EXCLUSIEF: Krmencik krijgt topvoorstel, Club grijpt naast 'toptarget'

2149 stemmen
EXCLUSIEF: Krmencik krijgt topvoorstel, Club grijpt naast 'toptarget'

Michael Krmencik is één van de minst goede transfers van de afgelopen jaren van Club Brugge. Hij kostte ruim 6 miljoen euro, maar voldeed niet. In januari werd hij bij PAOK Saloniki gestald. Onze redactie ging eens polsen bij de ervaren Griekse journalist Johnny Georgopoulos.


In Griekenland gaat het wat beter met de Tsjechische aanvaller, die geen onaardige partij speelde tegen België. "Krmencik heeft zich snel aangepast aan PAOK en het lijkt dat hij er terug met vertrouwen speelt. Hij startte zeer goed bij PAOK met 2 goals in 4 competitiematchen en 3 goals in 3 bekermatchen. Dan verliep het wat minder en wist hij van speeldag 18 tot en met speeldag 25 niet te scoren. Toch scoorde hij onlangs nog tegen Panathinaikos. Globaal gezien heeft hij aangetoond dat hij zeer gevaarlijk is in de zestien meter en dat hij sterk is met het hoofd", legt de journalist uit aan onze redactie. (lees verder onder de foto)


PAOK wil de aanvaller graag overnemen. Er is een aankoopoptie en die zou 4 miljoen euro bedragen. Dat lijkt wat veel te zijn. "Ik denk dat hij definitief naar PAOK zal verkassen. Ze bieden hem een contract van drie jaar aan en kan er jaarlijks 600.000 euro verdienen. Krmencik is zeer gelukkig in Griekenland en hij wil graag blijven. Dat heeft hij al aangegeven. Ik denk dat PAOK wel een akkoord zal vinden met Club Brugge omtrent de transferprijs."

Christos Tzolis

Club Brugge werd de afgelopen maanden gelinkt aan Christos Tzolis, de ploegmaat van Krmencik. Het lijkt onwaarschijnlijk dat Club Krmencik mee in een deal kan betrekken met het Griekse toptalent. "Tzolis is het grootste Griekse talent van het moment. Hij is de ‘golden boy’ van PAOK en de grootste Europese topclubs hebben hem op de radar staan. Of Club Krmencik mee in een ruildeal kan betrekken? Daar twijfel ik heel sterk aan. Er zijn geruchten dat Mönchengladbach en Dortmund momenteel de beste papieren hebben en zij strijden om zijn komst. De minimumprijs bedraagt 15 miljoen euro en de verwachting is dat hij 20 miljoen euro zal opleveren. Ik denk niet dat Tzolis naar Club Brugge zal verhuizen", besluit de journalist.

Claudio Reulens

LEES OOK: 'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Voor welk bedrag moet Club Krmencik laten gaan?

Meest recent

Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Georges Leekens werkte met een aantal Rode Duivels samen die tegen Nieuw-Zeeland een blamage moeten ...

25
25
Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

36
36
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

20
20
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

27
27
Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

28
28
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

92
92
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

97
97
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

373
373
Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

72
72
Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

140
140
'Sibierski hakt knoop door en zorgt meteen voor ontslag'

Antoine Sibierski begint stilaan zijn stempel te drukken bij Anderlecht. Hij haalde Vitor Bruno als ...

288
288
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

63
63
'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

870
870
'Basisteam uitgelekt: nieuws over Doku en Vanaken'

De Rode Duivels spelen komende ochtend om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Een partij die ze moeten winnen. ...

484
484
Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

31
31
Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

11
11
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

182
182
Relletje rond stadiondossier: Club Brugge reageert

Bart Verhaeghe kijkt vast met enige jaloezie naar het WK, waar de ene na de andere voetbaltempel de ...

890
890
Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Onder leiding van Antoine Sibierski en Vitor Bruno hoopt RSC Anderlecht een nieuwe koers te varen. ...

154
154
Rode Duivel gooit eigen ruiten in: Garcia grijpt hard in

Indien ze nog langer op het WK willen blijven zit er voor de Rode Duivels wellicht niks anders op ...

426
426
'Sommer naar Club Brugge: laatste struikelblok bekend'

Door het afscheid van Simon Mignolet moet Club Brugge op zoek naar een nieuwe nummer ...

808
808
'Anderlecht baalt: De Cat geeft groen licht voor transfer'

Zijn kersverse coach Vitor Bruno wil hem overtuigen om op post te blijven, terwijl een verlengd ...

559
559
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

350
350
'Grootmacht duwt door: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Hoewel het transfergeweld wellicht pas na het WK helemaal zal losbarsten, draait de geruchtenmolen ...

575
575
Zoals tegen Kroatië: masterplan van Garcia onthuld?

Win or go home. Dat is het devies voor de Rode Duivels in hun laatste poulematch tegen ...

156
156

Meer sportnieuws