Deinze zadelt Lommel met kater op na knappe comeback

door
Deinze zadelt Lommel met kater op na knappe comeback

Er werd op Paasmaandag niet enkel in 1A gevoetbald, ook in 1B stond er met Deinze-Lommel een interessante affiche op het programma. In het Burgemeester Van De Wielestadion deden de bezoekers uit Limburg een slechte zaak. Deinze greep na een knappe comeback aan het langste eind. 


Beide trainers kozen ervoor om hun topschutters op de bank te zetten. Bij Deinze nam De Belder de plaats in van Mertens, en bij de bezoekers was er in de basisploeg geen plaats voor Ugalde. In het wedstrijdbegin namen de bezoekers uit Lommel de wedstrijd meteen in handen. Na een handvol minuten was het dan ook tijd voor de openingstreffer. Koki Saito zette de bal uitstekend voor, en Kadiri was er als de kippen bij om Lommel op voorsprong te brengen. Deinze probeerde om tegen te prikken, maar Lommel bleef het gevaarlijkst. Kadiri zag zijn tweede treffer nog (terecht) afgekeurd worden voor buitenspel, en de Lommelse doelman Grimshaw kreeg uiteindelijk amper werk. 

In de tweede helft kregen we een ander spelbeeld voorgeschoteld. Wim De Decker haalde een teleurstellende De Belder naar de kant, en bracht met topschutter Mertens een nieuwe joker in de wedstrijd. Dat loonde meteen. Tarfi tekende een halfuur voor het einde voor de knappe gelijkmaker, en amper vier minuten later was opnieuw raak voor de thuisploeg. Niemand minder dan de onvermijdelijke Lennart Mertens tekende voor zijn elfde treffer van het seizoen. Door het verlies van Lommel lijkt Seraing op weg naar mogelijke barragewedstrijden met het oog op de promotie. De Luikenaars hebben - met nog drie wedstrijden voor de boeg - een voorsprong van vijf punten op de Limburgers. 
Scoreverloop:
0-1: Kadiri (6')
1-1: Tarfi (60')
2-1: Mertens (64')

Wie zal zich plaatsen voor de barragewedstrijden?

Meest recent

Gheysens in vieze papieren: Antwerp in de etalage?

Van het voorspelde winteroffensief kwam weinig in huis bij Antwerp, waar Paul Gheysens nochtans ...

1
1
Dag Allemaal: Vlasic stuurt fel signaal naar Van Gucht

Sinds een aantal jaren zijn sportanker Ruben Van Gucht en voormalig hoogspringkampioene Blanka ...

364
364
Club NXT verovert Europa: nieuwe stunt in Youth League

Terwijl het eerste efltal van Club Brugge wist door te stoten naar de play-offs van de Champions ...

95
95
'Hasi out, Fink in: schaduwlijst Anderlecht lekt uit'

RSC Anderlecht nam zondag afscheid van Besnik Hasi, en dus moet de recordkampioen nog maar eens op ...

297
297
KRC Genk verrast vriend en vijand met nieuwe spits

Op de slotdag van de wintermercato haalde KRC Genk met Emile Doucouré nog een beloftevolle ...

277
277
Schokkend: Sporza-journaliste gooit vuile VRT-was buiten

Sporza. Voor velen klinkt het als een keurmerk. Degelijk. Betrouwbaar. Onaantastbaar bijna. In ...

130
130
Vermant in de lappenmand: kopzorgen bij Club Brugge

Club Brugge verloor zondag de topper tegen Union. Ivan Leko maakte geen al te beste beurt in het ...

338
338
'Anderlecht zoekt trainer: plottwist van formaat?'

Na een drukke Deadline Day kan de rust nog niet meteen weerkeren bij RSC Anderlecht, dat na het ...

516
516
Club-bestuur in vuurlinie: groot risico wintermercato

Club Brugge bleef relatief rustig op de wintermercato. Ondanks enkele vertrekkers en de belofte om ...

448
448
Standard incasseert uppercut na euforie Anderlecht

Standard kon afgelopen speeldag vieren na de knappe zege tegen rivaal RSC Anderlecht, maar de ...

100
100
Oorlog Vermeeren in Marseille: De Zerbi reageert

Het gaat er stevig aan toe in Marseille. Arthur Vermeeren werd de afgelopen weken telkens op de bank ...

184
184
Anderlecht-bestuur afgemaakt: “Hasi niet enige probleem"

RSC Anderlecht heeft besloten om Besnik Hasi te ontslaan. Paars-Wit greep in na de zure nederlaag ...

281
281
Halve finales Croky Cup: waar en wanneer op TV te bekijken?

De halve finales van de Croky Cup staan voor de deur. Sporting Charleroi neemt het op tegen Union SG ...

294
294
‘Vreemde keuzes Club Brugge: veel werk op de plank’

Club Brugge beloofde versterkingen, maar uiteindelijk bleef het bij één: Felix ...

435
435
STVV leeft meer dan ooit: zelfs tot in Japan succes

Sint-Truiden VV beleeft een topseizoen. Wouter Vrancken heeft de orde goed op zaken bij STVV en de ...

82
82
Alarm bij KRC Genk: Hayen krijgt stevige waarschuwing

KRC Genk won afgelopen speeldag van Dender, maar het was zonder glans tegen de rode lantaarn van de ...

419
419
Opvolger van Hasi: twee Anderlecht-opties afgeschoten

Na het ontslag van Besnik Hasi bij Anderlecht is de geruchtenmolen op hol geslagen. De ene naam na ...

427
427
Enorme tegenslag STVV: “Ref zat van begin tot einde fout”

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League, maar de ...

110
110
Foket slaat ferm op tafel: weer kans bij Anderlecht?

Thomas Foket is volledig naar de achtergrond verdwenen bij RSC Anderlecht. De vleugelverdediger is ...

691
691
TRANSFERUURTJE: ‘Vuurwerk bij Anderlecht, Club en Genk vrezen’

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

416
416
‘Anderlecht spartelt, Euvrard vindt succesformule Standard'

Standard Luik won afgelopen speeldag van grote rivaal RSC Anderlecht. De Rouches kunnen zo weer naar ...

194
194
Vreemde tendens JPL-wintermercato: onheil op komst?

De wintermercato zit er op voor de Belgische clubs. In sommige landen is de transfermarkt nog open, ...

343
343
Anderlecht krijgt gouden raad: “Preud’homme en Van Gaal”

RSC Anderlecht is naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Besnik Hasi werd ontslagen en ...

561
561
KRC Genk investeert in veelzijdig supertalent (15)

KRC Genk staat bekend om een sterke jeugdopleiding en de Limburgers zijn dan ook van plan om verder ...

226
226
Anderlecht maakt last minute-wintertransfer bekend

RSC Anderlecht was op de slotdag van de wintermercato nog erg actief. Een dag later heeft Paars-Wit ...

276
276

Meer sportnieuws