Peperduur toptalent wordt richting Club Brugge geduwd

door
Peperduur toptalent wordt richting Club Brugge geduwd

Club Brugge lijkt met Bas Dost zijn 'droomspits' eindelijk beet te hebben. De Nederlander rijgt de doelpunten aan elkaar bij de landskampioen, én met Daniel Pérez en Youssouph Badji heeft Blauw-Zwart nog twee talentvolle doublures in de wachtkamer. Toch zou men bij de Bruggelingen nog steeds denken aan een voormalig doelwit. 


Enkele weken raakte bekend dat Club Brugge de piste van Daryl Dike nog steeds niet heeft opgegeven. De Amerikaanse spits van Orlando City - die momenteel op huurbasis bij Barnsley speelt - wil de definitieve stap richting Europa zo snel mogelijk zetten. Verschillende bronnen wisten dan ook te melden dat Club Brugge samen met Spartak Moskou en Manchester United tot de grootste kanshebbers zou behoren wat betreft de aanvaller, maar Dike blijkt immers een dure vogel te zijn. Zo wil Orlando City minstens tien miljoen euro vangen voor het goudhaantje. 

Een bedrag dat volgens ESPN-journalist Taylor Twellman enkel maar kan neergelegd worden door Manchester United. De kans dat Club Brugge een speler als Dike alsnog zal overtuigen lijkt dus bijzonder klein te gaan worden. Desondanks pleiten heel wat Amerikaanse voetbalkenners, waaronder het befaamde MLS Transfers-platform, voor een transfer richting Club Brugge. Zij geven immers aan dat Dike zich het best zal ontwikkelen in België, én dat Club Brugge daar de ideale club voor is. In de Verenigde Staten geeft men Club Brugge dus nog een kans, al is het nog maar de vraag of de Bruggelingen ook daadwerkelijk kunnen concurreren met de steenrijke club uit Manchester. 

LEES OOK: 'Antwerp in alle staten: Club Brugge snoept spits af'

Heeft Club Brugge nog nood aan een nieuwe spits?

Meest recent

Stijnen steelt show: finalisten Promotion PO's bekend

In de Jupiler Pro League zijn alle ogen gericht op de titelrace, maar ook in de tweede afdeling valt ...

0
0
'Taravel hakt knopen door: De Cat in, Hazard out?'

Na de pijnlijke nul op zes tegen STVV en Union is het alweer alarmfase rood bij RSC Anderlecht, waar ...

7
7
'Antwerp in alle staten: Club Brugge snoept spits af'

Dankzij een fraaie negen op negen mag Antwerp alsnog hoop koesteren op een Europees ticket, maar ...

145
145
Anderlecht in nesten: geen bekerfinale voor Sardella?

RSC Anderlecht leek even op weg naar een comeback tegen Union, tot het licht even uitging bij ...

75
75
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

187
187
Straffe beelden: zó kwam VAR tot rode kaart Sardella

Dat de rode kaart voor Killian Sardella wedstrijdbepalend was in Anderlecht-Union (1-3), is ...

116
116
Kompany creëert machine: Bayern-vertrekker doet boekje open

In de Champions League staat dinsdag de heenwedstrijd tussen Paris Saint-Germain en Bayern ...

123
123
'Transferwending Club Brugge: nationaal record aan flarden'

Club Brugge maakt zich op voor een hete transferzomer waarin het verschillende sterkhouders dreigt ...

326
326
Anderlecht bestolen? Lardot reageert op rode kaart Sardella

Union SG verdedigde zondagavond zijn leidersplaats in de Champions' Play-Offs met succes en won met ...

219
219
Onthuld! Dít zei Wayne Rooney 'off camera' tegen Doku

Jérémy Doku toonde zich afgelopen weekend andermaal van goudwaarde voor Manchester ...

111
111
Drama Anderlecht: toptransfer krijgt vreselijke wending

Anderlecht wordt verrast door een plotse wending in een transferdossier dat al maanden aansleept. ...

259
259
Luis Enrique roept oorlogstaal richting Kompany

Het Bayern München van Vincent Kompany kijkt Europese grootmacht PSG in de ogen in de halve ...

54
54
STVV bestolen van titelkans? “Refs beter hun werk deden…”

Sint-Truiden VV swingde de afgelopen weken door de Champions Play-Offs. Ook afgelopen speeldag was ...

139
139
Rik Verheye spreekt duidelijke taal over licentie Hasselt

Sporting Hasselt is kampioen in Eerste Amateur. Een hoogtepunt voor eigenaars Sam Kerkhof en Rik ...

130
130
Vanderbiest vloekt erop los na KV Mechelen-pandoering

KV Mechelen kreeg afgelopen speeldag in eigen huis een ferme pandoering. Achter de Kazerne verloor ...

72
72
Er viel Vandenbempt iets op tijdens Anderlecht-Union

RSC Anderlecht verloor in eigen huis met 1-3 van Union SG. De Brusselse rivaal is titelkandidaat ...

261
261
‘Club Brugge duidt transferprioriteit zomermercato aan’

Club Brugge strijdt nog volop om de titel, maar achter de schermen is Blauw-Zwart al bezig met de ...

257
257
Bom in het voetbal: DPG Media & co zijn tv-rechten kwijt

Hert is duidelijk dat er héél veel beweegt in het voetbal. En dan vooral inzake de ...

410
410
'Westerlo wil uitpakken met ingaande toptransfer'

KVC Westerlo gaat een héél drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel wat spelers ...

62
62
'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

De carrière van Arthur Vermeeren zit in een stevige dip. De Belgische middenvelder zal in de ...

198
198
Luis Enrique onder de indruk: woorden over Kompany

Dinsdagavond staat in Parijs dé topmatch tussen PSG en Bayern München op het programma. ...

94
94
Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

91
91
'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

326
326
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

145
145
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

540
540

Meer sportnieuws