TRANSFERUURTJE: 'Milan laat Sambi links liggen, Club lonkt naar Standard'

door
TRANSFERUURTJE: 'Milan laat Sambi links liggen, Club lonkt naar Standard'

De wintermercato mag dan wel voorbij zijn, er raakt wel nog heel wat informatie bekend over de transfers die in januari plaatsvonden. Daarnaast beginnen een aantal clubs zich ook al voor te bereiden op de zomer. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

De voorbije weken werd Albert Sambi Lokonga nadrukkelijk gelinkt aan AC Milan, maar een transfer van de middenvelder van Anderlecht lijkt plots een stuk minder waarschijnlijk. In Italië klinkt het immers dat de Rossoneri hun pijlen gericht hebben op Sofyan Amrabat, die twee jaar geleden nog voor Club Brugge speelde. Milan zou al een bod van 20 miljoen euro uitgebracht hebben, maar dat werd door Fiorentina geweigerd.



Wie wel zou kunnen vertrekken bij Anderlecht, is Hendrik Van Crombrugge. Ondanks dat de doelman al maanden aan de kant staat, zou er nog steeds veel interesse zijn. Enkele Italiaanse clubs volgen hem nog steeds en ook bij Ajax is hij nog niet uit beeld. De kans op een transfer wordt 50/50 geschat.

Club Brugge zou zijn oog dan weer laten vallen hebben op een smaakmaker uit de eigen Jupiler Pro League. Ze zouden namelijk bij Standard geïnformeerd hebben naar Michel-Ange Balikwisha. De 19-jarige aanvaller brak dit seizoen helemaal door en scoorde al zeven keer. Het is niet duidelijk of ze op Sclessin bereid zijn om mee te werken aan een transfer. Ook Brighton en West Brom zouden interesse tonen.



AA Gent stalde in januari Tim Kleindienst bij zijn ex-club Heidenheim en de spits scoort sindsdien aan de lopende band. De Duitse tweedeklasser is dan ook zeer tevreden en hun CEO gaf al aan dat Heidenheim er alles aan wil doen om hem definitief aan te trekken. Ze beschikken over een aankoopoptie in zijn huurovereenkomst.

Alexander Blessin lijkt na zijn topseizoen bij KV Oostende een fraaie stap te kunnen zetten. Sheffield United blijft geïnteresseerd en zou eind deze week beslissen of het een officieel voorstel zal indienen voor de trainer. Ook enkele Belgische topclubs zouden lonken naar de Duitser.



Bij KV Mechelen hebben ze besloten om na het seizoen afscheid te nemen van drie spelers. De jongeren Sofiane Bouzian, Lars Coveliers en Arno Van Keilegom zien hun aflopende contract niet verlengd worden moeten dus op zoek naar een nieuwe club. Voor Bouzian zou er alvast interesse zijn uit 1B van Lommel.

BUITENLAND

Kevin De Bruyne
tekende woensdag een nieuw contract tot 2025 bij Manchester City en dat zal de Rode Duivel geen windeieren leggen. Hij zou de bestbetaalde speler van de Premier League worden en zou de komende vier jaar bruto maar liefst 100 miljoen euro gaan opstrijken. 



Wie weet krijgt De Bruyne volgend seizoen wel Romelu Lukaku naast zich. City zou immers een bod voorbereiden op de Rode Duivel, terwijl ze ook bij Chelsea al bezig zijn met een aanbieding voor te bereiden. De Blues zouden meer dan 100 miljoen euro veil hebben om hem bij Internazionale weg te plukken, maar zal wel pas in actie schieten als ze naast Erling Haaland zouden grijpen.

Bij Chelsea zouden ze in de zomer overigens ook een stevige uitverkoop willen houden. Maar liefst negen spelers zouden mogen vertrekken, onder wie ook Michy Batshuayi. De Rode Duivel keert terug na zijn uitleenbeurt aan Crystal Palace en Chelsea wil nog een aardige som vangen op één jaar van het einde van zijn contract. Ook Kepa Arrizabalaga, Jorginho, Antonio Rüdiger, Emerson Palmieri, Tammy Abraham, Fikayo Tomori, Ruben Loftus-Cheek en Ross Barkley zouden mogen beschikken.

LEES OOK: AC Milan - Juventus: twee ex-JPL'ers krijgen de volle laag

Zou Club een stap hogerop zijn voor Balikwisha?

Meest recent

Anderlecht houdt hart vast: Taravel houdt noodscenario klaar

De bekerfinale mag dan wel het grootste doel van de komende weken zijn, in de Champions' Play-Offs ...

3
3
'Magistrale goal gaat wereld rond: knaltransfer Mika Godts'

Mika Godts scoorde zaterdag een weergaloos doelpunt namens Ajax tegen NAC Breda. De beelden van zijn ...

7
7
Westerlo kookt over: ref keihard aangepakt tijdens rust

Na twee speeldagen stond KVC Westerlo nog op kop in de Europe Play-Offs, ondertussen zijn de ...

41
41
"Groot probleem" - pijnlijke vaststelling tijdens Gent-Club

In de Champions' Play-Offs stond zondagmiddag een erg interessant duel op het programma. Zo ging ...

98
98
'Anderlecht wil uitpakken met oud-speler PSG en Dortmund'

Bijna drie maanden na het ontslag van Olivier Renard, zit RSC Anderlecht nog steeds zonder sportief ...

98
98
Kompany door het lint in kleedkamer: Bayern-sterren getuigen

Bayern München heeft zaterdag extra vertrouwen getankt voor de Champions League-kraker op Paris ...

202
202
Drie wissels bij Gent, Leko laat grote naam links liggen

Zondagmiddag staat opnieuw een erg mooie affiche op het programma in de Champions' Play-Offs. Zo ...

137
137
'Zomerse transferbom: PSG pakt zwaar uit op mercato'

Paris Saint-Germain blijft goed in de running om zichzelf op te volgen als Frans kampioen én ...

184
184
TRANSFERUURTJE: 'Club lonkt naar Ajax, transfergevecht Karetsas'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

147
147
Horror bij Schalke 04: Medewerkers in shock na vondst lijk

In het stadion van FC Schalke 04 is een tragische ontdekking gedaan. In een toilet van de ...

42
42
'RSCA-Union: Taravel dumpt duo, Hubert verrast'

Nadat het op een diefje won van AA Gent en KV Mechelen werd RSC Anderlecht donderdag door STVV met ...

241
241
'Club Brugge heeft beet: toptarget geeft jawoord'

In de titelrace kan Club Brugge zich wellicht geen fouten meer veroorloven, en dus is het straks ...

341
341
'Sibierski drukt stempel: eerste wapenfeit in Anderlecht'

RSC Anderlecht zit nog altijd zonder technisch directeur, want voorlopig blijft het wachten op een ...

344
344
'Gent-Club: De Mil waagt gokje, dilemma voor Leko'

In de Champions' Play-Offs geven AA Gent en Club Brugge straks het startschot voor speeldag vier. In ...

113
113
BV’s in zinderend titelduel: Drama loert om de hoek

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

216
216
'Anderlecht loopt blauwtje: comeback van de baan'

Terwijl er alsmaar meer gespeculeerd wordt over de comeback van Romelu Lukaku, flirt RSC Anderlecht ...

136
136
Vanden Borre verrast: uitspraken over Anderlecht en Club

RSC Anderlecht hoopt dit jaar met de beker eindelijk nog eens een prijs te pakken, Club Brugge ...

337
337
Brusselmans laat medialand daveren met grote onthulling

De nasleep van zijn passage in De Slimste Mens ter Wereld blijft Herman Brusselmans achtervolgen. De ...

121
121
AC Milan - Juventus: twee ex-JPL'ers krijgen de volle laag

In de Serie A nemen AC Milan en Juventus het tegen elkaar op. De titel is vliegen voor de twee, maar ...

47
47
Opschudding in Breda: Hoefkens na match naar het ziekenhuis

NAC Breda speelde gisterenavond in eigen huis tegen Ajax. De Amsterdammers waren met 0-2 te sterk na ...

94
94
Meunier zet deur open: JPL-topclub loert

Thomas Meunier is einde contract bij Lille OSC. Daar is de Rode Duivel nog steeds een vaste waarde. ...

418
418
Gedoemd te mislukken: Club twijfelt aan transfer

Club Brugge zit met een probleem dat maar blijft aanslepen. De rechtsachterpositie zorgt al maanden ...

370
370
Guardiola slaat terug: critici likken wonden

Manchester City staat momenteel tweede in de Premier League met een match minder. Als ze die winnen, ...

36
36
Antwerp droomt weer: mooi verhaal krijgt vorm

Royal Antwerp FC mag weer dromen van een Europees ticket. De Great Old won met 2-4 van KVC Westerlo ...

205
205
Klopt KRC Genk in JPL aan voor vervanger El Ouahdi?

De kans is héél groot dat Zakaria El Ouahdi KRC Genk komende zomer gaat verlaten. Er ...

301
301

Meer sportnieuws