'KV Mechelen duwt drie spelers naar de uitgang'

327 stemmen
'KV Mechelen duwt drie spelers naar de uitgang'

Voor KV Mechelen dreigt het seizoen er binnen twee wedstrijden alweer op te zitten. De Maneblussers verloren afgelopen weekend immers van STVV en dreigen daardoor naast Play-Off II te grijpen. Maar ondertussen werkt Malinwa achter de schermen al naar de toekomst toe.

Zo maakte club woensdagvoormiddag bekend dat de opties in de contracten van drie jonge talenten werden gelicht. Dylan Dassy, Niklo Dailly en Maxime Wenssens liggen hierdoor nog tot medio 2022 onder contract bij KVM. Dassy is een 18-jarige linksback die al sinds 2009 bij Mechelen speelt. Hij mocht ook al gereld met de A-kern meetrainen.

Dailly werd vorig jaar weggeplukt uit de jeugdopleiding van Anderlecht, hij is een aanvaller van nature. De 19-jarige doelman Wenssens tekende in november pas een contract tot eind dit seizoen. Die overeenkomst wordt nu dus verlengd tot medio 2022.

UPDATE 12u12
Drie jonge spelers blijven dus langer bij KV Mechelen, maar tegelijk duwt de club ook drie andere jongeren naar de uitgang. Het Laatste Nieuws weet dat de contracten van Sofiane Bouzian (20), Lars Coveliers (20) en Arno Van Keilegom (21) niet verlengd zullen worden. Zij moeten dus op zoek naar een nieuwe club. Coveliers en Van Keilegom kwamen nooit in actie voor het A-elftal, al doet die laatste het dit seizoen wel behoorlijk op huurbasis bij Helmond Sport. Doelman Bouzian kwam één keer in actie, een invalbeurt op Anderlecht vorig seizoen.

LEES OOK: KV Mechelen strikt nu ook talent van Club Brugge

🚀 Yellow-Red Mechelen-fans lezen nu:

KV Mechelen strikt nu ook talent van Club Brugge
KV Mechelen strikt nu ook talent van Club Brugge
163

Goede beslissing van KV Mechelen?

Meest recent

Club Brugge en De Roeck uit elkaar: straffe opvolger binnen

Club Brugge heeft op de officiële kanalen bekendgemaakt dat Jonas De Roeck de club zal ...

0
0
Brusselmans zorgt voor WK-schokgolf op Nederlandse televisie

Jarenlang was Brusselmans een vast gezicht bij tal van Vlaamse televisieprogramma's. De ...

31
31
‘Opvallende wending bij Antwerp: toekomst Jaecques bekend’

Achter de schermen is Antwerp druk bezig met een overname. Maar de situatie rond Paul Gheysens is ...

90
90
België bevoordeeld op WK? Gary Neville haalt hard uit

België heeft zijn plek in de 1/8ste finales van het WK 2026 veroverd na een historische ...

219
219
Anderlecht verrast met 'type zoals Burgess'

RSC Anderlecht strikte met Léo Pétrot een nieuwe verdediger. Antoine Sibierski komt ...

224
224
Cristiano Ronaldo zorgt voor hartverscheurend moment op WK

Cristiano Ronaldo kreeg al bakken kritiek op dit WK, toch veert de Portugese ster steeds weer recht. ...

72
72
Burgemeester brengt cruciaal nieuws in stadionplannen Club

Club Brugge stapelde de voorbije jaren de sportieve en financiële successen op. Maar het ...

492
492
Duitsland en Nagelsmann: het huwelijk is over

Duitsland ligt al uit het WK en was een van de grote teleurstellingen. De Duitse bond en Julian ...

62
62
Sels naar Club Brugge? Doelman geeft hét antwoord

Club Brugge is op zoek naar een nieuwe doelman nadat Simon Mignolet stopte en Dani van den Heuven ...

228
228
Laatste dans voor Ronaldo bij Portugal? Zus verklapt alles

Cristiano Ronaldo en Portugal hebben zich afgelopen nacht weten te plaatsen voor de volgende ronde. ...

50
50
De Bruyne verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Kevin De Bruyne en de meest gehate transferroute van Italië: alleen het gerucht is al genoeg om ...

83
83
'Anderlecht schrikt zich hoedje: laag eerste bod De Cat'

RSC Anderlecht heeft de voorbereiding hervat mét Nathan De Cat in de selectie. De algemene ...

386
386
Castagne bewierookt Duivel: "Hij toonde echt karakter"

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

131
131
Contract tot 2031: Duranville heeft toptransfer beet

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op hun 1/8ste finale op het WK 2026, werken verschillende ...

109
109
Oostenrijkse muur sneuvelt: Spanje vlot naar 1/8ste finales

Spanje heeft zich zonder grote problemen geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Oostenrijk ...

73
73
Crisismeeting Duitsland: gedroomde bondscoach staat klaar

Terwijl België doorstootte naar de 1/8ste finales, werden verschillende andere grote landen ...

197
197
Verheyen tipt ideale basisploeg: dríé sleutelwissels bij Duivels

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels moeten afrekeken met co-gastland ...

615
615
Nederlanders gaan los op incident Tielemans/Trossard

Youri Tielemans en Leandro Trossard speelden dinsdag een cruciale rol in de overgetelijke comeback ...

849
849
'Club trekt bleek weg: groots keepersplan op instorten'

Club Brugge had gehoopt om tegen de eerste trainingen een nieuwe doelman beet te hebben. Dat plan ...

689
689
Transferhonger Union niet te stillen: WK-ganger naar Dudenpark

Union SG toont zich bijzonder actief op de zomermercato. Donderdag werd alweer de zesde ...

111
111
Anderlecht en Meunier: pijnlijke waarheid komt boven

Thomas Meunier lijkt op papier een droomoplossing voor Anderlecht. Transfervrij, Belg, ervaren en ...

497
497
'Club Brugge schrikt op: Tresoldi rond met twee ploegen'

Club Brugge wil Nicolo Tresoldi tijdens de huidige zomermercato aan boord houden. Maar dat wordt ...

689
689
'Transferwaanzin Tottenham: clubrecord sneuvelt twee maal'

Tottenham Hotspur kon afgelopen seizoen slechts op het nippertje de degradatie uit de Premier League ...

277
277
Premier League davert: City verpulvert Brits transferrecord

Na tien gouden jaren onder Pep Guardiola, wil Manchester City komend seizoen een nieuwe ...

84
84
Brusselmans vreest hommeles bij Duivels: "Zij zijn pissig"

Maandagnacht strijden de Rode Duivels met de Verenigde Staten om een plek in de kwartfinales van het ...

280
280

Meer sportnieuws