AA Gent ziet aanvaller opnieuw uitvallen

door
AA Gent ziet aanvaller opnieuw uitvallen

AA Gent en Anderlecht kwamen zondag nog in actie in de Jupiler Pro League tegen respectievelijk Cercle Brugge en Zulte Waregem, maar een dag later stonden de twee teams alweer op het veld. Maandagmiddag werkten ze in Oostakker immers een onderlinge oefenwedstrijd af, waarin heel wat bankzitters de kans kregen om nog ritme op te doen.


Wel verschenen de Buffalo's aan de aftrap met een sterk elftal, waarin onder meer Andreas Hanche-Olsen, Vadis Odjidja en Tarik Tissoudali hun opwachting maakten. Verder waren er opstekers in de vorm van Giorgi Chakvetadze en Alexandre De Bruyn, die na langdurig blessureleed nog eens speelminuten konden meepikken. Spektakel leverde het echter niet op, want de oefenpot eindigde op een droge 0-0.

UPDATE 23/03
Hein Vanhaezebrouck mag binnenkort dus mogelijk rekenen op Chakvetadze en De Bruyn, die zo voor bijkomende opties in het offensief compartiment kunnen zorgen. Daar zag AA Gent echter tevens weer iemand uitvallen, want volgens Het Nieuwsblad moest Anderson Niangbo nog in het openingskwartier het terrein verlaten na een nochtans onschuldig duel. Op het concrete verdict voor de 21-jarige Ivoriaan, die eerder dit seizoen al aan de kant stond met rugproblemen, is het voorlopig wachten.

Niangbo is wel geen onvervalste titularis bij de vicekampioen, waar onder meer Roman Yaremchuk en Tarik Tissoudali hoger in de pikorde liggen. Dit seizoen stond hij 11 keer aan de aftrap. Na zijn vlotte start, met twee doelpunten en een assist in zijn eerste twee optredens, heeft de snelle ex-spits van RB s het dan ook moeilijk om door te breken in de Ghelamco Arena. Met vijf goals en één assist in 33 duels wist hij zijn prijskaartje van vier miljoen vooralsnog alvast niet helemaal waar te maken.

LEES OOK: KAA Gent en De Mil slikken opdoffer voor Union

🚀

Gelooft u nog in Niangbo bij AA Gent?

Meest recent

Kompany reageert met Anderlecht-anekdote op CL-schorsing

In de Champions League is het dinsdagavond likkebaarden geblazen. Met Paris Saint-Germain en Bayern ...

12
12
Janssen weg bij Antwerp: schoktransfer naar JPL-concurrent?

Vincent Janssen was afgelopen weekend weer de grote uitblinker bij Antwerp FC. Maar dat was allicht ...

139
139
Radja aangeslagen: walgelijke uitspraken Beerschot-fans onthuld

Beerschot VA heeft zich maandagavond na een uiterst tumultueuze wedstrijd verzekerd van een plek in ...

196
196
Van Gucht onder vuur: DJ-avontuur zorgt voor ophef

Ruben Van Gucht moest de laatste jaren al behoorlijk wat kritiek slikken. Eén van de absolute ...

34
34
'Transfervuurwerk Genk: De Condé staat voor titanenjob'

KRC Genk blijft ook in de Europe Play-Offs uiterst wisselvallig voor de dag komen. Racing behaalde ...

108
108
'Na geheime training: Anderlecht beslist over comeback chouchou'

RSC Anderlecht zal tijdens de zomermercato opnieuw de nodige versterking moeten aanwerven, daarbij ...

128
128
'Kompany haalt uit: Bayern-top maakt kapitale fout'

De top van Bayern München twijfelt over een toptarget van Vincent Kompany, en die aarzeling ...

83
83
Stijnen-spektakel op Kiel: match stilgelegd, T2 op veld gestuurd

Beerschot VA verzekerde zich maandagavond van een plek in de finale van de Promotion Play-Offs tegen ...

153
153
'Basis gelegd: Club Brugge vermorzelt transferrecord'

Club Brugge maakt zich op voor een hete transferzomer waarin het verschillende sterkhouders dreigt ...

499
499
Hubert wijst naar clash met Club: Union systematisch benadeeld?

Union SG boekte zondagavond een 1-3-overwinning op het veld van RSC Anderlecht en kon zo de ...

379
379
Lammens belangrijk in zege United, Tedesco vliegt na horror-week

In de Engelse Premier League heeft Manchester United zijn derde plaats kunnen vestevigen. Mede ...

69
69
Stijnen steelt show: finalisten Promotion PO's bekend

In de Jupiler Pro League zijn alle ogen gericht op de titelrace, maar ook in de tweede afdeling valt ...

222
222
'Taravel hakt knopen door: De Cat in, Hazard out?'

Na de pijnlijke nul op zes tegen STVV en Union is het alweer alarmfase rood bij RSC Anderlecht, waar ...

151
151
'Antwerp in alle staten: Club Brugge snoept spits af'

Dankzij een fraaie negen op negen mag Antwerp alsnog hoop koesteren op een Europees ticket, maar ...

543
543
Anderlecht in nesten: geen bekerfinale voor Sardella?

RSC Anderlecht leek even op weg naar een comeback tegen Union, tot het licht even uitging bij ...

157
157
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

230
230
Straffe beelden: zó kwam VAR tot rode kaart Sardella

Dat de rode kaart voor Killian Sardella wedstrijdbepalend was in Anderlecht-Union (1-3), is ...

192
192
Kompany creëert machine: Bayern-vertrekker doet boekje open

In de Champions League staat dinsdag de heenwedstrijd tussen Paris Saint-Germain en Bayern ...

219
219
Anderlecht bestolen? Lardot reageert op rode kaart Sardella

Union SG verdedigde zondagavond zijn leidersplaats in de Champions' Play-Offs met succes en won met ...

298
298
Onthuld! Dít zei Wayne Rooney 'off camera' tegen Doku

Jérémy Doku toonde zich afgelopen weekend andermaal van goudwaarde voor Manchester ...

144
144
Drama Anderlecht: toptransfer krijgt vreselijke wending

Anderlecht wordt verrast door een plotse wending in een transferdossier dat al maanden aansleept. ...

302
302
Luis Enrique roept oorlogstaal richting Kompany

Het Bayern München van Vincent Kompany kijkt Europese grootmacht PSG in de ogen in de halve ...

79
79
STVV bestolen van titelkans? “Refs beter hun werk deden…”

Sint-Truiden VV swingde de afgelopen weken door de Champions Play-Offs. Ook afgelopen speeldag was ...

178
178
Rik Verheye spreekt duidelijke taal over licentie Hasselt

Sporting Hasselt is kampioen in Eerste Amateur. Een hoogtepunt voor eigenaars Sam Kerkhof en Rik ...

157
157
Vanderbiest vloekt erop los na KV Mechelen-pandoering

KV Mechelen kreeg afgelopen speeldag in eigen huis een ferme pandoering. Achter de Kazerne verloor ...

86
86

Meer sportnieuws