'Barcelona vindt alternatief voor Haaland & Lukaku'

370
'Barcelona vindt alternatief voor Haaland & Lukaku'

Mogen we ons komende zomer opmaken voor een heuse spitsencarrousel? Het ziet ernaar uit van wel, want behalve Bayern München lijken zowat alle Europese topclubs op zoek naar een nieuw speerpunt. Daarbij zijn het veelal dezelfde namen circuleren, met helemaal bovenaan het verlanglijstje Erling Haaland.


Vermits de Noorse sensatie van Borussia Dortmund de clubs voor het uitkiezen heeft, zijn de diverse gegadigden intussen ook al op zoek naar potentiële alternatieven. Vooral bij Barcelona, dat wie weet Lionel Messi dreigt te verliezen, zijn ze op dat vlak reeds flink in de weer. Zo geraakte eerder al bekend dat de Catalanen er wel heil in zien om Romelu Lukaku weg te plukken bij Inter. Hij lijkt eveneens een optie voor Manchester City, dat onze landgenoot net als de Blaugrana als plan B beschouwt mocht het naast Haaland grijpen.

Nu blijft echter ook Harry Kane bij beide clubs op de radar te staan, al heeft Barcelona hier wel een streepje voor. Tottenham liet namelijk al weten dat het haar topspits, die naar verluidt zelf graag andere oorden wil opzoeken maar nog vastligt nog tot medio 2024 en dus tevens een bom geld moet kosten, absoluut niet aan een concurrent in de Premier League wil slijten. Al zouden ook PSG, Real Madrid en Juventus op de loer liggen. Afwachten dus waar goalgetters als Haaland, Lukaku en Kane straks aan de slag gaan.

LEES OOK: 'Blessurecrisis bij Barça: Laporta gaat voor wereldkampioen'

Wie van dit trio is volgens u de beste spits?

Meest recent

Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

17
17
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

9
9
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

69
69
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

77
77
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

97
97
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

44
44
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

122
122
Vanaken laat fans perplex staan na stunt: emoties laaien op

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

162
162
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

74
74
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

41
41
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

182
182
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

90
90
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

166
166
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

186
186
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

46
46
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

76
76
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

384
384
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

262
262
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

223
223
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

983
983
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

396
396
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

164
164
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

205
205
Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Er werd woensdagavond niet alleen in de Champions League gevoetbald. In de Jupiler Pro League stond ...

101
101
Leko in de wolken: "Dit was casino-voetbal, pure fun"

Club Brugge blijft maar door de Champions League razen. Blauw-Zwart pakte woensdagavond al zijn ...

232
232

Meer sportnieuws