Clement trapt Brugse bazen tegen de schenen

door
Clement trapt Brugse bazen tegen de schenen

Club Brugge heeft dit weekend dan wel nog een verplaatsing naar Anderlecht voor de boeg, twee speeldagen voor het eind van de reguliere competitie lijkt de titelstrijd gestreden. Ondanks de bonus van 19 punten op eerste achtervolger Antwerp blijven ze in Jan Breydel echter met twee woorden spreken. Per slot van rekening wordt die voorsprong straks in de play-offs nog gehalveerd.


Vermits daar dit keer maar vier ploegen mogen deelnemen, en er dus slechts zes wedstrijden zullen worden afgewerkt, lijkt de kans weliswaar nog steeds uiterst klein dat Blauw-Zwart haar marge nog uit handen geeft. Desalniettemin wil Philippe Clement nog niet weten van een gewonnen zaak. Men zou dus kunnen denken dat de Brugse coach geen aanhanger is van het format met een eindronde, maar niks blijkt minder waar. "PO I, en zelfs PO II, creëert een bepaalde spanning. In die zin ben ik dus wel voorstander van dat gegeven", klonk het namelijk op zijn persbabbel.

Over de halvering van de punten was hij uiteraard dan weer minder te spreken. "Dat is een ander verhaal. De play-offs behouden, maar iedereen laten verdergaan met zijn puntenaantal lijkt mij het meest logische systeem", aldus Clement verder nog. Dat het dit seizoen dan niet meer spannend was geweest, valt tenslotte louter aan de concurrentie te wijten. Een verdedigbare mening van Clement, al is het nog maar de vraag of diens bazen Bart Verhaeghe en Vincent Mannaert eveneens akkoord gaan. Zij pleiten immers al jaren voor een volledige afschaffing van de play-offs.

LEES OOK: 'Anderlecht davert: Sibierski zorgt voor aardverschuiving'

Bent u pro of contra de play-offs?

Meest recent

'Strijd om Keita is los: 2 volgende clubs melden zich'

Op een selectie voor het WK moet hij wellicht niet meer hopen, maar Mandela Keita is de voorbije ...

2
2
Vanloo na immense shock: Club Brugge als reddingsboei

De klap kwam hard aan voor Julie Vanloo. Enkele dagen voor de start van het nieuwe WNBA-seizoen werd ...

26
26
'KV Kortrijk hakt knoop door over Dejaegere'

KV Kortrijk keert volgend seizoen na één jaar afwezigheid terug in de Jupiler Pro ...

23
23
Antwerp in diepe rouw na overlijden clubicoon

Antwerp kreeg vorig weekend een mokerslag met een pijnlijke 0-5 tegen Standard, maar die verdwijnt ...

0
0
Vrancken zalft na relletje met Burgess

Vorig weekend heeft STVV voor een knappe stunt gezorgd door op Stayen Union over de knie te leggen. ...

29
29
'Lierse pakt uit met zeer opvallende nieuwe coach'

Komend weekend staat nog de finale van de play-offs op het programma, maar voor alle andere teams ...

33
33
Standard deelt Antwerp nieuwe tik uit met transfer

Na enkele magere jaren lijkt Standard weer op te leven. De Rouches prijken op vier speeldagen van ...

61
61
'Grootmacht wacht op antwoordt: Club twijfelt over transfer'

Het lijkt er alsmaar meer op dat Club Brugge in de zomer heel wat spelers gaat verliezen. Na alweer ...

235
235
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest Rigaux, opvolger Mignolet gezocht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

131
131
Bom ontploft bij club Hoefkens: Van Hooijdonk stapt op

NAC Breda is en blijft een héél woelige club. De club van trainer Carl Hoefkens heeft ...

54
54
Van der Elst tip Garcia: "Hem als nummer 1 in de spits"

Volgende week vrijdag maakt Rudi Garcia zijn WK-selectie bekend. Franky Van der Elst oordeelde over ...

141
141
'Arne Engels gewild: interesse groeit razendsnel'

Arne Engels is een speler die deze zomer wellicht weer van club gaat veranderen. De voormalige ...

52
52
Anderlecht voor moeilijke keuze: twee talenten weg?

RSCA Futures kende een degelijk seizoen. Er waren enkele Belgische talenten die doorbraken, maar de ...

320
320
Conte en Lukaku in gesprek: details lekken uit

Romelu Lukaku is terug bij Napoli na zijn revalidatie in België. Hij ging daar meteen een ...

219
219
'Onrust bij Genk: drie spelers willen weg?'

Bij Racing Genk gaat er in de zomer wel het een en ander gebeuren. De Limburgers zullen ongetwijfeld ...

604
604
Trossard krijgt lof: Engelse media onder de indruk

Arsenal trekt naar de finale van de Champions League na de zege tegen Atlético Madrid. ...

137
137
Gert Verheyen overvallen door emoties na onverwacht nieuws

Een onverwacht moment rond Gert Verheyen heeft voor heel wat beroering gezorgd bij supporters. ...

351
351
Kompany verovert het voetbal: "FIFA of UEFA leiden"

Vincent Kompany was een topper als speler en ook als coach. We haalden al aan dat hij de grootste ...

67
67
'Schoonmaak KRC Genk: twee ervaren pionnen op de wip'

Bij KRC Genk gaan ze in de zomer toch wel wat spelers van de hand doen. De Limburgers zullen enkele ...

392
392
'Vertrek Rigaux concreet: Verhaeghe neemt standpunt in'

Moet Club Brugge weldra zijn sportieve leiding opnieuw herschikken? Die kans is behoorlijk groot. ...

544
544
'Anderlecht davert: Sibierski zorgt voor aardverschuiving'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief directeur nu ook officieel beet. Zoals verwacht werd ...

685
685
Toekomst Kompany: sterke man Bayern doet straffe uitspraak

Vincent Kompany kan dinsdagavond geschiedenis schrijven als coach van Bayern München als hij ...

148
148
'Leegloop STVV: eerste grote vertrekker staat al klaar'

STVV is bezig aan droomseizoen en is ondertussen zelfs verzekerd van een Europees ticket. Desondanks ...

269
269
Ruben Van Gucht diep geraakt door overlijden Hans Otten

Het nieuws over het overlijden van Hans Otten heeft velen diep geraakt, en ook Ruben Van Gucht bleef ...

27
27
'Kassa kassa bij Club: Juventus klopt aan voor topdeal'

Club Brugge zal komende zomer verschillende sterkhouders zien vertrekken. En daarvoor neemt het ...

411
411

Meer sportnieuws