AA Gent ziet aanvaller opnieuw uitvallen

door
AA Gent ziet aanvaller opnieuw uitvallen

AA Gent en Anderlecht kwamen zondag nog in actie in de Jupiler Pro League tegen respectievelijk Cercle Brugge en Zulte Waregem, maar een dag later stonden de twee teams alweer op het veld. Maandagmiddag werkten ze in Oostakker immers een onderlinge oefenwedstrijd af, waarin heel wat bankzitters de kans kregen om nog ritme op te doen.


Wel verschenen de Buffalo's aan de aftrap met een sterk elftal, waarin onder meer Andreas Hanche-Olsen, Vadis Odjidja en Tarik Tissoudali hun opwachting maakten. Verder waren er opstekers in de vorm van Giorgi Chakvetadze en Alexandre De Bruyn, die na langdurig blessureleed nog eens speelminuten konden meepikken. Spektakel leverde het echter niet op, want de oefenpot eindigde op een droge 0-0.

UPDATE 23/03
Hein Vanhaezebrouck mag binnenkort dus mogelijk rekenen op Chakvetadze en De Bruyn, die zo voor bijkomende opties in het offensief compartiment kunnen zorgen. Daar zag AA Gent echter tevens weer iemand uitvallen, want volgens Het Nieuwsblad moest Anderson Niangbo nog in het openingskwartier het terrein verlaten na een nochtans onschuldig duel. Op het concrete verdict voor de 21-jarige Ivoriaan, die eerder dit seizoen al aan de kant stond met rugproblemen, is het voorlopig wachten.

Niangbo is wel geen onvervalste titularis bij de vicekampioen, waar onder meer Roman Yaremchuk en Tarik Tissoudali hoger in de pikorde liggen. Dit seizoen stond hij 11 keer aan de aftrap. Na zijn vlotte start, met twee doelpunten en een assist in zijn eerste twee optredens, heeft de snelle ex-spits van RB s het dan ook moeilijk om door te breken in de Ghelamco Arena. Met vijf goals en één assist in 33 duels wist hij zijn prijskaartje van vier miljoen vooralsnog alvast niet helemaal waar te maken.

LEES OOK: Oorlogsverklaring aan DAZN: Pro League dropt fors statement

Gelooft u nog in Niangbo bij AA Gent?

Meest recent

'Real Madrid plant Haaland-bom: op één voorwaarde'

Er staat dit seizoen weer geen maat op Erling Haaland. De doelpuntenmachine scoorde voor Manchester ...

4
4
'Genk mengt zich in strijd om peperdure goalgetter'

KRC Genk gaat donderdagavond op zoek naar een nieuw resultaat in de Europa League. Daarvoor zal het ...

39
39
Domper voor Trossard: Arteta brengt update

Woensdagavond werkten Arsenal en Bayern München dé kraker van de speeldag in de ...

12
12
Pijnlijke conclusie voor Club: "Is er een probleem?"

Club Brugge likt zijn wonden na de pijnlijke zeperd van woensdagavond in Lissabon. De 3-0-nederlaag ...

62
62
'Eindelijk witte rook: Antwerp heeft nieuwe coach beet'

Vorig weekend noteerden we het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League. ...

183
183
'Nieuwe domper Belgische fans: traditie eindigt na 50 jaar'

Het is voorlopig nog geen al te fijn seizoen voor de Belgische voetbalsupporter. Die kon de Jupiler ...

66
66
TRANSFERUURTJE: 'West Ham berooft JPL, cruciaal nieuws Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

194
194
'Rentree in zicht: Lukaku maakt comeback in topper'

Napoli pakte deze week een cruciale zege in de Champions League tegen Qarabag, waarmee het opnieuw ...

59
59
'Financiële mokerslag: dit zal nieuw tv-contract nog opleveren'

Het Belgische voetbal verkeert momenteel in grote onzekerheid. DAZN besloot deze week dat ze het ...

308
308
Paniekmodus bij Club: cruciale beslissing hangt

Club Brugge kende woensdag een off-day in de Champions League. Het botste in Lissabon op zijn ...

278
278
'AA Gent wil cashen op verrassende naam'

AA Gent hoopte dit seizoen na een tegenvallend jaar weer stappen vooruit te zetten. Dat gaat ...

164
164
Club Brugge bevestigt keihard verdict voor Jackers

Voor Club Brugge is de trip naar Lissabon uiteindelijk toch een ramp geworden. De afreis werd ...

484
484
Bounida schittert bij Ajax: wat met Rode Duivels?

De crisis bij Ajax blijft verdergaan, met deze week een nieuwe nederlaag in de Champions League. Ze ...

173
173
'Union greep naast pikante transfer bij Anderlecht'

Er staan dit weekend enkele interessante affiches op het programma in de Jupiler Pro League. Zondag ...

195
195
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

138
138
Hayen helemaal de mist in: Boeckx en Degryse zijn keihard

Club Brugge heeft woensdagavond een mokerslag gekregen in de Champions League. Het droomde van ...

233
233
'DAZN vs Pro League: minister eist meteen antwoord'

Het blijft hoogst onduidelijk hoe het nu verder moet met het Belgische voetbal, nadat DAZN dinsdag ...

266
266
KRC Genk mag hopen: van de top naar de krochten van Europa

KRC Genk ontvangt FC Basel in de Cegeka Arena. De Zwitsers waren in het verleden nog ...

126
126
'Masterplan Anderlecht met De Cat: dit ligt op tafel'

Er doen heel veel geruchten de ronde over Nathan De Cat. De 17-jarige middenvelder is dé ...

421
421
Kane verklapt: Bayern München of FC Barcelona?

De afgelopen weken was er heel veel te doen over de toekomst van Harry Kane. De Britse aanvaller ...

104
104
Seys scherp voor zichzelf en team: "Dramatisch!"

Net als heel Club Brugge speelde ook Joaquin Seys geen goede partij. De blonde linksachter was na de ...

93
93
'DAZN-crash: legt Club Brugge een bom onder de JPL?'

De DAZN-crash heeft het Belgische voetbal volledig in de war gestuurd: het tv-contract ligt aan ...

787
787
Ferdinand lyrisch over Rode Duivel: "Belachelijk goed"

Er spelen heel veel Rode Duivels in topcompetities. Eén van hen is Leandro Trossard. Die kent ...

163
163
Vanaken geeft dé reden voor mindere Champions League-reeks

Club Brugge bakte er niets van tegen Sporting CP. Een terechte 3-0 was een feit. Bij Blauw-Zwart ...

272
272
Club Brugge met de grond gelijk gemaakt: "Zoals in jaren '80"

Club Brugge speelde een povere partij op het veld van Sporting CP. Het ging terecht met 3-0 onderuit ...

313
313

Meer sportnieuws