Real Madrid stoomt Hazard klaar voor Clásico

door
Real Madrid stoomt Hazard klaar voor Clásico

Real Madrid boekte dinsdag in de Champions League een deugddoende 3-1 zege tegen Liverpool, maar enkele dagen later staat er ook in La Liga alweer een cruciale opdracht op het programma. Daar neemt De Koninklijke het zaterdag immers op tegen aartsrivaal FC Barcelona. Niet zomaar een Clàsico, want het altijd geladen duel zou wel eens grote implicaties kunnen hebben op de titelstrijd in Spanje.


Daar telt Real op dit moment twee punten achterstand op de Catalanen, die zelf recent tot op één puntje van leider Atlético naderden. Zinédine Zidane wil dan ook alles op alles zetten en hoopt daarbij volgens Spaanse media misschien zelfs een beroep te doen op Eden Hazard. De aanvoerder van de Rode Duivels viel enkele weken geleden andermaal geblesseerd uit, waarna er even sprake was van een nieuwe operatie. Uiteindelijk besloot men toch voor een natuurlijke revalidatie te opteren, die blijkbaar beter loopt dan verwacht. Vorige week maakte de winger tenslotte alweer zijn wederoptreden op het trainingsveld. Afwachten of hij ook tijdig fit geraakt.

UPDATE 08/04
Na bijna twee jaar in Bernabéu mag Hazard zich mogelijk opmaken voor zijn eerste Clásico. Nadat bronnen dicht bij de omgeving van de 106-voudig international eerder al aan Het Nieuwsblad bevestigden dat de match tegen Barcelona omcirkeld stond als doelstelling voor een zoveelste comeback, meent de Spaanse pers nu immers dat Hazard ook effectief speelklaar geraakt. Mundo Deportivo zag namelijk hoe de 30-jarige dribbelkont donderdag een training aan volle intensiteit afwerkte. Hazard maakt naar verluidt dan ook een grote kans om zaterdag tot de wedstrijdselectie te behoren. En dus eindelijk als speler van de historische vijand oog in oog met Lionel Messi te staan.

LEES OOK: 'Anderlecht waagt poging voor zeer straffe transfer'

Denkt u dat Hazard zal spelen tegen Barcelona?

Meest recent

Hasi houdt adem in: blessuregolf Anderlecht breidt uit

Na een heuse plottwist ging RSC Anderlecht zondag met 4-2 onderuit tegen AA Gent. Als verklaring ...

25
25
'Leko stelt veto: nieuw toptarget voor Club Brugge?'

Met een 2-3 nederlaag tegen La Louvière beleefde Club Brugge geen geslaagde generale ...

38
38
Oosting incasseert opdoffer: rampscenario voor Antwerp

Antwerp ging zondag met de billen bloot op het veld van hekkensluiter Dender. Joseph Oosting zag dus ...

29
29
'Done deal: Anderlecht slaat vier (!) vliegen in één klap'

De geruchtenmolen draait op volle toeren bij RSC Anderlecht. Zelf worden de Brusselaars aan tal van ...

190
190
'Leko doet boekje open: transfergeweld bij Club Brugge'

Indien het nog aanspraak wil maken op de knock-outfase van de Champions League is een zege dinsdag ...

346
346
'Antwerp krijgt boost voor topaanwinst, ook Anderlecht genoemd'

Antwerp FC zag zondag een einde komen aan zijn straffe ongeslagen reeks en verloor zowaar op het ...

269
269
Verhaeghe stevig op plaats gezet: "Zo wordt hij de risée"

Club Brugge is uiterst tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en dat zorgt ook bij ...

169
169
Napoli dropt groot Lukaku-nieuws, tijdlijn voor De Bruyne

SSC Napoli heeft dit seizoen nog niet zoveel plezier beleeft aan zijn twee Belgische sterren. Maar ...

128
128
Wilmots blijft gaan: Standard strikt derde winteraanwinst

Na de pijnlijke nederlaag van zondagavond op Charleroi, zal Standard nog vol aan de bak moeten om de ...

83
83
Uitsluiting Ordoñez terecht? Analisten spreken scherpe taal

Club Brugge KV liep vrijdag een pijnlijke nederlaag op tegen promovendus La Louvière. Dat had ...

533
533
'Anderlecht en Gent gaan nek-aan-nek voor international'

De Belgische profclubs hebben het seizoen alweer op gang getrappen. Maar ondertussen zijn ze ook nog ...

318
318
'Ruzie bij Real ontploft: Courtois maakt drastische keuze'

Het Bernabéu fluit, de sfeer is giftig en achter de schermen broeit het. Courtois zou afstand ...

323
323
Club Brugge krijgt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg

Na twee nederlagen op een rij moet Club Brugge snel de knop zien om te draaien, want dinsdag nemen ...

378
378
Hein dient Coosemans van antwoord: "Vind ik verdacht"

In de kwartfinale van de beker trok RSC Anderlecht aan het langste eind, maar zondag ging Paars-Wit ...

210
210
KRC Genk-fan emotioneel gebroken na racisme-rel in CPL

De Challenger Pro League werd vrijdagavond opgeschrikt door een 'racisme-incident'. Op De Leunen, ...

173
173
'Afscheid in schoonheid: dubbele jackpot voor AA Gent'

Dankzij een spectaculaire comeback hield AA Gent de drie punten thuis tegen RSC Anderlecht. Niks dan ...

345
345
Lardot velt verdict: Anderlecht & Club Brugge bestolen?

Ook op speeldag 21 van de Jupiler Pro League deden een aantal scheidsrechterlijke beslissingen stof ...

797
797
Bloedmooi model legt alles op tafel over Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht zorgde voor een absolute primeur afgelopen weekend. De VRT-journalist speelde een ...

270
270
'Brown (ex-AA Gent) trekt naar Europese topclub'

Archie Brown speelt sinds dit seizoen bij Fenerbahçe en de kans is bestaande dat hij al een ...

213
213
'Leegloop gaat verder: Westerlo slijt spits'

Onze redactie deelde al enige tijd geleden mee dat KVC Westerlo de kosten drastisch naar beneden ...

121
121
Na De Bruyne, Courtois...: Genk plots van hemel naar de hel

KRC Genk heeft in zijn bestaan al héél veel spelers vanuit de eigen academie laten ...

182
182
Manchester City slaat toe en strikt volgende grote aanwinst

Manchester City kent weer een zeer moeizaam seizoen. De Engelse topclub heeft duidelijk beslist om ...

85
85
Club Brugge onder druk: Vermant waarschuwt nu al

Romeo Vermant kent geen onaardig seizoen met 9 goals en 2 assists in 27 matchen. De aanvaller beseft ...

297
297
Eric Abidal verrast en haalt Belg als rechterhand

Eric Abida is een grote naam in het voetbal. De voormalige international van Frankrijk en ex-speler ...

41
41
Versterking bij Club Brugge? Leko geeft update

Club Brugge weet wat het morgen moet doen in Kazachstan: winnen. Anders is het weer crisis in ...

1061
1061

Meer sportnieuws