AA Gent ziet aanvaller opnieuw uitvallen

door
AA Gent ziet aanvaller opnieuw uitvallen

AA Gent en Anderlecht kwamen zondag nog in actie in de Jupiler Pro League tegen respectievelijk Cercle Brugge en Zulte Waregem, maar een dag later stonden de twee teams alweer op het veld. Maandagmiddag werkten ze in Oostakker immers een onderlinge oefenwedstrijd af, waarin heel wat bankzitters de kans kregen om nog ritme op te doen.


Wel verschenen de Buffalo's aan de aftrap met een sterk elftal, waarin onder meer Andreas Hanche-Olsen, Vadis Odjidja en Tarik Tissoudali hun opwachting maakten. Verder waren er opstekers in de vorm van Giorgi Chakvetadze en Alexandre De Bruyn, die na langdurig blessureleed nog eens speelminuten konden meepikken. Spektakel leverde het echter niet op, want de oefenpot eindigde op een droge 0-0.

UPDATE 23/03
Hein Vanhaezebrouck mag binnenkort dus mogelijk rekenen op Chakvetadze en De Bruyn, die zo voor bijkomende opties in het offensief compartiment kunnen zorgen. Daar zag AA Gent echter tevens weer iemand uitvallen, want volgens Het Nieuwsblad moest Anderson Niangbo nog in het openingskwartier het terrein verlaten na een nochtans onschuldig duel. Op het concrete verdict voor de 21-jarige Ivoriaan, die eerder dit seizoen al aan de kant stond met rugproblemen, is het voorlopig wachten.

Niangbo is wel geen onvervalste titularis bij de vicekampioen, waar onder meer Roman Yaremchuk en Tarik Tissoudali hoger in de pikorde liggen. Dit seizoen stond hij 11 keer aan de aftrap. Na zijn vlotte start, met twee doelpunten en een assist in zijn eerste twee optredens, heeft de snelle ex-spits van RB s het dan ook moeilijk om door te breken in de Ghelamco Arena. Met vijf goals en één assist in 33 duels wist hij zijn prijskaartje van vier miljoen vooralsnog alvast niet helemaal waar te maken.

LEES OOK: PO1-kandidaat zwaar onder druk: “Grote ontgoocheling”

Gelooft u nog in Niangbo bij AA Gent?

Meest recent

Frustraties bij Essevee: "Dit resultaat is wreed"

Anderlecht heeft zondag voor de eerste keer in meer dan twee maanden nog eens een ...

27
27
Hazard 'verontschuldigt' zich na hattrick: "Maar vroeger..."

Anderlecht heeft zondag een broodnodige overwinning gepakt. Het wist eindelijk zijn slechte reeks in ...

50
50
Westerlo deelt Charleroi mokerslag uit in strijd om top zes

Charleroi had zondagavond een gouden zaak kunnen doen in de strijd om de Champions' Play-Off. Het ...

38
38
Ruben Van Gucht in shock: 'Bekentenis slaat in als een bom'

Hij was nog maar net terug uit de zon, maar op Radio 2 hing meteen een geladen sfeer. In de studio ...

246
246
Eredivisie is hot: hoe Sterling zeker geen uitzondering is

De Nederlandse Eredivisie is niet spannend, want PSV is er heer en meester. Wat ook opvalt: er ...

38
38
Sterke Hazard bezorgt Anderlecht zege in vreemde match

RSC Anderlecht kon een zeer goede zaak doen door de nederlagen van KRC Genk en AA Gent. Maar dan ...

154
154
KV Mechelen doet enorm goede zaak: "Grote stap"

KV Mechelen won met 0-2 op het veld van La Louvière en deed zo een zeer goede zaak door de ...

91
91
Standard mag weer dromen: "Nog steeds mogelijk"

Standard pakte zijn laatste kans voor de top zes door zeer knap met 0-3 te winnen van KRC Genk. Een ...

48
48
‘Club Brugge beeft: speler duwt afscheid keihard door’

Club Brugge voelt de druk stijgen in een transferdossier dat plots weer op scherp staat. In Spanje ...

173
173
Arsenal vernedert Tottenham in eigen huis

In de Premier League stond er met Tottenham-Arsenal een héél interessante match op het ...

35
35
Anderlecht scoort aan lopende band: "Zo oneerlijk!"

Zulte Waregem en RSC Anderlecht begonnen om 18u30 aan hun match aan de Gaverbeek. De eerste 45 ...

216
216
Complete offday KRC Genk: Hayen geeft dé oorzaak

KRC Genk is zondagmiddag stevig van zijn roze wolk gedonderd. Na vijf opeenvolgende overwinningen, ...

183
183
Madrileense kater nog groter: Barça neemt macht weer over

Na 25 speeldagen is het opnieuw FC Barcelona dat bovenaan het klassement staat in La Liga. De ...

33
33
'Trainersbom RSCA: contact met Deense kampioenenmaker'

RSC Anderlecht nam exact drie weken geleden afscheid van Besnik Hasi als hoofdcoach en heeft nog ...

353
353
SK Beveren dendert voort: promotiefeest na knotsgek slot

Op prachtige wijze heeft SK Beveren nu al de promotie veiliggesteld. De Waaslanders zetten op het ...

119
119
Malinwa droomt meer dan ooit van PO1 na klinische zege

Meer dan ooit mogen ze bij KV Mechelen dromen van de Champions' Play-Offs. Malinwa profiteerde ...

56
56
Zulte Waregem - Anderlecht: Taravel voert drie wissels door

Door het puntenverlies van enkele concurrenten, kan RSC Anderlecht zondagavond een gouden zaak doen ...

89
89
Koude douche Lukaku en co, Liverpool ontsnapt in 97ste minuut

In de Italiaanse Serie A heeft SSC Napoli opnieuw duur puntenverlies geleden. Ondanks een late ...

57
57
Eén buis bij geroteerd Club: "Zat er paar keer naast"

Club Brugge heeft tussen zijn duels tegen Atlético Madrid door, geen steken laten vallen in ...

287
287
"Rot op!" - Genk-sterkhouder valt keihard door de mand

KRC Genk heeft zijn sterke reeks van de laatste weken zondagmiddag op abrupte wijze tot een einde ...

410
410
'Kompany in zijn nopjes: herkansing Bayern voor toptransfer'

Bayern München speelde zaterdag tegen Eintracht Frankfurt met vuur, maar wist uiteindelijk toch ...

91
91
Sleutelmatch Anderlecht: 'Taravel grijpt in met basiself'

Na de zwakke resultaten van de voorbije weken, is de deelname van RSC Anderlecht aan de Champions' ...

505
505
PO I-koorts daalt in Genk: Standard opent gehaktmolen

De strijd om PO1 wordt week na week een rollercoaster die verschillende zijsporen heeft. Deze keer ...

142
142
Transferflop dreigt bij Club: miljoenenaankoop 'spoorloos'

Club Brugge investeerde afgelopen zomer de nodige miljoenen in het aanwerven van versterking. Het ...

714
714
AA Gent likt zijn wonden: "Enorme ontgoocheling"

In de strijd om de Champions' Play-Offs heeft AA Gent vrijdagavond een bijzonder slechte zaak ...

250
250

Meer sportnieuws