'Danjuma (ex-Club Brugge) kan toptransfer versieren'

door
'Danjuma (ex-Club Brugge) kan toptransfer versieren'

Club Brugge deed in het seizoen 2018/19 een uitstekende zaak met Arnaut Danjuma. Het pikte de Nederlandse winger voor 2,1 miljoen euro op bij NEC, zag hem uitblinken in de Champions League en uitgroeien tot Oranje-international om een jaar later al 16,5 miljoen euro op te leveren. De droomtransfer naar Bournemouth bracht voor Danjuma echter niet het verhoopte resultaat.


Hij zag zijn debuutseizoen in rook opgaan door veelvuldig blessureleed, en tot overmaat van ramp degradeerden The Cherries uit de Premier League . Dit jaar moest Danjuma dus aan de slag in de Championship, waar de intussen 24-jarige dribbelkont wel weer zijn draai heeft gevonden. Tot dusver was hij er al goed voor tien doelpunten en vijf assist in 25 wedstrijden, waardoor Bournemouth nog in aanmerking komt voor promotie.

Een terugkeer naar de Premier League wenkt dus voor Danjuma, is het niet met zijn huidige werkgever dan wel middels een transfer. Met name Southampton en Brighton zouden zijn verrichtingen van dichtbij volgen, schrijft Football League World namelijk. Ook vanop het Europese vasteland zou er bovendien de nodige interesse heersen. Na al zijn blessureleed lijkt Danjuma straks dus toch weer een stap hogerop te kunnen zetten.

UPDATE 26/03
Over de mogelijke gegadigden in andere competities is voorlopig weinig bekend, maar in de Premier League neemt de belangstelling voor Danjuma alsmaar toe. Zo meldt The Sun nu dat ook West Ham, momenteel knap vijfde in de stand, zich bij Bournemouth heeft gemeld. Wie weet zit er dus zelfs een toptransfer in voor de tweevoudig international, die bij zijn debuut voor Oranje scoorde tegen de Rode Duivels maar nu met een overstap naar Nigeria flirt. Misschien moet Frank de Boer hem toch nog maar eens bellen.

LEES OOK: Eerste nederlaag Lammens: Engelse pers trekt harde conclusie

Danjuma hoort bij Oranje

Meest recent

'Club Brugge grijpt in: topaanwinst in januari'

Halfweg de reguliere competitie staat Club Brugge netjes in het spoor van leider Union SG. Maar een ...

9
9
Eerste nederlaag Lammens: Engelse pers trekt harde conclusie

In de Engelse Premier League kreeg Manchester United maandag een flinke domper te verwerken. Ondanks ...

84
84
'Anderlecht in shock: Man City-topdeal in de maak'

Anderlecht ruikt een unieke kans: een 18-jarige goalgetter die in Engeland alles aan flarden schiet, ...

177
177
'Nieuwe coach Antwerp: Overmars spreekt met topkandidaat'

Antwerp FC staat in de komende weken voor een loodzwaar programma. De vraag is welke trainer dat ...

75
75
'WK-selectie Duivels: verrassende naam plots in de running'

Nu het WK-ticket definitief op zak is, kan bondscoach Rudi Garcia zich stilaan buigen over het ...

266
266
'Nieuwe transferstrategie Anderlecht: potentiële goudmijn'

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend geen goede wedstrijd op het veld van La Louvière, ...

144
144
Club doet gouden zet: bliksemvertrek voor topaanwinst?

In de Champions League gaat Club Brugge woensdagavond op bezoek bij Sporting CP. Voor de spelers ...

303
303
DAZN dropt hint: overeenkomst met Telenet in de maak?

De voorbije weken en maanden werd er druk gespeculeerd over de uitzendingen van de Jupiler en ...

356
356
'Antwerp lanceert winteroffensief: budget Overmars bekend'

Het hing al een tijdje in de lucht, maar de nederlaag tegen Dender betekende het nekschot voor Stef ...

268
268
Hayen houdt adem in: rampscenario voor Club Brugge?

Club Brugge boekte zaterdag een zuinige 1-0 zege tegen Charleroi. Veel tijd om te recupereren is er ...

354
354
'Renard vs. De Condé: transferoorlog tussen RSCA & Genk'

In de internationale jacht op talent belanden de Belgische topclubs geregeld in mekaars vaarwater. ...

264
264
Zorgen om Franky Van der Elst: 'Had het einde kunnen zijn'

Franky Van der Elst is één van de meest aimabele analisten van ons land. Het voormalig ...

298
298
Premier League-waanzin: ploegmaats op de vuist in volle match

In de Engelse Premier League stond maandagavond een interessant duel op het programma. Zo stond ...

74
74
Club slikt last-minute domper vlak voor Portugese trip

Deze week staat opnieuw Champions League-voetbal op het programma. De twee Belgische deelnemers Club ...

325
325
Opzienbarend trainersplan Antwerp: fraaie naam genoemd

Wat al een tijdje in de lucht hing, is sinds zondagavond ook een feit: Stef Wils is niet langer de ...

246
246
Sporting zet alles op alles: bekende 'spion' in tegen Club

De vierde speeldag in de League Phase van de Champions League komt er deze week aan. Club Brugge ...

279
279
'De Bruyne in shock: Napoli neemt rigoureuze beslissing'

Kevin De Bruyne dook de voorbije dagen meermaals op in de tribunes rond de Belgische velden. De ...

198
198
Groot probleem bij Genk: Fink geeft zelf dé oorzaak

KRC Genk verloor zondagnamiddag met 0-1 van KV Mechelen. Hierdoor moeten de Limburgers de heenronde ...

355
355
'Antwerp zoekt T1: onmogelijke opdracht voor Overmars?'

Het doek is gevallen voor Stef Wils, wiens ontslag onafwendbaar was nu Antwerp ook tegen ...

144
144
Under Review: Lardot laat licht schijnen op speeldag 15

De reguliere competitie is officieel halfweg. Ook afgelopen weekend lag de Belgische arbitrage hier ...

111
111
Toby Alderweireld emotioneel: "Doe het voor mijn kinderen"

Toby Alderweireld zit zeker niet stil, sinds hij eind vorig seizoen afscheid nam van de Bosuil. De ...

182
182
'Gheysens speelt solo slim: interne onrust bij Antwerp'

De nederlaag in de kelderkraker tegen rode lantaarn Dender bleek zoals verwacht de druppel voor Stef ...

300
300
'Renard pakt uit: Anderlecht draait Club Brugge loer'

RSC Anderlecht stevende af op een brilscore in La Louvière, maar dankzij een kopbal van ...

586
586
'Overmars dropt bom: droomcoach Gheysens al binnen'

Terwijl Paul Gheysens iedereen deed geloven dat hij nog zoekende was, lijkt Marc Overmars achter de ...

551
551
Union SG mikt op stunt: "Volgens de 'expected results'..."

Union SG speelt morgen in de Champions League op het veld van Galatasaray. David Hubert en Adem ...

52
52

Meer sportnieuws