EXCLUSIEF: Krmencik krijgt topvoorstel, Club grijpt naast 'toptarget'

door
EXCLUSIEF: Krmencik krijgt topvoorstel, Club grijpt naast 'toptarget'

Michael Krmencik is één van de minst goede transfers van de afgelopen jaren van Club Brugge. Hij kostte ruim 6 miljoen euro, maar voldeed niet. In januari werd hij bij PAOK Saloniki gestald. Onze redactie ging eens polsen bij de ervaren Griekse journalist Johnny Georgopoulos.


In Griekenland gaat het wat beter met de Tsjechische aanvaller, die geen onaardige partij speelde tegen België. "Krmencik heeft zich snel aangepast aan PAOK en het lijkt dat hij er terug met vertrouwen speelt. Hij startte zeer goed bij PAOK met 2 goals in 4 competitiematchen en 3 goals in 3 bekermatchen. Dan verliep het wat minder en wist hij van speeldag 18 tot en met speeldag 25 niet te scoren. Toch scoorde hij onlangs nog tegen Panathinaikos. Globaal gezien heeft hij aangetoond dat hij zeer gevaarlijk is in de zestien meter en dat hij sterk is met het hoofd", legt de journalist uit aan onze redactie. (lees verder onder de foto)


PAOK wil de aanvaller graag overnemen. Er is een aankoopoptie en die zou 4 miljoen euro bedragen. Dat lijkt wat veel te zijn. "Ik denk dat hij definitief naar PAOK zal verkassen. Ze bieden hem een contract van drie jaar aan en kan er jaarlijks 600.000 euro verdienen. Krmencik is zeer gelukkig in Griekenland en hij wil graag blijven. Dat heeft hij al aangegeven. Ik denk dat PAOK wel een akkoord zal vinden met Club Brugge omtrent de transferprijs."

Christos Tzolis

Club Brugge werd de afgelopen maanden gelinkt aan Christos Tzolis, de ploegmaat van Krmencik. Het lijkt onwaarschijnlijk dat Club Krmencik mee in een deal kan betrekken met het Griekse toptalent. "Tzolis is het grootste Griekse talent van het moment. Hij is de ‘golden boy’ van PAOK en de grootste Europese topclubs hebben hem op de radar staan. Of Club Krmencik mee in een ruildeal kan betrekken? Daar twijfel ik heel sterk aan. Er zijn geruchten dat Mönchengladbach en Dortmund momenteel de beste papieren hebben en zij strijden om zijn komst. De minimumprijs bedraagt 15 miljoen euro en de verwachting is dat hij 20 miljoen euro zal opleveren. Ik denk niet dat Tzolis naar Club Brugge zal verhuizen", besluit de journalist.

Claudio Reulens

LEES OOK: ‘Club Brugge verrast: topmove voor nieuwe spits’

Voor welk bedrag moet Club Krmencik laten gaan?

Meest recent

Lang krijgt klets om de oren: "Probleem ligt bij hem zelf"

Amper een half seizoen na zijn aankomst, is Noa Lang alweer vertrokken bij SSC Napoli. De ...

5
5
‘Onyedika ontploft: Club Brugge neemt brutale beslissing’

Bij Club Brugge is het plots oorlog rond Raphael Onyedika. De Nigeriaan duwt richting de uitgang, ...

279
279
'Mercato Anderlecht niet voorbij: Renard vol voor derde aanwinst'

RSC Anderlecht heeft een drukke transferweek achter de rug. Zowel aan de inkomende als de uitgaande ...

153
153
Hel breekt los op Sclessin: brute details supportersbestorming

Standard incasseerde vrijdagavond andermaal een optater en verloor met zware 0-4-cijfers van KAA ...

109
109
'Genk schiet wakker op mercato: versterking Hayen onderweg'

KRC Genk heeft donderdag eindelijk nog eens een wedstrijd kunnen winnen en plaatste zich zo ook voor ...

246
246
'Club gaat compleet los: bom geld voor dríé aanwinsten'

Nog een dikke week te gaan en de winterse transferperiode zit er alweer op. Maar nog heel wat ...

512
512
Toptransfer Antwerp: "Een interessant profiel"

Royal Antwerp FC kende tot op heden nog een rustige mercato. Nochtans kan de ploeg de nodige ...

229
229
Bom ontploft bij Standard: fans dringen kleedkamer binnen

Het is Crisis met een grote C bij Standard. Ze verloren met 0-4 van AA Gent en de top zes lijkt ...

274
274
'Pocognoli klopt aan voor toptransfer bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht willen ze dolgraag een aantal spelers van de hand doen. De loonmassa moet naar ...

324
324
Uitgerekend Kanga vernedert Standard in eigen huis

In de Jupiler Pro League stond er met Standard - AA Gent een topper voor de top zes op het ...

153
153
KRC Genk trots: beste rapport in vele jaren

Het ging na de zege bij FC Utrecht vooral over de fans van KRC Genk. Maar de Limburgers zorgden wel ...

129
129
Hubert deelt gigantische tegenvaller Union SG mee

Union SG speelde verdienstelijk tegen Bayern München, maar verloor er met 2-0. De Brusselaars ...

79
79
'Dortmund wil zomerse slag slaan bij Genk én Club'

Borussia Dortmund is een club die heel aandachtig scout in de Jupiler Pro League. De Duitsers hebben ...

249
249
Leko krijgt volle laag: "Gelukkig dat hij AA Gent verliet"

Ivan Leko vertrok als een dief in de nacht bij AA Gent om voor Club Brugge te kenen. Ondertussen ...

279
279
Patro en Lokeren ronden alweer onderlinge transfer af

Sporting Lokeren en Patro Eisden maakten vorige week de transfer van Radja Nainggolan bekend. De ...

57
57
KRC Genk riskeert zware straf: club onderneemt stappen

Racing Genk won met 0-2 van FC Utrecht, maar het ging vooral over de rellen met de fans. CEO Luc ...

444
444
Vrancken heeft zeer groot transfernieuws bij STVV

Het is toch een drukke mercato bij STVV. Wouter Vrancken zag al drie spelers naar Stayen komen en er ...

340
340
'Club Brugge ruikt bloed: toptransfer aan stuntprijs'

Club Brugge heeft een winterkans geroken en ze willen toeslaan. Ze kunnen een toptransfer aan ...

542
542
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

95
95
FCV Dender strikt smaakmaker uit Challenger Pro League

Er werden vanavond twee transfers officieel afgerond in de Jupiler Pro League. FCV Dender en La ...

49
49
'Anderlecht vindt akkoord: Stroeykens weigert voorstel'

Bij RSC Anderlecht mag er nog het een en ander verwacht worden deze transferperiode. De Brusselaars ...

473
473
OHL laat spits gaan, JPL-club hapt meteen

Oud-Heverlee Leuven heeft vandaag een speler gratis de club laten verlaten. Even later tekende die ...

63
63
'Club Brugge loopt blauwtje: toptransfer van de baan'

Vers bloed achterin is misschien evenmin een overbodige luxe, maar Club Brugge blijkt momenteel toch ...

514
514
De Mil klopt op tafel: vijf voor twaalf bij AA Gent

AA Gent boekte zondag een deugddoende zege tegen RSC Anderlecht. De kop is er dus af voor Rik De ...

159
159
Leko hakt knopen door: selectie Club Brugge bekend

Na de nederlaag tegen La Louvière gaat Club Brugge zaterdag in eigen huis tegen Zulte Waregem ...

378
378

Meer sportnieuws