Werk voor D'Onofrio: meer dan tien transferdossiers liggen op tafel

door
Werk voor D'Onofrio: meer dan tien transferdossiers liggen op tafel

Sinds Paul Gheysens Royal Antwerp FC overnam gaat het hard. Met tientallen miljoenen euro’s wist hij Antwerp weer naar de Belgische top te loodsen. Luciano D’Onofrio zorgt samen met Sven Jacques voor het sportieve beleid. De volgende stap: meer stabiliteit in de kern.


Komende zomer is er héél veel werk voor D’Onofrio. Ritchie De Laet haalde het al aan: er moet meer stabiliteit komen in de spelerskern. Antwerp moet daardoor te vaak opnieuw beginnen bij de start van het seizoen en dat kost veel punten. Als de Great Old Club Brugge van een titel wil houden, moet het daar stappen zetten. De kans is groot dat er komende zomer weer heel wat deals worden afgerond.


Wat met Vercauteren?

Simen Juklerod verlaat Antwerp en tekende al bij KRC Genk. Antwerp heeft met Dieumerci Mbokani, Lior Refaelov, Aurelio Buta (de club heeft nog een optie voor een jaar en zou die gaan lichten) en Matheus een aantal spelers die einde contract zijn. Daarnaast beschikt ook trainer Frank Vercauteren over een aflopend contract.

De club huurt bovendien met Maxime Le Marchand, Jordan Lukaku, Felipe Avenatti, Jérémy Gelin, Jae-ik-Lee en Ortwin De Wolf heel wat spelers. Voor Avenatti, Ik-Lee, Lukaku en De Wolf heeft de club een aankoopoptie. Birger Vertraete blijft wel al bij de club, aangezien de optie werd geactiveerd als hij een bepaald aantal wedstrijden had gespeeld. Dat gebeurde. Nana Ampomah wordt ook volgend seizoen nog gehuurd van Fortuna Düsseldorf.


Nieuwe kans voor Benson & co?

Tot slot zijn er ook nog de uitgeleende spelers. Junior Pius (met aankoopoptie uitgeleend aan STVV), Louis Verstraete (Waasland-Beveren), Manuel Benson (PEC Zwolle), Robbe Quirynen (met aankoopoptie uitgeleend aan Moeskroen), Jonathan Bolingi (met aankoopoptie uitgeleend aan Lausanne Sports) en Guy Mbenza (Stade-Lausanne) keren mogelijk ook nog terug. Hun toekomst is ook onduidelijk.

CR

LEES OOK: Grote crisis bij Antwerp: Goots velt oordeel over toekomst

Moet Antwerp de contracten van Mbokani en Refaelov openbreken?

Meest recent

Verrassend puntenverlies Union: Hubert viseert refs

Union plaatste zich deze week nog in stijl voor de bekerfinale, maar liet zaterdagavond verrassend ...

36
36
Genk zorgt voor grote ophef: "Dit is schandalig!"

KRC Genk kwam vrijdagavond al in actie en ging toen met 2-3 winnen in Mechelen. Dat stelde de ...

144
144
Godts spreekt na nieuwe knalprestatie helder over transfer

Mika Godts heeft dit seizoen enorme stappen gezet in zijn ontwikkeling. De 20-jarige linksbuiten ...

22
22
Penaltyfestijn bij Real, Inter wint sensationele kraker

Er stonden in Spanje en Italië enkele interessante affiches op het programma. Real Madrid kreeg ...

15
15
OHL gered? Mazzu velt zijn oordeel

OH Leuven heeft zaterdag een levensbelangrijke zege gepakt in de strijd om het behoud. Het rekende ...

40
40
Fel Standard maakt kampioen Union het leven meer dan zuur

Standard thuis en uit lijkt wel een andere ploeg. De Rouches leken vanavond lange tijd Union met een ...

70
70
"Rode Duivels? Zeker geen onoverkomelijke uitdaging"

Komende zomer staat er een WK voor de deur en dat doet heel wat spelers dromen. Bij de Rode Duivels ...

19
19
"Ik zit er in"-Ruben Van Gucht pakt spetterend uit

Ruben Van Gucht is dezer dagen weer niet uit de media weg te slaan. Gisteren was er de hele soap ...

49
49
Ajax dankt zijn Belgen voor klinkende zege

Ajax heeft zich zaterdagavond voorlopig naast Feyenoord op de tweede plaats in de Eredivisie ...

39
39
KV Kortrijk doet na zinderend slot gouden zaak in CPL

KV Kortrijk heeft vanavond een gouden zaak gedaan in de promotiestrijd van de Challenger Pro League. ...

41
41
De Mil waarschuwt AA Gent in strijd voor top zes

AA Gent heeft zaterdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de Champions' Play-Off. Het ...

83
83
"Zorgwekkend" - Cornelis ziet groot probleem bij Charleroi

Charleroi was de voorbije anderhalve maand dé sensatie van het land, maar op een week tijd is ...

37
37
'Vermant en Tresoldi strijden met elkaar om knaltransfer'

Club Brugge wist tijdens de wintermercato nog zijn kern samen te houden, maar in de zomer lijkt het ...

165
165
Thorsten Fink verrast alles en iedereen met nieuwe job

Midden december werd Thorsten Fink op straat gezet door KRC Genk als gevolg van de tegenvallende ...

117
117
Martinez geeft zijn grootste spijt bij Rode Duivels aan

Komende zomer hopen de Rode Duivels een mooi parcours af te leggen op het WK in de Verenigde Staten, ...

113
113
Rik De Mil dient ex-club mokerslag toe in strijd om PO1

In de strijd om een plek bij de beste zes ploegen, heeft Rik De Mil met AA Gent een gouden zaak ...

49
49
‘Club Brugge is klaar met hem: exit na maanden twijfel’

Maandenlang hing het dossier te zweven, maar nu lijkt Club Brugge de knoop te willen doorhakken: ...

687
687
Mazzu tempert na explosie van vreugde bij OH Leuven

OH Leuven kent heel leuke weken. Na de zege tegen AA Gent volgde er vandaag een héél ...

26
26
Vrancken gaat voor stunt: "Historische mijlpaal"

STVV neemt het zondagavond op tegen Zulte Waregem. De Limburgers kunnen daar zekerheid verschaffen ...

67
67
Milkon snoeihard voor spelleiding: "Machtsmisbruik!"

FCV Dender leek op weg naar een punt bij OH Leuven, maar in de slotfase ging het alsnog mis. OHL ...

92
92
JPL-smaakmaker naar Anderlecht? "Nu niet aan de orde"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer het een en ander gaan gebeuren in de spelerskern. Daar maakten ...

204
204
Hubert kijkt nu al uit naar dé match: "Historisch"

Midden mei maakt Brussel zich klaar voor de bekerfinale tussen Union SG en RSC Anderlecht. Een ...

111
111
Lommel ruikt Play-Offs na klinische prestatie in CPL

In de Challenger Pro League heeft Lommel deze namiddag een prima zaak gedaan bovenin. De Limburgers ...

50
50
Hoefkens weigerde héél straffe aanbiedingen

Carl Hoefkens kende al een woelige trainerscarrière. Momenteel moet hij vrezen voor een derde ...

71
71
OHL viert Valentijn met nieuwe zege na laat penaltydrama

OHL lijkt op weg naar een knap slot van de reguliere competitie. De Leuvenaren lieten zich in het ...

34
34

Meer sportnieuws