Club Brugge bevestigt nu ook intrekken beursgang

door
Club Brugge bevestigt nu ook intrekken beursgang

Vanochtend klonk het nog dat de beursgang van Club 'stroef' verloopt, maar dat blijkt een flink understatement te zijn. Volgens bronnen binnen De Tijd wordt de beursgang van Blauw-Zwart namelijk met onmiddellijke ingang ingetrokken.

Zoals gezegd waren er al signalen dat het beursverhaal van Verhaeghe & co nogal wat moeilijkheden kende. Dat nieuws kwam vanochtend naar buiten, en enkele uren later klinkt dus de drastische conclusie dat Club zich toch niet op de beurs zal begeven.

Volgens De Tijd was het dossier van Club 'niet aantrekkelijk genoeg' voor beleggers, ook al omdat er geen dividend zou worden uitbetaald. Het is volgens de krant evenwel nog niet duidelijk of het om uitstel dan wel afstel gaat. Er bestaat dus nog een mogelijkheid dat Blauw-Zwart met vertraging alsnog op de beurs zal belanden.

UPDATE 13u55
Club Brugge heeft nu ook bevestigd dat het inderdaad de beursgang op het laatste moment nog afblaast. Dat deed het in een mededeling aan onder meer De Tijd en VRT NWS. "Club Brugge heeft de beursgang uitgesteld omwille van de marktomstandigheden. Het bedrijf blijft sportief en financieel succesvol", luidt de uitleg van de landskampioen.


LEES OOK: Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Een blamage voor Club?

Meest recent

Gouden raad voor Anderlecht: “Zo iemand als TD”

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een nieuwe Technisch ...

26
26
Vossen spreekt eerste keer over ontslag Vandenbroeck

Sven Vandenbroeck werd ontslagen bij Zulte Waregem. Essevee kijkt tegen degradatiezorgen aan en dan ...

21
21
Play-Off I nog niet binnen: Gent beducht voor nieuw trauma

AA Gent heeft vrijdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de tickets voor de Champions' ...

56
56
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

452
452
'Gheysens aan zet: Antwerp-verkoop krijgt vorm'

Nu het ticket voor de Champions' Play-Offs gaan vliegen is, wil Antwerp FC via de Europe Play-Offs ...

262
262
Club Brugge verbaasd: Leko grijpt hard in bij Vanaken

Bij Club Brugge wordt steeds duidelijker welke richting Ivan Leko uit wil. Ook voor Hans Vanaken ...

258
258
Trainerssoap duurt voort: Taravel snel weer weg als T1?

RSC Anderlecht heeft vrijdagmiddag bevestigd dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

257
257
Lammens verbaast United-kleedkamer: "Van Mignolet geleerd"

Senne Lammens maakt zich steeds populairder als eerste doelman bij Manchester United. Deze week werd ...

109
109
Vertrek bij Anderlecht? Vader De Cat gooit kaarten op tafel

Nathan De Cat is momenteel talk of the town bij RSC Anderlecht. Dat heeft niet enkel te maken met ...

482
482
'Grootmacht opent gesprekken: dubbeltransfer Club Brugge'

Club Brugge heeft één groot doel in de komende weken en wil absoluut de 20ste ...

404
404
'Voetbalwereld op stelten: transferplan Haaland gelekt'

Hij beleefde dit seizoen al enkele mindere periodes, maar Erling Haaland blijft één ...

256
256
Gouden zege na emotionele avond: AA Gent op zucht van PO I

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs binnen handbereik. De Buffalo's konden ...

158
158
Werk bij Beveren: Peeters geeft transferplannen vrij

SK Beveren heeft zich woensdagavond ook mathematisch tot kampioen gekroond in de Challenger Pro ...

396
396
Exit De Bruyne én Lukaku? 'Plannetje Napoli bekend'

SSC Napoli gaat zaterdagnamiddag op bezoek bij US Lecce. Daarvoor kan coach Antonio Conte rekenen op ...

211
211
Hayen neemt Club één ding kwalijk na ophefmakend ontslag

Momenteel is hij alweer bezig aan een mooi nieuw hoofdstuk bij KRC Genk. Nicky Hayen weigert dan ook ...

287
287
CPL: Patro doet uitstekende zaak, RSCA Futures onderuit

De titelstrijd mag dan wel beslist zijn, er staat in de Challenger Pro League nog steeds heel wat op ...

81
81
'Afgang met gevolgen: City dropt dubbele transferbom'

Manchester City slikte woensdagavond een mokerslag van formaat en verloor in de Champions League met ...

192
192
Drama in Planet Group Arena: aftrap Gent-Zulte verlaat

Vrijdagavond wordt de 29ste speeldag van de Jupiler Pro League op gang getrapt met het duel tussen ...

439
439
Alarm bij Garcia: grote zorgen rond sterkhouder Duivels

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de oefenstage in de Verenigde ...

129
129
Colpaert wisselt twee keer, Kanga toch fit bij AA Gent

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs weer in eigen handen, maar heeft geen marge ...

42
42
El Ouahdi na puike helft: zo reageerde Hayen in kleedkamer

Zakaria El Ouahdi toonde zich donderdagavond nog eens van goudwaarde namens KRC Genk. Met een puik ...

129
129
'Club trekt bleek weg: miljoenen verdampen op mercato'

Na weken van pittige onderhandelingen slaagde Club Brugge KV er afgelopen transferzomer in een ...

447
447
Kahn helemaal bijgedraaid: straffe woorden doen Kompany blozen

Bayern München maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League door met 1-6 te gaan ...

358
358
Dilemma voor Hayen: wissel(s) van de wacht in Genk?

In de achtste finale van de Europa League boekte KRC Genk donderdag een deugddoende zege tegen SC ...

137
137
Pech voor Anderlecht: nieuwkomer al in de lappenmand

RSC Anderlecht maakte vrijdag officieel bekend dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

354
354

Meer sportnieuws