'Haaland hakt knoop over toekomst door'

door
'Haaland hakt knoop over toekomst door'

Borussia Dortmund heeft een prijskaartje minstens 150 miljoen euro rond de nek van Erling Braut Haaland gehangen. Op die manier hopen de Duitsers om geïnteresseerde clubs af te schrikken en hun goalgetter aan boord te houden. Maar dat plan dreigt volledig te mislukken, want ondanks die hoge vraagprijs blijft de interesse in zijn diensten bijzonder groot.


Zo weet SPORT dat FC Barcelona, Real Madrid, Chelsea, Manchester City, Manchester United én Bayern München reeds contact opgenomen met Mino Raiola, de zaakwaarnemer die de belangen van de 20-jarige Noor behartigt. City zou daarbij zelfs al een officieel bod van 115 miljoen hebben uitgebracht. Vermoedelijk gaat Dortmund niet in op die aanbieding, al zal het niet bij die ene poging blijven. Bovendien moeten ook de andere gegadigden hun kaarten nog op tafel leggen, én beschikt Haaland over een clausule in zijn contract die stipuleert dat hij medio 2022 voor 'slechts' 75 miljoen mag vertrekken.

UPDATE 30/03

Er gaat geen dag voorbij of Haaland wordt aan een Europese grootmacht gelinkt. Door de bovenvermelde clausule in zijn contract staat Dortmund alvast enigszins met de rug tegen de muur, want volgend jaar zou het haar doelpuntenmachine - goed voor 49 goals in evenveel duels sinds zijn overstap van RB Salzburg - dus wel eens aan een fikse korting kunnen verliezen. Tenzij hij zijn kribbel onder een nieuwe verbintenis zet natuurlijk.

Volgens het Spaanse medium El Mundo Deportivo is de gegeerde spits dat echter niet van plan. Integendeel: Haaland zou directeur Michael Zorc reeds op de hoogte hebben gesteld van zijn wens om komende zomer na anderhalf jaar alweer te vertrekken bij het teleurstellende nummer vijf in de Bundesliga. Het ziet er dus naar uit dat zijn volgende bestemming de internationale krantenkoppen nog even zal overheersen.

LEES OOK: 'STVV rekent op duurste transfer ooit van de club'

De beste bestemming voor Haaland is volgens mij ...

Meest recent

Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te ...

6
6
Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

29
29
Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Club Brugge won met 1-2 van Sporting Charleroi. Bij de Zebra's waren ze woedend over de 10 minuten ...

256
256
Wesley Sonck kiest onverwacht nieuw pad in zijn carrière

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

12
12
'Anderlecht en De Cat: nieuwe contractupdate'

RSC Anderlecht moet snel duidelijkheid verschaffen over de contractsituatie van Thorgan Hazard, al ...

201
201
Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

STVV is al zeker van Play-Off 1 en dat is een zeer grote stunt. De Limburgers weten al dat ze tegen ...

129
129
Druk op Borguet en Bornauw neemt toe: "Verleng het contract"

Thorgan Hazard scoorde vijf keer in twee matchen en plots lezen we dat Anderlecht zijn contract moet ...

120
120
Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

262
262
Frutos verklapt: "Of Anderlecht belde na ontslag Renard?"

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportief directeur. Hij kwam ...

152
152
RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

49
49
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

33
33
"Ik sprak met Anderlecht, niet met Club Brugge"

RSC Anderlecht en Club Brugge gaan komende zomer ongetwijfeld offensieve versterking zoeken. De twee ...

219
219
STVV in dubio: ervaren basispion gratis weg?

Bij STVV lopen heel veel spelers in de kijker. Een aantal spelers die niet al te veel aandacht ...

79
79
Hazard tipt RSCA-bestuur: "Andere ploegen hebben dat wel"

Thorgan Hazard is bezig aan een sterk seizoen, maar hij mist kwaliteit rondom zich. Er is geen ...

300
300
AA Gent in de rats: De Mil met slecht rapport

Rik De Mil kreeg de afgelopen jaren heel veel lof. Soms terecht, soms wat overdreven. Zijn transfer ...

163
163
Westerlo mist unieke kans: "Wat als?"

Met nog drie speeldagen voor de boeg is de strijd om de top zes nog altijd niet gestreden. Ook ...

41
41
Bob Peeters doet plannen SK Beveren uit de doeken

De strijd om promotie naar en degradatie uit de Jupiler Pro League is nog volop aan de gang. ...

201
201
AA Gent in crisis: Degryse geeft duidelijk advies

AA Gent dreigt alweer naast de Champions' Play-Off te grijpen. De Buffalo's gaven vorig weekend hun ...

255
255
Italiaanse pers brengt geweldig nieuws over De Bruyne

Er is licht aan het einde van de tunnel voor de Belgen van Napoli. Romelu Lukaku kroonde zich vorig ...

79
79
Trainerswaarschuwing Anderlecht: "Niet zoals met Hubert"

Anderlecht boekte vorig weekend een klinkende zege tegen OH Leuven en zette zo een grote stap ...

218
218
'Straf Premier League-avontuur voor Will Still'

De voorbije jaren hebben de broertjes-Still een mooie naam voor zichzelf gemaakt in de ...

71
71
Jean-Marie Pfaff’s ingrijpende keuze zet Beveren op z’n kop

Het zijn intense en moeilijke jaren geweest voor Jean-Marie Pfaff. Eén van de beste ...

110
110
'Club Brugge gaat transferstrijd aan met Monaco'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Heel wat smaakmakers lijken na dit ...

284
284
'Real Madrid dropt in zomer stevige trainersbom'

Real Madrid beleeft een woelig seizoen. Het zette in januari Xabi Alonso alweer op straat. De ...

94
94
Dit is dé reden waarom Charleroi-Cub extra lang duurde

Club Brugge deed zondag een uitstekende zaak door na het puntenverlies van Union en STVV te gaan ...

833
833

Meer sportnieuws