EXCLUSIEF: Krmencik krijgt topvoorstel, Club grijpt naast 'toptarget'

door
EXCLUSIEF: Krmencik krijgt topvoorstel, Club grijpt naast 'toptarget'

Michael Krmencik is één van de minst goede transfers van de afgelopen jaren van Club Brugge. Hij kostte ruim 6 miljoen euro, maar voldeed niet. In januari werd hij bij PAOK Saloniki gestald. Onze redactie ging eens polsen bij de ervaren Griekse journalist Johnny Georgopoulos.


In Griekenland gaat het wat beter met de Tsjechische aanvaller, die geen onaardige partij speelde tegen België. "Krmencik heeft zich snel aangepast aan PAOK en het lijkt dat hij er terug met vertrouwen speelt. Hij startte zeer goed bij PAOK met 2 goals in 4 competitiematchen en 3 goals in 3 bekermatchen. Dan verliep het wat minder en wist hij van speeldag 18 tot en met speeldag 25 niet te scoren. Toch scoorde hij onlangs nog tegen Panathinaikos. Globaal gezien heeft hij aangetoond dat hij zeer gevaarlijk is in de zestien meter en dat hij sterk is met het hoofd", legt de journalist uit aan onze redactie. (lees verder onder de foto)


PAOK wil de aanvaller graag overnemen. Er is een aankoopoptie en die zou 4 miljoen euro bedragen. Dat lijkt wat veel te zijn. "Ik denk dat hij definitief naar PAOK zal verkassen. Ze bieden hem een contract van drie jaar aan en kan er jaarlijks 600.000 euro verdienen. Krmencik is zeer gelukkig in Griekenland en hij wil graag blijven. Dat heeft hij al aangegeven. Ik denk dat PAOK wel een akkoord zal vinden met Club Brugge omtrent de transferprijs."

Christos Tzolis

Club Brugge werd de afgelopen maanden gelinkt aan Christos Tzolis, de ploegmaat van Krmencik. Het lijkt onwaarschijnlijk dat Club Krmencik mee in een deal kan betrekken met het Griekse toptalent. "Tzolis is het grootste Griekse talent van het moment. Hij is de ‘golden boy’ van PAOK en de grootste Europese topclubs hebben hem op de radar staan. Of Club Krmencik mee in een ruildeal kan betrekken? Daar twijfel ik heel sterk aan. Er zijn geruchten dat Mönchengladbach en Dortmund momenteel de beste papieren hebben en zij strijden om zijn komst. De minimumprijs bedraagt 15 miljoen euro en de verwachting is dat hij 20 miljoen euro zal opleveren. Ik denk niet dat Tzolis naar Club Brugge zal verhuizen", besluit de journalist.

Claudio Reulens

LEES OOK: Club of Union kampioen? "Half mirakel als zij het halen"

Voor welk bedrag moet Club Krmencik laten gaan?

Meest recent

Rode Duivels op TV: hier kijk jij naar VS-België

De Rode Duivels trappen zaterdagavond hun oefencampagne richting het WK af. In Atlanta kruisen de ...

26
26
'Milan en PSG doen Barça gruwen: knaltransfer in gevaar'

FC Barcelona is momenteel al drukke plannen aan het maken voor de komende zomermercato. De club zou ...

17
17
Duivels-fans worden gek: De Bruyne dropt toekomstbommetje

Kevin De Bruyne moet komende zomer één van dé Belgische speerpunten op het WK ...

53
53
Interlands: Oranje herpakt zich, Wirtz wervelt, Spaans statement

Vrijdagavond werden heel wat interessante oefenwedstrijden met oog op het WK afgewerkt. Zo wist ...

82
82
Enorme lof voor Anderlecht: "Grootste en beste van België"

RSC Anderlecht heeft niet zijn beste jaren achter de rug, maar blijft beschikken over een puike ...

271
271
Club of Union kampioen? "Half mirakel als zij het halen"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

263
263
Gouden zege Jonge Duivels: Vermeeren behoedt Vermant van rotavond

De Belgische beloften hebben vrijdagavond een cruciale overwinning geboekt in hun ...

174
174
Garcia geeft basiself-hint: slecht nieuws voor één Duivel

De Rode Duivels staan zaterdagavond voor een interessante test met oog op het WK. In Atlanta wordt ...

206
206
'Liverpool lanceert heuse transferraket na vertrek Salah'

Liverpool FC maakte deze week bekend dat clubboegbeeld Mohamed Salah na het seizoen andere oorden ...

188
188
Duranville doet boekje open over Anderlecht-comeback

De Belgische beloften spelen vrijdagavond een belangrijke EK-kwalificatiewedstrijd tegen Oostenrijk. ...

111
111
Open oorlog Napoli vs. Lukaku: De Bruyne komt met reactie

De voorbije dagen is een heus conflict ontstaan tussen Romelu Lukaku en zijn club SSC Napoli. De ...

123
123
Europese barrages: dé favorieten voor laatste WK-tickets

Tijdens de huidige interland-periode worden de resterende zes ticket voor het WK uitgedeeld. Vier ...

60
60
Onrust groeit rond De Cat: fout van Garcia?

De naam van Nathan De Cat springt in het oog bij de Rode Duivels, maar achter die selectie groeit ...

174
174
"Doet pijn hen zo te zien" - grote zorgen rond RSCA-tweetal

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

445
445
Club Brugge scherpt de messen: zinderend transferoffensief

Terwijl de spotlights deze week op de nationale ploegen zijn gerichten, kunnen de clubs hun plannen ...

381
381
'Anderlecht likt wonden: miljoenenaankoop buitenspel'

De boekhouding kleurt langzaam maar zeker groen bij RSC Anderlecht, dat weliswaar nog altijd op de ...

280
280
'Kroatisch talent zet koers richting Jupiler Pro League'

Onze competitie blijkt alsmaar meer een kweekvijver voor talent. Niet alleen jonge Belgen, ook ...

139
139
Club Brugge klopt tweedeklasser: één opvallende afwezige

Om de benen warm te houden tijdens de interlandbreak staan er bij de meeste ploegen enkele ...

428
428
Mannaert spreekt klare taal over toekomst bij KBVB

Met het oefenkamp in de Verenigde Staten zetten de Rode Duivels de laatste rechte lijn in richting ...

95
95
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

814
814
'Anderlecht op vinkenslag: comeback Lukaku deze zomer?'

Een van de vele targets op de verlanglijst van RSC Anderlecht voor volgende zomer is allicht een ...

289
289
Rigaux haalt gram: nieuwe goudmijn voor Club Brugge

Aleksandar Stankovic keert na amper één jaar wellicht al terug naar Inter, maar ook ...

231
231
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

179
179
Luc Nilis maakt korte metten met Anderlecht

Luc Nilis was in het verleden spitsentrainer bij RSC Anderlecht, maar uiteindelijk koos Paars-Wit ...

432
432
Nieuwe leider Duivels staat op: “Zéér serieus”

De Rode Duivels zijn momenteel op stage in de Verenigde Staten. Morgen staat de oefenwedstrijd tegen ...

161
161

Meer sportnieuws