'Okereke gooit eigen ruiten in bij Clement'

door
'Okereke gooit eigen ruiten in bij Clement'

Philippe Clement en het bestuur van Club Brugge zullen van de huidige interland-break ongetwijfeld gebruik hebben gemaakt om de komende transferperiode voor te bereiden. Om volgend seizoen mee te strijden op drie fronten, zal er immers versterking nodig zijn. En ook aan uitgaande zijde wordt de nodige beweging verwacht.


Een aantal goudhaantjes van Blauw-Zwart is immers grof wild op de mercato, met name Noa Lang en Odilon Kossounou werden reeds nadrukkelijk aan een transfer gelinkt. Maar ook David Okereke zou wel eens kunnen vertrekken. De Brugse recordaanwinst kan maar niet overtuigen onder Clement, en ook zijn omscholing naar flankaanvaller is tot dusver geen doorslaggevend succes. Binnen de hiërarchie in het offensief compartiment op Jan Breydel is de 23-jarige Nigeriaan inmiddels dan ook voorbij gestoken door meerdere concurrenten. Om te voorkomen dat zijn marktwaarde blijft kelderen, zal de landskampioen binnenkort dus toch moeten ingrijpen.

Volgens ScoreNigeria is de kans daarom reëel dat Club komende zomer op zoek gaat naar een oplossing in de vorm van een huurbeurt of zelfs permanent vertrek. In dat laatste geval zal het wel vrede moeten nemen met een flink verlies, en dus lijkt een uitleenbeurt de beste oplossing. Okereke heeft in ieder geval nog een contract tot medio 2023. Dat de spits zijn huidige situatie zelf beu is, liet hij afgelopen weekend trouwens nog doorschemeren via zijn Instagram-stories. "Sometimes you just need one person who believes in you, one person to change your life and offer you opportunities", klonk de tekst daarin. Een boodschap aan het adres van Clement?

UPDATE 30/03
Over de beoogde ontvanger van Okereke zijn boodschap hoeft alvast weinig twijfel te bestaan. Het bericht dat hij deelde op zijn Instagram was namelijk de onderstaande video, waarin Chelsea-trainer Thomas Tuchel een hart onder de riem steekt bij N'golo Kanté. "Al wat nodig is, is één coach die in je gelooft. Een trainer kan je maken of kraken. Een goede coach ziet in jou wat je niet in jezelf ziet, en pusht je wanneer voor de rest iedereen aan je twijfelt", luidt daarbij de tekst.

Een duidelijke sneer richting Clement, die de laatste tijd alsmaar minder een beroep doet op de aanvaller die ruim anderhalf jaar geleden nog acht miljoen kostte. Afwachten echter of Okereke daarmee ook het verhoopte effect zal bewerkstelligen. Gezien de weelde voorin bij de ongenaakbare koploper in de Jupiler Pro League, tenminste zolang iedereen fit blijft, ziet het er eerder naar uit dat hij op die manier alleszins voor de komende wedstrijden zijn eigen ruiten ingooit.

LEES OOK: Spectaculaire wending: Belgisch voetbal terug op televisie!

Okereke moet meer kansen krijgen bij Club Brugge

Meest recent

Standard leeft weer op: Euvrard vol lof

Standard droomt plots weer van een Europees ticket. De Rouches wonnen zeer knap met 0-5 van een ...

3
3
Vandenbempt maakt Burgess compleet met de grond gelijk

Union SG heeft al heel veel lof gekregen de afgelopen jaren, maar nu staan ze in het oog van de ...

79
79
Na vernedering Antwerp: Oosting komt met vreemde reactie

Royal Antwerp FC is afgezakt tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Pijnlijk. Tegen ...

48
48
Hugo Vetlesen onder de indruk: “Hij stuurt ons”

Hugo Vetlesen is weer een vaste waarde bij Club Brugge. De Noor was met Club oppermachtig in het ...

163
163
'Anderlecht incasseert nieuwe klap: sterkhouder valt weg'

Bij RSC Anderlecht blijven ze ook dit jaar toch te veel blessures hebben. En dat in een seizoen ...

145
145
Bekerfinale Anderlecht - Union SG dan toch op televisie

RSC Anderlecht en Union SG spelen volgende week donderdag de bekerfinale. De Brusselse finale leek ...

108
108
Leko verrast: “Na ons de beste van België”

Club Brugge is bezig aan ijzersterke Play-Offs. Blauw-Zwart won bijzonder makkelijk met 1-3 van een ...

180
180
Keepersellende bij Club: onheilspellende update Leko

De keeperspositie bij Club Brugge lijkt dit seizoen wel vervloekt. Zondag viel Nordin Jackers ...

155
155
Union bestolen? Oud-refs unaniem na rode kaart Mac Allister

Union SG heeft een behoorlijk dramatisch weekend achter de rug. De titelverdediger verspeelde ...

669
669
Eerste United-blunder Lammens: opvallende reactie Roy Keane

Manchester United boekte zondagavond een prestigezege tegen rivaal Liverpool FC: 3-2. Daarbij mocht ...

194
194
Nieuwe optater Gent: "Iedereen in de kleedkamer ..."

AA Gent blijft na zes speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning in de Champions' Play-Offs. De ...

145
145
'Maat is vol bij KRC Genk: misnoegd bestuur grijpt in'

In de Europe Play-Offs is KRC Genk uiterst tegenvallend aan de terugronde begonnen. De Limburgers ...

776
776
Spectaculaire wending: Belgisch voetbal terug op televisie!

De soap rond de beeldrechten in het Belgische voetbal is een nieuwe wending rijker. Vanaf volgend ...

422
422
'Lukaku flirt met schaamteloze transferbom'

Lukaku duikt opnieuw op in een transferdossier dat Italië doet daveren. Na een moeilijk seizoen ...

150
150
Titelstrijd in beslissende plooi? Analisten doen uitspraak

Nog vier speeldagen te gaan en de Champions' Play-Offs en de titelstrijd is een volledig nieuwe ...

251
251
Hoogspanning Union: oorzaak gekend voor uithaal Burgess

Christian Burgess heeft afgelopen weekend heel wat stof doen opwaaien. Na de nederlaag op STVV pakte ...

887
887
Club onverzadigbaar: Vanaken streng voor Tzolis

Bij Club Brugge maakten ze de voorbije maanden er geen geheim van dat de titel een absolute must is. ...

370
370
Taravel verdedigt ongelukkige debutant bij Anderlecht

Voor Anderlecht is de klassieker tegen Club Brugge een nieuwe ontgoocheling geworden. Het moest ...

227
227
Real stelt titelfeestje van Barça nog even uit

In Spanje wordt de kampioen dit weekend nog niet gekroond. Dat had wel gekund, want FC Barcelona ...

66
66
Inter laat geen steek vallen en pakt 21ste Scudetto

In Italië is de titelstrijd zondagavond helemaal beslist. Inter had de champagne al een tijdje ...

38
38
Leko ziet één minpunt bij Club: "Ik was héél boos"

Na 36 speeldagen is Club Brugge voor de eerste keer dit seizoen leider in de Jupiler Pro League. Het ...

266
266
Toch nog redding? Spurs knokt zich naar veilige plaats

Tottenham Hotspur gaat mogelijk het rampscenario toch nog vermijden. De topclub moest de voorbije ...

98
98
Kranten pakken Anderlecht-schlemiel keihard aan

Anderlecht is zondagavond tegen zijn derde nederlaag op rij aangelopen. Na de verliespartijen tegen ...

580
580
Tzolis slaat terug na kritiek: "Er werden dingen gezegd..."

Club Brugge zou zondag de titelstrijd weleens naar zich toe getrokken te kunnen hebben. Het neemt op ...

208
208
Kana en Hazard zien ondanks kansloze nederlaag lichtpunt

Anderlecht is er zondag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen tegen Club Brugge. Het ging met ...

202
202

Meer sportnieuws