TRANSFERUURTJE: 'Haaland en Lukaku geven Barça slecht transfernieuws'

295
TRANSFERUURTJE: 'Haaland en Lukaku geven Barça slecht transfernieuws'

De wintermercato mag dan wel voorbij zijn, er raakt wel nog heel wat informatie bekend over de transfers die in januari plaatsvonden. Daarnaast beginnen een aantal clubs zich ook al voor te bereiden op de zomer. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

De voorbije weken werd er al duchtig gespeculeerd over een vertrek van Albert Sambi Lokonga bij Anderlecht. De 21-jarige middenvelder zou al in de belangstelling van AC Milan staan, al stelt de bekende journalist Fabrizio Romano dat de Rossoneri zo'n 90 à 100 spelers aan het scouten zijn. Anderlecht zou alvast minstens 12 miljoen euro willen vangen als het tot een transfer zou komen.



Bij Antwerp lijkt de kans onbestaande dat Felipe Avenatti volgend seizoen bij de club zal blijven. De Great Old beschikt over een aankoopoptie om de spits definitief over te nemen van Standard, maar het ziet er niet naar uit dat die gelicht zal worden. De Uruguayaan haalt dit weekend immers niet eens meer de wedstrijdselectie, nadat hij de voorbije weken al aan de bank gekluisterd zat.

BUITENLAND

FC Barcelona is voor de zomer op zoek naar een nieuwe topspits en de grootste kandidaat voor die positie is uiteraard Erling Haaland. De Noorse goalgetter en zijn entourage leggen echter gigantische financiële eisen neer. Haaland zelf zou een jaarloon van 30 miljoen euro willen, terwijl zijn vader en zijn makelaar Mino Raiola elk een commissie van maar liefst 20 miljoen eisen. Bovendien zal Borussia Dortmund nog een transfersom van ver boven de 100 miljoen euro verlangen.



Het lijkt er op dit moment dan ook niet op dat Barça zich dergelijke bedragen kan veroorloven - bovendien klinken er geruchten dat Haaland de voorkeur geeft aan Real Madrid -, waardoor Romelu Lukaku in beeld zou kunnen komen. De entourage van de Rode Duivel zou echter al aan de Catalanen laten weten hebben dat hij geflatteerd is door de interesse, maar dat hij gewoon bij Inter wil blijven. Enkel als de Italianen zelf zouden beslissen om Lukaku te verkopen om hun financiële problemen te verhelpen, zou er van een transfer sprake kunnen zijn.

Juventus is bezig aan een dramatisch seizoen, want na de laatste nederlaag is zelfs deelname aan de Champions League in gevaar. Als er woensdag ook nog eens verloren zou worden tegen Napoli, zou dat het einde betekenen van Andrea Pirlo als trainer. In dat geval zou de Oude Dame dromen van een terugkeer van Zinedine Zidane, maar dat lijkt momenteel niet haalbaar. Daardoor zou Massimiliano Allegri twee jaar na zijn vertrek opnieuw aangesteld worden.



Bij Manchester United zouden ze van plan zijn om in de zomer een grote naam te dumpen. Niemand minder dan David De Gea zou namelijk mogen vertrekken. De Spaanse doelman zag zijn status de voorbije maanden afbrokkelen en verloor recent ook zijn basisplaats aan Dean Henderson. United zou in de zomer af willen van zijn monsterloon, maar voorlopig heerst er amper interesse.

LEES OOK: Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

12 miljoen voor Sambi Lokonga is...

Meest recent

Zaak Eddy Snelders: beslissing rechtbank slaat in als bom

Na ruim zeven maanden achter de tralies staat Eddy Snelders (67) opnieuw voor een ingrijpende ...

12
12
De Roeck legt keuze uit: meteen straffe taal bij STVV

Jonas De Roeck is de nieuwe hoofdtrainer van STVV. De T1 gaat opnieuw aan de slag bij de Kanaries en ...

7
7
Update over Kompany: wanneer terugkeer bij Bayern?

Vincent Kompany is momenteel herstellende van een hersenvliesontsteking. De Belgische oefenmeester ...

16
16
Vlak voor selectie Van Bommel: Rode Duivel afgemaakt

Vanmiddag om 12u zal bondscoach Mark van Bommel de selectie van de Rode Duivels bekendmaken. De ...

30
30
Groot KAA Gent-probleem blootgelegd op KuPS

KAA Gent was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar afgelopen speeldag ging het voor een eerste ...

35
35
STVV pakt uit met nieuwe hoofdtrainer

Sint-Truiden VV was vorig seizoen de revelatie in de Jupiler Pro League, maar het loopt dit seizoen ...

42
42
'Napoli neemt beslissing na aanvaring De Bruyne'

Het blijft maar rommelen bij Napoli. De resultaten vallen dit seizoen tegen en deze week liep het in ...

74
74
Extra CL-ticket voor België? Straffe week verandert veel

Het is een uitstekende week geworden voor de Belgische clubs in Europa. De vijf teams die ons land ...

199
199
'Van Bommel schrikt: spoeling plots heel dun'

Om 12u maakt Mark van Bommel zijn tweede selectie bekend als bondscoach van de Rode Duivels. Die ...

52
52
Sikan velt oordeel over pijnpunt bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een mooie Europese avond afgewerkt. De Brusselaars waren heer en meester tegen ...

122
122
Union SG raast door: "Lukte geen enkele Belgische club"

Union SG bezorgde België weer gouden punten in Europa. De Brusselaars wonnen zeer knap met 1-2 ...

102
102
Bruno ziet één gigantisch gevaar bij Club Brugge

Vitor Bruno haalde opgelucht adem. RSC Anderlecht won overtuigend met 2-0 van RB Salzburg. Zondag ...

370
370
'STVV heeft oude bekende beet als nieuwe hoofdcoach'

STVV heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet, dat meldt Het Belang van Limburg. De nieuwe coach zag ...

151
151
Van Bommel zet deur open voor pijnlijke ingreep bij KDB

Kevin De Bruyne speelt bij Napoli verder van doel dan hij zelf wil. Ook Mark van Bommel houdt die ...

217
217
De Mil ziet reden voor pover gelijkspel van AA Gent

AA Gent zit duidelijk in een stevige vormdip. De Buffalo's speelden 0-0 tegen het nietige KuPS, wat ...

104
104
'Grote verrassing Van Bommel bij Rode Duivels'

We zitten nog maar begin november, maar de tweede interlandperiode van de zwaar gecontesteerde en ...

400
400
Anderlecht tankt vertrouwen: "We waren beesten"

Marten Winkler is een goede aanwinst van Antoine Sibierski. De Duitser heeft alles om een smaakmaker ...

158
158
Concurrentie beeft: Club Brugge wint weer de jackpot

De sterke Europese campagne van Club Brugge levert niet alleen sportief succes op, maar ook ...

329
329
Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

232
232
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

190
190
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

161
161
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

135
135
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

230
230
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

312
312
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

111
111

Meer sportnieuws