Werk voor D'Onofrio: meer dan tien transferdossiers liggen op tafel

365
Werk voor D'Onofrio: meer dan tien transferdossiers liggen op tafel

Sinds Paul Gheysens Royal Antwerp FC overnam gaat het hard. Met tientallen miljoenen euro’s wist hij Antwerp weer naar de Belgische top te loodsen. Luciano D’Onofrio zorgt samen met Sven Jacques voor het sportieve beleid. De volgende stap: meer stabiliteit in de kern.


Komende zomer is er héél veel werk voor D’Onofrio. Ritchie De Laet haalde het al aan: er moet meer stabiliteit komen in de spelerskern. Antwerp moet daardoor te vaak opnieuw beginnen bij de start van het seizoen en dat kost veel punten. Als de Great Old Club Brugge van een titel wil houden, moet het daar stappen zetten. De kans is groot dat er komende zomer weer heel wat deals worden afgerond.


Wat met Vercauteren?

Simen Juklerod verlaat Antwerp en tekende al bij KRC Genk. Antwerp heeft met Dieumerci Mbokani, Lior Refaelov, Aurelio Buta (de club heeft nog een optie voor een jaar en zou die gaan lichten) en Matheus een aantal spelers die einde contract zijn. Daarnaast beschikt ook trainer Frank Vercauteren over een aflopend contract.

De club huurt bovendien met Maxime Le Marchand, Jordan Lukaku, Felipe Avenatti, Jérémy Gelin, Jae-ik-Lee en Ortwin De Wolf heel wat spelers. Voor Avenatti, Ik-Lee, Lukaku en De Wolf heeft de club een aankoopoptie. Birger Vertraete blijft wel al bij de club, aangezien de optie werd geactiveerd als hij een bepaald aantal wedstrijden had gespeeld. Dat gebeurde. Nana Ampomah wordt ook volgend seizoen nog gehuurd van Fortuna Düsseldorf.


Nieuwe kans voor Benson & co?

Tot slot zijn er ook nog de uitgeleende spelers. Junior Pius (met aankoopoptie uitgeleend aan STVV), Louis Verstraete (Waasland-Beveren), Manuel Benson (PEC Zwolle), Robbe Quirynen (met aankoopoptie uitgeleend aan Moeskroen), Jonathan Bolingi (met aankoopoptie uitgeleend aan Lausanne Sports) en Guy Mbenza (Stade-Lausanne) keren mogelijk ook nog terug. Hun toekomst is ook onduidelijk.

CR

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Moet Antwerp de contracten van Mbokani en Refaelov openbreken?

Meest recent

'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

1
1
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

18
18
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

10
10
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

64
64
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

61
61
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

37
37
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

40
40
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

19
19
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

12
12
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

178
178
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

55
55
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

110
110
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

83
83
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

98
98
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

86
86
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

318
318
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

61
61
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

65
65
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

328
328
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

295
295
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

233
233
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

183
183
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

116
116
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

208
208
HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Standard Luik kent een wisselvallige periode en de Rouches vinden maar geen aansluiting bij de ...

209
209

Meer sportnieuws