TRANSFERUURTJE: 'Eerste interesse voor Lang, RSCA beslist over Vlap en Dimata'

195 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Eerste interesse voor Lang, RSCA beslist over Vlap en Dimata'

De wintermercato mag dan wel voorbij zijn, er raakt wel nog heel wat informatie bekend over de transfers die in januari plaatsvonden. Daarnaast beginnen een aantal clubs zich ook al voor te bereiden op de zomer. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Door zijn geweldige prestaties bij Club Brugge was het slechts een kwestie van tijd vooraleer de eerste grootmacht zich zou melden voor Noa Lang. Nu zou de eerste gegadigde ook opgedoken zijn, want in Italië klinkt het dat AC Milan zijn zinnen gezet heeft op de Nederlandse winger. De Rossoneri zullen wel de Champions League moeten halen om de transfersom van zo'n 20 miljoen euro te kunnen betalen.



Verder zal Club in de zomer ook afscheid nemen van Ethan Horvath, want het contract van de doelman loopt af en hij wil meer speelminuten. Dat zorgt ervoor dat Club straks op zoek gaat naar een nieuwe, ervaren doublure voor Simon Mignolet, want het wordt als een risico gezien om de tieners Nick Shinton en Senne Lammens nu al door te schuiven.

Daarnaast wordt Club ook opnieuw gelinkt aan Daryl Dike, de Amerikaanse spits die ook in januari  al genoemd werd. In de VS wordt een mogelijke transfer van Dike, die momenteel door Orlando City verhuurd wordt aan Barnsley. Ook Manchester United zou op zijn komst azen, maar er wordt geopperd dat de Engelse grootmacht hem eerst in Brugge zou kunnen stallen.



Ook Christos Tzolis werd de voorbije maanden meermaals genoemd, maar de Griekse flankaanvaller van PAOK lijkt stilaan onhaalbaar voor Club. De Grieken willen maar liefst 20 miljoen euro voor hun goudhaantje en bovendien liggen ook United en Borussia Dortmund op vinkenslag.

Bij Anderlecht hebben ze in de zomer dan weer knopen door te hakken over hun huurlingen. Michel Vlap en Landry Dimata werden in januari bijvoorbeeld gestald bij respectievelijke Bielefeld en Espanyol. Volgend seizoen zou Vlap wel een nieuwe kans krijgen, want in Neerpede geloven ze nog in de Nederlander. De toekomst van Dimata is dan weer een pak minder zeker.



Ook Warner Hahn zal wellicht Anderlecht verlaten in de zomer. De Nederlander kwam pas in januari, maar kon de 18-jarige Bart Verbruggen niet voorbijsteken in de pikorde. Hij zou terug naar de Eredivisie kunnen, waar PEC Zwolle zijn komst wel ziet zitten.

BUITENLAND

Sergio Agüero bevestigde de voorbije dagen zijn vertrek bij Manchester City en velen zagen de Argentijn al naar FC Barcelona trekken. Maar die transfer zou nu toch van de baan zijn. Ronald Koeman zou vinden dat Agüero niet past in zijn speelwijze en daarin gevolgd worden door het clubbestuur. Memphis Depay, Romelu Lukaku en Erling Haaland worden nog steeds genoemd als kandidaten om de spitspositie in te vullen.



City zal uiteraard ook een opvolger moeten zoeken voor Agüero en daarvoor gaan heel wat namen de ronde. Haaland staat helemaal bovenaan het verlanglijstje van Pep Guardiola, maar als de Noor onhaalbaar zou blijken, zou City voor een ander opmerkelijk doelwit gaan. Dan zou namelijk Harry Kane in beeld komen. De ambitieuze aanvoerder van Tottenham zou bovendien weleens oren kunnen hebben naar een transfer.

LEES OOK: "We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Moet Club een nieuwe doelman aantrekken?

Meest recent

'Anderlecht zet zijn zinnen op ex-speler van Chelsea'

Anderlecht is zijn voorbereiding begonnen met enkele tegenvallers, want meteen liepen Ilay Camara, ...

62
62
'Plots grote vraagtekens rond toekomst Cuypers'

Uteindelijk koos Rudi Garcia op het WK voor Romelu Lukaku, Charles De Ketelaere en Matias ...

30
30
Geen stunt voor Broos: Canada velt Zuid-Afrika op de valreep

Voor Hugo Broos zit het WK en wellicht ook zijn trainerscarrière erop. Zijn Zuid-Afrika is er ...

25
25
Union-target dringt aan: "ik wil de stap graag zetten"

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het verwacht weer de nodige smaakmakers te ...

22
22
"We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Bij Club Brugge staan ze nog voor een drukke transferzomer. Op heel wat posities zal versterking ...

300
300
'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Paris Saint-Germain sleepte dit seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht. ...

45
45
'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

182
182
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

37
37
Eén grote afwezige op training Rode Duivels

De Rode Duivels dwongen zaterdagochtend met een ruime zege tegen Nieuw-Zeeland groepswinst en ...

215
215
Degryse ziet Senegal als 'boost' voor de Rode Duivels

België neemt het woensdag op tegen Senegal. Dat is een pittige tegenstander voor de Rode ...

151
151
'Standard: sterkhouder out, oude bekende in?'

Standard was al actief op de transfermarkt, maar de Rouches zijn nog niet klaar met hun huiswerk. ...

105
105
Ryan terug naar Club Brugge? Niemand zag deze klap komen

De mogelijke rentree van Mathew Ryan naar Club Brugge maakt iets los. Veel fans zullen bij zijn naam ...

656
656
Debast terug fit? Verdediger geeft update over blessure

Waar blijft Zeno Debast? Dat is een vraag die de afgelopen dagen toch wel de ronde deed op sociale ...

63
63
Vandenbempt ziet groot gevaar voor de Rode Duivels

België treft Senegal in de zestiende finales. Dat is een heel pittige tegenstander voor de Rode ...

159
159
Hugo Broos bewijst het Belgische voetbal énorme dienst

Anno 2026 wordt voetbal regelmatig benaderd alsof het een exacte wetenschap is. Data, data en nog ...

161
161
'Soap Adedji-Sternberg: Club en Genk zorgen voor nieuwe wending'

Club Brugge en KRC Genk staan momenteel op gespannen voet van mekaar. Dat heeft alles te maken met ...

1035
1035
Klasse! Bondscoach doet bijzondere Messi-onthulling

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

65
65
Nieuw-Zeelanders trekken grote ogen na 'zeldzame' actie Mechele

Brandon Mechele is bezig aan een uiterst sterk WK 2026. De verdediger was in de groepsfase zelfs ...

654
654
'Drietal niet op eerste training Genk: transfer in de maak'

Terwijl het wereldkampioenschap de knock out-fase heeft bereikt, staan de clubs uit de Jupiler Pro ...

440
440
Ryan, Sels of Sommer? 'Club Brugge hakt keepersknoop door'

Ook bij Club Brugge staat de start van de voorbereiding stilaan voor de deur. Maar de Belgische ...

829
829
België tegen VS in 1/8ste finales? Amerikanen kleineren Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het WK 2026. In de 1/16de finales wacht een lastig ...

816
816
'Transferstruikelblok voor Raskin: prijskaartje onthuld'

Nicolas Raskin is momenteel volop gefocust op het WK met de Rode Duivels. Maar de middenvelder kijkt ...

132
132
'Warboel bij Antwerp: miljoenentransfer aan zijden draadje'

Maandag gaat bij Antwerp FC de voorbereiding op het nieuwe seizoen van start. Maar door de ...

484
484
'Inter mikt op nieuwe transferdeal met Club Brugge'

Een jaartje geleden vonden Club Brugge en Internazionale een transferakkoord over Aleksandar ...

801
801
België vs. Senegal: statistieken duiden favoriet al aan

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

389
389

Meer sportnieuws