'De Bruyne strijkt monsterloon op met nieuwe deal'

373
'De Bruyne strijkt monsterloon op met nieuwe deal'

Kevin De Bruyne blijft zoals verwacht langer bij Manchester City. De Engelse topclub maakte bekend dat de Rode Duivel heeft bijgetekend tot medio 2025.


De Bruyne onderhandelde al maanden met City en vandaag komen beiden dus met het prachtige nieuws naar buiten. "Ik kan niet gelukkiger zijn. Sinds ik in 2015 bij City terechtkwam, heb ik mij er altijd thuis weten te voelen. De club is een garantie op succes en alles is hier aanwezig om succes te hebben. Ik speel momenteel mijn beste voetbal, dus het was een makkelijke beslissing om bij te tekenen", aldus De Bruyne.

"De band met de coach is geweldig en Pep en ik kijken op dezelfde manier naar voetbal. Het is zeer belangrijk om zo een goede band te hebben met een manager", was hij ook lovend over Guardiola. Technisch directeur Txiki Begiristain was op zijn beurt lovend over de Belg.

"Kevin is op dit moment ongetwijfeld één van de beste spelers ter wereld. Hij speelde vanaf dag één op een hoog en constant niveau, en de afgelopen jaren groeide hij uit tot een speler van wereldformaat."

UPDATE 11u40

Manchester City en Kevin De Bruyne maakten bekend dat ze dus tot 2025 verder zullen gaan samenwerken. Het Laatste Nieuws laat weten dat De Bruyne de onderhandelingen zélf voerde, met de hulp van een aantal advocaten. De ex-speler van Werder Bremen, Chelsea, VfL Wolfsburg en KRC Genk wist alvast goed zijn streng te trekken in de gesprekken, want De Bruyne zal jaarlijks een stuk meer opstrijken dan de 18 miljoen euro die hij nu al verdiende. Het zou zelfs de duurste deal ooit zijn van de club.

LEES OOK: 'Monstertransfer Pacho: Engelsen reserveren fortuin'

🚀

Is KDB de beste speler in de Premier League?

Meest recent

"Pure zelfverheerlijking"-BV gooit bom onder imago Van Gucht

Ruben Van Gucht krijgt opnieuw een bijzonder stevige tik te verwerken. Een bekende BV heeft de ...

28
28
Zorgen bij Union SG: sterkhouder lang buiten strijd?

Union SG won met 5-0 van Lommel SK en raast momenteel doorheen de Jupiler Pro League. Toch kregen de ...

30
30
Ontslag Hayen lonkt: "Moet je niet aan mij vragen"

Nicky Hayen moet vrezen voor een ontslag. Burnley verloor met 3-1 van Swansea City en blijft zo ...

105
105
Kritiek op Lukaku: "Hij is daarvan de dupe bij Fenerbahçe"

De kritiek op Romelu Lukaku is al hard. Ook in België. Vlaamse analisten spraken al over een ...

64
64
Degryse waarschuwt Club: "Hij is al behoorlijk nerveus"

Club Brugge kende een moeilijke competitiestart, maar volgens analist Marc Degryse is er geen reden ...

213
213
Burgess looft AA Gent-pion: "Ronduit indrukwekkend"

Christian Burgess is bijzonder onder de indruk gekomen van Josué Vergara. De aanwinst liet ...

103
103
‘Verhaeghe dumpt kampioenenmaker voor spotprijs’

Club Brugge weigerde deze zomer tientallen miljoenen voor een van zijn absolute kampioenenmakers. ...

248
248
Vanhaezebrouck: "Hij moet kansen blijven krijgen bij RSCA"

Bij RSC Anderlecht geven ze elk seizoen de nodige kansen aan spelers van Neerpede. Ook dit seizoen ...

237
237
Club Brugge ziet onverwachte pion Tzolis zijn rol overnemen

Bij Club Brugge vertrok Christos Tzolis naar Arsenal. Er wordt naar Mamdou Diakhon en Jan Virgili ...

347
347
Anderlecht maakt progressie: twee spelers laten sector floreren

Bij RSC Anderlecht boekten ze een zuinige op het veld van KV Mechelen. Het is duidelijk dat RSCA nog ...

250
250
Speler geraakte niet weg bij Bayern, Kompany velt oordeel

Wie stopt Bayern dit seizoen in de Bundesliga? We vermoeden weer niemand. Vincent Kompany neemt het ...

83
83
De Meyer zet spelers op hun plaats, feest bij Beveren

SK Beveren won verdiend met 2-0 van STVV. De Kanaries merkten ook dat de Waaslanders thuis een heel ...

84
84
Arsenal en Real Madrid gunnen hun fans een goed weekend

Arsenal en Real Madrid kwamen vanavond aan de bak in de Premier League en La Liga. Konden de twee ...

44
44
Sterk Union SG met vijfklapper, drama voor OHL

Twee matchen om 20u45 in de Jupiler Pro League. Union SG hoopte zijn goede start verder te zetten ...

194
194
Met een trotse Van Himst: "Maakt het extra mooi"

KVC Westerlo won knap met 4-2 van Standard. De Kemphanen boeken zo een knappe zes op zes en het is ...

130
130
Sibierski geeft zijn doel én filosofie prijs bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht heeft Antoine Sibierski voor een enorme koerswijziging gezorgd. De sportieve baas ...

230
230
Coach Brighton lyrisch over 'nieuwe De Cuyper'

Maxim De Cuyper trok een jaar geleden voor 20 miljoen euro van Club Brugge naar Brighton & Hove ...

212
212
Vermeeren over vertrek bij Antwerp: "Als men dat zou weten..."

Arthur Vermeerden keerde terug naar Royal Antwerp FC. De middenvelder kende geen geslaagde avonturen ...

332
332
Groot feest bij Westerlo: Standard gaat onderuit

Om 18u15 stond er een interessant duel op het programma met KVC Westerlo tegen Standard. Het werd ...

75
75
Weergaloze Moreira dé grote man bij AC Milan

In de Serie A en Premier League begonnen er vroeg op de avond ook twee matchen. Tottenham ging tegen ...

66
66
‘Club Brugge-topaankopen keren zich tegen Leko’

Club Brugge investeerde deze zomer ruim vijftig miljoen euro in een nieuwe ploeg. Toch botsen enkele ...

555
555
Exit bij KRC Genk: "Ik zocht een oplossing"

Bij OH Leuven moet het dringend beter. De ploeg van Timmy Simons pakte nog geen enkel punt en ze ...

90
90
Cercle Brugge onder druk: Friis ziet één groot probleem

Cercle Brugge is niet goed begonnen aan het seizoen. Met een twee op vijftien is het rapport ...

94
94
Geen revelatie: OH Leuven staat voor cruciaal seizoen

De afgelopen jaren moesten we toch even de wenkbrauwen fronsen bij bepaalde uitspraken. Zo werd OH ...

58
58
Vanaken wel of niet? Leko maakt selectie bekend

Hans Vanaken viel tegen Aston Villa uit met een lichte blessure. Er was veel twijfel of de Rode ...

184
184

Meer sportnieuws