'Bayern München neemt na tien jaar afscheid van oudgediende'

293 stemmen
'Bayern München neemt na tien jaar afscheid van oudgediende'

Het leek even spannend te gaan worden, maar normaliter kroont Bayern München zich binnenkort opnieuw tot kampioen van Duitsland. De Rekordmeister kende nochtans een moeizame start in de competitie, maar kwam na de winter volledig op gang. Met het oog op volgend seizoen nemen de Duitsers afscheid van een waar clubicoon. 


Volgens het doorgaans goed geïnformeerde Kicker zal Bayern München op het einde van het seizoen afscheid nemen van Jerome Boateng. De 32-jarige Boateng draagt al tien jaar de kleuren van Bayern, maar ziet af van de verjongingskuur bij Der Rekordmeister. Volgens de Duitse nieuwsbronnen is de komst van Upamecano richting Bayern dan ook dé reden voor het Bayern-bestuur om het peperdure contract van Boateng niet meer te verlengen. Het is nog onduidelijk wat de toekomstplannen van de Duitser zijn. 

Jerome Boateng kreeg zijn jeugdopleiding bij Hertha Berlijn, waar hij in 2007 op 19-jarige leeftijd zijn debuut maakte bij de hoofdmacht. Na een dispuut met het Hertha-bestuur verliet Boateng de club voor een avontuur bij Hamburg. Daar ontbolsterde de jonge verdediger helemaal. Het leverde hem uiteindelijk een selectie bij de Mannschaft op én een transfer naar het gerenommeerde Manchester City. In Engeland vond Boateng - die bij City op de rechtsback werd uitgespeeld - zijn draai niet. Na één seizoen bij de Citizens keerde Boateng terug naar Duitsland. Bij Bayern was hij de voorbij tien jaar dan ook een meubelstuk in de defensie, en kwam hij tot meer dan 176 optredens. 

LEES OOK: 'Transfersoap Olise: Bayern grijpt daadkrachtig in'

🚀 FC Bayern München-fans lezen nu:

'Transfersoap Olise: Bayern grijpt daadkrachtig in'
'Transfersoap Olise: Bayern grijpt daadkrachtig in'
162

Had Bayern iemand als Boateng moeten behouden tot het einde van zijn carrière?

Meest recent

'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

De kogel is door de kerk: Jean Kindermans keert terug naar RSC Anderlecht. Dat maakt Het Laatste ...

51
51
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

38
38
Nainggolan betrokken bij verkeersincident in Antwerpen

Radja Nainggolan is met Patro Eisden begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De ...

46
46
Vanaken in de basis: grote gevolgen voor de aanval

Hans Vanaken wordt in de basis geschreeuwd door bepaalde analisten. Maar Rudi Garcia gaat dan knopen ...

167
167
Chadli corrigeert Garcia: "Zij hadden sneller moeten komen"

De Rode Duivels likken hun wonden na een nieuwe ontgoochelende prestatie op het WK. Na de ...

64
64
Drukte bij Lommel: 4 vertrekkers, 3 anderen kunnen blijven

Lommel SK wist het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 te pakken. De Limburgers ...

21
21
Mazzu heeft nieuwe Belgische club beet

Felice Mazzu hopte de voorbije jaren al tussen heel wat Belgische clubs. De ervaren trainer moest ...

51
51
Transfers: aanwinsten voor Charlerloi, Beveren, La Louvière

Door het WK is het nog even wachten op echte toptransfers, maar heel wat kleinere clubs zijn wel al ...

129
129
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

264
264
Mokerslag Duitsland: einde WK voor sterkhouder

Drie landen zijn op dit moment al zeker van kwalificatie voor de knock-outfase van het WK. Naast ...

27
27
Vanden Borre veegt de vloer aan met Garcia

De Rode Duivels moeten door het stof nadat ook hun tweede wedstrijd op het WK een ontgoocheling ...

183
183
Exodus gaat verder: STVV kondigt volgende vertrekker aan

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, dat het uiteindelijk afsloot op de derde plaats in de ...

34
34
Alderweireld ziet énorm probleem: "Al 3 à 4 toernooien"

Voor de Rode Duivels is het WK bijzonder ontgoochelend begonnen met een schamele twee op zes tegen ...

355
355
'Monsterlijke aanbieding voor Leandro Trossard'

De Rode Duivels konden zondagavond niet winnen van Iran en bleven steken op een 0-0. Ook Leandro ...

177
177
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht haakt af, domper voor Tzolis'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

486
486
Vandenbempt verwoest Garcia: één Duivel de grote pineut

De Rode Duivels zitten in de hoek waar de klappen vallen. Na een sterke voorbereiding werd er veel ...

385
385
Vanaken-oorlog barst: “De Bruyne moet naar Garcia stappen”

Het is hommeles bij de Rode Duivels. Met een twee op zes in de poulefase lijkt groepswinst ...

704
704
Rode Duivels afgemaakt: Pijnlijke foto zet internet in brand

De Rode Duivels kennen voorlopig een desastreus WK. In één van de zwakste WK-poules ...

259
259
Drastische ingreep bij Duivels: "Geen weg meer terug"

Twee wedstrijden gespeeld. Amper twee puntjes gepakt. Enkel gescoord via een owngoal. De balans op ...

365
365
Rode Duivel slaat mea culpa: "Doe het niet met opzet"

De Rode Duivels hebben ook in hun tweede WK-wedstrijd niet kunnen winnen. Tegen Iran bleven ze ...

178
178
Geduld raakt op: reden voor uitblijven Anderlecht-trainer

Bij RSC Anderlecht zit de zomerbreak er alweer op. Maandag begint de Belgische recordkampioen met ...

602
602
L'Equipe buist vijf (!) Rode Duivels: risée krijgt 2 op 10

Wat een referentiematch had moeten worden, is uitgedraaid op een nieuwe deceptie voor de Rode ...

659
659
Grote zorgen om povere De Bruyne: "Harde conclusie is ..."

Ondanks een moeizaam seizoen bij SSC Napoli, waren de verwachting voor het WK hooggespannen rond ...

461
461
Vanaken-debat barst al tijdens rust los: "Hij moet erin man!"

Hans Vanaken heeft op het wereldkampioenschap andermaal vrede moeten nemen met een invalbeurt. Ook ...

698
698
Nederland plots in zevende hemel: "Kunnen WK winnen"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

136
136

Meer sportnieuws