TRANSFERUURTJE: 'Club wijst ruildeal af, domper voor Anderlecht'

506
TRANSFERUURTJE: 'Club wijst ruildeal af, domper voor Anderlecht'

De wintermercato mag dan wel voorbij zijn, er raakt wel nog heel wat informatie bekend over de transfers die in januari plaatsvonden. Daarnaast beginnen een aantal clubs zich ook al voor te bereiden op de zomer. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Club Brugge zien ze in de zomer wellicht opnieuw een sterkhouder vertrekken. Voor Odilon Kossounou is er heel wat interesse, onder meer van Internazionale. Er verschenen berichten dat de Italianen de prijs zouden willen drukken door doelman Ionut Radu in de deal te betrekken, maar zo'n voorstel zal Club afwijzen. Blauw-Zwart wil de volle pot voor zijn jonge verdediger en houdt vast aan een vraagprijs van 20 miljoen euro.



Anderlecht zal komende zomer heel wat knopen moeten doorhakken over zijn huurlingen, zowel op inkomend als uitgaand vlak. Lukas Nmecha zouden ze in het Lotto Park graag aan boord houden, maar dat lijkt alsmaar moeilijker te gaan worden. Een nieuwe uitleenbeurt kan immers enkel als Manchester City zijn contract verlengt, maar de Engelse grootmacht kan er ook voor kiezen om zijn goede prestaties - ook op het EK U21 - te gelde te maken. Zo zou er vanuit de Bundesliga de nodige interesse kunnen komen.

Eén van de vele spelers die Anderlecht dit seizoen verhuurt, is Knowledge Musona. De aanvaller doet het niet onaardig bij AS Eupen. Hij geeft dan ook aan dat hij ook volgend seizoen graag aan de Kehrweg zou blijven. Gesprekken daarover lopen echter nog niet, dat zal pas na het seizoen gebeuren.



KV Mechelen neemt in de zomer alvast afscheid van zeker één speler. De optie in het contract van Arno Van Keilegom wordt niet gelicht en de jonge middenvelder zal wellicht een definitieve transfer naar Nederland maken. Daar speelt hij dit seizoen al op huurbasis voor Helmond Sport en zij willen hem ook graag aan boord houden.

BUITENLAND

Het blijft gonzen van de geruchten rond Romelu Lukaku. De spits werd de voorbije weken al aan een aantal grootmachten gelinkt en nu klinkt het dat ook hij ook hoog op het verlanglijstje van Real Madrid staat. De prioriteiten van de Koninklijke blijven uiteraard Kylian Mbappé en Erling Haaland, maar als zij onhaalbaar blijken zou Lukaku meteen in beeld komen. Internazionale zou 90 miljoen euro vragen voor de Rode Duivel.



Bij Dortmund houden ze echter wel al rekening met een vertrek van Haaland, al dan niet naar Real. De zoektocht naar een opvolger is dan ook al ingezet en de Duitsers zouden hun doelwit al bepaald hebben. Ze zouden van plan zijn om Alexander Isak terug te halen. De Zweedse spits doet het goed bij Real Sociedad en Dortmund zou over een terugkoopclausule van 30 miljoen euro beschikken.

Juventus zou na een kwakkelseizoen weleens een drukke transferzomer kunnen kennen. Het lijkt daarbij ook te azen op enkele spraakmakende ruildeals. De Oude Dame zou bijvoorbeeld bij Real Madrid aankloppen voor Isco, die op een zijspoor zit. In ruil zou Real Adrien Rabiot mogen overnemen van Juventus.

LEES OOK: Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Bij welke club zou Lukaku het beste passen?

Meest recent

Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Marc Coucke kan na een bewogen periode bij Anderlecht opnieuw wat opgeluchter ademhalen. De ...

1
1
Woeste Edward Still maakt La Louvière af na bolwassing

La Louvière kreeg in een leeg Stade du Pays vijf doelpunten om de oren. Uiteindelijk werd het ...

4
4
‘Harde realiteit: Antwerp-spelers laten Compper in de steek’

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Vorige speeldag werd eindelijk nog eens ...

27
27
Charleroi briest op jammerlijke positie: “Niet leuk voor ons”

Sporting Charleroi leverde een spektakelstuk af tegen La Louviere. De Carolo’s wonnen met 5-2 ...

13
13
Stoel De Meyer wankelt: STVV-coach uit grote frustratie

Het rommelt bij Sint-Truiden VV. De Kanaries waren vorig seizoen nog de grote revelatie van de ...

83
83
Burgess-drama bij KAA Gent: “Iedereen is aangedaan”

KAA Gent is niet meer ongeslagen bij KAA Gent. De Buffalo’s verloren met 2-0 van Lommel. Coach ...

281
281
Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Steven Defour lijkt voorlopig geen actieve rol meer te gaan opnemen in de voetbalwereld. Na zijn ...

29
29
Goudhaantje grijpt kans: Anderlecht dumpt duur duo

Ondanks een grotendeels matige eerste helft won RSC Anderlecht vlot met 4-1 zege van Westerlo. Heel ...

295
295
'Done deal: KRC Genk tast in buidel voor toptalent'

Jess Thorup zit met zijn handen in het spreekwoordelijke haar, want ook in Mechelen kon KRC Genk ...

128
128
Bruno redt vel: uitstel van executie bij Anderlecht?

Na een resem uitmatchen om snel te vergeten, kon RSC Anderlecht in eigen huis eindelijk nog eens ...

168
168
‘Haaland per direct weg bij City na vertrouwensbreuk’

Erling Haaland tekende in januari 2025 bij Manchester City tot 2034, zonder afkoopclausule. Een half ...

432
432
De Mil kruist vingers: update uit ziekenboeg AA Gent

AA Gent deed afgelopen weekend een slechte zaak in het klassement, want door de 2-0 nederlaag in ...

144
144
'Zwanenzang bij Antwerp: hoofd Compper op kapblok'

Vorige week leek Antwerp nog eindelijk de weg naar boven in te zetten, maar na de 2-1 nederlaag ...

145
145
Club Brugge mist Potts: vijf alternatieven voor Leko

Na een zorgeloze 2-4 overwinning op bezoek bij Zulte Waregem kan de blik bij Club Brugge al snel ...

651
651
Bruno haalt gram: typeploeg Anderlecht krijgt vorm

Alsof zijn stoel nog niet voldoende wankelde voerde het bestuur de druk vooraf nog wat op, maar ...

168
168
'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

104
104
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

141
141
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

36
36
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

85
85
Debat laait weer op: "Zuur dat U23-ploegen titelstrijd bepalen"

De strijd om de titel in de Challenger Pro League lijkt dit seizoen een duel te gaan worden tussen ...

343
343
Lommel zorgt voor straffe stunt: "Een verdiende zege"

Op speeldag tien is AA Gent tegen zijn allereerste nederlaag van het seizoen in de Jupiler Pro ...

48
48
Roef legt vinger op de wonde: "Daar niet scherp genoeg"

Vorige week maakte AA Gent nog indruk door Anderlecht met 4-0 te verslaan, maar zondagavond zijn de ...

60
60
Charleroi herpakt zich met spektakelstuk tegen La Louvière

Charleroi kreeg vorige week een verrassende pandoering in Antwerp, maar heeft zich daar uitstekend ...

24
24
Blessureleed Lavia verleden tijd? Alonso legt verschil bloot

Roméo Lavia kende een enorm blessureverleden bij Chelsea. Na zijn monstertransfer kwam de ...

136
136
Lommel smeert KAA Gent eerste nederlaag in JPL aan

KAA Gent heeft een eerste nederlaag geleden in de Jupiler Pro League. De Buffalo’s kwamen met ...

64
64

Meer sportnieuws