'Atalanta drukt door voor De Ketelaere'

946 stemmen
'Atalanta drukt door voor De Ketelaere'

Mede door de gevolgen van een coronabesmetting loopt het de voorbije weken misschien net iets minder, maar samen met Noa Lang ontpopte Charles De Ketelaere zich dit seizoen tot dé revelatie bij Club Brugge. De 20-jarige linkspoot, die zowat overal op het veld uit de voeten kan, bevestigde al het goeds uit zijn debuutcampagne en zette vooral op fysiek vlak bovendien een flinke stap voorwaarts.


Daarnaast slaagde De Ketelaere erin om zijn goede vorm ook in de Champions League te etaleren, én versierde hij op die manier reeds een plaatsje in de ruime selectie van Roberto Martinez bij de Rode Duivels. Geen wonder dus dat het polyvalente toptalent bij diverse ploegen in het buitenland op de radar staat. Zeker in Italië lijken ze erg gecharmeerd door zijn kwaliteiten, waarbij vooral Atalanta al meermaals naar voren geschoven werd als serieuze gegadigde. Volgens transferexpert Nicolo Schira is die interesse alvast niet gaan liggen, integendeel: volgens hem houdt Atalante de verrichtingen van CDK nog steeds nauwlettend in de gaten.

Naar aanleiding van dat nieuws kwam vervolgens ook Minuti di Recupero nog eens met een uitgebreide analyse van De Ketelaere op de proppen. Daarbij wordt de eenmalig international geprezen als iemand die "over alle referenties beschikt om een ​​van de meest dominante spelers van het volgende decennium te worden". Mooie woorden dus, al aast Club daarom ook op een jackpot van naar verluidt 25 miljoen. Een verbreking van het eigen transferrecord voor Atalanta, dat in 2019 wel al 20 miljoen neertelde voor Luis Muriel. Hoewel verder ook AC Milan op de loer ligt, zou de club uit Bergamo desalniettemin vandaag in polepositie liggen.

LEES OOK: Kvaratskhelia trapt PSG naar titel, Inter voltooit dubbel

Atalanta zou een goede stap zijn voor De Ketelaere

Meest recent

Toptransfer bij Union SG? “Vergelijkbaar met Vanaken”

Union SG en Club Brugge nemen het vanavond tegen elkaar op in een rechtstreeks titelduel. Bij de ...

1
1
Westerlo duwt Charleroi kopje onder: “Dit is wreed”

Het is erg spannend in de Europe Play-Offs, maar Westerlo heeft Sporting Charleroi een ferme ...

2
2
Van Gucht verrast met pikante onthulling: Willy Sommers sprakeloos

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor opvallende reacties gezorgd met een bijzonder openhartige ...

34
34
Mourinho breekt stilzwijgen rond Real Madrid

De naam van José Mourinho klinkt steeds luider bij Real Madrid en her en der wordt er al ...

26
26
Club-Union: Vossen, Vormer en Simons zien hetzelfde gebeuren

Club Brugge neemt het vanavond op tegen Union SG. Het lijkt de beslissende match te worden voor de ...

404
404
Taravel verrast gigantisch met opstelling Anderlecht

RSC Anderlecht wil de bekernederlaag doorspoelen met een zege in eigen huis tegen KV Mechelen. Dat ...

318
318
'Toptransfer lonkt plots voor AA Gent'

AA Gent kent een degelijk seizoen, maar ook geen hoogstaand. De Buffalo's hopen de komende jaren ...

124
124
Nederland in shock: Derksen biedt excuses aan

Er is enorme ophef ontstaan in Nederland rond de soap binnen de nationale ploeg van Curaçao, ...

22
22
Romelu Lukaku naar Anderlecht: nu of nooit?

Romelu Lukaku werd afgelopen week 33 jaar. ‘Big Rom’ zit in een moeilijke fase in zijn ...

259
259
‘Wilmots ontploft na transferzet Anderlecht’

Anderlecht zit in een transferslag die snel oplaait. De concurrentie, waaronder Standard, springt ...

288
288
Anderlecht en STVV krijgen bijzonder goed nieuws

RSC Anderlecht hoopt zijn Europees ticket zo snel mogelijk te bemachtigen, STVV heeft dat al beet. ...

293
293
Club Brugge weigerde: "Heb Burgess nog aangeraden bij hen"

Club Brugge speelt vanavond de topper in eigen huis tegen Union SG. Een beslissende match voor de ...

284
284
Anderlecht aan zet: Sibierski krijgt gouden transfertips

Er worden stevige analyses gemaakt na de bekernederlaag van RSC Anderlecht. Sportief directeur ...

327
327
Lichtpunt bij AA Gent: sterkhouder is helemaal terug

AA Gent had zaterdagavond een zege kunnen gebruiken op het veld van STVV in de strijd om een ...

43
43
De Mil moet weer brandje blussen: "Het doet me pijn"

AA Gent heeft zaterdag een punt gepakt op Stayen, waardoor het voorlopig weer een beetje dichter bij ...

168
168
'Club Brugge op scherp na transferbeslissing Onyedika'

Bij Club Brugge dreigt in de zomer een stevige leegloop. Verschillende sterkhouders worden het hof ...

481
481
Jacobs keihard voor Anderlecht: "Als ik dat hoorde..."

Anderlecht moet zondag tegen KV Mechelen vol aan de bak, want het moet de vierde plaats nog zien te ...

228
228
AA Gent houdt Europese droom in leven na fel duel op Stayen

AA Gent heeft mogelijk een belangrijke zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. De ...

109
109
'Club voor voldongen feit: speler dringt aan op transfer'

Club Brugge lijkt voor een drukke transferzomer te staan. Niet alleen lopen heel wat sterkhouders in ...

322
322
Bizar tafereel: Kanga en Gentse fans opnieuw in de clinch

AA Gent gaat op Stayen op zoek naar zijn eerste overwinning in de play-offs. Daarmee kunnen ze ...

111
111
Hayen brengt zorgwekkend nieuws: nieuwe blessures bij Genk

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren in de Europe Play-Off. Het slaagde er ook zaterdag niet ...

414
414
Euvard baalt na gemiste kans voor Standard

In de Europe Play-Off blijft de strijd om de eindwinst razend spannend. Alles blijft bovenaan op een ...

134
134
Pocognoli spreekt klare taal over toekomst bij Monaco

Zondag staat in de Ligue 1 de slotspeeldag op het programma. Voor Sébastien Pocognoli staat ...

83
83
De Mil met handen in het haar: "Serieus puzzelen"

AA Gent hoopt in de laatste wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de brand te ...

18
18
'Straffe wending: Neuer keert terug bij Duitsland voor WK'

Dezer dagen druppelen er alsmaar meer WK-selecties binnen. Het is nog wachten tot 21 mei voor die ...

55
55

Meer sportnieuws