Club Brugge opgeschrikt door brand nabij oefencentrum

415 stemmen
Club Brugge opgeschrikt door brand nabij oefencentrum

Covid-19, blessures, een interlandbreak, schorsingen en een mislukte beursgang: de wedstrijdvoorbereidingen van Philippe Clement bij Club Brugge werden de voorbije weken geregeld danig verstoord. In aanloop naar de topper op bezoek bij aartsrivaal Anderlecht hoopt Blauw-Zwart dan ook verdere tegenslag te vermijden. Al werd de koploper dinsdag op training toch weer even opgeschrikt.


In het nabijgelegen bedrijvenpark 't Walletje, dat zich op een steenworp van het oefencentrum in Westkapelle bevindt, ontstond even na 14 uur immers een zware brand. Die begon in het tuinbedrijf Warnier en sloeg vervolgens over naar twee andere bedrijven, waardoor er volgens VRT intussen sprake is van een zéér zware brand. "Voorlopig is alles onder controle, maar het eerstvolgende uur zal het nog hard waaien, dus de brandweer blijft standby om te voorkomen dat het vuur nog overslaat naar andere bedrijven", aldus burgemeester Piet De Groote.

Mensen die in de bedrijvenzone wonen werden alvast aangemoedigd om hun ramen en deuren gesloten te houden, al worden er volgens de eerste berichtgevingen geen gevaarlijke of giftige stoffen verbrand. Gezien de korte afstand naar het Belfius Basecamp bleven ook de spelers van Club Brugge in de namiddag vermoedelijk dus weg van het trainingsveld, en hielden ze zich voornamelijk bezig met oefeningen indoor. Daar beschikt de landskampioen dankzij haar moderne oefencentrum gelukkig wel over piekfijne installaties en apparatuur.

LEES OOK: Mukau maakt korte metten met Ronaldo, Martinez sneert

Het nieuwe oefencentrum is een grote troef voor Club Brugge

Meest recent

Mukau maakt korte metten met Ronaldo, Martinez sneert

Het Portugal van Roberto Martinez en Cristiano Ronaldo kwamen niet verder dan een 1-1 gelijkspel ...

15
15
Mourinho gaat hard: Real slaat wéér enorme transferslag

Real Madrid is aan een nieuw hoofdstuk begonnen onder José Mourinho en president Florentino ...

85
85
'Ruben Van Gucht slaat bloedmooie Russische aan de haak'

Ruben Van Gucht lijkt de laatste jaren niet meer weg te slaan uit de media. De sportjournalist is ...

72
72
Lommel laat verdediger vertrekken, PSV-Belg naar Duitsland

De transfermolen begint stilaan op volle toeren te draaien in binnen- en buitenland. Er valt ...

14
14
'KRC Genk schrikt: Real meldt zich voor goudhaantje'

KRC Genk blijft van seizoen tot seizoen wisselvallig presteren en greep in de voorbije maanden ...

102
102
AA Gent verrast compleet met aanwinst uit eerste nationale

AA Gent was de voorbije dagen al druk in de weer op de transfermarkt. Het strikte Christian Burgess ...

67
67
'AA Gent schrikt: vertrek Delorge alsmaar concreter'

AA Gent hoopt zich deze zomer te kunnen versterken om zo volgend seizoen weer dichter bij de top van ...

120
120
'Dender plukt wéér assistent weg bij Club als nieuwe T1'

Club Brugge krijgt de laatste jaren veel lof voor zijn jeugdopleiding, maar het leidt tegenwoordig ...

88
88
Henry maakt Cristiano Ronaldo af: "Luister goed mensen..."

Portugal speelde 1-1 tegen Congo. Het was op voorhand al duidelijk dat Congo een zware tegenstander ...

233
233
'Liverpool slaat toe met Spaanse WK-ganger'

Liverpool blikt terug op een zeer ontgoochelend seizoen. Het kon de verwachtingen niet inlossen na ...

27
27
Zetterberg geeft Anderlecht flinke waarschuwing

RSC Anderlecht moet binnen een maand al stevig aan de bak in de voorrondes van de Europa League. Dan ...

141
141
'Thomas Kaminski staat voor verrassende terugkeer'

Wat breng de nabije toekomst voor Thomas Kaminski? De Belgische doelman wordt in het buitenland ...

93
93
AA Gent zorgt voor absolute recordtransfer

AA Gent haalde Josué Vergara naar de Planet Group Arena. De Buffalo’s halen hem voor de ...

210
210
Helemaal omgeslagen: Club Brugge verrast met Sels-wending

Club Brugge leek Matz Sels stilaan te moeten vergeten, maar achter de schermen heeft het dossier ...

1130
1130
'JPL-clubs lonken naar ex-smaakmaker Beerschot'

De zomermercato begint stilaan op gang te komen. De Belgische ploegen speuren rond naar versterking. ...

97
97
Nieuw vraagteken bij Rode Duivels: vervanging op komst?

België heeft al lange tijd een probleem. Zonder Romelu Lukaku scoort het te moeilijk. Dat bleek ...

280
280
Harde kern RSCA roert zich weer: Coucke gebeten hond

RSC Anderlecht begint vrijdag aan het nieuwe seizoen. De spelers leggen dan medische proeven af. ...

379
379
Ghana en Colombia knokken zich naar WK-zeges

Deze ochtend stonden er op het WK twee matchen op het programma. Ghana moest aan de bak tegen ...

30
30
Ook Kane op afspraak: Engeland dwingt Kroatië op de knieën

Schaduwfavoriet Engeland heeft zijn start op het WK 2026 niet gemist. Kroatië maakte het de ...

60
60
'Schok bij Club Brugge: topploeg klopt aan voor Siquet'

Als vervanger voor de geblesseerde Kyriani Sabbe, werkte Hugo Siquet sterke Play-Offs af bij Club ...

337
337
'City haalt verschroeiend uit: dubbelslag van 230 miljoen'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

162
162
'Club meldt zich bij Anderlecht-target: deal van 9 miljoen'

De sportieve leiding van Club Brugge is momenteel de markt aan het afspeuren op zoek naar ...

433
433
Nederlanders smullen van Duivel: "Hele grote persoonlijkheid"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

322
322
'Transferwending De Cat: absolute jackpot in gevaar'

Bij RSC Anderlecht gaat de voorbereiding op het nieuwe seizoen volgende week van start. Dat zal ...

495
495
Tzolis ziet nieuwe goudklomp bij Club: "Hij trainde mee en ..."

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge talenten te lanceren vanuit de jeugdopleiding. En ...

523
523

Meer sportnieuws