'Atalanta drukt door voor De Ketelaere'

946 stemmen
'Atalanta drukt door voor De Ketelaere'

Mede door de gevolgen van een coronabesmetting loopt het de voorbije weken misschien net iets minder, maar samen met Noa Lang ontpopte Charles De Ketelaere zich dit seizoen tot dé revelatie bij Club Brugge. De 20-jarige linkspoot, die zowat overal op het veld uit de voeten kan, bevestigde al het goeds uit zijn debuutcampagne en zette vooral op fysiek vlak bovendien een flinke stap voorwaarts.


Daarnaast slaagde De Ketelaere erin om zijn goede vorm ook in de Champions League te etaleren, én versierde hij op die manier reeds een plaatsje in de ruime selectie van Roberto Martinez bij de Rode Duivels. Geen wonder dus dat het polyvalente toptalent bij diverse ploegen in het buitenland op de radar staat. Zeker in Italië lijken ze erg gecharmeerd door zijn kwaliteiten, waarbij vooral Atalanta al meermaals naar voren geschoven werd als serieuze gegadigde. Volgens transferexpert Nicolo Schira is die interesse alvast niet gaan liggen, integendeel: volgens hem houdt Atalante de verrichtingen van CDK nog steeds nauwlettend in de gaten.

Naar aanleiding van dat nieuws kwam vervolgens ook Minuti di Recupero nog eens met een uitgebreide analyse van De Ketelaere op de proppen. Daarbij wordt de eenmalig international geprezen als iemand die "over alle referenties beschikt om een ​​van de meest dominante spelers van het volgende decennium te worden". Mooie woorden dus, al aast Club daarom ook op een jackpot van naar verluidt 25 miljoen. Een verbreking van het eigen transferrecord voor Atalanta, dat in 2019 wel al 20 miljoen neertelde voor Luis Muriel. Hoewel verder ook AC Milan op de loer ligt, zou de club uit Bergamo desalniettemin vandaag in polepositie liggen.

LEES OOK: Kvaratskhelia trapt PSG naar titel, Inter voltooit dubbel

Atalanta zou een goede stap zijn voor De Ketelaere

Meest recent

Ontknoping Ligue 1: vreugde voor Lille, drama Pocognoli

Zondagavond stond in de Ligue 1 de ontknoping van het seizoen op het programma. Daarin moesten ...

7
7
'Miljoenentransfer Cercle krijgt vorm'

Cercle Brugge kan zich al volop beginnen voorbereiden op volgend seizoen, want hun seizoen zit er al ...

17
17
'Pijnlijke details over Oosting bij Antwerp lekken uit'

Antwerp nam dit weekend een drastische beslissing. Na de pijnlijke 3-0-nederlaag van vrijdag op OH ...

80
80
Vanaken waarschuwt Club voor rampscenario

Club Brugge heeft zondagavond een reuzenstap gezet richting een 20ste landstitel. Het veegde grote ...

284
284
Ferrera haalt snoeihard uit naar arbitrage na pijnlijk slot

Voor Dender lonkt stilaan degradatie uit de Jupiler Pro League. Het ging in zijn heenwedstrijd in de ...

51
51
Pijnlijke cijfers? Hubert wil daar niets van weten

Union zal dit seizoen wellicht niet de dubbel pakken. Donderdag pakte het tegen Anderlecht wel nog ...

216
216
Leko komt met verrassend keepernieuws voor titelmatch

Club Brugge heeft zondagavond opnieuw een enorme stap richting de landstitel gezet door Union met ...

324
324
'Anderlecht ruikt jackpot: Freiburg klopt aan'

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer veel volk vertrekken. Ondanks het zwakke seizoen lopen een ...

310
310
Club Brugge vernedert Union SG en ruikt de titel

Om 18u30 stond dé titelmatch tussen Club Brugge en Union SG op het programma. Het werd nooit ...

333
333
Toptalent Genk breekt door: "Hiervan droomde ik"

KRC Genk heeft héél veel talent rondlopen, maar zij moeten nog beter begeleid worden ...

237
237
'Bom onder Club Brugge: nieuwe TD wordt totale ramp'

Club Brugge dreigt Dévy Rigaux kwijt te spelen aan Feyenoord en dus zoekt het naar eventuele ...

204
204
Anderlecht-vertrek in mineur: fans fluiten smaakmaker uit

RSC Anderlecht hoopte op een droomweek, maar het werd nog maar eens zeer teleurstellend. Er was de ...

412
412
Club Brugge overklast Union: "The King. The Legend"

Club Brugge begon om 18u30 aan zijn thuismatch tegen Union SG. Een beslissende partij voor de eerste ...

288
288
Spectaculaire comeback Sofiane Hanni naar JPL?

RSC Anderlecht hoopt volgend seizoen weer mee te doen voor de titel, maar dan zal er dus versterking ...

274
274
Crisis RSCA: Taravel heeft niet mis te verstane boodschap

RSC Anderlecht heeft zijn vierde plaats in extremis kunnen verdedigen, maar kwam tegen KV Mechelen ...

289
289
Kompany zorgt voor dol moment op titelfeest: Carla brengt redding

Bayern München werd zondag nog eens in de bloemetjes gezet als Duits landskampioen. Daarbij ...

67
67
Anderlecht zakt door het ijs: zondebok krijgt 3 op 10

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag in extremis een dure nederlaag tegen KV Mechelen kunnen voorkomen. ...

191
191
Laat delirium in Lommel: 37-jarige doet Dender das om

Lommel SK heeft een stevige optie op promotie genomen. De Limburgers wonnen hun heenmatch van de ...

196
196
Leko hakt keepersknoop door, twee wissels bij Union

Zondagavond staat een cruciaal duel op het programma in de strijd om het kampioenschap. ...

98
98
Anderlecht-fans spotten met tifo-blunder: sneer aan spelers

Het zijn op sportief vlak lastige dagen voor de supporters van RSC Anderlecht. Daar kwam donderdag ...

172
172
Lammens klopt Sels voor plek drie, deceptie Ajax op slotspeeldag

Manchester United heeft beslag gelegd op derde plaats in de Premier League. Na de 3-2-zege tegen ...

58
58
"Per direct buiten" - Taravel met grond gelijk gemaakt

Met nog twee speeldagen te gaan in de Champions' Play-Offs heeft RSC Anderlecht de vierde plaats in ...

315
315
Malaise Anderlecht: triest beeld illustreert diepe crisis

RSC Anderlecht heeft zijn vierde plaats met heel wat meeval kunnen verdedigen. Daarmee is echter ook ...

489
489
Anderlecht strafschop ontnomen? De Bilde velt verdict

Nu het naast bekerwinst heeft gegrepen, moet RSC Anderlecht alles zetten op het behalen van een ...

406
406
Anderlecht ontsnapt aan drama: keepersblunder kost KVM stunt

RSC Anderlecht heeft zondag een nieuw drama nipt kunnen voorkomen. Paars-Wit leek op weg naar een ...

387
387

Meer sportnieuws