TRANSFERUURTJE: 'Eerste interesse voor Lang, RSCA beslist over Vlap en Dimata'

door
TRANSFERUURTJE: 'Eerste interesse voor Lang, RSCA beslist over Vlap en Dimata'

De wintermercato mag dan wel voorbij zijn, er raakt wel nog heel wat informatie bekend over de transfers die in januari plaatsvonden. Daarnaast beginnen een aantal clubs zich ook al voor te bereiden op de zomer. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Door zijn geweldige prestaties bij Club Brugge was het slechts een kwestie van tijd vooraleer de eerste grootmacht zich zou melden voor Noa Lang. Nu zou de eerste gegadigde ook opgedoken zijn, want in Italië klinkt het dat AC Milan zijn zinnen gezet heeft op de Nederlandse winger. De Rossoneri zullen wel de Champions League moeten halen om de transfersom van zo'n 20 miljoen euro te kunnen betalen.



Verder zal Club in de zomer ook afscheid nemen van Ethan Horvath, want het contract van de doelman loopt af en hij wil meer speelminuten. Dat zorgt ervoor dat Club straks op zoek gaat naar een nieuwe, ervaren doublure voor Simon Mignolet, want het wordt als een risico gezien om de tieners Nick Shinton en Senne Lammens nu al door te schuiven.

Daarnaast wordt Club ook opnieuw gelinkt aan Daryl Dike, de Amerikaanse spits die ook in januari  al genoemd werd. In de VS wordt een mogelijke transfer van Dike, die momenteel door Orlando City verhuurd wordt aan Barnsley. Ook Manchester United zou op zijn komst azen, maar er wordt geopperd dat de Engelse grootmacht hem eerst in Brugge zou kunnen stallen.



Ook Christos Tzolis werd de voorbije maanden meermaals genoemd, maar de Griekse flankaanvaller van PAOK lijkt stilaan onhaalbaar voor Club. De Grieken willen maar liefst 20 miljoen euro voor hun goudhaantje en bovendien liggen ook United en Borussia Dortmund op vinkenslag.

Bij Anderlecht hebben ze in de zomer dan weer knopen door te hakken over hun huurlingen. Michel Vlap en Landry Dimata werden in januari bijvoorbeeld gestald bij respectievelijke Bielefeld en Espanyol. Volgend seizoen zou Vlap wel een nieuwe kans krijgen, want in Neerpede geloven ze nog in de Nederlander. De toekomst van Dimata is dan weer een pak minder zeker.



Ook Warner Hahn zal wellicht Anderlecht verlaten in de zomer. De Nederlander kwam pas in januari, maar kon de 18-jarige Bart Verbruggen niet voorbijsteken in de pikorde. Hij zou terug naar de Eredivisie kunnen, waar PEC Zwolle zijn komst wel ziet zitten.

BUITENLAND

Sergio Agüero bevestigde de voorbije dagen zijn vertrek bij Manchester City en velen zagen de Argentijn al naar FC Barcelona trekken. Maar die transfer zou nu toch van de baan zijn. Ronald Koeman zou vinden dat Agüero niet past in zijn speelwijze en daarin gevolgd worden door het clubbestuur. Memphis Depay, Romelu Lukaku en Erling Haaland worden nog steeds genoemd als kandidaten om de spitspositie in te vullen.



City zal uiteraard ook een opvolger moeten zoeken voor Agüero en daarvoor gaan heel wat namen de ronde. Haaland staat helemaal bovenaan het verlanglijstje van Pep Guardiola, maar als de Noor onhaalbaar zou blijken, zou City voor een ander opmerkelijk doelwit gaan. Dan zou namelijk Harry Kane in beeld komen. De ambitieuze aanvoerder van Tottenham zou bovendien weleens oren kunnen hebben naar een transfer.

LEES OOK: "Ik sprak met Anderlecht, niet met Club Brugge"

Moet Club een nieuwe doelman aantrekken?

Meest recent

Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

2
2
"Ik sprak met Anderlecht, niet met Club Brugge"

RSC Anderlecht en Club Brugge gaan komende zomer ongetwijfeld offensieve versterking zoeken. De twee ...

33
33
STVV in dubio: ervaren basispion gratis weg?

Bij STVV lopen heel veel spelers in de kijker. Een aantal spelers die niet al te veel aandacht ...

29
29
Hazard tipt RSCA-bestuur: "Andere ploegen hebben dat wel"

Thorgan Hazard is bezig aan een sterk seizoen, maar hij mist kwaliteit rondom zich. Er is geen ...

143
143
AA Gent in de rats: De Mil met slecht rapport

Rik De Mil kreeg de afgelopen jaren heel veel lof. Soms terecht, soms wat overdreven. Zijn transfer ...

94
94
Westerlo mist unieke kans: "Wat als?"

Met nog drie speeldagen voor de boeg is de strijd om de top zes nog altijd niet gestreden. Ook ...

27
27
Bob Peeters doet plannen SK Beveren uit de doeken

De strijd om promotie naar en degradatie uit de Jupiler Pro League is nog volop aan de gang. ...

87
87
AA Gent in crisis: Degryse geeft duidelijk advies

AA Gent dreigt alweer naast de Champions' Play-Off te grijpen. De Buffalo's gaven vorig weekend hun ...

151
151
Italiaanse pers brengt geweldig nieuws over De Bruyne

Er is licht aan het einde van de tunnel voor de Belgen van Napoli. Romelu Lukaku kroonde zich vorig ...

50
50
Trainerswaarschuwing Anderlecht: "Niet zoals met Hubert"

Anderlecht boekte vorig weekend een klinkende zege tegen OH Leuven en zette zo een grote stap ...

178
178
'Straf Premier League-avontuur voor Will Still'

De voorbije jaren hebben de broertjes-Still een mooie naam voor zichzelf gemaakt in de ...

55
55
Jean-Marie Pfaff’s ingrijpende keuze zet Beveren op z’n kop

Het zijn intense en moeilijke jaren geweest voor Jean-Marie Pfaff. Eén van de beste ...

75
75
'Club Brugge gaat transferstrijd aan met Monaco'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Heel wat smaakmakers lijken na dit ...

198
198
'Real Madrid dropt in zomer stevige trainersbom'

Real Madrid beleeft een woelig seizoen. Het zette in januari Xabi Alonso alweer op straat. De ...

59
59
Dit is dé reden waarom Charleroi-Cub extra lang duurde

Club Brugge deed zondag een uitstekende zaak door na het puntenverlies van Union en STVV te gaan ...

716
716
TRANSFERUURTJE: 'Witte trainersrook bij Anderlecht, Barça dokt 30 miljoen'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

378
378
Buitenaardse Messi helpt Inter Miami aan straffe comeback

Lionel Messi is inmiddels al 38 jaar, maar net zoals Cristiano Ronaldo blijft de Argentijn gaan op ...

44
44
Simon Mignolet deelt boodschap die blijft nazinderen

Wat zich gisteren in Charleroi afspeelde, was het soort voetbalavond dat nog lang blijft nazinderen. ...

381
381
Ramp voor Union: “Groot probleem, géén oplossing”

Union SG staat nog altijd aan de leiding in de Jupiler Pro League, maar Club Brugge sloop afgelopen ...

140
140
Albert compleet verrast over RSCA: "Monsterlijk!"

RSC Anderlecht is onder Jérémy Taravel weer beter bezig. Er is nog veel werk om van ...

391
391
Van Gucht haalt Brusselmans door gehaktmolen

Ruben Van Gucht en Herman Brusselmans zijn twee van onze bekendste en misschien ook wel meest ...

134
134
Club door oog van de naald: "Dat leek nergens op"

Club Brugge won met meer geluk dan kunde op het veld van Sporting Charleroi. Blauw-Zwart speelde een ...

174
174
Enorm probleem bij Union SG: "Te weinig voor een kampioen"

Wat Union SG liet zien tegen KVC Westerlo, dat deed pijn aan de ogen. Dat was zeker niet de eerste ...

73
73
Vragen bij RSCA-ster: "Kan hij dit ook in de PO's brengen?"

RSC Anderlecht won met 5-1 van OH Leuven. De Brusselaars speelden een uur lang best goed, voordien ...

293
293
Mignolet bedankt Charleroi: "We werden wat geholpen"

Club Brugge pakte de drie punten in Charleroi. Het deed dat in de 100ste minuut via een goal van ...

234
234

Meer sportnieuws