'Standard-talent haalt neus op voor Club Brugge'

door
'Standard-talent haalt neus op voor Club Brugge'

In de zoektocht naar versterking voor volgend seizoen speurt Club Brugge blijkbaar ook de Belgische transfermarkt. Zo zou Blauw-Zwart een oogje hebben laten vallen op Michel-Ange Balikwisha, momenteel aan de slag bij Standard.


Volgens Het Laatste Nieuws informeerde de landskampioen reeds naar de 19-jarige winger, in de huidige campagne al goed voor zeven goals en vier assists in 31 wedstrijden voor de Rouches. Daar brak Balikwisha, die tevens diep in de punt uit de voeten kan, dit seizoen dan ook helemaal door. Het is echter nog maar de vraag of Standard wil meewerken aan een transfer voor het jonge goudhaantje, die nog tot medio 2023 onder contract ligt op Sclessin. La Capitale meent bovendien dat hij zelf niet bepaald staat te springen om de overstap naar Jan Breydel te wagen. Tot slot liggen met Brighton en West Bromwich tevens enkele Engelse kapers op de kust, én hoopt Standard zijn verbintenis nog open te breken.

UPDATE 15u05
Intussen bevestigt ook Le Soir de Brugse interesse in Balikwisha. Meer zelfs: volgens de krant is de koploper, waar Philippe Clement straks wel wat vers bloed op de flanken kan gebruiken, op dit moment de meest concrete gegadigde voor de polyvalente aanvaller. Club zou namelijk helemaal "in de ban zijn" van de Brusselaar en daarom zelfs al officieel toelating hebben gevraagd aan Standard om met de speler te onderhandelen. Nog volgens Le Soir vond er sindsdien ook effectief een onderhoud plaats tussen Blauw-Zwart en Balikwisha zijn entourage.

Toch lijkt een deal nog lang niet in de maak. Ook hier luidt het immers dat de tiener niet happig is op een transfer, hoewel zijn voorwaarden in Sclessin flink voor verbetering vatbaar zijn. Liever zou Balikwisha, wiens oudere broer William eveneens de Luikse kleuren verdedigt, daar gewoon op post blijven. Met het oog op zijn ontwikkeling liggen er bij Standard tenslotte wellicht meer speelkansen in het verschiet dan in Jan Breydel, waar de concurrentie een pak hoger ligt. Zijn voorkeur gaat dus uit naar een verlengd verblijf in zijn vertrouwde omgeving.

LEES OOK: Standard-icoon Mpoku stopt: meteen nieuwe uitdaging

Balikwisha zou titularis zijn bij Club Brugge

Meest recent

KV Kortrijk haalt gram en mag forfaitzege bijschrijven

SK Beveren pakte woensdagavond al de titel in de Challenger Pro League. Daarmee zijn de Waaslanders ...

29
29
'Club wrijft zich in handen met nieuwe Ordoñez-wending'

Het lijkt erop dat de kassa komende zomer bij Club Brugge weer stevig zal rinkelen. Het haalde dit ...

41
41
'Thiago blijft verbazen: titanenstrijd op komst'

Igor Thiago is uitgegroeid tot één van de sensaties van het seizoen in de Premier ...

63
63
Ceulemans spreekt grote hoop uit voor Club en Westerlo

Komend weekend staat op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League ...

79
79
Gouden Croc: MIDMID maakt 8 kanshebbers bekend

De ontknoping van het seizoen komt stilaan weer in zicht en dat betekent dat het ook tijd wordt om ...

177
177
'Lewandowski lonkt naar grote Europese club'

Op zijn 37ste begint Robert Lewandowski komende zomer nog aan een nieuw hoofdstuk in zijn ...

88
88
TRANSFERUURTJE: 'Dompers voor Anderlecht, Sunderland shopt weer in JPL'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

255
255
Pedro Neto doet Hazard-incident opnieuw oplaaien

Chelsea kreeg een pandoering van jewelste in de Champions League. De Londense club leek nochtans op ...

24
24
Courtois slaat keihard terug: “Giftig en gebrek aan respect!”

Thibaut Courtois kreeg enorm veel lof na de 3-0 zege van Real Madrid tegen Manchester City. De ...

74
74
Ruben Van Gucht trekt aandacht in Rome met één foto

Als een ware magneet voor aandacht blijft Ruben Van Gucht de voorbije weken overal opduiken. De ...

124
124
Guardiola verrast met uitspraken over Doku: Duivel briest

Manchester City kreeg tegen Real Madrid een pak slaag. Nog voor rust stond het 3-0 na een hattrick ...

139
139
'Cercle Brugge wili stunten en PL-clubs aftroeven'

Cercle Brugge zal de komende weken nog stevig moeten knokken voor het behoud. De Vereniging kan de ...

121
121
'Inter wil Stankovic koppelen aan Rode Duivel'

Inter lijkt momenteel onbedreigd op weg naar de titel in de Serie A, maar toch lijken er grote ...

84
84
Club krijgt overbodige pion terug: "Ik moet wel"

Het wordt ongetwijfeld een zeer drukke transferzomer bij Club Brugge. Dat zal wellicht de nodige ...

488
488
Albert verbaast opnieuw: "Laat De Bruyne thuis"

De Rode Duivels vertrekken binnen een tweetal weken op stage naar de Verenigde Staten, waar ze met ...

312
312
Courtois pakt uit met klassegebaar voor Spurs-keeper

Er was deze week spektakel te beleven in de Champions League-wedstrijden in Madrid, met telkens een ...

89
89
'Rits maakt cirkel rond met gedroomde terugkeer'

Sinds hij aangesteld werd als T1 ad interim, had Jérémy Taravel al de nodige ...

872
872
Peter Vandenbempt met TV-stunt: "Transfer van de eeuw"

Gaat er binnenkort een opvallende transfer door in het internationale voetbal? Niet van een speler ...

129
129
AA Gent slaat nieuwe weg in: “Bezig aan een mooi verhaal”

Bij AA Gent willen ze stilaan af van de dure transfers. De club moet financieel inbinden na zware ...

172
172
'Antwerp neemt zware beslissing over Praet'

Royal Antwerp FC kent een dramatisch seizoen. De Great Old is uitgegroeid tot een grijze ...

334
334
Hayen looft Genkse parel: "Een natuurtalent!"

Bij KRC Genk hebben ze een zeer goede jeugdopleiding. De Limburgers hopen dat één van ...

188
188
AA Gent-parel ambitieus: "Moet het nu gaan tonen"

AA Gent haalde de afgelopen vier jaar maar liefst 20 Afrikaanse talenten naar België. Dat is ...

85
85
Gheysens drijft Anderlecht tot kookpunt met Kindermans-farce

Jean Kindermans is al maanden hét symbooldossier bij Anderlecht, maar een doorbraak blijft ...

875
875
Vermant ziet WK-plek in gevaar komen door ploegmaat

Binnen een drietal maanden begint het WK. Voor heel wat spelers zijn het spannende tijden. Zij ...

391
391
Anderlecht richting top zes, maar transfers overtuigen niet

RSC Anderlecht doet het goed onder Jérémy Taravel. De Brusselaars bereikten de ...

365
365

Meer sportnieuws