Zo win jij ruim 400 euro met 10 euro inzet op speeldag 33!

door
Zo win jij ruim 400 euro met 10 euro inzet op speeldag 33!

Met het einde van de reguliere competitie in zicht zijn de kaarten in de Jupiler Pro League nog lang niet geschud. Op speeldag 33 staan er dan ook andermaal tal van aantrekkelijke affiches op het programma. In samenwerking met UNIBET.be gaat VoetbalNieuws op zoek naar de meest interessante tips en pronostieken van het weekend.


Vrijdag rekende Standard reeds simpel af met Eupen, zaterdag geven Cercle Brugge en OH Leuven het startschot. De promovendus is nu al eventjes wat op de dool en dreigt zo naast PO II te grijpen, maar kan gelukkig wel nog rekenen op goalgetter Thomas Henry. In de voorbije drie wedstrijden vond hij weer twee keer de weg naar de netten. Indien dat ook lukt op bezoek bij de Vereniging, zelfs na een recente zeven op negen in eigen huis de op een na slechtste thuisploeg, levert dat 2,40x onze inzet op.



Later op de avond probeert AA Gent haar eigen kansen op PO II gaaf te houden tegen Charleroi, dat al sinds begin februari wacht op een zege. Verliezen deden de Karolo's in die periode weliswaar slechts tweemaal, voor het overige speelden de troepen van Karim Belhocine maar liefst vijf keer gelijk. Nu kijkt hij dus opnieuw leermeester Hein Vanhaezebrouck in de ogen, die twee maand terug in de beker nog aan het langste eind trok. Dit keer een puntje uit de brand slepen, is 4,00x onze inleggeld waard.

Op zondag richten we onze blik nog wat hoger in de stand, te beginnen met de Limburgse derby tussen KRC Genk en STVV. Mits een driepunter tegen de streekrivaal is het huidige nummer drie, de laatste tijd goed op dreef, mathematisch zeker van PO I. Voor de Kanaries, zelf eveneens in vorm, staat er dan weer minder op het spel. Toch verwachten wij ons weer aan een potige partij, mét de nodige kaarten. Minstens twee stuks voor Genk en drie voor STVV brengt dankzij de Bet Builder 4,00x onze inzet op.



Hét zwaartepunt van de speeldag is echter de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge. Of dat ook het verhoopte spektakel oplevert valt nog af te wachten, want de twee beste defensies van het land staan zo tegenover elkaar. Wie weet wordt de match dus opengebroken vanaf de stip, vanwaar Paars-Wit reeds 12 keer mocht aanleggen. Club daarentegen kreeg al zeven elfmeters tegen, slechts drie teams doen slechter. Als Lawrence Visser voor een strafschop fluit, rekenen wij ons 3,00x onze bet rijker.

Als afsluiter trekt Antwerp op maandagavond naar Moeskroen, dat haar huid duur zal verkopen in de strijd om het behoud. Zelf heeft het stamnummer één evenwel iets recht te zetten na de wanvertoning van vorig weekend in Anderlecht. Hoewel de verdediging van de Henegouwers doorgaans vrij goed stand houdt, gokken wij daarom nog eens op een hoogdag voor Didier Lamkel Zé en co. Minstens drie treffers voor de Great Old, na Club toch de beste ploeg op verplaatsing, is 4,40x onze inleg waard.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft, kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor een scorende Henry, een geladen derby in Limburg en een Antwerpse doelpuntenkermis in Moeskroen, samen goed voor ruim 42x onze inzet bij UNIBET.be



VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: Kantelpunt in stadionplannen Club: twee scenario's op tafel

Wat is volgens u momenteel nog het interessantst om volgen?

Meest recent

PSV mag champagne koud zetten na knotsgekke partij

Voor de interlandbreak liet PSV nog tot twee keer toe de kans liggen om de landstitel veilig te ...

2
2
Barça gniffelt: Real gaat met billen bloot in Mallorca

Voor Real Madrid lijkt de titel in LaLiga dit seizoen weer een beetje verder weg. De Koninklijke ...

14
14
Essevee en Cercle in evenwicht na onwaarschijnlijke misser

De openingswedstrijd van de Relegation Play-Off heeft geen winnaar gekregen. Zulte Waregem en Cercle ...

27
27
'Ajax neemt keiharde beslissing over Dolberg'

In augustus baalden ze bij Anderlecht nog hard van het verlies van Kasper Dolberg. Paars-Wit wou de ...

89
89
Bayern wendt in minuut 99 nog puntenverlies af

Vincent Kompany en Bayern München hebben zaterdagnamiddag maar net puntenverlies vermeden. Na ...

65
65
Kritiek op Mokio: Swerts velt duidelijk oordeel

De laatste weken is Jorthy Mokio weer titularis bij Ajax, maar toch beleeft onze landgenoot zijn ...

15
15
Volgende trainer op de wip in Jupiler Pro League?

Het leek een zorgeloos seizoen te gaan worden in de Jupiler Pro League. Door de nakende ...

82
82
Smaakmaker KV Mechelen spreekt zich uit over vertrek

Bij KV Mechelen willen ze in de Champions' Play-Off nog knallen en proberen om een Europees ticket ...

71
71
'Anderlecht kaapt talent weg voor neus van Atletico'

Bij Anderlecht is het nog steeds wachten op witte rook over een nieuwe sportief directeur, al lijkt ...

115
115
Oosting baalt: "Kan mijn ploeg één ding kwalijk nemen"

Antwerp FC is er niet in geslaagd om met een overwinning te starten aan de campagne in de Europe ...

60
60
Statement Man City: machtige Haaland verplettert Liverpool

Manchester City heeft de laatste rechte lijn van het seizoen op indrukwekkende wijze ingezet. In de ...

57
57
'Witte rook nabij: Anderlecht op zucht van nieuwe TD'

RSC Anderlecht speurt inmiddels al een hele poos naar een nieuwe technisch directeur. Maar die ...

369
369
Titelpredictie Vandenbempt: "Geef ze 59 procent kans"

Volgt Union SG zichzelf op als kampioen? Kan Club Brugge de macht heroveren? Of staat alsnog een ...

131
131
Voorbeeld Brughmans: deze Genk-goudhaantjes staan al klaar

KRC Genk opende vrijdagavond zijn campagne in de Europe Play-Offs met de 17-jarige Lucca Brughmans ...

149
149
De Bruyne lucht zijn hart: “Kan geen normale papa zijn”

Het leven van Kevin De Bruyne speelt zich al jaren af onder een vergrootglas. Waar hij ook gaat, ...

36
36
Comeback Kompany? 'City heeft ideale opvolger Guardiola'

Of hij doet zijn contract tot medio 2027 uit. Of hij zet er na dit seizoen al een punt achter. Feit ...

59
59
Scherprechter Sint-Truiden: Sebaoui tipt nieuwe kampioen

Zaterdagavond wordt de openingsspeeldag van de Champions' Play-Offs op gang getrapt. Leider Union SG ...

138
138
Champions' Play-Offs: zes namen extra onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

119
119
'Club knokt met Ajax en co: peperdure zomeraanwinst'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Daar moet ook de ...

256
256
Woede Bosuil terecht? Somers velt verdict over penaltyfase

Antwerp FC heeft op de eerste speeldag van de Europe Play-Offs meteen averij opgelopen. De Great Old ...

211
211
Courtois deelt intrigerend bericht dat fans doet gissen

Zonder aankondiging, zonder context en precies daardoor zo opvallend. Thibaut Courtois zette zijn ...

43
43
TU: 'Pittig prijskaartje De Cat, Club wil bekende doelman'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

232
232
Transfersoap bij Chelsea: sterkhouder hint naar vertrek

Het is de voorbije jaren maar zelden rustig geweest bij Chelsea. Sinds de overname door BlueCo ...

24
24
Vloek op leider in play-offs? Dit vindt Hubert ervan

Om 20u45 wordt ook de Champions' Play-Off in de Jupiler Pro League afgetrapt. Daarin begint Union ...

49
49
‘Club Brugge ruikt buitenkans op mercato: Leko huivert’

Club Brugge ziet richting zomer een buitenkans op de transfermarkt opduiken, maar intern is niet ...

318
318

Meer sportnieuws