'Standard-talent haalt neus op voor Club Brugge'

door
'Standard-talent haalt neus op voor Club Brugge'

In de zoektocht naar versterking voor volgend seizoen speurt Club Brugge blijkbaar ook de Belgische transfermarkt. Zo zou Blauw-Zwart een oogje hebben laten vallen op Michel-Ange Balikwisha, momenteel aan de slag bij Standard.


Volgens Het Laatste Nieuws informeerde de landskampioen reeds naar de 19-jarige winger, in de huidige campagne al goed voor zeven goals en vier assists in 31 wedstrijden voor de Rouches. Daar brak Balikwisha, die tevens diep in de punt uit de voeten kan, dit seizoen dan ook helemaal door. Het is echter nog maar de vraag of Standard wil meewerken aan een transfer voor het jonge goudhaantje, die nog tot medio 2023 onder contract ligt op Sclessin. La Capitale meent bovendien dat hij zelf niet bepaald staat te springen om de overstap naar Jan Breydel te wagen. Tot slot liggen met Brighton en West Bromwich tevens enkele Engelse kapers op de kust, én hoopt Standard zijn verbintenis nog open te breken.

UPDATE 15u05
Intussen bevestigt ook Le Soir de Brugse interesse in Balikwisha. Meer zelfs: volgens de krant is de koploper, waar Philippe Clement straks wel wat vers bloed op de flanken kan gebruiken, op dit moment de meest concrete gegadigde voor de polyvalente aanvaller. Club zou namelijk helemaal "in de ban zijn" van de Brusselaar en daarom zelfs al officieel toelating hebben gevraagd aan Standard om met de speler te onderhandelen. Nog volgens Le Soir vond er sindsdien ook effectief een onderhoud plaats tussen Blauw-Zwart en Balikwisha zijn entourage.

Toch lijkt een deal nog lang niet in de maak. Ook hier luidt het immers dat de tiener niet happig is op een transfer, hoewel zijn voorwaarden in Sclessin flink voor verbetering vatbaar zijn. Liever zou Balikwisha, wiens oudere broer William eveneens de Luikse kleuren verdedigt, daar gewoon op post blijven. Met het oog op zijn ontwikkeling liggen er bij Standard tenslotte wellicht meer speelkansen in het verschiet dan in Jan Breydel, waar de concurrentie een pak hoger ligt. Zijn voorkeur gaat dus uit naar een verlengd verblijf in zijn vertrouwde omgeving.

LEES OOK: Euvrard reageert verrassend na ‘misser van het seizoen’

Balikwisha zou titularis zijn bij Club Brugge

Meest recent

KV Mechelen met rug tegen de muur: fans afgemaakt

KV Mechelen was euforisch nadat het zich verzekerde in de top 6. In de Champions Play-Offs werden ...

5
5
Vanhaezebrouck maakt brandhout van Anderlecht

RSC Anderlecht verloor op de eerste speeldag met 4-2 van Club Brugge, maar herpakte zich met een ...

44
44
Man Utd woedend na bizarre rode kaart: Carrick vloekt

Manchester United verloor in eigen huis van Leeds United. Een ferme mokerslag na een goede periode ...

14
14
Marc Brys incasseert nieuwe deceptie: géén WK

Marc Brys staat in theorie nog onder contract bij Kameroen, maar de Belgische oefenmeester was op de ...

14
14
Vossen onthult oorlog met Zulte: “Er speelt meer…”

Jelle Vossen was vorig seizoen nog de grote man bij Zulte Waregem. De aanvaller was de topscorer en ...

135
135
Anderlecht in dubio: miljoenenklapper Keisuke Goto?

Dat RSC Anderlecht dringend nood heeft aan een nieuwe sportief directeur is ondertussen duidelijk. ...

246
246
Klasse! Vanaken met knap gebaar bij gebroken Diakhon

Mamadou Diakhon beleefde afgelopen weekend een ware nachtmerrie. De aanvaller van Club Brugge viel ...

233
233
Ruben Van Gucht zet puntjes op de i met één bericht

In elk nieuw TV-seizoen zijn er van die namen die plots overal opduiken. De voorbije weken lijkt dat ...

36
36
Voetbalgenot op TV: hier vind je de Champions League-clashes

Deze week worden de tickets voor de halve finales van de Champions League afgewerkt. De terugmatchen ...

29
29
"Zelden gehoord van trainer topclub" - Hayen op vingers getikt

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

213
213
'Club Brugge krijgt uitsluitsel over zomertransfer Tzolis'

Na zijn grote Gouden Schoen-deceptie raakte Christos Tzolis even in een vormdip. Maar inmiddels ...

244
244
Opvallende move Vrancken: vertrek bij STVV in de maak?

Wouter Vrancken levert momenteel uitstekend werk als hoofdcoach van STVV. De oud-middenvelder is ...

227
227
'Nood aan nieuwe TD stijgt: vijf zomeraankopen Anderlecht'

RSC Anderlecht blijft voorlopig speuren naar een nieuwe sportief/technisch directeur. Die zoektocht ...

273
273
'Real Madrid verrast: Kompany is de echte miljoenenstunt'

Real Madrid keek in Bernabéu niet alleen met grote ogen naar Michael Olise. Achter die indruk ...

219
219
Onrustwekkend gezondheidsnieuws: Philippe Albert geeft update

Voormalig Rode Duivel Philippe Albert blijft één van de populairste analisten aan de ...

87
87
De Cat tóch in bekerfinale? 'Anderlecht onderneemt stappen'

RSC Anderlecht kreeg maandag slecht nieuws te verwerken. Onderzoeken hebben namelijk aangetoond dat ...

333
333
'Club flikt het weer: nationaal transferrecord aan diggelen'

Coach Ivan Leko stoomt zijn troepen bij Club Brugge momenteel klaar voor de titelclash van komend ...

548
548
Ondanks puike actie Lammens: dure averij voor Man United

In de Premier League nadert de titelstrijd een spannende ontknoping. Maar ook het gevecht om de ...

44
44
Rampscenario voor Anderlecht: einde seizoen De Cat?

Voor de tweede week op rij leek RSC Anderlecht even op weg naar de slachtbank, maar de betere ...

69
69
Leko moet puzzelen: verrassende vervanger Sabbe?

Club Brugge maakte zaterdag tegen STVV komaf met zijn uitcomplex, al waren er in Stayen wel bloed, ...

383
383
'De Cat pakt koffers: financiële kater Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt hem nog tijdig klaar te stomen voor de bekerfinale, maar of dat ook zal lukken ...

522
522
Vanhaezebrouck tikt Leko op vingers: "Niet normaal"

Club Brugge kwam zaterdag met de schrik vrij op het veld van STVV, waar een scheve situatie pas na ...

162
162
Anderlecht zonder De Cat: drie opties voor Taravel

RSC Anderlecht won zondag met 3-1 van AA Gent. Weliswaar op een diefje, al was dat na de recente nul ...

138
138
Gigantische kater Juventus: details Openda-deal bekend

Loïs Openda zit ondertussen al een poos op een zijspoor bij Juventus en komt de laatste matchen ...

112
112
Heftige beelden: Leko gaat volledig wild in kleedkamer Club

Club Brugge boekte afgelopen weekend een belangrijke overwinning op het veld van STVV. Maar in de ...

335
335

Meer sportnieuws