'Danjuma (ex-Club Brugge) kan toptransfer versieren'

591 stemmen
'Danjuma (ex-Club Brugge) kan toptransfer versieren'

Club Brugge deed in het seizoen 2018/19 een uitstekende zaak met Arnaut Danjuma. Het pikte de Nederlandse winger voor 2,1 miljoen euro op bij NEC, zag hem uitblinken in de Champions League en uitgroeien tot Oranje-international om een jaar later al 16,5 miljoen euro op te leveren. De droomtransfer naar Bournemouth bracht voor Danjuma echter niet het verhoopte resultaat.


Hij zag zijn debuutseizoen in rook opgaan door veelvuldig blessureleed, en tot overmaat van ramp degradeerden The Cherries uit de Premier League . Dit jaar moest Danjuma dus aan de slag in de Championship, waar de intussen 24-jarige dribbelkont wel weer zijn draai heeft gevonden. Tot dusver was hij er al goed voor tien doelpunten en vijf assist in 25 wedstrijden, waardoor Bournemouth nog in aanmerking komt voor promotie.

Een terugkeer naar de Premier League wenkt dus voor Danjuma, is het niet met zijn huidige werkgever dan wel middels een transfer. Met name Southampton en Brighton zouden zijn verrichtingen van dichtbij volgen, schrijft Football League World namelijk. Ook vanop het Europese vasteland zou er bovendien de nodige interesse heersen. Na al zijn blessureleed lijkt Danjuma straks dus toch weer een stap hogerop te kunnen zetten.

UPDATE 26/03
Over de mogelijke gegadigden in andere competities is voorlopig weinig bekend, maar in de Premier League neemt de belangstelling voor Danjuma alsmaar toe. Zo meldt The Sun nu dat ook West Ham, momenteel knap vijfde in de stand, zich bij Bournemouth heeft gemeld. Wie weet zit er dus zelfs een toptransfer in voor de tweevoudig international, die bij zijn debuut voor Oranje scoorde tegen de Rode Duivels maar nu met een overstap naar Nigeria flirt. Misschien moet Frank de Boer hem toch nog maar eens bellen.

LEES OOK: Premier League davert: City verpulvert Brits transferrecord

Danjuma hoort bij Oranje

Meest recent

Mbappé loodst Frankrijk voorbij schandalig Paraguay

Frankrijk nam het om 23u op tegen Paraguay. Les Bleus waren uiteraard de grote favoriet. Konden ze ...

46
46
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

217
217
Belgische zorgen: drie Rode Duivels twijfelachtig voor VS

De Rode Duivels maken zich klaar voor de achtste finales van het WK tegen de Verenigde Staten, maar ...

223
223
Genadeloos Marokko kegelt Canada uit het WK

Marokko en Canada namen het vanavond tegen elkaar op in de eerste achtste finale. Het werd geen ...

73
73
Westerlo heeft wéér beet en passeert langs de kassa

KVC Westerlo heeft vandaag weer een uitgaande transfer afgerond. De Kemphanen hebben zoals verwacht ...

62
62
Club Brugge-fans schrikken: 10M voor oude bekende uit JPL

Club Brugge speurt verder naar extra versterking op de flank en kan daarvoor uitkomen bij een naam ...

511
511
'Standard heeft topkandidaat als nieuwe investeerder'

Standard heeft na vele maanden zoeken nog steeds geen overnemer of extra investeerder gevonden. Dat ...

268
268
Lukebakio duidelijk: "Moeten we echt alleen over hen spreken?"

Als Dodi Lukebakio invalt, dan zorgt hij héél vaak voor gevaar. Velen zijn ondertussen ...

124
124
Witsel beschermt bekritiseerde Duivel: "Komt goed!"

Axel Witsel sprak zopas met de Belgische pers in Seattle. De ervaren Rode Duivel sprak er onder meer ...

124
124
Defour ziet oplossing voor énorm pijnpunt bij België

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend de achtste finales tegen de Verenigde Staten. In Het Belang ...

123
123
West Ham United stelt Belg aan als 'Hoofd Rekrutering'

West Ham United heeft op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aangsteld, dat maakten ...

12
12
AA Gent en Standard verzorgen spektakel in oefenduels

AA Gent en Standard speelden namiddag een oefenduel. De Buffalo's hadden meteen een stevige partij ...

101
101
'Trossard verlaat Arsenal: deal bijna rond'

Leandro Trossard is de laatste matchen zeer goed op dreef op het WK. De ervaren aanvaller zal na het ...

291
291
Nederland verrast: "Garcia had hem moeten oproepen"

De Rode Duivels staan in de achtste finales. Dat gebeurde met horten en stoten, maar ze staan er ...

118
118
'Anderlecht hoopt op De Cat: volgende club haakt af'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Waar speelt de jonge middenvelder de komende ...

413
413
Bekende WK-ganger zet deur open voor JPL-transfer

Gaan we weldra opnieuw een 'Paul Okon' in de Jupiler Pro League zien? Paul Okon-Engstler speelde een ...

101
101
Bosz zorgt meteen voor flinke opschudding bij PSV

Nederland en Ronald Koeman gingen uit elkaar. Peter Bosz wordt genoemd als een grote kandidaat om ...

38
38
Club Brugge en KRC Genk openen met overwinningen

Er stonden namiddag een aantal oefenmatchen op het programma. KRC Genk ging op bezoek bij ...

139
139
Debuut Biancone en Pétrot, geen zege voor Anderlecht

RSC Anderlecht speelde om 14u zijn eerste oefenmatch tegen US Boulogne. Wat wisten de Brusselaars te ...

568
568
'Standard ruikt miljoenen: Como klopt aan'

Gaat Standard een van zijn grote talenten verliezen? Het zou zomaar kunnen, want de interesse neemt ...

211
211
"Via Feyenoord bij de Rode Duivels? Waarom niet?"

De Rode Duivels maken zich klaar voor de match tegen de Verenigde Staten. In België en ...

72
72
'Anderlecht haakt af: peperdure vraagprijs'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

368
368
Club Brugge haalt negen jongeren bij de A-kern

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn oefenmatch tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart haalde negen jonge ...

275
275
Lof voor Garcia: Nainggolan met hevig relaas

Rudi Garcia krijgt zelfs na geslaagde wissels toch nog kritiek uit bepaalde hoek. De ingrepen oogden ...

145
145
Monsterzeges OHL en Charleroi, Club start met opvallende elf

Terwijl het WK 2026 nog op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League al ...

199
199

Meer sportnieuws