Werk voor D'Onofrio: meer dan tien transferdossiers liggen op tafel

door
Werk voor D'Onofrio: meer dan tien transferdossiers liggen op tafel

Sinds Paul Gheysens Royal Antwerp FC overnam gaat het hard. Met tientallen miljoenen euro’s wist hij Antwerp weer naar de Belgische top te loodsen. Luciano D’Onofrio zorgt samen met Sven Jacques voor het sportieve beleid. De volgende stap: meer stabiliteit in de kern.


Komende zomer is er héél veel werk voor D’Onofrio. Ritchie De Laet haalde het al aan: er moet meer stabiliteit komen in de spelerskern. Antwerp moet daardoor te vaak opnieuw beginnen bij de start van het seizoen en dat kost veel punten. Als de Great Old Club Brugge van een titel wil houden, moet het daar stappen zetten. De kans is groot dat er komende zomer weer heel wat deals worden afgerond.


Wat met Vercauteren?

Simen Juklerod verlaat Antwerp en tekende al bij KRC Genk. Antwerp heeft met Dieumerci Mbokani, Lior Refaelov, Aurelio Buta (de club heeft nog een optie voor een jaar en zou die gaan lichten) en Matheus een aantal spelers die einde contract zijn. Daarnaast beschikt ook trainer Frank Vercauteren over een aflopend contract.

De club huurt bovendien met Maxime Le Marchand, Jordan Lukaku, Felipe Avenatti, Jérémy Gelin, Jae-ik-Lee en Ortwin De Wolf heel wat spelers. Voor Avenatti, Ik-Lee, Lukaku en De Wolf heeft de club een aankoopoptie. Birger Vertraete blijft wel al bij de club, aangezien de optie werd geactiveerd als hij een bepaald aantal wedstrijden had gespeeld. Dat gebeurde. Nana Ampomah wordt ook volgend seizoen nog gehuurd van Fortuna Düsseldorf.


Nieuwe kans voor Benson & co?

Tot slot zijn er ook nog de uitgeleende spelers. Junior Pius (met aankoopoptie uitgeleend aan STVV), Louis Verstraete (Waasland-Beveren), Manuel Benson (PEC Zwolle), Robbe Quirynen (met aankoopoptie uitgeleend aan Moeskroen), Jonathan Bolingi (met aankoopoptie uitgeleend aan Lausanne Sports) en Guy Mbenza (Stade-Lausanne) keren mogelijk ook nog terug. Hun toekomst is ook onduidelijk.

CR

LEES OOK: Antwerp in extase: herboren Bosuil slokt Genk volledig op

Moet Antwerp de contracten van Mbokani en Refaelov openbreken?

Meest recent

Strijd om top zes helemaal open: Antwerp als verrassing?

Het voorbije voetbalweekend bracht in de Jupiler Pro League weer de nodige verrassingen. Zo blijkt ...

9
9
'Salah-bom barst helemaal: Liverpool bant vedette'

Vorig seizoen was het nog hosanna bij Liverpool, maar de voorbije maanden is de euforie op Anfield ...

35
35
Vrancken: "Zij hebben de beste kern van België"

STVV blijft dit seizoen de Belgische voetballiefhebber maar verbazen. Na zeventien speeldagen ...

70
70
Brys haalt na Kameroense sage keihard uit: "Narcissist!"

Binnen een tweetal weken gaat in Marokko de Africa Cup van start, maar het lijkt er alsmaar meer op ...

40
40
DAZN in het vizier: Karl Vannieuwkerke haalt snoeihard uit

Het Belgische voetbal blijft in onzekerheid leven. DAZN zendt voorlopig dan wel de wedstrijden nog ...

151
151
TRANSFERUURTJE: 'Exit Duranville, oude bekende terug naar JPL?'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

212
212
Degryse viseert viertal Club Brugge: “Niet meer hetzelfde”

Club Brugge verloop afgelopen speeldag van STVV en zag de Kanaries naar de tweede plek springen. ...

312
312
Risicomatch in Anderlecht: politie grijpt zwaar in

Na speeldag 17 van de Jupiler Pro League staat er weer een Europese midweek op het programma. Union ...

92
92
Storm bij Zulte: Vandenbroeck maakt goudhaantje af

Zulte Waregem speelde afgelopen speeldag 1-1 gelijk tegen Oud-Heverlee Leuven. Essevee kon al zes ...

171
171
Twee topclubs krijgen volle laag: "Te weinig kwaliteit"

De topclubs in de Jupiler Pro League presteren niet goed genoeg dit seizoen. Het niveau van de ...

175
175
Gouden kans voor Anderlecht? Trainer keihard voor Duranville

Bijna drie jaar geleden maakte Julien Duranville de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia ...

291
291
Wils weet niet wat hij ziet: "Hij zal nu wel groen lachen"

Royal Antwerp FC is een bizarre ploeg. Ze presteren al een heel seizoen bijzonder zwak, maar dan ...

326
326
'Hommeles in Breda: Hoefkens moet plots vrezen'

Carl Hoefkens kent zware tijden in Breda. NAC doet het niet goed in de Eredivisie en het is er ...

70
70
'Ajax zet alles op alles voor ex-sterspeler uit JPL'

Bij Ajax wisten ze na een 6 op 6 terug voor wat rust in de tent te zorgen. De Amsterdammers willen ...

32
32
'KRC Genk neemt beslissing over toekomst van Fink'

KRC Genk verloor na een zeer povere prestatie kansloos met 3-0 van Royal Antwerp FC. Nochtans hadden ...

720
720
Enorme verslagenheid: voetbalwereld reageert op heengaan De Boeck

Bij aanvang van alweer een drukke Europese week, is het Belgische voetbal getroffen door een drama. ...

0
0
Oosting wild van Antwerp-verrassing: "Een openbaring!"

Een tweetal weken geleden was de bodem bereikt bij Antwerp FC, momenteel is de Great Old weer ...

368
368
'Actie bij Anderlecht: twee toptransfers voor titelboost'

RSC Anderlecht heeft zondag gezichtsverlies geleden met een zware 4-0-nederlaag op het veld van KVC ...

539
539
Pijnlijke afgang Real: Spaanse pers pakt Courtois onder de loep

Real Madrid heeft zondag een pijnlijke avond beleefd in La Liga. De Koninklijke verloor, na onder ...

144
144
Belgisch voetbal in diepe rouw: Glen De Boeck plots overleden

Het Belgische voetbal werd maandagochtend opgeschrikt door bijzonder triest nieuws. Voormalig Rode ...

547
547
'IJskoude exit dreigt: Club Brugge laat geen traan om Hayen'

Aan de buitenkant oogt alles nog rustig bij Nicky Hayen. Maar binnen de club groeit het gevoel dat ...

1203
1203
Union zwaar bevoordeeld? Oud-ref velt keihard verdict

Leider Union SG heeft voor het tweede weekend op rij puntenverlies geleden en beet zaterdag zijn ...

342
342
'Club moddert aan: bestuur grijpt in op transfermarkt'

Wie gehoopt had dat de bekerzege in Leuven de ommekeer zou inleiden bij Club Brugge, kwam zaterdag ...

745
745
"Catastrofe" - analisten vermorzelen 'zwakke schakel' Anderlecht

Wat opnieuw een mooi weekend moest worden, is uitgedraaid op een behoorlijk drama voor RSC ...

351
351
Fink slaat mea culpa: "Foute keuzes gemaakt"

KRC Genk heeft zondag een zeer pijnlijke avond beleefd. Het werd met 3-0 afgedroogd door Antwerp en ...

238
238

Meer sportnieuws