TRANSFERUURTJE: 'Club wijst ruildeal af, domper voor Anderlecht'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club wijst ruildeal af, domper voor Anderlecht'

De wintermercato mag dan wel voorbij zijn, er raakt wel nog heel wat informatie bekend over de transfers die in januari plaatsvonden. Daarnaast beginnen een aantal clubs zich ook al voor te bereiden op de zomer. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Club Brugge zien ze in de zomer wellicht opnieuw een sterkhouder vertrekken. Voor Odilon Kossounou is er heel wat interesse, onder meer van Internazionale. Er verschenen berichten dat de Italianen de prijs zouden willen drukken door doelman Ionut Radu in de deal te betrekken, maar zo'n voorstel zal Club afwijzen. Blauw-Zwart wil de volle pot voor zijn jonge verdediger en houdt vast aan een vraagprijs van 20 miljoen euro.



Anderlecht zal komende zomer heel wat knopen moeten doorhakken over zijn huurlingen, zowel op inkomend als uitgaand vlak. Lukas Nmecha zouden ze in het Lotto Park graag aan boord houden, maar dat lijkt alsmaar moeilijker te gaan worden. Een nieuwe uitleenbeurt kan immers enkel als Manchester City zijn contract verlengt, maar de Engelse grootmacht kan er ook voor kiezen om zijn goede prestaties - ook op het EK U21 - te gelde te maken. Zo zou er vanuit de Bundesliga de nodige interesse kunnen komen.

Eén van de vele spelers die Anderlecht dit seizoen verhuurt, is Knowledge Musona. De aanvaller doet het niet onaardig bij AS Eupen. Hij geeft dan ook aan dat hij ook volgend seizoen graag aan de Kehrweg zou blijven. Gesprekken daarover lopen echter nog niet, dat zal pas na het seizoen gebeuren.



KV Mechelen neemt in de zomer alvast afscheid van zeker één speler. De optie in het contract van Arno Van Keilegom wordt niet gelicht en de jonge middenvelder zal wellicht een definitieve transfer naar Nederland maken. Daar speelt hij dit seizoen al op huurbasis voor Helmond Sport en zij willen hem ook graag aan boord houden.

BUITENLAND

Het blijft gonzen van de geruchten rond Romelu Lukaku. De spits werd de voorbije weken al aan een aantal grootmachten gelinkt en nu klinkt het dat ook hij ook hoog op het verlanglijstje van Real Madrid staat. De prioriteiten van de Koninklijke blijven uiteraard Kylian Mbappé en Erling Haaland, maar als zij onhaalbaar blijken zou Lukaku meteen in beeld komen. Internazionale zou 90 miljoen euro vragen voor de Rode Duivel.



Bij Dortmund houden ze echter wel al rekening met een vertrek van Haaland, al dan niet naar Real. De zoektocht naar een opvolger is dan ook al ingezet en de Duitsers zouden hun doelwit al bepaald hebben. Ze zouden van plan zijn om Alexander Isak terug te halen. De Zweedse spits doet het goed bij Real Sociedad en Dortmund zou over een terugkoopclausule van 30 miljoen euro beschikken.

Juventus zou na een kwakkelseizoen weleens een drukke transferzomer kunnen kennen. Het lijkt daarbij ook te azen op enkele spraakmakende ruildeals. De Oude Dame zou bijvoorbeeld bij Real Madrid aankloppen voor Isco, die op een zijspoor zit. In ruil zou Real Adrien Rabiot mogen overnemen van Juventus.

LEES OOK: Dikke tranen bij Club Nxt: aanvoerder met klasse-gebaar

Bij welke club zou Lukaku het beste passen?

Meest recent

Drama voor KAS Eupen-speler: gevangenisstraf in Denemarken

KAS Eupen-speler Yoram Zague heeft een hard verdict te horen gekregen. Het jeugdproduct van PSG ...

5
5
DAZN komt met groot nieuw over Belgisch voetbal: tot 2027

De soap tussen DAZN en de Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Er was veel onduidelijkheid ...

156
156
Anderlecht zet streep door opmerkelijke samenwerking

RSC Anderlecht heeft veel partners en werkt ook met verschillende scholen samen om de jeugdwerking ...

44
44
Oorlog in Challenger Pro League: “Schandalig en debiel”

De Challenger Pro League is afgelopen, of niet? Door de U23-regel die vanaf volgend seizoen wordt ...

89
89
Publiekslieveling weg: loodzware transferopdracht Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs door met 1-2 te gaan ...

94
94
Bayern zonder Kompany: Anderlecht-bekende neemt over

Zondag werd de landstitel binnen gehaald, maar voor Bayern München is er momenteel geen tijd om ...

130
130
Dikke tranen bij Club Nxt: aanvoerder met klasse-gebaar

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd de prestigieuze Youth League te winnen. In de ...

103
103
Relletje voorbij? Lukaku maakt één grote fout bij Napoli

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

65
65
'STVV machteloos: steunpilaar richting topcompetitie'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

46
46
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

85
85
"Complete mislukking" - Ivan Leko met grond gelijk gemaakt

Club Brugge heeft afgelopen weekend een opdoffer van formaat moeten verwerken. In de titelclash op ...

333
333
Puzzelwerk voor Hayen: groot vraagteken bij KRC Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs. Dinsdagavond wordt het ...

189
189
Verhaeghe verovert Europa: Club verbaast de voetbalwereld

Club Brugge heeft een stap gezet die niemand zag aankomen. De jeugdploeg speelde maandag de finale ...

281
281
Kompany-mania in München: Bayern-boegbeeld houdt zich niet in

Bayern München veroverde zondagavond de 35ste landstitel uit zijn geschiedenis, de tweede ...

124
124
'Antwerp ruikt buitenkans: vizier op Standard-smaakmaker'

In de Europe Play-Offs krijgt Standard dinsdagavond het bezoek van Antwerp FC. En beide clubs komen ...

201
201
WK-selectie Duivels: Openda gedumpt voor wit konijn?

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

261
261
'Volgende Anderlecht-revolutie: nieuwe trainer op komst'

RSC Anderlecht staat voor enkele cruciale weken waarin het een Europees ticket wil veroveren en ...

594
594
Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

234
234
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

229
229
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

114
114
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

421
421
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

327
327
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

298
298
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

464
464
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

103
103

Meer sportnieuws