'Anderlecht trekt conclusies: duo op de wip'

669
'Anderlecht trekt conclusies: duo op de wip'

Dankzij een eventuele inspanning van Marc Coucke krijgt Peter Verbeke komende zomer wellicht iets meer budget om de kern van Anderlecht te versterken. Daarbij staat een linksachter blijkbaar hoog op het lijstje, want volgens Portugese media is Paars-Wit geïnteresseerd in Fali Candé.


De 23-jarige Guineeër maakt dit seizoen een goede indruk bij Portimonense en zou daardoor dus in het Lotto Park op de radar zijn beland. De recordkampioen is echter niet alleen, want onder meer FC Porto wordt eveneens genoemd als potentiële gegadigde. De vraag is dan ook of Candé zelfs mits een financiële injectie haalbaar is voor Anderlecht. Zo wordt gewag gemaakt van een vraagprijs van een drietal miljoen.

UPDATE 15u20
Candé dreigt dus geen spek voor de Brusselse bek te worden. Wel lijkt het duidelijk dat Anderlecht op zoek is naar een nieuwe linksachter. Opvallend, want in tegenstelling tot op een pak andere posities dringt zich hier straks geen oplossing op voor huurlingen die de deuren van het Lotto Park weer achter zich dichttrekken. Integendeel: met Kemar Lawrence en Bogdan Mykhaylichenko werden in het recente verleden nog twee opties definitief in huis gehaald. Die laatste ging na zijn komst afgelopen zomer goed van start, maar kende sindsdien een terugval en viel vaak zelfs naast de wedstrijdselectie. Het ziet er dan ook naar uit dat Vincent Kompany niet helemaal gelooft in de 24-jarige Oekraïner, die nog vastligt tot medio 2024.

Mogelijk zal Verbeke zijn investering van naar verluidt een half miljoen dus proberen te recupereren, wat op zich geen probleem mag vormen. Wie weet zit er zelfs nog een kleine winst in. Dat wil echter niet zeggen dat Lawrence op beide oren mag slapen. Ondanks enkele flitsen wist hij tot dusver namelijk evenmin aan de verwachtingen te voldoen. Bovendien loopt de verbintenis van de 28-jarige Jamaicaan al af in 2022, dus indien Anderlecht nog wat wil verdienen dringt een vertrek zich komende zomer reeds op. De interesse in Candé indachtig lijkt het er dan ook op dat het duo allebei op de wip zit, zeker omdat Killian Sardella en Elias Cobbaut eveneens links achterin uit de voeten kunnen. Al wordt ook die laatste allicht liefst van de hand gedaan.

LEES OOK: 'Compper krijgt duidelijke boodschap van Antwerp-bestuur'

Zou u Mykhaylichenko én Lawrence proberen slijten?

Meest recent

Dierckx zet concurrentiestrijd Vermeeren op scherp

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old verloor al vijf ...

5
5
'Compper krijgt duidelijke boodschap van Antwerp-bestuur'

Marvin Compper staat ferm onder druk bij Royal Antwerp FC. The Great Old kampt met vijf nederlagen ...

32
32
Doku bonkt op tafel bij Man City: “Ik weet dat ik iedereen...”

Jérémy Doku kende een teleurstellend WK met blessureleed en matchen waar hij niet even ...

37
37
Bayern komt met belangrijke update over Kompany

Vincent Kompany is groot nieuws in Duitsland én daarbuiten. De oefenmeester zakte ineen en ...

109
109
Deschacht wil Rode Duivel terug: "Kom snel naar Anderlecht"

Olivier Deschacht hoopt dat RSC Anderlecht dit jaar een volgende stap kan zetten. Meedoen voor de ...

160
160
STVV gaat voor gigantische stunt: "We willen het afmaken"

Is er nog iemand die om een ontslag van Frédéric De Meyer vraagt? Na een 0 op 9 ...

76
76
AA Gent ving bot voor transfer: "KRC Genk zei 'neen'"

KRC Genk en AA Gent komen uit een moeizaam seizoen. De twee clubs willen weer meedraaien aan de top, ...

139
139
Transferflirt Club Brugge: Adedeji-Sternberg doet boekje open

Stilaan wordt hij weer in de armen gesloten, maar lange tijd had Noah Adedeji-Sternberg het helemaal ...

268
268
Deschacht kietelt Club: "Ga weer commentaar krijgen, maar ..."

Ondanks een moeilijke wedstrijd nam Club Brugge deze week met 3-0 de maat van RC Lens. Blauw-Zwart ...

782
782
'Flick ramt op tafel: toptransfer Barça in januari'

FC Barcelona scherpt momenteel de messen voor de clash van zondagavond tegen Real Madrid. ...

152
152
Drastische ingreep Anderlecht: tweetal in vieze papieren

Na de Europese zege op Jagiellonia Bialystok, is de sfeer rond RSC Anderlecht alweer gekeerd. Al ...

187
187
‘Spoorloos in Brugge: Leko laat Club-miljonair wegrotten’

Hij won in Saudi-Arabië een finale tegen Cristiano Ronaldo en verdiende daar naar verluidt ...

534
534
Kompany zakt in mekaar na training: directe oorzaak bekend

In de Bundesliga staat Bayern München zondagavond voor de topper tegen revelatie SC Freiburg. ...

240
240
Tolu verovert Ajax: megadeal in de maak?

Tolu Arokodare voelt zich helemaal thuis bij Ajax. De aanvaller, die momenteel op huurbasis actief ...

111
111
Op de radar van Van Bommel? "Mix tussen Witsel en Fellaini"

Gaat Mark van Bommel bij de komende interlandperiode een smaakmaker uit de Eredivisie oproepen bij ...

167
167
De Cuyper verrast in Premier League: "Ik droom ervan"

Maxim De Cuyper trok vorig jaar voor 20 miljoen euro van Club Brugge naar Brighton & Hove ...

119
119
Eénvoudig Rode Duivel: "Terug naar Union SG?"

Dante Vanzeir kijkt met een zekere weemoed terug op zijn periode bij Union. De aanvaller beseft dat ...

147
147
Juventus en Man Utd? Conte reageert op geruchten

Juventus en Manchester United zijn twee tenoren van het Europese voetbal, maar beide clubs zijn nog ...

31
31
Simons looft smaakmaker OHL: "Anderen hebben dat niet"

Timmy Simons heeft goed nieuws gekregen bij OH Leuven. Zowel doelman Dani van den Heuvel als ...

44
44
Nilis doet grote plannen na promotie bij Patro uit de doeken

Luc Nilis is voortaan geen assistent-trainer meer bij Patro Eisden, maar maakt deel uit van de ...

56
56
Thorup ziet grote verandering bij KRC Genk: "Hard op gewerkt"

KRC Genk neemt het dit weekend op tegen Standard. De Limburgers wonnen de afgelopen partijen van KV ...

146
146
Xabi Alonso oordeelt over Penders: "Zoals Courtois"

Bij Chelsea zagen ze Emiliano Martinez vorige week uitvallen met een blessure. De Argentijnse ...

156
156
Belgische clubs maken indruk: Serie A en Ligue 1 lopen achter

Club Brugge, RSC Anderlecht, Union SG, STVV en AA Gent hebben tot op heden al goed werk geleverd in ...

112
112
Anderlecht heeft goud in handen: "Ontdekking van het jaar"

Bij RSC Anderlecht werd (veel te vroeg) door bepaalde media al een crisis uitgesproken en sommige ...

161
161
‘Anderlecht stunt: spurtbom offert fortuin op om te tekenen'

Na de bekerblamage op het Kiel zoekt Anderlecht nog altijd naar snelheid op de flanken. Eén ...

571
571

Meer sportnieuws