'Danjuma (ex-Club Brugge) kan toptransfer versieren'

591
'Danjuma (ex-Club Brugge) kan toptransfer versieren'

Club Brugge deed in het seizoen 2018/19 een uitstekende zaak met Arnaut Danjuma. Het pikte de Nederlandse winger voor 2,1 miljoen euro op bij NEC, zag hem uitblinken in de Champions League en uitgroeien tot Oranje-international om een jaar later al 16,5 miljoen euro op te leveren. De droomtransfer naar Bournemouth bracht voor Danjuma echter niet het verhoopte resultaat.


Hij zag zijn debuutseizoen in rook opgaan door veelvuldig blessureleed, en tot overmaat van ramp degradeerden The Cherries uit de Premier League . Dit jaar moest Danjuma dus aan de slag in de Championship, waar de intussen 24-jarige dribbelkont wel weer zijn draai heeft gevonden. Tot dusver was hij er al goed voor tien doelpunten en vijf assist in 25 wedstrijden, waardoor Bournemouth nog in aanmerking komt voor promotie.

Een terugkeer naar de Premier League wenkt dus voor Danjuma, is het niet met zijn huidige werkgever dan wel middels een transfer. Met name Southampton en Brighton zouden zijn verrichtingen van dichtbij volgen, schrijft Football League World namelijk. Ook vanop het Europese vasteland zou er bovendien de nodige interesse heersen. Na al zijn blessureleed lijkt Danjuma straks dus toch weer een stap hogerop te kunnen zetten.

UPDATE 26/03
Over de mogelijke gegadigden in andere competities is voorlopig weinig bekend, maar in de Premier League neemt de belangstelling voor Danjuma alsmaar toe. Zo meldt The Sun nu dat ook West Ham, momenteel knap vijfde in de stand, zich bij Bournemouth heeft gemeld. Wie weet zit er dus zelfs een toptransfer in voor de tweevoudig international, die bij zijn debuut voor Oranje scoorde tegen de Rode Duivels maar nu met een overstap naar Nigeria flirt. Misschien moet Frank de Boer hem toch nog maar eens bellen.

LEES OOK: Fernandez-Pardo haalt slag thuis: "Hij wilde mij graag"

Danjuma hoort bij Oranje

Meest recent

Anderlecht-fans komen plots met woest statement

RSC Anderlecht is behoorlijk aan het seizoen begonnen. Vooral de Europese kwalificatie voor de ...

31
31
José Mourinho slaat keihard terug op Vincent Kompany

José Mourinho is dit seizoen weer de hoofdtrainer van Real Madrid. De Portugese oefenmeester ...

81
81
Antwerp maakt nog last minute-vertrekker bekend

Royal Antwerp FC is bijna klaar op de zomermercato. Terwijl The Great Old nadrukkelijk in verband ...

84
84
Coucke scheert hoge toppen met megalomaan nieuw project

Marc Coucke heeft wel vaker laten zien dat hij niet bepaald bang is om groot te dromen. Ook nu duikt ...

43
43
‘Antwerp op zucht van stunt: groen licht Vermeeren’

Zien we Arthur Vermeeren binnenkort weer op de Bosuil? De middenvelder brak op jonge leeftijd door ...

239
239
STVV blijft gaan: Belgisch toptalent is elfde zomertransfer

Sint-Truiden VV was vorig seizoen dé revelatie van de Jupiler Pro League, maar dit seizoen ...

29
29
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht niet klaar, stunts Antwerp en OHL’

De zomerse transferperiode is aan zijn laatste dag bezig, maar er staat nog heel wat te gebeuren. ...

246
246
‘Grote verrassing: Mirisola trekt naar JPL-club’

KRC Genk wil op het slot van de zomermercato nog enkele deals afsluiten. Uitgaand wordt Robin ...

241
241
‘Enorme transferdomper: nog één Bertaccini-oplossing’

Adriano Bertaccini wil weg bij RSC Anderlecht en ook Paars-Wit wil de aanvaller lozen. Onder Vitor ...

379
379
'El Hadj blaast zélf transfer af ondanks akkoord Union'

Het slot van de zomermercato zit vol verrassingen. Ook bij Union SG is er een transfersoap van ...

202
202
Cercle krijgt nog nieuwe doelman van Monaco

Cercle Brugge is aan zijn seizoen begonnen met een twee op twaalf en had wellicht toch op meer ...

31
31
Genk heeft opvolger El Ouahdi helemaal binnen

Bij KRC Genk moesten ze in allerijl nog op zoek naar een extra versterking, want ze zagen deze week ...

82
82
Drukke dag Anderlecht: Bruno beoordeelt nieuwkomers

Anderlecht was woensdag zeer druk in de weer op de transfermarkt. Met Andrew Omobamidele, Oleg ...

480
480
'OHL wil ex-speler Club, Japanner voor Charleroi'

Donderdag is ook in België Deadline Day en dus zijn heel wat clubs nog druk in de weer. Bij OH ...

65
65
STVV strikt WK-ganger als ultieme attractie

Bij STVV hebben ze op de valreep ook nog enkele versterkingen aangetrokken. De Kanaries konden nog ...

65
65
'Anderlecht heeft aanwinst 11 klaar: één struikelblok'

Het was dinsdag een zeer drukke dag bij Anderlecht, want dat haalde maar liefst drie nieuwkomers ...

411
411
Anderlecht is gewaarschuwd: "We gaan er onze kans"

KV Kortrijk staat na drie wedstrijden met lege handen, maar volgens coach Michiel Jonckheere vertelt ...

345
345
Fans Anderlecht hoopvol en hebben grote lof voor één man

RSC Anderlecht deed tien zomertransfers. Dat waren er dus een stuk meer dan de vier à vijf ...

379
379
STVV zwaar onder de indruk: "Het blijft een machine"

Union SG won makkelijk met 0-3 van STVV. Daar deed Frédéric De Meyer toch enkele ...

255
255
Meedogenloze De Cat-ingreep na droomdebuut

Nathan De Cat kende een droomstart bij Hoffenheim, maar één week later ziet zijn ...

253
253
AA Gent laat alsnog een speler de club verlaten

AA Gent heeft nog een speler laten vertrekken. De Buffalo's bereikten een akkoord met het ...

135
135
Lommel stunt met transfer, vertrekker bij Club NXT

PEC Zwolle en FC Eindhoven hebben nog zaken gedaan met Belgische clubs. De twee Nederlandse ploegen ...

90
90
Bruno na stevige kritiek na Union: "Dat zie ik graag"

De 3-0-nederlaag tegen Union kwam hard aan bij RSC Anderlecht. Toch weigert trainer Vitor Bruno om ...

237
237
Dendoncker verrast iedereen met nieuwe club

Leander Dendoncker (31) heeft een nieuwe club gevonden. De voormalige Rode Duivel zet zijn ...

49
49
Anderlecht heeft er interessante speler bij: "Kan blijven lopen"

RSC Anderlecht is héél actief op de transfermarkt. Met Romeo Amane haalden ze een ...

328
328

Meer sportnieuws