TRANSFERUURTJE: 'Milan laat Sambi links liggen, Club lonkt naar Standard'

door
TRANSFERUURTJE: 'Milan laat Sambi links liggen, Club lonkt naar Standard'

De wintermercato mag dan wel voorbij zijn, er raakt wel nog heel wat informatie bekend over de transfers die in januari plaatsvonden. Daarnaast beginnen een aantal clubs zich ook al voor te bereiden op de zomer. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

De voorbije weken werd Albert Sambi Lokonga nadrukkelijk gelinkt aan AC Milan, maar een transfer van de middenvelder van Anderlecht lijkt plots een stuk minder waarschijnlijk. In Italië klinkt het immers dat de Rossoneri hun pijlen gericht hebben op Sofyan Amrabat, die twee jaar geleden nog voor Club Brugge speelde. Milan zou al een bod van 20 miljoen euro uitgebracht hebben, maar dat werd door Fiorentina geweigerd.



Wie wel zou kunnen vertrekken bij Anderlecht, is Hendrik Van Crombrugge. Ondanks dat de doelman al maanden aan de kant staat, zou er nog steeds veel interesse zijn. Enkele Italiaanse clubs volgen hem nog steeds en ook bij Ajax is hij nog niet uit beeld. De kans op een transfer wordt 50/50 geschat.

Club Brugge zou zijn oog dan weer laten vallen hebben op een smaakmaker uit de eigen Jupiler Pro League. Ze zouden namelijk bij Standard geïnformeerd hebben naar Michel-Ange Balikwisha. De 19-jarige aanvaller brak dit seizoen helemaal door en scoorde al zeven keer. Het is niet duidelijk of ze op Sclessin bereid zijn om mee te werken aan een transfer. Ook Brighton en West Brom zouden interesse tonen.



AA Gent stalde in januari Tim Kleindienst bij zijn ex-club Heidenheim en de spits scoort sindsdien aan de lopende band. De Duitse tweedeklasser is dan ook zeer tevreden en hun CEO gaf al aan dat Heidenheim er alles aan wil doen om hem definitief aan te trekken. Ze beschikken over een aankoopoptie in zijn huurovereenkomst.

Alexander Blessin lijkt na zijn topseizoen bij KV Oostende een fraaie stap te kunnen zetten. Sheffield United blijft geïnteresseerd en zou eind deze week beslissen of het een officieel voorstel zal indienen voor de trainer. Ook enkele Belgische topclubs zouden lonken naar de Duitser.



Bij KV Mechelen hebben ze besloten om na het seizoen afscheid te nemen van drie spelers. De jongeren Sofiane Bouzian, Lars Coveliers en Arno Van Keilegom zien hun aflopende contract niet verlengd worden moeten dus op zoek naar een nieuwe club. Voor Bouzian zou er alvast interesse zijn uit 1B van Lommel.

BUITENLAND

Kevin De Bruyne
tekende woensdag een nieuw contract tot 2025 bij Manchester City en dat zal de Rode Duivel geen windeieren leggen. Hij zou de bestbetaalde speler van de Premier League worden en zou de komende vier jaar bruto maar liefst 100 miljoen euro gaan opstrijken. 



Wie weet krijgt De Bruyne volgend seizoen wel Romelu Lukaku naast zich. City zou immers een bod voorbereiden op de Rode Duivel, terwijl ze ook bij Chelsea al bezig zijn met een aanbieding voor te bereiden. De Blues zouden meer dan 100 miljoen euro veil hebben om hem bij Internazionale weg te plukken, maar zal wel pas in actie schieten als ze naast Erling Haaland zouden grijpen.

Bij Chelsea zouden ze in de zomer overigens ook een stevige uitverkoop willen houden. Maar liefst negen spelers zouden mogen vertrekken, onder wie ook Michy Batshuayi. De Rode Duivel keert terug na zijn uitleenbeurt aan Crystal Palace en Chelsea wil nog een aardige som vangen op één jaar van het einde van zijn contract. Ook Kepa Arrizabalaga, Jorginho, Antonio Rüdiger, Emerson Palmieri, Tammy Abraham, Fikayo Tomori, Ruben Loftus-Cheek en Ross Barkley zouden mogen beschikken.

LEES OOK: Milan herpakt zich, dompers voor Lavia en Lokonga

Zou Club een stap hogerop zijn voor Balikwisha?

Meest recent

2 Rode Duivels (en halve Belg) in lijst 50 grootste talenten

Komende zomer zullen de Rode Duivels niet meer als een topfavoriet aan de start van het WK ...

32
32
'Hoefkens moet nieuwe opdoffer slikken'

Vorig seizoen was Carl Hoefkens nog God in Breda nadat hij met NAC tegen alle verwachtingen in het ...

18
18
'Belgische sensatie in LaLiga: miljoenentransfer op komst'

Er zijn dit seizoen toch de nodige Belgen actief in LaLiga, met Thibaut Courtois, Axel Witsel, Adnan ...

24
24
STVV strikt broer van Rode Duivel

STVV sloot de reguliere competitie af met drie nederlagen in vier wedstrijden, maar mag desondanks ...

20
20
Duitsland of Italië? Tresoldi duidelijk over keuze

De laatste maanden verkeert Nicolo Tresoldi bij Club Brugge in grootse vorm. Hij scoorde zeven keer ...

85
85
TD Cercle verklaart verrassende trainerskeuze

De komende dagen zullen de ogen gericht zijn op interlandvoetbal, maar in de schaduw beginnen de ...

65
65
'Belachelijke blunder van Real met blessure Mbappé'

Bij Real Madrid konden ze de voorbije maanden niet zoveel rekenen op Kylian Mbappé als ze ...

48
48
Nieuw format op de helling: BMA keihard voor Pro League

Na de interlandbreak gaan de play-offs in de Jupiler Pro League van start. In principe moet het de ...

213
213
Fans in de wolken: 'Anderlecht vol voor terugkeer publiekslieveling'

Nu het woord aan de nationale ploegen is, hebben de clubleiders enkele dagen tijd om al richting het ...

333
333
Nieuwe twist in Lavia-soap: bondscoach gooit kaarten open

Hoewel hij liefst 28 spelers selecteerde, had bondscoach Rudi Garcia geen plaats voor Roméo ...

79
79
Bommetje op Anfield: Liverpool kondigt vertrek Salah aan

Eind dit seizoen neemt Liverpool FC afscheid van een waar boegbeeld in de Premier League. De Engelse ...

128
128
‘Anderlecht in extase: 'GO' voor nieuwe goalmachine’

Anderlecht heeft een jong aanvallend talent op de radar. Paars-wit volgt een razendsnelle ...

144
144
Nieuwe titelclash Union vs. Club: "Zij zijn lichte favoriet"

In de komende dagen is het woord aan de nationale ploegen, vervolgens gaat de climax van het seizoen ...

109
109
Einde tijdperk: Griezmann voorgesteld bij verrassende club

Het Europees voetbal neemt na het seizoen andermaal afscheid van een grote naam. Zo zal Antoine ...

97
97
Voetbalbond slaat toe: meubelstuk verlaat KV Mechelen

Eindelijk is het zover voor KV Mechelen, dat op de valreep voor de eerste keer mag deelnemen aan de ...

119
119
Anderlecht pakt plots uit met verrassende WK-ganger

Er staat de komende maanden nog heel wat op het spel voor RSC Anderlecht, dat met de beker eindelijk ...

204
204
KRC Genk verschaft belangrijke update uit ziekenboeg

Na het spektakelstuk in La Louvière moet KRC Genk genoegen nemen met de Europe Play-Offs. ...

139
139
Nieuw format JPL: Anderlecht bekvecht met Club Brugge

Het laatste woord is er ongetwijfeld nog niet over gezegd, maar behoudens een nieuwe plottwist ...

680
680
Meunier dropt bommetje: transfer naar ... Anderlecht?

Woensdag vertrekken de Rode Duivels naar Amerika voor een tweeluik tegen Mexico en de VS. Een van de ...

544
544
Zorgwekkende update rond Boskamp: fans reageren geschokt

De zorgen rond Jan Boskamp nemen toe. Tijdens een recente uitzending liet René van der Gijp ...

172
172
Lukaku haakt af bij Rode Duivels: puzzelen voor Garcia

Dinsdag bliezen de Rode Duivels verzamelen in Tubeke, om daags nadien koers te zetten richting de ...

177
177
Anderlecht moet dokken: spelers passeren langs de kassa

Met de hakken over de sloot verzekerde RSC Anderlecht zich van een plekje in de Champions' ...

221
221
Brusselmans zorgt voor kippenvel: "Zou het nooit doen"

Herman Brusselmans heeft met een onverwacht gezinsmoment iedereen naar de keel gegrepen. De ...

31
31
Madou zet Club Brugge op scherp: straffe woorden voor PO's

Club Brugge gaat Play-Off 1 in als achtervolger. De ambities van Blauw-Zwart zijn duidelijk: ...

295
295
Meunier verbaast iedereen met toekomstplannen

Thomas Meunier was afgelopen speeldag de grote man bij Lille met een doelpunt en een assist. De ...

198
198

Meer sportnieuws