'Transfer Sambi stapje dichter, concurrent duikt op'

door
'Transfer Sambi stapje dichter, concurrent duikt op'

Anderlecht zal in de zomer wellicht weer minstens één van zijn goudhaantjes moeten verkopen om geld in het laatje te brengen, zeker als het opnieuw naast een Europees ticket zou grijpen. De voornaamste kandidaat voor een transfer lijk momenteel kersvers Rode Duivel Albert Sambi Lokonga te zijn.

De 21-jarige middenvelder werd de voorbije weken nadrukkelijk gelinkt aan AC Milan en sommige bronnen meldden zelfs dat de onderhandelingen tussen club en speler al aan de gang zouden zijn. Maar of de interesse van de Rossoneri nu echt al zo serieus is, dat is nog maar de vraag.

De bekende Italiaanse journalist Fabrizio Romano lijkt alvast aan te geven van niet. Wanneer hem gevraagd wordt naar een mogelijke transfer van Sambi Lokonga naar Milan, ontkent hij de interesse niet maar plaatst hij ook een belangrijke kanttekening. "Als we alle namen zouden moeten vermelden van spelers die door AC Milan gescout worden, kunnen we een lijst van 90 à 100 namen maken", schrijft hij.

UPDATE 05/04
Ondanks de bedenkingen van Romano, dendert de geruchtenmolen onverminderd voort. Volgens Calciomercato hebben ze bij AC Milan beslist om de aankoopoptie op Soualiho Meïté niet te lichten, waardoor er dus een nieuwe middenvelder aangetrokken zal worden in de zomer. De scouting van de Rossoneri zou al een lijstje met vier à vijf kandidaten opgesteld hebben en daar zou ook de naam van Sambi Lokonga op prijken.

Milan zou de Anderlecht-middenvelder al lange tijd volgen, maar is beducht voor de concurrentie van andere buitenlandse teams en zou dus ook nog enkele andere namen in het vizier hebben. Eén van hen is Mattias Svanberg, een 22-jarige die aan zijn derde seizoen bij Bologna bezig is. De Zweedse international zou zo'n 15 miljoen euro moeten kosten, maar zou ook interesse uit de Premier League genieten. Onder meer Southampton en Leicester zouden naar hem lonken.

LEES OOK: 'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Denk je dat Sambi Lokonga bij Milan zou passen?

Meest recent

Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

Beerschot speelt dit weekend de finale van de Promotion Play-Offs tegen Lommel SK. Ze trekken eerst ...

2
2
Garcia verrast compleet met uitspraak over toekomst bij Ajax

In het voetbal is het zeer belangrijk om de juiste mensen te kennen. Vraag dat maar aan Oscar ...

6
6
Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Tottenham staat op een degradatieplaats. De Engelse subtopper draait een werkelijk dramatisch ...

8
8
Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

18
18
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

65
65
Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Union SG gaat voor een historisch seizoen. De Brusselaars kunnen de dubbel winnen de komende weken. ...

45
45
Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

12
12
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

129
129
'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

158
158
'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

41
41
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

100
100
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

320
320
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

50
50
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

230
230
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

199
199
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

77
77
‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Loïs Openda zit in een moeilijke periode. De aanvaller speelt op huurbasis bij Juventus, maar ...

26
26
De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel

KAA Gent hoopt tegen KV Mechelen de rug te rechten in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s ...

68
68
Ivan Leko gooit olie op het vuur voor Anderlecht

Club Brugge en RSC Anderlecht bekampen elkaar komende speeldag in de Champions Play-Offs. ...

198
198
Mokio in storm na interlandwending: “Rechtszaak op komst”

Vandaag kwam het nieuws naar buiten dat Jorthy Mokio voor de Congolese nationale ploeg wil uitkomen. ...

101
101
Kompany is streng: belofte bij Bayern na PSG

De topper tussen PSG en Bayern München in de halve finale van de Champions League zindert nog ...

79
79
Nicky Hayen schuift Genk-probleem resoluut van tafel

KRC Genk leek op weg naar een gemakkelijke winst in de Europe Play-Offs, maar de afgelopen weken ...

129
129
Leko meldt slecht nieuws voor twee Club-pionnen

Club Brugge neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart hoopt de goede vorm door ...

400
400
‘Godts incasseert mokerslag: knaltransfer in rook’

Mika Godts is hot in Nederland én daarbuiten. De buitenspeler schittert dit seizoen bij Ajax ...

40
40
‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

Romelu Lukaku kent een desastreus seizoen bij Napoli en de Italiaanse club wil afscheid nemen van ...

166
166

Meer sportnieuws