Clement trapt Brugse bazen tegen de schenen

1217 stemmen
Clement trapt Brugse bazen tegen de schenen

Club Brugge heeft dit weekend dan wel nog een verplaatsing naar Anderlecht voor de boeg, twee speeldagen voor het eind van de reguliere competitie lijkt de titelstrijd gestreden. Ondanks de bonus van 19 punten op eerste achtervolger Antwerp blijven ze in Jan Breydel echter met twee woorden spreken. Per slot van rekening wordt die voorsprong straks in de play-offs nog gehalveerd.


Vermits daar dit keer maar vier ploegen mogen deelnemen, en er dus slechts zes wedstrijden zullen worden afgewerkt, lijkt de kans weliswaar nog steeds uiterst klein dat Blauw-Zwart haar marge nog uit handen geeft. Desalniettemin wil Philippe Clement nog niet weten van een gewonnen zaak. Men zou dus kunnen denken dat de Brugse coach geen aanhanger is van het format met een eindronde, maar niks blijkt minder waar. "PO I, en zelfs PO II, creëert een bepaalde spanning. In die zin ben ik dus wel voorstander van dat gegeven", klonk het namelijk op zijn persbabbel.

Over de halvering van de punten was hij uiteraard dan weer minder te spreken. "Dat is een ander verhaal. De play-offs behouden, maar iedereen laten verdergaan met zijn puntenaantal lijkt mij het meest logische systeem", aldus Clement verder nog. Dat het dit seizoen dan niet meer spannend was geweest, valt tenslotte louter aan de concurrentie te wijten. Een verdedigbare mening van Clement, al is het nog maar de vraag of diens bazen Bart Verhaeghe en Vincent Mannaert eveneens akkoord gaan. Zij pleiten immers al jaren voor een volledige afschaffing van de play-offs.

LEES OOK: Monsterzeges OHL en Charleroi, Club start met opvallende elf

Bent u pro of contra de play-offs?

Meest recent

WK-vloek achtervolgt Rode Duivels: ook tegen VS?

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen gastland Verenigde Staten. België werd ...

36
36
Frankrijk in rep en roer: Mbappé houdt zich niet in

Frankrijk heeft de kwartfinale van het WK bereikt. In de 1/8e finales werd Paraguay verslagen, maar ...

83
83
Opvallende onthulling Doku: oproep aan Belgische fans

Jérémy Doku heeft zich nog niet echt kunnen laten zien dit WK. Er werd veer verwacht ...

60
60
Absurd drama: ex-Rode Duivel vecht voor zijn leven

Wat een gezellige zaterdagmiddag met familie had moeten worden, eindigde in een nachtmerrie die een ...

293
293
Waarom Oranje plots droomt van bondscoach Pep Guardiola

Nederland is nu al in de ban van de zoektocht naar de opvolger van Ronald Koeman. Plots dromen ze ...

46
46
Henry & co verschroeiend hard voor 'schande van het WK'

Frankrijk won met 0-1 van Paraguay. Die treffer viel na een strafschopdoelpunt. Paraguay speelde op ...

91
91
'Feyenoord ziet zeer interessante piste bij... OH Leuven'

Bij OH Leuven zouden ze de komende dagen en weken wel eens uitgaande transfers kunnen afronden. ...

27
27
Garcia maakt keuze: ‘onzichtbare’ kracht terug in de basis

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend tegen de Verenigde Staten. Bondscoach Rudi Garcia gaat sowieso ...

366
366
Union SG met héél interessante deal: pitbull met goede voeten

Union SG was al héél actief op de transfermarkt. De Brusselaars hebben ook de nodige ...

96
96
Meunier-stunt bij Club Brugge krijgt opvallende wending

De geruchten tussen Thomas Meunier en Club Brugge komen elk jaar terug. Vroeger was een comeback te ...

1219
1219
'Te vroeg verkocht door Renard? Ex-RSCA'er plots grof wild'

Bij RSC Anderlecht maakten ze de afgelopen jaren héél veel verkeerde keuzes. Daardoor ...

234
234
Anderlecht in tijdsnood: Sibierski moet doorschakelen

Anderlecht speelde 0-0 tegen Boulogne. Een oefenmatch wil weinig zeggen, maar het is wél ...

536
536
Mbappé loodst Frankrijk voorbij schandalig Paraguay

Frankrijk nam het om 23u op tegen Paraguay. Les Bleus waren uiteraard de grote favoriet. Konden ze ...

281
281
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

252
252
Belgische zorgen: drie Rode Duivels twijfelachtig voor VS

De Rode Duivels maken zich klaar voor de achtste finales van het WK tegen de Verenigde Staten, maar ...

340
340
Genadeloos Marokko kegelt Canada uit het WK

Marokko en Canada namen het vanavond tegen elkaar op in de eerste achtste finale. Het werd geen ...

94
94
Westerlo heeft wéér beet en passeert langs de kassa

KVC Westerlo heeft vandaag weer een uitgaande transfer afgerond. De Kemphanen hebben zoals verwacht ...

90
90
Club Brugge-fans schrikken: 10M voor oude bekende uit JPL

Club Brugge speurt verder naar extra versterking op de flank en kan daarvoor uitkomen bij een naam ...

633
633
'Standard heeft topkandidaat als nieuwe investeerder'

Standard heeft na vele maanden zoeken nog steeds geen overnemer of extra investeerder gevonden. Dat ...

385
385
Lukebakio duidelijk: "Moeten we echt alleen over hen spreken?"

Als Dodi Lukebakio invalt, dan zorgt hij héél vaak voor gevaar. Velen zijn ondertussen ...

162
162
Witsel beschermt bekritiseerde Duivel: "Komt goed!"

Axel Witsel sprak zopas met de Belgische pers in Seattle. De ervaren Rode Duivel sprak er onder meer ...

164
164
Defour ziet oplossing voor énorm pijnpunt bij België

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend de achtste finales tegen de Verenigde Staten. In Het Belang ...

140
140
West Ham United stelt Belg aan als 'Hoofd Rekrutering'

West Ham United heeft op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aangsteld, dat maakten ...

17
17
AA Gent en Standard verzorgen spektakel in oefenduels

AA Gent en Standard speelden namiddag een oefenduel. De Buffalo's hadden meteen een stevige partij ...

125
125
'Trossard verlaat Arsenal: deal bijna rond'

Leandro Trossard is de laatste matchen zeer goed op dreef op het WK. De ervaren aanvaller zal na het ...

335
335

Meer sportnieuws