EXCLUSIEF: Krmencik krijgt topvoorstel, Club grijpt naast 'toptarget'

door
EXCLUSIEF: Krmencik krijgt topvoorstel, Club grijpt naast 'toptarget'

Michael Krmencik is één van de minst goede transfers van de afgelopen jaren van Club Brugge. Hij kostte ruim 6 miljoen euro, maar voldeed niet. In januari werd hij bij PAOK Saloniki gestald. Onze redactie ging eens polsen bij de ervaren Griekse journalist Johnny Georgopoulos.


In Griekenland gaat het wat beter met de Tsjechische aanvaller, die geen onaardige partij speelde tegen België. "Krmencik heeft zich snel aangepast aan PAOK en het lijkt dat hij er terug met vertrouwen speelt. Hij startte zeer goed bij PAOK met 2 goals in 4 competitiematchen en 3 goals in 3 bekermatchen. Dan verliep het wat minder en wist hij van speeldag 18 tot en met speeldag 25 niet te scoren. Toch scoorde hij onlangs nog tegen Panathinaikos. Globaal gezien heeft hij aangetoond dat hij zeer gevaarlijk is in de zestien meter en dat hij sterk is met het hoofd", legt de journalist uit aan onze redactie. (lees verder onder de foto)


PAOK wil de aanvaller graag overnemen. Er is een aankoopoptie en die zou 4 miljoen euro bedragen. Dat lijkt wat veel te zijn. "Ik denk dat hij definitief naar PAOK zal verkassen. Ze bieden hem een contract van drie jaar aan en kan er jaarlijks 600.000 euro verdienen. Krmencik is zeer gelukkig in Griekenland en hij wil graag blijven. Dat heeft hij al aangegeven. Ik denk dat PAOK wel een akkoord zal vinden met Club Brugge omtrent de transferprijs."

Christos Tzolis

Club Brugge werd de afgelopen maanden gelinkt aan Christos Tzolis, de ploegmaat van Krmencik. Het lijkt onwaarschijnlijk dat Club Krmencik mee in een deal kan betrekken met het Griekse toptalent. "Tzolis is het grootste Griekse talent van het moment. Hij is de ‘golden boy’ van PAOK en de grootste Europese topclubs hebben hem op de radar staan. Of Club Krmencik mee in een ruildeal kan betrekken? Daar twijfel ik heel sterk aan. Er zijn geruchten dat Mönchengladbach en Dortmund momenteel de beste papieren hebben en zij strijden om zijn komst. De minimumprijs bedraagt 15 miljoen euro en de verwachting is dat hij 20 miljoen euro zal opleveren. Ik denk niet dat Tzolis naar Club Brugge zal verhuizen", besluit de journalist.

Claudio Reulens

LEES OOK: Gruwelijke beelden: Europese trip wordt ware nachtmerrie

Voor welk bedrag moet Club Krmencik laten gaan?

Meest recent

Hasi: "Dat gaat mogelijk nog gebeuren op de transfermarkt"

RSC Anderlecht haalde tot op heden drie spelers en liet er vijf gaan. Mogen we nog wat verwachten in ...

16
16
'Leegloop bij Union: 5 sterkhouders richting exit'

Union greep in de Champions League net naast de knock-outfase, maar in eigen land doet de ...

15
15
'Totale uitverkoop bij Club Brugge: trio mag beschikken'

Hoewel enkele sterkhouders nog steeds aan de mouw worden getrokken lijkt Club Brugge tijdens de ...

136
136
Hoogspanning in Sclessin: RSCA-fans maken statement

Net nu er weer bezoekende fans  toegestaan zijn in de immer beladen Clasico balanceren zowel ...

140
140
'Club Brugge strikt winger, goudhaantjes vertrekken'

Om de torenhoge ambities waar te moeten zoekt Club Brugge in het slot van de wintermercato vooral ...

226
226
'De Mil drukt stempel: AA Gent polst oude bekende'

AA Gent trapt straks speeldag 23 op gang op het veld van La Louvière, maar achter de schermen ...

114
114
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

86
86
'Club Brugge all-in: Mourinho stuurt bestuur wandelen'

In de late uurtjes van de wintermercato was Club Brugge sowieso nog op zoek naar versterking, maar ...

458
458
'Hasi buiten': Anderlecht-trainer bijt van zich af

Uitgerekend nu de crisis om de hoek loert na een schamele twee op 12 gaat RSC Anderlecht zondag op ...

229
229
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

114
114
Leko doet boekje open over toptransfer Schjelderup

Club Brugge wil zich op de wintermercato nog flink versterken. Andreas Schjelderup is hét ...

503
503
Standard heeft ferme waarschuwing voor Anderlecht

Komende speeldag staat de klassieker tussen RSC Anderlecht en Standard Luik op het programma. ...

409
409
Simeone roept meteen oorlogstaal richting Club Brugge

Club Brugge neemt het in de tussenronde van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

614
614
Pro League komt met hard statement voor supporters

De afgelopen seizoenen werden er al verschillende wedstrijden gestaakt door het gebruik van ...

243
243
Antwerp stuit op koppige transfermuur Vandenbroeck

Royal Antwerp FC wil zich nog versterken op het slot van de wintermercato. The Great Old kijkt ...

470
470
‘Club Brugge heeft toptalent beet: transferplan onthuld’

Club Brugge is nog niet klaar op de wintermercato. Blauw-Zwart wil nog flink uitpakken en wordt met ...

339
339
Union haalt vierde aanwinst, sterkhouder naar Engeland?

Het gaat Union dit seizoen weer voor de wind, want de landskampioen prijkt aan de leiding in de ...

93
93
'Club wil verbazen: knaltransfer alsnog weer op tafel'

Club Brugge blijft verbazen op het Europese toneel. Met een klinkende zege tegen Marseille haalde ...

539
539
Zo ziet het verdere parcours van Genk in de EL eruit

Om 13u vond in het hoofdkwartier van de UEFA ook de loting plaats voor de knock-outfase van de ...

365
365
'Straf transfergerucht over verguisde Vermeeren'

Olympique Marseille keerde met een forse kater terug uit Brugge, nadat het woensdag een 3-0 om de ...

106
106
'Genk plooit niet: miljoenenbod van tafel geveegd'

KRC Genk boekte donderdag opnieuw een knappe zege in de Europa League en tankte daarmee ook ...

228
228
Club Brugge kent zijn verder parcours in Champions League

Club Brugge zette woensdag een zeer straffe prestatie neer. Het klopte Olympique Marseille met 3-0 ...

576
576
TRANSFERUURTJE: 'Plotse wending bij Club, Antwerp wil JPL-sensatie'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

305
305
Onana spreekt over WK-favorieten én Trump-boycot

De opmars van Amadou Onana is indrukwekkend. Van nobele onbekende evolueerde hij naar sterkhouder in ...

78
78
KAA Gent hakt koop door en neemt afscheid

KAA Gent heeft transferknopen doorgehakt. Meubelstuk Stefan Mitrovic zal de club verlaten, dat ...

118
118

Meer sportnieuws