'Club Brugge mag rekenen op 18 à 24 miljoen'

door
'Club Brugge mag rekenen op 18 à 24 miljoen'

Club Brugge probeert sterkhouders als Clinton Mata, Hans Vanaken en Ruud Vormer tegenwoordig zo lang mogelijk aan boord te houden. Toch blijft de jaarlijkse verkoop van een aantal goudhaantjes zelfs voor Blauw-Zwart onvermijdelijk. Zo lijkt ook nu minstens één toptalent te zullen vertrekken.


Noa Lang en Charles De Ketelaere genieten eveneens de nodige interesse uit het buitenland, maar zij vertonen hun kunstjes bij voorkeur ook volgend seizoen nog in Jan Breydel. Odilon Kossounou daarentegen zou straks wel eens andere oorden kunnen opzoeken. De laatste tijd regent het alvast geruchten rond de 20-jarige Ivoriaan, die zich dit seizoen tot een echte sterkhouder achterin ontpopte. Daarbij werd weliswaar wel reeds duidelijk dat Club de viervoudig international alleen wil laten gaan indien het de absolute jackpot vangt.

De meeste bronnen maken dan gewag van maximaal 20 miljoen, maar volgens RUIK Sports mag de landskampioen zelfs nog wat hoger mikken. Na een uitgebreide analyse van Kossounou zijn kwaliteiten, die op jonge leeftijd op diverse vlakken erg hoog scoort en aldus over een immens potentieel beschikt, komt het medium immers tot de conclusie dat hij zeker 18 tot zelfs 24 miljoen waard is. Ongeziene bedragen voor een verdediger uit de Jupiler Pro League, en wie weet dus zelfs een benadering van het clubrecord van Wesley Moraes.

LEES OOK: Kassa kassa in JPL: 120 miljoen voor vier smaakmakers

24 miljoen voor Kossounou is volgens mij ...

Meest recent

Charaï blijft kritisch ondanks sterke start Westerlo

De Europe Play-Off lijkt een competitie op twee snelheden te worden. Op de eerste speeldag klopten ...

5
5
Charleroi genaaid door ref: "Hij kwam zich excuseren"

Ook in de play-offs blijft de miserie van Charleroi verder duren. De Carolo's konden al sinds 31 ...

12
12
'Club kent prijskaartje voor gedroomde opvolger Mignolet'

Bij Club Brugge viel er deze week een bommetje met de aankondiging van Simon Mignolet dat hij het na ...

147
147
Ex-ref ziet Union goed wegkomen: "Penalty én tweede geel"

De Champions' Play-Off werd zaterdagavond afgetrapt met een zege van Union tegen STVV. De ...

74
74
Westerlo klopt Charleroi na bizarre rode kaart

In de Europe Play-Off blijft Westerlo in de nek hijgen van leider Genk. De Kemphanen namen zondag ...

33
33
'PSG gaat all-in voor Rode Duivel'

Vorig seizoen wist Paris Saint-Germain na talloze vruchteloze pogingen eindelijk de Champions League ...

52
52
‘Transferbreuk verrast iedereen: Club Brugge wil toeslaan’

Wat begon als moeilijke contractonderhandelingen, dreigt stilaan uit te monden in een transferbreuk. ...

319
319
Club-bestuur voert druk op: "De voorzitter kennende ..."

Club Brugge begint maandag tegen RSC Anderlecht aan zijn weken van de waarheid. In de Champions' ...

125
125
Sensatie in halve finales FA Cup, Castro-Montes nekt Theate

Ook op de buitenlandse velden werd dit weekend de laatste rechte lijn van het seizoen ingezet. In ...

25
25
Waanzinnige misser Essevee: Colpaert geeft reactie

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

54
54
Onthuld: zó spreken Bayern-spelers off the record over Kompany

Vincent Kompany levert uitstekend werk af als hoofdcoach bij Bayern München. De spectaculaire ...

276
276
Toekomstsignaal? Opvallende afwezigen in selectie Club

Club Brugge opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs. En er staat meteen ...

329
329
CPL: frustrerende namiddag Patro, Stijnen voortijdig naar binnen

In de Challenger Pro League draait de ontknoping van de reguliere competitie op volle toeren. ...

96
96
Kassa kassa in JPL: 120 miljoen voor vier smaakmakers

De Jupiler Pro League geldt al jaren als een ideale springplank richting de Europese topcompetities. ...

271
271
Opschudding na Union-STVV: "Ongelooflijk op dit niveau"

Union SG heeft zijn start in de Champions' Play-Offs niet gemist. De winnaar van de reguliere ...

347
347
'United grijpt hard in: Lammens krijgt cruciaal transfernieuws'

Ook bij Manchester United werd van de afgelopen interland-break gebruik gemaakt om de ...

442
442
Thorgan weg bij Anderlecht? "Als je zijn fysieke data ziet ..."

RSC Anderlecht opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een bezoek aan ...

338
338
'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

FC Barcelona wil zich in de komende weken verzekeren van de Spaanse titel én de Champions ...

119
119
Feyenoord faalt: PSV vanuit zetel kampioen van Nederland

PSV heeft zich voor de derde keer op rij tot Nederlands gekroond. Dat zat er natuurlijk al een hele ...

49
49
Beerschot vs. Kortrijk: promotiestrijd beslist voor BAS?

Terwijl de Play-Offs in de Jupiler Pro League op gang zijn getrapt, is de ontknoping van de ...

640
640
Hete transferzomer Club Brugge: vijf topaanwinsten onderweg

Simon Mignolet kondigde afgelopen donderdag aan dat hij na het seizoen met pensioen gaat als ...

764
764
Mechele speelt open kaart: "Zij zijn geen titelkandidaat"

Het wachten is voorbij: de titelstrijd in de Champions' Play-Offs barst komend weekend in alle ...

246
246
'Anderlecht-exit in de maak: De Cat legt eisen op tafel'

Nathan De Cat wil in de komende weken schitteren in de Champions' Play-Offs en heeft ook de ...

332
332
Potje Lamine Yamal kookt over: Flick komt met verklaring

FC Barcelona heeft zaterdag gouden zaken gedaan in de Spaanse titelstrijd. Terwijl grote rivaal Real ...

74
74
'City eist uitsluitsel Guardiola: opvolger al aangeduid'

Of hij doet zijn contract tot medio 2027 uit. Of hij zet er na dit seizoen al een punt achter. Feit ...

135
135

Meer sportnieuws