Deinze zadelt Lommel met kater op na knappe comeback

door
Deinze zadelt Lommel met kater op na knappe comeback

Er werd op Paasmaandag niet enkel in 1A gevoetbald, ook in 1B stond er met Deinze-Lommel een interessante affiche op het programma. In het Burgemeester Van De Wielestadion deden de bezoekers uit Limburg een slechte zaak. Deinze greep na een knappe comeback aan het langste eind. 


Beide trainers kozen ervoor om hun topschutters op de bank te zetten. Bij Deinze nam De Belder de plaats in van Mertens, en bij de bezoekers was er in de basisploeg geen plaats voor Ugalde. In het wedstrijdbegin namen de bezoekers uit Lommel de wedstrijd meteen in handen. Na een handvol minuten was het dan ook tijd voor de openingstreffer. Koki Saito zette de bal uitstekend voor, en Kadiri was er als de kippen bij om Lommel op voorsprong te brengen. Deinze probeerde om tegen te prikken, maar Lommel bleef het gevaarlijkst. Kadiri zag zijn tweede treffer nog (terecht) afgekeurd worden voor buitenspel, en de Lommelse doelman Grimshaw kreeg uiteindelijk amper werk. 

In de tweede helft kregen we een ander spelbeeld voorgeschoteld. Wim De Decker haalde een teleurstellende De Belder naar de kant, en bracht met topschutter Mertens een nieuwe joker in de wedstrijd. Dat loonde meteen. Tarfi tekende een halfuur voor het einde voor de knappe gelijkmaker, en amper vier minuten later was opnieuw raak voor de thuisploeg. Niemand minder dan de onvermijdelijke Lennart Mertens tekende voor zijn elfde treffer van het seizoen. Door het verlies van Lommel lijkt Seraing op weg naar mogelijke barragewedstrijden met het oog op de promotie. De Luikenaars hebben - met nog drie wedstrijden voor de boeg - een voorsprong van vijf punten op de Limburgers. 
Scoreverloop:
0-1: Kadiri (6')
1-1: Tarfi (60')
2-1: Mertens (64')

LEES OOK: Spanning in CPL: Beveren viert en balende Vanderhaeghe

Wie zal zich plaatsen voor de barragewedstrijden?

Meest recent

Poppen aan het dansen: Real kookt over na UCL-uitschakeling

Het is Real Madrid dan toch niet gelukt om zich te plaatsen voor de halve finales van de Champions ...

0
0
POLL: wie wint de Champions League 2026?

De kaarten in de Champions League zijn geschud, de kwartfinales zijn gespeeld. Twee heerlijke ...

53
53
Roer compleet om bij Antwerp? "Moment is aangebroken"

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

66
66
UCL: Bayern nekt Real na ZINDERENDE clash, ook Arsenal door

Bayern München heeft zich geplaatst voor de halve finales van de Champions League na een ...

76
76
Vanaken onomwonden: "Wat Union meer heeft dan Club?"

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

158
158
Degradatie-climax: beslissing Play-Downs op speeldag 3?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

217
217
Radja begrijpt niets van Anderlecht: "Alsof ze kampioen zijn"

RSC Anderlecht speelde afgelopen zondag wederom geen goede wedstrijd, maar boekte uiteindelijk wel ...

136
136
'Gevolgen na UCL-kater: toptransfer Barça in stroomversnelling'

FC Barcelona is er dan toch niet in geslaagd om een nieuwe remontada te bewerkstelligen en sneuvelde ...

65
65
Sensatie in München: Neuer gruwelijk in de fout, Bayern reageert meteen

Woensdagavond worden in de Champions League de laatste tickets voor de halve finales uitgedeeld. ...

36
36
"Zeer raar" - uitspraak Hayen roept vragen op bij Genk

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

497
497
Eerste clash Union-Club Brugge: titelfavoriet aangeduid

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

351
351
Club Brugge staat perplex: Onyedika‑deal hakt er hard in

Club Brugge wil Raphael Onyedika langer vastleggen, maar dat dossier ligt minder rustig dan het op ...

585
585
'Anderlecht bidt: op deze voorwaarde miljoenen voor Vazquez'

Anderlecht heeft in de zomer heel wat werk voor de boeg om de ploeg te versterken. Daarvoor zullen ...

341
341
Beloftenquota blijft beroeren: advocaat wijst op bizar gevolg

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over de nakende competitiehervorming in de Jupiler Pro ...

105
105
'Nieuwe domper dreigt voor STVV'

STVV begon aan de Champions' Play-Off als een outsider voor de titel, want het had slechts een ...

114
114
'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

424
424
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

163
163
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

261
261
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

111
111
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

270
270
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

22
22
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

473
473
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

197
197
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

71
71
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

580
580

Meer sportnieuws