Real Madrid stoomt Hazard klaar voor Clásico

door
Real Madrid stoomt Hazard klaar voor Clásico

Real Madrid boekte dinsdag in de Champions League een deugddoende 3-1 zege tegen Liverpool, maar enkele dagen later staat er ook in La Liga alweer een cruciale opdracht op het programma. Daar neemt De Koninklijke het zaterdag immers op tegen aartsrivaal FC Barcelona. Niet zomaar een Clàsico, want het altijd geladen duel zou wel eens grote implicaties kunnen hebben op de titelstrijd in Spanje.


Daar telt Real op dit moment twee punten achterstand op de Catalanen, die zelf recent tot op één puntje van leider Atlético naderden. Zinédine Zidane wil dan ook alles op alles zetten en hoopt daarbij volgens Spaanse media misschien zelfs een beroep te doen op Eden Hazard. De aanvoerder van de Rode Duivels viel enkele weken geleden andermaal geblesseerd uit, waarna er even sprake was van een nieuwe operatie. Uiteindelijk besloot men toch voor een natuurlijke revalidatie te opteren, die blijkbaar beter loopt dan verwacht. Vorige week maakte de winger tenslotte alweer zijn wederoptreden op het trainingsveld. Afwachten of hij ook tijdig fit geraakt.

UPDATE 08/04
Na bijna twee jaar in Bernabéu mag Hazard zich mogelijk opmaken voor zijn eerste Clásico. Nadat bronnen dicht bij de omgeving van de 106-voudig international eerder al aan Het Nieuwsblad bevestigden dat de match tegen Barcelona omcirkeld stond als doelstelling voor een zoveelste comeback, meent de Spaanse pers nu immers dat Hazard ook effectief speelklaar geraakt. Mundo Deportivo zag namelijk hoe de 30-jarige dribbelkont donderdag een training aan volle intensiteit afwerkte. Hazard maakt naar verluidt dan ook een grote kans om zaterdag tot de wedstrijdselectie te behoren. En dus eindelijk als speler van de historische vijand oog in oog met Lionel Messi te staan.

LEES OOK: 'Barça slaat toe: spectaculaire comeback helemaal rond'

Denkt u dat Hazard zal spelen tegen Barcelona?

Meest recent

'Bayern verwent Kompany met supertransfer in 2026'

Zondagavond trapt het Bayern München van coach Vincent Kompany zijn tweede seizoenshelft op ...

11
11
TRANSFERUURTJE: 'Kompany lonkt naar JPL, plotse exodus Antwerp'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

80
80
Skoras open over exit Leko: “Pijnlijk, dat is het ergste”

KAA Gent zag coach Ivan Leko naar Club Brugge vertrekken. De Kroatische oefenmeester werd de ...

58
58
Courtois zint op wraak: oorlogstaal richting Barça

Thibaut Courtois is al jarenlang de absolute nummer 1 onder de lat bij Real Madrid. Toch is er ...

41
41
Vandenbempt maakt Gouden Schoen af: “Kwalijke evolutie”

Vanavond staat de Gouden Schoen op het programma. De grote favorieten zijn bekend en de winnaar zit ...

134
134
'Monstertransfer Jude Bellingham: 180 miljoen euro'

Jude Bellingham is één van de grootste voetbalsterren van het moment. Sinds zijn ...

102
102
‘Twist rond Van Den Bosch, Antwerp grijpt drastisch in’

Royal Antwerp FC dreigt deze wintermercato een ferme transferklap te incasseren. Twee centrale ...

312
312
Skoras doet boekje open over Club: “Zij waren niet eerlijk”

Michal Skoras maakte voor een kleine 2 miljoen euro de overstap van Club Brugge naar KAA Gent. Bij ...

250
250
'Galatasaray klopt aan bij Jupiler Pro League-topclub'

De Belgische ploegen zijn vooral bezig met uitgaande transfers, wat geen verrassing is. Door de ...

74
74
‘Anderlecht in shock: ijskoude douche bij Gouden Schoen’

Niemand zag dit aankomen bij Anderlecht. Wat een bekroning moest worden, dreigt plots misschien een ...

408
408
Miljoenendeal bij Patro: "Er kwam al een bod binnen"

Bij Patro Eisden draaien ze alweer een goed seizoen. De Limburgse tweedeklasser heeft alweer een ...

115
115
'Antwerp ferm verzwakt: twee basispionnen meteen weg'

Antwerp sloot 2025 af met een sterke reeks en houdt daardoor nog uitzicht op een plaats in de top ...

426
426
Anderlecht-drama? Hasi haalt schouders op

RSC Anderlecht moet aan de bak. Er staan zeer veel pittige duels op het programma de komende weken. ...

202
202
Gouden Schoen davert: onverwachte twist rond winnaar

De favoriet ligt voor de hand, maar de discussie is nog niet voorbij. Analisten, spelers en ...

352
352
Vanaken looft één RSCA'er: “Hij is redelijk indrukwekkend”

Hans Vanaken is al tien jaar aan het schitteren in België. De middenvelder van Club Brugge zag ...

543
543
Bliksemtransfer Leon Bailey naar de Jupiler Pro League?

Leon Bailey stond bij KRC Genk al snel te boek als een absoluut toptalent. De winger ging nadien ...

256
256
Megasolden bij Club, RSCA en Genk: wie hapt snel?

Bij Club NXT, RSCA Futures en Jong Genk spelen heel veel jonge talenten. Voor andere Belgische ...

167
167
Gouden Schoen: zijn dit de zes winnaars?

Vanavond kennen we de winnaar van de Gouden Schoen bij de dames en heren. Daarnaast zullen ook de ...

279
279
Belgisch talent debuteert bij PSV en mag hopen op meer kansen

PSV heeft zijn koppositie in de Eredivisie zaterdagavond nog wat verstevigd. Het boekte een ruime ...

59
59
Hasi baalt: "Daar veel interessante spelers voor Anderlecht"

Anderlecht hoopt klaar te zijn voor de tweede helft van het seizoen na een weekje onder de Spaanse ...

427
427
'Mokerslag Antwerp: volgende sterkhouder vertrekt'

Antwerp sloot 2025 af met een sterke reeks en houdt daardoor nog uitzicht op een plaats in de top ...

368
368
De Ketelaere kroont zich tot matchwinnaar bij Atalanta

Charles De Ketelaere is uitstekend begonnen aan 2026. De Rode Duivel was eerder deze week al ...

69
69
'Verrassende transferwending rond Joel Ordoñez'

Club Brugge staat nog voor een drukke wintermercato. Niet alleen zoekt het zelf naar versterking ...

395
395
Egypte maakt indruk en kegelt titelhouder uit Africa Cup

De Rode Duivels zouden volgende zomer weleens hun handen vol kunnen hebben met Egypte op het WK. De ...

191
191
'Standard met handen in haar: bizarre transfer verklaard'

Standard hoopt na de winterstop zijn zesde plaats vast te kunnen houden, maar evident zal dat niet ...

216
216

Meer sportnieuws