TRANSFERUURTJE: 'Club opnieuw gelinkt aan oude bekende, revolutie bij Real'

213 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Club opnieuw gelinkt aan oude bekende, revolutie bij Real'

De wintermercato mag dan wel voorbij zijn, er raakt wel nog heel wat informatie bekend over de transfers die in januari plaatsvonden. Daarnaast beginnen een aantal clubs zich ook al voor te bereiden op de zomer. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Club Brugge zou een oude bekende opnieuw op de radar verschenen zijn. In januari werd de leider al gelinkt aan Randal Kolo Muani, maar de Franse belofteninternational gewoon bij FC Nantes. Nu wordt er in Frankrijk opnieuw gewag gemaakt van Brugse interesse, maar de concurrentie voor de spits is groot. Ook Eintracht Frankfurt, RB Leipzig, Watford en Freiburg zouden hem graag binnenhalen.



Blauw-Zwart ziet na het seizoen ook drie talenten vertrekken. Lennert Hallaert (17), Sef Van Damme (18) en Lukas Willen (17) zetten hun carrière immers verder bij Zulte Waregem. Hallaert en Van Damme maakten dit seizoen deel uit van de kern van Club NXT in 1B, al kwamen ze daar amper of niet in actie. Willen speelde voor de Brugse U18.

Gert Verheyen ging na zijn vertrek bij KV Oostende in 2019 niet meer aan de slag als trainer, maar de analist krijgt nog steeds aanbiedingen. Zo vertelt hij dat een club uit Botswana hem graag aan boord wilde halen en hem een maandloon van 3.000 dollar bood. Verheyen sloeg het aanbod echter af.



Anderlecht ziet zijn plannen dan weer grotendeels afhangen van het al dan niet behalen van een Europees ticket. Als Paars-Wit daar opnieuw naast zou grijpen, zou het opnieuw spelers moeten gaan verkopen. Eén van de mogelijke vertrekkers is Albert Sambi Lokonga, al doet diens entourage de geruchten over AC Milan af als speculatie. In het andere geval wil de club dan weer proberen om huurlingen als Lukas Nmecha, Paul Mukairu en Matt Miazga langer aan zich te binden.

Wie wel bijna sowieso zal blijven, is Majeed Ashimeru. Anderlecht kan de Ghanese middenvelder voor 2,5 miljoen euro definitief overnemen van RB Salzburg en het zal die optie bijna zeker lichten, zeker als Ashimeru zijn goede prestaties van de laatste matchen kan doortrekken. Al zal ook bij hem het Europese verhaal wellicht een rol spelen.



Anderlecht werd de voorbije dagen ook gelinkt aan Dieumerci Mbokani en Lior Refaelov. De twee routiniers zijn einde contract bij Antwerp en voorlopig lijkt een nieuwe overeenkomst niet meteen op komst. Anderlecht zou inderdaad navraag gedaan hebben bij de twee, maar lijkt niet van plan om daar echt een gevolg aan te geven.

Voor wie ze wel zouden kunnen doordrukken, is Fali Candé. De 23-jarige linksachter speelde zich dit seizoen in de kijker bij Portimonense en lokte de belangstelling van Anderlecht. Er zijn echter kapers op de kust in de vorm van FC Porto, Antalyaspor en Almeria.



STVV verzekerde zich dinsdag van het behoud en dat betekent dat er al naar volgend seizoen gekeken kan worden. De Kanaries zullen verdergaan met Peter Maes als trainer, maar zullen door de impact van de coronacrisis wel spelers moeten verkopen. Yuma Suzuki lijkt de voornaamste kandidaat voor een transfer, want de Japanse spits wil na zijn zeventien goals een stap hogerop zetten.

BUITENLAND

Bij Real Madrid zou er straks weleens een stevige revolutie plaats kunnen vinden. Er staan voorzittersverkiezingen op het programma en één van de kandidaten heeft opmerkelijke plannen. Zo geeft Enrique Riquelme aan dat hij niet verder zou gaan met Zinedine Zidane als trainer. Jürgen Klopp of Raul zou de Fransman moeten vervangen. Daarnaast zou hij ook Cristiano Ronaldo terug naar de Koninklijke willen halen.



De toekomst van Kevin De Bruyne is alvast uitgeklaard. De Rode Duivel tekende woensdag immers een nieuw contract tot 2025 bij Manchester City. Hij zou daardoor de best betaalde speler ooit van de club worden en zijn jaarloon van 18 miljoen euro gevoelig zien stijgen. Als KDB zijn contract uitdoet, zal hij tien jaar voor City gespeeld hebben.

LEES OOK: Club Brugge pakt ferm uit: miljoenentransfer afgerond

Moet De Bruyne zijn carrière bij City afsluiten?

Meest recent

Gent goed uit startblokken: KVM na één helft tegen touwen

AA Gent is goed aan het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League begonnen. De Buffalo's pakten meteen ...

6
6
Genk met twee aanwinsten in basis; noodoplossing achterin

KRC Genk begint zondagnamiddag aan zijn nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgers staan ...

21
21
'Club Brugge niet meer te houden: wéér aanwinst van 12 mil'

Club Brugge blijft met aanzienlijke bedragen goochelen op de transfermarkt. De Belgische ...

281
281
De Mil vlak voor aftrap: "Hij wil een transfer maken"

AA Gent opent zondagmiddag tegen KV Mechelen zijn nieuwe campagne in de Jupiler Pro League. De ...

33
33
'Lukaku op zucht van nieuwe club: financiële details bekend'

Dat Romelu Lukaku op weg is naar de uitgang bij SSC Napoli, is al een poosje bekend. En er zou nu ...

200
200
'Genk legt miljoenen neer: JPL-revelatie naar Cegeka Arena'

KRC Genk opent zondagnamiddag zijn nieuwe seizoen met een bezoek aan Zulte Waregem. De selectie van ...

226
226
'Nieuwe topaanwinst Club: toptarget bij beloften gezet'

Met Jan Virgili heeft Club Brugge zijn nieuwe flankaanvaller beet. Maar desondanks blijf de spoeling ...

365
365
Competitieopener Anderlecht: cruciale wissels in basiself

RSC Anderlecht begint zondagavond aan zijn nieuwe campagne in de Jupiler Pro League. De ...

620
620
Fossey, Hautekiet, Epolo: Wilmots geeft stand van zaken

Standard Luik verwacht een drukke slotfase van de transferperiode. Verschillende spelers staan ...

133
133
Bruno hoopt op Sibierski: tijd voor volgende stap bij RSCA

RSC Anderlecht neemt het vandaag in het uitverkochte Lotto Park op tegen La Louvière. ...

408
408
TRANSFERUURTJE: Lukaku-deal bijna rond, akkoord PSG en Barça

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

213
213
De Bruyne pijnlijk in de fout bij Napoli, Jutgla kwelduivel

Kevin De Bruyne begint aan zijn tweede seizoen bij Napoli. De Rode Duivel kwam na het WK voor het ...

126
126
Van Gucht krijgt plots wel héél straffe concurrentie

Ruben Van Gucht kent de laatste maanden amper rust. De man die ondertussen zijn lot wist te ...

158
158
Meteen grote zorgen Cercle na Standard: achilleshiel bloot

Cercle Brugge speelde op de eerste speeldag van de Jupiler Pro League op het veld van Standard Luik. ...

112
112
‘Dan toch jackpot: Khalaili op zucht van recordtransfer’

Anan Khalaili leek eerder deze zomermercato al op weg naar Internazionale, maar een afgekeurde ...

117
117
‘OHL wrijft in de handen: strijd om toptalent barst los’

Oud-Heverlee Leuven hoopt dit seizoen hoge ogen te gooien in de Jupiler Pro League. De afgelopen ...

53
53
Hanbeom Lee had meteen wens bij Club: “Vroeg er zelf voor”

Club Brugge heeft een nieuwe publiekslieveling in de naam Hanbeom Lee, of is het Lee Hanbeom of ...

370
370
FIFA haalt verschroeiend uit na Infantino-geruchten

Gianni Infantino kwam weer negatief in de media. The Telegraph bracht een verhaal naar buiten over ...

90
90
Messi en Ronaldo doelwit van terreurdreigingen tijdens WK

Lionel Messi en Cristiano Ronaldo zijn tijdens het voorbije WK voetbal doelwit geweest van ernstige ...

0
0
'Belgische eersteklasser grijpt naast Vanderbiest'

Fred Vanderbiest neemt het met KV Mechelen vandaag op tegen AA Gent. De trainer van de Maneblussers ...

249
249
Charai geeft oorzaak voor pandoering tegen Union

KVC Westerlo moest na negentig minuten voetballen toch even slikken: 1-5 stond er op het scorebord. ...

184
184
Familie Verhulst stunt: comeback Alderweireld is een feit

Toby Alderweireld maakte zaterdag plots zijn comeback op het voetbalveld, en dat in een setting die ...

466
466
Lommel SK 'stunt' bij STVV: "Afzien is geen schande"

STVV en Lommel SK hielden elkaar in bedwang op Stayen. Het werd 1-1 in de Limburgse derby. Wat ...

132
132
'KRC Genk zet zinnen op ‘nieuwe Karetsas''

KRC Genk blijft speuren naar jong talent en heeft zijn oog laten vallen op de 15-jarige ...

227
227
Courtois-soap escaleert meteen onder Van Bommel

De eerste grote soap onder Mark van Bommel lijkt meteen te escaleren. Thibaut Courtois stelde na het ...

889
889

Meer sportnieuws