'De Bruyne strijkt monsterloon op met nieuwe deal'

373 stemmen
'De Bruyne strijkt monsterloon op met nieuwe deal'

Kevin De Bruyne blijft zoals verwacht langer bij Manchester City. De Engelse topclub maakte bekend dat de Rode Duivel heeft bijgetekend tot medio 2025.


De Bruyne onderhandelde al maanden met City en vandaag komen beiden dus met het prachtige nieuws naar buiten. "Ik kan niet gelukkiger zijn. Sinds ik in 2015 bij City terechtkwam, heb ik mij er altijd thuis weten te voelen. De club is een garantie op succes en alles is hier aanwezig om succes te hebben. Ik speel momenteel mijn beste voetbal, dus het was een makkelijke beslissing om bij te tekenen", aldus De Bruyne.

"De band met de coach is geweldig en Pep en ik kijken op dezelfde manier naar voetbal. Het is zeer belangrijk om zo een goede band te hebben met een manager", was hij ook lovend over Guardiola. Technisch directeur Txiki Begiristain was op zijn beurt lovend over de Belg.

"Kevin is op dit moment ongetwijfeld één van de beste spelers ter wereld. Hij speelde vanaf dag één op een hoog en constant niveau, en de afgelopen jaren groeide hij uit tot een speler van wereldformaat."

UPDATE 11u40

Manchester City en Kevin De Bruyne maakten bekend dat ze dus tot 2025 verder zullen gaan samenwerken. Het Laatste Nieuws laat weten dat De Bruyne de onderhandelingen zélf voerde, met de hulp van een aantal advocaten. De ex-speler van Werder Bremen, Chelsea, VfL Wolfsburg en KRC Genk wist alvast goed zijn streng te trekken in de gesprekken, want De Bruyne zal jaarlijks een stuk meer opstrijken dan de 18 miljoen euro die hij nu al verdiende. Het zou zelfs de duurste deal ooit zijn van de club.

LEES OOK: 'Mourinho-effect: Real plukt topspeler weg onder neus Barça'

🚀

Is KDB de beste speler in de Premier League?

Meest recent

'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

12
12
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

38
38
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

42
42
Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Bij RSC Anderlecht braken er heel veel spelers van Neerpede door. Niet allemaal maakten ze ...

38
38
De Cat openhartig over vertrek bij Anderlecht

Waar speelt Nathan De Cat volgend seizoen? Dat is nog steeds een heel groot vraagteken. RSC ...

203
203
Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

157
157
Van Club Brugge-flop tot droomverhaal op het WK

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel veel spelers naar het Jan Breydelstadion. De ene werd een ...

105
105
Lierse krijgt rechtszaak van oude eigenaar aan been

Lierse is tegenwoordig een stabiele club in de Challenger Pro League, die geen gekke dingen doet en ...

80
80
Ruben Van Gucht doet schokkende bekentenis over privé-leven

Hij lijkt tegenwoordig werkelijk overal op te duiken. Van televisieprogramma's tot radio en ...

63
63
Ex-Rode Duivel wil voor WK-stunt zorgen met enorm voordeel

Op het komende WK staan er niet 26 spelers die al het shirt van de Rode Duivels droegen, maar wel ...

25
25
'Union heeft wéér beet: medische keuring gepland'

Geen Belgische club leverde de voorbije jaren zo'n indrukwekkend werk op de transfermarkt als Union, ...

123
123
'Club blijft inzetten op jeugd: twee talenten naar A-kern'

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugdopleiding. Dat bleek dit ...

162
162
Na openingsceremonie WK gaat opvallende theorie over Shakira rond

Het WK 2026 werd donderdagavond officieel op gang getrapt. Voor de openingswedstrijd tussen Mexico ...

32
32
'Rode Duivels nemen bijzondere maatregelen voor Egypte'

De start van het WK van de Rode Duivels komt stilaan zeer dichtbij. Maandag begint ook voor hen het ...

107
107
'Leko baalt: ook leegloop in staf Club Brugge'

Club Brugge gaat een zeer bewogen zomer tegemoet. Nadat het dit seizoen kampioen werd en weer de ...

324
324
'Cercle verrast en haalt ex-speler Union terug naar JPL'

Cercle Brugge beleefde alweer een moeilijk seizoen, maar verzekerde in de Relegation Play-Off alsnog ...

334
334
'AA Gent wil transferslag slaan in Duitsland'

AA Gent pakte dit seizoen op de valreep nog een Europees ticket, maar dat betekent wel dat ze deze ...

218
218
'Lewandowski krijgt Belgische spitsbroeder na straffe transfer'

Het wereldkampioenschap moet hij vanuit de zetel volgen. Toch zou Robert Lewandowski wel eens snel ...

67
67
Rik Verheye verrast iedereen met opmerkelijke liefdesbom

Na een woelige periode, waarin zijn naam maandenlang onderwerp van gesprek bleef, lijkt het leven ...

71
71
The Last Dance: na WK afscheid van vier Rode Duivels?

Thibaut Courtois windt er geen doekjes om. De doelman liet deze week verstaan dat hij na het WK 2026 ...

148
148
Recordtransfer Tzolis op koers: insider heeft cruciaal nieuws

Met een geweldige campagne in de Play-Offs loodste Christos Tzolis Club Brugge naar zijn 20ste ...

275
275
Collectieve ergernis op WK: "Hopelijk trekt FIFA het niet door"

Het wereldkampioenschap draait stilaan op toerental. Zaterdagavond en zondagnacht/ochtend staan ...

204
204
"Puur voetbal" - Alderweireld verklaart liefde voor één Duivel

Nog twee keer slapen en de Rode Duivels beginnen aan hun campagne op het wereldkampioenschap. Egypte ...

96
96
Miljoenen views: Celine Dept laat tranen lopen bij ontmoeting Ronaldo

De Belgische Celine Dept maakt al jaren met content met de grootste namen in het mondiale voetbal. ...

70
70
'Eerste zomeraanwinst Kompany: Bayern telt 55 miljoen neer'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

78
78

Meer sportnieuws