TRANSFERUURTJE: 'Club opnieuw gelinkt aan oude bekende, revolutie bij Real'

213 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Club opnieuw gelinkt aan oude bekende, revolutie bij Real'

De wintermercato mag dan wel voorbij zijn, er raakt wel nog heel wat informatie bekend over de transfers die in januari plaatsvonden. Daarnaast beginnen een aantal clubs zich ook al voor te bereiden op de zomer. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Club Brugge zou een oude bekende opnieuw op de radar verschenen zijn. In januari werd de leider al gelinkt aan Randal Kolo Muani, maar de Franse belofteninternational gewoon bij FC Nantes. Nu wordt er in Frankrijk opnieuw gewag gemaakt van Brugse interesse, maar de concurrentie voor de spits is groot. Ook Eintracht Frankfurt, RB Leipzig, Watford en Freiburg zouden hem graag binnenhalen.



Blauw-Zwart ziet na het seizoen ook drie talenten vertrekken. Lennert Hallaert (17), Sef Van Damme (18) en Lukas Willen (17) zetten hun carrière immers verder bij Zulte Waregem. Hallaert en Van Damme maakten dit seizoen deel uit van de kern van Club NXT in 1B, al kwamen ze daar amper of niet in actie. Willen speelde voor de Brugse U18.

Gert Verheyen ging na zijn vertrek bij KV Oostende in 2019 niet meer aan de slag als trainer, maar de analist krijgt nog steeds aanbiedingen. Zo vertelt hij dat een club uit Botswana hem graag aan boord wilde halen en hem een maandloon van 3.000 dollar bood. Verheyen sloeg het aanbod echter af.



Anderlecht ziet zijn plannen dan weer grotendeels afhangen van het al dan niet behalen van een Europees ticket. Als Paars-Wit daar opnieuw naast zou grijpen, zou het opnieuw spelers moeten gaan verkopen. Eén van de mogelijke vertrekkers is Albert Sambi Lokonga, al doet diens entourage de geruchten over AC Milan af als speculatie. In het andere geval wil de club dan weer proberen om huurlingen als Lukas Nmecha, Paul Mukairu en Matt Miazga langer aan zich te binden.

Wie wel bijna sowieso zal blijven, is Majeed Ashimeru. Anderlecht kan de Ghanese middenvelder voor 2,5 miljoen euro definitief overnemen van RB Salzburg en het zal die optie bijna zeker lichten, zeker als Ashimeru zijn goede prestaties van de laatste matchen kan doortrekken. Al zal ook bij hem het Europese verhaal wellicht een rol spelen.



Anderlecht werd de voorbije dagen ook gelinkt aan Dieumerci Mbokani en Lior Refaelov. De twee routiniers zijn einde contract bij Antwerp en voorlopig lijkt een nieuwe overeenkomst niet meteen op komst. Anderlecht zou inderdaad navraag gedaan hebben bij de twee, maar lijkt niet van plan om daar echt een gevolg aan te geven.

Voor wie ze wel zouden kunnen doordrukken, is Fali Candé. De 23-jarige linksachter speelde zich dit seizoen in de kijker bij Portimonense en lokte de belangstelling van Anderlecht. Er zijn echter kapers op de kust in de vorm van FC Porto, Antalyaspor en Almeria.



STVV verzekerde zich dinsdag van het behoud en dat betekent dat er al naar volgend seizoen gekeken kan worden. De Kanaries zullen verdergaan met Peter Maes als trainer, maar zullen door de impact van de coronacrisis wel spelers moeten verkopen. Yuma Suzuki lijkt de voornaamste kandidaat voor een transfer, want de Japanse spits wil na zijn zeventien goals een stap hogerop zetten.

BUITENLAND

Bij Real Madrid zou er straks weleens een stevige revolutie plaats kunnen vinden. Er staan voorzittersverkiezingen op het programma en één van de kandidaten heeft opmerkelijke plannen. Zo geeft Enrique Riquelme aan dat hij niet verder zou gaan met Zinedine Zidane als trainer. Jürgen Klopp of Raul zou de Fransman moeten vervangen. Daarnaast zou hij ook Cristiano Ronaldo terug naar de Koninklijke willen halen.



De toekomst van Kevin De Bruyne is alvast uitgeklaard. De Rode Duivel tekende woensdag immers een nieuw contract tot 2025 bij Manchester City. Hij zou daardoor de best betaalde speler ooit van de club worden en zijn jaarloon van 18 miljoen euro gevoelig zien stijgen. Als KDB zijn contract uitdoet, zal hij tien jaar voor City gespeeld hebben.

LEES OOK: 'Immense transferbom Mourinho: Real heeft verbaal akkoord'

Moet De Bruyne zijn carrière bij City afsluiten?

Meest recent

Valse start Oranje: grote zondebok krijgt natie over zich heen

Voor Nederland is het WK 2026 met een valse noot van start gegaan. Tegen Japan gaf Oranje in de ...

4
4
Rode Duivels krijgen al eerste mokerslag voor WK-opener

Nog voor de WK-opener krijgen de Rode Duivels al een stevige waarschuwing. België wordt overal ...

8
8
Opstelling België-Egypte: Garcia stelt één Duivel diep teleur

Het wachten is eindelijk voorbij, maandagavond trappen de Rode Duivels hun campagne op het WK 2026 ...

154
154
Ecuador vervloekt lat bij zege Ivoorkust, Zweden haalt fors uit

Ivoorkust heeft maandagnacht een gouden zaak gedaan op het WK. De Oranje Olifanten wonnen in ...

48
48
Domper voor Oranje: Eredivisie-speler bezorgt Japan nog punt

Er vielen op de eerste dagen van het WK al enkele verrassingen te noteren en ook Nederland heeft ...

70
70
Garcia verklapt één ding over opstelling Rode Duivels

Maandagavond is het eindelijk zover: dan beginnen de Rode Duivels aan hun WK. Om 21u Belgische tijd ...

105
105
'Transferbom in Italië: schoktransfer De Bruyne'

Zijn focus zal nu volledig liggen op het WK met de Rode Duivels, maar in de aanloop naar het ...

126
126
'Done deal: Rigaux haalt eerste Belg naar Feyenoord'

Na het einde van het seizoen trok Dévy Rigaux na maar liefst zeventien jaar de deur bij Club ...

63
63
Spaans bondscoach brengt Yamal-update voor openingsmatch

Niet alleen voor de Rode Duivels, maar ook voor Spanje begint maandag het WK. La Roja geldt als de ...

20
20
'Kompany krijgt zijn zin: Bayern akkoord voor topaanwinst'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, met ...

60
60
Doku: "Alleen op dat vlak is Yamal beter dan ik"

De Rode Duivels beginnen straks na een goede voorbereiding met zeer veel vertrouwen aan het WK. Als ...

107
107
'Club Brugge vindt oplossing voor banneling'

Bij Club Brugge staan er de komende weken en maanden nog heel wat transfers op til, zowel aan ...

284
284
Rode Duivel leeft plots helemaal weer op in Bundesliga

Na het mislukte WK 2022 drong zich een generatiewissel op bij de Rode Duivels, maar die liep niet ...

61
61
Duitsland schrikt even, maar boekt alsnog monsterscore

Duitsland opende zijn WK met een match tegen Curaçao. Kregen we een zeer vlotte overwinning ...

32
32
Oranje-fans zorgen voor dolle taferelen in Dallas

Nederland speelt vanavond om 22u tegen Japan. De match gaat door in het Amerikaanse Dallas en de ...

52
52
Nachtmerrie voor Duivels: Doku dreigt cruciaal duel te missen

Jérémy Doku is de beste veldspeler van de Rode Duivels. De flankaanvaller zit echter ...

358
358
'Nederlandse topclub legt bod neer voor De Busser'

Jari De Busser kende topjaren bij Go Ahead Eagles. De Belgische doelman wil komende zomer graag een ...

41
41
Sporting Hasselt verrast met transfer bij KRC Genk

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgse club was al heel ...

188
188
'Dure verdediger op radar Belgische clubs'

De Belgische ploegen in de Jupiler en Challenger Pro League speuren rond naar versterking. Onze ...

121
121
'Club Brugge in heftig transfergevecht: bod van 7 miljoen'

Club Brugge zag inmiddels al verschillende spelers vertrekken en er zitten nog meer uitgaande deals ...

670
670
'Immense transferbom Mourinho: Real heeft verbaal akkoord'

José Mourinho werd afgelopen donderdag officieel gepresenteerd als hoofdcoach van Real ...

144
144
Vorstelijke videocall: Lukaku slaat koning Filip met verstomming

De Rode Duivels beginnen maandagavond aan hun campagne op het WK 2026 met een groepsmatch tegen ...

124
124
België - Egypte: dit resultaat voorspellen de statistieken

Maandagavond trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang. In Seattle vormt Egypte dan de ...

507
507
Emotionele WK-viering van Schot verovert alle harten

John McGinn bezorgde Schotland op het WK een historische overwinning, maar het was niet zijn ...

27
27
'Transfer krijgt vorm: De Cat krijgt interessant voorstel'

Een plek in de WK-selectie bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch staat Nathan De Cat voor een ...

684
684

Meer sportnieuws