Real Madrid stoomt Hazard klaar voor Clásico

door
Real Madrid stoomt Hazard klaar voor Clásico

Real Madrid boekte dinsdag in de Champions League een deugddoende 3-1 zege tegen Liverpool, maar enkele dagen later staat er ook in La Liga alweer een cruciale opdracht op het programma. Daar neemt De Koninklijke het zaterdag immers op tegen aartsrivaal FC Barcelona. Niet zomaar een Clàsico, want het altijd geladen duel zou wel eens grote implicaties kunnen hebben op de titelstrijd in Spanje.


Daar telt Real op dit moment twee punten achterstand op de Catalanen, die zelf recent tot op één puntje van leider Atlético naderden. Zinédine Zidane wil dan ook alles op alles zetten en hoopt daarbij volgens Spaanse media misschien zelfs een beroep te doen op Eden Hazard. De aanvoerder van de Rode Duivels viel enkele weken geleden andermaal geblesseerd uit, waarna er even sprake was van een nieuwe operatie. Uiteindelijk besloot men toch voor een natuurlijke revalidatie te opteren, die blijkbaar beter loopt dan verwacht. Vorige week maakte de winger tenslotte alweer zijn wederoptreden op het trainingsveld. Afwachten of hij ook tijdig fit geraakt.

UPDATE 08/04
Na bijna twee jaar in Bernabéu mag Hazard zich mogelijk opmaken voor zijn eerste Clásico. Nadat bronnen dicht bij de omgeving van de 106-voudig international eerder al aan Het Nieuwsblad bevestigden dat de match tegen Barcelona omcirkeld stond als doelstelling voor een zoveelste comeback, meent de Spaanse pers nu immers dat Hazard ook effectief speelklaar geraakt. Mundo Deportivo zag namelijk hoe de 30-jarige dribbelkont donderdag een training aan volle intensiteit afwerkte. Hazard maakt naar verluidt dan ook een grote kans om zaterdag tot de wedstrijdselectie te behoren. En dus eindelijk als speler van de historische vijand oog in oog met Lionel Messi te staan.

LEES OOK: 'Real Madrid pakt zwaar uit: drie kleppers op lijstje'

🚀

Denkt u dat Hazard zal spelen tegen Barcelona?

Meest recent

'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

16
16
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

24
24
AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje onder het mes

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

36
36
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

211
211
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

129
129
Taravel houdt adem in: Anderlecht zonder De Cat?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

191
191
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

108
108
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

397
397
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

225
225
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

157
157
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

138
138
Mathijssen weet het zeker: “Zij winnen Europe Play-Offs”

De Play-Offs worden vanavond afgetrapt door Royal Antwerp FC en KRC Genk. Die laatstgenoemde zat ...

198
198
Rik De Mil voelt meteen zware PO-druk bij KAA Gent

KAA Gent start Play-Off 1 tegen KV Mechelen. De Buffalo’s spelen thuis en willen meteen met ...

63
63
Opvolger Mignolet: 'Club Brugge verrast met bekende naam'

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met keepen. De doelman was jarenlang een ...

622
622
'Italiaans fiasco eist nu ook de kop van Gattuso'

Vorige week werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld, waardoor alle 48 deelnemende landen nu ...

54
54
Radja voor rechtbank: Nainggolan weet waar hij aan toe is

Rond Radja Nainggolan is het maar zelden stil, ook omdat de ex-Rode Duivel zelden verlegen zit om ...

74
74
Nieuwe coach Cercle eerlijk: "Daarvoor extra tijd nodig"

De Jupiler Pro League wordt dit weekend na een korte break weer op gang getrapt en dat gebeurt ook ...

110
110
Club of Union? Vrancken duidt zijn kampioen aan

Nu het interlandvoetbal weer voorbij is, staat de start van de play-offs in de Jupiler Pro League ...

414
414
Bommetje barst bij Chelsea: sterkhouder uit selectie gezet

Ook in Engeland wordt er dit weekend weer gevoetbald nu de interlandbreak erop zit. Daar zit er bij ...

63
63
Straf: onbekende Belg legt Modric vuur aan de schenen

De Serie A krijgt in ons land doorgaans toch wat minder aandacht dan pakweg de Premier League en dat ...

31
31
TRANSFERUURTJE: 'Club grijpt naast Duivels, Barça gaat los'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

148
148
Rode Duivels wereldkampioen? OPTA is onheilspellend

Alle deelnemers van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn bekend. De Rode ...

106
106
Vermant is de pineut: Vanhaezebrouck snoeihard voor Tresoldi

Nicolo Tresoldi zit in bloedvorm. De aanvaller scoort bij Club Brugge het ene doelpunt na het ...

172
172
Nicky Hayen slaat op tafel bij KRC Genk en grijpt in

KRC Genk kende een teleurstellend seizoenseinde. De Limburgers hadden uiteindelijk alles in eigen ...

363
363
Boussoufa mengt zich in racismedebat: “Club Brugge-fans...”

Afgelopen interlandperiode was er weer een moment dat heel wat stof deed opwaaien. Tijdens Spanje ...

366
366

Meer sportnieuws