'Haaland hakt knoop over toekomst door'

door
'Haaland hakt knoop over toekomst door'

Borussia Dortmund heeft een prijskaartje minstens 150 miljoen euro rond de nek van Erling Braut Haaland gehangen. Op die manier hopen de Duitsers om geïnteresseerde clubs af te schrikken en hun goalgetter aan boord te houden. Maar dat plan dreigt volledig te mislukken, want ondanks die hoge vraagprijs blijft de interesse in zijn diensten bijzonder groot.


Zo weet SPORT dat FC Barcelona, Real Madrid, Chelsea, Manchester City, Manchester United én Bayern München reeds contact opgenomen met Mino Raiola, de zaakwaarnemer die de belangen van de 20-jarige Noor behartigt. City zou daarbij zelfs al een officieel bod van 115 miljoen hebben uitgebracht. Vermoedelijk gaat Dortmund niet in op die aanbieding, al zal het niet bij die ene poging blijven. Bovendien moeten ook de andere gegadigden hun kaarten nog op tafel leggen, én beschikt Haaland over een clausule in zijn contract die stipuleert dat hij medio 2022 voor 'slechts' 75 miljoen mag vertrekken.

UPDATE 30/03

Er gaat geen dag voorbij of Haaland wordt aan een Europese grootmacht gelinkt. Door de bovenvermelde clausule in zijn contract staat Dortmund alvast enigszins met de rug tegen de muur, want volgend jaar zou het haar doelpuntenmachine - goed voor 49 goals in evenveel duels sinds zijn overstap van RB Salzburg - dus wel eens aan een fikse korting kunnen verliezen. Tenzij hij zijn kribbel onder een nieuwe verbintenis zet natuurlijk.

Volgens het Spaanse medium El Mundo Deportivo is de gegeerde spits dat echter niet van plan. Integendeel: Haaland zou directeur Michael Zorc reeds op de hoogte hebben gesteld van zijn wens om komende zomer na anderhalf jaar alweer te vertrekken bij het teleurstellende nummer vijf in de Bundesliga. Het ziet er dus naar uit dat zijn volgende bestemming de internationale krantenkoppen nog even zal overheersen.

LEES OOK: 'Club Brugge beeft: eerste topploeg in actie voor Tresoldi'

De beste bestemming voor Haaland is volgens mij ...

Meest recent

Alderweireld tipt Garcia: "Dat moet defensie op WK zijn"

De Rode Duivels beginnen zaterdagavond helemaal aan hun voorbereiding op het WK. De eerste ...

8
8
Ito bezorgt Japan knappe zege, Canada wendt domper af

De Rode Duivels komen om 20u30 pas in actie, maar eerder op de avond kwamen ook enkele andere ...

3
3
'Monsterbod geweigerd: Club Brugge verrast'

Club Brugge weigerde in de winter een monsterbod en koos toen voor sportieve rust midden in de ...

192
192
'Klopp reikt Liverpool opvolger Salah op schoteltje aan'

Liverpool FC kondigde deze week aan dat Mohamed Salah na het seizoen vertrekt op Anfield. De Engelse ...

38
38
Basiself Duivels bekend: Garcia voorziet één grote verrassing

De Rode Duivels werken zaterdagavond in het Mercedes Benz-stadium te Atlanta een oefenwedstrijd af ...

169
169
Jonge Duivels U17 mogen na spektakelstuk naar WK én EK

Voor de Rode Duivels staat er in de komende dagen weinig op het spel, want zij spelen slechts twee ...

60
60
Club vs Union: Joos ziet belangrijk voordeel in titelstrijd

Na de interlandbreak is het tijd voor de laatste editie van de play-offs in de Jupiler Pro League. ...

56
56
'Kompany wil Man City enorme transferhak zetten'

De voorbije weken laaiden de geruchten weer op over een mogelijk vertrek van Vincent Kompany naar ...

51
51
Garcia kondigt opmerkelijk experiment aan bij Duivels

De Rode Duivels staan om 20u30 tegenover de Verenigde Staten. Het is de eerste oefenpartij die ze ...

93
93
U19: Tien Jonge Duivels doen geweldige zaak voor EK

Heel wat Belgische jeugdteams proberen in de komende dagen om een EK-ticket af te dwingen. De U19 ...

76
76
'Club eraan voor de moeite: transferplan Stankovic bekend'

Club Brugge staat voor alweer een zeer bewogen transferzomer. Net als een jaar geleden zal het weer ...

142
142
'PSV ziet kersverse Jonge Duivel naar België trekken'

Bij PSV lijken er weer enkele Belgen aan het doorbreken te zijn. Er wordt veel verwacht van de ...

126
126
'Geen Duivels, wel knaltransfer voor Mandela Keita'

De Rode Duivels nemen het om 20u30 op tegen de Verenigde Staten. Dat zal met enkele nieuwe namen in ...

74
74
'Club Brugge beeft: eerste topploeg in actie voor Tresoldi'

Club Brugge dreigt zijn speerpunt Nicolo Tresoldi al na amper één seizoen kwijt te ...

244
244
Extra boost Cercle: publiekslieveling blijft aan boord

Cercle Brugge wil zich in de Relegation Play-Offs zo snel mogelijk verzekeren van het behoud. Na de ...

66
66
'Deal van 9 miljoen: Premier League gek van JPL-revelatie'

De Jupiler Pro League zal ook komende zomer weer verschillende spelers voor de nodige miljoenen zien ...

84
84
Gent doet Pro League daveren: bom onder competitiehervorming

De Jupiler Pro League staat aan de vooravond van de laatste editie van de Play-Offs. Voorlopig toch ...

528
528
Duivels dilemma: man in vorm of ervaren Mechele in basis?

De Rode Duivels werken zaterdagavond in Atlanta een oefenwedstrijd af tegen de Verenigde Staten. ...

181
181
'Barça onder druk: eerste zomertransfer staat op klappen'

FC Barcelona is momenteel al drukke plannen aan het maken voor de komende zomermercato. De club zou ...

102
102
'Vertrek Karetsas krijgt vorm: Genks clubrecord verpulverd'

Ondanks de tegenvallende prestaties van de voorbije maanden, is KRC Genk op weg om serieus te cashen ...

530
530
Mignolet-dossier bereikt kookpunt: de drie opties voor Club

De sportieve leiding van Club Brugge gaat een drukke zomer tegemoet. Verschillende sterkhouders ...

757
757
'Kompany en co hard: international zonder pardon doorgestuurd'

Ook bij Bayern München wordt van de interland-break gebruik gemaakt om de krijtijnen voor ...

97
97
TRANSFERUURTJE: 'Barça lonkt naar Duivel, smaakmaker weg bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

147
147
Witsel duidelijk over speelkansen onder Garcia

Axel Witsel was jarenlang een vaste pion van de Gouden Generatie bij de Rode Duivels. Op zijn 37e ...

52
52
Garcia speelt open kaart over penibele situatie Lukaku

Romelu Lukaku werd opgenomen in de selectie van de Rode Duivels, maar gaf al meteen verstek. De ...

70
70

Meer sportnieuws