'Astronomische cijfers van nieuw contract De Bruyne bekend'

198
'Astronomische cijfers van nieuw contract De Bruyne bekend'

Kevin De Bruyne blijft zoals verwacht langer bij Manchester City. De Engelse topclub maakte bekend dat de Rode Duivel heeft bijgetekend tot medio 2025.

De Bruyne onderhandelde al maanden met City en vandaag komen beiden dus met het prachtige nieuws naar buiten. "Ik kan niet gelukkiger zijn. Sinds ik in 2015 bij City terechtkwam, heb ik mij er altijd thuis weten te voelen. De club is een garantie op succes en alles is hier aanwezig om succes te hebben. Ik speel momenteel mijn beste voetbal, dus het was een makkelijke beslissing om bij te tekenen", aldus De Bruyne.

"De band met de coach is geweldig en Pep en ik kijken op dezelfde manier naar voetbal. Het is zeer belangrijk om zo een goede band te hebben met een manager", was hij ook lovend over Guardiola. Technisch directeur Txiki Begiristain was op zijn beurt lovend over de Belg.

"Kevin is op dit moment ongetwijfeld één van de beste spelers ter wereld. Hij speelde vanaf dag één op een hoog en constant niveau, en de afgelopen jaren groeide hij uit tot een speler van wereldformaat."

UPDATE 11u40

Manchester City en Kevin De Bruyne maakten bekend dat ze dus tot 2025 verder zullen gaan samenwerken. Het Laatste Nieuws laat weten dat De Bruyne de onderhandelingen zélf voerde, met de hulp van een aantal advocaten. De ex-speler van Werder Bremen, Chelsea, VfL Wolfsburg en KRC Genk wist alvast goed zijn streng te trekken in de gesprekken, want De Bruyne zal jaarlijks een stuk meer opstrijken dan de 18 miljoen euro die hij nu al verdiende. Het zou zelfs de duurste deal ooit zijn van de club.

UPDATE 19u48
Het was dus al bekend dat De Bruyne erin geslaagd was zijn jaarloon van 18 miljoen euro nog op te trekken en Het Nieuwsblad komt nu ook met cijfers. De krant meldt dat het nieuwe contract De Bruyne over vier jaar tot maar liefst 100 miljoen euro bruto kan opleveren, goed voor zo'n 25 miljoen euro per jaar dus. Daarmee wordt onze landgenoot in één klap ook de bestbetaalde speler van de Premier League. Dat De Bruyne die cijfers gewoon zelf onderhandelde, zonder de hulp van een makelaar, middenin de grootste financiële crisis die de voetbalwereld in lange tijd meegemaakt heeft, maakt de zaak er alleen maar indrukwekkender op.

LEES OOK: 'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

Is De Bruyne die bedragen waard?

Meest recent

Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

14
14
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

40
40
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

68
68
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

31
31
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

92
92
Vanaken laat fans perplex staan na stunt: emoties laaien op

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

134
134
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

65
65
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

38
38
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

163
163
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

82
82
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

152
152
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

182
182
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

45
45
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

71
71
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

351
351
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

248
248
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

202
202
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

947
947
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

374
374
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

155
155
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

201
201
Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Er werd woensdagavond niet alleen in de Champions League gevoetbald. In de Jupiler Pro League stond ...

99
99
Leko in de wolken: "Dit was casino-voetbal, pure fun"

Club Brugge blijft maar door de Champions League razen. Blauw-Zwart pakte woensdagavond al zijn ...

230
230
Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

280
280
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

649
649

Meer sportnieuws