Belg staat te trappelen voor overgang naar Feyenoord: "Ik kan niet wachten"

door
Belg staat te trappelen voor overgang naar Feyenoord:

Na veertien jaar zal er volgend seizoen nog eens een Belg voor Feyenoord spelen. Sinds het vertrek van Stein Huysegems en Philippe Léonard in 2007 droeg geen enkele landgenoot nog het shirt van de Nederlandse traditieclub, maar volgend seizoen mag Francesco Antonucci aan de slag in Rotterdam. De gewezen belofteninternational tekende vorige zomer al een contract bij de club, maar werd dit seizoen nog verhuurd aan Volendam.


De 21-jarige kijkt er alvast hard naar uit om straks in De Kuip aan de slag te gaan, zeker omwille van de samenwerking met trainer Arne Slot. Antonucci was immers al fan van de coach toen die nog bij AZ zat. "Een prachtelftal dat heerlijk aanvallend voetbal speelde, mijn voetbal", zegt Antonucci daarover in De Telegraaf. "Zoals ik ook gewend was te voetballen bij Anderlecht en Ajax én nog steeds bij FC Volendam. Wat dat betreft kan ik niet wachten op volgend seizoen."

Feyenoord telde in augustus 2020 2,2 miljoen euro neer om Antonucci weg te plukken bij AS Monaco, nadat de offensieve middenvelder vorig seizoen indruk gemaakt had op huurbasis bij Volendam. Daar bleef hij ook dit seizoen aan de slag, waarbij hij goed was voor vier goals en acht assists in 26 wedstrijden. In het verleden kwam Antonucci ook al uit voor de jeugdelftallen van Anderlecht en Ajax.

LEES OOK: Eredivisie is hot: hoe Sterling zeker geen uitzondering is

Zal hij bij Feyenoord doorbreken?

Meest recent

Sweeney verrast iedereen met voetbalskills bij... Sporting CP

Sydney Sweeney is één van de bekendste Amerikaanse actrices van het moment. Overal ...

1
1
Union SG kraait victorie: "Genk geloofde niet in mij"

Bij Union SG hebben ze een oog voor talent. Spelers die vooral in hun spelstijl furore zouden kunnen ...

29
29
Antwerp speurt rond: smaakmaker STVV in beeld?

Royal Antwerp FC haalde in januari Rein Van Helden weg bij STVV. Dat gebeurde dankzij een clausule ...

43
43
Taravel zorgt voor grote koerswijziging: "Wij zijn Anderlecht!"

RSC Anderlecht zal ook dit seizoen geen landskampioen spelen. Daarvoor werd de kern het afgelopen ...

111
111
Standard nekt zichzelf: "Eigenlijk is het een schande"

Standard blijft dit seizoen bijzonder wisselvallig voor de dag komen. Afgelopen weekend werd een ...

60
60
'Barça hoest miljoenen op: eerste zomertransfer binnen'

FC Barcelona staat zaterdagnamiddag voor een belangrijke afspraak in La Liga. De Catalanen willen ...

41
41
Het knalt bij Club Brugge: Leko kegelt speler eruit

Bij Club Brugge is de boodschap plots keihard. Ivan Leko heeft een duidelijke keuze gemaakt en dat ...

277
277
Gecontesteerde scheidsrechter voor Genk-Gent: De Mil reageert

De strijd om de drie resterende tickets voor de Champions' Play-Offs loopt volop en dit weekend ...

190
190
'Taravel grijpt in: groot slachtoffer in basisploeg'

RSC Anderlecht krijgt zaterdagavond het bezoek van OH Leuven. Indien Paars-Wit de drie punten thuis ...

253
253
'Club Brugge maakt balans op: tweetal de uitgang gewezen'

Club Brugge heeft deze week de Champions League met opgeheven hoofd verlaten. Blauw-Zwart kan zich ...

408
408
Mazzu verrast: plots heel ander Anderlecht

OH Leuven is de laatste weken zeker niet onaardig bezig. Vorig week verloren ze nog nipt van Club ...

248
248
‘Svilar grof wild: AS Roma krijgt héél pikant voorstel

Mile Svilar is een van de beste keepers in de Serie A. De doelman van AS Roma zou de club in de ...

49
49
Plat verklapt: "Daarom spelen we graag voor Beerschot"

Beerschot vecht met KV Kortrijk, Lommel SK, Patro Eisden en RFC Luik voor de tweede plaats in de ...

79
79
Standard doet slechte zaak na draak van een wedstrijd

Standard en La Louvière namen het vanavond op tegen elkaar. Een zeer belangrijke partij voor ...

98
98
KRC Genk evenaart record: De Condé wil méér

We haalden gisteren aan dat KRC Genk zijn strafste Europese campagne ooit is aan het afwerken. Head ...

175
175
Bosz looft Belgische diamant: "Een zeer goede zaak"

Bij PSV hebben ze een geweldige geschiedenis inzake Belgische spelers. Eric Gerets, Luc Nilis, Timmy ...

60
60
Club Brugge is gewaarschuwd: "Zo gaan we niet spelen"

Sporting Charleroi speelt dit weekend in eigen huis tegen Club Brugge. Als ze nog een kans willen ...

225
225
"Van Ajax naar Anderlecht? Dat moet hij direct doen!"

RSC Anderlecht is op zoek naar een sportief directeur die dicht bij het eerste elftal staat en niet ...

389
389
Groot schandaal in Challenger Pro League: "Illegale praktijken"

Het voetbal is al vele jaren de weg kwijt. De verhalen van ‘opvallende’ figuren die in ...

324
324
Top zes? Taravel wijst naar één speler

Bij RSC Anderlecht kunnen ze mits een zege tegen OH Leuven zo goed als zekerheid verschaffen over de ...

164
164
François ontkent zeer opvallend gerucht over Wilmots

Bij Standard nam Marc Wilmots afscheid van zijn rol als lid van de raad ven bestuur bij Standard. ...

97
97
'Anderlecht gooit deur open: Vrancken naar Lotto Park?'

Wouter Vrancken duikt alweer op bij Anderlecht. Zijn naam valt bijna automatisch zodra paars-wit ...

710
710
STVV de strafste, KRC Genk dramatisch

Voor het seizoen spreken heel wat clubs altijd de ambitie uit om beter te doen. Zeker als er veel ...

125
125
Vrancken lacht 'probleem' weg: "Begint op een soap te lijken”

STVV neemt het dit weekend op tegen Royal Antwerp FC. De Kanaries zijn de grote favoriet in dit ...

148
148
'Anderlecht en JPL-rivalen zetten zinnen op nieuwe smaakmaker'

RSC Anderlecht heeft komende zomer heel wat werk. De nieuwe sportief directeur zal samen met de ...

202
202

Meer sportnieuws