Deinze zadelt Lommel met kater op na knappe comeback

93 stemmen
Deinze zadelt Lommel met kater op na knappe comeback

Er werd op Paasmaandag niet enkel in 1A gevoetbald, ook in 1B stond er met Deinze-Lommel een interessante affiche op het programma. In het Burgemeester Van De Wielestadion deden de bezoekers uit Limburg een slechte zaak. Deinze greep na een knappe comeback aan het langste eind. 


Beide trainers kozen ervoor om hun topschutters op de bank te zetten. Bij Deinze nam De Belder de plaats in van Mertens, en bij de bezoekers was er in de basisploeg geen plaats voor Ugalde. In het wedstrijdbegin namen de bezoekers uit Lommel de wedstrijd meteen in handen. Na een handvol minuten was het dan ook tijd voor de openingstreffer. Koki Saito zette de bal uitstekend voor, en Kadiri was er als de kippen bij om Lommel op voorsprong te brengen. Deinze probeerde om tegen te prikken, maar Lommel bleef het gevaarlijkst. Kadiri zag zijn tweede treffer nog (terecht) afgekeurd worden voor buitenspel, en de Lommelse doelman Grimshaw kreeg uiteindelijk amper werk. 

In de tweede helft kregen we een ander spelbeeld voorgeschoteld. Wim De Decker haalde een teleurstellende De Belder naar de kant, en bracht met topschutter Mertens een nieuwe joker in de wedstrijd. Dat loonde meteen. Tarfi tekende een halfuur voor het einde voor de knappe gelijkmaker, en amper vier minuten later was opnieuw raak voor de thuisploeg. Niemand minder dan de onvermijdelijke Lennart Mertens tekende voor zijn elfde treffer van het seizoen. Door het verlies van Lommel lijkt Seraing op weg naar mogelijke barragewedstrijden met het oog op de promotie. De Luikenaars hebben - met nog drie wedstrijden voor de boeg - een voorsprong van vijf punten op de Limburgers. 
Scoreverloop:
0-1: Kadiri (6')
1-1: Tarfi (60')
2-1: Mertens (64')

Wie zal zich plaatsen voor de barragewedstrijden?

Meest recent

Verrassend oordeel akkefietje Tielemans – Trossard

Het was een opvallend beeld tijdens België – Senegal. Bij een 0-2 achterstand ging ...

9
9
Cercle Brugge hoort kassa rinkelen: onverwachte transfer

Cercle Brugge wist de afgelopen seizoenen enkele knappe uitgaande deals af te ronden. Groen-Zwart ...

16
16
Ongezien: 'aardbevingen' gemeten bij Duivelse comeback

De comeback van de Rode Duivels tegen Senegal blijft nog nazinderen. Na een 0-2 achterstand vochten ...

25
25
Kljestan roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen de Verenigde Staten. Het gastland kent een ...

92
92
‘Diego Moreira versiert op WK direct toptransfer’

Diego Moreira leek als extra joker mee te gaan naar het WK, maar bondscoach Rudi Garcia gebruikte ...

116
116
Rode Duivels met voetjes op de grond: “Slechter kon niet”

Ondanks de kwalificatie voor de 1/8e finales blijft het bang afwachten hoe de wedstrijd tegen de ...

90
90
‘Westerlo start transferoorlog met Dender: juridische stappen'

Westerlo is druk in de weer om de zomermercato af te speuren. De Kemphanen willen ferm toeslaan deze ...

49
49
Dropt Garcia bom? ‘Mechele ineens geen zekerheid meer’

Brandon Mechele is één van de grote revelaties van de Rode Duivels, zoniet van het WK. ...

488
488
Anderlecht verbaast met opmerkelijke zomerplannen

Terwijl het WK volop aan de gang is, zijn de Belgische clubs zich al aan het voorbereiden op het ...

384
384
‘KAA Gent lonkt naar ambitieuze knaltransfer’

KAA Gent is naarstig op zoek naar opportuniteiten op de zomertransfermarkt. De Buffalo’s ...

173
173
Doku én De Bruyne op de bank tegen de VS?

De Belgische supporters zijn nog aan het bekomen van het mirakel in Seattle. De Rode Duivels zetten ...

252
252
Lierse blijft gaan: volgende toptransfer al binnen

Daags na het transfernieuws van Marko Mitrovic komt Lierse weer met een versterking opdraven. De ...

73
73
Kompany speelt grote rol in monstertransfer Bayern

Vincent Kompany hoopt ook volgend seizoen weer hoge ogen te gooien. Afgelopen seizoen werd Bayern ...

63
63
Anderlecht ziet jeugdinternational naar Nederland verkassen

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding, maar de afgelopen jaren trokken enkele talenten al ...

65
65
Amerikanen voeren druk op: "België kandidaat-wereldkampioen"

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels om hun plek in de kwartfinales van het WK ...

310
310
'Sibierski helemaal los: Anderlecht meldt zich bij WK-ganger'

RSC Anderlecht werkt zaterdag zijn eerste oefenmatch van de voorbereiding af. Ondertussen is ...

703
703
Relletje na kwalificatie Portugal: analisten spreken schande

Portugal heeft zich donderdagnacht geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK 2026. Maar tegen ...

165
165
L'Equipe maakt gehakt van Rode Duivel: dramatische 2 op 10

Na een historische comeback tegen Senegal mogen de Rode Duivels straks aantreden in de 1/8ste ...

505
505
Leider staat op bij Duivels: "Hij was eerst zichzelf niet"

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

246
246
TRANSFERUURTJE: 'De Cat vindt akkoord, toptransfer Duranville'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

357
357
Vandenbempt ‘ziek’ van WK-beslissing: “Schandalig!”

Er was niet enkel controverse bij België – Senegal, maar ook tijdens Portugal – ...

244
244
Antwerp komt met transfernieuws in volle onzekerheid

Royal Antwerp FC bevindt zich in een penibele situatie. Paul Gheysens is op zoek naar een overnemer ...

190
190
De Bruyne en Lukaku krijgen groot nieuws bij Napoli

Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku zijn momenteel nog actief op het WK in de Verenigde Staten, Mexico ...

118
118
Club Brugge en De Roeck uit elkaar: straffe opvolger binnen

Club Brugge heeft op de officiële kanalen bekendgemaakt dat Jonas De Roeck de club zal ...

284
284
Brusselmans zorgt voor WK-schokgolf op Nederlandse televisie

Jarenlang was Brusselmans een vast gezicht bij tal van Vlaamse televisieprogramma's. De ...

483
483

Meer sportnieuws