'Haaland hakt knoop over toekomst door'

930
'Haaland hakt knoop over toekomst door'

Borussia Dortmund heeft een prijskaartje minstens 150 miljoen euro rond de nek van Erling Braut Haaland gehangen. Op die manier hopen de Duitsers om geïnteresseerde clubs af te schrikken en hun goalgetter aan boord te houden. Maar dat plan dreigt volledig te mislukken, want ondanks die hoge vraagprijs blijft de interesse in zijn diensten bijzonder groot.


Zo weet SPORT dat FC Barcelona, Real Madrid, Chelsea, Manchester City, Manchester United én Bayern München reeds contact opgenomen met Mino Raiola, de zaakwaarnemer die de belangen van de 20-jarige Noor behartigt. City zou daarbij zelfs al een officieel bod van 115 miljoen hebben uitgebracht. Vermoedelijk gaat Dortmund niet in op die aanbieding, al zal het niet bij die ene poging blijven. Bovendien moeten ook de andere gegadigden hun kaarten nog op tafel leggen, én beschikt Haaland over een clausule in zijn contract die stipuleert dat hij medio 2022 voor 'slechts' 75 miljoen mag vertrekken.

UPDATE 30/03

Er gaat geen dag voorbij of Haaland wordt aan een Europese grootmacht gelinkt. Door de bovenvermelde clausule in zijn contract staat Dortmund alvast enigszins met de rug tegen de muur, want volgend jaar zou het haar doelpuntenmachine - goed voor 49 goals in evenveel duels sinds zijn overstap van RB Salzburg - dus wel eens aan een fikse korting kunnen verliezen. Tenzij hij zijn kribbel onder een nieuwe verbintenis zet natuurlijk.

Volgens het Spaanse medium El Mundo Deportivo is de gegeerde spits dat echter niet van plan. Integendeel: Haaland zou directeur Michael Zorc reeds op de hoogte hebben gesteld van zijn wens om komende zomer na anderhalf jaar alweer te vertrekken bij het teleurstellende nummer vijf in de Bundesliga. Het ziet er dus naar uit dat zijn volgende bestemming de internationale krantenkoppen nog even zal overheersen.

LEES OOK: Nostalgie voor Kompany: "Krijgen steun uit België"

De beste bestemming voor Haaland is volgens mij ...

Meest recent

Smaakmaker voor Union: "Explosief, stevig en prima schot"

In het Belgische voetbal worden er héél veel transfers gedaan. Elke zomer worden de ...

13
13
Nostalgie voor Kompany: "Krijgen steun uit België"

Bayern München is uitstekend begonnen aan het seizoen. Vincent Kompany & co wonnen drie ...

13
13
Leko onthult: deze harde boodschap kreeg falende Diakhon

Club Brugge pakte vrijdagavond de drie punten mee uit het Soevereinstadion, maar maakte tegen Lommel ...

99
99
Selectie Van Bommel: eerste grote slachtoffers al bekend?

Eind deze maand maakt Mark van Bommel zijn officiële debuut als Belgisch bondscoach. De ...

436
436
Anderlecht bikkelhard: kaakslag voor Stroeykens/Bertaccini

RSC Anderlecht heeft een razend drukke mercato achter de rug. De Brusselaars haalden een elftal aan ...

264
264
Verhaeghe voorspelt complete Club Brugge-ramp

Bart Verhaeghe waarschuwde zelf al voor het enorme financiële risico dat Club Brugge liep met ...

332
332
"Lamentabel" - Club Brugge-schlemiel 'delft eigen graf'

Club Brugge heeft zich vrijdagavond herpakt na de slipper op het veld van AA Gent. Tenminste toch ...

362
362
UCL-koorts: dramatische start PSG, eerste uitschuiver Real

Volgende week gaat de League Phase in de Champions League van start. Maar enkele van de Europese ...

41
41
Patro stunt op de transfermarkt: Stijnen geeft uitleg

Patro Eisden sloeg op de laatste dag van de mercato nog keihard toe. De club uit de Challenger Pro ...

111
111
Euvrard tempert verwachtingen: “Wellicht niet tegen Antwerp”

Bij Standard begonnen ze niet onaardig aan het nieuwe seizoen. De ploeg had zelfs nog meer punten ...

116
116
Anderlecht strikt smaakmaker: "Snel, technisch en goede vrije trap"

RSC Anderlecht kende een héél drukke zomermercato. De Brusselaars haalden met Thelo ...

476
476
Zegevierend Club overtuigt wederom niet tegen moedig Lommel

Club Brugge blijft voorlopig bijzonder wisselvallig voor de dag komen. Na de pijnlijke nederlaag ...

198
198
Thorup maakt balans op van mercato KRC Genk

KRC Genk spendeerde ruim dertig miljoen euro op de transfermarkt, enkel Club Brugge investeerde meer ...

187
187
CPL knettert: Vossen zet Kiel in brand, Kadavers verbazen

Spektakel op het Kiel én een nieuwe koppositie voor Dender: de Challenger Pro League leverde ...

136
136
'STVV greep naast twee enorme transferstunts'

STVV wist zich in het slot van de mercato nog te versterken. De Truienaars waagden ook hun kans bij ...

163
163
Olivier Deschacht pakt zwaar uit, fans hebben één boodschap

Olivier Deschacht heeft de voorbije jaren een opvallende tweede carrière uitgebouwd naast het ...

110
110
Club op voorsprong in Lommel: één speler krijgt volle laag

Club Brugge nam het vanavond op in en tegen Lommel SK. Hoe verging het de Bruggelingen de eerste 45 ...

275
275
'Anderlecht weigerde 28-voudig Frans international'

RSC Anderlecht kreeg deze zomer een opvallende naam aangeboden. Presnel Kimpembe, de ervaren Franse ...

657
657
AA Gent maakt nog een uitgaande transfer bekend

Bij AA Gent lijken ze een goede mercato achter de rug hebben. De Buffalo's hebben een aantal goede ...

60
60
Fans Anderlecht verliefd op nieuwe parel: "Geweldige speler"

Bij RSC Anderlecht krijgen de jonge talenten voorlopig héél veel speelkansen. De fans ...

229
229
Vanaken emotioneel diep geraakt: “Dat vergeet ik nooit”

Hans Vanaken heeft vanavond een bijzondere reden om met extra aandacht naar Lommel te kijken. De ...

154
154
Dolle transfermolen JPL: 17 transfers als record, Genk wint jackpot

De transferperiode ligt achter de rug. Het is opvallend: er werden deze zomer héél ...

133
133
‘Schandalige actie Allegri met De Bruyne’

Massimiliano Allegri heeft Kevin De Bruyne opnieuw hard aangepakt. Zelfs na zijn beslissende ...

212
212
Leko heeft gekozen: Club Brugge start met deze elf

Vanavond staat er nog eens oudewetse Lommel SK-Club Brugge op het programma. In het verleden hadden ...

130
130
Beveren verrast nog met aanwinst uit de MLS

SK Beveren heeft zich op de laatste dag van de zomermercato nog heel stevig versterking. Zopas ...

51
51

Meer sportnieuws