'Liverpool vist achter het net voor zomerdoelwit'

door
'Liverpool vist achter het net voor zomerdoelwit'

Liverpool kan terugblikken op enkele vette jaren, waarin het de Champions League en het WK voor clubteams won én voor de eerste keer in 30 jaar nog eens Engels landskampioen kon worden. De Reds hebben het dit seizoen echter een pak moeilijker, want in de Premier League staan ze na 29 speeldagen pas op de zevende plaats.


Daar spelen blessures een niet te onderschatten rol in. Vooral in de defensie moest Jürgen Klopp dit seizoen al vaak puzzelen. Virgil van Dijk ligt al sinds oktober in de lappenmand, Joe Gomez sinds november en ook Joel Matip en Fabinho kenden al het nodige blessureleed. Daardoor moest Klopp al regelmatig teruggrijpen naar middenvelder Jordan Henderson of youngsters Nathaniel Phillips en Rhys Williams in het hart van de verdediging.

Eind januari greep Liverpool al in door met Ozan Kabak en Ben Davies twee extra verdedigers aan boord te halen. Desondanks zouden ze op Anfield hun defensie in de zomer nog verder willen versterken.

Volgens The Athletic worden er alvast gevorderde gesprekken gevoerd met Ibrahima Konaté, een 21-jarige Fransman die onlangs nog met RB Leipzig de Reds bekampte in de Champions League. Hij zou een clausule in zijn contract hebben waardoor hij voor 41,5 miljoen euro kan vertrekken en Liverpool zou die clausule kunnen activeren. Ook Chelsea ligt wel nog op de loer voor Konaté.

UPDATE 30/03

Ibrahima Konaté binnenhalen zou wel eens een zware opdracht kunnen worden voor Liverpool. In een exclusief gesprek met Stats Perform News spreekt Markus Krosche, de sportief directeur van RB Leipzig, duidelijke taal over een transfer naar de Engelse topclub. "Ik kan daar niets over zeggen. Ik denk dat dat voor Ibu (Konaté, nvdr) geen optie is. Hij heeft een lang contract met ons en hij weet wat wij voor hem betekenen en wat hij voor ons betekent", zegt Krosche over een mogelijke overgang naar de Reds.

LEES OOK: 'Union SG droomt van megadeal met Liverpool'

Moet Liverpool doorduwen voor Konaté?

Meest recent

Spaanse fileert Club: spectaculaire woorden voor één speler

Club Brugge hield één helft lang de schijn hoog, maar moest dinsdagavond uiteindelijk ...

105
105
‘Anderlecht gaat upgraden: prijzenpakker op de A-lijst’

Anderlecht wil upgraden en kijkt verder dan snelle noodoplossingen als hoofdcoach. Plan A blijft ...

90
90
Duizelingwekkend! Club verdient dít bedrag aan UCL-campagne

Het is Club Brugge dan toch niet gelukt om voor het tweede jaar op rij door te stoten naar de 1/8ste ...

249
249
Kranten zien zondebok: toekomst bij Club Brugge in gevaar?

Het Champions League-verhaal van Club Brugge is geschreven voor dit seizoen. In de terugmatch tegen ...

203
203
'Anderlecht vloekt: volgend trainersplan valt in water'

Er zijn ondertussen al een drietal weken verstreken na het ontslag van Besnik Hasi en RSC Anderlecht ...

216
216
'Zeer verrassende WK-ganger voor Club Brugge'

Club Brugge zag dit seizoen weer de nodige spelers doorbreken op het internationale toneel. Sinds de ...

110
110
'KV Mechelen twijfelt nog over verlenging sterkhouder'

KV Mechelen ligt met nog vier wedstrijden te spelen in de reguliere competitie nog altijd op koers ...

76
76
Trotse Leko: "We hebben voor paniek gezorgd"

Voor Club Brugge is er dinsdagavond een einde gekomen aan het avontuur in de Champions League. Op ...

87
87
Bodø/Glimt stunt weer, ook Leverkusen en Newcastle door

Dinsdagavond hebben nog drie teams hun ticket voor de achtste finales van de Champions League ...

83
83
'Marokko vier maanden voor WK op zoek naar bondscoach'

De start van het WK nadert met rasse schreden en de meeste deelnemers leggen de laatste hand aan hun ...

63
63
Mignolet reageert goudeerlijk na stevige blunder

Club Brugge heeft zich dinsdag niet opnieuw kunnen plaatsen voor de achtste finales van de Champions ...

129
129
'Wilmots zorgt voor opmerkelijke wending bij Standard'

Op vier speeldagen van het einde van de reguliere competitie strijdt Standard nog altijd mee voor de ...

143
143
Twee sterkhouders gebuisd bij Club: "Je ziet het zelden"

Voor Club Brugge zit het avontuur in de Champions League erop. Het slaagde er niet in om te stunten ...

340
340
Zure avond voor Club: "Cijfers zijn te zwaar"

Club Brugge is er dit seizoen niet in geslaagd om de achtste finale van de Champions League te ...

114
114
Mannaert héél duidelijk over transfer naar Anderlecht

Vincent Mannaert heeft een aflopend contract bij de KBVB. De toekomst van de voormalige sportieve ...

319
319
Exit Club Brugge: ex-Buffalo kegelt Blauw-Zwart uit CL

Om 18u45 ging Club Brugge op bezoek naar Atlético Madrid. Heel Brugge geloofde in een stunt ...

121
121
'Griezmann op weg naar bijzonder straffe transfer'

Antoine Griezmann hoopt vanavond met Atlético Madrid Club Brugge uit te schakelen. De Franse ...

44
44
‘Casteels-stunt: één detail zet Club Brugge op z’n kop’

Club Brugge kijkt al vooruit naar het leven na Simon Mignolet, want zijn contractdossier blijft ...

418
418
Sensatie in Atlético-Club Brugge: "50 miljoen euro!"

Club Brugge begon om 18u45 aan zijn match tegen Atlético Madrid. De Bruggelingen speelden 3-3 ...

199
199
'Standard wil cashen: smaakmaker ontploft'

Bij Standard kennen ze al jarenlang heel veel miserie, op en naast het veld. Sportief en financieel ...

132
132
Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

28
28
Club-coach Leko legt keuzes Vetlesen en Diakhon uit

Club Brugge neemt het in de terugwedstrijd van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

47
47
Lukebakio in de clinch met Prestianni: racismerel escaleert

De racismerel tussen Vinicius Junior van Real Madrid en Benfica-speler Gianluca Prestianni blijft ...

96
96
‘Nieuwe sportieve baas Anderlecht: positieve gesprekken’

RSC Anderlecht is druk bezig om de zaken achter de schermen op orde te stellen. Paars-Wit zoekt een ...

301
301
De 11 namen: Leko verrast met vervanger Onyedika

Club Brugge heeft om 18u45 een afspraak met de geschiedenis. Na het 3-3 gelijkspel in Jan Breydel ...

162
162

Meer sportnieuws