Club Brugge opgeschrikt door brand nabij oefencentrum

415 stemmen
Club Brugge opgeschrikt door brand nabij oefencentrum

Covid-19, blessures, een interlandbreak, schorsingen en een mislukte beursgang: de wedstrijdvoorbereidingen van Philippe Clement bij Club Brugge werden de voorbije weken geregeld danig verstoord. In aanloop naar de topper op bezoek bij aartsrivaal Anderlecht hoopt Blauw-Zwart dan ook verdere tegenslag te vermijden. Al werd de koploper dinsdag op training toch weer even opgeschrikt.


In het nabijgelegen bedrijvenpark 't Walletje, dat zich op een steenworp van het oefencentrum in Westkapelle bevindt, ontstond even na 14 uur immers een zware brand. Die begon in het tuinbedrijf Warnier en sloeg vervolgens over naar twee andere bedrijven, waardoor er volgens VRT intussen sprake is van een zéér zware brand. "Voorlopig is alles onder controle, maar het eerstvolgende uur zal het nog hard waaien, dus de brandweer blijft standby om te voorkomen dat het vuur nog overslaat naar andere bedrijven", aldus burgemeester Piet De Groote.

Mensen die in de bedrijvenzone wonen werden alvast aangemoedigd om hun ramen en deuren gesloten te houden, al worden er volgens de eerste berichtgevingen geen gevaarlijke of giftige stoffen verbrand. Gezien de korte afstand naar het Belfius Basecamp bleven ook de spelers van Club Brugge in de namiddag vermoedelijk dus weg van het trainingsveld, en hielden ze zich voornamelijk bezig met oefeningen indoor. Daar beschikt de landskampioen dankzij haar moderne oefencentrum gelukkig wel over piekfijne installaties en apparatuur.

LEES OOK: Beerschot haalt uit en plukt pion weg bij concurrent

Het nieuwe oefencentrum is een grote troef voor Club Brugge

Meest recent

'Derde club meldt zich, Westerlo ruikt jackpot'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

15
15
'Antwerp gaat voor topdeal in de Serie A'

Royal Antwerp FC heeft nood aan heel wat versterking, want de ploeg is momenteel niet Jupiler Pro ...

60
60
'KRC Genk mikt hoog: pittige vraagprijs voor toptalent'

Bij KRC Genk hebben ze heel wat talent in de ploeg. De Limburgers krijgen dan ook veel telefoontjes ...

169
169
Sporting Hasselt pakt stevig uit met ervaren Belg

Het wordt uitkijken naar het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League, waar met Sporting Hasselt ...

47
47
AA Gent weet waar het aan toe is in Conference League

AA Gent wist afgelopen seizoen op de valreep een Europees ticket te pakken. In de barrages tegen KRC ...

96
96
'Strijd om Engels is los: twee clubs duwen door'

Heel wat Belgen lijken deze zomer voor een toptransfer te staan. Dat geldt bijvoorbeeld ook voor ...

17
17
'Kort maar krachtig: voorbereidingsprogramma Club bekend'

Het WK is nog volop aan de gang, maar voor de meeste Belgische clubs is het stilaan tijd om de ...

172
172
'Doku hakt knoop over toekomst definitief door'

Van Jérémy Doku wordt er op dit WK veel verwacht. De flankaanvaller moet dé ...

53
53
Jutta Leerdam in shock: WK-doelman zorgt voor explosie

Niemand had hem op de radar. Terwijl miljoenen voetbalfans hun ogen richtten op de sterren van ...

31
31
Anderlecht kent tegenstanders in voorbereiding én Europa

Voor Anderlecht wordt het een zeer belangrijke zomer. Niet alleen moet sportief directeur Antoine ...

505
505
Club Brugge davert na transferuitspraak Tresoldi

Club Brugge gaat een zeer bewogen transferzomer tegemoet. Het zag Aleksandar Stankovic al terugkeren ...

455
455
'De Busser heeft droomtransfer beet'

In eigen land kon hij zich nooit helemaal doorzetten, maar in Nederland is de carrière van ...

63
63
Real Madrid blijft gaan en legt volgende ster vast

Real Madrid lijkt na een tegenvallend seizoen van plan om er deze zomer een spetterende mercato van ...

120
120
TRANSFERUURTJE: 'Sensationele transfers van 3 Rode Duivels'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

256
256
‘Club grijpt mis: Belgische optie bereikt akkoord’

Club Brugge is naarstig op zoek naar een nieuwe doelman na het pensioen van Simon Mignolet en het ...

137
137
Vanaken basis op WK? Garcia kiest voor ‘ontdekking’

De Rode Duivels konden vooralsnog niet overtuigen op het WK. In de openingsmatch tegen Egypte werd ...

271
271
'Fernandez-Pardo plots op zucht van absolute knaltransfer’

Matias Fernandez-Pardo kende een sterk seizoen bij Lille en de KBVB wist op de valreep nog een ...

147
147
AA Gent pakt uit met komst nieuwe spits

AA Gent zit zeker niet stil op de transfermarkt. Ze maakten onder meer de transfer van Christian ...

177
177
Martinez verklaart waarom Ronaldo altijd start

Portugal opent zijn WK met een leuk duel tegen Congo. Bondscoach Roberto Martinez, die Portugal gaat ...

112
112
'Westerlo wil uitpakken met Jupiler Pro League-transfer'

Bij KVC Westerlo gaan ze een heel drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen gaan heel wat miljoenen ...

72
72
'FC Porto legt bizar miljoenenbod neer bij OH Leuven'

Bij OH Leuven zouden ze de komende dagen en weken wel eens twee uitgaande transfers kunnen afronden. ...

77
77
'KV Mechelen strikt topper met 'man van 10 miljoen euro''

KV Mechelen is op zoek naar versterking en er duikt vanuit Zuid-Amerika plots een heel straf gerucht ...

579
579
Kritische Joos krijgt koekje van eigen deeg in Nederland

Filip Joos was onlangs zeer scherp voor Ronald Koeman omdat die Memphis Depay liet invallen tegen ...

258
258
Woensdag Europese loting: Anderlecht vreest zware dobber

De eerste speelronde van de WK-groepsfase zit er nog niet eens op, of het seizoen in het clubvoetbal ...

323
323
Voorkeursbehandeling Messi? "Dit is 100% een rode kaart"

Lionel Messi is grandioos begonnen aan zijn WK 2026. Met een weergaloze hattrick leidde hij ...

323
323

Meer sportnieuws