TRANSFERUURTJE: 'Club wijst ruildeal af, domper voor Anderlecht'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club wijst ruildeal af, domper voor Anderlecht'

De wintermercato mag dan wel voorbij zijn, er raakt wel nog heel wat informatie bekend over de transfers die in januari plaatsvonden. Daarnaast beginnen een aantal clubs zich ook al voor te bereiden op de zomer. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Club Brugge zien ze in de zomer wellicht opnieuw een sterkhouder vertrekken. Voor Odilon Kossounou is er heel wat interesse, onder meer van Internazionale. Er verschenen berichten dat de Italianen de prijs zouden willen drukken door doelman Ionut Radu in de deal te betrekken, maar zo'n voorstel zal Club afwijzen. Blauw-Zwart wil de volle pot voor zijn jonge verdediger en houdt vast aan een vraagprijs van 20 miljoen euro.



Anderlecht zal komende zomer heel wat knopen moeten doorhakken over zijn huurlingen, zowel op inkomend als uitgaand vlak. Lukas Nmecha zouden ze in het Lotto Park graag aan boord houden, maar dat lijkt alsmaar moeilijker te gaan worden. Een nieuwe uitleenbeurt kan immers enkel als Manchester City zijn contract verlengt, maar de Engelse grootmacht kan er ook voor kiezen om zijn goede prestaties - ook op het EK U21 - te gelde te maken. Zo zou er vanuit de Bundesliga de nodige interesse kunnen komen.

Eén van de vele spelers die Anderlecht dit seizoen verhuurt, is Knowledge Musona. De aanvaller doet het niet onaardig bij AS Eupen. Hij geeft dan ook aan dat hij ook volgend seizoen graag aan de Kehrweg zou blijven. Gesprekken daarover lopen echter nog niet, dat zal pas na het seizoen gebeuren.



KV Mechelen neemt in de zomer alvast afscheid van zeker één speler. De optie in het contract van Arno Van Keilegom wordt niet gelicht en de jonge middenvelder zal wellicht een definitieve transfer naar Nederland maken. Daar speelt hij dit seizoen al op huurbasis voor Helmond Sport en zij willen hem ook graag aan boord houden.

BUITENLAND

Het blijft gonzen van de geruchten rond Romelu Lukaku. De spits werd de voorbije weken al aan een aantal grootmachten gelinkt en nu klinkt het dat ook hij ook hoog op het verlanglijstje van Real Madrid staat. De prioriteiten van de Koninklijke blijven uiteraard Kylian Mbappé en Erling Haaland, maar als zij onhaalbaar blijken zou Lukaku meteen in beeld komen. Internazionale zou 90 miljoen euro vragen voor de Rode Duivel.



Bij Dortmund houden ze echter wel al rekening met een vertrek van Haaland, al dan niet naar Real. De zoektocht naar een opvolger is dan ook al ingezet en de Duitsers zouden hun doelwit al bepaald hebben. Ze zouden van plan zijn om Alexander Isak terug te halen. De Zweedse spits doet het goed bij Real Sociedad en Dortmund zou over een terugkoopclausule van 30 miljoen euro beschikken.

Juventus zou na een kwakkelseizoen weleens een drukke transferzomer kunnen kennen. Het lijkt daarbij ook te azen op enkele spraakmakende ruildeals. De Oude Dame zou bijvoorbeeld bij Real Madrid aankloppen voor Isco, die op een zijspoor zit. In ruil zou Real Adrien Rabiot mogen overnemen van Juventus.

LEES OOK: Beloning Taravel na Club-Anderlecht? “Beste prestatie”

Bij welke club zou Lukaku het beste passen?

Meest recent

KRC Genk krijgt klappen: “Ergste nachtmerrie fans”

KRC Genk verloor roemloos van Union SG en de Limburgers staan niet meer in de top 6. In de Europa ...

33
33
Beloning Taravel na Club-Anderlecht? “Beste prestatie”

RSC Anderlecht speelde 2-2 gelijk op het veld van Club Brugge. Jeremy Taravel is de hoofdtrainer ...

95
95
Hommeles bij Zulte: Vandenbroeck reageert op ontslag

Het is hommeles bij Zulte Waregem. Na desastreuze resultaten en de penibele situatie met Jelle ...

160
160
'Anderlecht zoekt voor De Cat: constructie in de maak'

Ivan Leko was niet helemaal onder de indruk van de prestatie van Nathan De Cat tegen Club Brugge, ...

175
175
Zulte Waregem ontslaat Vandenbroeck, opvolger bekend

Zulte Waregem verloor voor de derde match op rij onverdiend. Essevee staat nog boven de ...

474
474
Euvrard droomt hardop: "Leeft nog steeds!"

Standard boekte een héél belangrijke zege op het veld van Zulte Waregem. Dankzij een ...

58
58
Vandenbempt: Club in de problemen, RSCA lacht

RSC Anderlecht pakte een punt bij Club Brugge, wat inzake kansen een verdiende uitslag was. ...

229
229
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

42
42
STVV ontdekt nieuwe parel: "Zo zijn er weinig in België"

STVV won met 2-1 van Cercle Brugge. De Kanaries staan zo gedeeld tweede samen met Club Brugge. ...

88
88
Skoras verklaart hoe AA Gent top zes kan halen

AA Gent won met 3-1 van KV Mechelen en staat terug zesde in de Jupiler Pro League. Als de Buffalo's ...

121
121
Alarmbellen bij Club Brugge: Leko geeft probleem toe

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

171
171
'Anderlecht-transfer vlak na knalprestatie in Brugge'

Na twee opeenvolgende zeges tegen op papier kleinere ploegen, heeft RSC Anderlecht zijn voet gezet ...

541
541
Oud-ref messcherp na Burgess-fase: "Een schoolvoorbeeld"

Union SG wist zijn leidersplaats afgelopen weekend met succes te verdedigen. De leider boekte op ...

314
314
Italië smult van Duivel: "Aan perfectie grenzende prestatie"

In de Italiaanse Serie A heeft AC Milan de titelstrijd ietwat levend kunnen houden. De Rossoneri ...

208
208
Sneijder wild van Club-smaakmaker: "Heb je hem zien spelen?"

Club Brugge wil zich in de komende weken en maanden verzekeren van de 20ste landstitel uit zijn ...

419
419
Leko krijgt ijskoude douche: Taravel raakt gevoelige snaar

De 2-2 tegen Anderlecht kwam hard aan bij Ivan Leko. Niet alleen door het resultaat, maar vooral ...

278
278
Genk in vieze papieren: groot pijnpunt blootgelegd

KRC Genk heeft zaterdagavond een slechte zaak gedaan in de strijd om de resterende tickets voor de ...

270
270
Hyperspannende strijd: 'Déze ploegen halen Play-Off I'

Nog twee speeldagen te gaan en de reguliere competitie van de Jupiler Pro League. En nog steeds ...

271
271
8.5 op 10 - Kranten kiezen dé uitblinker na Club-Anderlecht

De klassieker tussen Club Brugge en RSC Anderlecht heeft zondagmiddag geen winnaar opgeleverd. Een ...

639
639
Droom KV Mechelen in gevaar? "Dat moet iedereen beseffen"

KV Mechelen had zondag zekerheid kunnen verkrijgen over deelname aan de Champions' Play-Off, maar is ...

194
194
Pikante onthulling: "Hij stopte terugkeer Messi naar Barça"

Het WK van komende zomer wordt wellicht het laatste grote internationale toernooi van Lionel Messi. ...

134
134
Cercle baalt alweer: "Zoals vaker dit seizoen"

Cercle Brugge had zondag naar een veilige plaats kunnen springen, maar dat is niet gelukt. De ...

68
68
AC Milan blaast titelstrijd nieuw leven in met zege in derby

De titelstrijd in de Serie A ligt weer een beetje meer open. Inter leek onbedreigd op weg naar het ...

56
56
Vrancken haalt opgelucht adem na nipte zege tegen Cercle

STVV blijft ook op twee speeldagen van het einde van de reguliere competitie netjes in het spoor van ...

38
38
Wéér niks voor Essevee: "Het wordt moeilijker en moeilijker"

Zulte Waregem moet in de laatste weken van het reguliere seizoen nog bibberen om de Relegation ...

167
167

Meer sportnieuws