"Ik wil de toekomstige linksachter van de Rode Duivels worden"

473 stemmen

Bij de Rode Duivels hebben ze niet meteen een overschot aan linksvoetige defensieve spelers. Het noopte Roberto Martinez de voorbije maanden er al toe om spelers als Elias Cobbaut en Hannes Delcroix bij de selectie te halen, terwijl hij de jongste maanden ook in het buitenland rondkeek. Zo kwam de bondscoach uit bij Pascal Struijk (Leeds) en Adrien Truffert (Rennes). In Frankrijk loopt er echter ook nog een andere optie rond.


Eén van de meer opvallende namen in de selectie van Jacky Mathijssen bij de nationale beloften was die van Logan Ndenbe. De 21-jarige linksachter speelt sinds dit seizoen in de Ligue 2 voor EA Guingamp. Hij groeide sinds Nieuwjaar uit tot een vaste waarde en zit intussen aan dertien matchen in de Ligue 2 dit seizoen. In La Dernière Heure geeft Ndenbe aan dat hij hoopt dat hij de toekomstige linksachter van de Rode Duivels kan worden.

De jonge Waal heeft de voorbije jaren al heel wat watertjes doorzwommen. Hij doorliep de jeugdopleiding van Moeskroen, maar maakte zijn debuut op het hoogste niveau bij KV Oostende. Bij de kustploeg maakte hij de perikelen na het vertrek van Marc Coucke mee vanop de eerste rij en slaagde hij er uiteindelijk niet echt in om door te breken. In drie jaar kwam hij immers niet verder dan vijftien matchen.

Kan hij in de toekomst Rode Duivel worden?

Meest recent

Ancelotti pakt Neymar mee naar WK, Spaans alarm om Yamal

Binnen minder dan een maand barst het WK in alle hevigheid los. Momenteel worden dan ook volop ...

7
7
'Club Brugge perplex: totale transferwending Stankovic'

Club Brugge zal tijdens de zomermercato sowieso verschillende sterkhouders kwijtspelen. Ook een ...

99
99
Arsenal op zucht van titel: controverse na rode kaart-fase

Arsenal FC heeft maandagavond weer een grote stap richting de landstitel gezet. De Gunners wonnen op ...

31
31
Leko ontkracht kritiek op Verhaeghe: "Klopt niet"

Club Brugge staat op het punt om Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord, met als gevolg de ...

157
157
'Code rood bij Antwerp: exit Jaecques & Haroun?'

Na een alweer teleurstellend seizoen is Antwerp aan bezinning toe. Komende zomer is er dan ook nog ...

136
136
'Witte rook bij Essevee: overeenkomst met nieuwe T1'

Ontsnappen aan de Relegation Play-Offs lukte niet, maar daarin bleek Zulte Waregem wel veruit de ...

164
164
'Kogel door de kerk: Anderlecht verkoopt De Cat'

Na de verloren bekerfinale was het andermaal een seizoen om snel te vergeten voor RSC Anderlecht. ...

782
782
Leko haalt gram: ultieme vernedering voor AA Gent?

Dankzij een spectaculaire 5-0 zege tegen Union diepte Club Brugge het gat met de eerste achtervolger ...

394
394
"Als je hem ziet spelen ..." - Vanaken vaste basisspeler op WK?

Met een vijf sterren-prestatie in de titelclash tegen Union SG, toonde Hans Vanaken zondag nog eens ...

160
160
'Bom in Manchester: Guardiola na slotspeeldag weg bij City'

De ontknoping van de Engelse titelstrijd draait op volle toeren. Maar maandagavond werd de Premier ...

154
154
'STVV op zucht van nieuwe spits, Cercle pakt miljoenen'

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Heel wat ploegen zijn dan ook al ...

82
82
Gouden Schoen: winnaar eerste stemronde nú al bekend?

Het seizoen in het clubvoetbal zit er bijna op, tijd dus om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

211
211
'Mourinho dropt enorme transferbom bij Real-comeback'

Een officiële aankondiging ontbreekt nog, maar alle signalen wijzen erop dat José ...

196
196
Coucke met grond gelijk gemaakt: "Net een oude ABBA-zanger"

Bijna negen jaar geleden verraste Marc Coucke de Belgische voetbalwereld door recordkampioen RSC ...

548
548
'Gheysens droomt van stunt met topcoach'

Antwerp zit opnieuw zonder trainer en op de Bosuil gonst het meteen van de geruchten. Paul Gheysens ...

655
655
Lardot velt verdict: Sykes ontsnapt, penalty voor RSCA?

Na de 5-0 zege van Club Brugge tegen Union lijkt de titelstrijd beslist. Op het optreden van Lothar ...

316
316
Haroun hakt knopen door: 4 slachtoffers bij Antwerp

Na nog geen halfjaar werd Joseph Oosting alweer bedankt voor bewezen diensten door Antwerp, dat de ...

597
597
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

475
475
'RSCA kan cashen: 30 miljoen voor voltreffers Renard'

De vierde plaats werd voorlopig veiliggesteld, maar tot zover het goede nieuws bij RSC Anderlecht. ...

678
678
Titelkoorts bij Club Brugge: feestplannen al onthuld

Zelf houden Ivan Leko en co hun voetjes nog op de grond, maar na de forfaitzege tegen Union lijkt ...

295
295
Van Gucht en Charlotte shockeren: “Namen beslissing samen”

Alsof alle ogen al niet genoeg op hen gericht waren, zorgen Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy ...

98
98
Vanderbiest met verrassend oordeel over punt in Anderlecht

KV Mechelen gaf in de slotfase alsnog een zege weg tegen RSC Anderlecht. Al verdienden de ...

281
281
Vandenbempt trekt héél pijnlijke conclusie over Anderlecht

RSC Anderlecht moet nog knokken om een Europees ticket te behalen. Dat is heel erg nodig voor de ...

326
326
KV Mechelen wacht af: ervaren pion mysterieus over vertrek

Bij KV Mechelen hopen ze nog een Europees ticket te behalen, wat voor de club fantastisch zou zijn. ...

182
182
Club Brugge reageert fors na nazigroet

Er was een groot feest na Club Brugge - Union SG, maar één fan zorgde ervoor dat hij ...

419
419

Meer sportnieuws