'Liverpool vist achter het net voor zomerdoelwit'

56 stemmen
'Liverpool vist achter het net voor zomerdoelwit'

Liverpool kan terugblikken op enkele vette jaren, waarin het de Champions League en het WK voor clubteams won én voor de eerste keer in 30 jaar nog eens Engels landskampioen kon worden. De Reds hebben het dit seizoen echter een pak moeilijker, want in de Premier League staan ze na 29 speeldagen pas op de zevende plaats.


Daar spelen blessures een niet te onderschatten rol in. Vooral in de defensie moest Jürgen Klopp dit seizoen al vaak puzzelen. Virgil van Dijk ligt al sinds oktober in de lappenmand, Joe Gomez sinds november en ook Joel Matip en Fabinho kenden al het nodige blessureleed. Daardoor moest Klopp al regelmatig teruggrijpen naar middenvelder Jordan Henderson of youngsters Nathaniel Phillips en Rhys Williams in het hart van de verdediging.

Eind januari greep Liverpool al in door met Ozan Kabak en Ben Davies twee extra verdedigers aan boord te halen. Desondanks zouden ze op Anfield hun defensie in de zomer nog verder willen versterken.

Volgens The Athletic worden er alvast gevorderde gesprekken gevoerd met Ibrahima Konaté, een 21-jarige Fransman die onlangs nog met RB Leipzig de Reds bekampte in de Champions League. Hij zou een clausule in zijn contract hebben waardoor hij voor 41,5 miljoen euro kan vertrekken en Liverpool zou die clausule kunnen activeren. Ook Chelsea ligt wel nog op de loer voor Konaté.

UPDATE 30/03

Ibrahima Konaté binnenhalen zou wel eens een zware opdracht kunnen worden voor Liverpool. In een exclusief gesprek met Stats Perform News spreekt Markus Krosche, de sportief directeur van RB Leipzig, duidelijke taal over een transfer naar de Engelse topclub. "Ik kan daar niets over zeggen. Ik denk dat dat voor Ibu (Konaté, nvdr) geen optie is. Hij heeft een lang contract met ons en hij weet wat wij voor hem betekenen en wat hij voor ons betekent", zegt Krosche over een mogelijke overgang naar de Reds.

LEES OOK: Pérez herverkozen: Mourinho en dríé topaanwinsten naar Real

Moet Liverpool doorduwen voor Konaté?

Meest recent

De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

48
48
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

9
9
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

39
39
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

21
21
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

77
77
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

106
106
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

25
25
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

41
41
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

54
54
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

240
240
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

147
147
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

36
36
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

192
192
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

137
137
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

132
132
Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Bij RSC Anderlecht braken er heel veel spelers van Neerpede door. Niet allemaal maakten ze ...

89
89
De Cat openhartig over vertrek bij Anderlecht

Waar speelt Nathan De Cat volgend seizoen? Dat is nog steeds een heel groot vraagteken. RSC ...

411
411
Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

324
324
Van Club Brugge-flop tot droomverhaal op het WK

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel veel spelers naar het Jan Breydelstadion. De ene werd een ...

128
128
Lierse krijgt rechtszaak van oude eigenaar aan been

Lierse is tegenwoordig een stabiele club in de Challenger Pro League, die geen gekke dingen doet en ...

127
127
Ruben Van Gucht doet schokkende bekentenis over privé-leven

Hij lijkt tegenwoordig werkelijk overal op te duiken. Van televisieprogramma's tot radio en ...

91
91
Ex-Rode Duivel wil voor WK-stunt zorgen met enorm voordeel

Op het komende WK staan er niet 26 spelers die al het shirt van de Rode Duivels droegen, maar wel ...

32
32
'Union heeft wéér beet: medische keuring gepland'

Geen Belgische club leverde de voorbije jaren zo'n indrukwekkend werk op de transfermarkt als Union, ...

161
161
'Club blijft inzetten op jeugd: twee talenten naar A-kern'

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugdopleiding. Dat bleek dit ...

193
193
Na openingsceremonie WK gaat opvallende theorie over Shakira rond

Het WK 2026 werd donderdagavond officieel op gang getrapt. Voor de openingswedstrijd tussen Mexico ...

41
41

Meer sportnieuws