TRANSFERUURTJE: 'Haaland en Lukaku geven Barça slecht transfernieuws'

295
TRANSFERUURTJE: 'Haaland en Lukaku geven Barça slecht transfernieuws'

De wintermercato mag dan wel voorbij zijn, er raakt wel nog heel wat informatie bekend over de transfers die in januari plaatsvonden. Daarnaast beginnen een aantal clubs zich ook al voor te bereiden op de zomer. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

De voorbije weken werd er al duchtig gespeculeerd over een vertrek van Albert Sambi Lokonga bij Anderlecht. De 21-jarige middenvelder zou al in de belangstelling van AC Milan staan, al stelt de bekende journalist Fabrizio Romano dat de Rossoneri zo'n 90 à 100 spelers aan het scouten zijn. Anderlecht zou alvast minstens 12 miljoen euro willen vangen als het tot een transfer zou komen.



Bij Antwerp lijkt de kans onbestaande dat Felipe Avenatti volgend seizoen bij de club zal blijven. De Great Old beschikt over een aankoopoptie om de spits definitief over te nemen van Standard, maar het ziet er niet naar uit dat die gelicht zal worden. De Uruguayaan haalt dit weekend immers niet eens meer de wedstrijdselectie, nadat hij de voorbije weken al aan de bank gekluisterd zat.

BUITENLAND

FC Barcelona is voor de zomer op zoek naar een nieuwe topspits en de grootste kandidaat voor die positie is uiteraard Erling Haaland. De Noorse goalgetter en zijn entourage leggen echter gigantische financiële eisen neer. Haaland zelf zou een jaarloon van 30 miljoen euro willen, terwijl zijn vader en zijn makelaar Mino Raiola elk een commissie van maar liefst 20 miljoen eisen. Bovendien zal Borussia Dortmund nog een transfersom van ver boven de 100 miljoen euro verlangen.



Het lijkt er op dit moment dan ook niet op dat Barça zich dergelijke bedragen kan veroorloven - bovendien klinken er geruchten dat Haaland de voorkeur geeft aan Real Madrid -, waardoor Romelu Lukaku in beeld zou kunnen komen. De entourage van de Rode Duivel zou echter al aan de Catalanen laten weten hebben dat hij geflatteerd is door de interesse, maar dat hij gewoon bij Inter wil blijven. Enkel als de Italianen zelf zouden beslissen om Lukaku te verkopen om hun financiële problemen te verhelpen, zou er van een transfer sprake kunnen zijn.

Juventus is bezig aan een dramatisch seizoen, want na de laatste nederlaag is zelfs deelname aan de Champions League in gevaar. Als er woensdag ook nog eens verloren zou worden tegen Napoli, zou dat het einde betekenen van Andrea Pirlo als trainer. In dat geval zou de Oude Dame dromen van een terugkeer van Zinedine Zidane, maar dat lijkt momenteel niet haalbaar. Daardoor zou Massimiliano Allegri twee jaar na zijn vertrek opnieuw aangesteld worden.



Bij Manchester United zouden ze van plan zijn om in de zomer een grote naam te dumpen. Niemand minder dan David De Gea zou namelijk mogen vertrekken. De Spaanse doelman zag zijn status de voorbije maanden afbrokkelen en verloor recent ook zijn basisplaats aan Dean Henderson. United zou in de zomer af willen van zijn monsterloon, maar voorlopig heerst er amper interesse.

LEES OOK: Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

12 miljoen voor Sambi Lokonga is...

Meest recent

Vanderhaeghe gooit plots hoge ogen: "Jij bent de eerste..."

Yves Vanderhaeghe maakte een prachtige carrière als onder meer speler van Anderlecht en ...

0
0
Nieuwe Karetsas of Mokio vermijden: KVBV presenteert plan

De toekomst van de Rode Duivels ziet er rooskleurig uit, want ondanks het einde van de gouden ...

5
5
Westerlo en Charleroi komen met pakkend eerbetoon voor Brogno

De Belgische voetbalwereld moest deze week afscheid nemen van ex-Rode Duivel Toni Brogno, die op ...

3
3
Van der Elst is scherp voor STVV en Cercle Brugge

De eerste week van november is meteen een zwarte week geworden voor de trainers in de Jupiler Pro ...

22
22
TRANSFERUURTJE: 'Club heeft Seys-plan, Union-parel gegeerd'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

74
74
Mark van Bommel zwaar onder druk: “Een vernedering”

Een interlandperiode in de Nations League staat voor de deur. Bondscoach Mark van Bommel gaf zijn ...

68
68
Klok tikt voor Vitor Bruno: “Bijna ontslag bij Anderlecht"

RSC Anderlecht won in de Europa League van RB Salzburg, maar toch blijft de kritiek op Vitor Bruno ...

124
124
Westerlo-goudhaantje schittert in de schaduw

Westerlo investeerde de afgelopen jaren ferm in de kern en dat begint zijn vruchten af te werpen. De ...

13
13
Gouden raad voor Anderlecht: sleutel tegen Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het deze speeldag op tegen Club Brugge na een geslaagde Europese midweek. Zowel ...

151
151
Keuze Van Bommel in vraag: “Hij verdiende géén selectie”

Mark van Bommel heeft de selectie van de Belgische nationale ploeg vrijdagmiddag bekendgemaakt. De ...

333
333
‘Bom barst ook in Italië: iedereen klaar met De Winter’

Bij AC Milan staat Koni De Winter elke week in de basis. Bij de Rode Duivels kwam hij al sinds begin ...

305
305
'Club Brugge heeft groot transferplan met Seys'

Club Brugge kan nog maar beter wat genieten van Joaquin Seys, want de blonde linksachter is bezig ...

296
296
Euvrard haalt opgelucht adem en wil meer van Standard

Standard heeft de match gewonnen die ze moesten winnen. SK Beveren werd met 3-0 terug naar huis ...

42
42
Exit Bruno? De Mos snoeihard voor bestuur van Anderlecht

Vitor Bruno heeft na de toch wel zware kritiek van Marc Coucke en Kenneth Bornauw gereageerd op het ...

305
305
KV Mechelen is het goede voorbeeld in tijden van ‘crisis’

Anno 2026 moet het zwart of wit zijn, grijs verkoopt blijkbaar niet goed genoeg. Het woord crisis ...

76
76
De Meyer out, De Roeck in: STVV geeft aan waarom

Bij STVV maakten ze zich na de 0 op,15 duidelijk zorgen. Frédéric De Meyer werd ...

39
39
‘Oorlog bij Real Madrid: Courtois woest op één man’

Thibaut Courtois kon het in februari al niet verkroppen. Acht maanden later is diezelfde man zijn ...

153
153
Vanhaezebrouck helpt Bruno: drie wissels bij Anderlecht

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Club Brugge. Vitor Bruno lijkt stilaan zijn basisploeg te ...

141
141
Thorup vol lof over 'rivaal': "Crazy wat zij doen"

De druk neemt toe bij KRC Genk. De grote ambitie is de top drie in de Jupiler Pro League, maar de ...

82
82
Opvallende keuze Van Bommel? Absoluut géén verrassing

Mark van Bommel verraste hier en daar toch wat met zijn selectie voor de Rode Duivels. Achteraan en ...

56
56
STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

63
63
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

64
64
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

374
374
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

69
69
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

55
55

Meer sportnieuws