Dimata maakt bij Espanyol indruk op Spaanse pers

door
Dimata maakt bij Espanyol indruk op Spaanse pers

Landry Dimata kon zich in de eerste helft van het seizoen niet doorzetten bij Anderlecht. De spits begon nog als titularis aan het seizoen en versierde in september zelfs zijn eerste selectie voor de Rode Duivels, maar verdween na de komst van Nmecha bliksemsnel weer helemaal uit beeld. De 23-jarige koos daarom eind januari verrassend voor een uitleenbeurt aan de Spaanse tweedeklasser Espanyol.


Daar kon hij ook nog geen basisplaats afdwingen en raakte hij tot dusver niet verder dan twee goals in acht wedstrijden. Vrijdag tegen Castellon werd DImata bij de rust al gewisseld, maar desondanks wist hij toch de nodige indruk te maken. AS wijdt zondag immers een artikel aan onze landgenoot waarin het de loftrompet opsteekt voor Dimata.

Hoewel de statistieken van onze landgenoot voorlopig mager ogen, wordt hij bewierookt omwille van zijn genereuze bijdrage in het defensieve werk én zijn sterkte in de lucht, waarmee hij ook ruimte maakt waar zijn ploegmaats van kunnen profiteren. Met die 'onzichtbare' bijdrage doet Dimata zijn ploegmaats beter spelen, zo wordt geargumenteerd. Het zal Espanyol mogelijk overtuigen om hem in de zomer definitief over te nemen. In de huurovereenkomst werd een aankoopoptie van 2 miljoen euro opgenomen, die verplicht gelicht moet worden als Espanyol naar La Liga promoveert.

Zal hij volgend seizoen bij Espanyol blijven?

Meest recent

Monaco-coach spreekt na hallucinante ervaring

Club Brugge begint straks om 18u45 aan zijn eerste opdracht in de league phase van de Champions ...

6
6
Lies Vandenberghe treft vrouw Van Gucht recht in het hart

VTM-sportanker Lies Vandenberghe en voormalig kampioene Blanka Vlasic lijken op het eerste gezicht ...

27
27
Verheyen snoeihard: "Die speler redt het niet bij Club"

Club Brugge speelt vanavond tegen AS Monaco. Als ze net als vorig jaar door willen gaan naar de ...

161
161
Crisis lonkt bij KRC Genk: Heynen trekt stevig van leer

KRC Genk moet zich dringend gaan bezinnen. Het verloor na een zeer zwakke prestatie met 0-1 van ...

170
170
Hoe vergaat het deze ‘Monaco-helden’ van Club Brugge?

Club Brugge speelt vanavond in eigen huis tegen AS Monaco. Een ploeg die ze in Brugge in principe ...

73
73
Bart Verhaeghe ontploft: "Dit gerucht klopt niet"

Het draait momenteel niet geweldig bij Club Brugge. In de competitie overtuigen ze zeker niet en ...

140
140
Dreun voor Club Brugge: Vanaken-probleem loopt uit de hand

Club Brugge worstelt met een paradox: Hans Vanaken is minder metronoom, maar beslist nog wél ...

212
212
Kompany doorbreekt stilzwijgen over ontslag Vandenhaute

Vincent Kompany wist met Bayern München Chelsea met 3-1 naar huis te sturen. Een vlotte zege ...

272
272
'Feest bij Standard: floptransfer vertrekt alsnog’

Standard gaat mogelijk alsnog een uitgaande transfer afronden. De Rouches zouden volgens ...

66
66
Na Mignolet-saga: flatert Club alweer met ervarion pion?

Club Brugge zadelt zich onbegrijpelijk zélf op met de nodige problemen. Er is de ...

259
259
‘Transferbom onthuld: De Bruyne weigerde opvallende lokroep’

Kevin De Bruyne ruilde deze zomer Manchester City in voor Napoli. KDB is zeer goed begonnen aan zijn ...

122
122
Club Brugge opgelet voor ex-JPL'ers: "De 'nieuwe Dirar'"

Club Brugge speelt om 18u45 in het eigen Jan Breydelstadion tegen AS Monaco. Bij de Monegasken ...

96
96
Heftige beelden: Simeone gaat compléét over de rooie

Het is Liverpool FC andermaal gelukt om in de absolute slotfase met de zege aan de haal te gaan. ...

127
127
Onthutste Fink luidt alarmbel: "Niemand verwachtte dit"

KRC Genk is bezig aan een erg teleurstellende start van de competitie. De Limburgers verloren ...

273
273
Doemscenario Club Brugge: Europese thuisduels in buitenland?

Club Brugge opent donderdagavond zijn campagne in de League Phase van de Champions League met ...

561
561
UCL: Kompany viert, Liverpool ontsnapt en pijnlijke avond Ajax

Bayern München heeft de eerste absolute topaffiches van het nieuwe seizoen in de Champions ...

129
129
Charleroi zet pijnlijk zwak Genk te kijk in eigen huis

Racing Genk stelde vanavond zwaar teleur in de inhaalwedstrijd tegen Charleroi. De thuisploeg oogde ...

233
233
Hasi en co aan zet: "Hij is een speler voor Anderlecht"

RSC Anderlecht bleef zondagavond op een 1-1-gelijkspel steken tegen KRC Genk. Er had misschien wel ...

447
447
Mulder pakt landgenoten aan: "Schooljongetjes tegen Union"

Union SG is dinsdag als een wervelwind begonnen aan zijn eerste Champions League-campagne en haalde ...

132
132
Tresoldi kijkt ogen uit: "Dat is hét verschil bij Club"

Club Brugge wil donderdagavond op eigen veld tegen AS Monaco een goede start nemen in de League ...

316
316
Hein blikt emotioneel terug: mond vol tanden na opvallende foto

Hein Vanhaezebrouck is een van de meest markante figuren in het Belgische voetbal. Gedurende zijn ...

127
127
Union als voorbeeld: debutanten maken wéér indruk in UCL

In de Champions League zijn de debutanten tot dusver bezig aan een goede start. Daags na de zege van ...

52
52
Waalse analisten nu al overtuigd: "Zij zijn de titelfavorieten"

De zomermercato zit er definitief op en de Jupiler Pro League is alweer zeven speeldagen ver. Bij ...

518
518
Ongeziene beelden: afreis Monaco naar Brugge loop compléét fout

Club Brugge wist het vorig seizoen tot de achtste finales te schoppen in de Champions League, maar ...

490
490
11 namen: grote afwezige bij Genk, basisdebutanten Charleroi

Er wordt woensdagavond niet alleen gevoetbald in de Champions League, maar ook in de Jupiler Pro ...

76
76

Meer sportnieuws