TRANSFERUURTJE: 'Haaland en Lukaku geven Barça slecht transfernieuws'

295 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Haaland en Lukaku geven Barça slecht transfernieuws'

De wintermercato mag dan wel voorbij zijn, er raakt wel nog heel wat informatie bekend over de transfers die in januari plaatsvonden. Daarnaast beginnen een aantal clubs zich ook al voor te bereiden op de zomer. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

De voorbije weken werd er al duchtig gespeculeerd over een vertrek van Albert Sambi Lokonga bij Anderlecht. De 21-jarige middenvelder zou al in de belangstelling van AC Milan staan, al stelt de bekende journalist Fabrizio Romano dat de Rossoneri zo'n 90 à 100 spelers aan het scouten zijn. Anderlecht zou alvast minstens 12 miljoen euro willen vangen als het tot een transfer zou komen.



Bij Antwerp lijkt de kans onbestaande dat Felipe Avenatti volgend seizoen bij de club zal blijven. De Great Old beschikt over een aankoopoptie om de spits definitief over te nemen van Standard, maar het ziet er niet naar uit dat die gelicht zal worden. De Uruguayaan haalt dit weekend immers niet eens meer de wedstrijdselectie, nadat hij de voorbije weken al aan de bank gekluisterd zat.

BUITENLAND

FC Barcelona is voor de zomer op zoek naar een nieuwe topspits en de grootste kandidaat voor die positie is uiteraard Erling Haaland. De Noorse goalgetter en zijn entourage leggen echter gigantische financiële eisen neer. Haaland zelf zou een jaarloon van 30 miljoen euro willen, terwijl zijn vader en zijn makelaar Mino Raiola elk een commissie van maar liefst 20 miljoen eisen. Bovendien zal Borussia Dortmund nog een transfersom van ver boven de 100 miljoen euro verlangen.



Het lijkt er op dit moment dan ook niet op dat Barça zich dergelijke bedragen kan veroorloven - bovendien klinken er geruchten dat Haaland de voorkeur geeft aan Real Madrid -, waardoor Romelu Lukaku in beeld zou kunnen komen. De entourage van de Rode Duivel zou echter al aan de Catalanen laten weten hebben dat hij geflatteerd is door de interesse, maar dat hij gewoon bij Inter wil blijven. Enkel als de Italianen zelf zouden beslissen om Lukaku te verkopen om hun financiële problemen te verhelpen, zou er van een transfer sprake kunnen zijn.

Juventus is bezig aan een dramatisch seizoen, want na de laatste nederlaag is zelfs deelname aan de Champions League in gevaar. Als er woensdag ook nog eens verloren zou worden tegen Napoli, zou dat het einde betekenen van Andrea Pirlo als trainer. In dat geval zou de Oude Dame dromen van een terugkeer van Zinedine Zidane, maar dat lijkt momenteel niet haalbaar. Daardoor zou Massimiliano Allegri twee jaar na zijn vertrek opnieuw aangesteld worden.



Bij Manchester United zouden ze van plan zijn om in de zomer een grote naam te dumpen. Niemand minder dan David De Gea zou namelijk mogen vertrekken. De Spaanse doelman zag zijn status de voorbije maanden afbrokkelen en verloor recent ook zijn basisplaats aan Dean Henderson. United zou in de zomer af willen van zijn monsterloon, maar voorlopig heerst er amper interesse.

LEES OOK: Lukaku zet puntjes op de i met één zinderend bericht

12 miljoen voor Sambi Lokonga is...

Meest recent

Castagne bewierookt Duivel: "Hij toonde echt karakter"

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

42
42
Contract tot 2031: Duranville heeft toptransfer beet

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op hun 1/8ste finale op het WK 2026, werken verschillende ...

53
53
Oostenrijkse muur sneuvelt: Spanje vlot naar 1/8ste finales

Spanje heeft zich zonder grote problemen geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Oostenrijk ...

37
37
Crisismeeting Duitsland: gedroomde bondscoach staat klaar

Terwijl België doorstootte naar de 1/8ste finales, werden verschillende andere grote landen ...

114
114
Verheyen tipt ideale basisploeg: dríé sleutelwissels bij Duivels

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels moeten afrekeken met co-gastland ...

370
370
Nederlanders gaan los op incident Tielemans/Trossard

Youri Tielemans en Leandro Trossard speelden dinsdag een cruciale rol in de overgetelijke comeback ...

516
516
'Club trekt bleek weg: groots keepersplan op instorten'

Club Brugge had gehoopt om tegen de eerste trainingen een nieuwe doelman beet te hebben. Dat plan ...

475
475
Transferhonger Union niet te stillen: WK-ganger naar Dudenpark

Union SG toont zich bijzonder actief op de zomermercato. Donderdag werd alweer de zesde ...

81
81
Anderlecht en Meunier: pijnlijke waarheid komt boven

Thomas Meunier lijkt op papier een droomoplossing voor Anderlecht. Transfervrij, Belg, ervaren en ...

401
401
'Club Brugge schrikt op: Tresoldi rond met twee ploegen'

Club Brugge wil Nicolo Tresoldi tijdens de huidige zomermercato aan boord houden. Maar dat wordt ...

545
545
'Transferwaanzin Tottenham: clubrecord sneuvelt twee maal'

Tottenham Hotspur kon afgelopen seizoen slechts op het nippertje de degradatie uit de Premier League ...

249
249
Premier League davert: City verpulvert Brits transferrecord

Na tien gouden jaren onder Pep Guardiola, wil Manchester City komend seizoen een nieuwe ...

69
69
Brusselmans vreest hommeles bij Duivels: "Zij zijn pissig"

Maandagnacht strijden de Rode Duivels met de Verenigde Staten om een plek in de kwartfinales van het ...

235
235
Garcia moet fors ingrijpen: Vanaken en De Ketelaere gedumpt?

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

464
464
Garcia slaat voetbalwereld met verstomming: "Gekker, gek, gekst"

Na een onwaarschijnlijke comeback heeft België zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales ...

267
267
'Anderlecht komt te laat: De Cat bereikt voorakkoord'

Na de komst van Giulian Biancone heeft RSC Anderlecht met Léo Pétrot nu al twee ...

729
729
KRC Genk pakt uit: kampioenenmaker viert terugkeer

Voorlopig is Jeppe Erenbjerg nog altijd de enige nieuwkomer bij KRC Genk, dat wel nog op zoek is ...

223
223
Garcia op glad ijs: racismerelletje rond Rode Duivels

Het heeft bloed, zweet en tranen gekost, maar de Rode Duivels zitten in de achtste finale van het ...

247
247
'Club Brugge gaat vol voor winger: bod van 5 miljoen'

Nog geen maand na het veroveren van de titel hervatte Club Brugge maandag de trainingen. Voorlopig ...

573
573
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

396
396
'Vandenhaute wil Antwerp: akkoord met Gheysens op til'

Van een bommetje gesproken. Eerder deze week geraakte bekend dat niemand minder dan Wouter ...

755
755
Kranten maken sterspeler Rode Duivels met grond gelijk

Na een thriller van jewelste wisten de Rode Duivels zich alsnog te kwalificeren voor de achtste ...

630
630
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

225
225
'Club schrikt zich hoedje: Arsenal kaapt droomtransfer'

Bij Club Brugge wachten ze nog altijd op hun eerste aanwinst van de zomer. De landskampioen is ...

740
740
PSV-watcher brengt belangrijke De Cat-update

Het blijft een groot vraagteken of Anderlecht volgend seizoen nog op Nathan De Cat zal kunnen ...

180
180

Meer sportnieuws