TRANSFERUURTJE: 'Club wijst ruildeal af, domper voor Anderlecht'

506 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Club wijst ruildeal af, domper voor Anderlecht'

De wintermercato mag dan wel voorbij zijn, er raakt wel nog heel wat informatie bekend over de transfers die in januari plaatsvonden. Daarnaast beginnen een aantal clubs zich ook al voor te bereiden op de zomer. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Club Brugge zien ze in de zomer wellicht opnieuw een sterkhouder vertrekken. Voor Odilon Kossounou is er heel wat interesse, onder meer van Internazionale. Er verschenen berichten dat de Italianen de prijs zouden willen drukken door doelman Ionut Radu in de deal te betrekken, maar zo'n voorstel zal Club afwijzen. Blauw-Zwart wil de volle pot voor zijn jonge verdediger en houdt vast aan een vraagprijs van 20 miljoen euro.



Anderlecht zal komende zomer heel wat knopen moeten doorhakken over zijn huurlingen, zowel op inkomend als uitgaand vlak. Lukas Nmecha zouden ze in het Lotto Park graag aan boord houden, maar dat lijkt alsmaar moeilijker te gaan worden. Een nieuwe uitleenbeurt kan immers enkel als Manchester City zijn contract verlengt, maar de Engelse grootmacht kan er ook voor kiezen om zijn goede prestaties - ook op het EK U21 - te gelde te maken. Zo zou er vanuit de Bundesliga de nodige interesse kunnen komen.

Eén van de vele spelers die Anderlecht dit seizoen verhuurt, is Knowledge Musona. De aanvaller doet het niet onaardig bij AS Eupen. Hij geeft dan ook aan dat hij ook volgend seizoen graag aan de Kehrweg zou blijven. Gesprekken daarover lopen echter nog niet, dat zal pas na het seizoen gebeuren.



KV Mechelen neemt in de zomer alvast afscheid van zeker één speler. De optie in het contract van Arno Van Keilegom wordt niet gelicht en de jonge middenvelder zal wellicht een definitieve transfer naar Nederland maken. Daar speelt hij dit seizoen al op huurbasis voor Helmond Sport en zij willen hem ook graag aan boord houden.

BUITENLAND

Het blijft gonzen van de geruchten rond Romelu Lukaku. De spits werd de voorbije weken al aan een aantal grootmachten gelinkt en nu klinkt het dat ook hij ook hoog op het verlanglijstje van Real Madrid staat. De prioriteiten van de Koninklijke blijven uiteraard Kylian Mbappé en Erling Haaland, maar als zij onhaalbaar blijken zou Lukaku meteen in beeld komen. Internazionale zou 90 miljoen euro vragen voor de Rode Duivel.



Bij Dortmund houden ze echter wel al rekening met een vertrek van Haaland, al dan niet naar Real. De zoektocht naar een opvolger is dan ook al ingezet en de Duitsers zouden hun doelwit al bepaald hebben. Ze zouden van plan zijn om Alexander Isak terug te halen. De Zweedse spits doet het goed bij Real Sociedad en Dortmund zou over een terugkoopclausule van 30 miljoen euro beschikken.

Juventus zou na een kwakkelseizoen weleens een drukke transferzomer kunnen kennen. Het lijkt daarbij ook te azen op enkele spraakmakende ruildeals. De Oude Dame zou bijvoorbeeld bij Real Madrid aankloppen voor Isco, die op een zijspoor zit. In ruil zou Real Adrien Rabiot mogen overnemen van Juventus.

LEES OOK: 'Rigaux is Club Brugge meteen te snel af op transfermarkt'

Bij welke club zou Lukaku het beste passen?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

40
40
Vanaken zet Garcia met rug tegen muur: "Was echt frappant"

Verschillende Rode Duivels hebben dinsdagavond een goede beurt gemaakt in de oefenwedstrijd tegen ...

25
25
‘Complete chaos: sleutelspeler splijt Rode Duivels’

Rudi Garcia heeft er een groot probleem bij in aanloop naar het WK. Niet op papier, maar wel zodra ...

32
32
Europese pers onder indruk: drie Duivels op voetstuk gezet

De Rode Duivels hebben indruk gemaakt in hun voorlaatste oefenmatch richting het WK. Zo werd ...

213
213
'Engelse miljoenen lonken voor Charleroi'

Charleroi beleefde een seizoen met twee gezichten, maar één speler werkte wel een ...

30
30
Garcia spreekt duidelijke taal over plan-Lukaku

Niets dan blije gezichten bij de Rode Duivels op dinsdagavond, want met een 0-2-zege in Kroatië ...

69
69
'AA Gent en Westerlo kloppen aan bij grootmacht'

Nu het seizoen er helemaal opzit, kunnen de Belgische clubs zich volop gaan storten op de ...

67
67
Experiment straks ook op WK? Garcia en De Bruyne oordelen

Minder dan twee weken voor hun openingswedstrijd op het WK leek het voor de Rode Duivels in ...

113
113
'Kompany grijnst: Bayern bereikt transferakkoord'

Vincent Kompany leidde Bayern München dit seizoen naar de Duitse dubbel, maar helemaal tevreden ...

108
108
'STVV kiest zeer verrassende opvolger Vrancken'

STVV maakt zich de komende maanden op voor een fantastisch avontuur. Doordat het dit seizoen als ...

213
213
'Meunier versiert transfer naar LaLiga'

Thomas Meunier is op het WK deze zomer nog één van de laatste overblijvers van de ...

233
233
'Perez pakt uit: eerste 4 zomeraanwinsten Real zijn bekend'

Real Madrid beleefde een woelig seizoen, maar Florentino Perez laat zich daardoor niet van de wijs ...

149
149
Garcia geeft aan wat hem het meest tevreden stemt na zege

De Rode Duivels zijn dinsdag uitstekend begonnen aan hun voorbereidingscampagne op het WK. Ze gingen ...

254
254
Ajax heeft beet en stelt nieuwe hoofdtrainer voor

Oscar Garcia hoopt om trainer te blijven, maar dat was nooit een optie. Ajax heeft een andere keuze ...

62
62
Grote Terugkeer Romelu Lukaku: "Met hem erbij..."

De Rode Duivels wonnen met 0-2 van Kroatië. Bondscoach Rudi Garcia kreeg voor de partij al ...

211
211
Experiment Garcia zorgt voor mooie zege Rode Duivels

De Rode Duivels speelden zopas een oefenmatch in en tegen Kroatië. Het werd een interessant ...

164
164
'Rigaux is Club Brugge meteen te snel af op transfermarkt'

Dévy Rigaux gaat een drukke transferzomer tegemoet bij Feyenoord. Hij zal ongetwijfeld zijn ...

222
222
Degryse scherp voor Garcia: "Ik zou dat niet doen"

De Rode Duivels hebben hun eerste helft tegen Kroatië achter de rug. De Belgen leiden met 0-1 ...

130
130
Experiment Rode Duivels: fans geven duidelijke mening

De Rode Duivels zijn momenteel bezig aan hun eerste match in de voorbereiding op het WK 2026. ...

173
173
Rode Duivel héél ambitieus: "Gaan om het WK te winnen"

De Rode Duivels zijn momenteel bezig aan hun oefenmatch tegen Kroatië. Rudi Garcia ...

87
87
Club Brugge heeft beslist: géén nieuw contract

Club Brugge is bezig aan een evaluatie van de spelerskern. Vandaag hebben ze een keuze gemaakt over ...

389
389
Carl Huybrechts hard voor collega's: "Om gek van te worden"

Carl Huybrechts was lange tijd de referentie op vlak van voetbalcommentaar in België. De ...

181
181
Garcia legt verrassingen uit: mosterd bij Martinez?

Met het oefenduel in Kroatië zetten de Rode Duivels zo dadelijk de laatste rechte lijn richting ...

79
79
'Klopjacht bij Club Brugge: recordtransfer krijgt vorm'

Meer nog dan de voorbije jaren stevent Club Brugge deze zomer af op een regelrechte leegloop. ...

471
471
Garcia botst al met Lukaku: "Dit gaat ontploffen"

Lukaku is terug, en dat voelen ze meteen bij de Rode Duivels. Hij wil spelen, Garcia wil hem erbij. ...

415
415
Garcia experimenteert: opstelling Rode Duivels bekend

Een week voor de opener tegen Egypte kan de WK-koorts stilaan al helemaal losbarsten. Straks ...

164
164

Meer sportnieuws