'Aguero kan hallucinant loon opstrijken bij Chelsea'

door
'Aguero kan hallucinant loon opstrijken bij Chelsea'

Begin deze week maakte Manchester City bekend dat het komende zomer na tien jaar definitief afscheid neemt van Sergio Agüero. De 32-jarige Argentijn scoorde de voorbije jaren aan de lopende band voor de club, maar krijgt nu geen nieuw contract meer. De strijd om zijn handtekening kan dan ook losbarsten en de voorbije weken werden al heel wat clubs genoemd. 


De naam van Agüero werd al gelinkt aan FC Barcelona en Paris Saint-Germain, maar volgens de Daily Mail is de kans het grootst dat hij gewoon in de Premier League blijft spelen. Agüero zou zelf graag in Engeland blijven, omdat hij gelooft dat zijn rol in de PL nog niet uitgespeeld is. Chelsea zou alvast de favoriet zijn om hem binnen te halen. De Blues zijn nog op zoek naar een nieuwe spits en mengen zich in de strijd om Erling Haaland, maar het is nog maar de vraag of ze het daarin zullen kunnen halen. Als dat niet lukt, kan Agüero een makkelijk alternatief zijn, aangezien hij transfervrij op te pikken is.

UPDATE 4/04

Volgens The Sun, dat zich baseert op de berichten van The Mail, ligt Chelsea effectief in pole positie om Sergio Aguero volgend seizoen aan te trekken. The Blues waren meer dan tien jaar geleden ook al een vragende partij voor een onderlinge samenwerking, maar toen koos Aguero voor Manchester City. Nu wil Chelsea dus opnieuw een poging wagen, en daarvoor heeft het flink wat budget klaar. De Londense topclub wil namelijk het jaarsalaris van Aguero bij City integraal overnemen. Volgens The Sun bedraagt zijn jaarlijks loon iets meer dan 15 miljoen euro per jaar.

LEES OOK: Nieuwe Chelsea-coach spreekt duidelijk over Lavia

Past Aguero bij Man City?

Meest recent

'Anderlecht slaat geweldige slag en troeft 14(!) clubs af'

Bij Anderlecht ontdekten ze in de voorbije maanden met Nathan De Cat een nieuwe parel, maar er zit ...

35
35
'Genk ziet prestigieuze deal alsnog in het water vallen'

Bij KRC Genk is het tot dusver een vrij rustige wintermercato. Met Patrik Hrosovsky zagen ze wel een ...

58
58
'Lokeren krijgt transferverbod om zeer bizarre reden'

De wintermercato is volop aan de gang, maar in de Challenger Pro League zitten enkele teams met een ...

41
41
'AA Gent heeft beet: tweede aanwinst op komst'

AA Gent wist vorig weekend de zesde plaats te veroveren en ligt daarmee weer op koers voor de ...

147
147
'Bizarre transfer Charleroi, Dender shopt weer in 1B'

De Jupiler Pro League trok zich vorig weekend weer op gang, maar verschillende eersteklassers zijn ...

36
36
Horrortrip in Kazachstan: Club-supporters achter tralies

Club Brugge werd dinsdagnamiddag door ruim 500 fans aangemoedigd in het verre en ijskoude ...

121
121
'Uittocht bij KV Mechelen: volgende miljoenenbod binnen'

KV Mechelen is bezig aan een zeer knap seizoen. Ondanks de nederlaag op Union van vorig weekend ...

186
186
'AA Gent ruikt miljoenen: transferstrijd helemaal los'

AA Gent zal in de komende maanden nog alles uit de kast moeten halen om zich te plaatsen voor de ...

177
177
Anderlecht haalt uit: supertalent tekent profcontract

Anderlecht heeft er al een drukke week opzitten. Het sloot vier transferdeals met de komst van ...

191
191
'STVV vangt beperkte som en ziet nog speler vertrekken'

STVV klopte vorig weekend OHL en wipte zo over Club Brugge naar de tweede plaats in het klassement. ...

199
199
TRANSFERUURTJE: 'Club hakt knoop door, Hayen haalt oude bekende'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

220
220
Club is gewaarschuwd: Marseille roept nu al oorlogstaal

Club Brugge speelt volgende week een alles of niets-wedstrijd in de Champions League. De ...

360
360
‘Antwerp ziet verdediger deze wintermercato nog vertrekken’

Royal Antwerp FC is druk in de weer op de wintermercato. The Great Old staat dicht bij de komst van ...

175
175
Scherpen velt hard oordeel na Bayern – Union

Union SG hield lang stand tegen Bayern München, maar in de tweede helft was het de ...

47
47
'Knaltransfer Carrasco: nieuwe topclub maakt contact'

Bij de Rode Duivels is Yannick Carrasco helemaal uit beeld verdwenen sinds het EK 2024. De ...

94
94
'Antwerp verrast en kaapt smaakmaker weg bij STVV'

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen en prijkt na 21 speeldagen zowaar op de tweede plaats in ...

556
556
Bizarre beelden: Openda krijgt klets in gezicht van trainer

Op sportief vlak konden de Belgen geen hoofdrol opeisen in de Champions League woensdagavond. Union ...

75
75
Club krijgt nu al goed nieuws voor allesbeslissende kraker

De league phase van de Champions League kent volgende week zijn orgelpunt. Club Brugge mag daarbij ...

802
802
'AA Gent dumpt volgende transferflop'

Het is voor AA Gent al een zeer drukke wintermercato geweest. Daarin wisten de Buffalo's met Hong al ...

579
579
Gemengde gevoelens bij Hubert: "Maar bekijk glas halfvol"

Union heeft woensdagavond niet voor een stunt kunnen zorgen in de Champions League. De landskampioen ...

31
31
'Ajax aast op dubbele JPL-slag: twee oude bekenden'

Ajax speelt dit seizoen alweer geen kampioen in Nederland. PSV is oppermachtig. Ze willen wel de ...

82
82
Standard kraait victorie: "Het was Union of de Vurige Stede"

Standard was al zeer actief op de transfermarkt. De Luikenaars wisten onder meer Teddy Teuma terug ...

174
174
'Club Brugge voelt bui hangen: Onyedika staat voor exit'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Raphael ...

419
419
Kane en Kompany met straffe woorden voor Union

Union SG deed een stuk beter dan Club Brugge op het veld van Bayern München. Ze verloren met ...

218
218
'Eén detail doet Club dromen: Sels-stunt komt dichterbij'

Het keepersdebat bij Club Brugge is weer open — en ineens valt de naam Matz Sels. Eén ...

751
751

Meer sportnieuws