Trebel spreekt zich uit over mogelijk vertrek bij Anderlecht

door
Trebel spreekt zich uit over mogelijk vertrek bij Anderlecht

Anderlecht moet de komende weken nog vol aan de bak om een ticket voor Play-Off I te pakken, want tegen Antwerp, Club Brugge en STVV zal het voldoende punten moeten pakken om nog minstens één van het trio KVO-Genk-Antwerp in het klassement te passeren. Daarvoor lijkt Vincent Kompany opnieuw te rekenen op Adrien Trebel.


Sinds de komst van Kompany in 2019 pendelt de Fransman tussen basis, bank en tribune en dat was dit seizoen niet anders. Nadat een knieoperatie hem lange tijd aan de kant hield, bleef Trebel wekenlang aan de bank gekluisterd om vlak voor de interlandbreak tegen Zulte Waregem plots weer in de basis te verschijnen. De statistieken van de middenvelder ogen dit seizoen wel indrukwekkend, met drie goals en vijf assists in amper twaalf matchen. Daarmee is hij bij een goal betrokken om de 85 minuten.

Desondanks sluit Trebel in gesprek met onder meer Het Laatste Nieuws en Le Soir een vertrek bij Anderlecht niet uit, als de club hem daarom zou vragen. Het miljoenensalaris van de 30-jarige weegt immers nog steeds bijzonder zwaar op de begroting van de club en dus is het niet ondenkbaar dat Anderlecht hem liever ziet vertrekken. Trebel benadrukt wel dat er absoluut geen problemen zijn tussen hemzelf en Vincent Kompany.

LEES OOK: Hasi komt met zéér duidelijke boodschap voor RSCA-bestuur

Moet Anderlecht hem proberen te verkopen?

Meest recent

Eddy Snelders oog in oog met slachtoffers: angst en woede

Morgen staat Eddy Snelders opnieuw in het middelpunt van de belangstelling, dit keer voor het ...

0
0
Antwerp heeft miljoenentransfer helemaal beet

Antwerp heeft zich dinsdag al geplaatst voor de halve finale van de beker en wil straks ook nog de ...

48
48
'Leegloop op Lisp? 3 Lierse goudhaantjes gegeerd'

Lierse schreef de voorbije jaren een mooi verhaal. Het groeide uit tot een stabiele club in 1B die ...

28
28
'Verbannen' Rode Duivel wil Garcia keuzestress bezorgen

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat zal ongetwijfeld ook zijn weerslag hebben op ...

38
38
Lieveling terug in Gent, Cercle casht stevig

We zijn intussen toch al bijna halfweg de wintermercato. Er worden dan ook alsmaar meer deals ...

61
61
Westerlo rondt transferdeal met Rangers helemaal af

Bij Westerlo hebben ze in de voorbije mercato's de kassa al stevig zien rinkelen. Vorige zomer ...

33
33
'KV Mechelen wijst miljoenenbod naar prullenmand'

KV Mechelen prijkt nog steeds op een zeer knappe vijfde plaats in de Jupiler Pro League en mag dus ...

170
170
Hasi komt met zéér duidelijke boodschap voor RSCA-bestuur

Besnik Hasi sprak op winterstage met DAZN. Peter Morren was de interviewer van dienst en legde hem ...

203
203
De Mil heeft transferboodschap voor ongeruste AA Gent-fans

Bij AA Gent moeten ze donderdag aan de bak in het Lotto Park. De start onder Rik De Mil was ...

200
200
'Messi krijgt voorstel van 1,4 miljard euro'

In het voetbal gaat véél te veel geld om. Dat bleek nog maar eens. Gelukkig is er ...

161
161
Hasi heeft goed én slecht nieuws voor bekertreffen

RSC Anderlecht staat voor een heel belangrijk duel. Tegen AA Gent moet Paars-Wit zich plaatsen voor ...

278
278
Karl Vannieuwkerke verliest geduld rond Gouden Schoen

Karl Vannieuwkerke neemt doorgaans geen blad voor de mond. De VRT-man keek met stijgende verbazing ...

273
273
'Kassa, kassa voor Zulte Waregem: strijd barst los'

Zulte Waregem gaat wellicht nog een uitgaande miljoenentransfer afronden. De interesse in een van de ...

358
358
'Anderlecht ruikt toptransfer: miljoenendeal onderweg'

RSC Anderlecht hoopt deze mercato toch een speler voor een aantal miljoenen euro’s te ...

658
658
'Anderlecht krijgt concurrentie: Club en Inter melden zich'

Anderlecht heeft nog heel veel werk om zich te versterken deze winter te versterken. Er liggen nog ...

472
472
'Transferdompers voor Club én Cercle Brugge'

De wintermercato is intussen al bijna halfweg, maar het is nog wachten op het échte vuurwerk ...

116
116
Japans talent voor Gent, Standard haalt jeugdproduct terug

Het echte transfergeweld moet nog losbarsten in de Jupiler Pro League, maar dat betekent niet dat de ...

69
69
'Overmars richt zijn pijlen op Chelsea-flop'

Antwerp plaatste zich dinsdagavond voor de halve finale van de Croky Cup na een thriller tegen La ...

187
187
'Club Brugge heeft nieuwe Stankovic al in vizier'

Bij Club Brugge zal de transfermolen de komende maanden ongetwijfeld weer volop draaien. Met Kaye ...

357
357
'STVV slaat fraaie transferslag bij Beerschot'

Halfweg het seizoen blijkt STVV dé revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries prijken ...

292
292
'Soap escaleert: Nainggolan en Lokeren op ramkoers'

Er zal deze maand in de Challenger Pro League ongetwijfeld heel wat bewegen. Het meest besproken ...

309
309
Hasi spreekt klare taal over contractsaga Coosemans

Anderlecht viel vorig weekend ook in de prijzen op het Gala van de Gouden Schoen. Nathan De Cat werd ...

190
190
Westerlo haalt vervanger Yow nu al binnen

Bij Westerlo belooft het alweer een drukke mercato te worden. De Kemphanen zien deze maand wellicht ...

40
40
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht verliest Angulo, STVV sluit dubbele deal'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

463
463
Van den Brom zorgt voor ophef: “Stelletje slappe lullen!”

John van den Brom heeft een verleden op de Belgische velden als coach van RSC Anderlecht en KRC ...

104
104

Meer sportnieuws