TRANSFERUURTJE: 'Club wijst ruildeal af, domper voor Anderlecht'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club wijst ruildeal af, domper voor Anderlecht'

De wintermercato mag dan wel voorbij zijn, er raakt wel nog heel wat informatie bekend over de transfers die in januari plaatsvonden. Daarnaast beginnen een aantal clubs zich ook al voor te bereiden op de zomer. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Club Brugge zien ze in de zomer wellicht opnieuw een sterkhouder vertrekken. Voor Odilon Kossounou is er heel wat interesse, onder meer van Internazionale. Er verschenen berichten dat de Italianen de prijs zouden willen drukken door doelman Ionut Radu in de deal te betrekken, maar zo'n voorstel zal Club afwijzen. Blauw-Zwart wil de volle pot voor zijn jonge verdediger en houdt vast aan een vraagprijs van 20 miljoen euro.



Anderlecht zal komende zomer heel wat knopen moeten doorhakken over zijn huurlingen, zowel op inkomend als uitgaand vlak. Lukas Nmecha zouden ze in het Lotto Park graag aan boord houden, maar dat lijkt alsmaar moeilijker te gaan worden. Een nieuwe uitleenbeurt kan immers enkel als Manchester City zijn contract verlengt, maar de Engelse grootmacht kan er ook voor kiezen om zijn goede prestaties - ook op het EK U21 - te gelde te maken. Zo zou er vanuit de Bundesliga de nodige interesse kunnen komen.

Eén van de vele spelers die Anderlecht dit seizoen verhuurt, is Knowledge Musona. De aanvaller doet het niet onaardig bij AS Eupen. Hij geeft dan ook aan dat hij ook volgend seizoen graag aan de Kehrweg zou blijven. Gesprekken daarover lopen echter nog niet, dat zal pas na het seizoen gebeuren.



KV Mechelen neemt in de zomer alvast afscheid van zeker één speler. De optie in het contract van Arno Van Keilegom wordt niet gelicht en de jonge middenvelder zal wellicht een definitieve transfer naar Nederland maken. Daar speelt hij dit seizoen al op huurbasis voor Helmond Sport en zij willen hem ook graag aan boord houden.

BUITENLAND

Het blijft gonzen van de geruchten rond Romelu Lukaku. De spits werd de voorbije weken al aan een aantal grootmachten gelinkt en nu klinkt het dat ook hij ook hoog op het verlanglijstje van Real Madrid staat. De prioriteiten van de Koninklijke blijven uiteraard Kylian Mbappé en Erling Haaland, maar als zij onhaalbaar blijken zou Lukaku meteen in beeld komen. Internazionale zou 90 miljoen euro vragen voor de Rode Duivel.



Bij Dortmund houden ze echter wel al rekening met een vertrek van Haaland, al dan niet naar Real. De zoektocht naar een opvolger is dan ook al ingezet en de Duitsers zouden hun doelwit al bepaald hebben. Ze zouden van plan zijn om Alexander Isak terug te halen. De Zweedse spits doet het goed bij Real Sociedad en Dortmund zou over een terugkoopclausule van 30 miljoen euro beschikken.

Juventus zou na een kwakkelseizoen weleens een drukke transferzomer kunnen kennen. Het lijkt daarbij ook te azen op enkele spraakmakende ruildeals. De Oude Dame zou bijvoorbeeld bij Real Madrid aankloppen voor Isco, die op een zijspoor zit. In ruil zou Real Adrien Rabiot mogen overnemen van Juventus.

LEES OOK: Taravel geeft oorzaak voor blessures Camara

Bij welke club zou Lukaku het beste passen?

Meest recent

Taravel geeft oorzaak voor blessures Camara

RSC Anderlecht weet wat het morgen moet doen tegen AA Gent: winnen. De Brusselaars moeten het weer ...

6
6
De Mil bijzonder misnoegd: "Waar halen ze het?!

AA Gent heeft sinds het vertrek van Hein Vanhaezebrouck twee keer de Champions' Play-Offs gehaald. ...

46
46
Anderlecht hoopt op uitgaande transfer: "Alles is mogelijk"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer een stevige schoonmaak volgen. De Brusselaars hopen een aantal ...

74
74
'Juventus gaat voor zes absolute knaltransfers'

Juventus is al jaren op de dool. De Oude Dame wil daar verandering in gaan brengen. De Italiaanse ...

27
27
Weldra transferdeal tussen AA Gent en Cercle Brugge?

Het is april en dan begint de transfermolen inzake transfers steeds meer te draaien. De Belgische ...

114
114
Arsenal met grote zorgen na nieuwe optater

Arsenal wil dit jaar na ruim 20 jaar eindelijk nog eens landskampioen worden. De Gunners hoopten ...

30
30
'Standard kan eindelijk cashen: twee hete transferdossiers'

Standard is een club die de komende jaren weer aansluiting wil vinden met de Belgische subtop. De ...

58
58
'Anderlecht, opgelet: twee clubs strijden om Lukaku'

Ze spreken het bij RSC Anderlecht niet uit, maar uiteraard dromen ze door de huidige situatie van ...

165
165
Coosemans doet boekje open over toekomst bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht zal Thorgan Hazard heel erg uitkijken naar de contractbesprekingen tussen de club ...

142
142
Dipje bij STVV: Vrancken blikt vooruit naar Club Brugge

STVV kent een fantastisch seizoen. De Kanaries kunnen echter niet ontkennen dat ze in een dipje ...

107
107
'City pakt zwaar uit: PL-smaakmaker eerste zomeraanwinst'

Manchester City maakt zich op voor Premier League-toppers die de Engelse titelstrijd in een ...

40
40
Exodus Club dreigt: vier smaakmakers tóch langer aan boord?

Club Brugge maakt zich op voor een drukke transferzomer. Verschillende sterkhouders van Blauw-Zwart ...

363
363
Taravel zet orde op zaken na bolwassing: "Heeft me gestoord"

Jérémy Taravel maakt momenteel kennis met de keerzijde van de trainersmedaille. Na ...

168
168
"Respect van heel Europa" - Bayern-CEO gaat los over Kompany

Bayern München staat voor een belangrijke week. In de Bundesliga ligt het doelpuntenrecord ...

256
256
Genk op scherp gezet: Hayen krijgt 'duidelijke ambitie'

KRC Genk kan voorlopig niet tevreden zijn over het seizoen tot dusver. Maar de Limburgers hebben in ...

149
149
TRANSFERUURTJE: 'Topaankoop Club Brugge, transferschok Lukaku'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

545
545
Oosting verrast met uitspraken na nieuwe mokerslag

Royal Antwerp FC kreeg een nieuwe mokerslag in de Europe Play-Offs. The Great Old ging met 2-1 ...

164
164
Bram Van Driessche haalt Belgische VAR onderuit

Bram Van Driessche mag mee naar het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. De Belgische ...

114
114
‘STVV in de fout met Vrancken: Anderlecht of buitenland?’

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. Wouter Vrancken is de ...

255
255
Mbappé vol bloed na slag: Arbeloa in alle staten

Real Madrid verloor dure punten in La Liga. Tegen het Girona van Axel Witsel werd het 1-1. Thibaut ...

67
67
Ziedende Pocognoli haalt ongezien uit na zeperd

Sebastien Pocognoli zat in bloedvorm met een 21 op 21 in de Ligue 1 en met zeges tegen onder meer ...

76
76
Nieuwe T1 Charleroi kan ogen niet geloven na Antwerp

Sporting Charleroi heeft de desastreuze reeks doorbroken tegen Royal Antwerp FC. Onder nieuwbakken ...

75
75
'Vrancken verrast: één traditieclub krijgt al 'njet''

Gaat Wouter Vrancken STVV verlaten? Die kans is aanwezig. De trainer is einde contract op Stayen en ...

227
227
'KRC Genk laat oog vallen op pion van Kompany'

KRC Genk is een club met een zeer goed scoutingsapparaat. De Limburgers leverden de afgelopen jaren ...

140
140
Club Brugge neemt afscheid: "Buitenland is zeker een optie"

Bij Club Brugge doet de beloftenploeg het dit jaar niet goed in de Challenger Pro League. Club NXT ...

120
120

Meer sportnieuws