'Danjuma (ex-Club Brugge) kan toptransfer versieren'

door
'Danjuma (ex-Club Brugge) kan toptransfer versieren'

Club Brugge deed in het seizoen 2018/19 een uitstekende zaak met Arnaut Danjuma. Het pikte de Nederlandse winger voor 2,1 miljoen euro op bij NEC, zag hem uitblinken in de Champions League en uitgroeien tot Oranje-international om een jaar later al 16,5 miljoen euro op te leveren. De droomtransfer naar Bournemouth bracht voor Danjuma echter niet het verhoopte resultaat.


Hij zag zijn debuutseizoen in rook opgaan door veelvuldig blessureleed, en tot overmaat van ramp degradeerden The Cherries uit de Premier League . Dit jaar moest Danjuma dus aan de slag in de Championship, waar de intussen 24-jarige dribbelkont wel weer zijn draai heeft gevonden. Tot dusver was hij er al goed voor tien doelpunten en vijf assist in 25 wedstrijden, waardoor Bournemouth nog in aanmerking komt voor promotie.

Een terugkeer naar de Premier League wenkt dus voor Danjuma, is het niet met zijn huidige werkgever dan wel middels een transfer. Met name Southampton en Brighton zouden zijn verrichtingen van dichtbij volgen, schrijft Football League World namelijk. Ook vanop het Europese vasteland zou er bovendien de nodige interesse heersen. Na al zijn blessureleed lijkt Danjuma straks dus toch weer een stap hogerop te kunnen zetten.

UPDATE 26/03
Over de mogelijke gegadigden in andere competities is voorlopig weinig bekend, maar in de Premier League neemt de belangstelling voor Danjuma alsmaar toe. Zo meldt The Sun nu dat ook West Ham, momenteel knap vijfde in de stand, zich bij Bournemouth heeft gemeld. Wie weet zit er dus zelfs een toptransfer in voor de tweevoudig international, die bij zijn debuut voor Oranje scoorde tegen de Rode Duivels maar nu met een overstap naar Nigeria flirt. Misschien moet Frank de Boer hem toch nog maar eens bellen.

LEES OOK: Made in JPL: Thiago en Tolu stelen show in Premier League

Danjuma hoort bij Oranje

Meest recent

Anderlecht-pion op brandstapel na KVM-uitspraken

RSC Anderlecht ging afgelopen speeldag onderuit tegen KV Mechelen en is plots niet meer zeker van ...

44
44
Vijf Club-groeibriljanten ontploffen: “Allerhoogste niveau”

Club NXT neemt het om 14u op tegen Atlético Madrid in de kwartfinale van de Youth League. Het ...

37
37
'Rode Duivels pakken uit: shirts tot 2034 én hoofdsponsor'

Het WK 2026 komt er aan en de Koninklijke Belgische Voetbalbond is achter de schermen al druk bezig ...

60
60
‘Exit Bertaccini? Anderlecht hakt transferknoop door'

Adriano Bertaccini was afgelopen speeldag kop van jut tegen KV Mechelen. De aanvaller scoort weinig ...

256
256
TRANSFERUURTJE: ‘Alweer jackpot Club, leegloop Anderlecht’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

144
144
Club Brugge-talenten gewild: “Clubs als Barcelona…”

Club Brugge is de afgelopen seizoenen aan een straffe opmars bezig. Blauw-Zwart maakt enorm veel ...

141
141
Dreigt boot te zinken voor Coucke? Ondernemer reageert fors

De zorgen stapelen zich op rond Marc Coucke. Wat begon als een sportief dipje bij RSC Anderlecht, na ...

74
74
‘Man Utd all-in voor Godts: gigantisch prijskaartje’

Mika Godts speelt dit seizoen de pannen van het dak bij Ajax. De aanvaller zit al aan 15 doelpunten ...

92
92
‘Belgische clubs gaan vol voor doelpuntenmachine’

De reguliere competitie in België is bijna gedaan en de Play-Offs komen eraan. Veel clubs zijn ...

175
175
Neymar in zak en as na niet-selectie Brazilië: géén WK?

Carlo Ancelotti heeft de selectie van de Braziliaanse nationale ploeg voor de komende ...

42
42
‘Enorm drama voor Belgisch toptalent Noah Fernandez'

PSV zit ni zak en as. Belgisch toptalent Noah Fernandez verlengde zijn contract in Eindhoven en ...

46
46
Vanaken doet monden openvallen: Stankovic en co kijken ogen uit

Club Brugge kon zondagavond opgelucht ademhalen. Na de eerste onderzoeken werd geen zware blessure ...

451
451
Joos vernietigend voor VAR: "Stroompanne of goeie koffie"

De ontknoping van de reguliere competitie draait op volle toeren. En dus worden de beslissing van de ...

163
163
De Cat mee naar WK? Defour velt helder verdict

Nog 86 dagen te gaan tot aan de openingswedstrijd, maar er wordt nu al druk gespeculeerd over de ...

219
219
Puzzelwerk Hayen: logische vervanger El Ouahdi staat klaar

KRC Genk gaat donderdagavond op zoek naar een plek in de kwartfinales van de Europa League. Daarvoor ...

200
200
'Bliksemtransfer Tresoldi: Club Brugge vraagt forse som'

Nicolo Tresoldi scoort de laatste weken het ene doelpunt na het andere. Het zal voor Club Brugge dan ...

604
604
Brandon Mechele dropt mysterieus bericht: fans in shock

Brandon Mechele is één van de grote publiekslievelingen bij de Brugse fans. De ervaren ...

278
278
Gevecht tegen Play-Downs: dé scenario's voor elke kandidaat

Komend weekend wordt in de Jupiler Pro League de slotspeeldag van de reguliere competitie afgewerkt. ...

183
183
Mbappé betrapt?' Pikant dubbelleven zet Spanje in brand'

Wat gebeurt er wanneer een superster niet alleen op het veld, maar ook in de liefde meerdere ...

92
92
Garcia op plichten gewezen: "Hij móét mee naar WK"

Vrijdag is het weer zover, dan maakt Rudi Garcia zijn eerste selectie van 2026 bij de Rode Duivels ...

171
171
‘Klap na klap: Club Brugge breekt speler volledig’

Bij Club Brugge krijgt een eigen opgeleide speler opnieuw een harde tik. Na een mislukte ...

240
240
Grootste titelkandidaten bekend: "Zij worden géén kampioen"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. ...

487
487
Hete zomer Anderlecht: liefst elf spelers richting exit?

Nu er minstens tot eind dit seizoen uitsluitsel bestaat over de positie van hoofdtrainer, kan RSC ...

344
344
Made in JPL: Thiago en Tolu stelen show in Premier League

Verschillende oude bekenden uit de Jupiler Pro League maken ook dit seizoen weer het mooie weer in ...

135
135
Verbeke doet boekje open over "slechtste transfer ooit"

Sinds hij het profvoetbal enkele maanden geleden de rug toekeerde verdween Peter Verbeke naar de ...

212
212

Meer sportnieuws