'Standard-talent haalt neus op voor Club Brugge'

497
'Standard-talent haalt neus op voor Club Brugge'

In de zoektocht naar versterking voor volgend seizoen speurt Club Brugge blijkbaar ook de Belgische transfermarkt. Zo zou Blauw-Zwart een oogje hebben laten vallen op Michel-Ange Balikwisha, momenteel aan de slag bij Standard.


Volgens Het Laatste Nieuws informeerde de landskampioen reeds naar de 19-jarige winger, in de huidige campagne al goed voor zeven goals en vier assists in 31 wedstrijden voor de Rouches. Daar brak Balikwisha, die tevens diep in de punt uit de voeten kan, dit seizoen dan ook helemaal door. Het is echter nog maar de vraag of Standard wil meewerken aan een transfer voor het jonge goudhaantje, die nog tot medio 2023 onder contract ligt op Sclessin. La Capitale meent bovendien dat hij zelf niet bepaald staat te springen om de overstap naar Jan Breydel te wagen. Tot slot liggen met Brighton en West Bromwich tevens enkele Engelse kapers op de kust, én hoopt Standard zijn verbintenis nog open te breken.

UPDATE 15u05
Intussen bevestigt ook Le Soir de Brugse interesse in Balikwisha. Meer zelfs: volgens de krant is de koploper, waar Philippe Clement straks wel wat vers bloed op de flanken kan gebruiken, op dit moment de meest concrete gegadigde voor de polyvalente aanvaller. Club zou namelijk helemaal "in de ban zijn" van de Brusselaar en daarom zelfs al officieel toelating hebben gevraagd aan Standard om met de speler te onderhandelen. Nog volgens Le Soir vond er sindsdien ook effectief een onderhoud plaats tussen Blauw-Zwart en Balikwisha zijn entourage.

Toch lijkt een deal nog lang niet in de maak. Ook hier luidt het immers dat de tiener niet happig is op een transfer, hoewel zijn voorwaarden in Sclessin flink voor verbetering vatbaar zijn. Liever zou Balikwisha, wiens oudere broer William eveneens de Luikse kleuren verdedigt, daar gewoon op post blijven. Met het oog op zijn ontwikkeling liggen er bij Standard tenslotte wellicht meer speelkansen in het verschiet dan in Jan Breydel, waar de concurrentie een pak hoger ligt. Zijn voorkeur gaat dus uit naar een verlengd verblijf in zijn vertrouwde omgeving.

LEES OOK: HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Balikwisha zou titularis zijn bij Club Brugge

Meest recent

'Club Brugge heeft groot transferplan met Seys'

Club Brugge kan nog maar beter wat genieten van Joaquin Seys, want de blonde linksachter is bezig ...

35
35
Euvrard haalt opgelucht adem en wil meer van Standard

Standard heeft de match gewonnen die ze moesten winnen. SK Beveren werd met 3-0 terug naar huis ...

9
9
Exit Bruno? De Mos snoeihard voor bestuur van Anderlecht

Vitor Bruno heeft na de toch wel zware kritiek van Marc Coucke en Kenneth Bornauw gereageerd op het ...

87
87
KV Mechelen is het goede voorbeeld in tijden van ‘crisis’

Anno 2026 moet het zwart of wit zijn, grijs verkoopt blijkbaar niet goed genoeg. Het woord crisis ...

26
26
De Meyer out, De Roeck in: STVV geeft aan waarom

Bij STVV maakten ze zich na de 0 op,15 duidelijk zorgen. Frédéric De Meyer werd ...

17
17
‘Oorlog bij Real Madrid: Courtois woest op één man’

Thibaut Courtois kon het in februari al niet verkroppen. Acht maanden later is diezelfde man zijn ...

71
71
Vanhaezebrouck helpt Bruno: drie wissels bij Anderlecht

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Club Brugge. Vitor Bruno lijkt stilaan zijn basisploeg te ...

85
85
Thorup vol lof over 'rivaal': "Crazy wat zij doen"

De druk neemt toe bij KRC Genk. De grote ambitie is de top drie in de Jupiler Pro League, maar de ...

49
49
Opvallende keuze Van Bommel? Absoluut géén verrassing

Mark van Bommel verraste hier en daar toch wat met zijn selectie voor de Rode Duivels. Achteraan en ...

38
38
STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

46
46
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

54
54
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

299
299
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

54
54
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

48
48
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

130
130
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

85
85
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

140
140
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

172
172
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

66
66
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

74
74
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

372
372
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

1002
1002
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

105
105
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

30
30
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

201
201

Meer sportnieuws