim 400 euro met 10 euro inzet op speeldag 33!

39
Zo win jij ruim 400 euro met 10 euro inzet op speeldag 33!

Met het einde van de reguliere competitie in zicht zijn de kaarten in de Jupiler Pro League nog lang niet geschud. Op speeldag 33 staan er dan ook andermaal tal van aantrekkelijke affiches op het programma. In samenwerking met UNIBET.be gaat VoetbalNieuws op zoek naar de meest interessante tips en pronostieken van het weekend.


Vrijdag rekende Standard reeds simpel af met Eupen, zaterdag geven Cercle Brugge en OH Leuven het startschot. De promovendus is nu al eventjes wat op de dool en dreigt zo naast PO II te grijpen, maar kan gelukkig wel nog rekenen op goalgetter Thomas Henry. In de voorbije drie wedstrijden vond hij weer twee keer de weg naar de netten. Indien dat ook lukt op bezoek bij de Vereniging, zelfs na een recente zeven op negen in eigen huis de op een na slechtste thuisploeg, levert dat 2,40x onze inzet op.



Later op de avond probeert AA Gent haar eigen kansen op PO II gaaf te houden tegen Charleroi, dat al sinds begin februari wacht op een zege. Verliezen deden de Karolo's in die periode weliswaar slechts tweemaal, voor het overige speelden de troepen van Karim Belhocine maar liefst vijf keer gelijk. Nu kijkt hij dus opnieuw leermeester Hein Vanhaezebrouck in de ogen, die twee maand terug in de beker nog aan het langste eind trok. Dit keer een puntje uit de brand slepen, is 4,00x onze inleggeld waard.

Op zondag richten we onze blik nog wat hoger in de stand, te beginnen met de Limburgse derby tussen KRC Genk en STVV. Mits een driepunter tegen de streekrivaal is het huidige nummer drie, de laatste tijd goed op dreef, mathematisch zeker van PO I. Voor de Kanaries, zelf eveneens in vorm, staat er dan weer minder op het spel. Toch verwachten wij ons weer aan een potige partij, mét de nodige kaarten. Minstens twee stuks voor Genk en drie voor STVV brengt dankzij de Bet Builder 4,00x onze inzet op.



Hét zwaartepunt van de speeldag is echter de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge. Of dat ook het verhoopte spektakel oplevert valt nog af te wachten, want de twee beste defensies van het land staan zo tegenover elkaar. Wie weet wordt de match dus opengebroken vanaf de stip, vanwaar Paars-Wit reeds 12 keer mocht aanleggen. Club daarentegen kreeg al zeven elfmeters tegen, slechts drie teams doen slechter. Als Lawrence Visser voor een strafschop fluit, rekenen wij ons 3,00x onze bet rijker.

Als afsluiter trekt Antwerp op maandagavond naar Moeskroen, dat haar huid duur zal verkopen in de strijd om het behoud. Zelf heeft het stamnummer één evenwel iets recht te zetten na de wanvertoning van vorig weekend in Anderlecht. Hoewel de verdediging van de Henegouwers doorgaans vrij goed stand houdt, gokken wij daarom nog eens op een hoogdag voor Didier Lamkel Zé en co. Minstens drie treffers voor de Great Old, na Club toch de beste ploeg op verplaatsing, is 4,40x onze inleg waard.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft, kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor een scorende Henry, een geladen derby in Limburg en een Antwerpse doelpuntenkermis in Moeskroen, samen goed voor ruim 42x onze inzet bij UNIBET.be. 



VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

Wat is volgens u momenteel nog het interessantst om volgen?

Meest recent

Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

1
1
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

3
3
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

11
11
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

67
67
Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

14
14
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

151
151
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

70
70
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

164
164
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

60
60
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

51
51
'Mislukte' transfers bij Club: Preud'homme weerlegt kritiek

Bij Club Brugge zijn ze alweer uitstekend aan het seizoen begonnen, met een 27 op 30 in de Jupiler ...

205
205
'Union haalt opgelucht adem: Bondsparket heeft genade'

Het blijven zeer drukke weken voor Union. Donderdag moet het in de Europa League op bezoek bij Celta ...

49
49
Ommekeer bij Kortrijk? "Het gaat de goede kant uit"

Vorig weekend vonden er de nodige verschuivingen plaats in de kelder van het klassement van de ...

102
102
Real pakt uit: tennisicoon in bestuur én toptalent op komst

Real Madrid kende alweer een woelig seizoensbegin, want na nederlagen tegen Real Betis en Atletico ...

47
47
'Vitor Bruno slikt dubbele domper voor Salzburg'

Anderlecht bezorgde zichzelf vorig weekend weer wat meer ademruimte met een ruime zege tegen ...

251
251
'Na 6 maanden alweer weg? Goudhaantje Union grof wild'

Union haalde afgelopen zomer alweer 35 miljoen euro op de transfermarkt op met de verkoop van Anan ...

51
51
Zulte Waregem plukt verrassend pion weg bij Club Brugge

Zulte Waregem was uitstekend aan het seizoen begonnen en snuffelde zelfs even aan de subtop, maar is ...

95
95
TRANSFERUURTJE: 'Milan shopt wéér bij Club, Bakayoko moet weg'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

209
209
De Mil met handen in het haar vlak voor Europese clash

KAA Gent neemt het in de Conference League op tegen het Finse KuPS. De Buffalo’s zijn ...

142
142
KV Mechelen snoert iedereen de mond: Raman reageert

Het rommelde bij KV Mechelen en coach Fred Vanderbiest werd nadrukkelijk met een ontslag in verband ...

82
82
Club Brugge liet Rode Duivel genadeloos links liggen

Club Brugge heeft zich flink geroerd afgelopen zomer. Na het vertrek van Simon Mignolet was ...

231
231
Van Bommel hakt knopen door: Brugse Duivels in vizier

Er staat weer een nieuwe interlandperiode voor de deur. Voor bondscoach Mark van Bommel weer een ...

215
215
Bruno Fernandes haalt ongezien uit: “Leugens verspreid"

Manchester United completeerde een knappe comeback in de Champions League tegen AS Roma. De uitploeg ...

36
36
Preud’homme slaat keihard terug na Club Brugge-kritiek

Club Brugge mikt altijd op het allerhoogste en ook achter de schermen zijn de ambities groot. Elke ...

279
279
HVH ziet Belgische arbitrage falen: “Gewoonweg belachelijk”

Afgelopen speeldag waren er weer een paar discutabele fases op de Belgische velden. Vooral de ...

163
163

Meer sportnieuws