EXCLUSIEF: Krmencik krijgt topvoorstel, Club grijpt naast 'toptarget'

2149 stemmen
EXCLUSIEF: Krmencik krijgt topvoorstel, Club grijpt naast 'toptarget'

Michael Krmencik is één van de minst goede transfers van de afgelopen jaren van Club Brugge. Hij kostte ruim 6 miljoen euro, maar voldeed niet. In januari werd hij bij PAOK Saloniki gestald. Onze redactie ging eens polsen bij de ervaren Griekse journalist Johnny Georgopoulos.


In Griekenland gaat het wat beter met de Tsjechische aanvaller, die geen onaardige partij speelde tegen België. "Krmencik heeft zich snel aangepast aan PAOK en het lijkt dat hij er terug met vertrouwen speelt. Hij startte zeer goed bij PAOK met 2 goals in 4 competitiematchen en 3 goals in 3 bekermatchen. Dan verliep het wat minder en wist hij van speeldag 18 tot en met speeldag 25 niet te scoren. Toch scoorde hij onlangs nog tegen Panathinaikos. Globaal gezien heeft hij aangetoond dat hij zeer gevaarlijk is in de zestien meter en dat hij sterk is met het hoofd", legt de journalist uit aan onze redactie. (lees verder onder de foto)


PAOK wil de aanvaller graag overnemen. Er is een aankoopoptie en die zou 4 miljoen euro bedragen. Dat lijkt wat veel te zijn. "Ik denk dat hij definitief naar PAOK zal verkassen. Ze bieden hem een contract van drie jaar aan en kan er jaarlijks 600.000 euro verdienen. Krmencik is zeer gelukkig in Griekenland en hij wil graag blijven. Dat heeft hij al aangegeven. Ik denk dat PAOK wel een akkoord zal vinden met Club Brugge omtrent de transferprijs."

Christos Tzolis

Club Brugge werd de afgelopen maanden gelinkt aan Christos Tzolis, de ploegmaat van Krmencik. Het lijkt onwaarschijnlijk dat Club Krmencik mee in een deal kan betrekken met het Griekse toptalent. "Tzolis is het grootste Griekse talent van het moment. Hij is de ‘golden boy’ van PAOK en de grootste Europese topclubs hebben hem op de radar staan. Of Club Krmencik mee in een ruildeal kan betrekken? Daar twijfel ik heel sterk aan. Er zijn geruchten dat Mönchengladbach en Dortmund momenteel de beste papieren hebben en zij strijden om zijn komst. De minimumprijs bedraagt 15 miljoen euro en de verwachting is dat hij 20 miljoen euro zal opleveren. Ik denk niet dat Tzolis naar Club Brugge zal verhuizen", besluit de journalist.

Claudio Reulens

LEES OOK: 'Dender plukt wéér assistent weg bij Club als nieuwe T1'

Voor welk bedrag moet Club Krmencik laten gaan?

Meest recent

Mourinho gaat hard: Real slaat wéér enorme transferslag

Real Madrid is aan een nieuw hoofdstuk begonnen onder José Mourinho en president Florentino ...

24
24
'Ruben Van Gucht slaat bloedmooie Russische aan de haak'

Ruben Van Gucht lijkt de laatste jaren niet meer weg te slaan uit de media. De sportjournalist is ...

37
37
Lommel laat verdediger vertrekken, PSV-Belg naar Duitsland

De transfermolen begint stilaan op volle toeren te draaien in binnen- en buitenland. Er valt ...

8
8
'KRC Genk schrikt: Real meldt zich voor goudhaantje'

KRC Genk blijft van seizoen tot seizoen wisselvallig presteren en greep in de voorbije maanden ...

62
62
AA Gent verrast compleet met aanwinst uit eerste nationale

AA Gent was de voorbije dagen al druk in de weer op de transfermarkt. Het strikte Christian Burgess ...

49
49
'AA Gent schrikt: vertrek Delorge alsmaar concreter'

AA Gent hoopt zich deze zomer te kunnen versterken om zo volgend seizoen weer dichter bij de top van ...

99
99
'Dender plukt wéér assistent weg bij Club als nieuwe T1'

Club Brugge krijgt de laatste jaren veel lof voor zijn jeugdopleiding, maar het leidt tegenwoordig ...

75
75
Henry maakt Cristiano Ronaldo af: "Luister goed mensen..."

Portugal speelde 1-1 tegen Congo. Het was op voorhand al duidelijk dat Congo een zware tegenstander ...

221
221
'Liverpool slaat toe met Spaanse WK-ganger'

Liverpool blikt terug op een zeer ontgoochelend seizoen. Het kon de verwachtingen niet inlossen na ...

27
27
Zetterberg geeft Anderlecht flinke waarschuwing

RSC Anderlecht moet binnen een maand al stevig aan de bak in de voorrondes van de Europa League. Dan ...

129
129
'Thomas Kaminski staat voor verrassende terugkeer'

Wat breng de nabije toekomst voor Thomas Kaminski? De Belgische doelman wordt in het buitenland ...

86
86
AA Gent zorgt voor absolute recordtransfer

AA Gent haalde Josué Vergara naar de Planet Group Arena. De Buffalo’s halen hem voor de ...

202
202
Helemaal omgeslagen: Club Brugge verrast met Sels-wending

Club Brugge leek Matz Sels stilaan te moeten vergeten, maar achter de schermen heeft het dossier ...

1100
1100
'JPL-clubs lonken naar ex-smaakmaker Beerschot'

De zomermercato begint stilaan op gang te komen. De Belgische ploegen speuren rond naar versterking. ...

95
95
Nieuw vraagteken bij Rode Duivels: vervanging op komst?

België heeft al lange tijd een probleem. Zonder Romelu Lukaku scoort het te moeilijk. Dat bleek ...

274
274
Harde kern RSCA roert zich weer: Coucke gebeten hond

RSC Anderlecht begint vrijdag aan het nieuwe seizoen. De spelers leggen dan medische proeven af. ...

373
373
Ghana en Colombia knokken zich naar WK-zeges

Deze ochtend stonden er op het WK twee matchen op het programma. Ghana moest aan de bak tegen ...

29
29
Ook Kane op afspraak: Engeland dwingt Kroatië op de knieën

Schaduwfavoriet Engeland heeft zijn start op het WK 2026 niet gemist. Kroatië maakte het de ...

58
58
'Schok bij Club Brugge: topploeg klopt aan voor Siquet'

Als vervanger voor de geblesseerde Kyriani Sabbe, werkte Hugo Siquet sterke Play-Offs af bij Club ...

332
332
'City haalt verschroeiend uit: dubbelslag van 230 miljoen'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

160
160
'Club meldt zich bij Anderlecht-target: deal van 9 miljoen'

De sportieve leiding van Club Brugge is momenteel de markt aan het afspeuren op zoek naar ...

425
425
Nederlanders smullen van Duivel: "Hele grote persoonlijkheid"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

317
317
'Transferwending De Cat: absolute jackpot in gevaar'

Bij RSC Anderlecht gaat de voorbereiding op het nieuwe seizoen volgende week van start. Dat zal ...

492
492
Tzolis ziet nieuwe goudklomp bij Club: "Hij trainde mee en ..."

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge talenten te lanceren vanuit de jeugdopleiding. En ...

514
514
Argentijnse pers komt met trieste reden voor tranen Messi

Lionel Messi heeft tijdens zijn eerste wedstrijd op het WK 2026 meteen de show gestolen. Zo was hij ...

261
261

Meer sportnieuws