Zo win jij ruim 400 euro met 10 euro inzet op speeldag 33!

39
Zo win jij ruim 400 euro met 10 euro inzet op speeldag 33!

Met het einde van de reguliere competitie in zicht zijn de kaarten in de Jupiler Pro League nog lang niet geschud. Op speeldag 33 staan er dan ook andermaal tal van aantrekkelijke affiches op het programma. In samenwerking met UNIBET.be gaat VoetbalNieuws op zoek naar de meest interessante tips en pronostieken van het weekend.


Vrijdag rekende Standard reeds simpel af met Eupen, zaterdag geven Cercle Brugge en OH Leuven het startschot. De promovendus is nu al eventjes wat op de dool en dreigt zo naast PO II te grijpen, maar kan gelukkig wel nog rekenen op goalgetter Thomas Henry. In de voorbije drie wedstrijden vond hij weer twee keer de weg naar de netten. Indien dat ook lukt op bezoek bij de Vereniging, zelfs na een recente zeven op negen in eigen huis de op een na slechtste thuisploeg, levert dat 2,40x onze inzet op.



Later op de avond probeert AA Gent haar eigen kansen op PO II gaaf te houden tegen Charleroi, dat al sinds begin februari wacht op een zege. Verliezen deden de Karolo's in die periode weliswaar slechts tweemaal, voor het overige speelden de troepen van Karim Belhocine maar liefst vijf keer gelijk. Nu kijkt hij dus opnieuw leermeester Hein Vanhaezebrouck in de ogen, die twee maand terug in de beker nog aan het langste eind trok. Dit keer een puntje uit de brand slepen, is 4,00x onze inleggeld waard.

Op zondag richten we onze blik nog wat hoger in de stand, te beginnen met de Limburgse derby tussen KRC Genk en STVV. Mits een driepunter tegen de streekrivaal is het huidige nummer drie, de laatste tijd goed op dreef, mathematisch zeker van PO I. Voor de Kanaries, zelf eveneens in vorm, staat er dan weer minder op het spel. Toch verwachten wij ons weer aan een potige partij, mét de nodige kaarten. Minstens twee stuks voor Genk en drie voor STVV brengt dankzij de Bet Builder 4,00x onze inzet op.



Hét zwaartepunt van de speeldag is echter de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge. Of dat ook het verhoopte spektakel oplevert valt nog af te wachten, want de twee beste defensies van het land staan zo tegenover elkaar. Wie weet wordt de match dus opengebroken vanaf de stip, vanwaar Paars-Wit reeds 12 keer mocht aanleggen. Club daarentegen kreeg al zeven elfmeters tegen, slechts drie teams doen slechter. Als Lawrence Visser voor een strafschop fluit, rekenen wij ons 3,00x onze bet rijker.

Als afsluiter trekt Antwerp op maandagavond naar Moeskroen, dat haar huid duur zal verkopen in de strijd om het behoud. Zelf heeft het stamnummer één evenwel iets recht te zetten na de wanvertoning van vorig weekend in Anderlecht. Hoewel de verdediging van de Henegouwers doorgaans vrij goed stand houdt, gokken wij daarom nog eens op een hoogdag voor Didier Lamkel Zé en co. Minstens drie treffers voor de Great Old, na Club toch de beste ploeg op verplaatsing, is 4,40x onze inleg waard.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft, kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor een scorende Henry, een geladen derby in Limburg en een Antwerpse doelpuntenkermis in Moeskroen, samen goed voor ruim 42x onze inzet bij UNIBET.be. 



VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: De Meyer vreest ontslag bij STVV: “Gevaarlijk moment”

Wat is volgens u momenteel nog het interessantst om volgen?

Meest recent

'Kompany droomt van knaltransfer bij FC Barcelona'

Bayern München houdt de ontwikkelingen rond Dani Olmo nauwlettend in de gaten. De Duitse ...

3
3
Coucke zorgt voor nieuwe schokgolf aan Belgische kust

Marc Coucke blijft verrassen met zijn zakelijke keuzes. De ondernemer zet opnieuw een opvallende ...

4
4
Van Bommel over basisdebutant: "Verwacht iets van hem"

De Rode Duivels spelen vanavond in Rome tegen Italië. Mark van Bommel hoopt dat zijn start goed ...

8
8
Tielemans draait niet rond de pot na mislukte start Man Utd

Youri Tielemans draait niet rond de pot als het gaat over de moeizame seizoenstart van Manchester ...

10
10
Fans Rode Duivels missen één speler in de basisploeg

Mark van Bommel heeft zijn eerste basisploeg meegedeeld bij de Rode Duivels. Hij borduurt verder op ...

43
43
Van Bommel heeft gekozen: dit zijn de elf Rode Duivels

België neemt het vanavond in Rome op tegen Italië. Een vuurdoop voor Mark van Bommel. De ...

172
172
Okaka doet boekje open over Anderlecht: "25 miljoen euro"

Stefano Okaka is nog niet van plan om zijn voetbalschoenen aan de wilgen te hangen. De voormalige ...

164
164
Transfer Brughmans heeft nog een groot gevolg bij KRC Genk

De transfer van Lucca Brughmans naar Liverpool levert KRC Genk niet alleen een stevige transfersom ...

192
192
Deco hakt knoop door: FC Barcelona zet streep door transferplannen

FC Barcelona zal komende winter niet proberen om Julián Álvarez weg te plukken bij ...

30
30
Nations League eist nu al zijn tol met vier blessures

De Nations League is een officieel oefentoernooi. Veel spelers en (club)trainers zouden de NL het ...

99
99
‘Fenerbahçe gooit Lukaku na één jaar alweer buiten’

Romelu Lukaku moest dé grote man worden bij Fenerbahçe. Amper enkele weken later ziet ...

190
190
Kimmich slaat snoeihard terug op kritiek Van der Vaart

Nederland en Duitsland speelden 1-1 gelijk namens de openingsmatch van de Nations League. Oranje ...

33
33
Donnarumma looft Rode Duivel: "Een grote speler"

Senne Lammens heeft er met zijn prestaties in Manchester een opvallende bewonderaar bij. Niemand ...

118
118
Standard maakt verrassend vertrek wereldkundig

Frédéric Stilmant en Standard de Liège gaan in onderling overleg uit elkaar. De ...

50
50
Esposito (ex-Anderlecht) onder de loep: “Een zwaktebod”

Sebastiano Esposito speelde in het verleden op huurbasis bij RSC Anderlecht, maar na twee ...

38
38
Manchester City schuldig bevonden: zware straf lonkt

Manchester City is schuldig bevonden aan vrijwel alle aanklachten in de langlopende financiële ...

192
192
Grote hint plannen van Bommel: verrassende rugnummers

De Rode Duivels beginnen aan een nieuw hoofdstuk onder Mark van Bommel. De Nederlandse oefenmeester ...

78
78
Erling Haaland laat monden weer openvallen: “Onverklaarbaar”

Erling Haaland blijft een fenomeen. De Noorse goalgetter scoort bij Manchester City het ene doelpunt ...

62
62
Direct enorme twijfels in Italië: "Geldt ook voor België"

Italië miste het afgelopen WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada en het succes van het EK ...

52
52
Jonge Duivels hebben nog werk: Brughmans waarschuwt

Lucca Brughmans is één van de grootste keeperstalenten ter wereld. De doelman werd al ...

60
60
Van Bommel genadeloos: 5 afvallers bij Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het vrijdagavond op tegen Italië namens de Nations League. Eerder werd al ...

361
361
Van Gucht flikt het weer: Nieuwe Charlotte duikt op

Ruben Van Gucht blijft iedereen verbazen. De presentator werd nog maar pas (op TV dan) uit het ...

93
93
Infantino zweet peentjes: topcompetities slaan op tafel

Volgens Het Laatste Nieuws begint de druk op Gianni Infantino ferm te stijgen. De FIFA-baas kwam na ...

85
85
Congolese bondscoach doet boekje open over Mokio en co

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren heel wat grote talenten met dubbele nationaliteit door de ...

125
125
'Rode Duivels krijgen geen warm onthaal in Italië'

Om 20u45 begint het tijdperk-Van Bommel bij de Rode Duivels. De eerste opdracht van de nieuwe ...

98
98

Meer sportnieuws