TRANSFERUURTJE: 'Milan laat Sambi links liggen, Club lonkt naar Standard'

door
TRANSFERUURTJE: 'Milan laat Sambi links liggen, Club lonkt naar Standard'

De wintermercato mag dan wel voorbij zijn, er raakt wel nog heel wat informatie bekend over de transfers die in januari plaatsvonden. Daarnaast beginnen een aantal clubs zich ook al voor te bereiden op de zomer. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

De voorbije weken werd Albert Sambi Lokonga nadrukkelijk gelinkt aan AC Milan, maar een transfer van de middenvelder van Anderlecht lijkt plots een stuk minder waarschijnlijk. In Italië klinkt het immers dat de Rossoneri hun pijlen gericht hebben op Sofyan Amrabat, die twee jaar geleden nog voor Club Brugge speelde. Milan zou al een bod van 20 miljoen euro uitgebracht hebben, maar dat werd door Fiorentina geweigerd.



Wie wel zou kunnen vertrekken bij Anderlecht, is Hendrik Van Crombrugge. Ondanks dat de doelman al maanden aan de kant staat, zou er nog steeds veel interesse zijn. Enkele Italiaanse clubs volgen hem nog steeds en ook bij Ajax is hij nog niet uit beeld. De kans op een transfer wordt 50/50 geschat.

Club Brugge zou zijn oog dan weer laten vallen hebben op een smaakmaker uit de eigen Jupiler Pro League. Ze zouden namelijk bij Standard geïnformeerd hebben naar Michel-Ange Balikwisha. De 19-jarige aanvaller brak dit seizoen helemaal door en scoorde al zeven keer. Het is niet duidelijk of ze op Sclessin bereid zijn om mee te werken aan een transfer. Ook Brighton en West Brom zouden interesse tonen.



AA Gent stalde in januari Tim Kleindienst bij zijn ex-club Heidenheim en de spits scoort sindsdien aan de lopende band. De Duitse tweedeklasser is dan ook zeer tevreden en hun CEO gaf al aan dat Heidenheim er alles aan wil doen om hem definitief aan te trekken. Ze beschikken over een aankoopoptie in zijn huurovereenkomst.

Alexander Blessin lijkt na zijn topseizoen bij KV Oostende een fraaie stap te kunnen zetten. Sheffield United blijft geïnteresseerd en zou eind deze week beslissen of het een officieel voorstel zal indienen voor de trainer. Ook enkele Belgische topclubs zouden lonken naar de Duitser.



Bij KV Mechelen hebben ze besloten om na het seizoen afscheid te nemen van drie spelers. De jongeren Sofiane Bouzian, Lars Coveliers en Arno Van Keilegom zien hun aflopende contract niet verlengd worden moeten dus op zoek naar een nieuwe club. Voor Bouzian zou er alvast interesse zijn uit 1B van Lommel.

BUITENLAND

Kevin De Bruyne
tekende woensdag een nieuw contract tot 2025 bij Manchester City en dat zal de Rode Duivel geen windeieren leggen. Hij zou de bestbetaalde speler van de Premier League worden en zou de komende vier jaar bruto maar liefst 100 miljoen euro gaan opstrijken. 



Wie weet krijgt De Bruyne volgend seizoen wel Romelu Lukaku naast zich. City zou immers een bod voorbereiden op de Rode Duivel, terwijl ze ook bij Chelsea al bezig zijn met een aanbieding voor te bereiden. De Blues zouden meer dan 100 miljoen euro veil hebben om hem bij Internazionale weg te plukken, maar zal wel pas in actie schieten als ze naast Erling Haaland zouden grijpen.

Bij Chelsea zouden ze in de zomer overigens ook een stevige uitverkoop willen houden. Maar liefst negen spelers zouden mogen vertrekken, onder wie ook Michy Batshuayi. De Rode Duivel keert terug na zijn uitleenbeurt aan Crystal Palace en Chelsea wil nog een aardige som vangen op één jaar van het einde van zijn contract. Ook Kepa Arrizabalaga, Jorginho, Antonio Rüdiger, Emerson Palmieri, Tammy Abraham, Fikayo Tomori, Ruben Loftus-Cheek en Ross Barkley zouden mogen beschikken.

LEES OOK: Makelaar Lukaku speelt open kaart over AC Milan

Zou Club een stap hogerop zijn voor Balikwisha?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

106
106
Verheyen en Van der Elst zorgen voor magisch moment

Club Brugge heeft zaterdagavond opnieuw een krachtig signaal gestuurd in de titelstrijd. Blauw Zwart ...

2
2
Hayen heeft nieuw plan bij Genk: "Daar zie ik iets in"

Ondanks wisselvallige play-offs ligt KRC Genk nog steeds op koers om in de barrages te strijden voor ...

4
4
'Club keert kart volledig: play-offs plots weer op tafel'

Er is de voorbije maanden al heel wat discussie geweest over de competitiehervorming in de Jupiler ...

187
187
'Barça verbaast met komst voormalige JPL-smaakmaker'

FC Barcelona verzekerde zich zondagavond van een tweede titel op rij door in de Clasico af te ...

27
27
Vandenbempt waarschuwt Club Brugge: "Pas toch maar op"

Club Brugge is veruit de beste ploeg in deze Play-Offs. Ze overklasten STVV en beginnen als leider ...

189
189
Degryse velt oordeel: moet Hazard spelen of niet?

RSC Anderlecht is vanaf vandaag voluit bezig met de bekerfinale. Thorgan Hazard startte op de bank ...

86
86
Vandenbempt snoeihard voor AA Gent en Anderlecht

AA Gent - Anderlecht eindigde op 1-1. Het was een wedstrijd met te weinig goed voetbal en toch wat ...

151
151
Vanderbiest over cruciale topper: "Dan doe je helemaal mee"

KV Mechelen verloor met 3-0 op het veld van Union SG. De Maneblussers zagen RSC Anderlecht zo een ...

79
79
Verschaeren reageert op opstootjes: “Dit hoort erbij”

Yari Verschaeren speelt zeker geen onaardige Play-Offs. De aanvallende middenvelder deed het goed ...

74
74
'De Roeck op weg naar comeback in JPL'

Gaat Club NXT weer op zoek moeten gaan naar een nieuwe trainer? De kans is zeker aanwezig, want ...

315
315
Diepe emoties: kampioen Flick vecht tegen tranen na overlijden vader

FC Barcelona kroonde zich zondagavond tot kampioen uitgerekend in de Clasico tegen aartsrivaal Real ...

59
59
'Miljoenentransfer Karetsas: kersvers kampioen meldt zich'

Kos Karetsas viel zondagavond geblesseerd uit bij KRC Genk. Het valt af te wachten hoe groot de ...

217
217
'Anderlecht vreest: zware consequenties na rood Cvetkovic'

Mihajlo Cvetkovic speelde zondag opnieuw een sterke eerste helft namens RSC Anderlecht op het veld ...

380
380
Club Brugge helemaal titelrijp? Analisten doen uitspraak

Nog drie speeldagen te gaan en de Champions' Play-Offs zitten erop. De titelstrijd staat dus voor ...

452
452
"Irritantste dat we al zagen" - Coosemans afgemaakt na fratsen

Na een sterke eerste helft en een volledige tweede met een man minder, behaalde RSC Anderlecht ...

572
572
Bayern in totale paniek: Kompany wil transferbom droppen

Bayern München dreigt in een stevige transferstorm te belanden. Vincent Kompany wil er graag ...

128
128
Barça kampioen in Clasico: Spaanse pers fileert Courtois

FC Barcelona heeft zich zondagavond tot Spaans kampioen gekroond, uitgerekend met een overwinning ...

430
430
Penalty-tragedie Antwerp: Janssen stevig op plaats gezet

Antwerp FC heeft zondagnamiddag een erg dure thuisnederlaag tegen Sporting Charleroi geleden. In de ...

279
279
'Vertrek Rigaux: Club contacteert 'directeur voetbal' Ajax'

Terwijl de titelstrijd voor zijn climax staat, begint er één en ander te bewegen ...

347
347
Ait El Hadj doet verrassende uitspraak over bekerfinale

Union heeft na de nederlaag op STVV geen nieuwe steek laten vallen. Het slaagde er zondag wel in om ...

288
288
Zure nasmaak voor Westerlo: "Er zat meer in"

Voor Westerlo lijkt het een moeilijke zaak te gaan worden om de Europe Play-Off nog te gaan winnen. ...

57
57
Champagne knalt: Barça verzekert zich in Clasico van titel

De Spaanse titelstrijd heeft zondagavond zijn ontknoping gekend. FC Barcelona trok immers aan het ...

79
79
Bidden voor Karetsas en Heymans: Hayen brengt nieuws

Voor Genk is het een tegenvallend seizoen geweest, maar dat kunnen ze wel nog altijd afsluiten met ...

212
212
'Princiepsakkoord bereikt: Union verliest smaakmaker'

Voor Union staat of valt het seizoen met de komende week. Donderdag strijden ze met Anderlecht om de ...

158
158
Rentree in mineur: Hairemans verklaart penaltymisser

Antwerp lijkt zondag definitief afgehaakt te zijn in de strijd om de Europe Play-Off te winnen. Door ...

61
61

Meer sportnieuws