'Okereke gooit eigen ruiten in bij Clement'

door
'Okereke gooit eigen ruiten in bij Clement'

Philippe Clement en het bestuur van Club Brugge zullen van de huidige interland-break ongetwijfeld gebruik hebben gemaakt om de komende transferperiode voor te bereiden. Om volgend seizoen mee te strijden op drie fronten, zal er immers versterking nodig zijn. En ook aan uitgaande zijde wordt de nodige beweging verwacht.


Een aantal goudhaantjes van Blauw-Zwart is immers grof wild op de mercato, met name Noa Lang en Odilon Kossounou werden reeds nadrukkelijk aan een transfer gelinkt. Maar ook David Okereke zou wel eens kunnen vertrekken. De Brugse recordaanwinst kan maar niet overtuigen onder Clement, en ook zijn omscholing naar flankaanvaller is tot dusver geen doorslaggevend succes. Binnen de hiërarchie in het offensief compartiment op Jan Breydel is de 23-jarige Nigeriaan inmiddels dan ook voorbij gestoken door meerdere concurrenten. Om te voorkomen dat zijn marktwaarde blijft kelderen, zal de landskampioen binnenkort dus toch moeten ingrijpen.

Volgens ScoreNigeria is de kans daarom reëel dat Club komende zomer op zoek gaat naar een oplossing in de vorm van een huurbeurt of zelfs permanent vertrek. In dat laatste geval zal het wel vrede moeten nemen met een flink verlies, en dus lijkt een uitleenbeurt de beste oplossing. Okereke heeft in ieder geval nog een contract tot medio 2023. Dat de spits zijn huidige situatie zelf beu is, liet hij afgelopen weekend trouwens nog doorschemeren via zijn Instagram-stories. "Sometimes you just need one person who believes in you, one person to change your life and offer you opportunities", klonk de tekst daarin. Een boodschap aan het adres van Clement?

UPDATE 30/03
Over de beoogde ontvanger van Okereke zijn boodschap hoeft alvast weinig twijfel te bestaan. Het bericht dat hij deelde op zijn Instagram was namelijk de onderstaande video, waarin Chelsea-trainer Thomas Tuchel een hart onder de riem steekt bij N'golo Kanté. "Al wat nodig is, is één coach die in je gelooft. Een trainer kan je maken of kraken. Een goede coach ziet in jou wat je niet in jezelf ziet, en pusht je wanneer voor de rest iedereen aan je twijfelt", luidt daarbij de tekst.

Een duidelijke sneer richting Clement, die de laatste tijd alsmaar minder een beroep doet op de aanvaller die ruim anderhalf jaar geleden nog acht miljoen kostte. Afwachten echter of Okereke daarmee ook het verhoopte effect zal bewerkstelligen. Gezien de weelde voorin bij de ongenaakbare koploper in de Jupiler Pro League, tenminste zolang iedereen fit blijft, ziet het er eerder naar uit dat hij op die manier alleszins voor de komende wedstrijden zijn eigen ruiten ingooit.

LEES OOK: De Mil jubelt: Gent krijgt forse opsteker richting Play-Offs

Okereke moet meer kansen krijgen bij Club Brugge

Meest recent

Promotie plots in gevaar? KV Kortrijk reageert

De 31ste speeldag in de Challenger Pro League bracht zaterdag een grote verrassing. KV Kortrijk ...

60
60
Is er nog hoop? Nieuwe wending in dossier Bounida

De laatste tijd is het bij de voetbalbond alle hens aan dek om de toekomst van de Rode Duivels ...

41
41
'AA Gent wil Deens koopje doen'

Bij AA Gent is het alweer een seizoen met ups en downs geweest. Desondanks liggen ze wel nog op ...

20
20
Knalprestatie van Stassin, Juve schiet zichzelf in voet

Lucas Stassin was vrijdag dé grote verrassing in de selectie van de Rode Duivels. De jonge ...

17
17
Gent krijgt sterkhouder terug: "Klaar voor start POs"

AA Gent zal er zondag alles aan doen om zijn plaats in de top zes niet meer weg te geven. Daarvoor ...

14
14
Record in zicht: Kompany doet opmerkelijke uitspraak

Bayern München haalde in de voorbije week stevig uit in de Champions League, waarin Atalanta in ...

109
109
SK Beveren bouwt verder aan droomseizoen, remontada Lokeren

SK Beveren is weer een stap dichter bij een absoluut unicum. De Waaslanders maakten thuis gehakt van ...

50
50
Nainggolan doet boekje open over Antwerp en Beerschot

Vrijdagavond kreeg Patro Eisden in de Challenger Pro League een 0-4 om de oren van Beerschot. Het ...

79
79
Zeer verrassende transferwending bij Antwerp?

Antwerp sluit zijn seizoen in de reguliere competitie zondag nog af met een trip naar Leuven. Daarna ...

126
126
'Frankrijk steigert na soap rond Club Brugge-speler'

Bij Club Brugge proberen ze zondag nog een zo goed mogelijke uitgangspositie te veroveren voor de ...

104
104
Milan herpakt zich, dompers voor Lavia en Lokonga

Er stonden zaterdagavond in het buitenland nog enkele interessante affiches op het programma. AC ...

10
10
Club Brugge slikt stevige Vanaken-domper

Club Brugge kon de laatste weken lang niet altijd overtuigen, maar slaagde er wel in om in het spoor ...

371
371
Van Gucht scoort weer: “Ze zet mij op het juiste pad”

Ruben Van Gucht weet als geen ander vrouwelijk schoon aan te trekken. De VRT-man kwam de laatste ...

18
18
'Tast Coucke diep in de buidel? Anderlecht wil dure klepper'

Anderlecht volgt een speler die in Duitsland almaar meer naam maakt, maar goedkoop wordt dit dossier ...

144
144
Oplapwerk bij Club Brugge: dubbele WK-droom doorprikt?

Club Brugge zal volgende week weer een pak internationals zien uitzwermen. Een aantal van hun hoopt ...

85
85
De Mil jubelt: Gent krijgt forse opsteker richting Play-Offs

Behoudens een onwaarschijnlijke afgang plaatst AA Gent zich zondag voor de Champions' Play-Offs. ...

110
110
'Weer kassa voor OHL: zelfs Liverpool meldt zich'

OH Leuven vestigde vorige zomer nog een transferrecord door Ezechiel Banzuzi voor maar liefst 16 ...

43
43
Lukaku laat zich opnieuw zien bij Anderlecht

Wanneer de Rode Duivels binnen enkele dagen op het vliegtuig naar de Verenigde Staten stappen, zal ...

211
211
Garcia keihard: "Zij mogen kruis maken over WK"

De Rode Duivels trekken na het weekend op stage naar de Verenigde Staten om zich voor te bereiden op ...

250
250
Bizarre verdwijning bij Charleroi: "Weet niet waar hij is"

Voor Charleroi dreigt het seizoen toch op een ontgoocheling te eindigen. Even mochten de Carolo's ...

44
44
Yves Vanderhaeghe bezorgt ex-club ongeziene mokerslag

De competitie in de Challenger Pro League leek er lange tijd één op twee snelheden. ...

137
137
Drie dolle minuten waren genoeg: Bayern blijft razen

Bayern München blijft door het seizoen razen. Nadat het eerder op de week al vlot afrekende met ...

85
85
'Titanenstrijd voor goudhaantje: Mechelen eist 7 miljoen'

KV Mechelen beleeft een topseizoen en is zelfs een speeldag voor het einde van de reguliere ...

346
346
Portugal draait Rode Duivels een loer en overtuigt talent

De laatste jaren is er heel wat te doen over Belgische talenten met een dubbele nationaliteit. De ...

85
85
"Speelde ik bij Anderlecht, was ik Rode Duivel geweest"

Het lijkt erop dat de Rode Duivels weer naast een talent zullen grijpen, want het heeft er alle ...

122
122

Meer sportnieuws