TRANSFERUURTJE: 'Haaland en Lukaku geven Barça slecht transfernieuws'

295
TRANSFERUURTJE: 'Haaland en Lukaku geven Barça slecht transfernieuws'

De wintermercato mag dan wel voorbij zijn, er raakt wel nog heel wat informatie bekend over de transfers die in januari plaatsvonden. Daarnaast beginnen een aantal clubs zich ook al voor te bereiden op de zomer. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

De voorbije weken werd er al duchtig gespeculeerd over een vertrek van Albert Sambi Lokonga bij Anderlecht. De 21-jarige middenvelder zou al in de belangstelling van AC Milan staan, al stelt de bekende journalist Fabrizio Romano dat de Rossoneri zo'n 90 à 100 spelers aan het scouten zijn. Anderlecht zou alvast minstens 12 miljoen euro willen vangen als het tot een transfer zou komen.



Bij Antwerp lijkt de kans onbestaande dat Felipe Avenatti volgend seizoen bij de club zal blijven. De Great Old beschikt over een aankoopoptie om de spits definitief over te nemen van Standard, maar het ziet er niet naar uit dat die gelicht zal worden. De Uruguayaan haalt dit weekend immers niet eens meer de wedstrijdselectie, nadat hij de voorbije weken al aan de bank gekluisterd zat.

BUITENLAND

FC Barcelona is voor de zomer op zoek naar een nieuwe topspits en de grootste kandidaat voor die positie is uiteraard Erling Haaland. De Noorse goalgetter en zijn entourage leggen echter gigantische financiële eisen neer. Haaland zelf zou een jaarloon van 30 miljoen euro willen, terwijl zijn vader en zijn makelaar Mino Raiola elk een commissie van maar liefst 20 miljoen eisen. Bovendien zal Borussia Dortmund nog een transfersom van ver boven de 100 miljoen euro verlangen.



Het lijkt er op dit moment dan ook niet op dat Barça zich dergelijke bedragen kan veroorloven - bovendien klinken er geruchten dat Haaland de voorkeur geeft aan Real Madrid -, waardoor Romelu Lukaku in beeld zou kunnen komen. De entourage van de Rode Duivel zou echter al aan de Catalanen laten weten hebben dat hij geflatteerd is door de interesse, maar dat hij gewoon bij Inter wil blijven. Enkel als de Italianen zelf zouden beslissen om Lukaku te verkopen om hun financiële problemen te verhelpen, zou er van een transfer sprake kunnen zijn.

Juventus is bezig aan een dramatisch seizoen, want na de laatste nederlaag is zelfs deelname aan de Champions League in gevaar. Als er woensdag ook nog eens verloren zou worden tegen Napoli, zou dat het einde betekenen van Andrea Pirlo als trainer. In dat geval zou de Oude Dame dromen van een terugkeer van Zinedine Zidane, maar dat lijkt momenteel niet haalbaar. Daardoor zou Massimiliano Allegri twee jaar na zijn vertrek opnieuw aangesteld worden.



Bij Manchester United zouden ze van plan zijn om in de zomer een grote naam te dumpen. Niemand minder dan David De Gea zou namelijk mogen vertrekken. De Spaanse doelman zag zijn status de voorbije maanden afbrokkelen en verloor recent ook zijn basisplaats aan Dean Henderson. United zou in de zomer af willen van zijn monsterloon, maar voorlopig heerst er amper interesse.

LEES OOK: Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

12 miljoen voor Sambi Lokonga is...

Meest recent

Droomdebuut voor De Roeck: STVV deelt Essevee uppercup uit

Jonas De Roeck heeft zondagavond een droomdebuut gemaakt als trainer van STVV. Hij zag de Kanaries ...

20
20
AA Gent overtuigt weer niet: De Mil ziet oorzaak

AA Gent zit duidelijk niet in een goede vorm. Ze mogen Davy Roef bedanken dat hij in de slotfase ...

34
34
Union bekroont droomweek met felbegeerde leidersplaats

Wat een fantastische week werd het wederom voor Union. Het team van Hubert had het vanavond knap ...

41
41
Harde val voor De Cat: Duitsland sloopt wonderkind

In augustus noemde Duitsland Nathan De Cat nog de ‘Star-Neuzugang’ van Hoffenheim. Begin ...

137
137
Bruno doodeerlijk over verschil tussen RSCA en Club Brugge

Vitor Bruno heeft zijn criticasters de mond gesnoerd na een zeer goede week voor RSC Anderlecht. De ...

243
243
Goal Tielemans, fouten Lammens én comeback voor Man Utd

Manchester United begon als laatste in de Premier League aan zijn duel tegen Aston Villa. Ongezien. ...

88
88
Leko komt met héél opvallende woorden over Bruno

RSC Anderlecht pakte puur op karakter een punt op het veld van Club Brugge, dat de betere ploeg was. ...

217
217
Biancone slikt woorden in: "Zij hebben me de mond gesnoerd"

Enkele weken geleden was het nog crisis bij Anderlecht, maar dezer dagen staat Paars-Wit er al een ...

107
107
'Napoli neemt drastische beslissing over De Bruyne'

Napoli is er dit weekend alweer niet in geslaagd om te winnen, want het bleef tegen Lazio steken op ...

81
81
Fout Cvetkovic of Mechele? Fans gaan zwaar in de clinch

De kraker tussen Club Brugge en Anderlecht heeft zondag geen winnaar gekregen, want de twee rivalen ...

389
389
Tienkoppig Eupen zadelt Lierse met gigantische crisis op

Het wordt steeds heter onder de voeten van Lierse-coach Arno Van den Abbeel. De voormalige T1 van de ...

31
31
Cvetkovic over de 1-1: "Het was misschien een fout, maar..."

Anderlecht is erin geslaagd om het vertrouwen te behouden na een uitstekende week. Na de zeges tegen ...

502
502
Buffalo's gaan voorbij kranig KVK: De Mil wipt naar leiding

AA Gent heeft deze namiddag optimaal geprofiteerd van de 'uitschuiver' van Club Brugge. De Buffalo's ...

61
61
"Kwam om show te verkopen": Club Brugge woedend op ref

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is zondagnamiddag op 1-1 geëindigd en dat was ...

724
724
Brighton blijft verbazen, Sunderland stunt weg van laatste plaats

In de Premier League is er zondagnamiddag één en ander verschoven in het klassement. ...

70
70
Ajax grijpt in slotseconden naast koppositie in Eredivisie

Ajax heeft zondagnamiddag een uitgelezen kans laten liggen om minstens voorlopig aan de leiding te ...

25
25
Bom barst bij Club Brugge: Diakhon stormt woedend weg

Club Brugge zal ongetwijfeld meer verwacht hebben van de klassieker tegen Anderlecht, waarin het ...

599
599
Coosemans niet euforisch: "Dat is de volgende stap"

RSC Anderlecht kende een zeer goede week. Na zeges tegen KVC Westerlo en RB Salzburg pakten ze ook ...

219
219
Vanaken woedend na Club-RSCA: "Schaf die VAR af"

Club Brugge en RSC Anderlecht deelden de punten in het Jan Breydelstadion. Het werd 1-1 na een al ...

1098
1098
Club Brugge en Anderlecht delen de punten na matige topper

Club Brugge werkte namiddag de topper tegen RSC Anderlecht af. Het werd zeker niet de meest ...

165
165
Weer geen zege voor Napoli: exit Allegri?

Napoli speelde namiddag de topper in eigen huis tegen Lazio. Een match die ze maar beter konden ...

30
30
Club Brugge op voorsprong tegen RSCA: "Zielig!"

Club Brugge en RSC Anderlecht begonnen om 13u30 aan de topper in het Jan Breydelstadion. De eerste ...

214
214
Grote uitblinker bij Lommel: "Had drie keer moeten scoren"

Lommel SK pakte een knap punt op het veld van Royal Antwerp FC. De promovendus is bezig aan een goed ...

17
17
Bayern München komt met nieuwe update over Kompany

Vincent Kompany staat dicht bij zijn terugkeer als trainer van Bayern München. Volgens Uli ...

119
119
Spelersgroep Antwerp velt oordeel over ontslag Compper

Royal Antwerp FC is bezig aan een toch wel erbarmelijk seizoen. De Great Old heeft zeker niet de ...

354
354

Meer sportnieuws