'Haaland hakt knoop over toekomst door'

door
'Haaland hakt knoop over toekomst door'

Borussia Dortmund heeft een prijskaartje minstens 150 miljoen euro rond de nek van Erling Braut Haaland gehangen. Op die manier hopen de Duitsers om geïnteresseerde clubs af te schrikken en hun goalgetter aan boord te houden. Maar dat plan dreigt volledig te mislukken, want ondanks die hoge vraagprijs blijft de interesse in zijn diensten bijzonder groot.


Zo weet SPORT dat FC Barcelona, Real Madrid, Chelsea, Manchester City, Manchester United én Bayern München reeds contact opgenomen met Mino Raiola, de zaakwaarnemer die de belangen van de 20-jarige Noor behartigt. City zou daarbij zelfs al een officieel bod van 115 miljoen hebben uitgebracht. Vermoedelijk gaat Dortmund niet in op die aanbieding, al zal het niet bij die ene poging blijven. Bovendien moeten ook de andere gegadigden hun kaarten nog op tafel leggen, én beschikt Haaland over een clausule in zijn contract die stipuleert dat hij medio 2022 voor 'slechts' 75 miljoen mag vertrekken.

UPDATE 30/03

Er gaat geen dag voorbij of Haaland wordt aan een Europese grootmacht gelinkt. Door de bovenvermelde clausule in zijn contract staat Dortmund alvast enigszins met de rug tegen de muur, want volgend jaar zou het haar doelpuntenmachine - goed voor 49 goals in evenveel duels sinds zijn overstap van RB Salzburg - dus wel eens aan een fikse korting kunnen verliezen. Tenzij hij zijn kribbel onder een nieuwe verbintenis zet natuurlijk.

Volgens het Spaanse medium El Mundo Deportivo is de gegeerde spits dat echter niet van plan. Integendeel: Haaland zou directeur Michael Zorc reeds op de hoogte hebben gesteld van zijn wens om komende zomer na anderhalf jaar alweer te vertrekken bij het teleurstellende nummer vijf in de Bundesliga. Het ziet er dus naar uit dat zijn volgende bestemming de internationale krantenkoppen nog even zal overheersen.

LEES OOK: 'Topkandidaat bij City: Kompany beslist over Bayern-vertrek'

De beste bestemming voor Haaland is volgens mij ...

Meest recent

Garcia dropt hint over basiself: slecht nieuws voor één Duivel

De Rode Duivels staan zaterdagavond voor een interessante test met oog op het WK. In Atlanta wordt ...

50
50
Duranville doet boekje open over Anderlecht-comeback

De Belgische beloften spelen vrijdagavond een belangrijke EK-kwalificatiewedstrijd tegen Oostenrijk. ...

31
31
Open oorlog Napoli vs. Lukaku: De Bruyne komt met reactie

De voorbije dagen is een heus conflict ontstaan tussen Romelu Lukaku en zijn club SSC Napoli. De ...

57
57
Onrust groeit rond De Cat: fout van Garcia?

De naam van Nathan De Cat springt in het oog bij de Rode Duivels, maar achter die selectie groeit ...

121
121
Europese barrages: dé favorieten voor de laatste WK-tickets

Tijdens de huidige interland-periode worden de resterende zes ticket voor het WK uitgedeeld. Vier ...

44
44
Club Brugge scherpt de messen: zinderend transferoffensief

Terwijl de spotlights deze week op de nationale ploegen zijn gerichten, kunnen de clubs hun plannen ...

254
254
'Anderlecht likt wonden: miljoenenaankoop buitenspel'

De boekhouding kleurt langzaam maar zeker groen bij RSC Anderlecht, dat weliswaar nog altijd op de ...

207
207
'Kroatisch talent zet koers richting Jupiler Pro League'

Onze competitie blijkt alsmaar meer een kweekvijver voor talent. Niet alleen jonge Belgen, ook ...

106
106
Club Brugge klopt tweedeklasser: één opvallende afwezige

Om de benen warm te houden tijdens de interlandbreak staan er bij de meeste ploegen enkele ...

363
363
Mannaert spreekt klare taal over toekomst bij KBVB

Met het oefenkamp in de Verenigde Staten zetten de Rode Duivels de laatste rechte lijn in richting ...

83
83
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

740
740
'Anderlecht op vinkenslag: comeback Lukaku deze zomer?'

Een van de vele targets op de verlanglijst van RSC Anderlecht voor volgende zomer is allicht een ...

258
258
Rigaux haalt gram: nieuwe goudmijn voor Club Brugge

Aleksandar Stankovic keert na amper één jaar wellicht al terug naar Inter, maar ook ...

197
197
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

158
158
Luc Nilis maakt korte metten met Anderlecht

Luc Nilis was in het verleden spitsentrainer bij RSC Anderlecht, maar uiteindelijk koos Paars-Wit ...

334
334
Nieuwe leider Duivels staat op: “Zéér serieus”

De Rode Duivels zijn momenteel op stage in de Verenigde Staten. Morgen staat de oefenwedstrijd tegen ...

128
128
Mokerslag De Cuyper: WK plots in gevaar?

Maxim De Cuyper heeft de afgelopen jaren een ferme opmars gemaakt. Van Club Brugge naar een ...

121
121
‘Strijd om Amadou Onana barst los: drie grootmachten’

Amadou Onana is bij de Rode Duivels niet meer weg te denken. Bij Aston Villa speelt de boomlange ...

79
79
Raman deelt ferme steek uit aan Club Brugge-fans

Benito Raman en Club Brugge, het zal nooit meer goedkomen. De aanvaller maakt nu het mooie weer bij ...

396
396
Vervanger Lukaku? Rudi Garcia maakt keuze

Romelu Lukaku geeft verstek voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten. De topscorer ...

85
85
De Cuyper slaat terug na kritiek op defensie Duivels

Komende zomer willen de Rode Duivels op het WK graag hoge ogen gooien. Om zo goed mogelijk aan de ...

48
48
Ruzie escaleert: Napoli stelt Lukaku ultimatum

De Rode Duivels stomen zich in de Verenigde Staten klaar voor het WK zonder Romelu Lukaku. De ...

279
279
De Cat voor toptransfer? Oude bekende duikt op

Nathan De Cat speelde zich de voorbije maanden al in de kijker en in de komende dagen zal zijn ...

106
106
'BOM: Real wil droomdeal Barça saboteren'

FC Barcelona stevent voorlopig af op de titel in LaLiga en is ook in de Champions League nog steeds ...

86
86
Anderlecht botst op njet van Rode Duivel

Anderlecht heeft nog eens een Rode Duivel, want Nathan De Cat werd voor de oefenmatchen tegen de VS ...

216
216

Meer sportnieuws