TRANSFERUURTJE: 'Eerste interesse voor Lang, RSCA beslist over Vlap en Dimata'

195
TRANSFERUURTJE: 'Eerste interesse voor Lang, RSCA beslist over Vlap en Dimata'

De wintermercato mag dan wel voorbij zijn, er raakt wel nog heel wat informatie bekend over de transfers die in januari plaatsvonden. Daarnaast beginnen een aantal clubs zich ook al voor te bereiden op de zomer. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Door zijn geweldige prestaties bij Club Brugge was het slechts een kwestie van tijd vooraleer de eerste grootmacht zich zou melden voor Noa Lang. Nu zou de eerste gegadigde ook opgedoken zijn, want in Italië klinkt het dat AC Milan zijn zinnen gezet heeft op de Nederlandse winger. De Rossoneri zullen wel de Champions League moeten halen om de transfersom van zo'n 20 miljoen euro te kunnen betalen.



Verder zal Club in de zomer ook afscheid nemen van Ethan Horvath, want het contract van de doelman loopt af en hij wil meer speelminuten. Dat zorgt ervoor dat Club straks op zoek gaat naar een nieuwe, ervaren doublure voor Simon Mignolet, want het wordt als een risico gezien om de tieners Nick Shinton en Senne Lammens nu al door te schuiven.

Daarnaast wordt Club ook opnieuw gelinkt aan Daryl Dike, de Amerikaanse spits die ook in januari  al genoemd werd. In de VS wordt een mogelijke transfer van Dike, die momenteel door Orlando City verhuurd wordt aan Barnsley. Ook Manchester United zou op zijn komst azen, maar er wordt geopperd dat de Engelse grootmacht hem eerst in Brugge zou kunnen stallen.



Ook Christos Tzolis werd de voorbije maanden meermaals genoemd, maar de Griekse flankaanvaller van PAOK lijkt stilaan onhaalbaar voor Club. De Grieken willen maar liefst 20 miljoen euro voor hun goudhaantje en bovendien liggen ook United en Borussia Dortmund op vinkenslag.

Bij Anderlecht hebben ze in de zomer dan weer knopen door te hakken over hun huurlingen. Michel Vlap en Landry Dimata werden in januari bijvoorbeeld gestald bij respectievelijke Bielefeld en Espanyol. Volgend seizoen zou Vlap wel een nieuwe kans krijgen, want in Neerpede geloven ze nog in de Nederlander. De toekomst van Dimata is dan weer een pak minder zeker.



Ook Warner Hahn zal wellicht Anderlecht verlaten in de zomer. De Nederlander kwam pas in januari, maar kon de 18-jarige Bart Verbruggen niet voorbijsteken in de pikorde. Hij zou terug naar de Eredivisie kunnen, waar PEC Zwolle zijn komst wel ziet zitten.

BUITENLAND

Sergio Agüero bevestigde de voorbije dagen zijn vertrek bij Manchester City en velen zagen de Argentijn al naar FC Barcelona trekken. Maar die transfer zou nu toch van de baan zijn. Ronald Koeman zou vinden dat Agüero niet past in zijn speelwijze en daarin gevolgd worden door het clubbestuur. Memphis Depay, Romelu Lukaku en Erling Haaland worden nog steeds genoemd als kandidaten om de spitspositie in te vullen.



City zal uiteraard ook een opvolger moeten zoeken voor Agüero en daarvoor gaan heel wat namen de ronde. Haaland staat helemaal bovenaan het verlanglijstje van Pep Guardiola, maar als de Noor onhaalbaar zou blijken, zou City voor een ander opmerkelijk doelwit gaan. Dan zou namelijk Harry Kane in beeld komen. De ambitieuze aanvoerder van Tottenham zou bovendien weleens oren kunnen hebben naar een transfer.

LEES OOK: Bruno doodeerlijk over verschil tussen RSCA en Club Brugge

Moet Club een nieuwe doelman aantrekken?

Meest recent

AA Gent bidt na nieuws over Vergara: "Niet ideaal"

AA Gent kan met een goed gevoel de interlandbreak in, want het heeft in zijn laatste wedstrijd weer ...

28
28
Beerschot lacht wéér in vuistje: Dender struikelt opnieuw

In de Challenger Pro League lijkt Beerschot alsmaar meer vrije baan te hebben richting de titel en ...

10
10
Droomdebuut voor De Roeck: STVV deelt Essevee uppercup uit

Jonas De Roeck heeft zondagavond een droomdebuut gemaakt als trainer van STVV. Hij zag de Kanaries ...

33
33
AA Gent overtuigt weer niet: De Mil ziet oorzaak

AA Gent zit duidelijk niet in een goede vorm. Ze mogen Davy Roef bedanken dat hij in de slotfase ...

38
38
Union bekroont droomweek met felbegeerde leidersplaats

Wat een fantastische week werd het wederom voor Union. Het team van Hubert had het vanavond knap ...

44
44
Harde val voor De Cat: Duitsland sloopt wonderkind

In augustus noemde Duitsland Nathan De Cat nog de ‘Star-Neuzugang’ van Hoffenheim. Begin ...

173
173
Bruno doodeerlijk over verschil tussen RSCA en Club Brugge

Vitor Bruno heeft zijn criticasters de mond gesnoerd na een zeer goede week voor RSC Anderlecht. De ...

287
287
Goal Tielemans, fouten Lammens én comeback voor Man Utd

Manchester United begon als laatste in de Premier League aan zijn duel tegen Aston Villa. Ongezien. ...

97
97
Leko komt met héél opvallende woorden over Bruno

RSC Anderlecht pakte puur op karakter een punt op het veld van Club Brugge, dat de betere ploeg was. ...

233
233
Biancone slikt woorden in: "Zij hebben me de mond gesnoerd"

Enkele weken geleden was het nog crisis bij Anderlecht, maar dezer dagen staat Paars-Wit er al een ...

117
117
'Napoli neemt drastische beslissing over De Bruyne'

Napoli is er dit weekend alweer niet in geslaagd om te winnen, want het bleef tegen Lazio steken op ...

93
93
Fout Cvetkovic of Mechele? Fans gaan zwaar in de clinch

De kraker tussen Club Brugge en Anderlecht heeft zondag geen winnaar gekregen, want de twee rivalen ...

431
431
Tienkoppig Eupen zadelt Lierse met gigantische crisis op

Het wordt steeds heter onder de voeten van Lierse-coach Arno Van den Abbeel. De voormalige T1 van de ...

34
34
Cvetkovic over de 1-1: "Het was misschien een fout, maar..."

Anderlecht is erin geslaagd om het vertrouwen te behouden na een uitstekende week. Na de zeges tegen ...

528
528
Buffalo's gaan voorbij kranig KVK: De Mil wipt naar leiding

AA Gent heeft deze namiddag optimaal geprofiteerd van de 'uitschuiver' van Club Brugge. De Buffalo's ...

63
63
"Kwam om show te verkopen": Club Brugge woedend op ref

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is zondagnamiddag op 1-1 geëindigd en dat was ...

738
738
Brighton blijft verbazen, Sunderland stunt weg van laatste plaats

In de Premier League is er zondagnamiddag één en ander verschoven in het klassement. ...

71
71
Ajax grijpt in slotseconden naast koppositie in Eredivisie

Ajax heeft zondagnamiddag een uitgelezen kans laten liggen om minstens voorlopig aan de leiding te ...

25
25
Bom barst bij Club Brugge: Diakhon stormt woedend weg

Club Brugge zal ongetwijfeld meer verwacht hebben van de klassieker tegen Anderlecht, waarin het ...

610
610
Coosemans niet euforisch: "Dat is de volgende stap"

RSC Anderlecht kende een zeer goede week. Na zeges tegen KVC Westerlo en RB Salzburg pakten ze ook ...

221
221
Vanaken woedend na Club-RSCA: "Schaf die VAR af"

Club Brugge en RSC Anderlecht deelden de punten in het Jan Breydelstadion. Het werd 1-1 na een al ...

1111
1111
Club Brugge en Anderlecht delen de punten na matige topper

Club Brugge werkte namiddag de topper tegen RSC Anderlecht af. Het werd zeker niet de meest ...

166
166
Weer geen zege voor Napoli: exit Allegri?

Napoli speelde namiddag de topper in eigen huis tegen Lazio. Een match die ze maar beter konden ...

30
30
Club Brugge op voorsprong tegen RSCA: "Zielig!"

Club Brugge en RSC Anderlecht begonnen om 13u30 aan de topper in het Jan Breydelstadion. De eerste ...

214
214
Grote uitblinker bij Lommel: "Had drie keer moeten scoren"

Lommel SK pakte een knap punt op het veld van Royal Antwerp FC. De promovendus is bezig aan een goed ...

17
17

Meer sportnieuws