AA Gent ziet aanvaller opnieuw uitvallen

door
AA Gent ziet aanvaller opnieuw uitvallen

AA Gent en Anderlecht kwamen zondag nog in actie in de Jupiler Pro League tegen respectievelijk Cercle Brugge en Zulte Waregem, maar een dag later stonden de twee teams alweer op het veld. Maandagmiddag werkten ze in Oostakker immers een onderlinge oefenwedstrijd af, waarin heel wat bankzitters de kans kregen om nog ritme op te doen.


Wel verschenen de Buffalo's aan de aftrap met een sterk elftal, waarin onder meer Andreas Hanche-Olsen, Vadis Odjidja en Tarik Tissoudali hun opwachting maakten. Verder waren er opstekers in de vorm van Giorgi Chakvetadze en Alexandre De Bruyn, die na langdurig blessureleed nog eens speelminuten konden meepikken. Spektakel leverde het echter niet op, want de oefenpot eindigde op een droge 0-0.

UPDATE 23/03
Hein Vanhaezebrouck mag binnenkort dus mogelijk rekenen op Chakvetadze en De Bruyn, die zo voor bijkomende opties in het offensief compartiment kunnen zorgen. Daar zag AA Gent echter tevens weer iemand uitvallen, want volgens Het Nieuwsblad moest Anderson Niangbo nog in het openingskwartier het terrein verlaten na een nochtans onschuldig duel. Op het concrete verdict voor de 21-jarige Ivoriaan, die eerder dit seizoen al aan de kant stond met rugproblemen, is het voorlopig wachten.

Niangbo is wel geen onvervalste titularis bij de vicekampioen, waar onder meer Roman Yaremchuk en Tarik Tissoudali hoger in de pikorde liggen. Dit seizoen stond hij 11 keer aan de aftrap. Na zijn vlotte start, met twee doelpunten en een assist in zijn eerste twee optredens, heeft de snelle ex-spits van RB s het dan ook moeilijk om door te breken in de Ghelamco Arena. Met vijf goals en één assist in 33 duels wist hij zijn prijskaartje van vier miljoen vooralsnog alvast niet helemaal waar te maken.

LEES OOK: Vanhaezebrouck snoeihard na KAA Gent-Club: “Bedroevend”

Gelooft u nog in Niangbo bij AA Gent?

Meest recent

'Club Brugge en co grijpen naast sensatie uit 1B'

De Challenger Pro League blijkt alsmaar meer een uitstekende kweekvijver voor talent voor de Jupiler ...

11
11
Buitenkansje voor Standard? "Ik zou het niet doen"

Standard vierde Kerstmis als de nummer zes in het klassement en dat was toch een verrassing. De ...

25
25
TRANSFERUURTJE: 'Broos naar Belgische topclub, sensationele comeback Origi'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

83
83
Angulo doet onthulling over Hasi: “Altijd zéér boos”

RSC Anderlecht ziet dit seizoen een nieuwe Nilson Angulo opstaan. De buitenspeler leek onder Brian ...

79
79
Vanaken laat Mbappé achter zich, Mechele derde

Hans Vanaken is al jaren een sterkhouder op het middenveld van Club Brugge en ook dit seizoen is hij ...

75
75
'Vossen-rel ontploft na pijnlijke stilte Vandenbroeck'

Jelle Vossen was vorig seizoen nog de grote man bij Zulte Waregem. De ervaren aanvaller was de ...

199
199
Pech voor Jonge Duivels: "Ik heb België altijd afgewezen"

De Rode Duivels hebben de voorbije jaren een stevige verjongingskuur ondergaan en er lijkt nog heel ...

86
86
Drie floptransfers bij Union? Hubert geeft uitleg

Union moest de voorbije maanden weer volop aan de bak om verschillende sterkhouders te vertrekken. ...

59
59
'Onverwachte toptransfer voor Mike Trésor'

In de laatste weken kwam Mike Trésor plots weer een beetje aan de oppervlakte bij Burnley. ...

134
134
Van Damme spreekt open en bloot: 'Wereld viel op zijn kop'

Er was een tijd dat Joachim Van Damme moeiteloos meedraaide op het hoogste niveau. KV Mechelen, ...

114
114
'Club bibbert: nieuwe ontwikkeling rond sterkhouder'

Club Brugge hoopt vrijdag in Genk om 2025 toch af te kunnen sluiten met een positieve noot, na ...

398
398
'Strijd om Karetsas: deze 4 clubs aan de leiding'

2026 zal ongetwijfeld ook het jaar worden waarin Konstantinos Karetsas een toptransfer zal maken. ...

521
521
Smaakmaker alsnog weg bij Zulte Waregem?

Voor Zulte Waregem lag er een mooi geschenk onder de kerstboom. De club wist woensdagavond immers ...

270
270
Karl Vannieuwkerke grijpt naar keel: 'Zwaarste gevecht ooit'

Wie Karl Vannieuwkerke enkel kent als VRT-anker of sportpresentator, ziet maar een deel van het ...

291
291
Smaakmaker Anderlecht: "Interesse van Liverpool?"

Bij RSC Anderlecht moet er in 2026 voor tientallen miljoenen euro's verkocht worden om de rekening ...

307
307
'Origi-stunttransfer: 2 clubs in België in de running'

België snakt naar een Divock Origi-comeback. Alleen: iedereen roept “doen”, tot ...

1233
1233
'Antwerp incasseert stevige transferdomper'

Bij Royal Antwerp FC verkochten ze de afgelopen jaren voor heel wat geld. De Great Old wist onder ...

349
349
Van Jutgla tot Fujita: hoe vergaat het deze ex-JPL-toppers?

Afgelopen zomer vertrokken er weer heel wat spelers uit de Jupiler Pro League. VoetbalNieuws ging ...

190
190
JPL-clubs dromen: deze megadeals liggen voor het grijpen

Bij onderzoeksbureau CIES berekenen ze via bepaalde data de potentiële transferwaardes van de ...

178
178
Hasi zoekt oplossing: krijgt 'floptransfer' toch een kans?

RSC Anderlecht neemt het vrijdag op tegen Sporting Charleroi. De Brusselaars willen een opnieuw ...

184
184
Van De Cuyper tot Sadiki: hoe vergaat het de ex-JPL-toppers?

Afgelopen zomer vertrokken er weer heel wat spelers uit de Jupiler Pro League. VoetbalNieuws ging ...

156
156
Ballon d'Or 2026: absolute topfavoriet nu al bekend

Ousmane Dembélé wist een historisch goed 2025 bij Paris Saint-Germain te bekronen met ...

297
297
Julie Vanloo trekt van leer: "Hij verdient standbeeld bij Club"

Julie Vanloo is niet alleen een boegbeeld bij de nationale damesbasketbalploeg 'The Belgian Cats', ...

167
167
Kerst in JPL: grote verrassing bij Genk, Vanaken steelt de show

De bubbels zijn opengetrokken, de kalkoen is geserveerd en de pakjes mogen eindelijk geopend worden. ...

126
126
'Alarm Club Brugge: twee sterkhouders weg in één klap'

Club Brugge kan op financieel vlak opnieuw terugblikken op een geslaagd kalenderjaar. Zeker de ...

453
453

Meer sportnieuws