'Danjuma (ex-Club Brugge) kan toptransfer versieren'

door
'Danjuma (ex-Club Brugge) kan toptransfer versieren'

Club Brugge deed in het seizoen 2018/19 een uitstekende zaak met Arnaut Danjuma. Het pikte de Nederlandse winger voor 2,1 miljoen euro op bij NEC, zag hem uitblinken in de Champions League en uitgroeien tot Oranje-international om een jaar later al 16,5 miljoen euro op te leveren. De droomtransfer naar Bournemouth bracht voor Danjuma echter niet het verhoopte resultaat.


Hij zag zijn debuutseizoen in rook opgaan door veelvuldig blessureleed, en tot overmaat van ramp degradeerden The Cherries uit de Premier League . Dit jaar moest Danjuma dus aan de slag in de Championship, waar de intussen 24-jarige dribbelkont wel weer zijn draai heeft gevonden. Tot dusver was hij er al goed voor tien doelpunten en vijf assist in 25 wedstrijden, waardoor Bournemouth nog in aanmerking komt voor promotie.

Een terugkeer naar de Premier League wenkt dus voor Danjuma, is het niet met zijn huidige werkgever dan wel middels een transfer. Met name Southampton en Brighton zouden zijn verrichtingen van dichtbij volgen, schrijft Football League World namelijk. Ook vanop het Europese vasteland zou er bovendien de nodige interesse heersen. Na al zijn blessureleed lijkt Danjuma straks dus toch weer een stap hogerop te kunnen zetten.

UPDATE 26/03
Over de mogelijke gegadigden in andere competities is voorlopig weinig bekend, maar in de Premier League neemt de belangstelling voor Danjuma alsmaar toe. Zo meldt The Sun nu dat ook West Ham, momenteel knap vijfde in de stand, zich bij Bournemouth heeft gemeld. Wie weet zit er dus zelfs een toptransfer in voor de tweevoudig international, die bij zijn debuut voor Oranje scoorde tegen de Rode Duivels maar nu met een overstap naar Nigeria flirt. Misschien moet Frank de Boer hem toch nog maar eens bellen.

LEES OOK: Man City loopt alweer kater op tegen Tottenham

Danjuma hoort bij Oranje

Meest recent

'Arsenal, Barça, ...: Belgisch goudhaantje plots grof wild'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels wisselden tijdens de voorbije transferperiode van club. Anderen ...

1
1
Antwerp in de wolken: onverwachte miljoenensom in laatje

Antwerp FC liet het transfergeweld op de Deadline Day grotendeels aan zich voorbij gaan. Desondanks ...

22
22
Twee topkandidaten bij Anderlecht: eerste twijfels duiken op

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor op de levensbelangrijke bekermatch van aanstaande ...

273
273
Dag Allemaal: Vlasic stuurt fel signaal naar Van Gucht

Sinds een aantal jaren zijn sportanker Ruben Van Gucht en voormalig hoogspringkampioene Blanka ...

74
74
DeadlineDay: miljoenenregen in Premier League, Atlético haalt uit

Ook in de grote Europese voetballanden ging de transfermarkt maandagavond weer op slot. Groot ...

91
91
'Genk hakt knoop door: nog één last-minute transfer'

De wintermercato is sinds maandagavond gesloten in de meeste Europese voetbalnaties. Maar in ...

145
145
'Nieuwe coach Anderlecht? Pure controverse barst los'

Een uitspraak van Marc Delire heeft een nieuwe coach-discussie meteen explosief gemaakt bij ...

247
247
'Groot risico Club: laatste maanden voor víér smaakmakers'

Club Brugge heeft een onverwacht kalme wintermercato achter de rug. De vicekampioen haalde ...

277
277
Drukte voor Deadline: ontdek de last-minute deals in de JPL

Maandagavond om middernacht sloot de transfermarkt weer onverbiddelijk zijn deuren in België. ...

125
125
'Club Brugge neemt enorme gok: recordtransfer op spel'

Club Brugge KV vatte de huidige transferperiode aan met de intentie om zijn sterkhouders aan boord ...

667
667
Anderlecht zoekt trainer: twee grote namen al geschrapt

De wintermercato zit erop in de meeste grote voetballanden, ook in België is de transferperiode ...

390
390
AA Gent trakteert fans op transfer oude JPL-bekende

AA Gent zocht na de zware blessure van Matisse Samoise nog naar een rechterflankverdediger. De ...

124
124
'Anderlecht, opgelet: Frutos gewild door JPL-club'

Bij La Louvière zijn ze zeer tevreden over het werk van Nicolas Frutos. Hij loodste de club ...

302
302
Benzema versiert op 38ste nog een miljoenentransfer

Karim Benzema heeft nog een transfer afgerond. De Franse aanvaller was niet meer tevreden bij ...

56
56
Beerschot maakt vertrekker bekend, Cercle nieuwkomer

Beerschot heeft vandaag nog wat transfers afgerond. Emile Doucouré verliet het Kiel en trok ...

67
67
Anderlecht heeft vervanger Angulo helemaal beet

RSC Anderlecht heeft onverwacht nog een drukke transferdag gekend. De Brusselaars hebben na het ...

414
414
Miljoenendeal Zulte Waregem en deal tussen KVM en Lierse

Zulte Waregem en KV Mechelen hebben op de valreep nog twee uitgaande transfers afgerond. Essevee ...

81
81
Anderlecht maakt gigantische transfer Angulo bekend

Anderlecht heeft op de slotdag nog een smaakmaker van de hand gedaan. Nilson Angulo heeft de club ...

500
500
Mulder helpt Anderlecht en strikt overbodige pion

RSC Anderlecht heeft op de slotdag nog een van zijn vele tegenvallende spelers van de hand gedaan. ...

266
266
'Malaise Anderlecht: bestuur beslist over ontslag Renard'

RSC Anderlecht heeft zondagavond Besnik Hasi bedankt voor bewezen diensten. Maar de hoofdtrainer ...

457
457
'Geldzak ligt klaar voor Genk: nieuw bod van 15 miljoen'

Matte Smets blijft dan toch aan boord bij KRC Genk. Hoewel VfL Wolfsburg bereid was om miljoenen ...

379
379
'Anderlecht tot uiterste: ultieme aanwinst uit La Liga'

RSC Anderlecht beleeft een opvallend drukke slotdag van de wintermercato. Paars-Wit neemt tijdelijk ...

347
347
Nieuwe coach Anderlecht: Vanhaezebrouck terug naar Lotto Park?

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft enkele uren na de pijnlijke nederlaag op Standard fors ...

1504
1504
Deadline gekte: last-minute deals Genk, Standard, Antwerp, ...

Maandag om middernacht sluit de wintermercato zijn deuren in verschillende landen, waaronder ook ...

453
453
‘Club Brugge duwt door: pikante deadline-deal op komst’

Club Brugge duwt door in de laatste rechte lijn van de wintermercato. Blauw-Zwart speurt naar een ...

763
763

Meer sportnieuws