'Club krijgt concurrentie van Brighton voor Belgische smaakmaker'

door
'Club krijgt concurrentie van Brighton voor Belgische smaakmaker'

Club Brugge wil zich in de zomer fors gaan versterken en de Bruggelingen kijken eerst rond op de Belgische transfermarkt. Het Laatste Nieuws komt met verrassende informatie. De landskampioen wil een speler van Standard.

Club Brugge zou volgens de krant geïnformeerd hebben naar Michel-Ange Balikwisha. De negentienjarige flankaanvaller brak dit seizoen helemaal door bij de Rouches en is dé revelatie van het seizoen in Luik. Dat is dus ook Club Brugge opgevallen. Het is nog maar de vraag of Standard wenst mee te werken.

De speler was dit seizoen in 31 wedstrijden goed voor 7 goals en 4 assists en hij ligt nog tot medio 2023 onder contract bij Standard. Volgens Transfermarkt.be heeft hij een marktwaarde van 3 miljoen euro. Standard kan het geld zeer goed gebruiken en Club Brugge zit op een berg geld. Dat Club interesse heeft in Balikwisha lijkt een teken te zijn dat huurling Tahith Chong geen toekomst meer heeft in Brugge.

UPDATE 8u22

La Capitale bevestigt de concrete interesse van Club Brugge in Michel-Ange Balikwisha. De jongeling zou echter niet happig zijn om Standard te verlaten voor Club en wil volgend seizoen vooral verder progressie maken. Bij Standard heeft hij meer uitzicht op speelkansen. De Rouches zijn ook al een tijdje bezig met het openbreken van zijn contract, maar er zijn nog kapers op de kust. De Engelse clubs Brighton & Hove Albion en West Bromwich Albion hebben ook interesse, maar die is nog niet concreet.

LEES OOK: Deadline gekte: last-minute deals Genk, Standard, Antwerp, ...

Zal Balikwisha bij Standard blijven?

Meest recent

'Anderlecht, opgelet: Frutos gewild door JPL-club'

Bij La Louvière zijn ze zeer tevreden over het werk van Nicolas Frutos. Hij loodste de club ...

183
183
AA Gent trakteert fans op transfer oude JPL-bekende

AA Gent zocht na de zware blessure van Matisse Samoise nog naar een rechterflankverdediger. De ...

74
74
Benzema versiert op 38ste nog een miljoenentransfer

Karim Benzema heeft nog een transfer afgerond. De Franse aanvaller was niet meer tevreden bij ...

36
36
Beerschot maakt vertrekker bekend, Cercle nieuwkomer

Beerschot heeft vandaag nog wat transfers afgerond. Emile Doucouré verliet het Kiel en trok ...

39
39
Anderlecht heeft vervanger Angulo helemaal beet

RSC Anderlecht heeft onverwacht nog een drukke transferdag gekend. De Brusselaars hebben na het ...

319
319
Miljoenendeal Zulte Waregem en deal tussen KVM en Lierse

Zulte Waregem en KV Mechelen hebben op de valreep nog twee uitgaande transfers afgerond. Essevee ...

56
56
Anderlecht maakt gigantische transfer Angulo bekend

Anderlecht heeft op de slotdag nog een smaakmaker van de hand gedaan. Nilson Angulo heeft de club ...

440
440
Mulder helpt Anderlecht en strikt overbodige pion

RSC Anderlecht heeft op de slotdag nog een van zijn vele tegenvallende spelers van de hand gedaan. ...

218
218
'Malaise Anderlecht: bestuur beslist over ontslag Renard'

RSC Anderlecht heeft zondagavond Besnik Hasi bedankt voor bewezen diensten. Maar de hoofdtrainer ...

396
396
'Geldzak ligt klaar voor Genk: nieuw bod van 15 miljoen'

Matte Smets blijft dan toch aan boord bij KRC Genk. Hoewel VfL Wolfsburg bereid was om miljoenen ...

338
338
'Anderlecht tot uiterste: ultieme aanwinst uit La Liga'

RSC Anderlecht beleeft een opvallend drukke slotdag van de wintermercato. Paars-Wit neemt tijdelijk ...

334
334
Nieuwe coach Anderlecht: Vanhaezebrouck terug naar Lotto Park?

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft enkele uren na de pijnlijke nederlaag op Standard fors ...

1308
1308
Deadline gekte: last-minute deals Genk, Standard, Antwerp, ...

Maandag om middernacht sluit de wintermercato zijn deuren in verschillende landen, waaronder ook ...

430
430
‘Club Brugge duwt door: pikante deadline-deal op komst’

Club Brugge duwt door in de laatste rechte lijn van de wintermercato. Blauw-Zwart speurt naar een ...

727
727
'De Mil glundert: AA Gent strikt ex-smaakmaker JPL'

AA Gent maakt in het slot van de wintermercato nog naarstig werk van vers bloed achterin. Zo staan ...

320
320
'Anderlecht gaat all-in: dubbelslag op Deadline Day'

RSC Anderlecht leek al een tijdje klaar met zijn huiswerk op de wintermercato, maar op Deadline Day ...

408
408
Topref Bram Van Driessche slaat verrassend nieuwe weg in

Is dit het begin van een afscheid of net het startschot van iets nieuws? Bram Van Driessche, ...

1054
1054
'Leko houdt adem in: lastminute exit bij Club Brugge?'

In de meeste topcompetities nadert de transferdeadline met rasse schreden. Als het van Ivan Leko ...

472
472
'Witte rook in Anderlecht: medische testen aan de gang'

In het absolute slot van de wintermercato valt er bij RSC Anderlecht nog heel wat te beleven. ...

488
488
Vurige liefde: kapitein Dender valt voor knappe kinesiste

De grote liefde vinden op de werkvloer? Het is uiteraard iets dat wel vaker voorkomt. Maar een ...

95
95
Stijnen met JPL-transfer, Westerlo verrast met deal

KVC Westerlo en Patro Eisden hebben zopas nog twee ingaande transfers meegedeeld. De twee clubs ...

61
61
'Anderlecht heeft beet: alsnog ingaande transfer'

RSC Anderlecht gaat dan toch nog versterking halen. De Brusselaars hebben hun volgende nieuwe speler ...

365
365
Beveren pakt alsnog uit met straffe aanwinst

SK Beveren heeft zijn fans nog weten te verwennen op deze Deadline Day. De Waaslanders hebben nog ...

148
148
KV Kortrijk legt flinke som op tafel bij reeksgenoot

KV Kortrijk heeft zoals verwacht op Deadline Day nog een nieuwe spits aangetrokken. De Kerels hebben ...

133
133
OH Leuven stuurt floptransfer naar de Eredivisie

OH Leuven kent voor het zoveelste jaar op rij een grijs seizoen. De club verandert het geweer al ...

22
22

Meer sportnieuws