Werk voor D'Onofrio: meer dan tien transferdossiers liggen op tafel

door
Werk voor D'Onofrio: meer dan tien transferdossiers liggen op tafel

Sinds Paul Gheysens Royal Antwerp FC overnam gaat het hard. Met tientallen miljoenen euro’s wist hij Antwerp weer naar de Belgische top te loodsen. Luciano D’Onofrio zorgt samen met Sven Jacques voor het sportieve beleid. De volgende stap: meer stabiliteit in de kern.


Komende zomer is er héél veel werk voor D’Onofrio. Ritchie De Laet haalde het al aan: er moet meer stabiliteit komen in de spelerskern. Antwerp moet daardoor te vaak opnieuw beginnen bij de start van het seizoen en dat kost veel punten. Als de Great Old Club Brugge van een titel wil houden, moet het daar stappen zetten. De kans is groot dat er komende zomer weer heel wat deals worden afgerond.


Wat met Vercauteren?

Simen Juklerod verlaat Antwerp en tekende al bij KRC Genk. Antwerp heeft met Dieumerci Mbokani, Lior Refaelov, Aurelio Buta (de club heeft nog een optie voor een jaar en zou die gaan lichten) en Matheus een aantal spelers die einde contract zijn. Daarnaast beschikt ook trainer Frank Vercauteren over een aflopend contract.

De club huurt bovendien met Maxime Le Marchand, Jordan Lukaku, Felipe Avenatti, Jérémy Gelin, Jae-ik-Lee en Ortwin De Wolf heel wat spelers. Voor Avenatti, Ik-Lee, Lukaku en De Wolf heeft de club een aankoopoptie. Birger Vertraete blijft wel al bij de club, aangezien de optie werd geactiveerd als hij een bepaald aantal wedstrijden had gespeeld. Dat gebeurde. Nana Ampomah wordt ook volgend seizoen nog gehuurd van Fortuna Düsseldorf.


Nieuwe kans voor Benson & co?

Tot slot zijn er ook nog de uitgeleende spelers. Junior Pius (met aankoopoptie uitgeleend aan STVV), Louis Verstraete (Waasland-Beveren), Manuel Benson (PEC Zwolle), Robbe Quirynen (met aankoopoptie uitgeleend aan Moeskroen), Jonathan Bolingi (met aankoopoptie uitgeleend aan Lausanne Sports) en Guy Mbenza (Stade-Lausanne) keren mogelijk ook nog terug. Hun toekomst is ook onduidelijk.

CR

LEES OOK: Alderweireld zorgt voor vuurwerk in opvallend debat

Moet Antwerp de contracten van Mbokani en Refaelov openbreken?

Meest recent

'Garcia zwaar de mist in met Romeo Vermant'

Omdat zijn fysieke gesteldheid nog steeds niet optimaal is, besloot Romelu Lukaku om de trip van de ...

25
25
De Condé aan de slag: grote transferprioriteit bij Genk

Bij KRC Genk zal van de interland-break ongetwijfeld gebruik gemaakt worden om een evaluatie van de ...

49
49
Lukaku deelt publieke uppercut uit: mokerslag voor Garcia

Rudi Garcia zag in de oefentrip naar de VS een ideaal moment om Romelu Lukaku weer ritme te geven. ...

84
84
'Kompany onverbiddelijk: peperdure aankoop moet opkrassen'

Nu het seizoen even onderbroken is door het interland-voetbal, is het voor de clubs een ideaal ...

45
45
'Nervositeit bij Anderlecht: vertrek De Cat krijgt vorm'

Nathan De Cat meldde zich dinsdag voor een eerste keer bij de nationale ploeg. Een zoveelste ...

241
241
Op naar titanenduel: analisten geven dé titelfavoriet

In de komende dagen is het woord aan de nationale ploegen, vervolgens gaat de climax van het seizoen ...

174
174
2 Rode Duivels (en halve Belg) in lijst 50 grootste talenten

Komende zomer zullen de Rode Duivels niet meer als een topfavoriet aan de start van het WK ...

83
83
'Hoefkens moet nieuwe opdoffer slikken'

Vorig seizoen was Carl Hoefkens nog God in Breda nadat hij met NAC tegen alle verwachtingen in het ...

62
62
'Belgische sensatie in LaLiga: miljoenentransfer op komst'

Er zijn dit seizoen toch de nodige Belgen actief in LaLiga, met Thibaut Courtois, Axel Witsel, Adnan ...

69
69
STVV strikt broer van Rode Duivel

STVV sloot de reguliere competitie af met drie nederlagen in vier wedstrijden, maar mag desondanks ...

39
39
Duitsland of Italië? Tresoldi duidelijk over keuze

De laatste maanden verkeert Nicolo Tresoldi bij Club Brugge in grootse vorm. Hij scoorde zeven keer ...

141
141
TD Cercle verklaart verrassende trainerskeuze

De komende dagen zullen de ogen gericht zijn op interlandvoetbal, maar in de schaduw beginnen de ...

91
91
'Belachelijke blunder van Real met blessure Mbappé'

Bij Real Madrid konden ze de voorbije maanden niet zoveel rekenen op Kylian Mbappé als ze ...

66
66
Nieuw format op de helling: BMA keihard voor Pro League

Na de interlandbreak gaan de play-offs in de Jupiler Pro League van start. In principe moet het de ...

282
282
Fans in de wolken: 'Anderlecht vol voor terugkeer publiekslieveling'

Nu het woord aan de nationale ploegen is, hebben de clubleiders enkele dagen tijd om al richting het ...

403
403
Nieuwe twist in Lavia-soap: bondscoach gooit kaarten open

Hoewel hij liefst 28 spelers selecteerde, had bondscoach Rudi Garcia geen plaats voor Roméo ...

94
94
Bommetje op Anfield: Liverpool kondigt vertrek Salah aan

Eind dit seizoen neemt Liverpool FC afscheid van een waar boegbeeld in de Premier League. De Engelse ...

147
147
‘Anderlecht in extase: 'GO' voor nieuwe goalmachine’

Anderlecht heeft een jong aanvallend talent op de radar. Paars-wit volgt een razendsnelle ...

166
166
Einde tijdperk: Griezmann voorgesteld bij verrassende club

Het Europees voetbal neemt na het seizoen andermaal afscheid van een grote naam. Zo zal Antoine ...

101
101
Voetbalbond slaat toe: meubelstuk verlaat KV Mechelen

Eindelijk is het zover voor KV Mechelen, dat op de valreep voor de eerste keer mag deelnemen aan de ...

149
149
Anderlecht pakt plots uit met verrassende WK-ganger

Er staat de komende maanden nog heel wat op het spel voor RSC Anderlecht, dat met de beker eindelijk ...

235
235
KRC Genk verschaft belangrijke update uit ziekenboeg

Na het spektakelstuk in La Louvière moet KRC Genk genoegen nemen met de Europe Play-Offs. ...

154
154
Nieuw format JPL: Anderlecht bekvecht met Club Brugge

Het laatste woord is er ongetwijfeld nog niet over gezegd, maar behoudens een nieuwe plottwist ...

755
755
Meunier dropt bommetje: transfer naar ... Anderlecht?

Woensdag vertrekken de Rode Duivels naar Amerika voor een tweeluik tegen Mexico en de VS. Een van de ...

603
603
Zorgwekkende update rond Boskamp: fans reageren geschokt

De zorgen rond Jan Boskamp nemen toe. Tijdens een recente uitzending liet René van der Gijp ...

179
179

Meer sportnieuws