Deinze zadelt Lommel met kater op na knappe comeback

93 stemmen
Deinze zadelt Lommel met kater op na knappe comeback

Er werd op Paasmaandag niet enkel in 1A gevoetbald, ook in 1B stond er met Deinze-Lommel een interessante affiche op het programma. In het Burgemeester Van De Wielestadion deden de bezoekers uit Limburg een slechte zaak. Deinze greep na een knappe comeback aan het langste eind. 


Beide trainers kozen ervoor om hun topschutters op de bank te zetten. Bij Deinze nam De Belder de plaats in van Mertens, en bij de bezoekers was er in de basisploeg geen plaats voor Ugalde. In het wedstrijdbegin namen de bezoekers uit Lommel de wedstrijd meteen in handen. Na een handvol minuten was het dan ook tijd voor de openingstreffer. Koki Saito zette de bal uitstekend voor, en Kadiri was er als de kippen bij om Lommel op voorsprong te brengen. Deinze probeerde om tegen te prikken, maar Lommel bleef het gevaarlijkst. Kadiri zag zijn tweede treffer nog (terecht) afgekeurd worden voor buitenspel, en de Lommelse doelman Grimshaw kreeg uiteindelijk amper werk. 

In de tweede helft kregen we een ander spelbeeld voorgeschoteld. Wim De Decker haalde een teleurstellende De Belder naar de kant, en bracht met topschutter Mertens een nieuwe joker in de wedstrijd. Dat loonde meteen. Tarfi tekende een halfuur voor het einde voor de knappe gelijkmaker, en amper vier minuten later was opnieuw raak voor de thuisploeg. Niemand minder dan de onvermijdelijke Lennart Mertens tekende voor zijn elfde treffer van het seizoen. Door het verlies van Lommel lijkt Seraing op weg naar mogelijke barragewedstrijden met het oog op de promotie. De Luikenaars hebben - met nog drie wedstrijden voor de boeg - een voorsprong van vijf punten op de Limburgers. 
Scoreverloop:
0-1: Kadiri (6')
1-1: Tarfi (60')
2-1: Mertens (64')

Wie zal zich plaatsen voor de barragewedstrijden?

Meest recent

Vinicius redt Brazilië, Schotland aan de leiding

Afgelopen nacht stonden er twee duels op het programma op het WK. Brazilië en Marokko gaven ...

12
12
De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

116
116
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

18
18
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

56
56
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

37
37
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

119
119
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

127
127
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

28
28
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

50
50
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

62
62
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

296
296
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

163
163
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

51
51
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

224
224
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

146
146
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

146
146
Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Bij RSC Anderlecht braken er heel veel spelers van Neerpede door. Niet allemaal maakten ze ...

95
95
De Cat openhartig over vertrek bij Anderlecht

Waar speelt Nathan De Cat volgend seizoen? Dat is nog steeds een heel groot vraagteken. RSC ...

439
439
Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

339
339
Van Club Brugge-flop tot droomverhaal op het WK

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel veel spelers naar het Jan Breydelstadion. De ene werd een ...

136
136
Lierse krijgt rechtszaak van oude eigenaar aan been

Lierse is tegenwoordig een stabiele club in de Challenger Pro League, die geen gekke dingen doet en ...

142
142
Ruben Van Gucht doet schokkende bekentenis over privé-leven

Hij lijkt tegenwoordig werkelijk overal op te duiken. Van televisieprogramma's tot radio en ...

103
103
Ex-Rode Duivel wil voor WK-stunt zorgen met enorm voordeel

Op het komende WK staan er niet 26 spelers die al het shirt van de Rode Duivels droegen, maar wel ...

34
34
'Union heeft wéér beet: medische keuring gepland'

Geen Belgische club leverde de voorbije jaren zo'n indrukwekkend werk op de transfermarkt als Union, ...

174
174
'Club blijft inzetten op jeugd: twee talenten naar A-kern'

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugdopleiding. Dat bleek dit ...

202
202

Meer sportnieuws