TRANSFERUURTJE: 'Milan laat Sambi links liggen, Club lonkt naar Standard'

151 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Milan laat Sambi links liggen, Club lonkt naar Standard'

De wintermercato mag dan wel voorbij zijn, er raakt wel nog heel wat informatie bekend over de transfers die in januari plaatsvonden. Daarnaast beginnen een aantal clubs zich ook al voor te bereiden op de zomer. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

De voorbije weken werd Albert Sambi Lokonga nadrukkelijk gelinkt aan AC Milan, maar een transfer van de middenvelder van Anderlecht lijkt plots een stuk minder waarschijnlijk. In Italië klinkt het immers dat de Rossoneri hun pijlen gericht hebben op Sofyan Amrabat, die twee jaar geleden nog voor Club Brugge speelde. Milan zou al een bod van 20 miljoen euro uitgebracht hebben, maar dat werd door Fiorentina geweigerd.



Wie wel zou kunnen vertrekken bij Anderlecht, is Hendrik Van Crombrugge. Ondanks dat de doelman al maanden aan de kant staat, zou er nog steeds veel interesse zijn. Enkele Italiaanse clubs volgen hem nog steeds en ook bij Ajax is hij nog niet uit beeld. De kans op een transfer wordt 50/50 geschat.

Club Brugge zou zijn oog dan weer laten vallen hebben op een smaakmaker uit de eigen Jupiler Pro League. Ze zouden namelijk bij Standard geïnformeerd hebben naar Michel-Ange Balikwisha. De 19-jarige aanvaller brak dit seizoen helemaal door en scoorde al zeven keer. Het is niet duidelijk of ze op Sclessin bereid zijn om mee te werken aan een transfer. Ook Brighton en West Brom zouden interesse tonen.



AA Gent stalde in januari Tim Kleindienst bij zijn ex-club Heidenheim en de spits scoort sindsdien aan de lopende band. De Duitse tweedeklasser is dan ook zeer tevreden en hun CEO gaf al aan dat Heidenheim er alles aan wil doen om hem definitief aan te trekken. Ze beschikken over een aankoopoptie in zijn huurovereenkomst.

Alexander Blessin lijkt na zijn topseizoen bij KV Oostende een fraaie stap te kunnen zetten. Sheffield United blijft geïnteresseerd en zou eind deze week beslissen of het een officieel voorstel zal indienen voor de trainer. Ook enkele Belgische topclubs zouden lonken naar de Duitser.



Bij KV Mechelen hebben ze besloten om na het seizoen afscheid te nemen van drie spelers. De jongeren Sofiane Bouzian, Lars Coveliers en Arno Van Keilegom zien hun aflopende contract niet verlengd worden moeten dus op zoek naar een nieuwe club. Voor Bouzian zou er alvast interesse zijn uit 1B van Lommel.

BUITENLAND

Kevin De Bruyne
tekende woensdag een nieuw contract tot 2025 bij Manchester City en dat zal de Rode Duivel geen windeieren leggen. Hij zou de bestbetaalde speler van de Premier League worden en zou de komende vier jaar bruto maar liefst 100 miljoen euro gaan opstrijken. 



Wie weet krijgt De Bruyne volgend seizoen wel Romelu Lukaku naast zich. City zou immers een bod voorbereiden op de Rode Duivel, terwijl ze ook bij Chelsea al bezig zijn met een aanbieding voor te bereiden. De Blues zouden meer dan 100 miljoen euro veil hebben om hem bij Internazionale weg te plukken, maar zal wel pas in actie schieten als ze naast Erling Haaland zouden grijpen.

Bij Chelsea zouden ze in de zomer overigens ook een stevige uitverkoop willen houden. Maar liefst negen spelers zouden mogen vertrekken, onder wie ook Michy Batshuayi. De Rode Duivel keert terug na zijn uitleenbeurt aan Crystal Palace en Chelsea wil nog een aardige som vangen op één jaar van het einde van zijn contract. Ook Kepa Arrizabalaga, Jorginho, Antonio Rüdiger, Emerson Palmieri, Tammy Abraham, Fikayo Tomori, Ruben Loftus-Cheek en Ross Barkley zouden mogen beschikken.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club houdt been stijf, mokerslag Anderlecht’

Zou Club een stap hogerop zijn voor Balikwisha?

Meest recent

AA Gent verrast compleet met aanwinst uit eerste nationale

AA Gent was de voorbije dagen al druk in de weer op de transfermarkt. Het strikte Christian Burgess ...

5
5
'AA Gent schrikt: vertrek Delorge alsmaar concreter'

AA Gent hoopt zich deze zomer te kunnen versterken om zo volgend seizoen weer dichter bij de top van ...

24
24
'Dender plukt wéér assistent weg bij Club als nieuwe T1'

Club Brugge krijgt de laatste jaren veel lof voor zijn jeugdopleiding, maar het leidt tegenwoordig ...

35
35
Henry maakt Cristiano Ronaldo af: "Luister goed mensen..."

Portugal speelde 1-1 tegen Congo. Het was op voorhand al duidelijk dat Congo een zware tegenstander ...

167
167
'Liverpool slaat toe met Spaanse WK-ganger'

Liverpool blikt terug op een zeer ontgoochelend seizoen. Het kon de verwachtingen niet inlossen na ...

20
20
Zetterberg geeft Anderlecht flinke waarschuwing

RSC Anderlecht moet binnen een maand al stevig aan de bak in de voorrondes van de Europa League. Dan ...

99
99
'Thomas Kaminski staat voor verrassende terugkeer'

Wat breng de nabije toekomst voor Thomas Kaminski? De Belgische doelman wordt in het buitenland ...

67
67
AA Gent zorgt voor absolute recordtransfer

AA Gent haalde Josué Vergara naar de Planet Group Arena. De Buffalo’s halen hem voor de ...

179
179
Helemaal omgeslagen: Club Brugge verrast met Sels-wending

Club Brugge leek Matz Sels stilaan te moeten vergeten, maar achter de schermen heeft het dossier ...

1009
1009
'JPL-clubs lonken naar ex-smaakmaker Beerschot'

De zomermercato begint stilaan op gang te komen. De Belgische ploegen speuren rond naar versterking. ...

85
85
Nieuw vraagteken bij Rode Duivels: vervanging op komst?

België heeft al lange tijd een probleem. Zonder Romelu Lukaku scoort het te moeilijk. Dat bleek ...

242
242
Harde kern RSCA roert zich weer: Coucke gebeten hond

RSC Anderlecht begint vrijdag aan het nieuwe seizoen. De spelers leggen dan medische proeven af. ...

353
353
Ghana en Colombia knokken zich naar WK-zeges

Deze ochtend stonden er op het WK twee matchen op het programma. Ghana moest aan de bak tegen ...

26
26
Ook Kane op afspraak: Engeland dwingt Kroatië op de knieën

Schaduwfavoriet Engeland heeft zijn start op het WK 2026 niet gemist. Kroatië maakte het de ...

54
54
'Schok bij Club Brugge: topploeg klopt aan voor Siquet'

Als vervanger voor de geblesseerde Kyriani Sabbe, werkte Hugo Siquet sterke Play-Offs af bij Club ...

315
315
'City haalt verschroeiend uit: dubbelslag van 230 miljoen'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

152
152
'Club meldt zich bij Anderlecht-target: deal van 9 miljoen'

De sportieve leiding van Club Brugge is momenteel de markt aan het afspeuren op zoek naar ...

398
398
Nederlanders smullen van Duivel: "Hele grote persoonlijkheid"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

303
303
'Transferwending De Cat: absolute jackpot in gevaar'

Bij RSC Anderlecht gaat de voorbereiding op het nieuwe seizoen volgende week van start. Dat zal ...

472
472
Tzolis ziet nieuwe goudklomp bij Club: "Hij trainde mee en ..."

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge talenten te lanceren vanuit de jeugdopleiding. En ...

489
489
Argentijnse pers komt met trieste reden voor tranen Messi

Lionel Messi heeft tijdens zijn eerste wedstrijd op het WK 2026 meteen de show gestolen. Zo was hij ...

253
253
Optater Ronaldo en co: Congo stunt met historisch WK-punt

Het WK 2026 is met een flinke tegenvaller van start gegaan voor het Portugal van sterspeler ...

77
77
Outfit Garcia maakt tongen los: "Net een treinconducteur"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

116
116
'Bayern dokt 55 miljoen: Kompany krijgt WK-uitblinker'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

199
199
Na WK nieuwe nummer één? Lammens reageert duidelijk

De Rode Duivels begonnen hun WK met een ontgoocheling, want tegen Egypte hadden ze toch meer ...

70
70

Meer sportnieuws