'Beerschot zit met groot offensief probleem in strijd om play-offs'

door
'Beerschot zit met groot offensief probleem in strijd om play-offs'

Beerschot ligt voorlopig nog op koers om zich te plaatsen voor Play-Off II, want het prijkt nog steeds op de achtste plaats. Maar daar kan snel verandering in komen, want woensdagavond spelen de Ratten een inhaalmatch tegen Charleroi. Als ze die verliezen, worden ze gepasseerd door de Carolo's. Er kan dus maar beter gewonnen worden.


Daarvoor zal Beerschot wel moeten scoren en op dat vlak ziet Het Laatste Nieuws een groot probleem. De krant stelt namelijk vast dat in de huidige kern de verdedigers (veertien goals) al vaker gescoord hebben dan de spitsen (dertien goals). Daarmee heeft Beerschot de slechtst scorende voorhoede van heel 1A. Het vertrek van Tarik Tissoudali, die voor Nieuwjaar acht keer scoorde, werd nooit opgevangen.

Daar komt ook nog eens bij dat het hyperoffensieve voetbal uit het seizoensbegin sinds het vertrek van Hernan Losada ook verleden tijd is. De scoringsmachine van Suzuki is de voorbije maanden helemaal stilgevallen en ook Eleke, Brogno, Sanyang, Bakkali en Mukuna vinden de weg naar doel niet. Het wordt dus hopen op een ingeving van Raphael Holzhauser, wiens teller al op veertien goals en zestien assists staat.

LEES OOK: Beerschot neemt afscheid: spits verlaat het Kiel

Zal Beerschot nog de play-offs halen?

Meest recent

Antwerp met sterke zet, STVV absoluut niet verrast

STVV verkocht Rein Van Helden voor 1,5 miljoen euro aan Royal Antwerp FC. Het is geen verrassing dat ...

15
15
'Renard speelt hoog spel: zéér bizarre transferwending'

Yasin Özcan is een miscast van Olivier Renard, niet zijn eerste sinds hij in Brussel de ...

69
69
Romeo Vermant toont grote liefde: "Ik ben gek op haar"

Club Brugge droomt weer van de volgende ronde in de Champions League. Na een moeilijke periode won ...

94
94
'KRC Genk droomt van onverwachte miljoenendeal'

Bij Racing Genk zouden ze idealiter deze mercato een uitgaande transfer afronden die veel geld in de ...

211
211
Kompany over RSCA-moment: “Durf ik dit bij Bayern?”

Vincent Kompany ging al een aantal keren viraal. De coach haalde een paar keer stevig uit bij RSC ...

60
60
Nederlandse pers twijfelt: "Als hij het bij RSCA al niet redt…"

Bij RSC Anderlecht haalden ze een jaar geleden Cédric Hatenboer in huis. Hij speelde echter ...

156
156
De Mil drukt stempel in Gent: kleedkamer doet boekje open

KAA Gent is sterk aan de laatste rechte lijn van de reguliere competitie begonnen. Na de mooie ...

105
105
Saudische aanval op Rode Duivels: twee namen geviseerd

Met dank van de miljardensteun van het staatsfonds 'PIF', investeerden het Saudische voetbal de ...

70
70
Vandaag Inside eindigt in shock na vertrek Johan Derksen

Vandaag Inside keerde deze week terug op televisie. Maar wie vrijdagavond bleef kijken na de ...

24
24
Nainggolan onthult megabedrag dat hij in casino verloor

Radja Nainggolan maakte recent de overstap van Lokeren naar Patro Eisden Maasmechelen, maar het zijn ...

109
109
Boskamp verrast: "Van deze JPL-ploeg geniet ik het meest"

De Jupiler Pro League is inmiddels weer aanbeland aan de 22ste speeldag. Een aantal clubs zullen ...

164
164
'Nieuwe miljoenendeal: Club krijgt cruciaal nieuws in dossier-Seys'

Club Brugge zal ook in 2026 ongetwijfeld weer gaan cashen op de transfermarkt. Men wil de ...

370
370
'Totale wending bij Bayern: Kompany staat perplex'

Bayern München is ijzersterk aan zijn tweede seizoenshelft begonnen en won tot dusver al zijn ...

273
273
TRANSFERUURTJE 'Club zwiert met miljoenen, toptransfer Stroeykens'

De winterse transferperiode nadert zijn climax, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk ...

230
230
'Grote kuis in Anderlecht: plotwending in de maak?'

Het zijn drukke dagen bij RSC Anderlecht, zowel op inkomend als uitgaand vlak zowat de meest bezige ...

376
376
Done deal: Union maakt uitgaande transfer bekend

De nederlaag tegen Bayern München betekent wellicht het einde van de Champions League-campagne ...

52
52
'Club Brugge heeft beet: toptransfer in kannen en kruiken'

Tot dusver bleef het rustig bij Club Brugge, maar dat blijkt slechts kalmte voor de storm. Tenslotte ...

489
489
'Oosting grijpt in: trio geslachtofferd bij Antwerp'

Op het veld van hekkensluiter Dender ging Antwerp vorige week voor het eerst sinds Joseph Oosting ...

352
352
Nood breekt wet: Leko verrast met basisploeg Club Brugge

Een week na de thuisnederlaag tegen La Louvière krijgt Club Brugge straks Zulte Waregem over ...

697
697
Standard onder zware druk: volgt er verrassend ontslag?

Standard bakt er de laatste weken niets van. Ze verloren kansloos van Sporting Charleroi en AA Gent ...

480
480
AA Gent loopt weg met De Mil: Lopes verklapt zijn geheim

AA Gent scoorde maar liefst acht keer tegen RSC Anderlecht en Standard en boekte een zes op zes. ...

356
356
Beerschot neemt afscheid: spits verlaat het Kiel

Bij Beerschot vonden er al wat wissels plaats deze transferperiode. De Kielse Ratten hebben nog een ...

78
78
Lang krijgt klets om de oren: "Probleem ligt bij hem zelf"

Amper een half seizoen na zijn aankomst, is Noa Lang alweer vertrokken bij SSC Napoli. De ...

136
136
‘Onyedika ontploft: Club Brugge neemt brutale beslissing’

Bij Club Brugge is het plots oorlog rond Raphael Onyedika. De Nigeriaan duwt richting de uitgang, ...

803
803
'Mercato Anderlecht niet voorbij: Renard vol voor derde aanwinst'

RSC Anderlecht heeft een drukke transferweek achter de rug. Zowel aan de inkomende als de uitgaande ...

638
638

Meer sportnieuws