'Astronomische cijfers van nieuw contract De Bruyne bekend'

198
'Astronomische cijfers van nieuw contract De Bruyne bekend'

Kevin De Bruyne blijft zoals verwacht langer bij Manchester City. De Engelse topclub maakte bekend dat de Rode Duivel heeft bijgetekend tot medio 2025.

De Bruyne onderhandelde al maanden met City en vandaag komen beiden dus met het prachtige nieuws naar buiten. "Ik kan niet gelukkiger zijn. Sinds ik in 2015 bij City terechtkwam, heb ik mij er altijd thuis weten te voelen. De club is een garantie op succes en alles is hier aanwezig om succes te hebben. Ik speel momenteel mijn beste voetbal, dus het was een makkelijke beslissing om bij te tekenen", aldus De Bruyne.

"De band met de coach is geweldig en Pep en ik kijken op dezelfde manier naar voetbal. Het is zeer belangrijk om zo een goede band te hebben met een manager", was hij ook lovend over Guardiola. Technisch directeur Txiki Begiristain was op zijn beurt lovend over de Belg.

"Kevin is op dit moment ongetwijfeld één van de beste spelers ter wereld. Hij speelde vanaf dag één op een hoog en constant niveau, en de afgelopen jaren groeide hij uit tot een speler van wereldformaat."

UPDATE 11u40

Manchester City en Kevin De Bruyne maakten bekend dat ze dus tot 2025 verder zullen gaan samenwerken. Het Laatste Nieuws laat weten dat De Bruyne de onderhandelingen zélf voerde, met de hulp van een aantal advocaten. De ex-speler van Werder Bremen, Chelsea, VfL Wolfsburg en KRC Genk wist alvast goed zijn streng te trekken in de gesprekken, want De Bruyne zal jaarlijks een stuk meer opstrijken dan de 18 miljoen euro die hij nu al verdiende. Het zou zelfs de duurste deal ooit zijn van de club.

UPDATE 19u48
Het was dus al bekend dat De Bruyne erin geslaagd was zijn jaarloon van 18 miljoen euro nog op te trekken en Het Nieuwsblad komt nu ook met cijfers. De krant meldt dat het nieuwe contract De Bruyne over vier jaar tot maar liefst 100 miljoen euro bruto kan opleveren, goed voor zo'n 25 miljoen euro per jaar dus. Daarmee wordt onze landgenoot in één klap ook de bestbetaalde speler van de Premier League. Dat De Bruyne die cijfers gewoon zelf onderhandelde, zonder de hulp van een makelaar, middenin de grootste financiële crisis die de voetbalwereld in lange tijd meegemaakt heeft, maakt de zaak er alleen maar indrukwekkender op.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club Brugge wil toptalent. Genk strijdt met Gent’

Is De Bruyne die bedragen waard?

Meest recent

Leko kiest CL-selectie: 2 afvallers bij Club Brugge

Jan Breydel maakt zich al op voor een nieuwe gala-avond in de Champions League. Een week na de stunt ...

29
29
"Lieg niet"-Van Crombrugge haalt vlijmscherp uit na agressie

Hendrik Van Crombrugge beleeft een opvallende periode naast het voetbalveld. Terwijl de voormalige ...

70
70
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 9 bekend

De komende dagen eist het Europese voetbal nog even alle aandacht op, maar nadien wordt in de ...

32
32
Leko speelt open kaart: Vetlesen versus Lemaréchal

Op speeldag drie van de Champions League krijgt Club Brugge woensdag RC Lens over de vloer. Wellicht ...

92
92
Europese nachtmerrie dreigt plots voor STVV-supporters

De Europese droom van STVV zorgt voor een opvallend probleem bij de Truiense supporters. De tickets ...

133
133
Kan KAA Gent profiteren? Drama bij Europese tegenstander

Kan KAA Gent profiteren? Drama bij Europese tegenstander KAA Gent staat in de Jupiler Pro League aan ...

40
40
Leko waarschuwt Club Brugge: grote vrees voor Lens

Club Brugge won vorige speeldag in de Champions League op het veld van Internazionale. De 3-4 zege ...

117
117
Lukaku boezemt weer angst in: oorlogstaal in Europa

Romelu Lukaku heeft zijn eerste doelpunt bij Fenerbahçe gescoord. Big Rom startte twijfelend ...

50
50
PSG onthult masterplan om Lamine Yamal uit te schakelen

PSG en FC Barcelona slijpen de messen om het tegen elkaar op te nemen in de Champions League. De ...

33
33
Bayern meldt onheilspellend nieuws over Kompany

Vincent Kompany sukkelt met zijn gezondheid bij Bayern München. Tijdens de 6-1 zege tegen RB ...

113
113
Seys verbaast Club Brugge met straffe taal over knaltransfer

Club Brugge verbaasde vorige speeldag vriend en vijand in de Champions League door Internazionale in ...

494
494
Ophef rond Real Madrid na bekentenis: "Besloten om beelden niet te tonen"

Real Madrid stampt dit seizoen ferm tegen de schenen. De formatie van José Mourinho kwam al ...

122
122
Vitor Bruno dumpt talenten: rampscenario Anderlecht

RSC Anderlecht incasseert de ene klap na de andere. In Europa kampt Paars-Wit met een nul op zes en ...

326
326
Thibaut Courtois verrast met primeur over toekomst

Thibaut Courtois is al jarenlang de nummer 1 onder de lat bij Real Madrid. De Belgische goalie wordt ...

120
120
PSG-Barça escaleert al voor aftrap: nachtelijke chaos

PSG en FC Barcelona staan tegenover elkaar namens de Champions League. De twee grootmachten worden ...

109
109
Napoli-bom barst voor De Bruyne: schoktransfer nakend?

Het loopt dit seizoen voor geen meter bij Napoli. En dan wordt er uiteraard meteen naar de coach ...

259
259
TRANSFERUURTJE: ‘Club Brugge wil toptalent. Genk strijdt met Gent’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

276
276
Club Brugge hoort finaal verdict over Mechele voor RC Lens

Club Brugge kijkt RC Lens recht in de ogen namens de Champions League. Blauw-Zwart stuntte vorige ...

693
693
Alle hens aan dek voor Compper: code rood Antwerp

Royal Antwerp FC zit in de Jupiler Pro League in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old won ...

362
362
Happy Hour in gevaar? Van Gucht opent vol de aanval

Ruben Van Gucht heeft er met Happy Hour een opvallend avontuur bij, maar het nieuwe VTM-programma ...

48
48
Erik ten Hag maakt Ronaldo compleet met de grond gelijk

Erik ten Hag was in het verleden de hoofdtrainer van Manchester United. De Nederlander had ook ...

117
117
UEFA zet Infantino op het blok: deadline voor FIFA

De hetze rond Gianni Infantino blijft voortduren. De FIFA-baas wil een nieuw ambtstermijn ...

453
453
Paniek bij Bayern: wat is er aan de hand met Kompany?

Vincent Kompany veroverde heel wat harten sinds zijn aanstelling bij Bayern München. De ...

194
194
Géén Anderlecht: De Cat incasseert enorme mokerslag

Nathan De Cat heeft een flinke tik te verwerken gekregen bij TSG Hoffenheim. De jong Belg viel ...

204
204
Wilmots gecharmeerd: bekertransfer bij Standard in de maak?

Standard heeft zich na enkele tegenvallende resultaten kunnen herpakken in de Croky Cup. De Rouches ...

197
197

Meer sportnieuws