'Astronomische cijfers van nieuw contract De Bruyne bekend'

198 stemmen
'Astronomische cijfers van nieuw contract De Bruyne bekend'

Kevin De Bruyne blijft zoals verwacht langer bij Manchester City. De Engelse topclub maakte bekend dat de Rode Duivel heeft bijgetekend tot medio 2025.

De Bruyne onderhandelde al maanden met City en vandaag komen beiden dus met het prachtige nieuws naar buiten. "Ik kan niet gelukkiger zijn. Sinds ik in 2015 bij City terechtkwam, heb ik mij er altijd thuis weten te voelen. De club is een garantie op succes en alles is hier aanwezig om succes te hebben. Ik speel momenteel mijn beste voetbal, dus het was een makkelijke beslissing om bij te tekenen", aldus De Bruyne.

"De band met de coach is geweldig en Pep en ik kijken op dezelfde manier naar voetbal. Het is zeer belangrijk om zo een goede band te hebben met een manager", was hij ook lovend over Guardiola. Technisch directeur Txiki Begiristain was op zijn beurt lovend over de Belg.

"Kevin is op dit moment ongetwijfeld één van de beste spelers ter wereld. Hij speelde vanaf dag één op een hoog en constant niveau, en de afgelopen jaren groeide hij uit tot een speler van wereldformaat."

UPDATE 11u40

Manchester City en Kevin De Bruyne maakten bekend dat ze dus tot 2025 verder zullen gaan samenwerken. Het Laatste Nieuws laat weten dat De Bruyne de onderhandelingen zélf voerde, met de hulp van een aantal advocaten. De ex-speler van Werder Bremen, Chelsea, VfL Wolfsburg en KRC Genk wist alvast goed zijn streng te trekken in de gesprekken, want De Bruyne zal jaarlijks een stuk meer opstrijken dan de 18 miljoen euro die hij nu al verdiende. Het zou zelfs de duurste deal ooit zijn van de club.

UPDATE 19u48
Het was dus al bekend dat De Bruyne erin geslaagd was zijn jaarloon van 18 miljoen euro nog op te trekken en Het Nieuwsblad komt nu ook met cijfers. De krant meldt dat het nieuwe contract De Bruyne over vier jaar tot maar liefst 100 miljoen euro bruto kan opleveren, goed voor zo'n 25 miljoen euro per jaar dus. Daarmee wordt onze landgenoot in één klap ook de bestbetaalde speler van de Premier League. Dat De Bruyne die cijfers gewoon zelf onderhandelde, zonder de hulp van een makelaar, middenin de grootste financiële crisis die de voetbalwereld in lange tijd meegemaakt heeft, maakt de zaak er alleen maar indrukwekkender op.

LEES OOK: Weergaloze goal bezorgt Manchester City de FA Cup

🚀

Is De Bruyne die bedragen waard?

Meest recent

'Zomerwerken Anderlecht: Sibierski bouwt verder op viertal'

Dat RSC Anderlecht komende zomer een metamorfose moet ondergaan, werd zondagnamiddag andermaal ...

27
27
'Nieuwe coach krijgt meteen rampzalig nieuws bij Antwerp'

Antwerp FC heeft afgelopen weekend met onmiddelijke ingang afscheid genomen van Joseph Oosting. De ...

105
105
Prestatie Vanaken doet monden openvallen: "Beste van België"

Club Brugge heeft zijn 20ste landstitel binnen handbereik. Voor Blauw-Zwart kan het nauwelijks nog ...

182
182
Ingeving Taravel wordt nefast: grote klos bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag in extremis een dure nederlaag tegen KV Mechelen kunnen voorkomen. ...

233
233
Extra ontgoocheling Union: "Was de wereld rondgegaan"

Union lijkt definitief een kruis te moeten maken over de titel nadat het een 5-0 om de oren kreeg ...

96
96
Pakkend afscheid Lewandowski: Barça pakt record

In LaLiga is de titelstrijd al gestreden. Daardoor mocht FC Barcelona wat later op zondagavond aan ...

102
102
Ontknoping Ligue 1: vreugde voor Lille, drama Pocognoli

Zondagavond stond in de Ligue 1 de ontknoping van het seizoen op het programma. Daarin moesten ...

40
40
'Miljoenentransfer Cercle krijgt vorm'

Cercle Brugge kan zich al volop beginnen voorbereiden op volgend seizoen, want hun seizoen zit er al ...

111
111
'Pijnlijke details over Oosting bij Antwerp lekken uit'

Antwerp nam dit weekend een drastische beslissing. Na de pijnlijke 3-0-nederlaag van vrijdag op OH ...

284
284
Vanaken waarschuwt Club voor rampscenario

Club Brugge heeft zondagavond een reuzenstap gezet richting een 20ste landstitel. Het veegde grote ...

499
499
Ferrera haalt snoeihard uit naar arbitrage na pijnlijk slot

Voor Dender lonkt stilaan degradatie uit de Jupiler Pro League. Het ging in zijn heenwedstrijd in de ...

81
81
Pijnlijke cijfers? Hubert wil daar niets van weten

Union zal dit seizoen wellicht niet de dubbel pakken. Donderdag pakte het tegen Anderlecht wel nog ...

306
306
Leko komt met verrassend keepernieuws voor titelmatch

Club Brugge heeft zondagavond opnieuw een enorme stap richting de landstitel gezet door Union met ...

433
433
'Anderlecht ruikt jackpot: Freiburg klopt aan'

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer veel volk vertrekken. Ondanks het zwakke seizoen lopen een ...

397
397
Club Brugge vernedert Union SG en ruikt de titel

Om 18u30 stond dé titelmatch tussen Club Brugge en Union SG op het programma. Het werd nooit ...

370
370
Toptalent Genk breekt door: "Hiervan droomde ik"

KRC Genk heeft héél veel talent rondlopen, maar zij moeten nog beter begeleid worden ...

291
291
'Bom onder Club Brugge: nieuwe TD wordt totale ramp'

Club Brugge dreigt Dévy Rigaux kwijt te spelen aan Feyenoord en dus zoekt het naar eventuele ...

261
261
Anderlecht-vertrek in mineur: fans fluiten smaakmaker uit

RSC Anderlecht hoopte op een droomweek, maar het werd nog maar eens zeer teleurstellend. Er was de ...

510
510
Club Brugge overklast Union: "The King. The Legend"

Club Brugge begon om 18u30 aan zijn thuismatch tegen Union SG. Een beslissende partij voor de eerste ...

322
322
Spectaculaire comeback Sofiane Hanni naar JPL?

RSC Anderlecht hoopt volgend seizoen weer mee te doen voor de titel, maar dan zal er dus versterking ...

313
313
Crisis RSCA: Taravel heeft niet mis te verstane boodschap

RSC Anderlecht heeft zijn vierde plaats in extremis kunnen verdedigen, maar kwam tegen KV Mechelen ...

323
323
Kompany zorgt voor dol moment op titelfeest: Carla brengt redding

Bayern München werd zondag nog eens in de bloemetjes gezet als Duits landskampioen. Daarbij ...

88
88
Laat delirium in Lommel: 37-jarige doet Dender das om

Lommel SK heeft een stevige optie op promotie genomen. De Limburgers wonnen hun heenmatch van de ...

202
202
Leko hakt keepersknoop door, twee wissels bij Union

Zondagavond staat een cruciaal duel op het programma in de strijd om het kampioenschap. ...

100
100
Anderlecht-fans spotten met tifo-blunder: sneer aan spelers

Het zijn op sportief vlak lastige dagen voor de supporters van RSC Anderlecht. Daar kwam donderdag ...

182
182

Meer sportnieuws