TRANSFERUURTJE: 'Milan laat Sambi links liggen, Club lonkt naar Standard'

door
TRANSFERUURTJE: 'Milan laat Sambi links liggen, Club lonkt naar Standard'

De wintermercato mag dan wel voorbij zijn, er raakt wel nog heel wat informatie bekend over de transfers die in januari plaatsvonden. Daarnaast beginnen een aantal clubs zich ook al voor te bereiden op de zomer. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

De voorbije weken werd Albert Sambi Lokonga nadrukkelijk gelinkt aan AC Milan, maar een transfer van de middenvelder van Anderlecht lijkt plots een stuk minder waarschijnlijk. In Italië klinkt het immers dat de Rossoneri hun pijlen gericht hebben op Sofyan Amrabat, die twee jaar geleden nog voor Club Brugge speelde. Milan zou al een bod van 20 miljoen euro uitgebracht hebben, maar dat werd door Fiorentina geweigerd.



Wie wel zou kunnen vertrekken bij Anderlecht, is Hendrik Van Crombrugge. Ondanks dat de doelman al maanden aan de kant staat, zou er nog steeds veel interesse zijn. Enkele Italiaanse clubs volgen hem nog steeds en ook bij Ajax is hij nog niet uit beeld. De kans op een transfer wordt 50/50 geschat.

Club Brugge zou zijn oog dan weer laten vallen hebben op een smaakmaker uit de eigen Jupiler Pro League. Ze zouden namelijk bij Standard geïnformeerd hebben naar Michel-Ange Balikwisha. De 19-jarige aanvaller brak dit seizoen helemaal door en scoorde al zeven keer. Het is niet duidelijk of ze op Sclessin bereid zijn om mee te werken aan een transfer. Ook Brighton en West Brom zouden interesse tonen.



AA Gent stalde in januari Tim Kleindienst bij zijn ex-club Heidenheim en de spits scoort sindsdien aan de lopende band. De Duitse tweedeklasser is dan ook zeer tevreden en hun CEO gaf al aan dat Heidenheim er alles aan wil doen om hem definitief aan te trekken. Ze beschikken over een aankoopoptie in zijn huurovereenkomst.

Alexander Blessin lijkt na zijn topseizoen bij KV Oostende een fraaie stap te kunnen zetten. Sheffield United blijft geïnteresseerd en zou eind deze week beslissen of het een officieel voorstel zal indienen voor de trainer. Ook enkele Belgische topclubs zouden lonken naar de Duitser.



Bij KV Mechelen hebben ze besloten om na het seizoen afscheid te nemen van drie spelers. De jongeren Sofiane Bouzian, Lars Coveliers en Arno Van Keilegom zien hun aflopende contract niet verlengd worden moeten dus op zoek naar een nieuwe club. Voor Bouzian zou er alvast interesse zijn uit 1B van Lommel.

BUITENLAND

Kevin De Bruyne
tekende woensdag een nieuw contract tot 2025 bij Manchester City en dat zal de Rode Duivel geen windeieren leggen. Hij zou de bestbetaalde speler van de Premier League worden en zou de komende vier jaar bruto maar liefst 100 miljoen euro gaan opstrijken. 



Wie weet krijgt De Bruyne volgend seizoen wel Romelu Lukaku naast zich. City zou immers een bod voorbereiden op de Rode Duivel, terwijl ze ook bij Chelsea al bezig zijn met een aanbieding voor te bereiden. De Blues zouden meer dan 100 miljoen euro veil hebben om hem bij Internazionale weg te plukken, maar zal wel pas in actie schieten als ze naast Erling Haaland zouden grijpen.

Bij Chelsea zouden ze in de zomer overigens ook een stevige uitverkoop willen houden. Maar liefst negen spelers zouden mogen vertrekken, onder wie ook Michy Batshuayi. De Rode Duivel keert terug na zijn uitleenbeurt aan Crystal Palace en Chelsea wil nog een aardige som vangen op één jaar van het einde van zijn contract. Ook Kepa Arrizabalaga, Jorginho, Antonio Rüdiger, Emerson Palmieri, Tammy Abraham, Fikayo Tomori, Ruben Loftus-Cheek en Ross Barkley zouden mogen beschikken.

LEES OOK: Saelemaekers belangrijk in straffe comeback, Lammens juicht

Zou Club een stap hogerop zijn voor Balikwisha?

Meest recent

De Ketelaere schittert, opluchting voor Barça en Liverpool

Er stond dinsdagavond nog heel wat Champions League-voetbal op het programma. Charles De Ketelaere ...

19
19
Anticlimax: Union strandt op milimeters van straffe comeback

Kwalificatie voor de play-offs van de Champions League wordt weer wat moeilijker voor Union. De ...

39
39
Beslissende De Ketelaere zorgt voor zeer straffe statistiek

Charles De Ketelaere stond dinsdagavond met Atalanta voor een lastige opdracht in de Champions ...

35
35
Jong Genk wint dankzij blitzstart prestigeduel tegen Futures

In de schaduw van de Champions League werd er dinsdagavond ook nog gevoetbald in de Challenger Pro ...

55
55
Arteta baalt om deze reden van trainerswissel bij Club

Dinsdag verzamelden de media in Brugge voor het traditionele persmoment aan de vooravond van de ...

174
174
Verrassende zet Anderlecht: spelers in etalage gezet

Anderlecht werd vorig weekend weer met de voetjes op de grond gezet, want het kreeg een 4-0 om de ...

146
146
Hayen komt met emotionele reactie op ontslag bij Club

Bij Club Brugge werd Ivan Leko dinsdag officieel aan de pers voorgesteld en woensdag zal de Kroaat ...

250
250
Bayern schrikt even, maar boekt nog vlotte CL-zege

In de Champions League mochten Bayern München en Sporting CP het om 18u45 tegen elkaar opnemen. ...

52
52
Rigaux over onvrede AA Gent: "In eer en geweten"

Club Brugge heeft 2025 afgesloten met beslissingen die Blauw-Zwart niet geliefd hebben gemaakt in de ...

338
338
De Zerbi komt met verrassende transferonthulling Vermeeren

Bij Olympique Marseille start Arthur Vermeeren wellicht in de basis tegen Union SG. De middenvelder ...

84
84
‘Salah uitgekotst: Liverpool zet icoon brutaal aan de deur’

Je voelt bijna de gêne in de kleedkamer. Een club die haar grootste icoon brutaal naar de deur ...

141
141
'Weggehoond' in België, nu waardevolle kracht bij Marseille

Union SG neemt het vanavond in het Lotto Park op tegen Olympique Marseille. Het is bij de Fransen ...

126
126
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen en AA Gent heel tevreden

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

77
77
Ex-smaakmaker wil terug naar Union SG: "Waarom niet?"

Bij Union SG verkochten ze de afgelopen jaren héél veel spelers voor tientallen ...

109
109
Club Brugge-bestuur verdedigt ontslag Hayen: "Het was op"

Het tweede tijdperk van Ivan Leko als hoofdcoach van Club Brugge is officieel begonnen. Dinsdag ...

280
280
'Baro loopt blauwtje: AA Gent mag 2 coaches schrappen'

 Terwijl ex-coach Ivan Leko voor het eerst de pers te woord stond als trainer van Club Brugge ...

895
895
Van Gucht hangt het serieus uit: tv-bazen pisnijdig

Ruben Van Gucht jaagt heel wat vuurwerk door het medialandschap. Ingrijpende beslissingen zorgden ...

380
380
Leko speelt open kaart over verhuis van Gent naar Club

Na een hectische dag stond Ivan Leko dinsdag voor het eerst opnieuw op het oefenveld bij Club ...

287
287
Vanaken doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge dropte maandag een bom van formaat door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko. Diens ...

777
777
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 18 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Via de officiële ...

212
212
'AA Gent vindt opvolger Leko: topkandidaat al bekend'

Als een donderslag bij heldere hemel nam KAA Gent maandag afscheid van Ivan Leko, die door Club ...

707
707
Vuurwerk bij Club Brugge: solo slim van Verhaeghe?

Ivan Leko leidde zopas zijn eerste training als hoofdcoach van Club Brugge, straks verschaft hij ...

486
486
Familie betreurde De Boeck komt met hartverwarmende actie

Het onverwachte overlijden van voormalig profvoetballer en trainer Glen De Boeck, gisteren, laat een ...

150
150
‘Leko grijpt genadeloos in: Club-smaakmaker afgedankt?'

Nicky Hayen out, Ivan Leko in. Club Brugge verraste vriend en vijand door de Kroaat weg te plukken ...

1036
1036
Ferme opsteker Lukaku: Rode Duivel roept boodschap

Romelu Lukaku ligt al maanden in de lappenmand, maar de Rode Duivel kan bijna zijn comeback vieren. ...

47
47

Meer sportnieuws