Werk voor D'Onofrio: meer dan tien transferdossiers liggen op tafel

door
Werk voor D'Onofrio: meer dan tien transferdossiers liggen op tafel

Sinds Paul Gheysens Royal Antwerp FC overnam gaat het hard. Met tientallen miljoenen euro’s wist hij Antwerp weer naar de Belgische top te loodsen. Luciano D’Onofrio zorgt samen met Sven Jacques voor het sportieve beleid. De volgende stap: meer stabiliteit in de kern.


Komende zomer is er héél veel werk voor D’Onofrio. Ritchie De Laet haalde het al aan: er moet meer stabiliteit komen in de spelerskern. Antwerp moet daardoor te vaak opnieuw beginnen bij de start van het seizoen en dat kost veel punten. Als de Great Old Club Brugge van een titel wil houden, moet het daar stappen zetten. De kans is groot dat er komende zomer weer heel wat deals worden afgerond.


Wat met Vercauteren?

Simen Juklerod verlaat Antwerp en tekende al bij KRC Genk. Antwerp heeft met Dieumerci Mbokani, Lior Refaelov, Aurelio Buta (de club heeft nog een optie voor een jaar en zou die gaan lichten) en Matheus een aantal spelers die einde contract zijn. Daarnaast beschikt ook trainer Frank Vercauteren over een aflopend contract.

De club huurt bovendien met Maxime Le Marchand, Jordan Lukaku, Felipe Avenatti, Jérémy Gelin, Jae-ik-Lee en Ortwin De Wolf heel wat spelers. Voor Avenatti, Ik-Lee, Lukaku en De Wolf heeft de club een aankoopoptie. Birger Vertraete blijft wel al bij de club, aangezien de optie werd geactiveerd als hij een bepaald aantal wedstrijden had gespeeld. Dat gebeurde. Nana Ampomah wordt ook volgend seizoen nog gehuurd van Fortuna Düsseldorf.


Nieuwe kans voor Benson & co?

Tot slot zijn er ook nog de uitgeleende spelers. Junior Pius (met aankoopoptie uitgeleend aan STVV), Louis Verstraete (Waasland-Beveren), Manuel Benson (PEC Zwolle), Robbe Quirynen (met aankoopoptie uitgeleend aan Moeskroen), Jonathan Bolingi (met aankoopoptie uitgeleend aan Lausanne Sports) en Guy Mbenza (Stade-Lausanne) keren mogelijk ook nog terug. Hun toekomst is ook onduidelijk.

CR

LEES OOK: Antwerp-STVV: Oosting en Vrancken hakken knopen door

🚀

Moet Antwerp de contracten van Mbokani en Refaelov openbreken?

Meest recent

Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

8
8
Frutos verklapt: "Of Anderlecht belde na ontslag Renard?"

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportief directeur. Hij kwam ...

15
15
RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

10
10
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

12
12
"Ik sprak met Anderlecht, niet met Club Brugge"

RSC Anderlecht en Club Brugge gaan komende zomer ongetwijfeld offensieve versterking zoeken. De twee ...

98
98
STVV in dubio: ervaren basispion gratis weg?

Bij STVV lopen heel veel spelers in de kijker. Een aantal spelers die niet al te veel aandacht ...

44
44
Hazard tipt RSCA-bestuur: "Andere ploegen hebben dat wel"

Thorgan Hazard is bezig aan een sterk seizoen, maar hij mist kwaliteit rondom zich. Er is geen ...

203
203
AA Gent in de rats: De Mil met slecht rapport

Rik De Mil kreeg de afgelopen jaren heel veel lof. Soms terecht, soms wat overdreven. Zijn transfer ...

116
116
Westerlo mist unieke kans: "Wat als?"

Met nog drie speeldagen voor de boeg is de strijd om de top zes nog altijd niet gestreden. Ook ...

33
33
Bob Peeters doet plannen SK Beveren uit de doeken

De strijd om promotie naar en degradatie uit de Jupiler Pro League is nog volop aan de gang. ...

111
111
AA Gent in crisis: Degryse geeft duidelijk advies

AA Gent dreigt alweer naast de Champions' Play-Off te grijpen. De Buffalo's gaven vorig weekend hun ...

181
181
Italiaanse pers brengt geweldig nieuws over De Bruyne

Er is licht aan het einde van de tunnel voor de Belgen van Napoli. Romelu Lukaku kroonde zich vorig ...

53
53
Trainerswaarschuwing Anderlecht: "Niet zoals met Hubert"

Anderlecht boekte vorig weekend een klinkende zege tegen OH Leuven en zette zo een grote stap ...

192
192
'Straf Premier League-avontuur voor Will Still'

De voorbije jaren hebben de broertjes-Still een mooie naam voor zichzelf gemaakt in de ...

59
59
Jean-Marie Pfaff’s ingrijpende keuze zet Beveren op z’n kop

Het zijn intense en moeilijke jaren geweest voor Jean-Marie Pfaff. Eén van de beste ...

78
78
'Club Brugge gaat transferstrijd aan met Monaco'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Heel wat smaakmakers lijken na dit ...

215
215
'Real Madrid dropt in zomer stevige trainersbom'

Real Madrid beleeft een woelig seizoen. Het zette in januari Xabi Alonso alweer op straat. De ...

67
67
Dit is dé reden waarom Charleroi-Cub extra lang duurde

Club Brugge deed zondag een uitstekende zaak door na het puntenverlies van Union en STVV te gaan ...

754
754
TRANSFERUURTJE: 'Witte trainersrook bij Anderlecht, Barça dokt 30 miljoen'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

408
408
Buitenaardse Messi helpt Inter Miami aan straffe comeback

Lionel Messi is inmiddels al 38 jaar, maar net zoals Cristiano Ronaldo blijft de Argentijn gaan op ...

48
48
Simon Mignolet deelt boodschap die blijft nazinderen

Wat zich gisteren in Charleroi afspeelde, was het soort voetbalavond dat nog lang blijft nazinderen. ...

402
402
Ramp voor Union: “Groot probleem, géén oplossing”

Union SG staat nog altijd aan de leiding in de Jupiler Pro League, maar Club Brugge sloop afgelopen ...

149
149
Albert compleet verrast over RSCA: "Monsterlijk!"

RSC Anderlecht is onder Jérémy Taravel weer beter bezig. Er is nog veel werk om van ...

403
403
Van Gucht haalt Brusselmans door gehaktmolen

Ruben Van Gucht en Herman Brusselmans zijn twee van onze bekendste en misschien ook wel meest ...

143
143
Club door oog van de naald: "Dat leek nergens op"

Club Brugge won met meer geluk dan kunde op het veld van Sporting Charleroi. Blauw-Zwart speelde een ...

178
178

Meer sportnieuws