'Atalanta drukt door voor De Ketelaere'

door
'Atalanta drukt door voor De Ketelaere'

Mede door de gevolgen van een coronabesmetting loopt het de voorbije weken misschien net iets minder, maar samen met Noa Lang ontpopte Charles De Ketelaere zich dit seizoen tot dé revelatie bij Club Brugge. De 20-jarige linkspoot, die zowat overal op het veld uit de voeten kan, bevestigde al het goeds uit zijn debuutcampagne en zette vooral op fysiek vlak bovendien een flinke stap voorwaarts.


Daarnaast slaagde De Ketelaere erin om zijn goede vorm ook in de Champions League te etaleren, én versierde hij op die manier reeds een plaatsje in de ruime selectie van Roberto Martinez bij de Rode Duivels. Geen wonder dus dat het polyvalente toptalent bij diverse ploegen in het buitenland op de radar staat. Zeker in Italië lijken ze erg gecharmeerd door zijn kwaliteiten, waarbij vooral Atalanta al meermaals naar voren geschoven werd als serieuze gegadigde. Volgens transferexpert Nicolo Schira is die interesse alvast niet gaan liggen, integendeel: volgens hem houdt Atalante de verrichtingen van CDK nog steeds nauwlettend in de gaten.

Naar aanleiding van dat nieuws kwam vervolgens ook Minuti di Recupero nog eens met een uitgebreide analyse van De Ketelaere op de proppen. Daarbij wordt de eenmalig international geprezen als iemand die "over alle referenties beschikt om een ​​van de meest dominante spelers van het volgende decennium te worden". Mooie woorden dus, al aast Club daarom ook op een jackpot van naar verluidt 25 miljoen. Een verbreking van het eigen transferrecord voor Atalanta, dat in 2019 wel al 20 miljoen neertelde voor Luis Muriel. Hoewel verder ook AC Milan op de loer ligt, zou de club uit Bergamo desalniettemin vandaag in polepositie liggen.

LEES OOK: 'Miljoenen voor Genk: Milan klopt aan voor toptransfer'

Atalanta zou een goede stap zijn voor De Ketelaere

Meest recent

'Anderlecht strikt Schreuder: omkadering krijgt al vorm'

In de zoektocht naar een nieuwe T1 richt RSC Anderlecht zijn pijlen momenteel vol op Alfred ...

102
102
'Madou geeft toe: recordtransfer op til bij Club Brugge'

Club Brugge kon in januari nog maar eens gouden zaken doen op de transfermarkt, maar hoewel ...

138
138
'Hein maakt gehakt van Anderlecht: bestuur reageert'

Het bestuur is er stellig van overtuigd dat RSC Anderlecht versterkt uit de wintermercato kwam, maar ...

205
205
Leko kruist vingers: Club Brugge krijgt cruciale update

In de play-offs van de Champions League krijgt Club Brugge woensdag Atlético Madrid over de ...

89
89
Vanhaezebrouck en Van der Elst geven RSCA gouden trainerstip

RSC Anderlecht heeft nog werk. Het is duidelijk dat deze periode een overgangsfase is voor de club. ...

206
206
'Man City tast diep in buidel voor opvolger Bernardo Silva'

Manchester City liet tijdens de voorbije wintermercato opnieuw de nodige milljoenen rollen voor de ...

39
39
Anderlecht bereikt absoluut dieptepunt: ongezien in 89 jaar

RSC Anderlecht blijft voorlopig maar klappen krijgen in de Jupiler Pro League. De gevallen ...

241
241
Groot alarm bij Rode Duivels: "Dit is een ramp!"

Nog exact 115 dagen te gaan en het wereldkampioenschap 2026 wordt officieel op gang getrapt. Maar ...

194
194
Vanaken eerlijk: "Of ik mee zou kunnen bij ploegen als Bayern?"

Deze week is het weer zover: de knock out-fase van de Champions League gaat van start. Club Brugge ...

427
427
'Kompany helemaal verloren: monstertransfer op komst'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor een belangrijk ...

91
91
Spectaculaire ommekeer Genk: "Als ik hem zie spelen ..."

Met nog vijf speeldagen te gaan in de reguliere competitie, zijn al drie ploegen (quasi) zeker van ...

624
624
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak'

Club Brugge zet de toon voor de zomermercato: 40 miljoen bleek zelfs in januari niet genoeg om hen ...

1104
1104
Leko maakt statement: exit in mineur bij Club Brugge?

Club Brugge heeft op papier wellicht de breedste selectie in België. Wanneer iedereen fit is ...

397
397
'Antwerp houdt adem in: Overmars naar Anderlecht?'

RSC Anderlecht hoopt eerstdaags Alfred Schreuder voor te stellen als nieuwe T1, maar op de ...

317
317
Under Review: Lardot eist sanctie, meeval voor STVV

Speeldag 25 in de Jupiler Pro League stond in het teken van de hevige sneeuwval, maar ook de ...

333
333
'Anderlecht gaat all-in voor Schreuder: plan B bekend'

RSC Anderlecht hoopt liever vandaag dan morgen een nieuwe hoofdcoach aan te stellen. De voornaamste ...

479
479
Leko vloekt: Club Brugge vreest mokerslag uit ziekenboeg

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de derbyzege tegen Cercle Brugge, want in de ...

498
498
Ruben Van Gucht mikpunt van spot: ‘Taxi staat klaar’

Met een zorgvuldig opgebouwde reputatie als sportjournalist leek Ruben Van Gucht jarenlang ...

226
226
Alderwereld geeft raad: "Kies daarom voor België of Marokko"

Toby Alderweireld is alomtegenwoordig. Op tv, in de kranten, online en ook in de Nederlandse pers. ...

438
438
Witte rook: Frutos heeft nieuwe club helemaal beet

Er was de afgelopen dagen wat spanning rondom Nicolas Frutos. Hij leek op weg naar Sporting ...

101
101
JPL-topclub haakt af: Albert ziet top zes verdwijnen

Een aantal clubs kunnen de top zes stilaan vergeten. Eén club kende afgelopen weekend een ...

236
236
'Anderlecht met bommetje: Overmars en twee Belgen'

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard op zoek naar een nieuwe sportieve baas. Het ...

1008
1008
Rode Duivel bij Anderlecht: Hein vindt het geen goed idee

RSC Anderlecht speelde alweer geen goede match tegen La Louvière en bleef op 0-0 steken. De ...

234
234
Bayat baalt: "Maakte de coach daar een fout? Neen, wij!"

Sporting Charleroi kende een aantal weken een heropleving met Hans Cornelis, maar zoals wel vaker ...

55
55
Drama bij Ajax: einde seizoen voor winterse topaankoop

Ajax kent een zeer moeilijk seizoen en de club pakte in januari uit met een aantal stevige ...

50
50

Meer sportnieuws